Garnier 100% kolor nowa farba - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-01, 12:15   #241
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Mysle ze odcien Kwasniewskiej to 552"kasztan opalizujacy" piekny kolor..
U mnie w drogerii sa wszystkie odcienie a 552 nie ma ..mysle ze wykupiony jest.. i najchetniej kupowanym kolorem jest.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 13:26   #242
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Mysle ze odcien Kwasniewskiej to 552"kasztan opalizujacy" piekny kolor..
U mnie w drogerii sa wszystkie odcienie a 552 nie ma ..mysle ze wykupiony jest.. i najchetniej kupowanym kolorem jest.
dzięki jutro pójdę zobaczyć ten odcień w Rossmanie
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 13:46   #243
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Kochana wklejam fotke strone gdzie zobaczysz sobie na opakowaniu jak wyglada farba
tu adres http://pl.garnier100color.com/_pl/_p...olor/index.htm
a tu fotka z tej strony..sliczny braz.. ja tez na niego poluje wlasnie

A powiedz jaki jest Twoj naturalny kolor? I jaki chcesz odcien zimny cieply? Bo jesli cieply to polecam Garnier Naturals:zloty braz.. sliczna ciepla czekolada mi wyszla na wlosach. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farba.JPG (28,9 KB, 127 załadowań)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 13:53   #244
MartiniBianco
Raczkowanie
 
Avatar MartiniBianco
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 249
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
ja używałam kolory ładne i intensywne, ale po farbowaniu odradzam używania do mycia szamponu do włosów tłustych i przetluszczajacych sie bo zmywaja kolor, mam tez wrazenie ze nadmiernie wysusza ta farba wlosy
Hmmm... ja farbowałam włosy na czarno... niestety zadnej intenywnosci nie było... po zmyciu nie było połysku... włosy były strasznie suche i "szopowate" jak siano farba bardzo szybko sie spłukała... mam teraz niestety jakies czerwono-brązowe połyski po starych farbach... Jest jednak za wczesnie na nastepne farbowanie... ale juz nie tą farbą... zdecydowanie bardziej odpowiada mi tak odradzana przez fryzjerów palettka....
__________________
Ćwiczę do upadłego... silną wolę... przy lodówce
MartiniBianco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 13:53   #245
małaMI87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: miasto bez pedałów
Wiadomości: 55
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Dziewczyny a powiedzcie, miesiąc temu farbowałam włosy tez farbą garniera bell coloru (ciemny szatyn) a teraz bym chialam 100% colour opalizujący szatyn myślicie ze wyjdzie? Moje włosy naturalne są ciemno brązowe
małaMI87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 15:52   #246
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Farbowalam wczoraj Garnier 100 % color kasztan opalizujacy.takie wrazenie mam
obejrzalam swoj kolor w swietle dziennym i taka mina ..Odrosty mam czerwone.. WLosy czerwono brazowo.. jak w morde strzelil to maja czerwony blysk. kazdy mi to mowi..I sa bardzo ciemne.. gorzka czekolada z czerwonym blyskiem..srednio zadowolona.NA szczescie sa miekkie ..
Ale myje sunsilkiem brazowym i moze tak sie zmyje beda jasniejsze i zniknie ta czerwien.

A naturalny mialam sredni cieply braz.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 16:33   #247
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

ja używam numeru 415- głęboki mahoniowy szatyn.
wczoraj kupiłam 450- głeboki mahoń. zobaczę co wyjdzie.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-17, 16:45   #248
natalia__
Raczkowanie
 
Avatar natalia__
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 84
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Ja kilka razy farbowałam odcieniem ''szatyn opalizujący''. Bardzo ładny kolor, niestety zmywa się chyba szybciej niż szampon...
natalia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 16:48   #249
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Farbowałam się opalizującym szatynem 2x Bardzo fajna farba, tylko oczywiście wypłukuje się na rudo... choć to pewnie wina moich włosów głównie. Ostatnio zdradziłam jednak Garniera z Natural&Easy [Schwarzkopf] - kolorek jasny popielaty brąz czy coś takiego. Efekt był bardzo podobny i w sumie nie wiem którą farbę wolę... Chyba wrócę do Garniera
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 17:05   #250
natalia__
Raczkowanie
 
