pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-15, 13:31   #301
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
spoko, jesli nie w tym sezonie, to wykorzystasz w nastepnym . ja juz nie kupowalam, bo mam dwa opakowania 85 g, jedno nowe, a drugie 2 razy uzyte, wiec poki co, wystarczy. ale cena obecna z All naprawde fajna, ja dalam nie tak dawno za to 85 g 45 zl...
Niestety mam złe wieści. Dla siebie najbardziej
To duże opakowanie które dostałam było w nowej wersji która też okazała się za ciemna. Odsprzedałam znajomej

Jedknak potwierdza się, że zmieniono nie tylko szatę graficzną ale odcienie i to znacznie Light - jak to ktoś pisał wyżej, wpada w pomarańcz i to nie jest fajne..
Czuję się zdyskryminowana jako osoba nie opalająca się
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 13:46   #302
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Niestety mam złe wieści. Dla siebie najbardziej
To duże opakowanie które dostałam było w nowej wersji która też okazała się za ciemna. Odsprzedałam znajomej

Jedknak potwierdza się, że zmieniono nie tylko szatę graficzną ale odcienie i to znacznie Light - jak to ktoś pisał wyżej, wpada w pomarańcz i to nie jest fajne..
Czuję się zdyskryminowana jako osoba nie opalająca się
A jak Ty to nakładasz?
Ja mam Tan Glow (w nowym opakowaniu) i bardzo, BARDZO lekko opalone nogi, a efekt jest niezwykle subtelny: pryskam na dłoń i wcieram w odnóża, czasem kładę dwie warstwy i wygląda to naturalnie. Sam kosmetyk na łapce jest istotnie pomarańczowy, ale to się rozciera, w każdym razie ja tak podsłuchalam na wizażu i działa.
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 13:54   #303
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
A jak Ty to nakładasz?
Ja mam Tan Glow (w nowym opakowaniu) i bardzo, BARDZO lekko opalone nogi, a efekt jest niezwykle subtelny: pryskam na dłoń i wcieram w odnóża, czasem kładę dwie warstwy i wygląda to naturalnie. Sam kosmetyk na łapce jest istotnie pomarańczowy, ale to się rozciera, w każdym razie ja tak podsłuchalam na wizażu i działa.
Ależ ja używam tego produktu drugi rok i absolutnie nie narzekam, wręcz nie mogę się bez niego obyć stąd mój wpis
Pisałam stronę wcześniej. Kolor Light był inny a teraz jest za ciemny i tyle .. zmienił się i mnie NA PEWNO nie odpowiada Nie mam sklerozy i jeszcze wiem jak się tego używało
__________________


Edytowane przez Yola
Czas edycji: 2011-09-15 o 13:57
Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 14:01   #304
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Ależ ja używam tego produktu drugi rok i absolutnie nie narzekam, wręcz nie mogę się bez niego obyć stąd mój wpis
Pisałam stronę wcześniej. Kolor Light był inny a teraz jest za ciemny i tyle .. zmienił się i mnie NA PEWNO nie odpowiada Nie mam sklerozy i jeszcze wiem jak się tego używało
Ojjj... wybacz, że nie pamiętam wszystkich wpisów wszystkich (bo akurat JA mam sklerozę ), chciałam tylko pomóc
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 14:32   #305
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Ojjj... wybacz, że nie pamiętam wszystkich wpisów wszystkich (bo akurat JA mam sklerozę ), chciałam tylko pomóc
spoko
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 15:41   #306
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Troche mnie zaskoczyłyście tymi różnicami i poleciałam sprawdzić swoje. Mam dwa opakowania, mini kupione na allegro jakies 3 lata temu z resztką na dnie i nowe od wizazanki z wymiany. Mają różne napisy, oba po angielsku i efekt dają ten sam. Przed chwilą sprawdzałam. Oba w kolorze Light Glow. Niestety na tym mini nie ma składu a chcialam sobie porównać.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 12:01   #307
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Niestety mam złe wieści. Dla siebie najbardziej
To duże opakowanie które dostałam było w nowej wersji która też okazała się za ciemna. Odsprzedałam znajomej
(...)
Czuję się zdyskryminowana jako osoba nie opalająca się
Yolu, ja tez sie nie opalam, nic a nic, mam nowa wersje Medium Glow i na probie wyszlo to calkiem niezle, po prostu moje nogi corki mlynarza byly delikatnie musniete kolorem . no i polecam Nude.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-17, 19:53   #308
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Troche mnie zaskoczyłyście tymi różnicami i poleciałam sprawdzić swoje. Mam dwa opakowania, mini kupione na allegro jakies 3 lata temu z resztką na dnie i nowe od wizazanki z wymiany. Mają różne napisy, oba po angielsku i efekt dają ten sam. Przed chwilą sprawdzałam. Oba w kolorze Light Glow. Niestety na tym mini nie ma składu a chcialam sobie porównać.
No to dziwne, bo ja miałam dwa opakowania z tej nowej wersji i oba za ciemne. Byc może nie szło to jednak tak całkiem w parze - zmiana opakowania z odcieniami kosmetyku ..

