Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3 - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-22, 09:39   #1051
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez lidkaa82 Pokaż wiadomość
Ja to jestem tak wdzieczna Tuskowi za roczny rodzicielski ze bym go na rękach nosiła. Z pierwszym dzieckiem musiałam wrócic do pracy jak Alek miał 5 miesiecy. A w dodatku pracowałam często po 12 godzin więc to mąż był mamą i tatą wtedy dla synka a mi sie serce kroiło.
A te wszystkie zyczliwe ciocie i sąsiadki które za głowe się łapały że młody idzie do żłobka (teksty typu "ja bym dziecka do żłobka nie oddała" słyszałam codziennie), no ale żłobek 300 zł a opiekunka 800 zł wiec rachunek był prosty. A żłobek i ciocie które w nim pracują okazały się tak wspaniałe ze moje dziecko szło tam z usmiechem na swych pieknych usteczkach Poza tym żadna babcia nie zapewniła by mu tyle atrakcji i tyle by go ie nauczyła.
tylko ten roczny macierzyński (bo chyba o tym mowa) to nie taki różowy bo trzeba podobno odpowiednie wymagania spełniać. np. czytałam że na umowie musi być przynajmniej minimalna krajowa że przepracowanych godzin musi być ileś-tam ...
podobno dużo takich haczyków jest które powodują że nie każda kobieta dostaje roczny macierzyński.


Też mi wyszła Orlica
__________________
sent from iphone

Edytowane przez senira666
Czas edycji: 2013-08-22 o 09:43
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 09:46   #1052
Akkma
Zadomowienie
 
Avatar Akkma
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 917
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez lidkaa82 Pokaż wiadomość
Ehhh no i co narobiłaś...zrobiłam sobie grzanki z serem i jajkiem sadzonym...a ja już jadłam śniadanie
To możesz mi oddać grzeneczkę! Mój dzieć jest głodny, idę go nakarmić :P

Ostatnio jak chcę coś wyłudzić od tż to mówię: noo daj groszkowi kawałek! Ja nie chcę, ale co dziecku nie dasz ?
__________________
21.05.16
Akkma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 09:49   #1053
lidkaa82
Zadomowienie
 
Avatar lidkaa82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 201
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Akkma Pokaż wiadomość
To możesz mi oddać grzeneczkę! Mój dzieć jest głodny, idę go nakarmić :P

Ostatnio jak chcę coś wyłudzić od tż to mówię: noo daj groszkowi kawałek! Ja nie chcę, ale co dziecku nie dasz ?
Hehe grunt to dobre podejście Przecież dobry ojciec dziecku nie odmówi
lidkaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 09:52   #1054
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Akkma Pokaż wiadomość
Ostatnio jak chcę coś wyłudzić od tż to mówię: noo daj groszkowi kawałek! Ja nie chcę, ale co dziecku nie dasz ?
Robię to samo Ma ta ciąża swoje plusy
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 09:56   #1055
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Wczoraj w Auchan oglądaliśmy z TŻtem dziecięce fatałaszki i na promocji mieli 3x body z długim/krótkim rękawem za 10 zl różne wzorki i rozmiary przez chwilę się zastanawiałam czy nie wziąć ale mój mnie powstrzymuje jeszcze
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 09:59   #1056
lidkaa82
Zadomowienie
 
Avatar lidkaa82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 201
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
Wczoraj w Auchan oglądaliśmy z TŻtem dziecięce fatałaszki i na promocji mieli 3x body z długim/krótkim rękawem za 10 zl różne wzorki i rozmiary przez chwilę się zastanawiałam czy nie wziąć ale mój mnie powstrzymuje jeszcze
Bardzo dobra cena, nawet jakby się miały rozejść w pierwszym praniu
lidkaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 10:01   #1057
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Akkma Pokaż wiadomość
Ostatnio jak chcę coś wyłudzić od tż to mówię: noo daj groszkowi kawałek! Ja nie chcę, ale co dziecku nie dasz ?

