Walka o zdrowe i piękne włosy część VII - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-02, 14:23   #2461
atilav
Rozeznanie
 
Avatar atilav
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 603
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Aha i co myślicie o olejku nasion winogron na początek ?
__________________
John Frusciante

atilav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 14:39   #2462
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez SlodkaGrzesznica90 Pokaż wiadomość
a ja jestem zła na siebie :P miałam wczoraj siedzieć w domu z olejem kokosowym na głowie a poszłam do koleżanki i skończyło się tak że wylądowałyśmy na imprezie :P czyli tak jak zwykle myłam głowę u niej bo nie zdąrzyłabym wrócić i zrobić to w domu u siebie i kurde no ona ma szampon i maseczke z dove czyli same silikony.
No i mam pytanie jak dzisiaj chcę nałożyć olej kokosowy to muszę najpierw zmyć szamponem te silikony czy mogę nałożyć na nie umytą głowę?
Hm...ja najpierw bym umyła szamponem a później olej . Silikon może utrudnić dostęp olejowi do włosów.
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 15:13   #2463
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez kamona Pokaż wiadomość
Dziękuję, a jeśli się nie mylę, to glorie można kupic w Auchanie jedynie?



Mam pytanie, masz na myśli sok z czarnej rzepy? Czy jakąś maskę mgiełkę?

nie tlyko, czasem w sklepikach ziołowych i małych drogeriach
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 15:15   #2464
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez SlodkaGrzesznica90 Pokaż wiadomość
a ja jestem zła na siebie :P miałam wczoraj siedzieć w domu z olejem kokosowym na głowie a poszłam do koleżanki i skończyło się tak że wylądowałyśmy na imprezie :P czyli tak jak zwykle myłam głowę u niej bo nie zdąrzyłabym wrócić i zrobić to w domu u siebie i kurde no ona ma szampon i maseczke z dove czyli same silikony.
No i mam pytanie jak dzisiaj chcę nałożyć olej kokosowy to muszę najpierw zmyć szamponem te silikony czy mogę nałożyć na nie umytą głowę?
Przecież silikony nie tworzą nieprzepuszczalnej bariery Nałóż olej a potem umyj włosy.
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 15:15   #2465
dilula
Rozeznanie
 
Avatar dilula
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 839
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez SlodkaGrzesznica90 Pokaż wiadomość
a ja jestem zła na siebie :P miałam wczoraj siedzieć w domu z olejem kokosowym na głowie a poszłam do koleżanki i skończyło się tak że wylądowałyśmy na imprezie :P czyli tak jak zwykle myłam głowę u niej bo nie zdąrzyłabym wrócić i zrobić to w domu u siebie i kurde no ona ma szampon i maseczke z dove czyli same silikony.
No i mam pytanie jak dzisiaj chcę nałożyć olej kokosowy to muszę najpierw zmyć szamponem te silikony czy mogę nałożyć na nie umytą głowę?
brrr... bałabym się umyć włosy szamponem dove
Chyba też bym nie nakładała kokosa na pokryte silikonem włosy, choć pewnie i tak coś tam przeniknie (pewnie malutko), ale też nie chciałabym myć 2 razy włosów. Jakoś kiepsko radzę
__________________
Bloguję
dilula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 15:21   #2466
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

atilav podobno olej ze słodkich migdałów jest bardzo dobry na włosy I nie ma podobno wielkiego problemu ze zmywaniem go

Myślę, że będzie to lepszy wybór od oleju winogronowego
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 15:27   #2467
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Uważam że po jednym użyciu produktów z silikonami nie masz nagle nieprzepuszczalnej warstwy na włosach (wnioskuję że na codzień nie używasz silikonów więc po jednym użyciu nie masz na włosach silikonowego pancerza)
Uważam, że nie jest konieczne mycie włosów przed, ale jeśli chcesz umyć to chyba nic nie stoi na przeszkodzie.