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Yolu, ja tez sie nie opalam, nic a nic, mam nowa wersje Medium Glow i na probie wyszlo to calkiem niezle, po prostu moje nogi corki mlynarza byly delikatnie musniete kolorem . no i polecam Nude.
Nie opalanie się - nie opalaniu się nie równe Ale rzeczywiście mysle, że z nowych nude może być ok Tylko ktoś mnie tu chyba wcześniej zmylił pisząc, że Nude nie nadaje koloru. A to chyba nie jest prawda skoro obecnie mamy No Color a potem dopiero Nude, Light i resztę

EDIT - Patrzę - Siarka, ty Ty byłaś
__________________


Edytowane przez Yola
Czas edycji: 2011-09-17 o 19:55
Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 01:07   #309
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Nie opalanie się - nie opalaniu się nie równe Ale rzeczywiście mysle, że z nowych nude może być ok Tylko ktoś mnie tu chyba wcześniej zmylił pisząc, że Nude nie nadaje koloru. A to chyba nie jest prawda skoro obecnie mamy No Color a potem dopiero Nude, Light i resztę

EDIT - Patrzę - Siarka, ty Ty byłaś
ale w sensie, ze co dokladnie z tym nieopalaniem, bo nie rozumiem? ja mam po prostu blade nogi .

co do EDIT - no, ja pisalam, ze to koloru Nude nie daje, bo u mnie tak jest.
i serio jest teraz No Color jeszcze??
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 06:34   #310
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ale w sensie, ze co dokladnie z tym nieopalaniem, bo nie rozumiem? ja mam po prostu blade nogi .
Nooo.... że moje blade nogi mogą być inne niż twoje blade nogi


Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość

co do EDIT - no, ja pisalam, ze to koloru Nude nie daje, bo u mnie tak jest.
i serio jest teraz No Color jeszcze??
jest
więc miejmy nadzieję, że Nude będzie blady ale kryjący...
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 01:29   #311
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Nooo.... że moje blade nogi mogą być inne niż twoje blade nogi
wyzywasz mnie na pojedynek? dawaj, porownamy.

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
jest
więc miejmy nadzieję, że Nude będzie blady ale kryjący...
hm, nie chce straszyc, ale jesli konkurencyjnie jest Nude i No Color, to Nude tez pewnie bedzie nieco inny .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 09:39   #312
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
wyzywasz mnie na pojedynek? dawaj, porownamy.


Muszę się poddać

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
hm, nie chce straszyc, ale jesli konkurencyjnie jest Nude i No Color, to Nude tez pewnie bedzie nieco inny
Akurat mnie tym nie straszysz, w tym jest moja nadzieja
Jeśli zmienili Light , to być może Nude jest inny więc podobny do Light w tej chwili
A No Color podobny do Nude, skoro pisałaś wcześniej, że Nude nie nadawał koloru
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 23:23   #313
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Akurat mnie tym nie straszysz, w tym jest moja nadzieja
Jeśli zmienili Light , to być może Nude jest inny więc podobny do Light w tej chwili
A No Color podobny do Nude, skoro pisałaś wcześniej, że Nude nie nadawał koloru
mozliwe, ze jest tak jak mowisz. miejmy nadzieje, bo Nude w starej szacie jest naprawde sensowne. a wczoraj probowalam uzyc ponownie Medium Glow z nowej wersji - i jakos tak brzydko zaczal wygladac na lydce, ze zmylam od razu. jakis taki ciemny bardzo, a niby jeszcze dwa odcienie ciemniejsze po nim sa.