Avatar natalia__
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 84
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
Farbowałam się opalizującym szatynem 2x Bardzo fajna farba, tylko oczywiście wypłukuje się na rudo... choć to pewnie wina moich włosów głównie. Ostatnio zdradziłam jednak Garniera z Natural&Easy [Schwarzkopf] - kolorek jasny popielaty brąz czy coś takiego. Efekt był bardzo podobny i w sumie nie wiem którą farbę wolę... Chyba wrócę do Garniera
Anusiu...doradź Zawsze używałam opalizującego szatyna, ale teraz kupiłam sobie właśnie jasny popielaty brąz Schwarzkopfa, bo Garnier za szybko się zmywał i wychodziły na wierzch wszystkie moje poprzednie nieudane próby z farbowaniem... (czyt. odrosty i każdy odcień brązu oraz czerń). No ale poczytałam sobie, co dziewczyny piszą na temat tej farby i trochę mnie te opinie przeraziły...Nie chcę, żeby znów farba, która niby jest brązem zafarbowała mnie na czerń Możesz coś więcej o niej powiedzieć?
natalia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 17:43   #251
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Mi ona wyszła całkiem ładnie nie miałam czarnych włosów po niej na szczęście, choć kolorek wyszedł oczywiście odrobinę ciemniejszy niż na opakowaniu, ale popielaty Zmywa się chyba wolniej od Garniera [ z moich włosów i tak wszystko szybko się zmywa, nawet kruczoczarna czerń ].
Myślę, że możesz spróbować tej farby i dołączona odżywka jest bossska włoski są mięciutkie i milutkie po niej
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-17, 21:24   #252
natalia__
Raczkowanie
 
Avatar natalia__
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 84
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Dziękuję Ci bardzo. Dodałaś mi odwagi, bo się strachu najadłam i już myślałam, że jej nie użyję, ale spróbuję
natalia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 22:10   #253
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Ja farbowałam dwa tygodnie temu włosy ta farbą, na kolor czarny z ciemnego blondu.
No i po pierwsze, farba się rzyjełą, tylko, że po każdym mysciu widzę, że zaczyna spływac z włosów. Do około 4 mycia włosy mi strasznie smierdziały, no i baardzo dużo ich wypadło. Wiecej tej farby nie kupie
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 09:55   #254
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Uff. .ta farba sie bardzo szybko wyplukuje ..
A nie myje ani szamponem przeciwlupiezowym ani zadnym oczyszczajacym.Po 3 myciach mam kolor jaki chcialam a nia gorzka czekolada A wlosy miekkie i blyszcza.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 13:21   #255
LadyMila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1
GG do LadyMila
Red face Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Właśnie mam przed sobą Garnier 100% color opalizująy szatyn. Już raz kładłam ten kolorek jednak tylko po to by pokryć wściekłą czerwień która wyszła mi po użyciu koloru ciepły bursztyn Loreal. Może ywszedł taki bo kładałam go na jasny blond, w każdym razie na opakowaniu było napisane, że nadaje się do tego koloru-niestety.... Ponieważ moim naturalnym kolorem jest ciemny troche myszowaty blond to raczej nie bede wracać do naturalnego koloru. Napisze co mi wyszło po koloryzacji. Obecnie mam na głowie dziwny brąz z odcieniami rudego i nie wiadomo jeszcze czego. Mam nadzieję, że wyjdzie mi chodź troche podobny kolorek do tego na opakowaniu .
LadyMila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 18:40   #256
Nea75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Wyślij wiadomość przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

