BETTERWARE cz.II - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-13, 23:17   #241
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Dobry z Ciebie sprzedawca ;-) A możesz napisać jak wygląda Twoja prezentacja kosmetyków? Co robisz klientom? Domyślam się, że po tylu latach masz też już spory asortyment do wyboru.
Fakt, mam ich sporo. Ale kupowałam w ekstra promocjach. I zawsze pod siebie. Nie mam tych, które mi nie podchodzą. Nie znam wszystkich serii, ani wszystkich kosmetyków. Pracuje tylko na kilku najdrozszych, bo sama ich uzywam i z nich własnie korzystam na spotkaniach. Dla mnie to najtańsza wersja prezentacji; kosmetyki nie zdążą sie zestarzec W tym miesiącu jadę na serii Ialluron i Goji. Baza Goji połozona NA podklad daje przepiękne rozswietlenie. Równiez jak jakaś pani nie uzywa podkladu, to połozenie jej na krem daje piekna zdrową skorę.
Do tego mleczko i tonik plus scrub, podkład / tu CC cream, korektor, podkład w buteleczce / puder księzycowy, brązer róż, pare kredek do oczu i pomadek . Kilka lusterek stojących, chusteczek wilgotnych. A do ciała jakaś 1-2 serie w tym mies.seria z czarna wanilią oraz Muschio plus jakis krem do rąk / róza/ Na stól stawiam jeszcze 3 buteleczki Lei i Nic więcej nie pokazuje. Najpierw opowiadam o misji BV, potem krótko o kosmetykach i korzyściach z ich stosowania, aby ładnie przejsc do tajników właściwej pielęgnacji. I tu zaczynamy pracę z twarzą. Na tacki nakładam paniom po troszkę wszystkich potrzebnych produktów, kremy ja wybieram. Zaczynamy od zmycia i scrub.... az do doboru podkładu i pomadki. Potem rozmawiamy, zbieram aplikacje bądż zamowienia jesli panie nie chcą same sobie kupowac, referencje, umawiamy spotkania kolejne u nastepnych itp. Tak to ogólnie wygląda.
Równie dobrze mozna to robic tylko z jedna serią Natural Lift i CC cream plus obowiązkowo baza Goji. Do tego brązer albo róż i powiekszająca szminka Malva pasujaca do kazdego typu urody i jedziesz. Zawsze po spotkaniu widać ładniejszą i jakąś zdrowszą twarz, panie są szczęśliwe widząc że wypiękniały i o to chodzi, aby kazda z nas byla zadowolona. Win/WIn
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 06:32   #242
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Wow ;-) Nie chcesz mnie odwiedzić? ;-) A. Przechodziłas jakieś kursy kosmetyczne czy samouk?
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 09:22   #243
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Wow ;-) Nie chcesz mnie odwiedzić? ;-) A. Przechodziłas jakieś kursy kosmetyczne czy samouk?

W dużej mierze samouk
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 11:47   #244
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: BETTERWARE cz.II

Babulenka- w wolnym czasie ja też zapraszam do mnie na pokaz.

Czy testował ktoś tą torebkę do pieczenia ziemniaków?
Ciekawa jestem opinii.Faktycznie ziemniaki są gotowe w 4 minuty?
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 09:45   #245
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Babulenka- w wolnym czasie ja też zapraszam do mnie na pokaz.

Czy testował ktoś tą torebkę do pieczenia ziemniaków?
Ciekawa jestem opinii.Faktycznie ziemniaki są gotowe w 4 minuty?
Hehe, dziekuję dziewczyny

Ankoro nie uzywam mikrofalówki więc nie pomogę. Ale fakt, pysznie te ziemniaki wyglądają i zachęcają do wypróbowania
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 13:05   #246
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Hehe, dziekuję dziewczyny

