Walka z CELLULITEM w miesiąc - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-25, 19:58   #2101
NiczymFeniks
Zadomowienie
 
Avatar NiczymFeniks
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 021
GG do NiczymFeniks
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja mam dzisiaj lenia, styrali mnie w pracy nogi mnie tak bolą ze nie mam siły na ćwiczenia, pomasowałam sie troche i balsam zaraz ide nakladać, bańki dzisiaj odpadaja bo będę fioletowa, śmieszne te siniaki taki rozsypany ryż, ale widac ze cos sie rusza
__________________
82-81-80-79- 78- 77- 76- 75- 74-73-72-71-70-69 -68- 67-66- 65-64- 63-62-61-60 a może i mniej


13.09.2014
NiczymFeniks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 20:59   #2102
Bniewie
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 284
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

uff, dawno mnie tu nie było... ale wciąż staram się walczyć
rzeczywiście pupa stała się trochę bardziej jędrna i gładka... ale pan C nie chce odejść.
to trwa juz ok miesiąca, mam nadzieję, ze wytrwałosć się opłaci
a jak u was?

mam pytanko: znacie jakąś dietę, szczególne produkty spożywcze, które wspomagają walkę z C?
Bniewie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 06:27   #2103
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

u mnie to samo,gładka skóra i jędrniejsza pupa ale pan C nadal widoczny

co do diety to oczywiście-zdrowa,czyli bez fastfoodów,słodyczy,ostry ch i tłustych potraw,kawy,papierosów,al koholu,a spozywac nalezy:ryby,twarogi,mięso drobiowe,owoce(szczególni e pomidory),warzywa,jajka,o liwa z oliwek,orzechy,kiełki zbóż,dużo wody mineralnej,czerwonej i zielonej herbaty

a i zapomniałabym!bardzo ważne jest ograniczenie soli w jedzeniu!!

jak ciężko jest byc kobietą
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)

Edytowane przez małaPaulina
Czas edycji: 2009-03-26 o 06:32
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 07:56   #2104
aggie3
Rozeznanie
 
Avatar aggie3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 534
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

No u mnie tez tak jak u was. nozki i pupa zrobily sie jedrniejsze i gladsze a ten uparty cellulit ani drgnie. ale walcze dalej i mam nadzieje ze dam rade i do wakacji pozbede sie pana C. (banki chinskie musze sobie zafundowac to chyba szybciej zejdzie)
pozdrawiam i zycze wytrwalosci
aggie3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 11:18   #2105
TaakaPani
Raczkowanie
 
Avatar TaakaPani
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 271
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Z tą paskudą zaczynam walczyć dzisiaj.
Motywacja silna - szorty, wakacje z TŻtem, basen. Chcę się jakoś prezentować z tyłu.
Mój plan antycellulitowy to:

1. Ruch! Rano skakanka i przysiady, wieczorem bieganie, przed tv gimnastyka, poza tym słynne 8minute i hulanie hoopem.
Plan ambitny, bo przez całe pół roku nie ruszałam tyłeczka.

2. Masaż antyCelullitowy dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Przy użyciu serum z Eveline.

3. Serenkowa gąbka pod kąpielą. Szorować, szorować, szorować!

4. Dietka! Więcej wody, codziennie 2l. wody i soków, mnóstwo warzyw.
Zero białego chleba - jadam pełnoziarnisty. Nie wspominając o słodkościach. Słodkością będzie owoc.

5. Peeling kawowy raz w tygodniu, zmieszany z kakaem.

6. Na bladej skórze barzdiej widoczny jest celullit, więc pójdę kila razy na solarium i wysmaruję się opalającymi cudami.


3mam za Was kciuki dziewczyny! Uda się!
__________________
Matma!!!
Matma!!!

TaakaPani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 16:34   #2106
NiczymFeniks
Zadomowienie
 
Avatar NiczymFeniks
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 021
GG do NiczymFeniks
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez TaakaPani Pokaż wiadomość
6. Na bladej skórze barzdiej widoczny jest celullit, więc pójdę kila razy na solarium i wysmaruję się opalającymi cudami.!
NIE RADZE!!!!

pozbywajac sie cellulitu pozbedziesz sie paru cm w obwodzie ud co za tym idzie będa rozstepy a na opalonej skórze widac je jak cholera. zafunduj sobie solarium jak ja prawie go nie bedzie
__________________
82-81-80-79- 78- 77- 76- 75- 74-73-72-71-70-69 -68- 67-66- 65-64- 63-62-61-60 a może i mniej


