Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-12, 22:45   #2461
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Chatko, masz rację, znaleźć coś ładnego i dobrego jakościowo to masakra. Ale jutro jeszcze będę próbować. Ja też jestem zmarźluch, w poprzedniej kurtałce też przechodziłam 3 sezony i pojechałam w to samo miejsce, gdzie ją nabyłam, żeby coś nowego wybrać, bo tamta się już mocno schodziła. A tu takie rozczarowanie

Szkoda, że nie przyjedziecie z TŻ na te targi, ale my będziemy, więc jak coś będzie ciekawego to na pewno dam znać. My przede wszystkim za studiem filmowym i fotografem będziemy patrzeć.

alufa, coś nie mogą mi się otworzyć te fotki, pewnie nie mam jakiejś wtyczki. Ale 1500zł to np. w moim rejonie tanio jak na fotografa, więc jeśli Tobie się jego prace podobają to pewnie bym się nie zastanawiała za taką cenę.

W ogóle to właśnie wróciłam ze spotkania ze znajomymi, którzy w wakacje 2011 biorą ślub i okazuje się, że my tu w lubelskim wszystko mamy naprawdę dużo drożej... A różnica jedynie 150 km. Jak koleżanka mi mówiła ceny za poszczególne usługi, to nawet nie było co porównywać, bo po prostu u nas nawet najtańsi usługodawcy tyle (= tak mało) nie biorą.

Piankak, powodzenia z własnym salonem, myślę, że będzie się cieszył powodzeniem. Nawet w moim małym miasteczku coś takiego ostatnio otworzyli. Nie wiem jak im się wiedzie, bo sama nie mam niestety czworonożnego pupila, ale gdybym miała to od czasu do czasu pewnie bym zafundowała mu jakieś profesjonalne kosmetyczne zabiegi, zwłaszcza gdyby był długowłosy.
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 07:11   #2462
Piankak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 52
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
Piankak, powodzenia z własnym salonem, myślę, że będzie się cieszył powodzeniem. Nawet w moim małym miasteczku coś takiego ostatnio otworzyli. Nie wiem jak im się wiedzie, bo sama nie mam niestety czworonożnego pupila, ale gdybym miała to od czasu do czasu pewnie bym zafundowała mu jakieś profesjonalne kosmetyczne zabiegi, zwłaszcza gdyby był długowłosy.
Dziękuję kochana jak otworzę to się Wam pochwalę

A co robicie w wieczór panieński ? ( gdzie sie wybieracie)
Piankak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 07:29   #2463
ewika19
Zadomowienie
 
Avatar ewika19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 158
Smile Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez Piankak Pokaż wiadomość
A co robicie w wieczór panieński ? ( gdzie sie wybieracie)
Do wieczoru panieńskiego tak daleeeko, że nawet o tym nie myślę .

Muszę zmykać na zajęcia :/ Dobija mnie siedzenie 9 godzin na uczelni :/
ewika19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 07:38   #2464
Piankak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 52
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

No jak to tak :d slub zaplanowany a wieczor nie

Ja juz TŻ oznajmiłam, że jadę z dziewczynami na 3 dni do Gołębiewskiego do Wisły, to mi powiedział, że panieński ma się jeden dzień (taka wymówka ) i ze w drugi dzien przyjedzie z kolegami i pozniej wrocimy wszyscy razem najlepiej to by ze mną był w wieczór panienski ale powiedziałam, że się obrażę hehe
Piankak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 07:47   #2465
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez Piankak Pokaż wiadomość
Psi salon mam fioła na tym punkcie, a że u mnie w mieście nie ma żadnego porzadnego, bo nikt się nie zna i nie ma podejścia do psa to postanowiłam, ze otworzę swój, inni maja to jako formę zarobku, a to ma tez byc przyjemność z pracy Swój otwieram pod koniec tego roku

talkative serdecznie zapraszam
No to jest dobry biznes Wiekszosc moich znajomych mających pieski chodzi do takiego salonu Życzyć powodzenia zostaje A ja jak tylko będziemy na swoim to zgłosze sie po pieska

Cytat:
Napisane przez Piankak Pokaż wiadomość
Dziękuję kochana jak otworzę to się Wam pochwalę

A co robicie w wieczór panieński ? ( gdzie sie wybieracie)
W wieczór panieński pytasz? Ja jeszcze nie wiem.. Zgarnę koleżanki i cos wydumamy Pobawimy, popijemy

A co do picia ... O masakra... wczoraj przesadziliśmy... Tzn TŻ się trzyma i mowi, że nawet dobrze sie czuje. Ja natomiast albo mam takiego mega-kaca albo jestem jeszcze pijana, bo czuje sie fatalnie... Zwlekłam się szybciej z łóżka, bo mam dzisiaj duzo do roboty, ale szczerze to nie wiem czy cokolwiek zrobie

