Studniówka 2007 - wątek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Pokaż wyniki sondy: ktora wybrac?
1 44 74,58%
2 15 25,42%
Głosujący: 59. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-28, 22:58   #1
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia

Studniówka 2007 - wątek zbiorczy


dzisiaj uświadomiłam sobie, że za pół roku mam studniówkę

nie mam w ogóle pomysłu na strój... lubuję się w czerni i czerwieni, włosy będę miała albo czarno-czerwone jak teraz (czyli czerń pod spodem) albo całkiem czerwone i myślę o czarnej sukience ale... jaki krój?
otóż nie jestem zbyt wysoka (164cm), a tym bardziej nie mam figury modelki... noszę rozmiar 42, mam dosyć obfity biust (który chciałabym jakoś wyeksponować) i jeszcze obfitsze biodra, do tego masywne uda.. (tak, to właśnie chcę zamaskować) Ramion też nie mam najszczuplejszych, więc coś na nich powinno się pojawić.. Uwielbiam gorsety i bardzo dobrze się w nich czuję, ale to nie musi być koniecznie spódnica z gorsetem. Koniecznie.. to muszę mieć buty na obcasie i długą sukienkę (nie będę straszyć sporymi białymi łydkami )

narazie zaczynam panikować ze strojem, jak już go znajdę - przerzucę się na dodatki, makijaż i ewentualnie fryzurę (choć przez pół roku chyba uda mi się już dojść do mojej wymarzonej fryzury )

jakieś pomysły?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 23:11   #2
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

Cytat:
Napisane przez cmoksia
dzisiaj uświadomiłam sobie, że za pół roku mam studniówkę

nie mam w ogóle pomysłu na strój... lubuję się w czerni i czerwieni, włosy będę miała albo czarno-czerwone jak teraz (czyli czerń pod spodem) albo całkiem czerwone i myślę o czarnej sukience ale... jaki krój?
otóż nie jestem zbyt wysoka (164cm), a tym bardziej nie mam figury modelki... noszę rozmiar 42, mam dosyć obfity biust (który chciałabym jakoś wyeksponować) i jeszcze obfitsze biodra, do tego masywne uda.. (tak, to właśnie chcę zamaskować) Ramion też nie mam najszczuplejszych, więc coś na nich powinno się pojawić.. Uwielbiam gorsety i bardzo dobrze się w nich czuję, ale to nie musi być koniecznie spódnica z gorsetem. Koniecznie.. to muszę mieć buty na obcasie i długą sukienkę (nie będę straszyć sporymi białymi łydkami )

narazie zaczynam panikować ze strojem, jak już go znajdę - przerzucę się na dodatki, makijaż i ewentualnie fryzurę (choć przez pół roku chyba uda mi się już dojść do mojej wymarzonej fryzury )

jakieś pomysły?
hmmm widze cie w obislej czarnej sukience,jej obislosc glownie w talii i wyzej,dól az tak niekoniecznie. o dlugosci do kolan albo troszeczke za, z rekawkami ale takim krociutkimi,moznaby powiedziec "trojkatnymi"oraz koniecznie dekold w ksztalcie serka,ale sporo szerszy ku górze, spory,musi byc duzy dekold,tak aby byloby widac nieco biust Dzieki takiemu krojowi zakryjesz ramiona a dekold sprawi ze bedziesz szczuplej wygladac i to wszystko nada super wyglad a proporcje zostana zachowane efekt swietny - gwarantowane Buty: proponuje jakies czarne klapeczki ze srebrnymi polyskujacymi dopietymi kamczykami (jeden paseczek taki na przednim pasku klapka). Do tego kolczyki tez koniecznie srebrne,ale blyszczace. Makijaz...hm.... proponuje czarna kreske na gornej powiece zrobioną "kocio" i wystajaca poza oko (jak kot) na reku srebrna bransoletka,szeroka,z malych kwadracikow (wiesz o jakie mi chodzi???) . Bizuteria musi miec cyrkonie jakies swiecace przezroczyste. Bransoletka tak samo. Hm... abu sukienka nie wygladala zbyt "nie wyjsciowo" proponuje podkreslic talie tuz pod biustem jakims srebrnym paskiem (material)-o ile bedziesz sama szyv sukienke. material sukienki...hmmm moze satyna???? Mysle ze wtedy zaden dodatek niepotrzebny. Wg.mnie byloby genialnie z satyną A wlosy koniecznie wyprostowane u fryzjera i popsikane jakims dobrym nablyszczaczem ale nie brokatem (jedwab czy cos P.S Wg.mnie dlugosc do kostek tylko cie pogrubi i nada ciezkosci.Łydki zawsze mozna posmarowac samoopolaczem,ale to nie ma sensu.Wystarczy kupic ładne blyszczace rajstopki w kolorze oplaonej nóżki a Moze jeszcze na to czarne kabaretki???;]
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 23:23   #3
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