Ankoro nie uzywam mikrofalówki więc nie pomogę. Ale fakt, pysznie te ziemniaki wyglądają i zachęcają do wypróbowania
Kupiłam tą torebkę do gotowania ziemniaków. I ziemniaki się nie ugotowały.Po 4 minutach były twarde.Po następnych 5 minutach twarde, a dopiero po kolejnych 5 minutach miękkie. Może coś źle robiłam, ( o ile tutaj można coś sknocić), ale może to usprawiedliwić tylko fakt braku instrukcji. To co napisane po angielsku nic nie wniosło. Torebka idzie do zwrotu.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 19:51   #247
anulka1232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: BETTERWARE cz.II

witam, kupiłam ostatnio torebkę do ziemniaków, faktycznie po 4 minutach niestety ziemniaki były twarde chociaż były to młode i malutkie , więc włożyłam je na następne 4 a później na 2 minuty i były ok. Wszystkim bardzo smakowały
Mam pytanie czy opłaca się wykupić pakiet biznesowy , czy ktoś z tej strony u Was zamawia albo zapisuje się do klubu ? pozdrawiam
anulka1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-02, 19:52   #248
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Nie opłaca się
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 10:13   #249
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: BETTERWARE cz.II

W Raporcie brytyjskiego Komitetu Doradców naukowych ds. Odżywiania stwierdzono ,że duże spożycie soków i koktajli owocowych ze względu na zbyt duży nagły zastrzyk cukru nie jest zalecany, bo przyczynia się do próchnicy zębów, nadwagi i cukrzycy.

Badacze naukowi z Uniwersytetu w Glascow opublikowali w specjalistycznym czasopiśmie "Lancet" artykuł, w którym wykazali związek między spożywanymi sokami owocowymi , a większym ryzykiem powstania cukrzycy.Stwierdzili w nim,że soki owocowe są potencjalnie "równie szkodliwe" jak cola czy lemoniada.Podobnie jak w przypadku owoców po przerobieniu warzyw na sok naturalne cukry w nich zawarte przybierają inną formę.Gdy warzywo spożywa się w całości, ściany komórkowe utrzymują naturalne cukry w środku, ale gdy się je rozgniecie, przetrze czy inaczej przerobi na sok , te wewnętrzne cukry uwalniają się z tej struktury.To właśnie w tej zewnętrznej postaci cukry są najbardziej szkodliwe dla nas.Zalecenie, zrezygnować z soków owocowych i warzywnych na korzyść owoców i warzyw w normalnej postaci.

Z Zachodu przyszła do Polski moda na grillowanie.Tam wiedzą jakie to ma skutki zdrowotne i mądrzy ludzi już takiego sposobu spożywania nie stosują. Na Zachodzie wycofują się z picia soków wyciskanych, a więc u nas firmy sprzedają urządzenia do ich wytwarzania , bo nie mają gdzie.
Liczy się pieniądz, a nie zdrowie nieświadomych zagrożenia ludzi.

To tak w skrócie, aby wszyscy byli świadomi,że sprzedając wyciskarkę wcale nie robią tego z troską o zdrowie swoich klientów czy rodziny.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 17:23   #250
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: BETTERWARE cz.II