Ha ha ha dobre muszę zastosować
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-22, 10:03   #1058
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
tylko ten roczny macierzyński (bo chyba o tym mowa) to nie taki różowy bo trzeba podobno odpowiednie wymagania spełniać. np. czytałam że na umowie musi być przynajmniej minimalna krajowa że przepracowanych godzin musi być ileś-tam ...
podobno dużo takich haczyków jest które powodują że nie każda kobieta dostaje roczny macierzyński.


Też mi wyszła Orlica
Naprawdę ? Byłam pewna ze bez problemu dostaje każda kobieta, jedynym wymogiem jest mieć stala umowę o prace .
Teraz to sama z ciekawości poszukam informacji !

Wy dziewczyny narzekacie na nocki mężów a moj wyjeżdża na dwa tygodnie na delegacje i siedzeeee tu samiutka :-(.
Teraz zbieram sie do zoo, przyjechała do mnie siostra wiec troche pochodzimy i pobuszujemy w sklepach! Lecę do LIdla.
Miłego dnia ! .
__________________
15.09.2012
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 10:03   #1059
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
Wczoraj w Auchan oglądaliśmy z TŻtem dziecięce fatałaszki i na promocji mieli 3x body z długim/krótkim rękawem za 10 zl różne wzorki i rozmiary przez chwilę się zastanawiałam czy nie wziąć ale mój mnie powstrzymuje jeszcze
Wiesz chyba nie ma sensu czekać jak takie promocje się zdarzają ja bym tam kupiła
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 10:07   #1060
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Tak się zastanawiam na jaki rozmiar w końcu kupować ciuszki... Nie chcę za dużo kupić ale nie chcę też za mało
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 10:09   #1061
ciamber
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 61
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
Współczuję problemów z nerkami! Kolka nerkowa to straszny ból.
Nie myślałaś o zmianie gina? Mnie by trafiło z tymi zwolnieniami..szczególnie przy kolce!
oczywiście, ze myślałam o zmianie ale ja chyba mam jakieś "szczęście" do tych co bez wyraźnego zagrożenia ciąży nie dają teraz idę 30.08 do kolejnego lekarza ale bądź i zobaczymy co będzie... jak się nie uda zacznę chyba chodzić gdzieś prywatnie choć szczerze mówiąc troszkę mnie to przeraża bo nie dość że płacę składki na nfz to jeszcze coś tam z pensji mi zabierają na medicover ba i mąż wrzucił mnie na pakiet do luxmedu (to też dodatkowe pieniądze poszły) to jak sobie pomyślę że miałabym jeszcze płacić dodatkowo za wizytę to robi mi się słabo... Kiedyś wam pisałam jak to lekarze z Instytutu Matki i dziecka dali mi jasno i wyraźnie do zrozumienia ze mnie tam nie chcą baa dodatkowo jak to lekarz powiedział "dlaczego Pani naciąga NFZ przychodząc do IMiD" po tym dałam sobie spokój i nie chcę tam rodzić ba a położne nie wiele lepsze po zobaczeniu usg 11-13tydz. zarzuciła mi ze "a co Pani chciałą dziecko usunąć" na pytanie o szkołę rodzenia "to Pani chyba jakoś ogarnia siebie to i dziecko da rade" nosz kurna ale z takim podejściem to wybaczcie aż żal tyłek ściska... tak ze po tej przygodzie z IMiD książeczkę ciązy podczepili mi do książeczki z luxmedu (ze względu na bezproblemowe badania)
__________________
cc 10.01.2014
ciamber jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-22, 10:09   #1062
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez ciamber Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, dawno mnie nie było ale troszkę mi zajęło nadrabianie postów. U mnie troszkę nerwów było i bólu ale teraz da się żyć okazało się że mam kolkę nerkową i w szpitalu zrobili mi usg narządów moczowych i okazało się ze mam 2 kamienie w jednej nerce i 1 w drugiej. No i jedyne co mogę zrobić to pić duużo wody i po porodzie konsultacja z urologiem ehh... ogólnie jestem na l4 ale to tylko dlatego ze wymusiłam na interniście przedłużenie zwolnienia (jak zobaczył wyniki i po badaniu brzucha stwierdził że bóle są od kręgosłupa taki to znawca) moja gin (medicover) przeciwniczka zwolnień nawet nie wspomniała o zwolnieniu wypisując skierowanie do szpitala... jakiś taki nie smak do niej mam ale rekomendowani lekarze są niedostępni
Dziewczyny które planują poród na zelaznej w Wawie czy chodzicie do lekarzy z tego szpitala? Jedyne co zrobiłam to zapisałam się na szkołę rodzenia w październiku fakt faktem będzie mnie interesowała tylko instrukcja obsługi dziecka bo i tak mogę tylko rodzić przez cc...
Współczuje problemów z nerkami