Hej Jako ze juz przeszlam przez koszmar przygotowan studniowkowych, to moge Ci podsunac pare pomyslow... Mam w klasie kolezanke o identycznym wzroscie jak Ty i podobnej figurze (duzy biust, kobiece biodra). Miala na studniowce dluga do ziemi sukienke z bordowej tafty, dopasowana u gory i mocno poszerzana do dolu. Musze powiedziec, ze wygladala naprawde rewelacyjnie i mysle, ze tez byloby Ci w czyms takim dobrze. Tyle tylko, ze kolezanka miala dosc szczuple ramiona, a gorset trzymal sie tylko na cienkich ramiaczkach. Zamiast takiej typowo gorsetowej gory mozesz sprobowac czegos takiego:
http://www.asos.com/Demi-Moore/Demi-...aspx?iid=72268
chodzi mi tyklo i wylacznie o kroj dekoltu i rekawow, jest bardzo ladnie zrobiony, eksponuje biust i odwraca uwage od ramion.
Jesli chodzi o dol kreacji, to widze dwie mozliwosci - albo prosty z dlugim rozporkiem (zebys tanczyc mogla normalnie ), albo poszerzany w dol, dlugi do ziemi. Z racji tego, ze do najszczuplekszych nie nalezysz, wybralabym kreacje w jednym kolorze (tzn. ten sam dol i gora), bo kontrast miedzy gora a dolem bedzie Cie skracal (tak mi sie wydaje). Tyle przychodzi mi do glowy na teraz, mam nadzieje, ze cos pomoglam
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 23:29   #4
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey
Hej Jako ze juz przeszlam przez koszmar przygotowan studniowkowych, to moge Ci podsunac pare pomyslow... Mam w klasie kolezanke o identycznym wzroscie jak Ty i podobnej figurze (duzy biust, kobiece biodra). Miala na studniowce dluga do ziemi sukienke z bordowej tafty, dopasowana u gory i mocno poszerzana do dolu. Musze powiedziec, ze wygladala naprawde rewelacyjnie i mysle, ze tez byloby Ci w czyms takim dobrze. Tyle tylko, ze kolezanka miala dosc szczuple ramiona, a gorset trzymal sie tylko na cienkich ramiaczkach. Zamiast takiej typowo gorsetowej gory mozesz sprobowac czegos takiego:
http://www.asos.com/Demi-Moore/Demi-...aspx?iid=72268
chodzi mi tyklo i wylacznie o kroj dekoltu i rekawow, jest bardzo ladnie zrobiony, eksponuje biust i odwraca uwage od ramion.
Jesli chodzi o dol kreacji, to widze dwie mozliwosci - albo prosty z dlugim rozporkiem (zebys tanczyc mogla normalnie ), albo poszerzany w dol, dlugi do ziemi. Z racji tego, ze do najszczuplekszych nie nalezysz, wybralabym kreacje w jednym kolorze (tzn. ten sam dol i gora), bo kontrast miedzy gora a dolem bedzie Cie skracal (tak mi sie wydaje). Tyle przychodzi mi do glowy na teraz, mam nadzieje, ze cos pomoglam
tez mi sie podoba ale co do tego dekoldu to owszem jest sexy ale jesli jest uszyty tak ze widac piersi.... sama mam spory biust i mam taka bluzeczke z identycznym dekoldem i to troche glupio wyglada jesli zakrywa on calkiem piersi a tuż nizej wystaja one wzdluz i w szerz,ale juz pod bluzka
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 15:55   #5
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

