Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-06, 15:24   #2251
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
eee no to gratuluję
zawsze jakaś kasa tak jak mówisz

fraise wczoraj rozmawiałam z Tż i wyszło na to, że po Nowym Roku zaryzykujemy i zaklepiemy salę i DJ. planujemy październik 2012, bo do tego czasu na pewno uda się odłożyć kasę, a jak nie to najwyżej rodzice pomogą :/

poznaliśmy się 20 listopada 2004, więc planujemy 20-10-2012
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 19:21   #2252
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cześć KOCHANE

Witam wszystkie nowe pmki

anty - od ponad roku biorę tabletki Yazmin i jestem z nich zadowolona, Moje problemy z mocnymi bólami miesiączkowymi zmniejszyły sie o 99%
Co prawda zastanawiałam się nad plastrami, ale Moja siostra mi je odradzała, mówiła, że skóra jest bardzo podrażniona i ciągle ją swedziała, nie wiem czy to się często zdarza, ale za jej namową zdecydowałam się na tabletki.

świadkowie - Moim świadkiem prawdopodobnie będzie przyjaciółka a Tż brat. Chciałam żeby świadkiem była siostra, ale neistety ma trójkę dzieci, mieszka daleko... Druga siostra nie osiągnie pełnoletności do tego dnia.


Dzieci - Chcielibyśmy mieć tak z 2 lata po ślubie

pozdrawiam
__________________
15.09.2012
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 20:20   #2253
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Tak sobie obliczyłam, że jak weźmiemy ślub 20-10-2012 to będzie to 2 lata, 2 miesiące i 2 dni po zaręczynach

widzę, że gadacie o anty - ja nie biorę, ponieważ nie mieszkam z Tż, nie mogę zamykać drzwi od pokoju, ani spać razem z nim... same rozumiecie szkoda zdrowia

Edytowane przez alufa
Czas edycji: 2010-11-06 o 20:21
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 22:06   #2254
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

[QUOTE=alufa;23091842]Tak sobie obliczyłam, że jak weźmiemy ślub 20-10-2012 to będzie to 2 lata, 2 miesiące i 2 dni po zaręczynach

o kurcze strasznie fajnie Ci się złożyło też sobie spróbuję zrobić jakieś obliczenia..... a nóż mi coś wyjdzie
__________________
15.09.2012
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 23:22   #2255
Lady Hellsing
Rozeznanie
 
Avatar Lady Hellsing
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
witam nowe dziewczęta
BTW jeśli Tż do nowego roku nie znajdzie pracy to przeskoczę chyba do wątku PM 2013
to ja chyba od razu do 2014 eh szkoda gadać

co do plastrów anty-mi nie przypadły do gustu, miałam wrażenie że nie są idealnie przyklejone, że coś tam odstaje, albo po kilku dniach się odklejają rogi, może to trochę obsesja, ale wiecie, lepiej dmuchać na zimne

przy okazji witam nowe PMki
Lady Hellsing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 08:27   #2256
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez Lady Hellsing Pokaż wiadomość
to ja chyba od razu do 2014 eh szkoda gadać

co do plastrów anty-mi nie przypadły do gustu, miałam wrażenie że nie są idealnie przyklejone, że coś tam odstaje, albo po kilku dniach się odklejają rogi, może to trochę obsesja, ale wiecie, lepiej dmuchać na zimne

przy okazji witam nowe PMki
Oj ale przecież i do 2012 i do 2013 jest jeszcze dużo czasu, wiele może się zmienić. Dacie radę wcześniej Trzymam kciuki
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 09:17   #2257
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

