Róże, rozświetlacze - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-29, 01:44   #2821
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Tak jak pisałam wcześniej zmieniłam zdanie co do kwiatka Clinique Fresh Bloom, mam odcień 01. Ale kupiłam też go w kolorze Almond i kompletnie mnie rozczarował. Nie jest to ładny brąz tylko trochę rudawy odcień.

01 jest najlepszy dla mojego typu urody, myślałam o dokupieniu 02 ale sprawdziłam go z konsultantką w perfumerii i jednak nie pasuje, ale to również bardzo ładny kolor

Widzę nawet to rozświetlenie jakie daje, taka poświata, bardzo subtelna. Świetny róż, używam go prawie codziennie.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 12:17   #2822
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez bojkka Pokaż wiadomość
dimiti polcam Ci bardzo taniutkie (w drogeriach natura) puder rozświtlajacy w kulkach sensique
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20357
mialam i faktycznie fajne ale niestety mnie zapychaja

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
lemax też ma brokat

glazel daje widoczny glow bez żadnych drobinek
dziekuje

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Też polecam Glazel
http://glazel.pl/index.php/pol/Ofert...er-w-perelkach
Dają dość mocny, jednolity i absolutnie bezbrokatowy glow Ja je bardzo lubię.
myslalam juz o nich niejeden raz ale pisalam do nich dwa razy jak z wysylka i wogole i nie odpisali

Cytat:
Napisane przez pearlania Pokaż wiadomość
Essence - kuleczki z nazwy są brązujące ale faktycznie tylko rozświetlają, są świetne, dają dość intensywne rozświetlanie ale bez drobinek brokatu, taka błyszcząca tafla powstaje, moje ulubione
o to musze sprawdzic bo w sumie nigdy nie patrzylam na pudry essence

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Czy ten wzornik kolorów kulek dobrze oddaje rzeczywiste odcienie? Czy można zamówić po kilkanaście kulek o różnych barwach, zapakowanych w osobne pojemniczki? I gdzie się w ogóle zamawia te kulki, bo na stronie Glazel takiej opcji nie widać?
Przepraszam za tyle pytań i z góry dziękuję za odpowiedź.
Przymierzałam się kiedyś do tych kulek, ale jakoś odpuściłam i zapomniałam o nich. A że powoli kończą mi się kulki z APC, to jest okazja żeby je kupić.
a jak tam kuleczki APC? jestes z nich zadowolona?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 14:02   #2823
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Czy ten wzornik kolorów kulek dobrze oddaje rzeczywiste odcienie? Czy można zamówić po kilkanaście kulek o różnych barwach, zapakowanych w osobne pojemniczki? I gdzie się w ogóle zamawia te kulki, bo na stronie Glazel takiej opcji nie widać?
Przepraszam za tyle pytań i z góry dziękuję za odpowiedź.
Przymierzałam się kiedyś do tych kulek, ale jakoś odpuściłam i zapomniałam o nich. A że powoli kończą mi się kulki z APC, to jest okazja żeby je kupić.
Może jednak ktoś mi odpowie?

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a jak tam kuleczki APC? jestes z nich zadowolona?
Jestem zadowolona i to baaardzo. Ze względu na nie pozbyłam się Meteorytów Beige Chic. Co prawda z APC mam mieszankę nr 0, ale komponując własną, bardziej złoto-beżową, uzyskałabym właśnie efekt Beige Chic. Oba pudry nadają się w niewielkiej ilości na całą twarz, poprawiając wygląd cery i zmiękczając rysy twarz. Bardziej zwartym pędzlem można też nałożyc więcej np. na kości policzkowe i nos. Uzyskuje się wtedy coś a'la tafla, ale taka delikatna, idealna na codzień.
Meteorytów na pewno więcej nie kupię, bo się zwyczajnie przepłaca, za to z kulek APC na pewno zakupię jeszcze jakąś ciepłą, złotawą mieszankę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 14:58   #2824
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Witam. A używał ktoś może highlighter Manhattana? taki 3 kolorkowy.. Nie ma nigdzie o nim opinii... A chcialabym sobie kupić coś fajnego do chapki
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 16:16   #2825
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

musze w koncu kupic sobie te kulki z apc ;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 20:23   #2826
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Bardzo dziękuję za odpowiedzi i za zdjęcia