btw, nie czaje, po kiego grzyba grzebali w tych odcieniach. pewnie przy okazji ceny zmienili na wyzsze .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 08:57   #314
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Z kolei ja nie znoszę rajstop w sprayu, zbyt wysokie koszty szkód Wychodzę z założenia, że należy ich używać, kiedy odkrywa się nogi, a odkrywa się je gdy jest ciepło. Z kolei gdy jest ciepło i gdzieś dłużej siedzimy, ciało czasami się zgrzeje miejscami. W ten oto cudowny sposób, zniszczyłam sobie moją śliczną, nową, kremową tunikę, której nawet Acze nie jest wstanie naprawić Siedząc na krześle, "rajstopy" odbiły mi się w załamaniach tuniki, w postaci okropnych pasków. Niestety te przebiły na wierzch. I niczym nie jestem wstanie tego naprawić, nawet Acze... Byłam skłonna odbarwić kremową tunikę na biało, byle by to zeszło, nie dało rady Noszenie czarnych sukienek gdy jest naprawdę ciepło mija się z celem... Stąd założyłam jasną. No i mam A raczej już nie mam tuniki.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 19:48   #315
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Z kolei ja nie znoszę rajstop w sprayu, zbyt wysokie koszty szkód Wychodzę z założenia, że należy ich używać, kiedy odkrywa się nogi, a odkrywa się je gdy jest ciepło. Z kolei gdy jest ciepło i gdzieś dłużej siedzimy, ciało czasami się zgrzeje miejscami. W ten oto cudowny sposób, zniszczyłam sobie moją śliczną, nową, kremową tunikę, której nawet Acze nie jest wstanie naprawić Siedząc na krześle, "rajstopy" odbiły mi się w załamaniach tuniki, w postaci okropnych pasków. Niestety te przebiły na wierzch. I niczym nie jestem wstanie tego naprawić, nawet Acze... Byłam skłonna odbarwić kremową tunikę na biało, byle by to zeszło, nie dało rady Noszenie czarnych sukienek gdy jest naprawdę ciepło mija się z celem... Stąd założyłam jasną. No i mam A raczej już nie mam tuniki.
wszystko zalezy od dlugosci ubrania i obszaru aplikacji. ja nosze co do zasady sukienki/spodnice do kolan, no i od kolan w dol nogi "sprejuje". a wtedy nie ma sily, zebym pobrudzila odziez .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 07:46   #316
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
wszystko zalezy od dlugosci ubrania i obszaru aplikacji. ja nosze co do zasady sukienki/spodnice do kolan, no i od kolan w dol nogi "sprejuje". a wtedy nie ma sily, zebym pobrudzila odziez .
Co racja to racja Ja niestety powyżej kolan również musiałam zaaplikować produkt, tunika sięgała przed kolana. Niestety mam nauczkę. Następnym razem muszę zadbać o naturalną opaleniznę
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:37   #317
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Ja aplikuję rajstopy do połowy ud, choć nosze raczej rzeczy do kolan ale wiadomo, że siedząc zawsze sie trochę więcej tej nogi odsłoni. Jednak sukienki, czy tuniki, są na tyle luźne, że jeszcze nic nie wybrudziłam. Brudzą się jedynie buty, bo paski sandałków mocniej ocierają o skórę. A tak, ten kosmetyk sie tak łatwo nie ściera.

Jeśli mam coś bardziej dopasowanego to zdarzyło się, że przypudrowałam lekko uda pudrem fixującym + fixerspray i było ok
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 21:52   #318
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Następnym razem muszę zadbać o naturalną opaleniznę
u mnie nie ma takiej opcji^^.