Cytat:
Napisane przez kinia860 Pokaż wiadomość
tez bralam udzial calkiem "przypadkowo"w sesji slubnej w kwietniu tego roku.I mam byc w 4 kwartalnikach slubnych Bodajze w przyszlym roku
Ho ho ho! Same gwiazdy tu daj znać , jak już te kwartalniki wyjdą - koniecznie
Chociaż powiem Wam, że te czasopisma ślubne to taki badziew , że masakra Jak się dowiedziałam o ślubie to chciałam sobie kilka kupić, żeby cos poprzeglądać, dowiedziec się. Myslalam, że będzie w nich troche artykułów o nowościach, pomysłach na wesele/ślub, coś co będe mogła wykorzystać. A tam tymczasem są jedynie zdjęcia suknie i reklamy, reklamy, reklamy, .... Jubilera, fotografa, kamerzysty, ... A w dodtaku ceny tych czasopism nie są wcele niskie...
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 07:55   #2466
Piankak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 52
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
No to jest dobry biznes Wiekszosc moich znajomych mających pieski chodzi do takiego salonu Życzyć powodzenia zostaje A ja jak tylko będziemy na swoim to zgłosze sie po pieska
Oczywiście, wyprowadzam się ze swoim do domku, to Was z TŻ serdecznie zapraszam w odwiedziny, widzę że macie troche z Krakowa


Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
W wieczór panieński pytasz? Ja jeszcze nie wiem.. Zgarnę koleżanki i cos wydumamy Pobawimy, popijemy

A co do picia ... O masakra... wczoraj przesadziliśmy... Tzn TŻ się trzyma i mowi, że nawet dobrze sie czuje. Ja natomiast albo mam takiego mega-kaca albo jestem jeszcze pijana, bo czuje sie fatalnie... Zwlekłam się szybciej z łóżka, bo mam dzisiaj duzo do roboty, ale szczerze to nie wiem czy cokolwiek zrobie
Ja się ze swojego zawsze smieje, bo mu mówię, że striptizer bedzie u mnie to sie bulwersuje i mowi zawsze "noo.. ja ci dam!"

Ja przedwczoraj piłam u znajomych, masakra, jak rano się obudzę z tym posmakiem wodki z dnia wcześniejszego to aż mam ochotę jej nie pić już w ogóle

Zobaczcie jak mało już zostało zaraz 2011 rok a w nim powoli już przygotowania.
Czekam na Wasze śluby i zdjęcia z tego najwspanialszego dnia

Edytowane przez Piankak
Czas edycji: 2010-11-13 o 08:00
Piankak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 08:05   #2467
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez Piankak Pokaż wiadomość
Oczywiście, wyprowadzam się ze swoim do domku, to Was z TŻ serdecznie zapraszam w odwiedziny, widzę że macie troche z Krakowa



Ja się ze swojego zawsze smieje, bo mu mówię, że striptizer bedzie u mnie to sie bulwersuje i mowi zawsze "noo.. ja ci dam!"

Ja przedwczoraj piłam u znajomych, masakra, jak rano się obudzę z tym posmakiem wodki z dnia wcześniejszego to aż mam ochotę jej nie pić już w ogóle
Kawałek mamy, ale po rasowe pieski ludzie nie takie odległości jeżdzą Zresztą jeszcze nie wiemy gdzie bęziemy po ślubie : czy Kraków (oby nie!), czy wrócimy do siebie na podkarpacie, czy (co najbardzije prawdopodobne) wyjedzemy za granicę
Czasami tak sobie próbuje wyobrazić nas za 2-3 lata i no kurcze - to jest jeden wielk znak zapytania

Moja kolezanka tez ma slub w 2012 i myslalysmy czy nei zrobic razem panieńckiego Ale to roznica 2 miesięcy jest, wiec nie wiem no i ona jest jak najbardzije za jakimś umięsnionym panem

Uczucie związane z alkoholem mam dzisiaj podobne

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

dodam jeszcze...
DZiewczyny patrzcie jakie cudeńko nie wiem czemu ale STRASZNIE mi się podoba..! właszcza te kwiatuszki na obojczyku ...
http://www.tvn24.pl/-1,1682117,0,1,z...wiadomosc.html
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 08:09   #2468
Piankak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 52
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Napisz do mnie na gg nie będziemy tu zaśmiecać "głupotami" naszego tematu