A ja jestem z tej farby BARDZO zadowolona.
Mieszam ze soba 2 kolory - szatyn opalizujacy i gleboki szatyn i wychodzi piekny kolorek a dzieki temu jak sie zmywaja nie maja w sobie zadnego cieplego odcienia tylko blakna mi na dokladnie taki kolor jak na opakowaniu szatyna opalizujacego. W tym momencie najlepsza farba jakiej kiedykolwiek uzywalam a maluje wlosy juz nie malo latek XD
Nea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 19:18   #257
Ice*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 33
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Hey
Używałam tej farby raz.. i nie zrobię tego nigdy więcej
Miałam jakiś brąz, teraz nie pamiętam dokładnie który, bo to było prawie rok temu. Mój naturalny kolor to mysi, ale dość jasny blond. I najpierw byłam u fryzjera z tym przyciemnianiem. A że farbka mocno płowieje na moich włosach, to była powtórka z rozrywki, ale w domku z koleżanką i właśnie 100%.. Cóż.. po tygodniu byłam już ruda, a włosy suche.. szorstkie.. straszne
Co prawda 5 miesięcy temu wróciłam do balejażu w blondach, ale nadal marzę o kolorku mlecznej czekolady mojej czuprynki ech..
Tej farby na pewno nie polecam!
Lepsze są z Loreal (preference próbowałam) i Safira w zdecydowanie lepszej kondycji zostawia włosy i dłużej się utrzymuje
__________________
Uśmiech to niedrogi sposób na poprawienie naszego wyglądu
Ice* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 19:42   #258
norrtalje_girl
Rozeznanie
 
Avatar norrtalje_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 901
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Zgadzam się, ja miałam robione pasemka ciemny blond i teraz chciałam wrócić do swojego naturalnego koloru. Kupiłam opalizujący brąz, bo na zdjeciu wygladał dokładnie jak mój naturalny. Zawiodłam się, jak położyłam go na włosy, bo były bardziej mysie niż na zdjeciu, a do tego dosłownie po trzech myciach wyszły z powrotem pasemka tak, że teraz mam je po prostu ciemniejsze niż przed farbowaniem, ale i tak dość widoczne zamiast równego koloru na cąłej głowie. Nie polecam
__________________


Powrót córki marnotrawnej
norrtalje_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 16:33   #259
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Dziewczyny.Mam do was pytanie.Czy ta farba z Garniera -jakas ciemna-zafarbowalaby mi dobrze odrosty? Mam odwieczny problem z tymi wlosami,bo do tej pory malowalam szamponem -kremem z Joanny i co je pomalowalam to zaraz mi sie wszystko z odrostow zmywaloWiec musialam malowac je pare razy w miesiacu.Nie chcialam ich niszczyc,ale teraz sobie tak mysle ze malujac je pare razy niszcze je rownie mocno jakbym miala je pomalowac farba.Doradzcie mi cos plisss!
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-06, 16:37   #260
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Cytat:
Napisane przez julka:) Pokaż wiadomość
Dziewczyny.Mam do was pytanie.Czy ta farba z Garniera -jakas ciemna-zafarbowalaby mi dobrze odrosty? Mam odwieczny problem z tymi wlosami,bo do tej pory malowalam szamponem -kremem z Joanny i co je pomalowalam to zaraz mi sie wszystko z odrostow zmywaloWiec musialam malowac je pare razy w miesiacu.Nie chcialam ich niszczyc,ale teraz sobie tak mysle ze malujac je pare razy niszcze je rownie mocno jakbym miala je pomalowac farba.Doradzcie mi cos plisss!
Oj ta farba slabo chwyta odrosty,Farbowalam kasztanem opalizujacym i chwycila odrosty na rudo a reszte jak trzeba i bardzo szybko sie wyplukuje.Nie polecam jej raczej za to co mi zrobila z odrostami
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 17:10   #261
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Oj ta farba slabo chwyta odrosty,Farbowalam kasztanem opalizujacym i chwycila odrosty na rudo a reszte jak trzeba i bardzo szybko sie wyplukuje.Nie polecam jej raczej za to co mi zrobila z odrostami
To zapewne nie wina farby-przecież w przypadku każdej innej farby jest tak że im odrost jest jasniejszy tym odcien chwyta bardziej na jasno a reszta włosków o wiele ciemniej.jesli uzyłabys farby innej firmy zapewne byłoby tak samo.Jedynym odcieniem który zawsze chwyta równo i odrosty i resztę włosów jest czerń,w innym wypadku zawsze trzeba się liczyc ,że odrost będzie inaczej wyglądał niż reszta włosów,ta róznica wynika z róznego stopnia nasycenia barwy włosa a nie z winy danej farby.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 20:12   #262
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