Dziś przypadkiem udało mi się upolować jaśniutkie kuleczki Cantare w jakiejś małej drogerii, i jestem bardzo zadowolona zarówno z efektu, jak i ceny

Drobinki są ale baardzo drobne, więc tworzą delikatną poświatę a nie brokatowy błysk. Jednak jak dla mnie efekt zbyt delikatny - żeby był trochę mocniej widoczny musiałam nałożyć kilka warstw kosmetyku, a i tak w świetle dziennym było to niemal niedostrzegalne - dopiero jak zaświeciłam sobie lampą w twarz to zobaczyłam ładny glam

W takim razie za waszymi radami poszukam Natury i AOH Essence, a jeśli mi nie podpasuje to może zamówię te kuleczki Glazel.

Kurczę, to naprawdę wciąga Jeszcze do niedawna wcale nie używałam różu, a stosowanie rozświetlaczy, brązerów itd. wydawało mi się zupełnie zbędnym kaprysem Na razie nabyłam dopiero 1 róż i 2 rozświetlacze w kulkach, ale jak na 2 tygodnie to trochę za dużo, bo czuję, że na tym nie poprzestanę...
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 11:11   #2827
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Może jednak ktoś mi odpowie?



Jestem zadowolona i to baaardzo. Ze względu na nie pozbyłam się Meteorytów Beige Chic. Co prawda z APC mam mieszankę nr 0, ale komponując własną, bardziej złoto-beżową, uzyskałabym właśnie efekt Beige Chic. Oba pudry nadają się w niewielkiej ilości na całą twarz, poprawiając wygląd cery i zmiękczając rysy twarz. Bardziej zwartym pędzlem można też nałożyc więcej np. na kości policzkowe i nos. Uzyskuje się wtedy coś a'la tafla, ale taka delikatna, idealna na codzień.
Meteorytów na pewno więcej nie kupię, bo się zwyczajnie przepłaca, za to z kulek APC na pewno zakupię jeszcze jakąś ciepłą, złotawą mieszankę.
super super super wlasnie mnie kusi wersja 0 ale one sa brokatowe czy wlasciwie ta tafla jest taka cos jednolita ? myslalam na mythic guerlaina ale faktycznie nie oplaca mi sie przeplacac a jakis efekt korygujacy i zakrywajacy zaczerwienienia zauwazylas? ciekawi mnie jak wygladaja same fioletowe kuleczki wlasnie myslalam tez o kulkach glaze ale na ich stronie nie pisze nic ze mozna zamowic wiec wybiore APC tez sobie stworze moze jeszcze jakas wlasna mieszanke? albo zamowie same biale
Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Witam. A używał ktoś może highlighter Manhattana? taki 3 kolorkowy.. Nie ma nigdzie o nim opinii... A chcialabym sobie kupić coś fajnego do chapki
ja go ogladalam ale efekt mi sie wogole nie podoba chyba ze mi sie co innego trafilo
Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
musze w koncu kupic sobie te kulki z apc ;]
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 17:45   #2828
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
super super super wlasnie mnie kusi wersja 0 ale one sa brokatowe czy wlasciwie ta tafla jest taka cos jednolita ? myslalam na mythic guerlaina ale faktycznie nie oplaca mi sie przeplacac a jakis efekt korygujacy i zakrywajacy zaczerwienienia zauwazylas? ciekawi mnie jak wygladaja same fioletowe kuleczki wlasnie myslalam tez o kulkach glaze ale na ich stronie nie pisze nic ze mozna zamowic wiec wybiore APC tez sobie stworze moze jeszcze jakas wlasna mieszanke? albo zamowie same biale
Wiesz jak ktoś Ci pisze, że meteoryty cokolwiek korygują i zakrywają, to ja bym to włożyła między bajki, po prostu to nie ten kaliber. One tylko zmiękczają rysy twarzy przez to delikatne i subtelne rozświetlenie. Takie ich zadanie.
A kulki APC spełniają tą samą rolę. Mają drobinki, ale są one malutkie (identycznie jak w meteorytach), dlatego na twarzy widać jednolite rozświetlenie, a nie brokatowe. Nie jest ono tak mocne, jak np. przy PI Estee Lauder, tylko delikatne, jak dla mnie świetne na codzień.
Osobiście polecam kupić najpierw kulki APC. Jak będziesz zadowolona z efektu i miała za dużo kasy, to sobie dokupisz meteoryty. Ja zrobiłam odwrotnie, tzn. meteoryty kupiłam później i żałowałam straconych pieniędzy. Mimo że efekt dają ładny, to jednak jest on taki jak w tańszych kulkach z APC.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 18:37   #2829
