Operacje nosa - zbiorczy! - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-29, 08:42   #901
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Justuchna, to super, że się udało i że jesteś zadowolona.
A co do zdjęć to może masz jakieś przed operacją i po operacji z profilu? Będzie lepiej widać.

__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 11:02   #902
Justuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 62
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Już je wstawiałam - te sprzed operacji w wątkach, w których opisywałam operację itd., a po są w ostatnim poście - profil też jest, nie widać?
Justuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 11:15   #903
Justuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 62
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Z profilem najlepsze mam takie

Edytowane przez Justuchna
Czas edycji: 2010-10-02 o 23:09
Justuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 11:42   #904
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez Justuchna Pokaż wiadomość
Witam ponownie. Dawno temu pisałam w temacie odnośnie operacji nosa, może ktoś jeszcze pamięta Jak nie to zajrzeć do postów Przypomnę: operacja w Krakowie, piłowanie garbka plus skracanie czubka, 6.000, ból i dyskomfort ogromny, ale wyglądałam już po operacji bardzo dobrze i powikłań nie było. Za półtorej miesiąca minie rok, a ja obiecałam że pokażę zdjęcia, więc pokazuję - taki efekt chyba się powinien utrzymać już do końca

Dziewczyny, jeśli naprawdę nie pozwala Wam to żyć, boicie się pójść do sklepu, zasłaniacie się włosami, okularami, nie stajecie do nikogo swobodnie bokiem, to nie wahajcie się. Szkoda życia... Moje zmieniło się diametralnie po operacji. Powodzenia życzę wszystkim i już się okazuję
całkowicie się zgadzam
Justuchna - piękny nosek
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 12:44   #905
Aanonimpje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z komputera
Wiadomości: 3
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Ja mam taki sam problem jak ty . tez zastanawiam sie nad operacja plastyczna mojego 'noska' roziwez nielubie a wrecz neinawidze zdjec z profilu i w skzole slysze duzo nieprzyjemnych uwag na jego tamat ..... chialabym sie dowiedziec czy to boli po operacij bo w trakcje podobno nie bo jest sie pod narkoza . blagam odpowiadajcie na pytania . ; pozdrawiam
Aanonimpje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 13:30   #906
Justuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 62
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Oczywiście, że boli. Jak miałoby nie boleć skoro masz cięty, piłowany, rozciągany nos? W ciągu jednej doby ból nie zniknie, a i długo po operacji musisz uważać, by nawet w nos się lekko nie uderzyć, nie zahaczyć ubraniem, bo chrząstki zanim się zrosną na stałe, to mija sporo czasu.

Odsyłam do 13 wcześniejszych stron w topicu - nie jest to dużo, a wszystko jest opisane. Albo zobacz tylko moje posty o operacji nosa - jest ich mniej za to wszystko szczegółowo opisane. Powodzenia i pozdrawiam

loss_lauri - bardzo dziękuję

Jak komuś się nie chce szukać, to oto są zdjęcia w poprzednich postach - przed operacją: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1223646770 , http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1223646887 , http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1223646770

Edytowane przez Justuchna
Czas edycji: 2009-07-29 o 13:38 Powód: Dołączenie zdjęć
Justuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 19:28   #907
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez Aanonimpje Pokaż wiadomość
Ja mam taki sam problem jak ty . tez zastanawiam sie nad operacja plastyczna mojego 'noska' roziwez nielubie a wrecz neinawidze zdjec z profilu i w skzole slysze duzo nieprzyjemnych uwag na jego tamat ..... chialabym sie dowiedziec czy to boli po operacij bo w trakcje podobno nie bo jest sie pod narkoza . blagam odpowiadajcie na pytania . ; pozdrawiam
to może brzmieć nieprawdopodobnie, ale mnie NIC nie bolało - byłam przygotowana na to, że już następnego dnia, gdy przestał działać zastrzyk przeciwbólowy podany mi w klinice, będę czuła, że miałam łamany/piłowany nos a tu nic, jedynym efektem tego, że miałam operację była opuchlizna i wylew krwi do oka;gdy przyjechałam do domu, mama wykupiła w aptece leki przeciwbólowe, ale w ogóle nie były mi potrzebne
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 20:58   #908
malwina2286
Raczkowanie
 