Myślę że nie ma co się bać mycia włosów dovem, bez przesady, włosy od tego nie wypadają, myślę że są gorsze rzeczy dla włosów niż drogeryjny szampon. Na dłuższą metę może się to nie sprawdza ale bez przesady, nie ma co popadać w paranoję.
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 15:40   #2468
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez atilav Pokaż wiadomość
Aha i co myślicie o olejku nasion winogron na początek ?
olej z nasion winogron, nie olejek... olejek to może być do opalania bądź eteryczny
a uważam, że w sam raz na początek daj znać, jak włosy będą go tolerowały
__________________

Edytowane przez Haylee
Czas edycji: 2011-10-02 o 16:11
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 16:38   #2469
SlodkaGrzesznica90
Raczkowanie
 
Avatar SlodkaGrzesznica90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 142
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

no tak też myślałam że lepiej zmyć olej szamponem a potem go nałożyć. Jednak czytanie was coś mi tam dało wiedzy ale wolałam się upewnić
silikonów staram się nie używać np myję głowę szampon bez silikonów- Alterrą a wcześniej myłam Johnsonem, odżywki też bez silikonów.
Na koniec pielęgnacji w końcówki wpsikuje gliss kura tego czarnego żeby miały jakąś tam ochronę i mi się tak szybko nie łamały. Chyba dobrze robię ?
__________________



Dbam o włosy
Podcięcie końcówek: 18.09.2012r.
31.12.2012r.
18.02.2013r.
Nie prostuję od: 18.09.2012r.
SlodkaGrzesznica90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 16:49   #2470
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez SlodkaGrzesznica90 Pokaż wiadomość
no tak też myślałam że lepiej zmyć olej szamponem a potem go nałożyć. Jednak czytanie was coś mi tam dało wiedzy ale wolałam się upewnić
silikonów staram się nie używać np myję głowę szampon bez silikonów- Alterrą a wcześniej myłam Johnsonem, odżywki też bez silikonów.
Na koniec pielęgnacji w końcówki wpsikuje gliss kura tego czarnego żeby miały jakąś tam ochronę i mi się tak szybko nie łamały. Chyba dobrze robię ?

tez psikam gliss kuem, tylko innym, zeby rozczesac, no i troche przez te silikony chronic włoski
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 16:50   #2471
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Na moje oko, chyba ok, ale to psikadło nie ma w składzie alkoholu?
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 20:16   #2472
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cześć dziewczyny,

od dłuższego czasu próbuję walczyć o moje włosy by były zdrowe, ale niestety nic z tego nie wychodzi. Czytając Wasze posty widzę, że poprostu źle się do tego zabierałam. Zaczynam więc korzystać z Waszych rad i mam nadzieję, że w końcu coś się uda i moje cienkie sianko zamieni się w zdrowe, lśniące włosy.
Jutro kupuję pokrzywę, a w najbliższym czasie naftę i Alterrę.

Edytowane przez mckabi
Czas edycji: 2011-10-02 o 20:17
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 20:22   #2473
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez mckabi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

od dłuższego czasu próbuję walczyć o moje włosy by były zdrowe, ale niestety nic z tego nie wychodzi. Czytając Wasze posty widzę, że poprostu źle się do tego zabierałam. Zaczynam więc korzystać z Waszych rad i mam nadzieję, że w końcu coś się uda i moje cienkie sianko zamieni się w zdrowe, lśniące włosy.
Jutro kupuję pokrzywę, a w najbliższym czasie naftę i Alterrę.
Jak już idziesz do rossmana to kup jeszcze oliwkę babydream fur mama. Mi w połączeniu z alterrą morelową robi coś pięknego z włosami
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 20:37   #2474
KaRaa xD
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 572
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Dziewczyny, gdzie kupić stacjonarnie olejki eteryczne?
KaRaa xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 20:44   #2475
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez KaRaa xD Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie kupić stacjonarnie olejki eteryczne?
Moja mama mówi, że w aptece ^^
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 20:44   #2476
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez dilula Pokaż wiadomość
A próbowałaś okładów z odwaru z korzenia łopianu? Jak zmieniam szampon często podrażnia mi się skalp i wystarczy, że raz czy dwa użyje tego odwaru i problem znika. Wiem, że to nie ŁZS, ale myślę, że warto spróbować, bo nie ma w tym żadnej chemii i naprawdę łagodzi podrażnienia.
Opakowanie korzenia łopianu kosztuje 2zł, starcza na wiele razy, więc niewielki wydatek.
O dzięki Tego akurat nie próbowałam choć staram się trzymać mojego szamponu, bo podrażnienia wynikają często z składu z powodu składników niezgodnych z CG.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 20:49   #2477
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Jak już idziesz do rossmana to kup jeszcze oliwkę babydream fur mama. Mi w połączeniu z alterrą morelową robi coś pięknego z włosami
Dzięki, na pewno wypróbuję
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 21:53   #2478
Kingulina2901
Raczkowanie
 
Avatar Kingulina2901
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 131
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez atilav Pokaż wiadomość
Mam pytanko co do oleju ze słodkich migdałów, bo chciałabym go zacząć stosować.
Jakie są efekty?
I czy stosuje się go samego czy należy coś do niego dodać?