Ja chodzę do lekarki z Żelaznej, ale nie sadze, zeby to miało jakos pomoc. Jestem wstępnie umówiona z położną i idę do szkoły rodzenia w Domu Narodzin.
__________________
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 10:12   #1063
SunShineDoll
Rozeznanie
 
Avatar SunShineDoll
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 609
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

seniorita dużo się osób znajdzie chętnych tu na te body

Wiecie co ja mam wrażenie, że mój brzuch jest coraz mniejszy :/
To 20 tydzień.



I kolejne lumpeksowe łowy nie wiem czy te wstawiałam
SunShineDoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 10:14   #1064
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
Wiesz chyba nie ma sensu czekać jak takie promocje się zdarzają ja bym tam kupiła
chcieliśmy z jakimikolwiek zakupami zaczekać do 20tc no ale właśnie na promocji kupiłam ten wózek co wam pokazywałam. Ale z resztą zakupów poczekamy chociaż mój TŻ uważa że można zacząć zakupy w grudniu robić. Tylko że w grudniu są święta więc wszystkie ceny idą w górę o 50% żeby potem promocje udawać poza tym jakoś nie widzi mi się brodzenie w śniegu/błocie z brzuszkiem i szukanie na gwałt ciuszków i innych rzeczy.
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 10:21   #1065
ejani
Zadomowienie
 
Avatar ejani
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 584
Odp: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Hej dziewczyny, ja już po 3 nocy bezsenności (tym razem od 3 do 6 nie mogłam spać, po 7 pobudka) i mam dosyć...

Co do mieszkania,to ja mam taki kredyt, że jeszcze to małe z brzucha będzie spłacać i to koszmarną ratę a mieszkanie dla nas wcale nie takie duże (na dodatek stoi odłogiem, bo wykonawcy nie ma).

Potem włączę komputer i popodziwiam brzuszki, na razie mi głowa pęka

Coś widać jest z tymi lekarzami z medicovera że nie chcą dawać zwolnień, ale trzeba się uprzeć (jak są podstawy, to nie mogą nie dać)

Ja męża też czasem próbuję naciągnąć na coś "dla dzieciaka", ale się śmieje, że kombinuję

no i generalnie zaczynam tatusia przyzwyczajać do obowiązków i mówienia dobranoc do brzuszka na razie na żarty, ale daje radę - sorki że się znów nad nim rozczulam, ale chyba będzie dobrym tatą

Dla mnie 2013 też przełomowy, w sumie od końca 2011 powoli idzie ku lepszemu, ale za dużo, żeby wyliczać- ciąża to chyba największy przełom

Gratuluję nowych wyników, już nie miałam wczoraj siły pisać, ani rano, jestem odmóżdżona po prawie 4h telewizji i idę zaraz spać

A nie, jak się uda załączyć pokażę jeszcze moją wczorajszą kolację,a także pierwsze i drugie śniadanie z dziś mąż trochę pomógł, ale niewiele...
__________________
Na tak wiele rzeczy nie mamy wpływu...
ejani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 10:22   #1066
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez SunShineDoll Pokaż wiadomość
seniorita dużo się osób znajdzie chętnych tu na te body

Wiecie co ja mam wrażenie, że mój brzuch jest coraz mniejszy :/
To 20 tydzień.



