Profesjonalne farby do włosów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-21, 21:34   #31
Sweet Babe
Raczkowanie
 
Avatar Sweet Babe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 167
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez moorph
no, no o wlasnie taki siwy-siwy mi chodzi tyle,ze kladlas na rozjasnione wloski tak???
Tak kladlam na bardzo rozjasnione...ale na odroscie wyszly jeszcze bardziej intensywnie popielato
__________________
Sweet sweet baby
Life is crazy
But there's one thing
I am sure of
See I
I'm your lady
Always baby
And I love you now and ever


Sweet Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 20:35   #32
tallq
Raczkowanie
 
Avatar tallq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 133
Question Profesjonalne farby do włosów

Witam wszystkich !
Ostatnio moja fryzjerka powiedziała mi, że jeżeli juz uparłam się na farbowanie włosów w domu to żebym ro biła to farbami profesjonalnymi, a nie tymi , które można kupic w każdej drogerii. Czy macie jakies doświadczenia z tego typu produktami ?? Czy faktycznie są lepsze od tych ogólnodostępnych:confused : ?? Czy możecie polecić farby konkretnych firm ??

P. S . Zastanawiałam się nad farbami Allwaves (chyba dobrze napisałam ) - używał ktoś?
tallq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 20:08   #33
Creaketique
Raczkowanie
 
Avatar Creaketique
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 339
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Odgrzebuje watek

Jakie mozecie polecic profesjonalne farby?
Chodzi mi w zasadzie o odcienie blondu (jasnego)
Czytalam duzo dobrego o farbach ce-ce. Z reszta moja fryzjerka ich uzywa i bylam bardzo zadowolona, ale teraz chcialam sprobowac sama w domu.

Farbowala ktoras z Was nimi samodzielnie wlosy?? Jak to sie robi?? Wiem, ze trzeba wymieszac z woda utleniona, ale kompletnie nie wiem z jaka

Bardzo prosze o jakies rady
Creaketique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 16:07   #34
Creaketique
Raczkowanie
 
Avatar Creaketique
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 339
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

UP!

Ponawiam prosbe
Creaketique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 16:29   #35
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Witam! Zalezy jaki przedział cenowy Cie interesuje...jesli chodzi o farby profesjonalne...ja za najlepsza farbe profesjonalna uwazam Majirel-L'oreala...nie niszczy wlosków a nawet je odzywia i ma bardzo ciekawe kolory.W sklepie z artykułami fryzjerskimi kosztuje ok 40paru zł do tego nalezy dokupic wode utleniona w kremie..takze profesionalna.
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 16:35   #36
Creaketique
Raczkowanie
 
Avatar Creaketique
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 339
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Dzieki za odpowiedz

W sumie tak 50-60 zl max. mnie interesuje.

Jaka wode utleniona trzeba do niej dokupic? I w jakich proporcjach mieszac?
Creaketique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 16:36   #37
Leo$
Zadomowienie
 
Avatar Leo$
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 025
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez Creaketique
Odgrzebuje watek

Jakie mozecie polecic profesjonalne farby?
Chodzi mi w zasadzie o odcienie blondu (jasnego)
Czytalam duzo dobrego o farbach ce-ce. Z reszta moja fryzjerka ich uzywa i bylam bardzo zadowolona, ale teraz chcialam sprobowac sama w domu.

Farbowala ktoras z Was nimi samodzielnie wlosy?? Jak to sie robi?? Wiem, ze trzeba wymieszac z woda utleniona, ale kompletnie nie wiem z jaka

Bardzo prosze o jakies rady
hej

Ostatnio dziewczyny pisaly o tej farbie w watku - choroba na blond
link: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=137653
Szczerze mowiac, tez mnie to interesuje - tyle, ze ja szukam farb nie testowanych na zwierzetach .
Niestety L'oreal to wielki wrog zwierzat. Sprawdze ce-ce
pozdr.
Leo$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 17:13   #38
Creaketique
Raczkowanie
 
Avatar Creaketique
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 339
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Dzieki Leo$
Creaketique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 18:05   #39
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Naprawde? w sumie nie ma co się dziwić teraz większość kosmetyków jest testowanych na zwierzetach....NIESTETY:-( i mało kogo to interesuje..tak jak mało kogo wogole interesuje los zwierzat...nie tylko tych poddawanym tego rodzaju testom :-( i pojedyncze jednostki nie są w stanie zdziałac praktycznie nic...tymbardziej przeciw wielkim koncernom :/ bo chodzi o duze pieniadze...a przy tym nic sie nie liczy ojj sie troszke rozpisałam..sory
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 18:53   #40
Leo$
Zadomowienie
 