no wlasnie ja mam jasniejsze odrosty niz farba,bo farbuje na baaaardzo ciemny braz a naturalny mam taki szarawy braz.Nie wiem co robic,ktora farbe kupic...
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 21:05   #263
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

"głęboki szatyn" z garnier 100% color chwyta mocno i nie robi się rudy na moich trzymał się bardzo długo, dopiero po 3 miesiącach sprał się do jaśniejszego brązu, ale ja miałam rozjaśniane włosy.
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 20:03   #264
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

ja właśnie jestem po dekoloryzacji włosow z bardzo ciemnych. mam teraz przy odrostach jasny blond ktory przechodzi w rudawy ciemny blond. no i kupilam garniera 100% kolor 701 ciemny blond, czyli podobny do koloru moich naturalnych wlosow. no i nie wiem czy to wyjdzie, bo wszedzie czytam ze farba szybko sie zmywa... a nie chce znowy wyglada jak pajac(jak w chwili obecnej ) czy jest ktos komu kolor sie nie zmył? a farbował z jasnych na ciemniejszy kolor?
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 09:30   #265
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

głęboki szatyn tak mi wyszedł :
(ale juz jest po farbowaniu jakies 2 tygodnie i jest poblask rudego)
zdjecia sa bezposrednio po farbowaniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP2028p.JPG (120,1 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP2031p.JPG (119,7 KB, 235 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP2035p.JPG (122,1 KB, 220 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP2037p.JPG (119,3 KB, 228 załadowań)
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 14:08   #266
zyrafka85
Przyczajenie
 
Avatar zyrafka85
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 5
GG do zyrafka85
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Mam problem z moimi wlosami nie wiem co mam zrobic.Historia jest dluga....moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond...od ponad 6 lat rozjasnialam wlosy bo zawsze mi sie podobaly sliczne jasne blondy...rozjasnianie powtarzalam gdzies co pol roku...i bylo dobrze...do momentu dopoki moja kolezanka mi nie spalila wlosow!!!! Cala gora az sie ciagnela i bylam zalamana!! wlosy rosna mi dosyc szybko...mialam juz wielki odrost moich naturalnych ciemnych wlosow ktory bardzo mnie denerwowal!!wiec postanowilam zepojde do fryzjera i je przyciemnie na moj naturalny kolor.Fryzjerka zamiast mi je przyciemnic to jeszcze mi rozjasnila moj naturalny kolor i wyszlam ruda!!! a tam gdzie byly blond wyszedl platynowy!!tragedia!!byla m zalamana!!pofarbowala mi na ciemny blond z jakims innym kolorem.Bylo lepiej ale nadal byly rude tylko ze ciemniejsze!! nie wiedzilam juz co robic.Nie moglam patrzec na siebie!pojechalam do lepszego fryzjera i zrobila mi szamonem koloryzujacym z firmy Kadus ciemny blond(farba nie mogla byc bo ile mozna farbowac wlosy tym bardziej ze byly popalone ).Wloski wyszy bardzo ciemne ale w sloncu caly czas widac ta rudzizne! Znalazlam z firmy loreal Casting Glos bez amoniaku wlasnei ciemny blond....powinno sie powtarzac ta koloryzacje tak co miesiac a ja robilam to co 2...3 tygodnie!!nie moglam patrzec na te rude wlosy!niby co raz mniej je widac(ale widac) bo kolor sie wpija powoli w te wytrawione wlosy ale po tym ciemnym blondzie oprocz ze widac ta rudosc to dostaja jeszcze taki dziwny zielonkawy kolor!!! cos jakby oliwka trudno to opisac .Maja taka poswiate!Jestem juz zalamana bo nei wiem co robic!chcialam kupic teraz farbe Z Garniera gleboki szatyn tylko boje sie ze znowu naraze wlosy,bedzie nadal widac ta rudzizne i to ze beda za czarne!!Niech mi ktos doradzi!! pomoze bo ja nie wiem co juz robic Ps.przepraszam ze tak sie rozpisalam..
zyrafka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 14:40   #267
kasiuuunia_ol
Zadomowienie
 
