studentki KSW-Krakow ???? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-05, 12:03   #121
AnnaŁ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 262
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

????

Edytowane przez AnnaŁ
Czas edycji: 2011-10-25 o 18:29
AnnaŁ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 12:58   #122
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

Cytat:
Napisane przez AnnaŁ Pokaż wiadomość
Aha, jakoś nigdzie nie widzę "tipsiar", "solarnic", ani "nadzianych frajerów"- prawie wszyscy w mojej grupy to ludzie którzy pracują i sami płacą za swoje studia.
U mnie jest tak samo Większość osób(jestem na zaocznych) to ludzie już dawno po 30 a nawet starsi, mający rodziny, dzieci i sami zarabiający na studia
Osoby w moim wieku(20 lat) i po nowej maturze można policzyć na palcach jednej ręki
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 11:59   #123
olcia17666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 327
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

Jestem po maturze. NA maturze zdawałam WOS.A chciałabym isc na studia o kierunku turystyka wiec dostac sie na panstwowe studia nie mam szans.NA KWS jest keirunek ktory by mi odpowiadał-Turystyka miedzynarodowa.
LEcz teraz juz sama nie wiem czytając te wszystkie nie za dobre komentarze na temat KSW. Czy moze ktoras z was studiuje,studiowała tm na KSW ??
__________________
olcia17666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 11:27   #124
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

Cytat:
Napisane przez asia2005 Pokaż wiadomość
hej czy sa tu jakies dziewczyny ktore studiuja na ksw, jesli tak to jestem ciekawa jakie macie zdanie na temat tej uczelni, czy jestescie zadowolone z wyboru ??? bo ja nie !!!!! denerwuje mnie to ze za wszystko trzeba palcic ale to poprostu za wszystko, czekamy tylko z kolezankami kiedy toaleta bedzie platna pozdrawiam


Ta Uczelnia To jedna Wielka Porażka !!!

Naszczęscie moja przygoda z tą uczelnią już sie skończyła . Na samą myśl podnosi mi sie adrenalina. Generalnie wymagają tylko kasy i na tym sie kończy. Zeby chociaż uczyli a prawda jest taka że większosc robi sobie jaja. Naszczęscie nie zdecydowałam sie tam robić mgr z czego jestem dumna
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 10:58   #125
wanilja
Przyczajenie
 
Avatar wanilja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

Hm ja zaczynam pierwszy rok na KSW na sm spec. handel zagraniczny i szczerze mówiąc ciekawa jestem jak to bedzie bo spotkałam sie i z negatywnymi komentarzami i z tymi pozytywnymi...
wanilja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 22:03   #126
hhera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 204
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

podbiijam
chce za rok pojsc na prawo ..
wszyscy na mnie najezdzaja ,ze to taka i taka uczelnia...
ze nie znajde pracy po niej ...
ja juz sama nie wiem :/

w krk nie ma chyba juz zadnej prywantej uczelni jesli chodzi o prawo,nie?
hhera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 17:39   #127
hhera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 204
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

up
hhera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 21:39   #128
novania
Przyczajenie
 
Avatar novania
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 7
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

Cytat:
podbiijam
chce za rok pojsc na prawo ..
wszyscy na mnie najezdzaja ,ze to taka i taka uczelnia...
ze nie znajde pracy po niej ...
ja juz sama nie wiem :/

w krk nie ma chyba juz zadnej prywantej uczelni jesli chodzi o prawo,nie?


nie, nie ma , uj lub ksw, skoro chcesz studiować i płacić za studia to czemu nie uj?
novania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 08:13   #129
hhera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 204
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

w sumie to nie wiem . a na uj zaocznie kazdy sie dostaje ?
hhera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 08:36   #130
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

Cytat:
Napisane przez hhera Pokaż wiadomość
w sumie to nie wiem . a na uj zaocznie kazdy sie dostaje ?
tam panuje zasada kto pierwszy ten lepszy. a wydaje mi sie, ze akurat w przypadku prawa duze znaczenia ma uczelnia. po KSW moze byc ciezko.
znajomy studiuje prawo na KSW, ale jego mama ma swoja kancelarie, wiec sam wiesz... gorzej jak nie masz nikogo takiego w rodzine...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 12:46   #131
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