Avatar malwina2286
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 41
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

A ja jestem dobę po operacji, czuje się swietnie i nic nie boli nawet nie jestem jakoś bardzo spuchnięta i posiniaczona. Tak jak dziewczyny wspominały wcześniej najmniej przyjemne z całej operacji jest wyciągniecie setonów. Jak maie jakieś pytania to piszcie chętnie odpowiem. POZDRAWIAM
malwina2286 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 21:46   #909
michal1975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Witam

Planuje zrobić korektę czubka nosa. Jestem z Łodzi i tu byłoby najlepiej taki zabieg wykonać. Znacie miejsce i osobę którą można polecić tu w Łodzi?
W internecie raczej trudno znaleźć jakieś pochlebne opinie o takich specjalistach z Łodzi. Jeżeli miałbym ryzykować swoim wyglądem-zdrowiem (nos w końcu nie jest taki tragiczny), to bez problemu pojadę gdzieś dalej, gdzie będę mógł się oddać bez obaw w ręce prawdziwego fachowca. Bardzo proszę o pomoc
Dziękuje z góry za pomoc i pozdrawiam Wszystkich.
michal1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 12:31   #910
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

O, teraz dobrze widać różnicę.
Rzeczywiście bardzo ładnie teraz jest.
Ja jednak chyba nie będę robiła operacji. Jakoś nie mam parcia.
Czasami może jednak troszkę...
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 16:49   #911
julia1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Dziewczyny,
jeżeli nos jest ewidentnie zdeformowany to można go zoperować w ramach NFZ nic za to nie płacąc. Tak samo pourazowe skrzywienia nosa/przegrody.
W Warszawie Klinika Chirurgii Plastycznej na Czerniakowskiej,Oddziały Otolaryngologii, np. w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym, na Stępińskiej można zrobić sobie nos bez kasy!
julia1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-02, 02:33   #912
oto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Witam
Poruszacie temat operacji nosa widze. Okolo roku temu mialam wykonywany ten zabieg u dr Grabowskiej. Jestem bardzo zadowolona i ciesze sie ze pozytywne opinie doprowadzily do tego ze wybralam tego a nie innego lekarza. Operacja jest bezbolesna jednak przez kilka dni po zabiegu pobolewa. Taki nos jak sobie wymarzylam mam
Personel kliniki jest bardzo mily i pobyt tam byl sama przyjemnoscia no i do tego takie efekty.
Moge z calego serca polecic dr Grabowska i klinike aestehete.
oto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 18:20   #913
malwina2286
Raczkowanie
 
Avatar malwina2286
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 41
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

A ja jestem 5 dni po zero bólu. W środę jadę na ściągnięcie gipsu POZDRAWIAM
malwina2286 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 11:57   #914
dorotita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 120
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Malwina a jak wyglądasz? straszysz ludzi?czy jest ok?opisz troche twoich wrażeń po operacji. Moja już za 2 tygodnie...
dorotita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 18:28   #915
malwina2286
Raczkowanie
 
Avatar malwina2286
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 41
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez dorotita Pokaż wiadomość
Malwina a jak wyglądasz? straszysz ludzi?czy jest ok?opisz troche twoich wrażeń po operacji. Moja już za 2 tygodnie...
Ja miałam operację 5 dni temu w klinice Dr. Sankowskiego na Al. Jerozolimskich zero bólu wszystko ok (trochę siniaków ale myślałam że będzie gorzej) , personel kliniki bardzo miły bez wyjątku, całą noc po operacji siedziała przy mnie pielęgniarka co chwilę ktoś zaglądał pytał się czy wszystko wporządku, czy nic mi nie potrzeba. Na samą konsultację czekałam niecałe3 miesiące a na operację pół roku trochę długo ale jestem zadowolona. W środę okarze się czy warto było bo jadę na ściagnięcie gipsu, ale jestem dobrej myśli przez sam opatrunek widzę , że nosek ma inny kształt no i wkońcu mogę normalnie oddychać. Jak już będe po to dam znać. POZDRAWIAM
malwina2286 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 11:10   #916
bergamotka80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

