Pierwsze mieszkanie :) Wasze uwagi, wrażenia, przeżycia... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-20, 15:34   #1
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Wink

Pierwsze mieszkanie :) Wasze uwagi, wrażenia, przeżycia...


Tak się złożyło, ze moi rodzice ze względów ekonomicznych zdecydowali się zainwestować w mieszkanie. Jestem na 3 roku studiów, dojazd na uczelnię jest dla mnie męczący i czasochłonny, podobnie ma moja młodsza siostra, też studentka. Postanowiłyśmy zamieszkać jeszcze z 3 przyjaciół. Narazie jesteśmy na etapie szukania odpowiedniego mieszkania (przepowadzamy się do Katowic) czeka nas jeżdżenie po agencjach, oglądanie. Cieszy mnie to bardzo, ale trochę się boję bo to naprawdę poważna decyzja. Zastanawiam się też jak będziemy sobie radzić sami, czy nie będzie konfliktów itp.
Napiszcie jak to było w Was w pierwszym samodzielnym mieszkaniu (czy to kupionym czy wynajętym)? Jakie napotkałyście trudnosci? Co Was najbardziej cieszyło? Jak to było podczas przeprowadzki, a jak wtedy kiedy już się wprowadziłyście?
Obiecuję że sama będę meldować jak idą poszukiwania i jak sprawa dalej się potoczy
Może jakiś mały klub wsparcia? hehe , całuję
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 15:54   #2
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Pierwsze mieszkanie :) Wasze uwagi, wrażenia, przeżycia...

Mam nadzieję że nie było już takiego wątku jeśli tak to prosze o przekierowanie
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 02:23   #3
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Pierwsze mieszkanie :) Wasze uwagi, wrażenia, przeżycia...

Nikt się nie chce podzielić wrażeniem z pierwszego mieszkania
No to ja się podzielę Dziś obejrzałam dwa, dowiedziałąm się że trzeba decydować się szybko, bo jest dużo chętnych, więc jedno mamy już zaklepane I mam wizję jak je urządzimy, każdy ma 100 pomysłów na minutę... Szkoda żę załatwianie formalności tak długo trwa, bo chętnie bym się już wprowadziła
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 03:52   #4
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Pierwsze mieszkanie :) Wasze uwagi, wrażenia, przeżycia...

No to u mie wygląda to tak, że mam bardzo duży dom, obecnie mieszkam z rodzicami na pierwszym piętrze ale zdecydowali, że wyremontują mi cały parter i odseparują, będe miała osobne mieszkanie- garaż, wejście do domu- baaardzo się ciesze, może to nie taka prawdziwa wyprowadzka ale mam dopiero 19lat i dalej bym się pewnie bała. Trochę mnie już denerwuje ten remont, jeżdzenie wybieranie płytek, kabin prysznicowych, mebli, projekty, pomysły....ale dla tych własnych 60m kwadratowych jestem w stanie przeboleć dużo będe starała się pisać w miare postępu prac remontowych
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 09:33   #5
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Pierwsze mieszkanie :) Wasze uwagi, wrażenia, przeżycia...

Pierwsze mieszkanie- moje marzenie Ja od roku wynajmuję mieszkanie, teraz właśnie je zmieniłam, ale za każdym razem, kiedy płacę czynsz, to marzę, żeby była to rata za własny kąt. Nie chcę, żeby moi rodzice brali kredyt na 25 lat, nie wiem, czy zostanę po studiach w Poznaniu, więc na razie nie myslę o lokum poważnie Może kiedyś... Ilu pokoi szukacie?
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 22:12   #6
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Pierwsze mieszkanie :) Wasze uwagi, wrażenia, przeżycia...

Ewusia, a gdzie będziecie musiały dojeżdżac...?
Bo katowickie mieszkania drogie są...
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 22:50   #7
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Pierwsze mieszkanie :) Wasze uwagi, wrażenia, przeżycia...