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Wiesz jak ktoś Ci pisze, że meteoryty cokolwiek korygują i zakrywają, to ja bym to włożyła między bajki, po prostu to nie ten kaliber. One tylko zmiękczają rysy twarzy przez to delikatne i subtelne rozświetlenie. Takie ich zadanie.
A kulki APC spełniają tą samą rolę. Mają drobinki, ale są one malutkie (identycznie jak w meteorytach), dlatego na twarzy widać jednolite rozświetlenie, a nie brokatowe. Nie jest ono tak mocne, jak np. przy PI Estee Lauder, tylko delikatne, jak dla mnie świetne na codzień.
Osobiście polecam kupić najpierw kulki APC. Jak będziesz zadowolona z efektu i miała za dużo kasy, to sobie dokupisz meteoryty. Ja zrobiłam odwrotnie, tzn. meteoryty kupiłam później i żałowałam straconych pieniędzy. Mimo że efekt dają ładny, to jednak jest on taki jak w tańszych kulkach z APC.
z APC chce wlasnie te 0 podobaja mi sie takie kolorki mam nadzieje ze nie beda jakies cieple i planowalam zrobic sobie podobna wersje druga bo w 0 chyba sa rozowe kulki, zielone, fioletowe, biale no i zlote, a ja bym sobie zrobila bezowe, pare rozowych, fioleciki, biale i pare zielonych praktycznie kulki taie same oprocz bezowych ale w innej ilosci wiec i efekt bylby moze troche inny a w razie czego porozdzielam i bede uzywac osobno ciekawi mnie jak jest wlasnie z iloscia poszczegolnych kulek w tej wersji 0
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 20:35   #2830
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Dziewczyny mam pytanie , poszukuje różu w kolorze "brudnego różu" (masło maślane) mam w swoim kuferku wiekszosc w odcieniach brązu ...juz mi sie znudzil ten look , dzisiaj obczajałam w douglasie no ,ale wlasnie nic konkretnego nie znalazłam moze clinique iced lotus ?, ale nie wiem czy nie bedzie zbyt delikatny ,clinique maczek 02 jest na mnie jakis pomaranczowy
z góry dziekuje za wszelkie sugestie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 20:37   #2831
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie , poszukuje różu w kolorze "brudnego różu" (masło maślane) mam w swoim kuferku wiekszosc w odcieniach brązu ...juz mi sie znudzil ten look , dzisiaj obczajałam w douglasie no ,ale wlasnie nic konkretnego nie znalazłam moze clinique iced lotus ?, ale nie wiem czy nie bedzie zbyt delikatny ,clinique maczek 02 jest na mnie jakis pomaranczowy
z góry dziekuje za wszelkie sugestie
Z tańszych proponuję Candy Cane Pink Loreala albo jeszcze tańszy Essence Almost Famous
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 20:56   #2832
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

o dziekuje chociaz z tym essence to ciezko u mnie , mamy palete w naturze ale taka jakas wyliniała ... a loreala sprawdze
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 21:04   #2833
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
z APC chce wlasnie te 0 podobaja mi sie takie kolorki mam nadzieje ze nie beda jakies cieple i planowalam zrobic sobie podobna wersje druga bo w 0 chyba sa rozowe kulki, zielone, fioletowe, biale no i zlote, a ja bym sobie zrobila bezowe, pare rozowych, fioleciki, biale i pare zielonych praktycznie kulki taie same oprocz bezowych ale w innej ilosci wiec i efekt bylby moze troche inny a w razie czego porozdzielam i bede uzywac osobno ciekawi mnie jak jest wlasnie z iloscia poszczegolnych kulek w tej wersji 0
No ja właśnie chcę wziąć teraz własną mieszankę na wzór Beige Chic, czyli beżowo-złotą, bo ciepłe kolory pasują mi najbardziej. Na pewno muszę wziąć kulki złote, białe i jasno beżowe, może kilka różowych (chociaż w sumie Beige Chic nie mają różowych kulek). Muszę tylko się zastanowić po ile kulek z każdego koloru.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 21:31   #2834
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie , poszukuje różu w kolorze "brudnego różu" (masło maślane) mam w swoim kuferku wiekszosc w odcieniach brązu ...juz mi sie znudzil ten look , dzisiaj obczajałam w douglasie no ,ale wlasnie nic konkretnego nie znalazłam moze clinique iced lotus ?, ale nie wiem czy nie bedzie zbyt delikatny ,clinique maczek 02 jest na mnie jakis pomaranczowy
z góry dziekuje za wszelkie sugestie
Iced Lotus nie jest brudny.

