Edyta Gorniak - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-19, 20:46   #1
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118

Edyta Gorniak


Wlasnie weszlam na strone internetowa Edyty Gorniak i wiecie co zobaczylam? Jej zdjecie, kilka slow wierszem i na tym koniec. Nie da sie wejsc na strone. Zastanawia mnie czy ostatnie zdarzenia w zyciu Edyty to jakies przemyslane kroki i sprytne planowanie dalszej kariery? Jak sadzicie? Kiedys ja lubilam i nadal cenie jako wokalistke, ale po ostatnim liscie, jaki opublikowala w mediach stracilam do niej szacunek. Co myslicie o pani Edycie?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-19, 21:08   #2
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Edyta Gorniak

Ja jakos niegdy za nia nie przepadalam... Jak dla mnie to robi wrazenie takiej "Gwiazdeczki", troche wynioslej i zadufanej w sobie...
Takie zawsze byly moje odczucia.
I powiem tak... Glos to ona ma ale spiewac nie potrafi . Mnie sie jej piosenki nie podobaly... No moze jedna lub dwie, kiedyś, kiedyś...

A poza tym to oczywiscie nie znam jej osobiscie wiec nie wiem jaka jest osoba prywatnie
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-19, 21:25   #3
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: Edyta Gorniak

Nie przepadam rowniez Ma dobry glos, ale przesadza z interpretacja, no i jakaz sloma jej z butow wylazla i prostactwo w tym slynnym liscie do szmatlawcow Nie znam jej, ale jako osoby publiczna klasy nie pokazala.

__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-19, 22:19   #4
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: Edyta Gorniak

Juz wole takie listy niz zgrywanie laleczki i trzepanie rzeskami . Nie znam osobiscie, glos ma piekny (moglaby spiewac naprawde ambitne piosenki, szkoda).
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-19, 22:25   #5
Akina
Akina
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 153
GG do Akina
Re: Edyta Gorniak

Witam! Ja również nie znam Edyty Górniak, ale zawsze podobała mi się jej uroda i przede wszystkim możliwości wokalne - och ile bym dała żeby móc tak śpiewać...
Co do jej klasy czy też jej braku to nie będę najeżdżać na nią jak większość osób choć przeczytałam wspomniany wcześniej list. Faktem jest, że był ostry i czuło się negatywne emocje czytając go, ale z drugiej strony myślę sobie jak okropnie musiała się czuć Edyta wtedy i co przeżywała skoro napisała coś takiego. My nigdy się tego nie dowiemy bo rzeczywistość przedstawiana przez media bardzo odbiega od reliów i dlatego staram się by obiektywna w ocenianiu jej czy kogokolwiek innego. Ja sama w chwilach wielkiego zdenerwowania nie jeden raz nie przebierałam w słowach (chociaż wcale nie jestem z tego dumna) dlatego uważam, że nie można potępiać za to Edyty, która mimo iż jest gwiazdą jest też zwykłą osobą.
Pozdrawiam
Akina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-20, 09:08   #6
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: Edyta Gorniak

Zgadzam się, że Edyta ma głos i mogłaby śpiewać coś ambitniejszego. Ale skoro są takie wymogi rynku...
Mimo popularności jest tez tylko zwykłym człowiekiem, któremu zdarzają się wybuchy złości gdy wchodzi z butami bez pardonu do życia osobistego. Po przeczytaniu listu zamurowało się i zdziwiłam się, ale po przemyśleniu zdałam sobie sprawę, że mogła wybuchnąć gniewem. Treść listu pozostawia wiele do życzenia, ale tak naprawdę mało kto panuje nad sobą gdy jest mocno wzburzony i ma dość ciągłego wchodzenia do życia brukowców, które mają to do siebie, że przeinaczają fakty aby sprzedaż wzrosła?
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-20, 09:37   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Edyta Gorniak

witam
głos może i ma ale co z tego skoro idzie za tym jakiś rodzaj niezrównoważenia psychicznego .