Avatar kasiuuunia_ol
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 660
Thumbs up Dot.: Garnier 100% color

Cytat:
Napisane przez Lovisa Pokaż wiadomość
Wreszcie pojawiła się u nas ta farba Jeśli ktoś nie wie, to informuję Jestem ciekawa, czy ktoś już używał Bardzo podoba mi się blond miedziano-zlocisty i zastanawiam się, czy się na niego nie skusić [na KWC opinii prawie brak, z uwagi na to, że farba dopiero niedawno pojawiła się na polskim rynku]. Interesuje mnie, czy farba jest dobrej jakości, czy ma dołączoną odżywkę, czy to coś w stylu tych, które reklamuje Brodzik Cena nie jest wysoka - 15zł, ale trudno się tylko tym sugerować.


Maluej Garnierem 100% intensywna czern. Po pierwsze ciesze sie ze wreszccie ogolnie dostepna jest farba czarna bez polysku granatowego !!!!!! Teog mi bylo trzeba. Kolor ladny,aplikacja latwa, niska cena, wsyztsko cacy. Wydaje mi sie tlyko ze farba szybko sie "spiera" ale moze to dziwne spostrzezenie tlyko moje ;P A poza tym nie ma w niej odzywki ;( A uwielbiam odzywki w farbach
__________________
Maturzystka 2010 matura to bzdura ! ;D



RZUCAM PALENIE I ODCHUDZAM SIE :P
kasiuuunia_ol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 15:01   #268
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Garnier 100% color

Cytat:
Napisane przez kasiuuunia_ol Pokaż wiadomość
Maluej Garnierem 100% intensywna czern. Po pierwsze ciesze sie ze wreszccie ogolnie dostepna jest farba czarna bez polysku granatowego !!!!!! Teog mi bylo trzeba. Kolor ladny,aplikacja latwa, niska cena, wsyztsko cacy. Wydaje mi sie tlyko ze farba szybko sie "spiera" ale moze to dziwne spostrzezenie tlyko moje ;P A poza tym nie ma w niej odzywki ;( A uwielbiam odzywki w farbach
Miałam czarną tej firmy, po 2 tygodniach musiałam farbować włosy inna farbą, bo ta się szybko zmywa.
A na rynku jest sporo czarnych farb tych bez różnokolorowych połysków
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 07:51   #269
zyrafka85
Przyczajenie
 
Avatar zyrafka85
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 5
GG do zyrafka85
Question Dot.: Garnier 100% color

Czy nikt mi nie doradzi co mam zrobic?? ja juz patrzec na siebie nie moge!!!!
zyrafka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 08:34   #270
karolka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 63
Dot.: Garnier 100% color

zyrafka najlepsze wyjście to przestać farbować, przeczekać i obciąć. Jak masz już tyle razy farbowane włosy na przeróżne kolory, to nie osiągniesz na nich wymarzonego efektu żadną farbą czy szamponem, zawsze będą przebijać dziwne refleksy, a włosy będą w koszmarnym stanie. Więc albo farbuj na taki kolor, do jakiego dążysz, albo nie farbuj wcale, a jak włosy podrosną, to pozostałości po eksperymentach obetniesz i zostanie to, co teraz jest odrostem.
karolka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:57.