Brudny róż to Caprice Chanela.
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 21:39   #2835
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Z tańszych proponuję Candy Cane Pink Loreala albo jeszcze tańszy Essence Almost Famous
trzeba sprawdzic

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No ja właśnie chcę wziąć teraz własną mieszankę na wzór Beige Chic, czyli beżowo-złotą, bo ciepłe kolory pasują mi najbardziej. Na pewno muszę wziąć kulki złote, białe i jasno beżowe, może kilka różowych (chociaż w sumie Beige Chic nie mają różowych kulek). Muszę tylko się zastanowić po ile kulek z każdego koloru.
hym wiec w Beige Chic sa zlote kulki, biale i 3 odcienie brazu czekoladowy braz, bez (no powiedzmy ze odcien brazu) i taki niby brzoskwinia niby bez malo bialych i malo ciemno brazowych, przynajmniej na wszystkich zdjeciach widzialam takie kolorki i najmniej widzialam bialego i tego brazu

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Iced Lotus nie jest brudny.

Brudny róż to Caprice Chanela.
chanelek ma piekny ten caprice z tym ze jedna wizazanka go sprawdzala na twarzy i wyszedl czysty roz wiec lepiej jednak samej sprawdzic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 21:55   #2836
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


chanelek ma piekny ten caprice z tym ze jedna wizazanka go sprawdzala na twarzy i wyszedl czysty roz wiec lepiej jednak samej sprawdzic
Jasne.

Na mnie jest brudny zdecydowanie, z tym że cały dzień dziś dumałam, czy to zimny czy ciepły odcień - w pudełku zimny, ale ja mam żółty odcień skóry i na twarzy wychodzi inny.
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 21:58   #2837
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Jasne.

Na mnie jest brudny zdecydowanie, z tym że cały dzień dziś dumałam, czy to zimny czy ciepły odcień - w pudełku zimny, ale ja mam żółty odcień skóry i na twarzy wychodzi inny.
nie strasz mnie bo ja go chce! a potrzebuje zimnego odcienia teraz zawalu dostane z rozpaczy juz bym go dawno miala, ale wlasnie sie boje ze u mnie na skorze jakos inaczej wyjdzie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 09:06   #2838
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie strasz mnie bo ja go chce! a potrzebuje zimnego odcienia teraz zawalu dostane z rozpaczy juz bym go dawno miala, ale wlasnie sie boje ze u mnie na skorze jakos inaczej wyjdzie
Jeśli potrzebujesz zdecydowanie zimnego odcienia, to koniecznie potestuj na twarzy i zobacz się w dziennym świetle - ja mam skórę w żółtym odcieniu i na mnie w dziennym świetle ten róż jest niejednoznaczny, ale raczej ciepławy - mnóstwo recenzji na MUA pisze o tym kolorze, że jest trochę peachy i ja się z tym bardzo zgadzam.

Ja generalnie wolę zimne odcienie i tu moi faworyci to Iced Lotus i Narcisse Chanela. Zimny i piękny jest ten róż Rose Dust czy jakoś tak z nowej kolekcji. Dumam też nad Rose Petal w przyszłości
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 11:22   #2839
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Jeśli potrzebujesz zdecydowanie zimnego odcienia, to koniecznie potestuj na twarzy i zobacz się w dziennym świetle - ja mam skórę w żółtym odcieniu i na mnie w dziennym świetle ten róż jest niejednoznaczny, ale raczej ciepławy - mnóstwo recenzji na MUA pisze o tym kolorze, że jest trochę peachy i ja się z tym bardzo zgadzam.