dla mnie list nie był szokiem (jesli chodzi o forme i słownictwo)ale zdziwiłam sie bo przeciez edzia nie została odkryta na 3 dni przed listem , wie na czym polega popularność i co media potrafią .
pozatym jak miała w tym interes to opowiadała o romansach z Krasko ,Gembarowiczem ,jeżdziła na wyspy z kasę gazet z kolejnymi kochasiami bo tak jej było wygodnie ale jak okazało sie ,ze już jej poplularnośc nie pasuje to sie obraziła. no cóż -sama na to pozwoliła .dziwi mnie ,że inne większe ,prawdziwe gwiazdy potrafia zachować prywatnośc a ona nie dlaczwego ?bo nie chciała miec prywatności.

dla mnei jest zwykłą gwiazdką która przez swoją"wrażliwosc"dała sie zeszmacic przez np. super express podobnie jak wisniewski a potem wpadają sobei w ramiona i płaczą .
Żenada.
no to sobie poplotkowałam
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-20, 13:10   #8
mmartaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 394
Re: Edyta Gorniak

I o to chodzi i oto chodzi ... jak to powiedział jeden pan z filmu Hydrozagadka uwazam tak samo iak Paula ,list jest listem ale to co zobaczyłam w pewnym brukowcu (bo ambitniejsze gazety nie zajmują sie edzią)jak wysłała zdjecie swojego synka ,ktory lezy na brzuszku z gołą pupcia w rzadkiej jak zupa kupie i pod spodem napisała ze "widzicie panowie paparzzi mama sie zdenerwowała na was i tak sie załatwiłem" nie pamietam dokładnie ale cos w tym rodzaju czy to jest normalne zachowanie widac ze pani edzia zapomina o umiaze, kidys jak synek podrosnie to moze to miec inne skutki dla jego psychiki , a zresztą media i ten cały swiatek gwiadek jest jak dla mnie wogole popaprany .Pozdrawiam tzezwo myslące kobiety.
__________________
Bądz uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości ))
mmartaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-20, 13:49   #9
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Re: Edyta Gorniak

mmartaa napisał(a):
> (..) kidys jak synek podrosnie to moze to miec inne skutki dla jego psychiki(..)

Taak? a to niby jakie?

Mysle, ze jedynymi skutkami były niesmak i zdziwienie osob, ktore to zobaczyły..
A Edyta..posłuzyła sie dzieckiem, widac, ze naprawde jest na skraju załamania..
Dlaczego ojciec dziecka jej nie pomaga, nie wspiera, pozwala na takie kompromitujace zachowania? Tylko to mnie dziwi..
pozdr
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-20, 15:11   #10
Karola0885
Raczkowanie
 
Avatar Karola0885
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 301
GG do Karola0885
Re: Edyta Gorniak

http://muzyka.onet.pl/mr,996470,wiadomosci.html
__________________
Biżu matki i córki
nowości 22.10
Karola0885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-20, 19:58   #11
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Re: Edyta Gorniak

Na Onecie jest artykuł: http://muzyka.onet.pl/mr,996470,wiadomosci.html Piszą m.in. że "Edyta Górniak zlikwidowała swoją oficjalną stronę internetową. Ma to związek z zapowiadanym przez piosenkarkę zniknięciem z życia publicznego - podał serwis cgm.pl"
__________________
20.06.2015
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-25, 07:54   #12
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 518
Dot.: Re: Edyta Gorniak

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
Na Onecie jest artykuł: http://muzyka.onet.pl/mr,996470,wiadomosci.html Piszą m.in. że "Edyta Górniak zlikwidowała swoją oficjalną stronę internetową. Ma to związek z zapowiadanym przez piosenkarkę zniknięciem z życia publicznego - podał serwis cgm.pl"
Edyta obchodzi w tym roku 30 lat na scenie, pamietam dwudziestolecie w Sopocie, 10 lat szybko zlecialo...
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 19:19   #13
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 518
Dot.: Edyta Gorniak

za minute ostatni live na Insta Edyty Gorniak ever, znika z sieci, a jej social media beda prowadzili pracownicy jej firmy, wpadnijcie kto lubi Edyte
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-08 20:19:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.