Podobno jeden z preparatów antycelulitowych z Bottega jest super czy wiecie który to?
magza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 10:52   #251
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Podobno. Ja nie kupuje żadnych preparatów niby na to od kiedy mi uswiadomiono, że cellulit to kwestia wewnętrznego nagromadzenia tłuszczu związanego ze złą przemiana materii, czyli z zaburzeniami w organizmie i że tylko doprowadzenie do równowagi może skutecznie te gulki rozpuscic i odprowadzic . I wiesz co, okazuje sie to prawdą. Zielone odkwaszające soki z jęczmienia i lucerny / ekstrakty rozpuszczane wodą/ faktycznie oprócz innych korzystnych działan juz po ok 3 miesiacach pokazały że rozpuszczaja ten nagromadzony tłuszcz/ cellulit, a teraz po ok roku systematycznego picia nie mam cellulitu w ogóle. Pozbycie sie cellulitu to efekt uboczny odkwaszania organizmu. I wychodzi duzo taniej niz te specyfiki w kremie, które pomimo zachwalania nie spełniły w pełni obietnic. Warunek: odkwaszacz musi byc wysokiej jakości . Polecam ten sposób. Nie pożałujesz.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-13, 15:36   #252
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Podobno. Ja nie kupuje żadnych preparatów niby na to od kiedy mi uswiadomiono, że cellulit to kwestia wewnętrznego nagromadzenia tłuszczu związanego ze złą przemiana materii, czyli z zaburzeniami w organizmie i że tylko doprowadzenie do równowagi może skutecznie te gulki rozpuscic i odprowadzic . I wiesz co, okazuje sie to prawdą. Zielone odkwaszające soki z jęczmienia i lucerny / ekstrakty rozpuszczane wodą/ faktycznie oprócz innych korzystnych działan juz po ok 3 miesiacach pokazały że rozpuszczaja ten nagromadzony tłuszcz/ cellulit, a teraz po ok roku systematycznego picia nie mam cellulitu w ogóle. Pozbycie sie cellulitu to efekt uboczny odkwaszania organizmu. I wychodzi duzo taniej niz te specyfiki w kremie, które pomimo zachwalania nie spełniły w pełni obietnic. Warunek: odkwaszacz musi byc wysokiej jakości . Polecam ten sposób. Nie pożałujesz.
A masz może jakąś sprawdzoną firmę albo preparat ? Jak nie chcesz tu reklamować to pisz na prv tylko odrazu w 3 kopie wyślij bo pamietam że wiadomości na prv od ciebie nigdy nie dochodzą.
magza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 18:19   #253
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Podobno. Ja nie kupuje żadnych preparatów niby na to od kiedy mi uswiadomiono, że cellulit to kwestia wewnętrznego nagromadzenia tłuszczu związanego ze złą przemiana materii, czyli z zaburzeniami w organizmie i że tylko doprowadzenie do równowagi może skutecznie te gulki rozpuscic i odprowadzic . I wiesz co, okazuje sie to prawdą. Zielone odkwaszające soki z jęczmienia i lucerny / ekstrakty rozpuszczane wodą/ faktycznie oprócz innych korzystnych działan juz po ok 3 miesiacach pokazały że rozpuszczaja ten nagromadzony tłuszcz/ cellulit, a teraz po ok roku systematycznego picia nie mam cellulitu w ogóle. Pozbycie sie cellulitu to efekt uboczny odkwaszania organizmu. I wychodzi duzo taniej niz te specyfiki w kremie, które pomimo zachwalania nie spełniły w pełni obietnic. Warunek: odkwaszacz musi byc wysokiej jakości . Polecam ten sposób. Nie pożałujesz.
Ja też chcę poznać te cuda!
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 18:19   #254
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Poszła info daj znac czy dostałaś
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 18:21   #255
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Poszła info daj znac czy dostałaś
Nic 😕
magza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 18:22   #256
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

No i kto ma wyciskarke moze sobie trawe jęczmięnną, mloda pokrzywe, lucernę miętę wyciskac


Juz powinno byc u Was teraz dobrze; nie wstawiłam wczesniej tytułu wiadomości i nie wyszło taki błąd

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2015-06-13 o 18:28
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 18:34   #257
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
No i kto ma wyciskarke moze sobie trawe jęczmięnną, mloda pokrzywe, lucernę miętę wyciskac
W takim razie zostaje mi tylko herbatka pokrzywowa i miętowa
Nawet nie wiem co to jest lucerna... hehe
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 19:19   #258
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Zawsze mozna kupic gotowca
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 17:58   #259
kasiunia19882
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: BETTERWARE cz.II

