Chłopak-zagadka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-21, 20:28   #1
olcia17666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 327

Chłopak-zagadka


Dziewczyny! Od razu pisze ze ta sprawa nie tyczy sie mnie tylko mojej kolezanki,ktora ma problem z chlopakiem a ja nie mam pojecia co jej doradzic.
Otóż to chłopak były naszej znajomej,który został przez nią rzucony.Mojej kolezance zrobiło sie go żal,bo bardzo ją kochał (byli ze soba rok) i pewnego wieczoru kolezanka zadzownila do niego i poprosiła aby pojawił sie w klubie bo chciałaby z nim pogadac.No i chłopak pojawił sie..rozmawiali prawie całą noc..On jej sie zaczał zwierzac...No i tak sie poznali.Potem zaczeli smssowac,spotkali sie nawet juz 2 razy.Lecz kolezanka obawia sie ze spotyka sie z nia tylko dlatego zeby ta nasza znajoma byla zazdrosna.I nie ma pewnosci ze jest z nia szczery.Niby bardzo jest zaangazowany,bardzo chciałby aby cos z tego wyszło,ale jego zachowanie nie wskazuje na jego szczerosc.(Raz wieczorkiem napisal jej smska ze siedzi w domku,a dowiedziałysmy sie ze bym tego wieczoru w klubie).CO o tym sadzicie?
__________________
olcia17666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 20:36   #2
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Chłopak-zagadka

Wstęp, że problem dotyczy kolezanki od razu kojarzy mi się, ze "zwierzeniami z kozetki" i sugeruje, że to Ty masz problem

Ale do rzeczy.
Za mało podałaś informacji, żeby stwierdzić coś na pewno, ale:
  • skoro był z tamtą długo to raczej po paru smsach i spotkaniach mocno się nie zaangażował w nowy związek
  • jesli już wydało się kłamstewko - nie wróży to dobrze.
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 20:57   #3
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Chłopak-zagadka

tak to juz jest, ze faceci szukaja pocieszenia, a kobiety cierpia w samotnosci. Oczywiscie nie znaczy, ze kazdy, ale tam gdzie inwestuje sie uczucia trzeba byc troche ostroznym. Moze niech Twoja "kolezanka" nie idzie na calosc lecz rozlozy to w czasie tak aby miala okacje bardziej sie rozeznac w sytuacji.
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 21:18   #4
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Chłopak-zagadka

Niech poprostu czeka az sytuacja sie rozwinie i zbytnio w to nie angazuje. Jesli chlopak lepiej ja pozna, okaze sie ze ejst fajna dziewczyna, dostrzeze w niej dratnia dusze to kto wie Jesli ma sie do wyboru taki niepokój lub zaakceptowanie poprostu sytuacji lepiej zaakceptowac i poczekac
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 23:00   #5
KNR
Raczkowanie
 
Avatar KNR
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 36
Dot.: Chłopak-zagadka

niech ta koleżanka da temu czas. Trudno stwierdzić co facet czuje ale snucie domysłów jest najgorszym możliwym rozwiązaniem
KNR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.