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Ja aplikuję rajstopy do połowy ud, choć nosze raczej rzeczy do kolan ale wiadomo, że siedząc zawsze sie trochę więcej tej nogi odsłoni. Jednak sukienki, czy tuniki, są na tyle luźne, że jeszcze nic nie wybrudziłam. Brudzą się jedynie buty, bo paski sandałków mocniej ocierają o skórę. A tak, ten kosmetyk sie tak łatwo nie ściera.
ja na moje cale dwa uzyte razy aplikowalam od kolan w dol, jak sie sukienka podciagnela, to albo siedzialam bezpiecznie za stolem, albo trzymalam cos na kolanach .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 15:05   #319
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Uwielbiam używałam od zeszłego lata- kolor NUDE- cięzko go było w tym roku dostać, ale znalazłam po 12 zł i kupiłam od razu 2 opakowania Ja mam bardzo jasną karnację, a nogi kompletnie białe i nude jest dla mnie idealny Kiedyś zakupiłam jeszcze kolor MEDIUM,ale to już czysta masakra- pomarańczowy. Po mocnym roztarciu, wyglądał odrobinę lepiej, ale i tak jakbym miała na nogach rajstopy w kolorze opalonym
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-26, 09:14   #320
kozaczek1123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

ten kolor light to taki jasny brązik ?

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

nie wiem za bardzo co to jest to PW jestem nowym użytkownikiem

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

dziewczyny pomóżcie jaki kolorek tych rajstop w kupić mam dosyc blade nogi czy light byłby najlepszy nie chcę też uzyskać koloru pomarańczowego
kozaczek1123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 20:26   #321
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Kolor Nude został wycofany Mozna go jeszcze dostać, ja mam dwa w zapasie, ale nie kryja tak mocno jak Light
Kolor Light, jak pisałam.. jest teraz o wiele za ciemny dla nie opalających się
Totalna dyskryminacja, a przecież my bladziochy z pajączkami potrzebowałyśmy produktu najbardziej
Jeśli ktoś znajdzie zamiennik innej firmy, piszcie.
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 21:14   #322
Tequilla__
Przyczajenie
 
Avatar Tequilla__
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 14
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
ja mam tego shimmerka od zeszłego roku i uważam że jest super! Pięknie rozświetlające migoczące maleńkie drobinki, ale widac je tylko w słońcu lub sztucznym świetle, bo on nie jest w żadnym stopniu kryjący jak rajstopki
Ja rozpylam go od razu na nogi, dekolt, i na co tam jeszcze mi przyjdzie do głowy bo jest przepiękny
A czy ten odcień shimmer nadaje jakiś kolor czy tylko błyszczy i lepiej mieć nogi troche opalone do niego?

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kozaczek1123 Pokaż wiadomość
ten kolor light to taki jasny brązik ?

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

nie wiem za bardzo co to jest to PW jestem nowym użytkownikiem

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

dziewczyny pomóżcie jaki kolorek tych rajstop w kupić mam dosyc blade nogi czy light byłby najlepszy nie chcę też uzyskać koloru pomarańczowego
Witam. Byłam dzisiaj w perfumerii żeby sprawdzic odcienie tych rajstop, dodam że także jestem nieopalona i wahałam sie pomiędzy ligt a medium i odcień ligt jest moim zdaniem idealny do nieopalonych nóg, natomiast medium jest dosyć pomarańczowy i ciemny więc nogi moga wyglądać nienaturalnie jeśli jest się nieopalonym na reszcie ciała (sprawdzałam odcienie na nadgarstku- też bladym Ja zastanawiam się jeszcze nad odcieniem shimmer ale nie wiem własnie czy on daje jakis kolor czy tylko rozświetla.
Tequilla__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 14:20   #323
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Shimmer to sam nabłyszczacz pachnący alkoholem
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 17:02   #324
Sloneczko131
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 28
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Kupilam na allegro te rajstopy w spraju. Gdzie mogę sprawdzić date waznosci, bo juz wszedzie szukałam i nie ma.
Sloneczko131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 09:47   #325
Tequilla__
Przyczajenie
 