Witam! Zastanawiam się czy nie zostać konsultantką... ale nic nie wiem o tej firmie. Czy na dzień dzisiejszy opłaca się w to wchodzić? Jak nię będę miała zamówień to będą jakieś kary czy coś? I czy są jakieś limity, które trzeba przy zamówieniu spełniać? Proszę o jakieś wypowiedzi...
kasiunia19882 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-18, 10:56   #260
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez kasiunia19882 Pokaż wiadomość
Witam! Zastanawiam się czy nie zostać konsultantką... ale nic nie wiem o tej firmie. Czy na dzień dzisiejszy opłaca się w to wchodzić? Jak nię będę miała zamówień to będą jakieś kary czy coś? I czy są jakieś limity, które trzeba przy zamówieniu spełniać? Proszę o jakieś wypowiedzi...
Pewnie, że sie opłaca Witaj kasiunia, w tym miesiącu szczególnie się wejśc opłaca, bo nagrody masz podwójne, z szybkiego startu / przez 3 miesiace/ i z programu lojalnościowego tez przez 3 miesiace. łącznie w nagrodach sa prodkty o wartości ok 340 zł. Warunek jeden dla nagród z szybkiego startu po 100 pkt min co miesiąc a dla lojalki wystarczy w trzecim miesiacu dorzucic 20 pkt / czyli zrobic 120 pkt/
Nie ma żadnych kar ani obowiązków, chcesz zarabiac, zbierasz zamówienia, nie chcesz zbierac zamówien, kupujesz sobie, jesli oczywiście widzisz cos dla siebie atrakcyjnego. W tym wypadku oszczędzasz na marży. A są tu jak dla mnie rewelacyjne środki czyszczące co w domu jest niezbędne i kupowac trzeba, sa tez bardzo dobre włoskie kosmetyki pielęgnacyjne. No i jest wyciskarka Kuvings, jak ktos lubi sprzedawac może organizowac pokazy i na niej tylko zarabiac. No i możesz budowac grupę klubowiczów, którzy sami bedą chcieli osdzczędzac na zakupach do domu plus moze troche na nie zarobic a ty od ich obrotu dostaniesz premie od firmy. Mozliwości jest wiele, a co Ty z nich wybierzesz dla siebie to zależy tylko od Ciebie Wpisowe 9,90 zł dolicza dopiero w momencie skladania zamówienia. Jesli przez rok nic nie zamówisz nic nie zapłacisz i z rejestru klubowiczów wylecisz. To tak ogólnie.
Pozdrawiam, babu
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 12:27   #261
kasiunia19882
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: BETTERWARE cz.II

Wszystko wygląda zachęcająco a co z katalogami? Trzeba je zamawiać samemu?
kasiunia19882 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 14:56   #262
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Jesli wprowadza Cię osoba w realu to zapewne od niej otrzymasz parę katalogów na dobry początek Jesli przez neta sie rejestrujesz i nie masz sponsora to sama sobie musisz zamówic / 10 szt kosztuje 15,50 i są wysyłane bez kosztów przesyłki/ Do kazdego zamówienia firma doklada jeden katalog
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 13:05   #263
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: BETTERWARE cz.II

Klientka zwróciła mi uwagę,że w lipcowym katalogu np. pompka do butelek z wodą kosztuje w B. 32,90, a identyczna w Kauflandzie - 6,90.Podziękowała za katalog i powiedziała,że nie będzie nic kupować w B., bo to kpina co robią z cenami i jak naciągają klientów.
już wcześniej klientki wyśmiewały cenę wirówek do sałaty ( w katalogu lipcowym 109,00 zł), kiedy takie same są w hipermarkecie po 20,00 zł.Też dobrej jakości, bo kupiły i sprawdziły.

Babuleńka - chwalisz jakość chemii w B., a ja tą jakością jestem zawiedziona.Np. płyny do WC tragicznie słabe.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 13:14   #264
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Klientka zwróciła mi uwagę,że w lipcowym katalogu np. pompka do butelek z wodą kosztuje w B. 32,90, a identyczna w Kauflandzie - 6,90.Podziękowała za katalog i powiedziała,że nie będzie nic kupować w B., bo to kpina co robią z cenami i jak naciągają klientów.
już wcześniej klientki wyśmiewały cenę wirówek do sałaty ( w katalogu lipcowym 109,00 zł), kiedy takie same są w hipermarkecie po 20,00 zł.Też dobrej jakości, bo kupiły i sprawdziły.

Babuleńka - chwalisz jakość chemii w B., a ja tą jakością jestem zawiedziona.Np. płyny do WC tragicznie słabe.
To prawda z cenami, u nas w Netto te pompki o których piszesz są po 4,00 zł - identyczne, i kule do prania biustonoszy po 6,99 zł tez identyczne.
A co do chemii, to mam kilka sprawdzonych / teraz doszło do ulubionych parę z nowej nano premium/ których nie zamienię na żadne inne/ Do toalety nie mam zastrzezen, z tym że ja dodaje systematycznie tego odkamieniacza, kiedys mi zabraklo bo długo były w brakach i kupiłam jaki w Biedrze, ale nie zauwazylam, aby był lepszy. Jesli masz jakis super sprawdzony to podaj.