Nie ma nic przyjemniejszego od przeprowadzki sowjego pierwszego M
Ja miałam kupione mieszkanie w domu, który dopiero był budowany i potrafiłam codziennie choć na chwilke podjechać i zobaczyć jak się buduje
Na odebranie kluczy cieszyłam się jak dziecko.
Sprzątanie też było bardzo przyjemne mimo, iż na klatce jeszcze trwały prace, cały czas byli tam robotnicy i nie było jeszcze zamontowanych judaszy. Blok był jeszcze malowany na rusztowaniu robotnicy nie miałam jeszcze zasłonek, więc wszystko widzieli
Całe sprzątanie zajęlo mi chyba z 4-5 dni od rana do wieczora( no może niekoniecznie do wieczora bo jeszcze śiwatła nie było w bloku )
Pamiętam jak w 2 noc przyjechałam z TŻ ze świeczkami wszędzie egipskie ciemności i na podłodze w świetle świec jedliśmy pierwszą kolacje
Wprowdziłam sie po tygodniu, jako pierwsza z klatki od razu po podłączeniu prądu. Miałam tylko łóżko, szafke ze zlewem w kuchni i puste ściany
Zrobiłam taką parepetówke, że hoho Nikomu nie przeszkadzaliśmy bo nikt jeszcze tam nie mieszkał w 2 blokach byliśmy sami. Była to taka prawdziwa parepetówka, nie było krzeseł kompletnie niczego nie było a bawiliśmy się świetnie.
2 tygodnie czekałam na podłączenie gazu, jedzenie tylko z piekarnika
Samo urządzanie to też nie lada frajda
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-12, 11:25   #8
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Pierwsze mieszkanie :) Wasze uwagi, wrażenia, przeżycia...

Właśnie wróciłam po dłuższej nieobecności (sanatorium) a za ten czas rodzice załatwili większość formalności (żałuję bardzo żę nie było mnie przy tym, ale wyjazd był przymusowy). Do 31 sierpnia będę już mieć klucze i można zaczynać remont i przeprowadzkę . Nie mogę się doczekać, już wszystko planuję

szajajaba mieszkanie mamy na os Paderewskiego, więc nie w samym centrum, cena była, że tak powiem rozsądna (w porównaniu do cen w śródmieściu, albo nie daj boże w innych miastach, takich jak Kraków, gdzie kupienie mieszkania na właśność graniczy z cudem) Ja na uczelnię będę mieć 10 minut na nogach , moja siostra ze 20, to wieeelki konfort w stosunku do 1,5 godziny minimum (tyle zajmuje nam dojazd z domu rodzinnego w Jaworznie) Pozdrawiam
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 12:26   #9
roxsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 175
Dot.: Pierwsze mieszkanie :) Wasze uwagi, wrażenia, przeżycia...

Ja mieszkam sama od 18 roku życia , z domu rodzinnego wyprowadziłam się zaraz po maturze i zamieszkałam w wynajętym mieszkaniu razem z moim chłopakiem co oczywiście było wielkim szokiem dla mojej rodziny ponieważ znaliśmy się wtedy ok 5 miesięcy, ale kiedy ja się na cos upre to juz tak musi być Na początku byłam całą tą sytuacją zafascynowana codziennie przez ok 2 miesiące robiłam generalne porządki w naszym mieszkaniu , tak aby wszystko było idealne , każda impreza ze znajomymi musiała koniecznie mieć swój początek u nas. Potem euforia opadła i zaczełam żyć po dorosłemu , no przynajmniej się starałam ( zaczełam szukać pracy - co oczywiście nie okazało się tak łatwe jak myślałam , potem musiałam się nauczyć mieć czas na wszystko na:prace , szkołe , sprzątanie , gotowanie no i oczywiście rozrywke ) Pierwszy rok a może nawet i dłużej to był dla mnie okres popełniania największych błędów za które już musiałam sama odpowiadać , ale dzięki temu dowiedziałam się dużo o sobie samej o niebezpieczeństwach jakie czają się kiedy żyjesz na własny rachunek. To był ciężki i bardzo długi okres w moim życiu ale chyba mam już to za sobą i bardzo się z tego powodu ciesze mimo iż niekiedy surowa rzeczywistość rozbijała mnie na kawałki.
Mieszkam już sama z moim chłopakiem (ciągle tym samym) już 3 lata i nie chce już nigdy zmieniać tego stanu rzeczy.
roxsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 12:38   #10
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Pierwsze mieszkanie :) Wasze uwagi, wrażenia, przeżycia...

