PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience?? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-05, 17:56   #121
Fioncia
Raczkowanie
 
Avatar Fioncia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Grudziądz xD
Wiadomości: 71
GG do Fioncia Send a message via Skype™ to Fioncia
Dot.: czy to prawda ze nie wypada isc w bialej sukience na slub/wesele?

widzę, ze w tamtym temacie popierają moje zdanie ;]
__________________
balerinki
najchętniej peep toe r.39 ;]
lub jakiekolwiek inne
mile widziane xD

oraz duże torby ;]
Fioncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 18:16   #122
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: czy to prawda ze nie wypada isc w bialej sukience na slub/wesele?

.
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 18:25   #123
madziuleńka007
Raczkowanie
 
Avatar madziuleńka007
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: czy to prawda ze nie wypada isc w bialej sukience na slub/wesele?

czytałam ostatnio w jakiej gazecie że zdecydowanie biel jest zarezerwowana dla panny młodej a w czerni przyjsc niewypada
__________________
Nie sztuka byc zauważonym,sztuka być zapamiętanym.

Giorgio Armani
madziuleńka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 22:17   #124
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: czy to prawda ze nie wypada isc w bialej sukience na slub/wesele?

Jak dla mnie przede wszystkim nie wypada iść w długiej sukni (chyba, że jest się druhną). W białej sukience też nie wypada. W białej i długiej to już w ogóle . Biała sukienka może ujść płazem tylko, jeśli Panna Młoda sama jest np. w niebieskiej sukni. Co do czerni... Tutaj nie jestem taka pewna.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 22:53   #125
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: czy to prawda ze nie wypada isc w bialej sukience na slub/wesele?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie przede wszystkim nie wypada iść w długiej sukni (chyba, że jest się druhną). W białej sukience też nie wypada. W białej i długiej to już w ogóle . Biała sukienka może ujść płazem tylko, jeśli Panna Młoda sama jest np. w niebieskiej sukni. Co do czerni... Tutaj nie jestem taka pewna.
Doris, z moich doświadczeń wynika, że na takich eleganckich weselach połowa pań jest w długich...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 23:07   #126
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: czy to prawda ze nie wypada isc w bialej sukience na slub/wesele?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Doris, z moich doświadczeń wynika, że na takich eleganckich weselach połowa pań jest w długich...
Z moich również, na ostatnim jako jedna z bardzo bardzo niewielu byłam w krótkiej sukience [do kolan ]. Moim zdaniem wypada.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 06:51   #127
motylek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 562
Dot.: czy to prawda ze nie wypada isc w bialej sukience na slub/wesele?

Ostatnio wlasnie byla mnogosc dlugich, gorsetowych sukien na weselach. Jestem za dlugimi, ale nie gorsetowymi
motylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-06, 08:06   #128
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: czy to prawda ze nie wypada isc w bialej sukience na slub/wesele?

ja na wesela nie chodze w dlugich sukienkach i na pewno nie w gorestowych (nienawidze takich).
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 08:34   #129
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: czy to prawda ze nie wypada isc w bialej sukience na slub/wesele?

Cytat:
Napisane przez motylek Pokaż wiadomość
Ostatnio wlasnie byla mnogosc dlugich, gorsetowych sukien na weselach. Jestem za dlugimi, ale nie gorsetowymi
Ja byłam w zeszłym roku na trzech weselach i nigdzie nie widziałam więcej niż 3 sukienki gorsetowe. Ta moda już naprawdę odchodzi. Ale z drugiej strony pisania, ze nie wypada w długiej to zupełnie nie rozumiem... (czy to jakieś własne spostrzeżenia?)
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 10:22   #130
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: czy to prawda ze nie wypada isc w bialej sukience na slub/wesele?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Doris, z moich doświadczeń wynika, że na takich eleganckich weselach połowa pań jest w długich...
To dopuszczalne i naprawdę eleganckie jeśli na samo wieczorne przyjęcie się przebrały w takie suknie (chodzi o przyjęcie w wielkim stylu, w bardzo eleganckiej sali). Bo iść w takiej sukni do kościoła - brak gustu i wyczucia chwili. Długie suknie są zarezerwowane na wieczór. Ale cóż poradzić, że niektóre kobiety (nawet mające już "swoje lata" ) mają syndrom Kopciuszka i koniecznie chcą przebić "konkurentki" na przyjęciu... Oczywiście myślę o sukniach typu mega długie, rozkloszowane, u góry gorset lub wystawne zdobienia. Delikatna, elegancka sukienka, nawet jeśli jest dłuższa niż za kolana, może być. Szczególnie jeśli ma rozcięcie lub asymetrię. Najgorsze jak z wesela zrobi się zlot "księżniczek" w wielkich, mega długich, wystawnych sukniach.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 10:22   #131
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: czy to prawda ze nie wypada isc w bialej sukience na slub/wesele?