Staram się byc rzetelna w wydawaniu opinii, aczkolwiek zdaje sobie sprawę, że to co mi odpowiada nie musi odpowiadac innej osobie, mamy rózne przeciez preferencje, co jest normalne, bo inaczej byłoby nudno.

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2015-06-29 o 14:31
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 11:18   #265
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
To prawda z cenami, u nas w Netto te pompki o których piszesz są po 4,00 zł - identyczne, i kule do prania biustonoszy po 6,99 zł tez identyczne.
A co do chemii, to mam kilka sprawdzonych / teraz doszło do ulubionych parę z nowej nano premium/ których nie zamienię na żadne inne/ Do toalety nie mam zastrzezen, z tym że ja dodaje systematycznie tego odkamieniacza, kiedys mi zabraklo bo długo były w brakach i kupiłam jaki w Biedrze, ale nie zauwazylam, aby był lepszy. Jesli masz jakis super sprawdzony to podaj.

Staram się byc rzetelna w wydawaniu opinii, aczkolwiek zdaje sobie sprawę, że to co mi odpowiada nie musi odpowiadac innej osobie, mamy rózne przeciez preferencje, co jest normalne, bo inaczej byłoby nudno.
Ja zawsze przed wlaniem płynu do toalety wlewam tam garnek gorącej wody. Uważam bowiem,że reakcje chemiczne między kamieniem a płynem czyszczącym lepiej przebiegają w wyższej temperaturze.

W katalogu czerwcowym sprzedałam klientkom kilkadziesiąt lejków na przetwory. Naprawdę polecam, są super. Fajnie wlewał mi się dżemik truskawkowy do słoiczków o różnych średnicach szyjek. A pochwalę się zrobiłam ich ponad 50 sztuk.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 19:38   #266
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Ja zawsze przed wlaniem płynu do toalety wlewam tam garnek gorącej wody. Uważam bowiem,że reakcje chemiczne między kamieniem a płynem czyszczącym lepiej przebiegają w wyższej temperaturze.

W katalogu czerwcowym sprzedałam klientkom kilkadziesiąt lejków na przetwory. Naprawdę polecam, są super. Fajnie wlewał mi się dżemik truskawkowy do słoiczków o różnych średnicach szyjek. A pochwalę się zrobiłam ich ponad 50 sztuk.
Mówisz o tym żółtym? Mam go juz od chyba roku i zdaje sie, że tez o nim piałam psalmy pochwalne Jak ktos robi przetwory to przyrząd obowiązkowy Wlewa sie ekspresowo i nie brudzi krawędzi.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 23:38   #267
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Mówisz o tym żółtym? Mam go juz od chyba roku i zdaje sie, że tez o nim piałam psalmy pochwalne Jak ktos robi przetwory to przyrząd obowiązkowy Wlewa sie ekspresowo i nie brudzi krawędzi.
Tak ,o nim. Tylko teraz jest pomarańczowy.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-04, 17:25   #268
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

A ktora z Was tęskniła za kolagenem? Juz jest, tylko troche inny....
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-04, 18:04   #269
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: BETTERWARE cz.II

A czy któraś z was brała może ręczniki z lipcowego katalogu ? Jak z ich jakością ?
magza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 20:37   #270
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
A ktora z Was tęskniła za kolagenem? Juz jest, tylko troche inny....
Niestety, moje klientki nie czekały na powrót kolagenu w B. ( zwłaszcza,że nie było informacji,że taki powrót będzie) i zaprzyjaźniły się z kolagenami innych firm. Nie ma szans, aby wróciły.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez magza Pokaż wiadomość
A czy któraś z was brała może ręczniki z lipcowego katalogu ? Jak z ich jakością ?
Nie brałam i nie mam opinii o tych ręcznikach.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-16 11:21:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.