Avatar Leo$
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 025
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez Creaketique
Dzieki Leo$
prosze
Cytat:
Napisane przez Soft
Naprawde? w sumie nie ma co się dziwić teraz większość kosmetyków jest testowanych na zwierzetach....NIESTETY:-( i mało kogo to interesuje..tak jak mało kogo wogole interesuje los zwierzat...nie tylko tych poddawanym tego rodzaju testom :-( i pojedyncze jednostki nie są w stanie zdziałac praktycznie nic...tymbardziej przeciw wielkim koncernom :/ bo chodzi o duze pieniadze...a przy tym nic sie nie liczy ojj sie troszke rozpisałam..sory
hmm..
W sumie moga zdzialac - nie kupujac produktow danej firmy, tym samym nie zasilaja jej konta na kolejne "badania".

coraz wiecej ludzi tak robi -koncerny traca klientow, co zmusza ich do zmiany "polityki"....
pozdr i powodzenia zycze.
p.s
zajrzyj na ten watek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115749

-------------------------------------------------------------
Leo$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 19:22   #41
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Oj :/ a ja głownie lubie i używam produkty L'oreala i Kerastase...zmienie chyba swoją "toaletke" :/ nie zdawałam sobie sprawy, że tak wiele firm w taki sposób testuje swoje produkty :-(
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-25, 10:55   #42
BunnyMoon
Raczkowanie
 
Avatar BunnyMoon
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 411
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Czytalam kiedys na stronie poswieconej kosmetykom nie testowanym na zwierzetach ze l'oreal nie testuje swoich na zwierzakach tylko ze do niektorych swoich produktow dodaje skladniki pochodzenia zwierzecego...
BunnyMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 17:53   #43
Leo$
Zadomowienie
 
Avatar Leo$
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 025
Exclamation Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez BunnyMoon
Czytalam kiedys na stronie poswieconej kosmetykom nie testowanym na zwierzetach ze l'oreal nie testuje swoich na zwierzakach tylko ze do niektorych swoich produktow dodaje skladniki pochodzenia zwierzecego...
Takich stron jest wiele - i wiekszosc dostaje pieniadze, za pisanie "ze TEN czy TAMTEN nie testuje".
Dobrze jest znac wiarygodne zrodlai wlasnie do nich sie odniesc, np. PETA
lista PETY : http://www.caringconsumer.com/resources_companies.asp
L'oreal to wielki oprawca niestety :-(....
Wykupil Wiekszosc firm kosmetycznych, ktore rowniez testuja : mi.n Vichy, LRP, Biotherm, Cacharel, Garnier, Giorgio Armani, Helena Rubinstein, Lancôme, Matrix Essentials, Maybelline, Ralph Lauren
Fragrances, Redken, Soft Sheen )....
Ten koncern wykupuje coraz wiecej....a konsumenci - sami sie do tego przyczyniaja- ladujac mu kieszenie...


pzdr.
Leo$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 15:28   #44
Creaketique
Raczkowanie
 
Avatar Creaketique
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 339
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Dzieki dziewczyny za zainteresowanie

Swoja droga nie wiedzialam ze L'Oreal testuje swoje produkty na zwierzetach Chociaz, jak widac po liscie firm "przyjaznych"i nieprzyjaznych, ciezko jest znalezc dobre kosmetyki, jednoczesnie ratujac zwierzaki :/
Creaketique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 22:16   #45
Leo$
Zadomowienie
 
Avatar Leo$
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 025
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

duzo polskich i zagr. ogolnodostepnych firm nie testuje :
przyklady:
1./
Eris, Dermika, Iwostin, Farmona, Kolastyna, Miraculum, Pollena-Ewa, Ziaja
2./
Avon, Almay, Nivea, Eucerin, Revlon, Oriflame, Isadora, Lumene,
3./
Chanel, Estee Lauder, Orlane, Joico, Dr. Hauschka, Donna Karan(moja ulubiona),Clinique, Clarins.

powodzenia !!!

p.s Soft - slyszalam ze K-Pack Joico to doskonala odzywka, rekonstruktor. Lece wyprobowac. Ponoc nie ma lepszego
Leo$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 19:06   #46
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Weszlam w ten watek zeby poczytac o farobwaniu profesjonalnymi farbami a naczytalam ze o testowaniu na ziwerzetach... bozejezeli chcecie pisac na okreslony temat to piszcie o tym w odpowiednich watkach a nie tak mieszacie tematy.
........................
Ja ostatnio kupilam prfesjonalna farbe welli koleston perfect i bede farebowac niedlugo zobaczymy co z tego wyjdzie jezeli macie jeszcze jakies dobre rady to bylabym wdziecza za napisanie.
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 10:40   #47
mujer107
Przyczajenie
 
Avatar mujer107
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Witam,
a ja mam pytanie - czy można do farby Majirel użyć wody ultenionej innej firmy (bo L'oreal ma tylko taką w dużych butlach ) ? Czy to obojętne jakiej firmy jest utleniacz? jakich Wy utleniaczy używacie do Majirel?