dziękuję za rady

czarna sukienka owszem, ale... obcisła? całkiem odpada.. obcisłe sukienki podkreślają całą figurę, a ja chcę zamaskować biodra. I jak pisałam, musi być długa, bo po 1. nie chcę straszyc grubymi białymi łydkami [ktorych nie opale, nawet o tym nie myślcie ], a po 2. długość o której pisze Smile_Smile za bardzo będzie mnie skracać, dużo bardziej niż sukienka do ziemi (sprawdzałam)

co do dekoltu bardzo podoba mi się wizja Smile_Smile za to druga wersja.. te 'bufki' czy jak to się tam nazywało ani trochę mi się nie podobają, więc nie za bardzo, ale dekolt sam w sobie ciekawy, tylko właśnie jak piersi są nieco bardziej widoczne, a nie calkiem zakryte

Sukienka dopasowana na górze i mocno rozszerzana na dole mi się widzi, jak najbardziej za to rozporek do mnie nie przemawia

wszelkie cyrkonie też odpadają - nie znoszę takich błyskotek. Osobiście stawiam na srebro i ewentualnie jakieś czarne lub/i czerwone kamienie

włosów nie będę prostować, bo się powywijają, wiem jak jest. Dążę do loków (ale nie takich jak pudel) i wyprostowanej grzywki świętej po skosie Z resztą fryzjerki u mnie w mieście nie potrafią porządnie wyprostować włosów :/ po ich zabawie są ulizane, elektryzują się, połowę pod spodem zostawiają niewyprostowaną - ogólny efekt do

a teraz mały psikus.. będziemy dopasowywać kreację i całą resztę do butów
zakochałam się w butach, na które polowałam pół roku, aż w końcu dostałam je na 18tke i one się właśnie tylko na takie wielkie wyjścia nadają, więc postanowiłam, że założę je na studniówkę
http://allegro.pl/item111822297_hit_...2006_r_39.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg girl15_blackab1.jpg (31,8 KB, 324 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg girl15_blackab2.jpg (26,5 KB, 202 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg girl15_blackab3.jpg (30,4 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg girl15_blackab4.jpg (29,7 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg girl15_blackab5.jpg (22,0 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg girl15_blackab6.jpg (28,2 KB, 121 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 16:23   #6
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

Dario te buty sa piękne Ja chyba będe jedyną bladolica na mojej 100 dniówceJa marze o czerwonej sukience bliżej zimy,jak pozwoliszto przypne się do watku,ciekawe jak to będzie,bo w sukienkach wyglądam jak bym była w ciązyNo ale może coś znajdę,pozdrawiam
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 16:47   #7
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

Zainspiruj się Marilyn Monroe, ona była i blada i podobnej budowy jak Ty I moim zdaniem kobiece biodra też możesz podkreślić A żeby łydki wydawały się szczuplejsze to dobre byłoby zakończenie sukienki na skos

Moja propozycja to fotka nr1 i 5 Do tego mocny makijaż i jakaś obroża na szyję :ehem

Reszta fotek niech Ci posłuży do inspiracji


Ps. Mi się buty nie podobają (kwestia gustu )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg laundry-silk-dress.jpg (6,2 KB, 304 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mm05.jpg (50,6 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mm19.jpg (48,4 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg photo15.jpg (20,1 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg elizabeth_taylor_gallery_37.jpg (37,1 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lizt11.jpg (36,4 KB, 91 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes

Edytowane przez Pogoda
Czas edycji: 2006-07-29 o 20:43
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-03, 22:04   #8
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

Scarlet_17 też pewnie będę jedyna

Pogoda niestety, wizja sukienki a'la Marilyn mi się nie podoba..
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 22:18   #9
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

No dobra, jestem trochę wyższa bo 170, ale podobnej budowy
Mam sukienkę jak nr 5 z fotki Pogody - tylko czarna i dużo bardziej wycięta na dekolcie - tak do szpica w dół, z takimi trójkątami na biust, ciezko opisać. Szelka na szyję. Świetnie eksponuje biust
Jest dopasowana w talii, rozszerzana do dołu, wiec tuszuje biodra
Wyglada super!