I kolejne lumpeksowe łowy nie wiem czy te wstawiałam
Jakoś na boki się Ci rozlazło ale to pewnie chwilowe, może się mała tak ułożyła.
Ciuszki super
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 10:24   #1067
Negrid
Rozeznanie
 
Avatar Negrid
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 523
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez ciamber Pokaż wiadomość
Kiedyś wam pisałam jak to lekarze z Instytutu Matki i dziecka dali mi jasno i wyraźnie do zrozumienia ze mnie tam nie chcą baa dodatkowo jak to lekarz powiedział "dlaczego Pani naciąga NFZ przychodząc do IMiD" po tym dałam sobie spokój i nie chcę tam rodzić ba a położne nie wiele lepsze po zobaczeniu usg 11-13tydz. zarzuciła mi ze "a co Pani chciałą dziecko usunąć" na pytanie o szkołę rodzenia "to Pani chyba jakoś ogarnia siebie to i dziecko da rade" nosz kurna ale z takim podejściem to wybaczcie aż żal tyłek ściska... tak ze po tej przygodzie z IMiD książeczkę ciązy podczepili mi do książeczki z luxmedu (ze względu na bezproblemowe badania)
Co to ma być w ogóle? Jak tak można...
Negrid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 10:26   #1068
selena85
Wtajemniczenie
 
Avatar selena85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 077
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Macie takie ładne widoczne brzuszki już.

Ja się jeszcze nie mam czym pochwalić, mimo, że zaczynam 18 tc ale dla porównania mam taki jak w załączeniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (19,7 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (23,3 KB, 44 załadowań)
__________________
"Jak wychować szczęśliwe dziecko" John Medina
"Mamo, Tato co Ty na to? 1,2,3" Paweł Zawitkowski
"Język Niemowląt" Tracy Hogg, Melinda Blau
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20140129744753.html
selena85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 10:30   #1069
Lusso
Raczkowanie
 
Avatar Lusso
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 263
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Dziś w lidlu są leginsy ciążowe mam nadzieje że o 18 jeszcze będą
Lusso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-22, 10:32   #1070
ejani
Zadomowienie
 
Avatar ejani
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 584
Odp: Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez SunShineDoll Pokaż wiadomość
seniorita dużo się osób znajdzie chętnych tu na te body

Wiecie co ja mam wrażenie, że mój brzuch jest coraz mniejszy :/
To 20 tydzień.



I kolejne lumpeksowe łowy nie wiem czy te wstawiałam
O, a Ciebie widzę
Troszkę Ci się brzuch rozlał, ale dzięki temu się będzie lepiej "trzymał" - ja jak widzę taką kulkę mam wrażenie, że zaraz odpadnie
A co do rośnięcia może Ci piersi też poszły do przodu i stąd to wrażenie?