hej dziołszki. Ja sie właśnie zdefiłam, bo mama TŻ z nim rozmawiała o tym, że jego siostra cioteczna 22 stycznia bierze ślub i znalazła kamerzyste za 2 tysiące. Wg niej to wyrzucanie kasy w błoto, bo można kupić kamere i żeby ktoś skamerował. Już widze ile będzie gadania o moim fotografie:/ Sama sobie za niego zapłace. Chce mieć piękną pamiątkę ze ślubu. Biore ślub w 21 wieku, więc dlaczego mam mieć zdjęcia jak z lat 90'tych?
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 10:48   #2258
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Madzia - ja miałam 3 godziny gadaniny mojej siotki i wujka o wyrzucaniu kasy w błoto na fotografa i oszczędzaniu na muzyce (uwazaja , że to przez wzgląd na oszczędzanie - fakt DJ jest tańszy, ale przede wszytskim chce go dlatego, że zespoły wg mnie są mocno średnie i wole muzykę z oryginału).
Posłuchałam , zagryzłam zęby i nastepnego dnia jeszcze bardzije utwierdziłam sie w przekonaniu, że chce DJa i mojego fotografa ! Jeżeli ktoś próbuje na siłę narzucać swoje zdanie to znaczy, ze jego zdanie nie jest warte tego, żebyś się z nim liczyła - ot co!
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 11:28   #2259
kinia860
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 470
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Hej dziewczynki

Bylam wczoraj z tz w sklepach jubilerskich tak jak wam mowilam ,zmierzylismy palucha i tz pytal jakie mi sie pierscionki podobaja to powiedzialam ,ze licze na jego gust ,powiedzialam tylko tyle ,ze jeden kamien i niekolorowya on na to "to to ja wiedzialem"
A i jeszcze dodalam ,zeby sie spieszyl ,bo po nowym roku zloto zdrozeje,a potem ,ze przed swietami drozeje ,bo wtedy jest szal kupowania prezentow

Gosza jak siostra ci powiedziala,ze chcialaby pojechac na taka pielgrzymke to mysle ,ze jak najbardziej bylaby zadowolona z takiego prezentu.

Madziuniusia co to znaczy zdefilam?.Czy u nas w CK takie slowo funkcjonuje:P??

Madziuniusia,talkative2 dziewczyny czym wy sie przejmujecie ,czyje to wesele jest??Wasze czy ciotek ,wujkow ,tesciowych??Co to za wtracania sie ciotek ,wujkow do organizacji waszego wesela??No przesada juz.
kinia860 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 13:00   #2260
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez kinia860 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Bylam wczoraj z tz w sklepach jubilerskich tak jak wam mowilam ,zmierzylismy palucha i tz pytal jakie mi sie pierscionki podobaja to powiedzialam ,ze licze na jego gust ,powiedzialam tylko tyle ,ze jeden kamien i niekolorowya on na to "to to ja wiedzialem"
A i jeszcze dodalam ,zeby sie spieszyl ,bo po nowym roku zloto zdrozeje,a potem ,ze przed swietami drozeje ,bo wtedy jest szal kupowania prezentow

Gosza jak siostra ci powiedziala,ze chcialaby pojechac na taka pielgrzymke to mysle ,ze jak najbardziej bylaby zadowolona z takiego prezentu.

Madziuniusia co to znaczy zdefilam?.Czy u nas w CK takie slowo funkcjonuje:P??

Madziuniusia,talkative2 dziewczyny czym wy sie przejmujecie ,czyje to wesele jest??Wasze czy ciotek ,wujkow ,tesciowych??Co to za wtracania sie ciotek ,wujkow do organizacji waszego wesela??No przesada juz.
No to teraz tylko czekać na pierścionek Dobrze, że zdałas się na gust TŻ - fajnie jest mieć niespodzianke. Na pewno wybierze najpiękniejszy pierścień

No ja też tego nie pojmuje.. Oprócz moich rodziców (którzy pokrywają koszty mojej cześci wesela i licze sie z ich zdaniem, choć jak narazie jeszcze w nic się nie wtrącali ) nikogo nie pytałam o zdanie w żadnej sprawie. Ale ponieważ przy okazji Wszytskich Świętych odwiedzilismy babcię, to i oni byli... No i się zaczeło Ale tak jak mówię - nie mam zamiaru się tym przejmować, a tylko utwierdzili mnie wprzekonaniu, że będę robić tak, jak chce Jak im się nie podoba , to nikt im nie każe przychodzić
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 13:42   #2261
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