A te złote cudeńka fajne, na ślub sobie zrobić takiego kwiatuszka, do białej sukienki fajnie bedzie wyglądać
Piankak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 09:03   #2469
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

tenebrosa w Gdańsku fotograf bierze od 700 do 1800
kamerzysta od 1200 do 2500

z tym sharkiem jesteśmy umówieni na wtorek albo środę - dam znać czy się na niego zdecydowaliśmy

generalnie był mocno zadziwiony, że my JUŻ szukamy kamerzysty, że JUŻ mamy salę i że JUŻ mamy DJ... no ok. jak patrze w kalendarz to do października 2012 jest kupa czasu, ale nie chciałabym sytuacji w której okazuje się, że nasza upatrzona sala jest już zajęta, że nie da się zgrać DJ z terminem i że zostaje nam jakiś kamerzysta-fuszernik

swoją drogą - obawiam się, że jeśli jest aż tyle czasu, to ktoś może zbankrutować, a my nie mamy planu B...

Edytowane przez alufa
Czas edycji: 2010-11-13 o 09:05
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 09:21   #2470
Piankak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 52
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Nigdy nie jest ZA wcześnie by już planować

Ja zacznę po nowym roku już wszystko zbierać do kupy.
Piankak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 09:32   #2471
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez Piankak Pokaż wiadomość
A co robicie w wieczór panieński ? ( gdzie sie wybieracie)
Mam w ogrodzie mały domek letniskowy z kominkiem i pewnie tam zrobimy z dziewczynami panieński Będziemy plotkować, pić drinki kolorowe, tańczyć i na pewno będą konkursy głupie
Tylko nie wiem jeszcze kiedy, bo chciałabym żeby kuzynki były też na nim, a na tydzień przed weselem nie przyjadą. Prędzej na wakacjach czyli z 2 lub 1 miesiąc przed ślubem.
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 09:42   #2472
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez Piankak Pokaż wiadomość
Dziękuję kochana jak otworzę to się Wam pochwalę

A co robicie w wieczór panieński ? ( gdzie sie wybieracie)

Koniecznie się pochwal
Może kiedyś odwiedzę Twój salonik, co prawda do Krakowa mam kawałek drogi, ale mieszka tam Moja przyjaciółka i na pewno bywać będę często. A z Naszym czworonogiem chodzę na strzyżenie co 2/3 miesiące.

Wieczór panieński urządza mi Moja świadkowa czyli przyjaciółka, znając ją będzie 1001 atrakcji, ja wybieram gości


talkative2
-współczuję takiego stanu, my w środę graliśmy w pokera do 2 w nocy i w czwartek miałam identycznie.

Właśnie dziewczyny może znacie jakieś sposoby na zabicie kaca i tego większego i mniejszego? (nie mam na myśli zatrucia alkoholowego). Ja nie zamierzam pić dużo alkoholu na weselu, tylko symbolicznie, ale kaca to ja mam po każdej ilości - większej niż jedno piwo. Wiadomo w poprawiny też chciałabym wyglądać promiennie

Mi pomaga: pół litra coli z cytrynka i lodem, mocna herbata, i lekki posiłek
__________________
15.09.2012

Edytowane przez di4n4
Czas edycji: 2010-11-13 o 09:43
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 09:46   #2473
Ace tee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Witam, w odpowiedzi na Wasze pytania
1) 3 tydzien ciązy
2) tabletek nie biore juz rok i dopiero teraz sie udało ale wazne ze sie udało
3)ślubu nie przekładamy bo poród bedziue czerwiec /lipiec 2011 a slub dopiero 2012 wiec ze spokojem wykarmie małego lub mała, schudne i ogólnie doprowadzę sie do pionu

Baaardzo sie ciesze
__________________
Jeszcze nie żona ale juz zaręczona 16.06.2012
Ace tee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 10:14   #2474
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie przyjedziecie z TŻ na te targi, ale my będziemy, więc jak coś będzie ciekawego to na pewno dam znać. My przede wszystkim za studiem filmowym i fotografem będziemy patrzeć.
Ja też strasznie żałuję, bo nigdy na takich targach nie byłam i bardzo chciałam jechać na te lubelskie, zresztą TŻ tak samo... Nooo, chyba, że Mu się profesor przypadkiem pochoruje, to coś da się zrobić... znacie dobry środek na zatrucie pokarmowe?