13.09.2014
NiczymFeniks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 16:45   #2107
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Nie ma nic gorszego niż blade rozstępy na skórze strasznie to wygląda!
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii

kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 17:13   #2108
Bniewie
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 284
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

a ja niestety już je mam.. nie są skutkiem walki z C, pojawiły się w już dawno temu, cała pupa padła ich ofiarą.
no ale obawiam się, ze mogą pojawić się nowe:
jest na nie jakaś metoda?
Bniewie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 21:19   #2109
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

tak samo istnieją balsamy redukujące rozstępy nie martw się ja mam ten sam problem tzn rozstępy na pupie moja koleżanka kiedyś używała kremu na rozstępy przeznaczonego dla kobiet w ciąży i jej poschodziły nie całkiem ale różnica diametralna!
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii

kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 21:42   #2110
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

dziewczyny a macie te rozstępy białe czy jeszcze czerwone?
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 21:50   #2111
wandziucha
Raczkowanie
 
Avatar wandziucha
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 181
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ehhh... Mam już dosyć tego głupiego C.! i rozstępów też. Czemu ich pozbycie nie może być łatwiejsze?
Mam wrażenie, że on w ogole nie zmniejsza się, a jak byłam w sklepie w przymierzalni to już w ogóle się załamałam. Tam światła są takie, że moje pośladki i uda wyglądają tragicznie...
Ale nie poddam się
I pozbędę się go
wandziucha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 21:58   #2112
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja mam i takie i takie
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii

kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 22:25   #2113
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

wiecie,mam kolezanke ktora jest modelką i mowila mi ze przed pokazem (jakies szorty,bielizna,kostiumy kapielowe) zwykle smaruje sie dziewczynom ,,tyły" jakims bronzerem, zeby ukryc optycznie cellulit bo niektore modelki tez go maja.nawet dawno temu czytalam o tym w gazecie. mysle ze posmarowanie sie balsamem brązującym nie jest złym pomysłem.u mnie przynajmniej jakos optycznie poprawia stan pupy.no i ja jakos lepiej sie czuje
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 23:08   #2114
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

bo co do rozstepów z tego co wiem czerwone są jeszcze do usunięcia, ale z takimi starymi białymi to już niewiele da sie zrobić
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 06:21   #2115
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
bo co do rozstepów z tego co wiem czerwone są jeszcze do usunięcia, ale z takimi starymi białymi to już niewiele da sie zrobić
no to już pewnie tylko laserami itp,ja też mam niestety białe rozstępy na tyłku najgorzej właśnie moja skóra wygląda zawsze po kąpieli,wtedy celullit i rozstępy są mega wielkie
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 13:12   #2116
kasia3737
Raczkowanie
 
Avatar kasia3737
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 57
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez wandziucha Pokaż wiadomość
Ehhh... Mam już dosyć tego głupiego C.! i rozstępów też. Czemu ich pozbycie nie może być łatwiejsze?
Mam wrażenie, że on w ogole nie zmniejsza się, a jak byłam w sklepie w przymierzalni to już w ogóle się załamałam. Tam światła są takie, że moje pośladki i uda wyglądają tragicznie...
Ale nie poddam się
I pozbędę się go

heh, ja wczraj mialam tak samo w przymierzalni w zarze.. wydaje mi sie ze juz sa pewne efekty mojej walki, ale jak sie zobaczylam w tamtym swietle to zwatpilam normalnie każdą nierówność było widać..

No ale pilnie ćwicze, smaruję się i pije dużo zielonej herbatki, wiec mam nadzieję że z czasem będzie coraz lepiej
kasia3737 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 14:36   #2117
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
no to już pewnie tylko laserami itp,ja też mam niestety białe rozstępy na tyłku najgorzej właśnie moja skóra wygląda zawsze po kąpieli,wtedy celullit i rozstępy są mega wielkie

jakbym o sobie czytała;/
wychodząc spod prysznica staram się omijać wzrokiem lustro bo wtedy się załamuje;/
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 14:59   #2118
Bniewie
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 284
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Niestety te na pupie są białe (rozstępy), ale akurat nie one mnie najbardziej martwią, generalnie nie wsytawiam tyłka na widok publiczny więc nie jest to dla mnie wielki problem
w tej chwilii regularnie używam Eveline 3D slim, pisze na nim, że redukuje też rozstępy, a mam też trochę takich w facie powstawania... myślicie że to wystarczy?