hej...jestem zdecydowana na operacje....obecnie szukam lekarza w łodzi...tu tez mieszkam...pzdr nochalki
bergamotka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 13:40   #917
Szpileczkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

dziewczynki a moglybyscie przyslac mi swoje zdjecia po operacji noskow u dr stepniewskiego na maila:
klekle1kasia@gmail.com

marze o operacji nosa ale jednoczesnie strasznie sie jej boje...
boje sie ze nos po operacji bedzie gorzej wygladal niz przed.
a nos to moj najwiekszy i wciaz powracajacy kompleks...
Szpileczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 17:45   #918
calinda51
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez yami Pokaż wiadomość
to mogłaś wcześniej się zacząć orientować, ja już od roku wiedziałam że chcę mieć operacje i pół roku temu byłam się orientować kiedy by można było ją zrobić, bo to logiczne że są jakieś kolejki itp...
możesz pójść i spytać czy jest możliwość wykonania we wcześniejszym terminie.

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------


ja miałam operację tydzień temu i też się martwię o mój nos, bo wydaje mi się że jest krzywy nadal i mam krzywe dziurki w nosie... nie wiem czy to za winą opuchlizny i jakoś się to unormuje, czy coś poszło nie tak..... ;/
oszaleje do czasu zdjęcia gipsu.....


PROSZĘ, niech ktoś mi napisze czy mam powody do zmartwień..? czy kształt mojego nosa dużo się zmieni jak zejdzie opuchlizna czy nie bardzo...?
hej Yami

Jak twoj nos?? Ja jestem po prawie miesiąc i nie jestem zadowolona, wręcz załamana ze nie ma efektu. Jest własciwie taki sam. Jade z reklamacją. nie wiem co z tego będzie
calinda51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 09:11   #919
Lucrecia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucrecia3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 2 581
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Mnie po operacji nic nie bolało. Zupełnie nic. Pielęgniarka, która się mną opiekowała mówiła, że nosy po operacji nie bolą. Bolą piersi, bolą uszy, ale nie nosy
__________________
24.06.2008r. = MÓJ DZIEŃ



HISZPANIA
Lucrecia3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 09:40   #920
pinksnickers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 342
Dot.: Przegroda nosowa

Cytat:
Napisane przez AgataM86 Pokaż wiadomość
A to dla tych, ktorzy twierdza, ze ta operacja nie zmienia ksztaltu nosa:

- zdjecia przed
- zdjecia tuz po (opuchlizna)
- zdjecia po 1,5 miesiaca
Masz teraz GENIALNY nosek! Idealnie symetryczny! Podziwiam
pinksnickers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 14:54   #921
mrozilla19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

hey wszystkim!!! jestem nowa na tym forum , chciałabym zrobić sobie korektę czubka nosa jego zakonczenie jest straszne wielkie okrągły czubek jak kartofel jest szeroki jak nie wiem;/ mam drobną twarz co w połączeniu z nosem wygląda strasznie;( zresztą usta też mam wąskie, oczy małe więc nos to jest gigant ile kosztowałaby korekcja chrzęstna nosa (sama koncówka) w Poznaniu? czy ktoś miał podobną operację również w Poznaniu? ile to kosztuję? proszę o odpowiedz
mrozilla19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 19:10   #922
Oliwika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 70
Exclamation Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cześć wszystkim!Za kilka dni mam operacje plastyczna nosa całkowitą bedzie mnie operował dr. Zawisz w Krakowie czy ktos miał moze operacje u tego doktora...jezeli tak to podzielcie sie ze mna wrazeniami pliz na co powinnam zwrocić uwage...o co jeszcze zapytac itd....wszystko co sie wam nasunie na mśl odpiszcze! Z góry dziekuję za każdą wiadomosc
Oliwika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 18:45   #923
warta_swieczki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 73
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