Ace tee, super, że udało się, bo planowaliście, no i rzeczywiście idealnie się składa, bo do ślubu pójdziecie już z rocznym maluszkiem Raz jeszcze gratuluję i życzę łagodnego przebiegu

Pinkak
Cytat:
A co robicie w wieczór panieński ? ( gdzie sie wybieracie)
Moim wieczorem będą się zajmować moje druhny Tyle ich mam, że niech się dziewczyny postarają Ja tylko zaznaczę, czego na pewno ma nie być (czyli striptizera, bo mnie to w ogóle nie bawi), może coś zasugeruję, co byłoby fajnie, gdyby było... Ale że wiem, że Dziewczyny są kreatywne i inteligentne i nie zrobią nic, czego bym się musiała potem wstydzić , to zostawię Im praktycznie wolną rękę
Podejrzewam, że najpierw będzie zabawa w domu, a potem gdzieś pójdziemy pobawić się na wolnym powietrzu, jako, że będzie to lato, to na pewno coś fajnego się znajdzie

A tak w ogóle to organizujemy tu na wątku w przyszłe wakacje wieczór panieński Panien Młodych 2012, prawdopodobnie w Warszawie, więc może i którejś z "nowych" PMek przypadnie ten pomysł do gustu. Plan jest taki, że będzie fantastycznie
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."


Edytowane przez Chatka
Czas edycji: 2010-11-13 o 10:16
Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 10:22   #2475
Piankak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 52
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez di4n4 Pokaż wiadomość
Koniecznie się pochwal
Może kiedyś odwiedzę Twój salonik, co prawda do Krakowa mam kawałek drogi, ale mieszka tam Moja przyjaciółka i na pewno bywać będę często. A z Naszym czworonogiem chodzę na strzyżenie co 2/3 miesiące.
di4n4 ja jestem z Kalisza więc mamy do siebie niedaleko

talkative jest z Krakowa :P
Piankak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 11:02   #2476
tusia_m
Zakorzenienie
 
Avatar tusia_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 151
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
Istna dżungla Mój biedny TŻ miał to samo ostatnio , kiedy go poprosiłam, żeby zrobił zakupy przed 11 listpada Ludzi jak mrówków, półki puste - chcielismy zrobic spaghetti to mięsa mielonego zero Biedny tak się namęczył, że pozniej pół dnia słuchałam, co go tam nie spotkało

A dziś własnie półki z alkoholem puste Stał tylko Absolwent i Żubrówka , z tych co znam. A ich nie znoszę Mój TŻ własnie wrócił z poszukiwań i też nie znalazł niczego konkretnego Chyba musimy pojechać wcześniej i zahaczyć o jakiś duży market , bo w tych osiedlowych to bieda z nędzą Widać Polacy świętują niepodległość ostro
Normalnie masakra hehe. Jak zbliża się jakieś święto to lepiej robić zakupy parę dni wcześniej, chociaż nie zawsze się da. Już się boję co będzie się działo przed świętami Bożego Narodzenia i Sylwestrem
Cytat:
Napisane przez paulinka009 Pokaż wiadomość
Dziewczyny musze sie pochwalić bo aż sama nie dowierzam, wysłałam z ciekawosci zdjecia na ten konkurs http://www.slubnatv.tv/Newsy/25652-Uwaga_KONKURS!.html i dzis dostałam wiadomość że jutro mam sie zgłosić na sesje zdjeciową
gratuluję
Cytat:
Napisane przez Piankak Pokaż wiadomość

A co robicie w wieczór panieński ? ( gdzie sie wybieracie)
Hmm do panieńskiego jest jeszcze mnóstwo czasu, więc na razie nawet o tym nie myślę Ale będzie to coś w stylu: posiedzimy u mnie, muzyka, alkohol, śmieszne konkursy, zabawa itd Czyli taki typowy panieński A i też nie chcę wiedzieć żadnego mięśniaka w stringach. Jakoś mnie to nie kręci
Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość

A co do picia ... O masakra... wczoraj przesadziliśmy... Tzn TŻ się trzyma i mowi, że nawet dobrze sie czuje. Ja natomiast albo mam takiego mega-kaca albo jestem jeszcze pijana, bo czuje sie fatalnie... Zwlekłam się szybciej z łóżka, bo mam dzisiaj duzo do roboty, ale szczerze to nie wiem czy cokolwiek zrobie
My też wczoraj mieliśmy 'imprezkę'. Aż się dziś zdziwiłam, że w sumie z koleżanką obaliłyśmy na pół 0,5 A w ogóle nie mam kaca TŻ też się trzyma. Gorzej z jego kolegami, którzy od rana męczą się w pracy.
A dziś kolejna odsłona 'nadrabianie zaległości towarzyskich' - jesteśmy zaproszeni do kolegi TŻ
Cytat:
Napisane przez Ace tee Pokaż wiadomość
Witam, w odpowiedzi na Wasze pytania
1) 3 tydzien ciązy
2) tabletek nie biore juz rok i dopiero teraz sie udało ale wazne ze sie udało
3)ślubu nie przekładamy bo poród bedziue czerwiec /lipiec 2011 a slub dopiero 2012 wiec ze spokojem wykarmie małego lub mała, schudne i ogólnie doprowadzę sie do pionu

Baaardzo sie ciesze




Zabieram się do sprzątania...a tak mi się nie chce...........
__________________
I ślubuję Ci...