Bo to będzie mój pierwszy olej, a nie mam pojęcia od czego zacząć i padło na ten


I czy ten będzie dobry? : http://www.✂✂✂✂✂✂✂/apteka/p5801-Olej_ze_slodkich_migdalow _Profarm_100_ml
Też ma ten z Profarmu i z moimi włosami działał cuda, pisze to już chyba 3ci raz w tym watku ;p włosy mięciutkie, delikatne, lejące, i w ogóle piękne no polecam

Cytat:
Napisane przez atilav Pokaż wiadomość
Aha i co myślicie o olejku nasion winogron na początek ?
Też jest super, może nie dawał tak spektakularnych efektów co migdałowy, ale ustawiam go zaraz po nim. W Biedronce jest tani i ma duża pojemność, opłaca się

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Jak już idziesz do rossmana to kup jeszcze oliwkę babydream fur mama. Mi w połączeniu z alterrą morelową robi coś pięknego z włosami
Opieram się jak narazie i Alterze i temu olejkowi, ale chyba będą następnymi kosmetykami jakie kupie po przypływie gotówki, tak kusząąą Ale jak narazie malutki odwyk
__________________
21.11.2008 <33

Włoski:

...
36cm=>luty '11
41cm=>wrzesień '11
...
60cm...


Czyli OSTRO dbamy, i OSTRO zapuszczamy
Włosomaniactwo od ~ kwietnia 2010


Kingulina2901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 21:57   #2479
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Moja mama kupiła dzisiaj coś takiego w ramach żelu pod prysznic: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...wa-wersja.html
Generalnie jako żel mi średnio pasuje, bo nie pachnie, a to jest jeden z moich głównych wymogów :P Ale jak myślicie, dobre by to było do mycia włosów?
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 22:16   #2480
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Moja mama kupiła dzisiaj coś takiego w ramach żelu pod prysznic: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...wa-wersja.html
Generalnie jako żel mi średnio pasuje, bo nie pachnie, a to jest jeden z moich głównych wymogów :P Ale jak myślicie, dobre by to było do mycia włosów?
Ja bym była za - skład bardzo bardzo. Ja akurat mam kłopot z zapachowymi kosmetykami, więc dla mnie by się nadało - lubię tylko męskie i bardzo delikatne wonie na obecną chwilę. A jako szampon - jak najbardziej tak - delikatny będzie, podobnie jak BD niebieski czy Bubchen z lipą.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 22:23   #2481
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Ja bym była za - skład bardzo bardzo. Ja akurat mam kłopot z zapachowymi kosmetykami, więc dla mnie by się nadało - lubię tylko męskie i bardzo delikatne wonie na obecną chwilę. A jako szampon - jak najbardziej tak - delikatny będzie, podobnie jak BD niebieski czy Bubchen z lipą.
Super, to wypróbuję jutro przy myciu ^^
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 07:30   #2482
201802141209
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Treść usunięta
201802141209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 15:51   #2483
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

a z czym mieszacie olejek rycynowy? stosujecie go na noc czy jak?
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 16:43   #2484
SlodkaGrzesznica90
Raczkowanie
 
Avatar SlodkaGrzesznica90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 142
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
tez psikam gliss kuem, tylko innym, zeby rozczesac, no i troche przez te silikony chronic włoski
którym? ja miałam już wszystkie te do psikania i najbardziej byłam chyba zadowolona właśnie z tej czarnej którą mam też teraz i żółtej. Ślicznie pachnie. Różowa za to śmierdzi jak diabli, normalnie nie podchodzi mi w ogóle ten zapach ble.
Ale ok już nie gadam o produktach z silikonami bo mnie zlinczują dziewczyny zaraz

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Na moje oko, chyba ok, ale to psikadło nie ma w składzie alkoholu?
nie chyba nie ma alkoholu, chociaż hmm zaraz napiszę skład bo zbytnio się na tym nie znam


: Aqua, Cyclomethicone, Phenyl Trimethicone,Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Dimethiconol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Lactic Acid, Polyquaternium-16, Parfum, Cetrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sodium Sulfate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, CI 19140, CI 17200