jestem 3 dni po operacji nosa. spuchłam masakrycznie, oczy zaszły mi krwią, jestem maszkaronem. potworem. ale to raczej moja felerna twarz, bo spod opatrunku nos zapowiada się nieźle.
__________________


warta_swieczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 17:32   #924
sylwia0127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

ile kosztuję operacja tylko (spiłowania) garba i nic więcej. Wie ktoś? mam 15 lat i za rok(dokładnie to bede miała 16,5) chciałabym sobie zrobić operacje nosa, ale nie całego tylko usunąć garba. Reszte nosa mam wporządku bo nie jest ani za długi ani za szeroki itp. wiec po co wydawć wiecej kasy.Ide do nowej szkoły i chciałabym miec tak jakby nowy nos Chciałabym sie dowiedzieć ile kosztuje usunięcie tylko garba (tak zwanie spiłowanie) i czy można go zrobić pod znieczuleniem miejscowym a nie ogólnym. Strasznie mi na tym zależy i chce nazbierac troche kasy bo mama wszystkiego mi nie zafunduje. Plizzzz:
sylwia0127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 20:34   #925
michal1975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez michal1975 Pokaż wiadomość
Witam

Planuje zrobić korektę czubka nosa. Jestem z Łodzi i tu byłoby najlepiej taki zabieg wykonać. Znacie miejsce i osobę którą można polecić tu w Łodzi?
W internecie raczej trudno znaleźć jakieś pochlebne opinie o takich specjalistach z Łodzi. Jeżeli miałbym ryzykować swoim wyglądem-zdrowiem (nos w końcu nie jest taki tragiczny), to bez problemu pojadę gdzieś dalej, gdzie będę mógł się oddać bez obaw w ręce prawdziwego fachowca. Bardzo proszę o pomoc
Dziękuje z góry za pomoc i pozdrawiam Wszystkich.
W końcu zdecydowałem się na dr Skupina i klinikę ARS MEDIC w Poznaniu. W piątek 22.08 byłem na konsultacji, termin całkowitej korekty mam na 07.12.2009. Doktor wydaje się być osobom konkretną i wie co powinno być skorygowane. Wizyta szybka, konkretna bez zbędnych pytań. W końcu w poczekalni duża ilość oczekujących pacjentów.

Pzdr
michal1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 21:24   #926
sunnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Exclamation Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Dziewczyny prosze pomozcie mi wreszcie podjac te wazna decyzje o operacji noska Jako nastolatka podczas kontuzji nabawilam sie garba nosa i krzywej przegrody nosa Nosek mam garbety w czesci chrastnej jak i kostnej, czy ktos z Was mial operacje na podobnym nosku?
Jesli chodzi o krzywa progrode to wyglada to tak, ze jak zatykam wieksza dziurke to przez ta mniejsza ciezko mi sie oddycha-ale oddych- czy mam jakies szanse na refundacje z NFZ. Nie wiem jak zareaguje moj lekarz pierwszego kontaktu Chcialabym zeby potraktowal mnie serio i skierowal gdzie trzeba, ale znajac zycie powie, ze z trudem ale oddychm ta mniejsza dziurka o ja poesymistka.
Jestem ciekawa jak Wy sie tym zajelyscie.

Mam juz klinike na oku (Bienkowski w Bydgoszczy), ale tak sie zastanawiam kiedy sie zdecydowac na operacje... wiele lat to odkladalam, bo to loceum, bo to studia, podroze itp. we wrzesniu sie mam obrone pracy mgr. Czy myslicie, ze to dobry moment? ..a jak bylo w Waszym przypadku? Urlop z pracy? Jak dlugo trzeba sie ukrywac? Czy to prawda, ze miesiac??