Pozdrawiam!!
mujer107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 13:52   #48
mujer107
Przyczajenie
 
Avatar mujer107
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Ponawiam pytanie Czy ktos wie, jak to jest z tymi utleniaczami?????????
mujer107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 13:58   #49
jola2243
Zakorzenienie
 
Avatar jola2243
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Spod maszyny do szycia
Wiadomości: 20 694
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Są 3, 6, 9 i 12 % i stosuje się słabsze lub silniejsze w zależności od koloru włosów zarówno tych które się farbuje ale i koloru jaki chce się osiągnąć, np do odświeżenia blondu dałabym 3 lub 6, ale np do rozjaśnienia ciemnych włosów trzeba wziąć 9 lub 12
__________________
Moje prace:

http://pasja-przeplatane.blogspot.com/

Lubimy Czytać--- jola2243
jola2243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 20:58   #50
mujer107
Przyczajenie
 
Avatar mujer107
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Dzięki za odpowiedz, ale nie do końca o to mi chodziło... Chodzi o to czy do farby Majirel można dodać utleniacz innej firmy? W ulotce zalecane jest użycie utleniacza L'oreal, ale utleniacze L'oreala są tylko w dużych, litrowych butlach, dlatego chciałabym wiedzieć czy można użyc innej wody...

Pozdrawiam!
mujer107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 19:50   #51
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Mozna dać utleniacz innej firmy, ni csię nie stanie.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 12:51   #52
pinksnickers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 342
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

A testowałyście jakieś inne farby blond, z gamy tych profesjonalnych?
pinksnickers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 13:05   #53
niewidzialna24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 31
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

a ja muszę przyznać, że byłam ostatnio w hurtowni fryzjersko- kosmetycznej i chciałam kupić farbę do profesjonalnego użytku. już sobie wybrałam kolor i farbę a tymczasem sprzedawczyni zapytała mnie o licencję fryzjerską i powiedziała, że skoro fryzjerką nie jestem to ona nie sprzeda mi tej farby bo mogę sobie całkowicie spalić włosy.
poleciła mi inną farbę, jak ją nazwała pół profesjonalną.
czy wy też mieliście takie problemy?
rzeczywiście trzeba mieć licencję fryzjerską?
a może chodzi Wam o inne profesjonalne farby?
może mi któraś wytłumaczyć?
niewidzialna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 08:22   #54
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez niewidzialna24 Pokaż wiadomość
a ja muszę przyznać, że byłam ostatnio w hurtowni fryzjersko- kosmetycznej i chciałam kupić farbę do profesjonalnego użytku. już sobie wybrałam kolor i farbę a tymczasem sprzedawczyni zapytała mnie o licencję fryzjerską i powiedziała, że skoro fryzjerką nie jestem to ona nie sprzeda mi tej farby bo mogę sobie całkowicie spalić włosy.
poleciła mi inną farbę, jak ją nazwała pół profesjonalną.
czy wy też mieliście takie problemy?
rzeczywiście trzeba mieć licencję fryzjerską?
a może chodzi Wam o inne profesjonalne farby?
może mi któraś wytłumaczyć?

up

ktoś odpowie??
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 09:17   #55
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez Creaketique Pokaż wiadomość
Odgrzebuje watek

Jakie mozecie polecic profesjonalne farby?
Chodzi mi w zasadzie o odcienie blondu (jasnego)
Czytalam duzo dobrego o farbach ce-ce. Z reszta moja fryzjerka ich uzywa i bylam bardzo zadowolona, ale teraz chcialam sprobowac sama w domu.

Farbowala ktoras z Was nimi samodzielnie wlosy?? Jak to sie robi?? Wiem, ze trzeba wymieszac z woda utleniona, ale kompletnie nie wiem z jaka