Co prawda nie wiem jak by było z tymi butami

Do butów to mi jakieś eleganckie gotyckie lolity pasują
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 00:02   #10
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

Witaj!
Sama jestem blada, ruda, krąglutka i uparta . Co lepsze... bardzo, bardzo mi z tym dobrze No i też za pół roku studniówka
Co do sukienek, to właśnie przeżywałam horror związany z wyborem sukienki na wesele.
Uparłam się na czerń, mimo, że wszyscy odradzali, bom za biała. Myślałam o brązerach, ale postawię na rozświetlacze (krem perłowy z Oriflame na ciałko i kulki rozświetlające na twarz i ramiona)
Chciałam sukienki podkreslającej biust, ale rozszerzającej się ku dołowi ze względu na uda (bo szerokie biodra to zaleta!). Znalazłam taką w ... Orsay'u Wybrałam taką z lejącego materialu, ale nie klejącego się do ciała. Mimo, że jest na ramiączkach nie podkreśla pulchnych ramion. Dekolt jest niby w serek, materiał układa się pod biustem, jest tam marszczenie. Od talii sukienka się rozszerza, więc wszystko co jest poniżej pępka wygląda idealnie, bo tego nie widać Jest szyta z półkoła chyba. Biżuterię wybrałam srebrną, z przejrzystymi kamieniami i fioletowo-szarymi perłami, ponieważ podobno we fiolecie mi dobrze. Do tego sandałki na koturnie, bo muszą być wygodne. Ciemne paznokcie, oczy błyszczące, szare z fioletem, fioletowe albo szare/grafitowe, jasna szminka/błyszczyk, duuużo rozświetlacza (ah uwielbiam ) Na włoski założę opaskę, bo nawet jak się pokręcą to będzie bardzo ok.

Buty masz zdecydowanie za ładne do sukienki do ziemi! Nie chowaj ich. Rzeczywiście jakiś nieregularny dół byłby ok. A długość do połowy łydki?? Ja się czuję w takiej najlepiej, chowa co ma chować, ale nie zasłania kostki ani butków.
Inspiracji jesli chodzi o fryzurkę poszukałabym z Twją długością, obcięciem i kolorem włosów u Kelly Osbourn.
Mam nadzieję, że przydadzą Ci się moje doświadczenia traumatyczne Z pewnością będę obserwowała ten wątek, bo studniówka się zbliża!

Pozdrawiam!
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 00:39   #11
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

Gothic_Daisy, pasywno-agresywna opisy Waszych sukienek brzmią super a.. macie może ich zdjęcia?

pasywno-agresywna
który perłowy krem tak rozświetla? ten w butli czy kula? ja mam perłowy puder i też jest super na swojej 18tce nawet łydki nim lekko przypudrowałam, bo miałam sukienkę lekko za kolana ale nabłyszczające kulki GG też są świetne Teraz wszystko w promocji to może kupię ten krem


EDIT
na dłużej wciągnęło mnie allegro - przejrzałam chyba wszystkie sukienki... przynajmniej te, które są w odpowiedniej kategorii wystawione
głównie skupiałam się na dekoltach i oto efekty:

1. mniej więcej w tym stylu sukienkę proponowała mi jakiś czas temu neitka tutaj akurat chodzi mi o całość, nie tylko o dekolt
ale zmieniłabym tu te koronki, marszczenia i.. nie wiem czy nie zmieniłabym materiału żeby wyglądała bardzoej elegancko
aha, te hafty też nie są wcale takie niezbędne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 117980479.jpeg (80,6 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 117001636_22.jpeg (45,2 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 117001636.jpeg (46,6 KB, 212 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 117001636_4.jpeg (47,5 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 117980479_1.jpeg (36,5 KB, 96 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-04, 01:00   #12
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