Cytat:
Napisane przez roxsi
Mieszkam już sama z moim chłopakiem (ciągle tym samym) już 3 lata i nie chce już nigdy zmieniać tego stanu rzeczy.
Tu super, że udało Ci się usamodzielnić w tak młodym wieku i że mimo trudnoście sobie poradziłaś U mnie jeszcze wszystko przede mną, ale wierzę żę sobie poradzę. A Ciebie pozdrawiam i życzę powodzenia
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 13:30   #11
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Pierwsze mieszkanie :) Wasze uwagi, wrażenia, przeżycia...

Własne mieszkanie jst czymś, o czym w tej chwili marzę najbardziej. Teraz mieszkam z rodzicami, ale przez pół roku było mi dane wynajmować z moim TŻ mieszkanko. Puźniej zaplanowaliśmy wyjazd za granice i teraz znów miezkam z rodzicami Ten czaskiedy mogłam sama decydować co gdzie postawie, co zrobie na obiad, kiedy bez skrępowania moglam biegać po domu w bieliźnie (albo i bez ), mam starszego brata no i tate, więc w mieszkaniu rodziców to nie bardzo, sprawił, że teraz duszę się i męcze mieszkając z 3 osobami w małym mieszkanku. Ale nauczyło mnie to jednego, nigdy nie zdecyduje się na mieszkanie, jeśli nie będe zarabiać wystarczająco dużo. Ja i mój TŻ. Prawdę mówiąc kłutnie były praktycznie tylko o pieniądze. Straszny jest ten stres,że ledwo starcza na rachunki a jeszcze trzeba coś zjeść. Nie mówiąc już o jakiejś rozrywce. Gdyby nie pomoc naszych rodziców nie dali byśmy rady, a to porządnie poturbowało moją dumę.
Jednak w tej chwili szukam porządnej pracy i moim celem nr. jeden jest właśnie własne mieszkanko
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-12, 13:53   #12
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Pierwsze mieszkanie :) Wasze uwagi, wrażenia, przeżycia...

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew
Właśnie wróciłam po dłuższej nieobecności (sanatorium) a za ten czas rodzice załatwili większość formalności (żałuję bardzo żę nie było mnie przy tym, ale wyjazd był przymusowy). Do 31 sierpnia będę już mieć klucze i można zaczynać remont i przeprowadzkę . Nie mogę się doczekać, już wszystko planuję

szajajaba mieszkanie mamy na os Paderewskiego, więc nie w samym centrum, cena była, że tak powiem rozsądna (w porównaniu do cen w śródmieściu, albo nie daj boże w innych miastach, takich jak Kraków, gdzie kupienie mieszkania na właśność graniczy z cudem) Ja na uczelnię będę mieć 10 minut na nogach , moja siostra ze 20, to wieeelki konfort w stosunku do 1,5 godziny minimum (tyle zajmuje nam dojazd z domu rodzinnego w Jaworznie) Pozdrawiam

A powiedz, jakie są koszty wynajmu tego mieszkania w Katowicach? Ja też miałam z bratem i przyjaciółką wynająć mieszkanie w Katowicach, ale trochę pozmienialiśmy plany i nie wyszło.
Jestem bardzo ciekawa ile kosztuje miesięcznie wynajem (i ile to pokoi jest), jaka jest prowizja dla agencji i jakie opłaty Was czekają?
Ja mieszkałam w mieszkaniach studenckich w Toruniu i Warszawie. Bardzo milo wspominam tamten okres, wiadomo, że większość zależy od tego, z jakimi ludzmi się mieszka i jakie ustali się na początku reguły Proponuję ustalić dwie rzeczy koniecznie: to czy dzielicie się wydatkami na jedzenie, czy może każdy gotuje sobie sam, i grafik sprzątania
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 14:17   #13
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Pierwsze mieszkanie :) Wasze uwagi, wrażenia, przeżycia...