Ja generalnie wolę zimne odcienie i tu moi faworyci to Iced Lotus i Narcisse Chanela. Zimny i piękny jest ten róż Rose Dust czy jakoś tak z nowej kolekcji. Dumam też nad Rose Petal w przyszłości
lotusa zobacze bo juz kiedys go widzialam na zdjeciach i bardzo mi sie spodobal narcisse chanela niestety za jasny dla mnie na zime moze jeszcze byloby cos widac ale pozniej jak sie zrobi cieplej i lekko mnie slonce chyci to juz nici rose petal dla mnie za rozowy ale tez sliczny rose dust nie bylo wtedy ale jak bedzie to sprawdze na jeden policzek taki na drugi taki i dobra
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-31, 13:25   #2840
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hym wiec w Beige Chic sa zlote kulki, biale i 3 odcienie brazu czekoladowy braz, bez (no powiedzmy ze odcien brazu) i taki niby brzoskwinia niby bez malo bialych i malo ciemno brazowych, przynajmniej na wszystkich zdjeciach widzialam takie kolorki i najmniej widzialam bialego i tego brazu
No tak, tylko że w APC nie ma kulek jasnobeżowych, więc trzeba wziąć trochę brązowych i trochę perłowych, co by uzyskać jakiś zamiennik. Wiadomo, idealnie się nie dobierze, ale wierzę że mozna uzyskać bardzo zbliżony efekt.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 23:29   #2841
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No tak, tylko że w APC nie ma kulek jasnobeżowych, więc trzeba wziąć trochę brązowych i trochę perłowych, co by uzyskać jakiś zamiennik. Wiadomo, idealnie się nie dobierze, ale wierzę że mozna uzyskać bardzo zbliżony efekt.
Są - zobacz sobie mieszankę nr 13. Zresztą - chyba by Ci odpowiadała Jest mocno zbliżona do BC - jedyne co to mają kilka kulek różowych.
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 13:33   #2842
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Są - zobacz sobie mieszankę nr 13. Zresztą - chyba by Ci odpowiadała Jest mocno zbliżona do BC - jedyne co to mają kilka kulek różowych.
To nie są jasnobeżowe kulki tylko białe wybrudzone przez brązowe i złote. Na stronie APC widać z prawej strony jakie są kolory poszczególnych kulek i jasnobeżowych (zbliżonych do tych w Beige Chic) nie ma.
A mieszanka nr 13 jest za ciemna, ma za dużo kulek brązowych i złotych (o różowych już wspomniałaś), więc efekt na pewno nie będzie porównywalny z Meteorytami BC.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 22:13   #2843
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A mieszanka nr 13 jest za ciemna, ma za dużo kulek brązowych i złotych (o różowych już wspomniałaś), więc efekt na pewno nie będzie porównywalny z Meteorytami BC.
Kłócić się nie będę, bo mam pod ręką APC, ale meteorków nie, więc nie porównam. Na mojej skórze 13 daje bardzo zbliżony efekt do BC - stąd moje porównanie (większość kulek różowych usunęłam.
Przy czym ja mam chłodną cerę i najbardziej mi zależało na delikatnym jej ociepleniu (szczególnie wiosną).

EDIT: Zajrzałam na stronę APC - i nie wiem, czy oni tej 13 troszkę nie zmienili, albo to takie zdjęcie. Moje są znacznie jaśniejsze (od początku były) od tego, co widzę na zdjęciu. Mam już końcówkę, ale wszystkie kolory kulek są - postaram się w weekend zrobić zdjęcie.

Oprócz tego - kulki beżowe APC są na pewno (nie są to białe wybrudzone) - są nawet w wykazie na stronie, ale nie ma ich na zdjęciu.
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941

Edytowane przez annmarie
Czas edycji: 2009-01-05 o 22:30
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 14:32   #2844
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Kłócić się nie będę, bo mam pod ręką APC, ale meteorków nie, więc nie porównam. Na mojej skórze 13 daje bardzo zbliżony efekt do BC - stąd moje porównanie (większość kulek różowych usunęłam.
Przy czym ja mam chłodną cerę i najbardziej mi zależało na delikatnym jej ociepleniu (szczególnie wiosną).
Jeżeli one faktycznie są podobne, to tym lepiej, bo nie bedę musiała kombinować. A powiedz mi proszę, czy miałaś Meteoryty Beige Chic?