2. tu podoba mi się dekolt, rękawki i to, ze jest odcinana pod biustem i rozszerzana nizej
do tych butów zrobiłabym pod biustem taką wstążeczkę jak na nich i tyle
i najchętniej wszyłabym fiszbiny tak jak je nieudolnie narysowałam na jednej [trzecie zdjęcie] wiem, że za bardzo nie widać, ale narysowałam je 4 - te na biuście nie są oddzielnymi dwoma :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 2.jpeg (82,9 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 2 (1).jpeg (46,7 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 2 (2).jpeg (56,6 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 2 (3).jpeg (43,0 KB, 65 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 01:11   #13
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

3. + dekolt
+ rękawki
- ozdoba - róża
- marszczenia i gumki

4. super krój, ale musi być idealnie uszyta taka sukienka i dopasowana do osoby żeby równie super wyglądała...
oczywiście chciałabym czarną z rozszerzonym dołem i z ewentualnymi fiszbinami

5. zaczynają mnie drażnić takie popodpinane gdzieniegdzie spódnice, na każdej studniówce jest kilka, czasem kilkanaście takich
widziałabym tu prostą, rozkloszowaną spódnicę, ale to połączenie asymetrycznego gorsetu i prostego bolerka bardzo mi się podoba
jak myślicie? coś takiego mogłabym mieć?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 3 (1).jpeg (14,4 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 4.jpeg (70,8 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 4 (1).jpeg (67,0 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 5.jpeg (37,4 KB, 261 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 5 (1).jpeg (41,3 KB, 387 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 01:18   #14
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

6. podoba mi się tylko góra ale pozbyłabym się koronki i wstążkę bardziej podpasowała do butów materiał też inny

7. tak, wiem, że to bluzka chodziło mi o dekolt i rękawy. To wiązanie chyba mnie nie przekonuje, z resztą całość pod biustem też nie. a te rękawki nie za bardzo sterczą?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 6.jpeg (8,8 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 6 (2).jpeg (9,8 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 6 (3).jpeg (13,0 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.JPG (21,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 7 (1).jpeg (20,3 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7 (2).JPG (24,9 KB, 87 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 01:26   #15
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

8. góra i materiał łącznie z kolorami mi się podobają

9. też góra, ale marszczenia dałabym mniej, dużo mniej; pozbyłabym się tego... czegoś na środku i zrobiła sporo dłuższą

10. a tu coś z zupełnie innej beczki - zawsze mi się marzyła sukienka w takim stylu, ale one na ogół są bardzo małe ale wymyśliłam sobie taką czerwoną, a do tego także satynowe (zgadłam? to satyna tak błyszczy?) długie, gładkie, czarne spodnie z dosyć mocno rozszerzanymi nogawkami... ale wtedy mi te buty odpadają

11. ten wzór jest straszny, ale nie o to tu chodzi
pomyślałam znowu o bolerku, ale to jest takie lekko oszukane, bo wszyte i nie da się go zdjąć. Oczywiście znowu inna wstążka i inny kolor, i długość, i fiszbiny..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 8.jpeg (59,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 8 (1).jpeg (28,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 9.jpeg (17,4 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 9 (1).jpeg (38,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 10.jpeg (81,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 11.jpeg (108,0 KB, 38 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 01:36   #16
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

12. to tak a propos pierwszej sukienki mocno uproszczona

13. chyba troche przesadzili z tym dekoltem.. ale to marszczenie nawet mi się podoba rękawki też (którys raz juz takie same )

14. ciąg dalszy tęsknoty do azjatyckiej sukienki... ale chyba jednak nie chcę takiej z krótkim rękawkiem

15. dekolt i marszenie są ok, choć to pierwsze bym troche zwiększyła. Rękawki ok, materiał fatalny chcę czarny, prosty, elegancki nic prześwitującego, świecącego itd. Skos bym zostawiła, ale np od kostki jednej nogi do połowy łydki drugiej nogi i oczywiście rozkloszowana musiałaby być