zdefiłam= zdziwiłam

Rodzice TŻ będą się dokładać. Ale ja powiedziałam- sama sobie zapłace za tego fotografa a będę go miała!
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 14:42   #2262
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Pierwsze słyszę takie słowo Szczerze mówiąc, jak czytałam Twojego posta to myslałam , że to jakaś literówka, tylko nie bardzo wiedziałam, gdzie mogłas popełnić błąd, bo w żaden sensowny wyraz nie chciały mi się literki ułożyć
Masz rację co do fotografa ja też wychodzę z takiego założenia - zdjęcia i obrączki - to coś , co pozostaje nam na całe życie a nie przemija po jednym dniu - warto na to wydać więcej pieniązków
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 15:01   #2263
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś próbuje na siłę narzucać swoje zdanie to znaczy, ze jego zdanie nie jest warte tego, żebyś się z nim liczyła - ot co!
Dokładnie! Takie podejście mam i ja Nie tylko zresztą do kwestii ślubnych, bo do tych niewiele póki co było wtrącania Rodziny, ale w ogóle wyznaję tę zasadę w życiu... Naprawdę warto, bo przejmowanie się tym, co ludzie myślą czy jakie mają zdanie na dany temat jest tak kompletnie bez sensu, nie mówiąc już o tym, że to najlepszy sposób na zepsucie sobie humoru...
Nie dawajcie się Laseczki i 3majcie swoje zdanie, bo ono jest najważniejsze!

alufa, świetna sprawa z tymi datami, fajnie się ułożyło
Tak sobie ostatnio gadaliśmy z TŻtem, że wydawało się, że to jeszcze długo będzie, a tu już rok i ileś miesięcy, potem zaraz będzie rok, potem się będzie liczyć w miesiącach, tygodniach, dniach, minutach... A potem już czyste wariactwo

Wam też ten czas tak zachrzania niebotycznie??

gosza, uważam, że jeśli Twoja Siostra wspominała, że chciałaby na tę pielgrzymkę jechać (rozumiem, że jest katoliczką i pewnie brała już udział w takich wyjazdach), a Ciebie na nią stać, to pewnie, że bierz! Na pewno się ucieszy

Madzia, strasznie śmieszne to słówko Muszę zapamiętać.
Wiadomo, że gadanie może być o wszystko. Grunt to się nim nie przejmować i robić swoje

kinia, czekam na fotkę pierścionka Ach, już się nie mogę doczekać tych Twoich zaręczyn, więc tylko mogę sobie wyobrażać, co Ty sama musisz czuć

Ewusia, moje piguły kosztują w upatrzonej aptece 28, więc w sumie plastry jednak sporo drożej... No, ale zobaczymy jeszcze, może i się na nie zdecyduję po rozmowie z ginekolog.
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 17:31   #2264
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

http://zdradzila.aq.pl/?id=oymjg4 patrzcie czym mój Tż zainteresował się dzisiaj bardzo
Do tego siedzi tu przy mnie, popija kawę i wino (zamiast półsłodkie kupił półwytrawne, bo nie raczył przeczytać etykietki ) , a na dodatek wpieprza czekoladę jak małpa kit
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła

Edytowane przez Nattiv
Czas edycji: 2010-11-07 o 17:37
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 18:16   #2265
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Co to kuźwa jest, to to co wysłałaś ?
Nattiv tż siedzi przy Tobie a Ty na wizażu klikasz? No weź się chłopem zajmij , bo sobie zrobi wieczór kawaleski i no!
PS. połączenie kawy, wina wytrawnego i czekolady bardzo mnie zainteresowało
PS. 2. Wysłaliście do odpowiedniej ilości osób linki?
__________________


Edytowane przez talkative2
Czas edycji: 2010-11-07 o 18:18
talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 18:18   #2266
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez Lady Hellsing Pokaż wiadomość
to ja chyba od razu do 2014 eh szkoda gadać

co do plastrów anty-mi nie przypadły do gustu, miałam wrażenie że nie są idealnie przyklejone, że coś tam odstaje, albo po kilku dniach się odklejają rogi, może to trochę obsesja, ale wiecie, lepiej dmuchać na zimne

przy okazji witam nowe PMki

a mogę zapytać ile planujecie wydać?
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 18:40   #2267
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

talkative2 nie wiem ile on wysłał linków. Wróci do domu to zobaczy relację z wieczorka na swój kawalerski musi poczekać szukamy miejsca na podróż poślubną więc wstąpiłam na wizaż
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 19:08   #2268
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
talkative2 nie wiem ile on wysłał linków. Wróci do domu to zobaczy relację z wieczorka na swój kawalerski musi poczekać szukamy miejsca na podróż poślubną więc wstąpiłam na wizaż
i jak tam poszukiwania? owocne?
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 19:15   #2269
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

zobaczcie
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 19:17   #2270
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

cóż za pytanie alufko na pewno owocne ....
Ehhh no nam sie tez marzy, ale na 99% nie będzie na to pieniązków Zostawiam 1% , bo może akurat wygram jaką pokaźną sumkę chociaż byłoby to dosyć trudne, zważając na to, że w nic nie gram