Ostatnio stojąc pod moim dziekanatem słyszałam rozmowę 2 chłopaków i jeden z nich mówił, że przepisuje się z prawa na UJ na prawo na KSW, bo tam na UJ mają straszny burdel itp. Na to ten drugi mówił, że sporo osób ucieka z prawa z UJ na KSW właśnie, więc nie wiem czy tam faktycznie jest tak źle?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 15:19   #132
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ostatnio stojąc pod moim dziekanatem słyszałam rozmowę 2 chłopaków i jeden z nich mówił, że przepisuje się z prawa na UJ na prawo na KSW, bo tam na UJ mają straszny burdel itp. Na to ten drugi mówił, że sporo osób ucieka z prawa z UJ na KSW właśnie, więc nie wiem czy tam faktycznie jest tak źle?
mogę tylko potwierdzić słowa tego chłopaka
UJ-tem zajmuje się już UOKiK i przeprowadza kontrolę... na temat studiowania na UJ, ciągłych zmianach regulaminu i pobierania coraz to wymyślniejszych opłat od studentów można by napisać grubaśną książkę, a i tak na jej końcu powinno się umieścić napis :ciąg dalszy nastąpi
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 15:29   #133
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Na to ten drugi mówił, że sporo osób ucieka z prawa z UJ na KSW właśnie, więc nie wiem czy tam faktycznie jest tak źle?
nie slyszalam co prawda o tych masowych migracjach, ale rzeczywiscie na UJcie w ogole jest burdel. i to nie tylko na prawie.
na prawie dochodzi do tego jeszcze przeludnienie na zajeciach.

ALE
w przypadku prawa akurat skonczenie UJ czy KSW bedzie ogromna roznica. szczegolnie pozniej, przy szukaniu pracy...

co do pobierania wymyslnych oplat od studentow... na KSW podobno wcale nie jest z tym lepiej?
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 21:06   #134
misty82
Zadomowienie
 
Avatar misty82
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: małopolskie królestwoo soli
Wiadomości: 1 068
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

W tym roku skonczylam KSW , została mi tylko obrona,robiłam tam uzupelniające 2 letnie dzienne..... tak wiec majac porównianie z uczelnia państwową na której robiłam licencjat moja opinia moze byc jakos tam obiektywna....wiec naprawde nie ma róznicy!!!!OK jets jadna zasadnicz - w KSW płacisz i to za wszsytko ale nic poza tym sie nie rózni, składając tam dokumenty ( z braku laku bo wszedzie uzupełniające były zaoczne) byłam negatywnie nastawiona i myslałam" płacisz - studiujesz" po dwóch latach tam wiem ze nIc bardziej mylnego!!!Wykładowcy sa z UJ i innych uczelni państwowych nie tylko krakowskich i wymagają tak samo jak od innych studentów uczelni państwowych!...mnostwo nerwów sobie zrzarłam kując na egzaminy nie do zdania które sie zdawał lub nie i wykładowcy nie obchodziło ze ..ja płace wiec powinnam zdac!!! czy moge polecic ta uczelnie?? hymmm fakt jest faktem na korytarzach jest "beverly - hills" lub kanał Fashion "live" no ale da sie wpasowac i atmosfera jest ok, wiec jesli komuś nie przeszkadza opłata semestralna to polecam!
misty82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 07:04   #135
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
nie slyszalam co prawda o tych masowych migracjach, ale rzeczywiscie na UJcie w ogole jest burdel. i to nie tylko na prawie.
na prawie dochodzi do tego jeszcze przeludnienie na zajeciach.

ALE
w przypadku prawa akurat skonczenie UJ czy KSW bedzie ogromna roznica. szczegolnie pozniej, przy szukaniu pracy...

co do pobierania wymyslnych oplat od studentow... na KSW podobno wcale nie jest z tym lepiej?
Na KSW sie płaci za wiele rzeczy, ale wiadomo, że jak ktoś nie ma znajomości to po prawie na KSW raczej dobrej pracy nie dostanie
Słyszałam, że pracodawcy nie chą przyjmować do pracy ludzi z dyplomami z KSW, ale w takim razie dlaczego tyle osób u mnie na roku studiuje i pracuje i ich szefowie nic nie mówią, ba, nawet mam koleżanki pracujące w sądzie na Mogilskiej i wiele osób pracujących np. w ZUS-ie i wcale nie wymagają od nich wykształcenia z renomowanych uczelni
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 06:09   #136
hhera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 204
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

ale to jest dla mnie chore ,ze nie przyjmuja do pracy po KSW bo niby dlaczego tak ma byc ?
Uczelnia jak uczelnia ...
i powinno byc wszytsko Ok .
Bo to jest bez sensu ,ze ktos nmie moze znalezc pracy tylko dlatego ,ze jest po KSW a uczy sie jak inni , tylko ze placi
wrrr
hhera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 16:47   #137
stotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