też zauważyłam ze w świetle w przymierzalni moje uda wyglądają strasznie i później zastanawiam się jak ja w końcu wyglądam?
czy tak jak w świetle przymierzalni, czy tak ja w domu?
Bniewie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 15:24   #2119
wandziucha
Raczkowanie
 
Avatar wandziucha
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 181
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Bniewie Pokaż wiadomość
też zauważyłam ze w świetle w przymierzalni moje uda wyglądają strasznie i później zastanawiam się jak ja w końcu wyglądam?
czy tak jak w świetle przymierzalni, czy tak ja w domu?
No te przymierzalnie są okropne, ja wole myśleć, że wygladam tak jak w domu przy świetle dziennym. Bo inaczej to bym się chyba załamała
wandziucha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 15:50   #2120
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja to samo w roznych przymierzalniach inaczej widze moj cell w niektorych go nie widac prawie a pojde do innej i jest wiecej np. wiec mnie to lotto te lustra wszystkie bo i tak wiem ze jest zaczynam sie godzic z tym ze jest byl i bedzie no bo trudno, co przyznac taka uroda kobiety... walczyc bede zeby bylo go mniej ale on pozostanie... niestety moje rozstpey tez sa biale.. czasem nowe sa bilae od razu ale trudno. na biuscie mam ich sporo i juz pare miesiecy staram sie ich pozbyc i nic,... muwicie, ze kremy dla kobiet po ciazy beda dobre? moze warto sprobowac skoro nic innego nie skutkuje
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 16:18   #2121
aguna
Rozeznanie
 
Avatar aguna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 889
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

nie mowcie mi nic o przymierzalniach! nienawidze ich! mimo ze jestem szczupla i w swietle dziennym tego nie widac, w sklepach moje nogi sa jakby oblepione tluszczem a o cellulicie nie wspomne ;/ wole na siebie nie patrzec

a tak a' propo juz ok miesiaca intensywnie walcze z cellulitem za pomoca masazy, czasem banki chinskiej, prysznicow, lepszej diety... i wiecie co? nie widze prawie zadnych rezultatow ;/ chyba nie pozbede sie juz tego, moze taka moja natura i budowa?
aguna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 17:03   #2122
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Napewno powoli idzie zniszyć te świństwa tzn cellulit i rozstępy choć znaczną część chociaż każde rezultaty są dobre;D, ale trzeba czasu i cierpliwości!
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii

kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 17:17   #2123
aguna
Rozeznanie
 
Avatar aguna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 889
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja zaczynam powoli myslec ze nigdy sie tego cholerstwa nie pozbede ;/
aguna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 17:52   #2124
NiczymFeniks
Zadomowienie
 
Avatar NiczymFeniks
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 021
GG do NiczymFeniks
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez aguna Pokaż wiadomość
ja zaczynam powoli myslec ze nigdy sie tego cholerstwa nie pozbede ;/
ejjj nie wolno sie zniechecać, trzeba myslec pozytywnie. pomyśl sobie, ze pare ciezkich tygodni i bedziesz w wakacje tak szprycha, ze faceci dostaną ślinotoku na Twój widok :P
__________________
82-81-80-79- 78- 77- 76- 75- 74-73-72-71-70-69 -68- 67-66- 65-64- 63-62-61-60 a może i mniej


13.09.2014
NiczymFeniks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 18:19   #2125
kasia3737
Raczkowanie
 
Avatar kasia3737
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 57
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

dla mnie najlepszym dowodem na to ze mozna sie tego pozbyc jest to, ze polkolenie naszych babć czy mam wogóle nie znało takiego problemu jak cellulit... Wydaje mi sie ze bylo tak dlatego ze wszystko co jadło się wtedy nie było tak napompowane chemią..
Więc staram się tej chemii unikać i wierzę że prędzej czy później pogonie pana C.
kasia3737 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 19:22   #2126
aguna
Rozeznanie
 
Avatar aguna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 889
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez NiczymFeniks Pokaż wiadomość
ejjj nie wolno sie zniechecać, trzeba myslec pozytywnie. pomyśl sobie, ze pare ciezkich tygodni i bedziesz w wakacje tak szprycha, ze faceci dostaną ślinotoku na Twój widok :P
heh ale C to takze sprawa hormonalna a moja figura sama w sobie wskazuje ze mam duzo estrogenow ( szerokie biodra i duze wciecie w talii ) wiec moze nie da sie juz tego poprawic... ale jednak staram sie nie poddwac ;p ma dodatek cwicze podnoszenie miesni posladkow ale nie wiem czy nie robie za malo powtorzen? robie wymachy nog w klęku po 50 na kazda noge i jeszcze pare innych. jak myslicie?