Madzia - to wy?
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 19:40   #2271
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

my
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 19:42   #2272
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
cóż za pytanie alufko na pewno owocne ....
Ehhh no nam sie tez marzy, ale na 99% nie będzie na to pieniązków Zostawiam 1% , bo może akurat wygram jaką pokaźną sumkę chociaż byłoby to dosyć trudne, zważając na to, że w nic nie gram

Madzia - to wy?

a co planujecie? też mi się taka podróż marzy, ale to wątpliwe przy obecnym stanie rzeczy :P

Madzia - ładne to zamawiane? ;>
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 19:53   #2273
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

si na allegro
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 20:13   #2274
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
talkative2 nie wiem ile on wysłał linków. Wróci do domu to zobaczy relację z wieczorka na swój kawalerski musi poczekać szukamy miejsca na podróż poślubną więc wstąpiłam na wizaż
My dziś jeździliśmy googlem po Cyprze. Miejsce, do którego zawsze chciałam pojechać, jak tylko usłyszałam pierwszy raz tę nazwę Chociaż nic o nim nie wiedziałam Kto wie czy jednak nie tam pojedziemy na podróż poślubną Bo Wyspa Księcia Edwarda ma 2 spore wady jak na ten czas - po pierwsze drogo jak cholera, a po drugie nie wiadomo, czy trafimy na pogodę. A ponieważ strasznie dawno już nie byłam na plaży, a w przyszłym roku pewnie się nie uda, że jednak w podróży poślubnej chciałabym, żeby wszystko było tak idealnie jak to możliwe...

Madzia, ale czad ten rysunek piękni jesteście i ten reniferek mega
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 20:13   #2275
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

alufa stwierdziliśmy na razie, że w pójdziemy do biura podróży, bo chcemy gdzieś nad lazurowym wybrzeżem i nie wiemy w jakie miejsce najlepiej
Może Wy dziewczyny znacie jakieś fajne miejsce? Gdzieś w europie albo okolicach
Madziuniusia fajne
talkative2 alufa Gdzie byście chciały jechać w podróż poślubną?
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 20:41   #2276
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Się zagalopowałyście dziewczynki Powiedziałam , że "chcielibyśmy", czyli czasami sobie tak siedzimy wieczorem przy kubku herbaty albo lampce winka i mówimy "ehhh ale by było fajnie pojechać w podróż poślubną na Kiribati i leżeć plackiem na plaży albo kąpać się w krystalicznie czystej wodzie"
Niestety na marzeniach się kończy - dlatego żadnych planów nie ma , bo pieniędzy nie będzie na bank
Ale GDYBYM (ahh to gdybanie... tylko smaki robi ) miała wybrać to na pewno byłyby to jakieś ciepłe plaże i piekny czysty ocean Moze dlatego, że nigdy w takim miejscu nie byłam - moje jedyne wycieczki zagraniczne to Słowacki Raj i Londyn
Ale licze ze moze uda sie jakas wycieczka kilkudniowa do jakiegoś pięknego europejskiego miasta - Paryż, Rzym, Barcelona, ...

Madziuniusia - to pewnie prezent dla TŻa na Mikołajki, co ?
__________________


Edytowane przez talkative2
Czas edycji: 2010-11-07 o 20:42
talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 20:57   #2277
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
alufa stwierdziliśmy na razie, że w pójdziemy do biura podróży, bo chcemy gdzieś nad lazurowym wybrzeżem i nie wiemy w jakie miejsce najlepiej
Może Wy dziewczyny znacie jakieś fajne miejsce? Gdzieś w europie albo okolicach
Madziuniusia fajne
talkative2 alufa Gdzie byście chciały jechać w podróż poślubną?
Lazurowe jest super! Byliśmy 3 lata temu. Jednak chyba nie doradzę zbyt wiele bo my pojechaliśmy na wariata, wsiedliśmy w auto, zabraliśmy namiot i wio. Nawet mapy nie mieliśmy. Byliśmy na kempingu niedaleko Antibes. Fajne miejsce, chociaż nie wszystkie plaże są piaszczyste i bywa drogo.