Dziewczyny a co sądzicie o tej sukience? Czy nie jest zbyt bogata na wesele?

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=202140255

A ta której dodałam fotkę? Bardzo mi się podobają te ozdobne plecy... Oczywiście preferuje kolor różowy... Chciałam kupic sobie białą ale podobnie jak większośc z was nie chce czuc się wytykana palcami. Tym bardziej ze jade na wesele do rodziny mojego chłopaka...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (115,1 KB, 59 załadowań)
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-06, 10:45   #132
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: czy to prawda ze nie wypada isc w bialej sukience na slub/wesele?

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sądzicie o tej sukience? Czy nie jest zbyt bogata na wesele?

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=202140255

A ta której dodałam fotkę? Bardzo mi się podobają te ozdobne plecy... Oczywiście preferuje kolor różowy... Chciałam kupic sobie białą ale podobnie jak większośc z was nie chce czuc się wytykana palcami. Tym bardziej ze jade na wesele do rodziny mojego chłopaka...
Ta sukienka "uszłaby w tłumie" ubrana na sam wieczór, na weselne tańce, szczególnie jeśli na weselu przeważać będzie młodzież (chociaż osobiście nie podoba mi się, ten wystrzępiony, nadmiernie asymetryczny dół - sprawia, że sukienka wygląda nieelegancko i nazbyt frywolnie). Ale do kościoła, czy na popołudniowy obiad weselny - neee. Plecy są nadmiernie odsłonięte i mogłabyś wzbudzić niezdrowe emocje. Jest wiele eleganckich sukienek, ładnie skrojonych z delikatniej odsłoniętymi plecami.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 10:53   #133
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: czy to prawda ze nie wypada isc w bialej sukience na slub/wesele?

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sądzicie o tej sukience? Czy nie jest zbyt bogata na wesele?

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=202140255

A ta której dodałam fotkę? Bardzo mi się podobają te ozdobne plecy... Oczywiście preferuje kolor różowy... Chciałam kupic sobie białą ale podobnie jak większośc z was nie chce czuc się wytykana palcami. Tym bardziej ze jade na wesele do rodziny mojego chłopaka...
Jakoś żadna nie przypadła mi do gustu
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 11:06   #134
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: czy to prawda ze nie wypada isc w bialej sukience na slub/wesele?

Kurcza dziewczyny... To już nie wiem co mam zrobic! Żadna z sukienek, które oglądałam mi się nie podoba tylko te jakoś tak... Mam czarną sukienkę z białym paseczkiem ale byłam już w niej na 5 weselach :/ Więc tzreba kupic już coś nowego! Tym bardziej, ze bedzie to lato więc jakieś kolory takie żywe mi się wydaja odpowiednie...
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 11:07   #135
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: czy to prawda ze nie wypada isc w bialej sukience na slub/wesele?

A jeśli chodzi o gości to będzie sporo młodzieży, bo to żeni się kuzyn mojego chłopaka. Bardzo młodzi. Więc myślę, że będzie dużo młodych...
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 11:47   #136
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: czy to prawda ze nie wypada isc w bialej sukience na slub/wesele?