Ale pierwsze mieszkanie, to chodzi takze o wynajmowane?
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 14:25   #14
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Pierwsze mieszkanie :) Wasze uwagi, wrażenia, przeżycia...

moje pierwsze mieszkanie - to aktualne ściany i adres Od małego mówiłam że będę mieszkać na tym osiedlu - wszyscy się nabijali że to graniczy z cudem , a jednak ...8.03.2004r odebrałam klucze do 3 pokojowego mieszkania właśnie na tym osiedlu sami z TŻ remontowaliśmy więc zanim się wprowadziliśmy mineło troszke czasu , ale warto było zaczekać - teraa marzy mi się dom z ogrodem na sąsiednim osiedlu ....
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 21:08   #15
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Pierwsze mieszkanie :) Wasze uwagi, wrażenia, przeżycia...

ja do swojego gniazdka przeprowadzam się jesienią

będzie to malutkie M2, ok 40m2, ciasne, ale własne i nie możemy się z TŻ doczekac

jesteśmy na etapie kupowania okien, kafelkow i szukania idealnej wanny))
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 21:17   #16
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Pierwsze mieszkanie :) Wasze uwagi, wrażenia, przeżycia...

łeee ja jestem w trakcie remontu, okna wymienione, wyprostowane ściany, nowe parapety....zmieniony rozkład pomieszczeń, już przywieźli glazure i terakote...i od poniedziałku będe kłaść
....no i mam już boską kabine prysznicową, z wanną, sauną, radiem, telefonem....fullll wypasss !!! poprostu nie mogę się doczekać aż wezmę pierwszą kompiel
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 21:40   #17
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Pierwsze mieszkanie :) Wasze uwagi, wrażenia, przeżycia...

My przeprowadzilismy się do naszego własnego M 1go lutego. Urządzanie własnego lokum to po prostu poezja, przez pierwsze 4 miesiące nie kupiłam sobie kompletnie nic, wszystkie pieniądze wkładałam w różne użyteczne przedmioty do domu.
Pamiętam jak z mamą wybrałysmy się na "kuchenne" zakupy typu durszlak, widelce, kubki, talerze. Było to niesamowite przeżycie, kiedy przyjechałyśmy do domu i wyłożyłam wszystko z reklamówek i kartonów - gapiłam się z zachwytem na te przedmioty chyba całą noc... Po małym remoncie sprzątałam z zapałem 3 dni razem z TŻ, fajnie było wiedzieć że robimy to dla siebie.

Po przeprowadzce nie miałam w ogóle żadnego "przeskoku", że tęsknię za starym domem. Pierwszy dzień przepłakałam za psem, którego musiałam tam zostawić ale i tak odwiedzam go kilka razy w tygodniu.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 22:06   #18
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Pierwsze mieszkanie :) Wasze uwagi, wrażenia, przeżycia...

Cytat:
Napisane przez paranoja
A powiedz, jakie są koszty wynajmu tego mieszkania w Katowicach? Ja też miałam z bratem i przyjaciółką wynająć mieszkanie w Katowicach, ale trochę pozmienialiśmy plany i nie wyszło.
Jestem bardzo ciekawa ile kosztuje miesięcznie wynajem (i ile to pokoi jest), jaka jest prowizja dla agencji i jakie opłaty Was czekają?
Moje mieszkanie będzie własnościowe więc i za takie będę płacić 300 złotych czynszu plus częśc mediów, ale za wynajmowane czynsz wiadomo, jest dużo wyższy, ceny za mieszkanie 2 pokojowe (takie jak moje 44 metry) zaczynają się od 600-700 złotych bez mediów. Znajomi wynajmują w kilka osób mieszkanie 3 pokojowe (ale dokładnie nie wiem jaki metraż) i płacą 1200 złotych z mediami. Ale to wszystko zależy od stanu mieszkania i lokalizacji.