Edit: Ja o podróży poślubnej nie myślę bo nie będziemy mieć na tyle kasy by opłacić wesele i wyjazd. No ale może z prezentów się uda jakiegoś lasta dopaść.
Tż był na weekend u mamy. Wrócił i pochwalił się, że gadał z mamą i zlecił jej zebranie informacji o sali, która mi się spodobała. Miło, że sam o tym myśli i interesuje się.
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014

Edytowane przez aleksandrettaa
Czas edycji: 2010-11-07 o 21:05
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 21:07   #2278
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
Się zagalopowałyście dziewczynki Powiedziałam , że "chcielibyśmy", czyli czasami sobie tak siedzimy wieczorem przy kubku herbaty albo lampce winka i mówimy "ehhh ale by było fajnie pojechać w podróż poślubną na Kiribati i leżeć plackiem na plaży albo kąpać się w krystalicznie czystej wodzie"
Niestety na marzeniach się kończy - dlatego żadnych planów nie ma , bo pieniędzy nie będzie na bank
Ale GDYBYM (ahh to gdybanie... tylko smaki robi ) miała wybrać to na pewno byłyby to jakieś ciepłe plaże i piekny czysty ocean Moze dlatego, że nigdy w takim miejscu nie byłam - moje jedyne wycieczki zagraniczne to Słowacki Raj i Londyn
Ale licze ze moze uda sie jakas wycieczka kilkudniowa do jakiegoś pięknego europejskiego miasta - Paryż, Rzym, Barcelona, ...

Madziuniusia - to pewnie prezent dla TŻa na Mikołajki, co ?
Oby marzenia się spełniły!!!
A Słowacki Raj też jest piękny Byłam tam i chciałabym jeszcze tam pojechać!

Mi się marzy zwiedzić całą Potugalię, Skandynawię, Honduras lub Wenezuelę... ehhhhh
ale w podróż poślubną to właśnie Portugalię planujemy.

Dziewczyny w wakacje któraś z was pisała o tanich wczasach, zamawianiu biletu za parę groszy i rezerwacji pobytu w wybranym hotelu... Bilet ważny jest rok czasu. przeczesałam poprzednią część i niestety nie mogłam znaleźć linka do strony, na której można to załatwić... Może któraś z was kojarzy tę stronkę i mogłaby przesłać linka. Byłabym bardzo wdzięczna!

Dobrej nocki Kochane
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 21:26   #2279
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Oby marzenia się spełniły!!!
A Słowacki Raj też jest piękny Byłam tam i chciałabym jeszcze tam pojechać!

Mi się marzy zwiedzić całą Potugalię, Skandynawię, Honduras lub Wenezuelę... ehhhhh
ale w podróż poślubną to właśnie Portugalię planujemy.

Dziewczyny w wakacje któraś z was pisała o tanich wczasach, zamawianiu biletu za parę groszy i rezerwacji pobytu w wybranym hotelu... Bilet ważny jest rok czasu. przeczesałam poprzednią część i niestety nie mogłam znaleźć linka do strony, na której można to załatwić... Może któraś z was kojarzy tę stronkę i mogłaby przesłać linka. Byłabym bardzo wdzięczna!

Dobrej nocki Kochane
http://eurorest.net/index.php?id=06&lng=pl chyba o to chodzi?

My to w ogóle mamy planach zwiedzić cały świat... jak już będzie na to kasa i odpowiedni czas
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 21:43   #2280
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
alufa stwierdziliśmy na razie, że w pójdziemy do biura podróży, bo chcemy gdzieś nad lazurowym wybrzeżem i nie wiemy w jakie miejsce najlepiej
Może Wy dziewczyny znacie jakieś fajne miejsce? Gdzieś w europie albo okolicach
Madziuniusia fajne
talkative2 alufa Gdzie byście chciały jechać w podróż poślubną?

dobre pytanie
na pewno nie Egipt, bo jest wg nas oklepany i trochę daleko...
Tż uparł się na Wenecję ...
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:53.