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Kurcza dziewczyny... To już nie wiem co mam zrobic! Żadna z sukienek, które oglądałam mi się nie podoba tylko te jakoś tak... Mam czarną sukienkę z białym paseczkiem ale byłam już w niej na 5 weselach :/ Więc tzreba kupic już coś nowego! Tym bardziej, ze bedzie to lato więc jakieś kolory takie żywe mi się wydaja odpowiednie...
Masz rację - na letnie wesele żywy kolor i lekko odsłonięte plecy jak najbardziej. Tylko może lepiej coś o odpowiedniejszym, bardziej eleganckim kroju. Ta sukienka ma niestety "zepsuty" dół bo za dużo się w niej przez to dzieje - mocno eksponowane plecy, ozdoby, do tego jeszcze asymetrie i ostre cięcia u dołu a przód udrapowany i zdecydowany kolor różowy. Zbyt wiele elementów połączonych w jednej sukience. Starczyło by tego na 3 stroje. Nie można mieć wszystkiego, bo wyjdzie... Wiadomo.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 12:31   #137
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: czy to prawda ze nie wypada isc w bialej sukience na slub/wesele?

Czytam ten wątek i chcę napisać, że ja mam ten problem. Zbliża mi się mój ślub (wrzesień) i moja bliska koleżanka zapowiedziała, że przyjdzie w swojej sukience ze swoich poprawin (właśnie jasna ecru), zwróciłam jej uwagę, że co jeśli ja będę chciała mieć sukienkę w tym właśnie kolorze na to ona mi, że ta sukienka nie jest przecież ślubna no ale cóż z tego a jak ja będę chciała mieć skromną sukienkę?
Czyli mam wybierać taką suknię typową ślubną? Bardzo mi się przykro zrobiło!To jest jedyny dzień gdzie jest się tą jedyną a takie właśnie czyjeś zachowanie to psuje!
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 12:34   #138
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: czy to prawda ze nie wypada isc w bialej sukience na slub/wesele?

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Czytam ten wątek i chcę napisać, że ja mam ten problem. Zbliża mi się mój ślub (wrzesień) i moja bliska koleżanka zapowiedziała, że przyjdzie w swojej sukience ze swoich poprawin (właśnie jasna ecru), zwróciłam jej uwagę, że co jeśli ja będę chciała mieć sukienkę w tym właśnie kolorze na to ona mi, że ta sukienka nie jest przecież ślubna no ale cóż z tego a jak ja będę chciała mieć skromną sukienkę?
Czyli mam wybierać taką suknię typową ślubną? Bardzo mi się przykro zrobiło!To jest jedyny dzień gdzie jest się tą jedyną a takie właśnie czyjeś zachowanie to psuje!
Niektóre osoby nie rozumieją, że to ma być dzień Panny Młodej i dlatego strojne, długie, a do tego jeszcze jasne suknie odpadają. Współczuję tego, że koleżanka koniecznie chce Ci tego dnia robić konkurencję i przypominać wszystkim o własnym ślubie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 12:43   #139
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: czy to prawda ze nie wypada isc w bialej sukience na slub/wesele?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Niektóre osoby nie rozumieją, że to ma być dzień Panny Młodej i dlatego strojne, długie, a do tego jeszcze jasne suknie odpadają. Współczuję tego, że koleżanka koniecznie chce Ci tego dnia robić konkurencję i przypominać wszystkim o własnym ślubie.
Ano widzisz zagryzę zęby i tyle i będę miała nadzieję, że ktoś zwróci jej uwagę za niestosowność
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-06, 14:50   #140
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: czy to prawda ze nie wypada isc w bialej sukience na slub/wesele?

A w takim razie można iść w złotej?? Kupiłam materiał na sukienkę, ale takie soczyste(jesli moza to tak określic, jak obrączka) złoto.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 15:09   #141
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: czy to prawda ze nie wypada isc w bialej sukience na slub/wesele?

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sądzicie o tej sukience? Czy nie jest zbyt bogata na wesele?