Bardzo prosze o jakies rady
witam was wszystkie serdecznie zacytowałam twoja wypowiedz poniewaz zamowiłam ce ce juz mi listonosz niesie wiec chce z nia zrobic gdyz czytałam ze jest fajna chce nałozyc odcien ekstremalnie biały na bardzo rozjasnione włsoy czy moze twoja fryzjerka robiła tym odcieniem???jak dzwoniłam do salonu ce ce to powiedzieli ze moge nia robic ale wiesz nie ma to jak ktos sprawdzony dowiedziłąm sie ze te farby muszamiec utleniacz czyli wode utleniana i ze moge uzyc innej firmy tylko zeby dac 9% nie wiecej jesli chodzi o kolezanka pisała wczesniej w hurtowni nie chciała jej sprzedac to jest tak ze wiekszosc takich sklepów fryzjerskich nie prowadzi sprzedaszy detalicznej i wszystko co chceszmozna kupic przez intenrnet kazda profesjonalna farbe wiec nie bardzo rozumie ta sprzedawczynie ze nie chciała sprzedac bo spali włosy szybciej mozna spacil farba ze sklepu ja rozjasniłam włosy profesjonalnym rozjasniaczem z czarnych farbowanych na blond jasny i nie spaliłam a rozjasniaczem ze sklepu pewnie byłabym łysa takze ja jestem za farbami profesjonalnymi i wszystko mozna kupic sa hurtownie internetowe i oni sprzedadza detalicznie i doradza takze jak zafarbowac kazdy fryzjer odradzi samemu robiebie z tego wzgledu ze w ten sposób NIE ZAROBI pieniedzy ale wszystko mozna zrobic samemu popytac podzwonic po salonach i zawsze ktos doradzi pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

witam jak juz pisałam nie sprzedała bo prawdopodobnie nie prowadzi sprzedarzy detalicznej do wiekszosci produków u nas w hurtowni np kosmetyki odzywki sprzedaja a juz farby nie jesli chodzi o spalenie to totalna bzdura szybciej spalisz farba ze sklepu czy rozjasniaczem ale sa sklepy internetowe fryzjerskie hurtownie ktore prowadza sprzedasz detaliczna na wszystko jak kupowałam profesjonalny rozjasniacz to pani mi poradziła jak mam robic itd ale nei rozbiła problemu ze sprzedażą jak z kazda farba trzeba zastosowac sie do instrukcji czy poradzic znajomego fryzjera wiekszosc fryzjerów odradza bo poprostu traca klientów i nie zarobia kasy na nas ale wiekszosc rzeczy mozna zrobic w domu ja juz nigdy nie zafarbuje farba ze sklapu tylko profesjonalna pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

kurcze pisałam do innej wypowiedzi praktycznie to samo a wyszło mi jedno pod drugim
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 10:13   #56
Honey822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 103
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

hej dziewczyny.. Odnawiam wątek.
Piszcie jakie farby profesjonalne możecie polecić..Takie,aby kolor utrzymywał się na długo i nie niszczył włosów..
Honey822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 12:42   #57
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

tez chcialabym sie podlaczyc

chcialabym taniej ale rownie dobrej farby ; skoro mam wlosy na zapalke to mysle ze 1/3 tubki (poj. 50-60 ml) zuzyje, prawda ? + ten utleniacz
czy to sie inaczej liczy?

czy za calosc, po podzieleniu proporcji na tak krotkie wlosy wyjdzie do 10-15 zl za farbowanie (cena jak za farbe drogeryjna?) ?

zastanawialam sie na kadusem, wella, i majirel
ale te 2 ost to chyba z tych drozszych, natomiast widze ze cena kadus na kwc widnieje 23 zl

chcialabym fajny blondzik- zimny, popielaty. mam odrosty w ciemniejszym kolorze

jaki kupic utleniacz i jakie proporcje

zamierzam wybrac sie do hurtowni fryzjerskiej zeby dowiedziec sie o ceny utleniaczy i farb

doradzcie cos.
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 13:20   #58
Honey822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 103
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Ja na pewno nie polecam farby matrix socolor.. Po dwóch tygodniach kolor mi bardzo zszedł z włosów.. Szkoda pieniędzy
Honey822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 17:23   #59
joannagrudziadz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 23
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

polecam farby majirel-nie niszczą włosów,duzy wybór kolorów,jednakze wszyskie farby z nazwą CIEMNY wychodzą bardzo ciemno.Dobre i bardzo wydajne,bo bardzo gęste są farby le cher,ale kolorków mniej w palecie.Wypróbowałam obie i farba majirel szybciej sie spiera na rozjaśnianych.Taka moja opinia.
joannagrudziadz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 13:01   #60
Honey822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 103
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez joannagrudziadz Pokaż wiadomość
polecam farby majirel-nie niszczą włosów,duzy wybór kolorów,jednakze wszyskie farby z nazwą CIEMNY wychodzą bardzo ciemno.Dobre i bardzo wydajne,bo bardzo gęste są farby le cher,ale kolorków mniej w palecie.Wypróbowałam obie i farba majirel szybciej sie spiera na rozjaśnianych.Taka moja opinia.

Dziekuje bardzo: cmok::c mok:
Przynajmniej jedna Wizażanka stara się pomóc
Honey822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.