Can you feel the love tonight?
It is where we are...
tusia_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 11:41   #2477
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez di4n4 Pokaż wiadomość

talkative2 -współczuję takiego stanu, my w środę graliśmy w pokera do 2 w nocy i w czwartek miałam identycznie.

Właśnie dziewczyny może znacie jakieś sposoby na zabicie kaca i tego większego i mniejszego? (nie mam na myśli zatrucia alkoholowego). Ja nie zamierzam pić dużo alkoholu na weselu, tylko symbolicznie, ale kaca to ja mam po każdej ilości - większej niż jedno piwo. Wiadomo w poprawiny też chciałabym wyglądać promiennie

Mi pomaga: pół litra coli z cytrynka i lodem, mocna herbata, i lekki posiłek
Dla mnie jest dobry rosołek ale dzisiaj tak sie zle czuje, ze nawet nie mam sily robic

Cytat:
Napisane przez Ace tee Pokaż wiadomość
Witam, w odpowiedzi na Wasze pytania
1) 3 tydzien ciązy
2) tabletek nie biore juz rok i dopiero teraz sie udało ale wazne ze sie udało
3)ślubu nie przekładamy bo poród bedziue czerwiec /lipiec 2011 a slub dopiero 2012 wiec ze spokojem wykarmie małego lub mała, schudne i ogólnie doprowadzę sie do pionu

Baaardzo sie ciesze
klask i: wszystko pięknie~! jeszcze raz gratuluję!


Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to organizujemy tu na wątku w przyszłe wakacje wieczór panieński Panien Młodych 2012, prawdopodobnie w Warszawie, więc może i którejś z "nowych" PMek przypadnie ten pomysł do gustu. Plan jest taki, że będzie fantastycznie
Już sie nie mogę doczekać

Cytat:
Napisane przez tusia_m Pokaż wiadomość
My też wczoraj mieliśmy 'imprezkę'. Aż się dziś zdziwiłam, że w sumie z koleżanką obaliłyśmy na pół 0,5 A w ogóle nie mam kaca TŻ też się trzyma. Gorzej z jego kolegami, którzy od rana męczą się w pracy.
A dziś kolejna odsłona 'nadrabianie zaległości towarzyskich' - jesteśmy zaproszeni do kolegi TŻ


Zabieram się do sprzątania...a tak mi się nie chce...........
U nas wczoraj poszło prawie 1.5 l na 4 osoby Jak tak siedzielismy to nawet nie czułam nic specjalnie, ale jak musiałam wracac i iść to było gorzej
My własnie tez mamy sporo zaległości w odwiedzinach. Nigdy nam się jakoś w wolny dzień nie chce łazić po ludziach... wolimy poodpoczywać, pooglądać jakis film, ... I tak sposobem już kilka odwiedzin mamy w plecy. Trzeba bedzie nadganiac, choc nie wiem jak mój układ wewnętrzny to przetrwa
Ja tez wlasnie musze troche posprzatc ...
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 12:11   #2478
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Na kaca dobry jest kefir i sok z kiszonych ogórków, ale takich dobrych, domowych Ale mi rzadko cokolwiek pomaga, bo jak już mam kaca (co się zdarza rzadko, ale jednak), to zwykle łączy mi się z migreną i mam wszystkowstręt

Widzę, że u Was długi weekend imprezowy U mnie odwrotnie, wszak jestem na antybiotykach. Ale dziś mam kolację i gości ze Szwecji - przyjechali Ci, do których za rok idziemy na wesele Będą oglądać sale, zamawiać itd... Więc w końcu poznamy z Kumpelą swoich Narzeczonych
Będzie gadanie po angielsku, bo On po polsku umie jakieś pojedyncze słowa, a ja po szwedzku umiem policzyć do 10
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."


Edytowane przez Chatka
Czas edycji: 2010-11-13 o 12:12
Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 12:12   #2479
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez Piankak Pokaż wiadomość
Ja przedwczoraj piłam u znajomych, masakra, jak rano się obudzę z tym posmakiem wodki z dnia wcześniejszego to aż mam ochotę jej nie pić już w ogóle
Ja właśnie ze 2 lata temu przesadziłam w wakacje z wódką i od tamtej pory mam wódkowstręt. W ogóle jej nie piję, najwyżej 1 kieliszek na pierwszy toast na weselu/imprezie, a potem już tylko winko lub piwo. Ale na piwo też od dawna już nie mam ochoty, dopiero wczoraj w barze, po raz pierwszy od kilku miesięcy, wypiłam desperadosa A tak to przy wszelkich okazjach, czy to grill, czy spotkanie rodzinne, czy większa impreza to piję wyłącznie winko albo - bardzo sporadycznie - drinki, ale nie z wódką, tylko z rumem.