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=202140255

A ta której dodałam fotkę? Bardzo mi się podobają te ozdobne plecy... Oczywiście preferuje kolor różowy... Chciałam kupic sobie białą ale podobnie jak większośc z was nie chce czuc się wytykana palcami. Tym bardziej ze jade na wesele do rodziny mojego chłopaka...

Caroline, nie przejmuj się. Przecież nie mówimy tu o gustach dziewczyn z Wizażu, tylko o tym, co wypada.
Jeśli Tobie te sukienki odpowiadają, nie widzę żadnych, ale to żadnych przeciwwskazań, żeby którąś z nich ubrać. Obie są takie "weselne".
A wystrzępiony dół? Raczej nieregularny. Taka moda. Sądzę, że tego typu doły już dawno weszły w kanon elegancji.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 16:01   #142
olcia17666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 327
Dot.: czy to prawda ze nie wypada isc w bialej sukience na slub/wesele?

No rzeczywiście nie wypada w bieli na wesele ani slub.Ten kolorek jest zarezerwowany dla PAnny Młodej
__________________
olcia17666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 16:52   #143
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: czy to prawda ze nie wypada isc w bialej sukience na slub/wesele?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Caroline, nie przejmuj się. Przecież nie mówimy tu o gustach dziewczyn z Wizażu, tylko o tym, co wypada.
Jeśli Tobie te sukienki odpowiadają, nie widzę żadnych, ale to żadnych przeciwwskazań, żeby którąś z nich ubrać. Obie są takie "weselne".
A wystrzępiony dół? Raczej nieregularny. Taka moda. Sądzę, że tego typu doły już dawno weszły w kanon elegancji.
Zgadzam się z tym, że jak chce w tym iść - niech idzie. Pytała jednak o nasze zdanie, czyli sama ma wątpliwości. Ale nie zgodzę się z tym, że jak coś jest modne to znaczy, że automatycznie staje eleganckie - niektóre rzeczy nigdy nie znajdą się w "kanonie elegancji" (jak to ładnie określiłaś ).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 18:49   #144
Darus
Rozeznanie
 
Avatar Darus
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 626
Dot.: czy to prawda ze nie wypada isc w bialej sukience na slub/wesele?

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
znalazlam na wesele sliczna sukieneczke w bialym kolorze, ale ktos mi powiedzial, iz nie wypada isc w bialym... ja jednak uwazam, ze i tak i tak w centrum uwagi beda panstwo mlodzi, wiec to ryba jaki kolor zaloze.
biały kolor zostawmy pannie młodej. tylko i wyłącznie. chciałabyś, żeby ktoś przyszedł do ciebie na ślub i wesele w białej sukience? ja nie. panna młoda ma się wyróżniać. to jej dzień.
__________________
nieuleczalnie przenikam przez sciany, wybieram te ladne, wytapetowane, by z toba pic herbate z cytryna.
Darus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 19:19   #145
madziuleńka007
Raczkowanie
 
Avatar madziuleńka007
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: czy to prawda ze nie wypada isc w bialej sukience na slub/wesele?

Cytat:
Napisane przez Darus Pokaż wiadomość
biały kolor zostawmy pannie młodej. tylko i wyłącznie. chciałabyś, żeby ktoś przyszedł do ciebie na ślub i wesele w białej sukience? ja nie. panna młoda ma się wyróżniać. to jej dzień.
zgadzam się.ja tez bym nie chciała żeby ktos na mój ślub i wesele ubrał się na biało w koncu to moje święto.osobiscie wybieram sie za 2 tygodnie na ślub i wesele i ide w brązowo-wiśniowej sukience bez pleców wiązanej na szyje z lekkimi falbankami przy końcu
__________________
Nie sztuka byc zauważonym,sztuka być zapamiętanym.