Cytat:
Napisane przez kasia3737 Pokaż wiadomość
dla mnie najlepszym dowodem na to ze mozna sie tego pozbyc jest to, ze polkolenie naszych babć czy mam wogóle nie znało takiego problemu jak cellulit... Wydaje mi sie ze bylo tak dlatego ze wszystko co jadło się wtedy nie było tak napompowane chemią..
Więc staram się tej chemii unikać i wierzę że prędzej czy później pogonie pana C.
moja mama zawsze mowi ze za jej czasow nie bylo czegos takiego jak C ;p zazdroszcze! tez staram sie nie jesc chemii ale np herbate slodze slodzikiem, zeby nie zwiekszac ilosci cukru, bo to on powoduje rowniez C, prawda? ale kolko sie zamyka, tak zle i tak nie dobrze a nie moge sie wyzec slodzenia

Edytowane przez aguna
Czas edycji: 2009-03-27 o 19:23
aguna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 19:37   #2127
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

damy rade!! myśl o wakacjach, spódniczkach i spodenkach daje mi siłe do walki;D będzie dobrze
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii

kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 19:48   #2128
NiczymFeniks
Zadomowienie
 
Avatar NiczymFeniks
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 021
GG do NiczymFeniks
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez aguna Pokaż wiadomość
heh ale C to takze sprawa hormonalna a moja figura sama w sobie wskazuje ze mam duzo estrogenow ( szerokie biodra i duze wciecie w talii ) wiec moze nie da sie juz tego poprawic...
Ja też mam szerokie biodra i odstajacy tyłeczek, zawsze byłam chuda teraz przez 3 miesiace siedzialam w domu, nie moglam ćwiczyć ani sie ruszac (miałam uraz kregosłupa) wiec troszke mi sie przytuło coz a tym idzie pan C sie zadomowił i powiekszył swoje terutorium do tego czytalam że tavbletki antykoncepcyjne tez skutkuja celulitem a ja je niestey musze zarzywać chcąc nie chcąc. W tamtym roku tez brałam i sie pana C pozbyłam, wiec teraz też sie da tylko nie mozna sie poddawać.

Ja wlasnie jestem po seri ćwiczeń, dzisiaj w pracy biegalam cały dzień, a nie siedziałam, i teraz jak to mówi mój facet sie marynuje ( po bankach balsam anty i folia)

Trzymam kciuki dziewczynki
__________________
82-81-80-79- 78- 77- 76- 75- 74-73-72-71-70-69 -68- 67-66- 65-64- 63-62-61-60 a może i mniej


13.09.2014
NiczymFeniks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 19:51   #2129
aguna
Rozeznanie
 
Avatar aguna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 889
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez NiczymFeniks Pokaż wiadomość
Ja też mam szerokie biodra i odstajacy tyłeczek, zawsze byłam chuda teraz przez 3 miesiace siedzialam w domu, nie moglam ćwiczyć ani sie ruszac (miałam uraz kregosłupa) wiec troszke mi sie przytuło coz a tym idzie pan C sie zadomowił i powiekszył swoje terutorium do tego czytalam że tavbletki antykoncepcyjne tez skutkuja celulitem a ja je niestey musze zarzywać chcąc nie chcąc. W tamtym roku tez brałam i sie pana C pozbyłam, wiec teraz też sie da tylko nie mozna sie poddawać.

Ja wlasnie jestem po seri ćwiczeń, dzisiaj w pracy biegalam cały dzień, a nie siedziałam, i teraz jak to mówi mój facet sie marynuje ( po bankach balsam anty i folia)

Trzymam kciuki dziewczynki
Tobie sie udalo, mam nadzieje ze przyjdzie i czas na mnie
aguna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 21:23   #2130
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez aguna Pokaż wiadomość
ale kolko sie zamyka, tak zle i tak nie dobrze a nie moge sie wyzec slodzenia
uwierz mi,da się
przestałam słodzić odkąd zaczęłam pić zieloną i czerwona herbatę.teraz mogę wypić nawet czarną kawę bez słodzenia.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.