Nie ogarniam zdjęć z telefonu, potem może wkleję

Trzymajcie się i odpoczywajcie, kto może
__________________
Na tak wiele rzeczy nie mamy wpływu...
ejani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 10:33   #1071
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez ciamber Pokaż wiadomość
oczywiście, ze myślałam o zmianie ale ja chyba mam jakieś "szczęście" do tych co bez wyraźnego zagrożenia ciąży nie dają teraz idę 30.08 do kolejnego lekarza ale bądź i zobaczymy co będzie... jak się nie uda zacznę chyba chodzić gdzieś prywatnie choć szczerze mówiąc troszkę mnie to przeraża bo nie dość że płacę składki na nfz to jeszcze coś tam z pensji mi zabierają na medicover ba i mąż wrzucił mnie na pakiet do luxmedu (to też dodatkowe pieniądze poszły) to jak sobie pomyślę że miałabym jeszcze płacić dodatkowo za wizytę to robi mi się słabo... Kiedyś wam pisałam jak to lekarze z Instytutu Matki i dziecka dali mi jasno i wyraźnie do zrozumienia ze mnie tam nie chcą baa dodatkowo jak to lekarz powiedział "dlaczego Pani naciąga NFZ przychodząc do IMiD" po tym dałam sobie spokój i nie chcę tam rodzić ba a położne nie wiele lepsze po zobaczeniu usg 11-13tydz. zarzuciła mi ze "a co Pani chciałą dziecko usunąć" na pytanie o szkołę rodzenia "to Pani chyba jakoś ogarnia siebie to i dziecko da rade" nosz kurna ale z takim podejściem to wybaczcie aż żal tyłek ściska... tak ze po tej przygodzie z IMiD książeczkę ciązy podczepili mi do książeczki z luxmedu (ze względu na bezproblemowe badania)
Mam nadzieję, że jednak trafisz na kogoś sensownego Ja nie dałabym rady płacić dodatkowo jeszcze za wizyty-cieszę się, że udało mi się trafić na lekarza z nfz, który jest ok.

A ja rzadko denerwuję się przed wizytą, a teraz normalnie mam jakiegoś stresa (śnię już o tej wizycie) a tu jeszcze 2 tygodnie...nie wiem zupełnie z czego to wynika
Cytat:
Napisane przez SunShineDoll Pokaż wiadomość
seniorita dużo się osób znajdzie chętnych tu na te body

Wiecie co ja mam wrażenie, że mój brzuch jest coraz mniejszy :/
To 20 tydzień.



I kolejne lumpeksowe łowy nie wiem czy te wstawiałam
Jak dla mnie to brzuszek Ci się po prostu unosi a nie maleje
Zakupy śliczne!
Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
chcieliśmy z jakimikolwiek zakupami zaczekać do 20tc no ale właśnie na promocji kupiłam ten wózek co wam pokazywałam. Ale z resztą zakupów poczekamy chociaż mój TŻ uważa że można zacząć zakupy w grudniu robić. Tylko że w grudniu są święta więc wszystkie ceny idą w górę o 50% żeby potem promocje udawać poza tym jakoś nie widzi mi się brodzenie w śniegu/błocie z brzuszkiem i szukanie na gwałt ciuszków i innych rzeczy.
Myślę że ciuszkowo można się wcześniej zacząć zaoptrywać w takie rzeczy niezależne od płci. Zresztą ja swoją małą na pewno będę też ubierać na zielono, niebiesko czy żółto-nie zniosę samego różu
Ogólnie wykorzystałabym dobre samopoczucie i pogodę. Jakoś zima ogólnie wydaje mi się kiepska na takie zakupy dla maluszka-buty zimowe, kurtki, na zewnątrz chłodno, w środku człowiek się poci...jak tu człowiek ma spokojnie pooglądać? Ja mam nadzieję, że w październiku już będę mieć wszystko
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 10:34   #1072
SunShineDoll
Rozeznanie
 
Avatar SunShineDoll
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 609
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lusso Pokaż wiadomość
Dziś w lidlu są leginsy ciążowe mam nadzieje że o 18 jeszcze będą

Lusso też na nie mam chrapkę jak TŻ wstanie po nocce to galopujemy po nie. Ja już w pogotowiu czajnik i kawa nasypana dla niego i się włóczę po domu może szybciej wstanie I może dresik za 19,99 czy on 24,99 ten dla niemowlaków
SunShineDoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 10:35   #1073
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
Macie takie ładne widoczne brzuszki już.

Ja się jeszcze nie mam czym pochwalić, mimo, że zaczynam 18 tc ale dla porównania mam taki jak w załączeniu
Rany ale Ty sucha jesteś zazdroszczę
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 10:36   #1074
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
Macie takie ładne widoczne brzuszki już.