Dziekuje Kochani!!
sunnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 21:46   #927
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

A miala ktoras operacje u Dr Stepniewskiego pod Poznaniem? ( oprocz Rozowiutkiej, bo to juz wiem).
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 10:30   #928
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez sylwia0127 Pokaż wiadomość
ile kosztuję operacja tylko (spiłowania) garba i nic więcej. Wie ktoś? mam 15 lat i za rok(dokładnie to bede miała 16,5) chciałabym sobie zrobić operacje nosa, ale nie całego tylko usunąć garba. Reszte nosa mam wporządku bo nie jest ani za długi ani za szeroki itp. wiec po co wydawć wiecej kasy.Ide do nowej szkoły i chciałabym miec tak jakby nowy nos Chciałabym sie dowiedzieć ile kosztuje usunięcie tylko garba (tak zwanie spiłowanie) i czy można go zrobić pod znieczuleniem miejscowym a nie ogólnym. Strasznie mi na tym zależy i chce nazbierac troche kasy bo mama wszystkiego mi nie zafunduje. Plizzzz:
Nie wiem czy w takim wieku można robić operacje? Jesteś młoda i jeszcze się rozwijasz, Twoje ciało się zmienia...
Ale może akurat nos można operować, nie wiem.

__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 14:39   #929
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez sunnie Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze pomozcie mi wreszcie podjac te wazna decyzje o operacji noska Jako nastolatka podczas kontuzji nabawilam sie garba nosa i krzywej przegrody nosa Nosek mam garbety w czesci chrastnej jak i kostnej, czy ktos z Was mial operacje na podobnym nosku?
Jesli chodzi o krzywa progrode to wyglada to tak, ze jak zatykam wieksza dziurke to przez ta mniejsza ciezko mi sie oddycha-ale oddych- czy mam jakies szanse na refundacje z NFZ. Nie wiem jak zareaguje moj lekarz pierwszego kontaktu Chcialabym zeby potraktowal mnie serio i skierowal gdzie trzeba, ale znajac zycie powie, ze z trudem ale oddychm ta mniejsza dziurka o ja poesymistka.
Jestem ciekawa jak Wy sie tym zajelyscie.

Mam juz klinike na oku (Bienkowski w Bydgoszczy), ale tak sie zastanawiam kiedy sie zdecydowac na operacje... wiele lat to odkladalam, bo to loceum, bo to studia, podroze itp. we wrzesniu sie mam obrone pracy mgr. Czy myslicie, ze to dobry moment? ..a jak bylo w Waszym przypadku? Urlop z pracy? Jak dlugo trzeba sie ukrywac? Czy to prawda, ze miesiac??

Dziekuje Kochani!!
Próbuj,żeby ta operacja była refundowana,skoro sama napisałaś,że krzywy nos masz po kontuzji. Jeśli do tego masz problemy z oddychaniem,to powinno nie być problemu z refundacją. Idź do rodzinnego,powiedz,że masz problemy z oddychaniem przez nos itp. i niech da Ci skierowanie do kliniki chirurgii plastycznej. Albo idź do laryngologa i oni Ci poradzą gdzie się dalej zgłosić.
Ja operację robiłam na wakacjach na studiach,żeby potem nie trzeba się było nikomu tłumaczyć,czemu mnie nie było. Operację zrobiłam dla siebie,a nie po to,żeby chwalić się nią innym. Wtedy nie pracowałam,więc nie musiałam się martwić o urlop itp. Moim zdaniem 2 tygodnie urlopu z pracy to za mało.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 09:17   #930
jessicaa
Raczkowanie
 
Avatar jessicaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 67
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Czesc dziewczyny Sluchajcie chciałabym sie dowiedzieć od was gdzie znajde dobrą klinike w warszawie lub w pobliżu?ktora polecacie najbardziej??i w miare tanią chcę usunąć garb i zmiejszyc troszke nosek któraś to robiła?ile mniej wiecej zapłaciła? z góry wam dziękuje
jessicaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.