Wiecie co, piszecie brednie!! "bo ja słyszałam, bo ta powiedziała, bo tamta powiedziała" a co naprawde wiecie na temat tej uczelni??? Wiecie, że wykładają na niej wykładowcy a AGH? z UJ? z Ekonomicznej? Nie wiecie? To już wiecie. Odpowiedz brzmi: tak!! Wiec jakim cudem ma tu być lżej?? To, ze zapłace to znaczy, że zalicze? hahaha wyssane z palca Jest tu tak jak na innych uczelniach!! Nie nauczysz sie nie zdasz!! To prawda, że są testy na których może się "udać strzelić" ale gdzie choć jednego takiego testu nie ma?? Na której uczelni?? Opisówki lub pytania otwarte jak sie nie nauczysz to niezaliczysz:/ Jak na każdej uczelni:/
Nie rozumiem tych Waszych komentarzy "ta szkoła jest beznadziejna, nie polecam" - a studiujesz tam?? Nie?? To sie nie wypowiadaj w ten sposób!! Fakt faktem płaci się za wszystko ale Waszych komentarzy nie rozumiem?? Jakaś zazdrość czy co?? Przynajmniej mamy ładne korytarze i sale a nie takie w których rosną grzyby
Poza tym wg mnie na dziennych państwowych to w większości są prymusy wyglądem pokroju "Brzyduli Betty". Wygląd nie ma nic do rzeczy, fakt, ale nawiązuje do tego, ze takie osoby wstydzą sie wyjść z domu, mają niskie mniemanie o sobie wiec siedzą i ryją w książkach jak mole bo nie mają innego wyjścia, facet na nie nie spojrzy:/ nie mają swojego życia:/ a szkoła to nie tylko nauka:/
Powiem tylko tyle, że gdybym miała wybrać inną szkołe to była by to inna tylko w sensie realizacji marzeń --> kontrola ruchu powietrznego, bądz ASP-architekt budowlany. Ale marzenia zawaliłam idąc do liceum humanistycznego:/ A to nie okazało się moją "perełką".. a studiować chciałam.. wiec wybrałam ostatnią możliwość marzenia --> turystyka międzynarodowa..
stotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 21:05   #138
serpentynka14
Raczkowanie
 
Avatar serpentynka14
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 484
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

czy ktos wie cos na temat studiowania filologi ang na tej uczelni ?
__________________
od 12.01.2010r. jestem (nie głupią) blondyną
serpentynka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 19:36   #139
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

Czy ktoś moze wie,czy na KSW jest rekrutacja wg kolejnosci skladania podan? bo zamierzam zdac mature z hist na podst,ale moge sie nie dostac,jezeli beda patrzec na wyniki... (wiadomo - po rozszerzonej maturze przyjmuja chetniej... ) prosze o odpowiedz
Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 12:42   #140
kikona900
Raczkowanie
 
Avatar kikona900
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: daleeeeko... stąd
Wiadomości: 87
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

Hej. Wybieram sie na KSW w tym roku na Bespieczeństwo Narodowe. Ma ktoś jakieś informacje co do tego kierunku? Studiowania tam, przedmiotów, czy jest ciężko, itp, itd? Co o tym sądzicie oraz jak wyglądają przyjęcia tam? Będę wdzięczna za kązdą odpowiedź Pozdrawiam
kikona900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 18:56   #141
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

studiuje na ksw juz V rok i wkurzaja mnie wypowiedzi ze po ksw sie nie znajdzie pracy itp a to niby dlaczego?Ktoś przezyl taka historie?Czy tylko plotkami sie sugeruje???

Co do wydzialu stosunkow miedzynarodowych i kierunków na nim takich jak: turystyka,ametrykanistyka ,handel zagraniczny i integracja europejska.....hmmm zeby nie bylo potem rozczarowań to jest duzo ekonomii,byla tez matematyka,prawo,wiele praw miedzynarodowwych itp.wiec ktos kto np chce isc na turystyke niech sie nie nastawia na sama geografie itp bo na 10 przedmiotów w semestrze z turystyka zwiazane sa tylko 2 lub 3
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 10:22   #142
misty82
Zadomowienie
 
Avatar misty82
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: małopolskie królestwoo soli
Wiadomości: 1 068
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

Cytat:
Napisane przez kikona900 Pokaż wiadomość
Hej. Wybieram sie na KSW w tym roku na Bespieczeństwo Narodowe. Ma ktoś jakieś informacje co do tego kierunku? Studiowania tam, przedmiotów, czy jest ciężko, itp, itd? Co o tym sądzicie oraz jak wyglądają przyjęcia tam? Będę wdzięczna za kązdą odpowiedź Pozdrawiam
Ja juz po ostatnim roku nauk o rodzinie i czeka mnie jeszcze obrona,juz długo odkładana zreszta
Co do kierunku o który pytasz to mam na nim kolege,ale nie widuje go bo on na zaoczne sie przeniusł, ztego co mi wiadomo to raczej "męski" kierunek,ale nie wiem jak jest teraz,bynajmiej wczesniej prawie sami faceci na tym byli.
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/665d6e5f33.png
Kocham Cię
"Jeśli wszystko jest stracone, oprócz miłości - nic nie jest stracone !!! " Pam Brown