Co do wieczoru panieńskiego, to na razie mam w planach wspólny wieczór PM 2012, o którym Chatka wspominała, może nawet już w przyszłe wakacje? Bo potem zimno i pewnie ciężej będzie się zgrać. A co do mojego wieczoru panieńskiego, to nie wiem jeszcze gdzie się odbędzie i w jakim stylu, ale na pewno dziewczyny wymyślą coś ciekawego. Rozmawiałam o tym z TŻ i jesteśmy zgodni w kwestii takiej, że ani striptizera ani striptizerki nie będzie. Mój TŻ jest bardzo wybredny i wątpi, żeby mu się jakaś laska naprawdę podobała w tańcu (najlepiej żebym to ja dla niego tańczyła ), a mnie z kolei też nie kręci rozbierający się, obcy facet, a już w ogóle nie wyobrażam sobie np. piszczeć na jego widok

kinia, ale super, że będziecie mieć pokaz bachaty na weselu i to w wykonaniu pary na mistrzowskim poziomie! Bajka!

A co robicie kochane w Sylwestra? Konkretyzują się Wam powoli jakieś plany? Bo u nas poza tym, że będzie domówka, to nic więcej nie wiemy = nie mamy motywu przewodniego. W tamtym roku organizowaliśmy hawajskiego sylwestra i wyszło super - lato w środku zimy
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 13:27   #2480
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez Piankak Pokaż wiadomość
di4n4 ja jestem z Kalisza więc mamy do siebie niedaleko

talkative jest z Krakowa :P
uf jest nas tyle, że ciężko wszystko zapamiętać


Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
A co robicie kochane w Sylwestra? Konkretyzują się Wam powoli jakieś plany? Bo u nas poza tym, że będzie domówka, to nic więcej nie wiemy = nie mamy motywu przewodniego. W tamtym roku organizowaliśmy hawajskiego sylwestra i wyszło super - lato w środku zimy
Hmmm ja jak na razie nie mam konkretnych planów co do imprezy sylwestrowej, ale na pewno impreza odbędzie się w górach bo w tym czasie jedziemy na snowboard. W tamtym roku byłam na studenckiej imprezie w wielkim domu na jakimś odludziu (ok 30 znajomych) z motywem przewodnim KRESKÓWKI byłam przebrana za pszczółkę Maje a Mój tż Robin Hooda
Pomysł z hawajskim sylwestrem jak najbardziej mi się podoba
__________________
15.09.2012
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 15:04   #2481
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

O, snowboard fajna sprawa, chociaż sama nie jeżdżę, ale wiem ile frajdy sprawia to moim znajomym z liceum, którzy są zapaleńcami deski. Ja ze sportów zimowych to tylko łyżwy dla relaksacji uprawiam. A w polskie góry się wybieracie czy gdzieś dalej?

Motyw z kreskówkami też niezły, może zaproponuję znajomym, co by było z czego wybierać. U nas niby jest już kilka motywów do wyboru (dziki zachód, superbohaterowie, goth party, hipis party), ale jeszcze nic konkretnego nie postanowiliśmy. A hawaje były naprawdę fajne, ale nie będziemy się powtarzać
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 15:37   #2482
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
A co robicie kochane w Sylwestra? Konkretyzują się Wam powoli jakieś plany? Bo u nas poza tym, że będzie domówka, to nic więcej nie wiemy = nie mamy motywu przewodniego. W tamtym roku organizowaliśmy hawajskiego sylwestra i wyszło super - lato w środku zimy
My prawdopodobnie wybierzemy się na domówkę do znajomych Ja jeszcze nie byłam na takim tematycznym sylwestrze, ale na pewno super musi być Kiedyś myślałam, żeby wieczór panieński zrobić w stylu hawajskim
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 15:53   #2483
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
O, snowboard fajna sprawa, chociaż sama nie jeżdżę, ale wiem ile frajdy sprawia to moim znajomym z liceum, którzy są zapaleńcami deski. Ja ze sportów zimowych to tylko łyżwy dla relaksacji uprawiam. A w polskie góry się wybieracie czy gdzieś dalej?