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
EDIT: Zajrzałam na stronę APC - i nie wiem, czy oni tej 13 troszkę nie zmienili, albo to takie zdjęcie. Moje są znacznie jaśniejsze (od początku były) od tego, co widzę na zdjęciu. Mam już końcówkę, ale wszystkie kolory kulek są - postaram się w weekend zrobić zdjęcie.
Cóż, może ja się mylę, więc bardzo bym Cię prosiła o to zdjęcie.

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Oprócz tego - kulki beżowe APC są na pewno (nie są to białe wybrudzone) - są nawet w wykazie na stronie, ale nie ma ich na zdjęciu.
Cóż patrzę na wykaz, ale jasnobeżowych nie widzę.
kolory poszczególnych kulek są od 5 do 12 i wszystkie są pokazane na zdjęciu. Więc nie wiem gdzie są jasnobeżowe kulki, których nie ma na zdjęciu. Możesz to takiej ślepocie jak ja przybliżyć?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 20:56   #2845
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Jeżeli one faktycznie są podobne, to tym lepiej, bo nie bedę musiała kombinować. A powiedz mi proszę, czy miałaś Meteoryty Beige Chic?
Miałam wiosną miniaturkę (na fali zachwytów na Wizażu zresztą ) BC i odsypkę Mythic. Ale muszę przyznać, że mnie ten zapach zabijał, dlatego w końcu pozbyłam się.

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cóż, może ja się mylę, więc bardzo bym Cię prosiła o to zdjęcie.
Zrobię zdjęcie (mam cichą nadzieję na trochę słońca, bo wtedy dobrze mi aparat kolory oddaje ), postaram się wrzucić w sobotę popołudniu.

Na zdjęciu one rzeczywiście są ciemniejsze niż te moje, stąd już sama nie wiem, czy coś zmienili, czy to tylko takie zdjęcie (moje kulki mają prawie 2 lata).
W to zimno pewnie się nie wybiorę do Galerii Centrum zobaczyć je na żywo, ale jak się ociepli, to może będzie mi po drodze obadać na żywo
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 21:55   #2846
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Zrobię zdjęcie (mam cichą nadzieję na trochę słońca, bo wtedy dobrze mi aparat kolory oddaje ), postaram się wrzucić w sobotę popołudniu.

Na zdjęciu one rzeczywiście są ciemniejsze niż te moje, stąd już sama nie wiem, czy coś zmienili, czy to tylko takie zdjęcie (moje kulki mają prawie 2 lata).
W to zimno pewnie się nie wybiorę do Galerii Centrum zobaczyć je na żywo, ale jak się ociepli, to może będzie mi po drodze obadać na żywo
Tzn. ja swoje kulki kupowałam jakoś rok temu i pamiętam, że od tamtej pory akurat zdjęcia kulek się nie zmieniły, chyba że jakoś jeszcze wcześniej.
W każdym razie czekam cierpliwie na fotkę i jak faktycznie są takie jasne (jaśniejsze niż na zdjęciu), to zamówię tą mieszankę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 21:07   #2847
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

znacie cos co by dało taki efekt?jessica%20alba%20at%20cge%20-%206.jpg
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 21:12   #2848
A_K
Raczkowanie
 
Avatar A_K
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 218
GG do A_K
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

bojkka tłusty krem i nieprzypudrowana twarz ?
TO jest TO
__________________
Ola

Edytowane przez A_K
Czas edycji: 2009-01-25 o 23:50 Powód: straszny błąd :D
A_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 21:33   #2849
Flicckka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Madryt - Lublin
Wiadomości: 18
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Dla mnie najlepzy blush jest Orgasm (Nars) bardzo ładnie roswietla twasz, daje delikatny kolor
Flicckka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 23:37   #2850
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez A_K Pokaż wiadomość
bojkka tłusty krem i nie przypudrowana twarz ?
TO jest TO
Oj tak, albo filtr LRP po paru godzinach. Można jeszcze dodatkowo pobiegać i się trochę spocić.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-10 14:30:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.