Avatar Tequilla__
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 14
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Najlepiej zapytaj sprzedającego u którego je kupiłaś Może być też podana na opakowaniu data produkcji i informacja, że np. data ważności to 2 lata od daty prod. podanej na opakowaniu ale nie wiem czy tak jest, najlepiej zapytać sprzedającego. Ja na swoje rajtuzy czekam i nie moge się doczekać
Tequilla__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 11:58   #326
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Czy te pończochy mają jakiś zapach?
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 12:48   #327
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Jaki kolor jest najbardziej naturalny o średnim odcieniu? (szukam niezbyt jasnego ale i nie ciemnego)
W Douglasie cena 55 zł, a w Superfarm po 35 zł z kartą - więc pewnie się skuszę
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 19:09   #328
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Używam produktu Sally Hansen nieprzerwanie od 3 lat i jestem super zadowolona! Polecam wszystkim niezdecydowanym Ja kupuję odcień Nude Glow
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 17:52   #329
Sloneczko131
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 28
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez Tequilla__ Pokaż wiadomość
Najlepiej zapytaj sprzedającego u którego je kupiłaś Może być też podana na opakowaniu data produkcji i informacja, że np. data ważności to 2 lata od daty prod. podanej na opakowaniu ale nie wiem czy tak jest, najlepiej zapytać sprzedającego. Ja na swoje rajtuzy czekam i nie moge się doczekać
No własnie na opakowaniu nie ma zadnej informacji, dosłownie zadnej. Było owiniete folią i na folii było cos zdarte. Nie podoba mi sie to, bo wyglada jakby przeterminowane było. Na allegro mi chłopak to zamawiał. Sadze ze gdyby zadał pytanie sprzedajacemu, to co mu tenże odpowie?! Wymysli jakas datę na poczekaniu.
Chciałam wpisać na takiej stronie co się sprawdza partię, ale akurat tej firmy tam nie ma.
Sloneczko131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 09:19   #330
Tequilla__
Przyczajenie
 
Avatar Tequilla__
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 14
Dot.: pończochy w sprayu = sally hansen air brush legs

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Jaki kolor jest najbardziej naturalny o średnim odcieniu? (szukam niezbyt jasnego ale i nie ciemnego)
W Douglasie cena 55 zł, a w Superfarm po 35 zł z kartą - więc pewnie się skuszę
W Douglas można sobie sprawdzic odcień bo mają testery. Mi się najbardziej naturalny wydaje Light.

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Sloneczko131 Pokaż wiadomość
No własnie na opakowaniu nie ma zadnej informacji, dosłownie zadnej. Było owiniete folią i na folii było cos zdarte. Nie podoba mi sie to, bo wyglada jakby przeterminowane było. Na allegro mi chłopak to zamawiał. Sadze ze gdyby zadał pytanie sprzedajacemu, to co mu tenże odpowie?! Wymysli jakas datę na poczekaniu.
Chciałam wpisać na takiej stronie co się sprawdza partię, ale akurat tej firmy tam nie ma.
Zawsze możesz zapytać sprzedającego gdzie jest data ważności? A jeśli kłamie to wystawic mu odpowiedni komentarz wtedy kolejni kupujący zwrócą na to uwage

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Sloneczko131 Pokaż wiadomość
No własnie na opakowaniu nie ma zadnej informacji, dosłownie zadnej. Było owiniete folią i na folii było cos zdarte. Nie podoba mi sie to, bo wyglada jakby przeterminowane było. Na allegro mi chłopak to zamawiał. Sadze ze gdyby zadał pytanie sprzedajacemu, to co mu tenże odpowie?! Wymysli jakas datę na poczekaniu.
Chciałam wpisać na takiej stronie co się sprawdza partię, ale akurat tej firmy tam nie ma.
Zawsze możesz zapytać sprzedającego gdzie jest data ważności? A jeśli kłamie to wystawic mu odpowiedni komentarz wtedy kolejni kupujący zwrócą na to uwage
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...

Tequilla__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-28 14:20:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.