Motyw z kreskówkami też niezły, może zaproponuję znajomym, co by było z czego wybierać. U nas niby jest już kilka motywów do wyboru (dziki zachód, superbohaterowie, goth party, hipis party), ale jeszcze nic konkretnego nie postanowiliśmy. A hawaje były naprawdę fajne, ale nie będziemy się powtarzać
My z Tż jesteśmy właśnie takimi zapaleńcami deski on jeździ od ok 8 lat ja 5 na prawdę fajna sprawa, w zimę zawsze lepszej kondycji nabieram.

Strasznie mi się ten pomysł hawajów spodobał Podpowiem znajomym bo szczerze już sobie wyobrażam masę kolorowych kwiatów i ubrań w górach w samym środku zimy
__________________
15.09.2012
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 17:05   #2484
kinia860
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 470
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Ja z Tz tez juz 3 z rzedu sylwestry spedzilam na takich studenckich balach przebierancow,ale nie byly jakies przewodnie tylko kazdy przebieral sie dowolnie za co chcial .My zawsze przebieralismy sie za postaci z bajek,ale fantazja co poniektorych nie znala granic przebierali sie np. za prezent ,jajko sadzone ,a nawet ....kupe.W tym roku natomiast jeszcze nigdzie nie zaplanowalismy sylwestra,a tam na tym balu przebierancow juz chyba nawet nie ma miejsc wolnych.

Co do panienskiego to ja az tak odlegle nie mysle,zreszta nawet jeszcze sali nie mamy ,ba ja jeszcze nawet narzeconego nie mam,ale mysle ,ze juz tuz tuz ,bo tz juz zestresowany chodzi

Tenebrosa powiem ci ,ze gdyby tz nie mial w rodzinie kuzyna odnoszacego sukcesy w tancu ,a tym bardziej w bachacie to bysmy nawet nie szukali specjalnie nikogo kto by mogl nam dac pokaz,a tu jeszcze sam nam zaproponowal ,ze moze nam zatanczyc ,bo daje takie pokazy na weselach,to czemu nie skorzystac,bedzie za free
kinia860 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 17:19   #2485
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
Ja właśnie ze 2 lata temu przesadziłam w wakacje z wódką i od tamtej pory mam wódkowstręt. W ogóle jej nie piję, najwyżej 1 kieliszek na pierwszy toast na weselu/imprezie, a potem już tylko winko lub piwo. Ale na piwo też od dawna już nie mam ochoty, dopiero wczoraj w barze, po raz pierwszy od kilku miesięcy, wypiłam desperadosa A tak to przy wszelkich okazjach, czy to grill, czy spotkanie rodzinne, czy większa impreza to piję wyłącznie winko albo - bardzo sporadycznie - drinki, ale nie z wódką, tylko z rumem.

Co do wieczoru panieńskiego, to na razie mam w planach wspólny wieczór PM 2012, o którym Chatka wspominała, może nawet już w przyszłe wakacje? Bo potem zimno i pewnie ciężej będzie się zgrać. A co do mojego wieczoru panieńskiego, to nie wiem jeszcze gdzie się odbędzie i w jakim stylu, ale na pewno dziewczyny wymyślą coś ciekawego. Rozmawiałam o tym z TŻ i jesteśmy zgodni w kwestii takiej, że ani striptizera ani striptizerki nie będzie. Mój TŻ jest bardzo wybredny i wątpi, żeby mu się jakaś laska naprawdę podobała w tańcu (najlepiej żebym to ja dla niego tańczyła ), a mnie z kolei też nie kręci rozbierający się, obcy facet, a już w ogóle nie wyobrażam sobie np. piszczeć na jego widok

A co robicie kochane w Sylwestra? Konkretyzują się Wam powoli jakieś plany? Bo u nas poza tym, że będzie domówka, to nic więcej nie wiemy = nie mamy motywu przewodniego. W tamtym roku organizowaliśmy hawajskiego sylwestra i wyszło super - lato w środku zimy
Ja tez nie lubie wódki Za to winko uwiebiam i sącze sobie nie tylko na imprezach, ale czesto lampkę wieczorem się napije. Ile razy napije się wodki, tyle razy czuje sie pozniej paskudnie, a po winku jeszcze nigdy nic mi nie dolegało Piwko lubie - ale tego się nigdy dużo nie da wypić. Własnie najbardzije mi podchodzą Desperadoski.