19.IX.2009 Nasz dzień
misty82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 16:29   #143
kikona900
Raczkowanie
 
Avatar kikona900
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: daleeeeko... stąd
Wiadomości: 87
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

Cytat:
Napisane przez misty82 Pokaż wiadomość
Ja juz po ostatnim roku nauk o rodzinie i czeka mnie jeszcze obrona,juz długo odkładana zreszta
Co do kierunku o który pytasz to mam na nim kolege,ale nie widuje go bo on na zaoczne sie przeniusł, ztego co mi wiadomo to raczej "męski" kierunek,ale nie wiem jak jest teraz,bynajmiej wczesniej prawie sami faceci na tym byli.
Byłabym wdzieczna jakbys dowiedziała się jakichś szczegółów. Ogolnie to bardzo bym chciała pojsc na ten kierunek ale mam male rozeznanie co do tryby nauki, przedmiotow itp na tym kierunki, jakie sa wymaganie. Czy po prostu warto to studiowac?
kikona900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 21:36   #144
misty82
Zadomowienie
 
Avatar misty82
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: małopolskie królestwoo soli
Wiadomości: 1 068
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

Cytat:
Napisane przez kikona900 Pokaż wiadomość
Byłabym wdzieczna jakbys dowiedziała się jakichś szczegółów. Ogolnie to bardzo bym chciała pojsc na ten kierunek ale mam male rozeznanie co do tryby nauki, przedmiotow itp na tym kierunki, jakie sa wymaganie. Czy po prostu warto to studiowac?
Niestety nic wiecej nie wiem, ja juz w swoim mieście jestem a on studiuje zaocznie ,wiec kontaktu praktycznie zero.
Ciekawy jest temat KSW a beverlly hills , jak tam brednie o ksw czytałam to mnie szlak trafiał
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/665d6e5f33.png
Kocham Cię
"Jeśli wszystko jest stracone, oprócz miłości - nic nie jest stracone !!! " Pam Brown

19.IX.2009 Nasz dzień
misty82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 17:43   #145
marta1352
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

Czesc wszystkim !
Chcialam bym się dowiedziec coś więcej na temat amerykanistyki na waszej uczelni. Była bym bardzo wdzieczna !
Z góry dzieki !: )
marta1352 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 18:19   #146
kikona900
Raczkowanie
 
Avatar kikona900
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: daleeeeko... stąd
Wiadomości: 87
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

Hej. Mam do Was jeszcze raz wielką prośbę mogłybyście opisać proces rekrutacji na Krakowską Akademie? A szczególnie mam pytanko co do indywidualnego nr konta na, które mam wpłacać czesne. Gdzie ten nr dostanę? Jest także podobno jakieś spotkanie informacyjne. Co to za spotkanie? Słyszałyście o czymś takim? Kiedy coś takiego się odbywa? Bardzo proszę o odp Naprawdę nie mam pojęcia jak to wszystko wygląda na studiach. Pozdrawiam
kikona900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 12:57   #147
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

Cytat:
Napisane przez kikona900 Pokaż wiadomość
Hej. Mam do Was jeszcze raz wielką prośbę mogłybyście opisać proces rekrutacji na Krakowską Akademie? A szczególnie mam pytanko co do indywidualnego nr konta na, które mam wpłacać czesne. Gdzie ten nr dostanę? Jest także podobno jakieś spotkanie informacyjne. Co to za spotkanie? Słyszałyście o czymś takim? Kiedy coś takiego się odbywa? Bardzo proszę o odp Naprawdę nie mam pojęcia jak to wszystko wygląda na studiach. Pozdrawiam

Podpinam się i podbijam! Kikona900 - i jak? proszę, jeśli już jesteś po to opowiedz jak było...
Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 09:24   #148
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

Ja wybieram się na Frycza na uzupełniające mgr kierunek Politologia i Komunikacja społeczna , orientuje się może ktoś czy idąc na uzupełniające będzie mnie czekała jakaś rozmowa kwalifikacyjna
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 20:46   #149
ukaszr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

witam zamierzam zacząć studiować stosunki międzynarodowe- współczesna dyplomacja. Czy ktoś kto studiuje sm, najlepiej własnie specjalnośc współczesna dyplomacja mógłby napisać coś na temat trudności, przedmiotów jakie są i ogólnie czegoś więcej o tym kierunku? z góry dziękuję za odpowiedź
ukaszr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 20:24   #150
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

hej,czy ktos sie juz obronil? chodzi mi o wydzial stosunkow a najlepiej turystyke

ja mam niedlugo obrone i strasznie sie boje, makiela ma byc recenzentem :/

czy bylo latwo?
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.