Ja się jeszcze nie mam czym pochwalić, mimo, że zaczynam 18 tc ale dla porównania mam taki jak w załączeniu
Jeszcze się zdziwisz jak niedługo urośnie ciesz się małym brzuszkiem póki możesz
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 10:37   #1075
lidkaa82
Zadomowienie
 
Avatar lidkaa82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 201
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez SunShineDoll Pokaż wiadomość
Lusso też na nie mam chrapkę jak TŻ wstanie po nocce to galopujemy po nie. Ja już w pogotowiu czajnik i kawa nasypana dla niego i się włóczę po domu może szybciej wstanie I może dresik za 19,99 czy on 24,99 ten dla niemowlaków
Też chce zapolowac na te leginsy
lidkaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 10:37   #1076
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
Macie takie ładne widoczne brzuszki już.

Ja się jeszcze nie mam czym pochwalić, mimo, że zaczynam 18 tc ale dla porównania mam taki jak w załączeniu
łoj jaki malutki brzusio .. ja taki to chyba w gimnazjum miałam ostatnio
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 10:38   #1077
selena85
Wtajemniczenie
 
Avatar selena85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 077
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Maluch u mnie siedzi chyba "zakopany" w moich flaczkach, że tak mocno nie widać. To dlatego pewnie czasami mnie coś tam kłuje.
Pewnie na koniec mnie wysadzi...

p.s. Ja leginsy zakupiłam tutaj: http://allegro.pl/ciazowe-spodnie-z-...463935166.html
__________________
"Jak wychować szczęśliwe dziecko" John Medina
"Mamo, Tato co Ty na to? 1,2,3" Paweł Zawitkowski
"Język Niemowląt" Tracy Hogg, Melinda Blau
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20140129744753.html
selena85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 10:40   #1078
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
Myślę że ciuszkowo można się wcześniej zacząć zaoptrywać w takie rzeczy niezależne od płci. Zresztą ja swoją małą na pewno będę też ubierać na zielono, niebiesko czy żółto-nie zniosę samego różu
Ogólnie wykorzystałabym dobre samopoczucie i pogodę. Jakoś zima ogólnie wydaje mi się kiepska na takie zakupy dla maluszka-buty zimowe, kurtki, na zewnątrz chłodno, w środku człowiek się poci...jak tu człowiek ma spokojnie pooglądać? Ja mam nadzieję, że w październiku już będę mieć wszystko
no ja chciałam powolutku zacząć kupować właśnie po połówkowym i nie tylko ciuszki bo myślę że jak się trafi na promocji np. chusteczki nawilżane
to też można wziąć (przy okazji w biedronce jest teraz promocja 2 paczki razem 64szt. za 7zl) czy np. jakąś pakę pampersów.
a właśnie tak jak napisałaś nie uśmiecha mi się chodzenie w kilogramie ciuchów i pocenie się w sklepie w grudniu/styczniu.
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 10:41   #1079
selena85
Wtajemniczenie
 
Avatar selena85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 077
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
Rany ale Ty sucha jesteś zazdroszczę

Sucha
Ale spoko, cyce teraz mi urósły (nareszcie) to jest za co złapać w końcu - chodzę po domu i się nimi bawię
__________________
"Jak wychować szczęśliwe dziecko" John Medina
"Mamo, Tato co Ty na to? 1,2,3" Paweł Zawitkowski
"Język Niemowląt" Tracy Hogg, Melinda Blau
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20140129744753.html
selena85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 10:43   #1080
SunShineDoll
Rozeznanie
 
Avatar SunShineDoll
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 609
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 3

selena dużo "stejków" musisz jeść a tak na serio to tak różne macie te brzuszki, że masakra, co kobieta i sylwetka to inny brzuch. Ja kiedyś słyszałam, że ciążę to od 6 miesiąca widać, więc pewnie wtedy nas wszystkie wywali jak dzika po szyszkach


Patrzyłam na promocje w Biedronce nie obejmuje ona newbornów - a szkoda

Edytowane przez SunShineDoll
Czas edycji: 2013-08-22 o 10:44
SunShineDoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.