Ja tez jakos nie wiem co jest takiego fajnego w striptizerze Ewentaulnie mogłabym się skusić, żeby isć do jakiegoś baru, gdzie panowie sobie tańczą a my popijamy piwko - to bym zniosłą i pewnie się jeszcze pośmiała Ale na pewno nie jakiś golas w domu kręcący mi przed oczami tyłkiem

Co do Sylwestra - na początku był pomysł z wynajmem domku w Bieszczadach mniejsza ekipą - jakieś powiedzmy 6-8 osób. Niestety wszelkie zaliczki itd nas zrujnowały i zrezygnowalismy... Jezeli sie cos uda tańszego nakręcić - czyli jakąs domówke - to gdzieś pojdziemy albo zorbimy u nas , jeżeli nie - to posiedzimy pewnie sami na romantycznym wieczorze Może nawet mam ochotę
__________________


Edytowane przez talkative2
Czas edycji: 2010-11-13 o 17:20
talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 17:22   #2486
paulinka009
Zadomowienie
 
Avatar paulinka009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 139
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Dzięki dziewczyny za gratulacje Ale musze wam powiedzieć że nie do końca jestem z siebie zadowolona, Dziewczyny tak pięknie mnie pomalowały i uczesały a w efekcie końcowym na tych zdjęciach wyszłam tak sobie ... bo nie umiem robić min do zdjęć
__________________
"...Tobie przed Bogiem obiecać,
że nie opuszczę Cię..."
--> 30 czerwca 2012 )


Edytowane przez paulinka009
Czas edycji: 2011-01-09 o 20:33
paulinka009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 18:07   #2487
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

paulinka, oj tam, oj tam Zawsze bardziej krytycznie patrzymy na zdjęcia z sobą w roli głównej niż ktoś, kto patrzy na nie z boku. Myślę, że będą piękne fotki, a przy okazji jaka pamiątka z takiego "występu"
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 19:50   #2488
Letike
Rozeznanie
 
Avatar Letike
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 961
GG do Letike
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Na kaca to podobno najlepsze zapobieganie, czyli przed snem napić się wody ile się da, a po spaniu odpuścić sobie kawkę. Potem magnez, kefirek na zbolały żołądek i powinno być git

A co do panieńskiego to pewnie czekają mnie jakieś akademikowe atrakcje
A do Warszawskiego panieńskiego mogłabym się pisać gdyby nie był w wakacje

A mnie na szczęście ostatnio ominęła 3 dniowa impreza. Tylko w sobotę wypili po 1l na głowę. I za wiele nie pamiętają, z jednej strony może i lepiej W każdym razie jak wróciłam to nie wyglądali najlepiej
__________________
Letike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:44   #2489
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

widzę, że ostra gadka na temat kaca

mój brat mówił zawsze, żeby przed imprezą pić mleko
na uczelni mówią, żeby przed i po wypić wodę z cytryną albo połknąć witaminę C.

ja osobiście używam wit C przed i po. mało tego po powrocie z imprezy, przed snem piję wodę. po przebudzeniu tak samo. jem jajecznicę bo jestem w stanie szybko się nią nasycić i to na tyle

BTW. ja powiem swojemu dj, że żadnej wódki pić nie będę, bo przecież po 1 kieliszku się nawalę z tych emocji szampan na dzień dobry i tyle w temacie, bo później się źle poczuję i całe wesele do

Ace tee jeszcze raz gratuluję i cieszę się, tak to sobie "zaplanowałaś" mam nadzieję, że wszystko ułoży się pomyślnie...

panieńskie nie wiem jak będę stała mieszkaniowo za 2 lata, ale podejrzewam, że zaproszę koleżanki do jakiegoś pubu...

Edytowane przez alufa
Czas edycji: 2010-11-13 o 20:50
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:49   #2490
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Na śluby w 2012 tu sobie czekamy i rozmów bez eeendu dosyć nie mamy :D

Cytat:
Napisane przez Letike Pokaż wiadomość
Na kaca to podobno najlepsze zapobieganie, czyli przed snem napić się wody ile się da, a po spaniu odpuścić sobie kawkę. Potem magnez, kefirek na zbolały żołądek i powinno być git

A co do panieńskiego to pewnie czekają mnie jakieś akademikowe atrakcje
A do Warszawskiego panieńskiego mogłabym się pisać gdyby nie był w wakacje

A mnie na szczęście ostatnio ominęła 3 dniowa impreza. Tylko w sobotę wypili po 1l na głowę. I za wiele nie pamiętają, z jednej strony może i lepiej W każdym razie jak wróciłam to nie wyglądali najlepiej
Oj tak kefirek był the best z naciskiem na słowo był.
Teraz to już nie to samo co ten kefir w szklanych butelkach za czasów mojej szkoły średniej (1992-1997) - nic tak kaca nie leczyło Teraz to plastik fantastik króluje i sztuczne to że hej.
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez Emir1994
Czas edycji: 2010-11-13 o 20:50
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.