16. prostsza wersja orientalnej sukienki. To akurat chyba tunika jest, ale to nic.
Zrobiłabym jedynie długą, z innego materiału (w zależności jakby się układała, wszyłabym fiszbiny )

17. zaciekawił mnie ten dekolt w wersji czerwonej zamieniłabym kolory i ta czarna kreska na dole jest wg mnie po pierwsze dużo za nisko - wczesniej juz zaczelaby sie ta wlasciwa sukienka rozszerzac i ogolnie zbędna - bo za bardzo będzie skracać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 12.jpeg (29,3 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 13.jpeg (100,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 14.jpeg (87,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 15.jpeg (116,0 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 16.jpeg (49,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 17.jpeg (48,0 KB, 24 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 01:43   #17
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

18. tu akurat jest tylko odsłonięte coś jakby bolerko, które jest uszyte 'kopertowo' i niemal całkiem zakrywa część z koronką, a ja bym chciała coś właśnie tak uszytego

19. taak, znowu bluzka inna wersja rękawków i... czegoś na podobieństwo stójki

20. jak już nie raz wspominalam - nie lubię złota pod spód dałabym czerwony, a tę lamówkę czy coś takiego, wokół dekoltu czarną, ale poprostu z innego materiału niż reszta sukienki. Co do długości - to co zwykle a rękawki mi odpowiadają

uff.. to tyle z 203 stron samych obrazków na allegro. Jak widać nie ma opcji żebym sobie coś gotowego kupiła - muszę uszyć bo potem poprawki, które chciałabym wprowadzić mogą się nie udać i wszystko zepsuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 18.jpeg (15,8 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 19.jpeg (43,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20.jpg (119,1 KB, 134 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 01:55   #18
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy
Do butów to mi jakieś eleganckie gotyckie lolity pasują
(przegapiłam to wcześniej )

oj tak.. mi też pasują do nich gotyckie lolity
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 07:58   #19
ewa make-up
Raczkowanie
 
Avatar ewa make-up
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 350
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

ostatnio byłam na weselu ,szyłam sukienkę u krawcowej ,miałam dwie propozycje 1.ja w błękicie 2. ja w czerni i w czerwieni.Wybrałam opcję 1 ,gdyż w 2 wyglądałam zbyt wieczorowo ale nie o tym miałam.....
a więc polecam czarny gorset z aksamitu wycięty na piersiach jak serduszko
czerwoną spódnicę do kostek i czerwone bolerko .uty wybrałaś piękne ,pasowałyby,troszkę czarnych dodatków tj.rękawiczki lub jakiś kwiat czarny z materiału który jest na agrafce ,masz go przy bolerku a potem możesz go przepiąc.....klasyczny makijąż i hejaha.....
__________________
ewa
ewa make-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-04, 07:59   #20
ewa make-up
Raczkowanie
 
Avatar ewa make-up
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 350
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

uty to buty/bo jeszcze rano i oczka śpia/
__________________
ewa
ewa make-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 12:13   #21
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

dzięki ewa przykro mi, ale ja jednak wolę zostać przy wersji z czerwonym gorsetem i czarną spódnicą (jak nr 5 w poscie #13). Nie lubię przyczepianych ozdobnych kwiatów (co też już pisałam w międzyczasie), a rękawiczek w ogóle nie chcę
ale dziękuję za propozycję
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 19:52   #22
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

Cytat:
Napisane przez cmoksia

pasywno-agresywna który perłowy krem tak rozświetla? ten w butli czy kula? ja mam perłowy puder i też jest super na swojej 18tce nawet łydki nim lekko przypudrowałam, bo miałam sukienkę lekko za kolana ale nabłyszczające kulki GG też są świetne Teraz wszystko w promocji to może kupię ten krem
Krem, czyli kula Jest świetny, ładnie nawilża, pięknie rozświetla srebrnymi (!) drobinkami. ładnie pachnie i jest dość wydajny. Też jestem konsultantką, więc moja półka zapełnia się Oriflame'owymi kosmetykami. Ten to akurat perełka