Giorgio Armani
madziuleńka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 20:30   #146
mojito
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: czy to prawda ze nie wypada isc w bialej sukience na slub/wesele?

to fatalnie wyglada!! na slubie w bialej sukni pownna byc tylko panna mloda, masz do wyboru wszystkie inne kolory swiata, wiec ten jeden zostaw bohaterce dnia.
mojito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 00:43   #147
boze84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 17
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

Cytat:
Napisane przez ala361 Pokaż wiadomość
Byłam już na weselu, gdzie jakaś idiotka założyła suknię ślubną (jako gość). Miała tylko czerwony kwiat we włosach i kilka kwiatuszków na dole sukni. Była koleżanką panny młodej i brała swój ślub kilka tygodni wcześniej.
Ta to dopiero zepsuła imprezę, a na dodatek jej mąż był w garniturze ślubnym.
Chyba chcieli sobie zrobić powtórkę....
na moim weselu pół roku temu, dziewczyna mojego brata specjalnie uszyła sobie na tą okazję białą suknię na wzór ślubnej, pomimo że wprost w oczy powiedziałam że mi się to nie podoba i żeby zrezygnowała z tego pomysłu. W odpowiedzi usłyszałam, że sama chce zobaczyć jak będzie wygladała na swoim ślubie w przyszłości. Byłam wściekła...ale jakoś na weselu nie zwracałam na to uwagi. Efekt końciwy był taki, że było jej strasznie głupio i chowała się po kątachm, nie chciała tańczyć....zepsuła sobie impreze...dodam, że moja suknia była w kolorze kości słoniowej
boze84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 12:36   #148
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

Na moim weselu kolezanka była w bialej sukience, za kolana, takiej lnnianej i bylam cholernie zła...bo to mój slub i moje wesele i nikt nie mial prawa przyjsc w bialej sukience, szkoda ze nie zamienila sie jeszcze ze mna przy outarzu

Więc biel na wesele odradzam z własnego doswiadczenie!!

A ostatnio widzialam dziewczynę w bialej sukience, bez podszewki, blondi, sztuczne rzesy, tipsy 2metrowe, a pod sukienka biale stringi i dokladnie było widac posladki to juz nietakt na maxa na wesele.

A czerń moim zdaniem jak najbardziej...pamietam taka dziewczyne na weselu znajomej w czarnej sukience do kolan, spory dekolt, przy ekolcie duza srebrna broszka z cyrkoniami, wloski pofalowane, długie...wygladala przesliczmie aż jej zazdroscilam tej sukienki.
a ja na wesele wybieram sie teraz na pierwsze w czerwonej, drugie czrno różowej bez ramiaczek, a na trzecie jeszcze nie wiem, chciałabym ecru ze zlotem sukieneczke. 3 wesela pod rzad, 3 soboty i ci sami goscie
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 12:54   #149
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
A czerń moim zdaniem jak najbardziej...pamietam taka dziewczyne na weselu znajomej w czarnej sukience do kolan, spory dekolt, przy ekolcie duza srebrna broszka z cyrkoniami, wloski pofalowane, długie...wygladala przesliczmie aż jej zazdroscilam tej sukienki.
a ja na wesele wybieram sie teraz na pierwsze w czerwonej, drugie czrno różowej bez ramiaczek, a na trzecie jeszcze nie wiem, chciałabym ecru ze zlotem sukieneczke. 3 wesela pod rzad, 3 soboty i ci sami goscie
tez uwazam ze czarny kolor jest jak najbardziej ok na wesele - byłam niecały miesiąc temu na weselu i było bardzo dużo czarnych sukienek !!
ja za tydzień idę na kolejne wesele - kupiłam sukienkę w zarze - czarną w białe paseczki i idę w niej ( wrzucę zdjęcie) moze sie przebiorę po czasie w czarną całą !
Zuziunia - ja tez mam 3 wesele pod rząd , jedno juz za nami , teraz kolejne i potem znów!
aha...przypomniało mi się jak moja kumpela -Pani Młoda wkurzyła się na swoją teściową , bo ta założyła biały komplet i do tego korale ( a to podobno przynosi nieszczęście czy coś ) ale Pani Młoda była zła!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg slub1.jpg (29,9 KB, 53 załadowań)
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 13:18   #150
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: PORADZCIE - Czy wypada isc na wesele w bialej sukience??

Ja na ostatnim weselu byłam w czarnej, ale nigdy się zbytnio nie przejmowałam tym, co wypada.
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.