Wczoraj pierwszy raz użyłam odżywki Alterra Granat i Aloes i włosy na prawdę są fajne. Gdyby nie to że mam cienkie i rzadkie włosy to powiedziałabym że genialnie wyglądają no ale zawsze jest jakieś ALE. Nie wiem czy przyzwyczaiłam się do tych wysuszonych włosów bo zawsze miałam wrażenie że jest ich więcej, no bo jak to siano to jest większa objętość przynajmniej u mnie ( nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi ) a teraz włosy po tej odżywce wydają się być takie nawilżone i tak jak by ich mniej tzn nie mam już tej szopy no i mi tak jakoś dziwnie boże ale namieszałam
jedno co mnie martwi to to że one nadal mi się łamią chciałabym podciąć te końcówki ale abym miała je całkowicie zdrowe to musiałabym ściąć je przynajmniej do ucha a jakoś nie wyobrażam sobie siebie w krótkich włosach

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
a z czym mieszacie olejek rycynowy? stosujecie go na noc czy jak?
Ja mieszałam z żółtkiem, cytryną i olejem i siedziałam z nim chyba ponad godzinę
__________________



Dbam o włosy
Podcięcie końcówek: 18.09.2012r.
31.12.2012r.
18.02.2013r.
Nie prostuję od: 18.09.2012r.
SlodkaGrzesznica90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 16:44   #2485
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez SlodkaGrzesznica90 Pokaż wiadomość
którym? ja miałam już wszystkie te do psikania i najbardziej byłam chyba zadowolona właśnie z tej czarnej którą mam też teraz i żółtej. Ślicznie pachnie. Różowa za to śmierdzi jak diabli, normalnie nie podchodzi mi w ogóle ten zapach ble.
Ale ok już nie gadam o produktach z silikonami bo mnie zlinczują dziewczyny zaraz



nie chyba nie ma alkoholu, chociaż hmm zaraz napiszę skład bo zbytnio się na tym nie znam


: Aqua, Cyclomethicone, Phenyl Trimethicone,Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Dimethiconol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Lactic Acid, Polyquaternium-16, Parfum, Cetrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sodium Sulfate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, CI 19140, CI 17200



Wczoraj pierwszy raz użyłam odżywki Alterra Granat i Aloes i włosy na prawdę są fajne. Gdyby nie to że mam cienkie i rzadkie włosy to powiedziałabym że genialnie wyglądają no ale zawsze jest jakieś ALE. Nie wiem czy przyzwyczaiłam się do tych wysuszonych włosów bo zawsze miałam wrażenie że jest ich więcej, no bo jak to siano to jest większa objętość przynajmniej u mnie ( nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi ) a teraz włosy po tej odżywce wydają się być takie nawilżone i tak jak by ich mniej tzn nie mam już tej szopy no i mi tak jakoś dziwnie boże ale namieszałam
jedno co mnie martwi to to że one nadal mi się łamią chciałabym podciąć te końcówki ale abym miała je całkowicie zdrowe to musiałabym ściąć je przynajmniej do ucha a jakoś nie wyobrażam sobie siebie w krótkich włosach
Chyba nie ma alkoholu w składzie
Chętnie bym użyła, ale niestety przestrzegam zasad CG
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 16:46   #2486
SlodkaGrzesznica90
Raczkowanie
 
Avatar SlodkaGrzesznica90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 142
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez 201802141209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
no masz rację ja szamponu dove i odżywek ( tych z serii Intense Repair do włosów zniszczonych) używałam chyba z pół roku non stop i byłam zadowolona aaale wizaż mnie oświecił że można pomóc włosom też w inny sposób nie tylko silikonami :P
__________________



Dbam o włosy
Podcięcie końcówek: 18.09.2012r.
31.12.2012r.
18.02.2013r.
Nie prostuję od: 18.09.2012r.
SlodkaGrzesznica90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 17:00   #2487
dilula
Rozeznanie
 
Avatar dilula
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 839
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez 201802141209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja myłam kiedyś, dawno temu, bo same włosy były ładne, ale skalp cierpiał katusze i szybko się przetłuszczał. Coś okropnego. Dlatego teraz się wzdragam silikony na skórę głowy to dla mnie przesada i zło.
__________________
Bloguję
dilula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 17:24   #2488
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

moje włosy zaczynają mnie irytować... pielęgnuję je, rozpieszczam, a one ciągle nie wyglądają tak jak mi się marzy i strasznie się puszą...
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 17:29   #2489
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

moje też mnie wkurzają ;> może się już tak nie puszą, ale się rozprostowują... z loków zrobiły mi się niby fale, które po 3-4 h stają się mini falkami...
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 17:40   #2490
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

ehh same z nimi kłopoty... do tego wypadają strasznie, pewno przez tą jesień i nic na nie nie działa.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.