Sukienka nr 1 jest piękna!! Myślę jednak, że zestaw taki jak tu http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1154650266, z gorsetem i spódnicą byłby najlepszy. Tylko gorset może w winnej czerwieni albo czereśnia? Może bordo? I niekoniecznie z takim szpicem na dole
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 21:03   #23
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

już się cieszyłam, ze wszystko w promocji, a tu się okazuje, że przynajmniej 1/3 oferty poprostu nie ma w katalogu... m.in. tej kuli.. no nic, zamówię balsam zobaczymy co z tego będzie

pomyślę jeszcze nad tą czerwienią, bo w sumie nie wiem jaką chce... ale raczej nie ciemną, a szpic też nie jest konieczny, choć ciekawie wygląda
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 07:48   #24
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...9&d=1154652187
Przepiękny dekold
Uważaj tylko bo takie bolerka (praktycznie same rękawy) optycznie powiększają biust.
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 09:05   #25
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

Cytat:
Napisane przez misia_bella
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...9&d=1154652187
Przepiękny dekold
Uważaj tylko bo takie bolerka (praktycznie same rękawy) optycznie powiększają biust.
szczerze mówiąc mi to nie przeszkadza
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 20:36   #26
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

up
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 11:26   #27
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

Nie wiem,czy jesteś już utwierdzona w czarnym kolorze kreacji, ale wiedz, że ryde włoski i jasna karnacja pięknie prezentują sie w sukienkach zielonych i fioletach - popatrz na niektóre zdjęcia Nicole Kidman! Jeśli chodzi o krój- długa - ok, a dekolt? Hmmm... skoro masz ładny biust - racja - trzeba go wyeksponować w odpowieedni sposób. Dekolt, który przyciągnie uwagę, ale nie będzie wyglądał odrażająco - takiego szukaj. Na ramiona zarzuć jakiś szal - może szyfonowy lub coś w tym stylu...no i obowiązkowo jakaś biżuteria - delikatna, aby nie przeciążyć całości
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 11:42   #28
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

tylko że szal w tańcu?
Cmoksiu - też mam w tym roku studniówkę i zastanawiam się nad deloktem, który zauważyłam w filmie "Pretty Man, czyli chłopak do wynajęcia".
http://film.onet.pl/F,10737,1,12,galeria.html
takie samo wycięcie na plecach, długość sukienki preferuję tak za kolana-do połowy łydki, a na szyi zawiązany w supeł łańcuch pereł i perły-wkrętki w uszach kolor sukienki - pewnie klasyczna czerń

edit: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1126381427
tu jest sukienka z takim dekoltem jaki wcześniej wklejałaś

Edytowane przez agnieska
Czas edycji: 2006-08-13 o 12:03
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 13:30   #29
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

Witaj cmoksiu
mnie rówież czeka w tym roku studniówka, mam nadzieję, ze się nie pogniewasz, jeżeli za jakiś czas podczepię się do Twojego wątku
tym czasem wklejam moje propozycje dekoltów, wydają mi się wprost stworzone dla CIebie, dół sukienki proponuję lekko rozszerzany i do dolnej granicy łydek
śliczne te buciki czarne!!
Pozdrawiam
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL

Edytowane przez mi.a
Czas edycji: 2007-02-28 o 17:20
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 17:25   #30
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: ruda bladolica i nadchodząca studniówka

wiem, że zieleń i fiolet wyglądają w połączeniu z rudymi włosami super, ale ja kocham czerń i chcę przy niej zostać chyba się w końcu zdecyduję na taki dekolt jak pokazała agnieska (czerwona sukiernka)

agnieska masz bardzo fajną wizję, szkoda, że u mnie by to za bardzo nie zdało egzaminu ale za to jak będziemy super wyglądać z arystokratycznie białą skórą w czarnych sukienkach

mi.a no prosze, nie wiedziałam, że rówieśniczkami jesteśmy
o nie! po tym calym incydencie z hackerami nie ma zdjęc(ia), ktore wkleiłaś! mogłabyś to zrobić jeszcze raz? proszę
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.