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka
Ale pierwsze mieszkanie, to chodzi takze o wynajmowane?
Oczywiście chodzi też o wynajmowane
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 09:17   #19
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Pierwsze mieszkanie :) Wasze uwagi, wrażenia, przeżycia...

To ja już sie nie mogę doczekac Nie wiem, czy w moim pierwszym(nierodzinnym) mieszkaniu bedę mieszkała sama(bo to wtedy chyba jest tak prawdziwie pierwsze i nasze), czy bede musiała wynajmowac na spóke z koleżnakami
Wiem, że pojade wtedy na studia, do innego miasta i bede musiała być znacznie bardziej samodzielna niz mieszkając z rodzicami. Ale i tak ciagnie mnie do tego
I pewnie dopiero po studiach wynajme sobie sama, prawdziwe własne mieszkanko i bede rządzić i urządzać wedle własnego gustu Fajnie
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-04, 15:56   #20
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Pierwsze mieszkanie :) Wasze uwagi, wrażenia, przeżycia...

Przypomniałąm sobie ten wątek tym razem pisze już z mojego nowego mieszkania Przeprowadziłam się 3 dni temu Cudownie było pilnować remontu (chociaz z powodu choroby nie mogłam w tym całkowicie uczestniczyć), kupować meble i dodatki. Mieszkanko pachnie nowością, jeszcze dużo rzeczy jest do zrobienia, od razu wiadać że dopiero się wprowadziłyśmy (mieszkam z siostrą). Nie mogę się doczekać aż wszystko będzie urządzone w moim stylu
A w piątek parapetówa
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 22:49   #21
Misia Uszatka
Przyczajenie
 
Avatar Misia Uszatka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 16
GG do Misia Uszatka
Dot.: Pierwsze mieszkanie :) Wasze uwagi, wrażenia, przeżycia...

Odświeżam wątek,dziwię się że taki mało uczęszczany, przecież to ciekawy temat,dla mnie napewno bo sama się wyprowadzam aktualnie i ciekawi mnei co myślicie i jakie macie odczucia.Ja wyprowadzam się w lutym z przyjaciółką i jej facetem,przez weekendy pomieszkiwać z nami będzie jej siostra i nasza koleżanka.Napewno będzie super,już po mału sie szykuje parapetówa ale wcześniej będzie świetnyyyyy sylwester.Napewno mam trochę obaw jak to będzie, pierwsze mieszkanie oparte tylko i wyłącznie na naszej odpowiedzialności, ale sporo razem przeszliśmy i myślę że podołamy i takiemu wyzwaniu. Generalnie na plus, w końcu uwolnić się od marudnych rodziców :P
__________________
"Nie rzeczywistość sama, ale serce, z jakim ku niej przystępujemy, daje rzeczom kształty i kolory."
Henryk Sienkiewicz
Misia Uszatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 18:05   #22
Niepokorna
Rozeznanie
 
Avatar Niepokorna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 702
Dot.: Pierwsze mieszkanie :) Wasze uwagi, wrażenia, przeżycia...

Podbijam tematja jestem na etapie poszukiwania mojego wymarzonego Mnarazie idzie kiepsko bo chyba za bardzo wybredna jestemale jestem bardzo ciekawa jak idzie innym w poszukiwaniach swojego kacika na ziemi
Niepokorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 17:38   #23
pistacjowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar pistacjowa_dama
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 117
Dot.: Pierwsze mieszkanie :) Wasze uwagi, wrażenia, przeżycia...

ja znalazłam!! narazie będę wynajmować z chłopakiem, chcemy się sprawdzić we wspólnym mieszkaniu
w sobotę idę podpisać umowę i odebrać klucze, ale już jestem pełna ciekawości i zadowolenia
__________________
"Tworzysz swój własny wszechświat każdego dnia"
-------------------------------------






pistacjowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.