Poznańskie Śluby :D - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-14, 15:56   #1921
madabell
Zadomowienie
 
Avatar madabell
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 617
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Treść usunięta
madabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 07:54   #1922
kromcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
GG do kromcia
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Do Madabell: Narazie nie, tylko umowa z orkiestra podpisana, w listopadzie chcemy do restauracji jechac sie rozeznac no i moze umowe pospiszemy a kamerzysta i fotograf to po nowym roku bo na targi chcemy jechac zobaczyc i z tamtąd moze kogos sobie upatrzymy
__________________
Razem: 10.09.2008

Zaręczyny: 18.05.2009

Ślub: 18.06.2011
kromcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 09:54   #1923
madabell
Zadomowienie
 
Avatar madabell
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 617
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Treść usunięta
madabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 12:09   #1924
kromcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
GG do kromcia
Dot.: Poznańskie Śluby :D

u nas kamerzysta i fotograf obowiazkowo bo chcemy mieć pamiatke, tak po kilku latach obejrzec jak składalismy przysiege My orkirstre mamy z Obornik Wlkp. wpisz w google studiorex i na ich stronie jest demo i odsłuchaj sobie, mi oni bardzo sie spodobali no ale kazdy ma inne gusta

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

No a wstepnie zrobilismy liste gosci i wyszło nam ok 60 osób takze weselicho takie w miare bedzie, w sumie to juz chyba sie nie wyprawia takich hucznych wesel jak kiedys a po drugie to mamy małe rodziny
__________________
Razem: 10.09.2008

Zaręczyny: 18.05.2009

Ślub: 18.06.2011
kromcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 17:09   #1925
klemenstynka
Przyczajenie
 
Avatar klemenstynka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
GG do klemenstynka Send a message via Skype™ to klemenstynka
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Cześć dziewczyny!
Mam pytanie czy znacie może jakiegoś układnego księdza bo planuje ceremonie w plenerze...
__________________
Klemenstynka
klemenstynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 09:46   #1926
Marcin Melanowicz
Przyczajenie
 
Avatar Marcin Melanowicz
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 25
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Takiego księdza poznałem kiedy byłem na takich ślubach plenerowych.
Robiłem tam zdjęcia z takich ślubów.Były organizowane przez pałac w Krześlicach. A Krześlice to już djecezja Gnieźnieńska... w Poznańskiej nie ma szans na takie śluby z tego co wiem

Pozdrawiam

Marcin
Marcin Melanowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 19:36   #1927
klemenstynka
Przyczajenie
 
Avatar klemenstynka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
GG do klemenstynka Send a message via Skype™ to klemenstynka
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Dziękuje za informacje. Zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________
Klemenstynka
klemenstynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 17:28   #1928
madabell
Zadomowienie
 
Avatar madabell
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 617
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Treść usunięta
madabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 07:09   #1929
kromcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
GG do kromcia
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Madabell: Tzn. jezeli chodzi o rycerską to restauracja jest ok. na zewnątrz super w środku jeszcze lepiej, ja tam byłam na stypie niestety, jedzenie moze byc no w zależności co zamówicie ale jest smaczne, tylko ten mroczny klimat mnie tam przeraza, bo w środku jak dla mnie i jak nawesele to maja tam zdecydowanie za ciemno
__________________
Razem: 10.09.2008

Zaręczyny: 18.05.2009

Ślub: 18.06.2011
kromcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 13:25   #1930
Marcin Melanowicz
Przyczajenie
 
Avatar Marcin Melanowicz
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 25
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Jest tam rycersko jak na Rycerską restaurację przystało... a jedzenie super i obsługa też bardzo dobra. Już kikakrotnie tam byłem na weselach...Polecam
Marcin Melanowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 23:18   #1931
hedwii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Witam
mam pytanko czy ktoś z Was brał może ślub w zagrodzie bamberskiej
jeśli tak to mam olbrzymią prośbe o zdjecia
no i opinie
Pozdrawiam




ślub 09.2010r
hedwii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 18:05   #1932
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Cytat:
Napisane przez hedwii Pokaż wiadomość
Witam
mam pytanko czy ktoś z Was brał może ślub w zagrodzie bamberskiej
jeśli tak to mam olbrzymią prośbe o zdjecia
no i opinie
Pozdrawiam
:
My z mężem robiliśmy tam rezerwację na roczek naszego synka. Wybraliśmy to miejsce ze względu na obecność ogródka, bardzo ładnego zresztą, bo to był sierpień akurat i fajnie było sobie wyjść po obiedzie na dwór i posiedzieć przy deserku na powietrzu, a nie jak w innych restauracjach jest się zmuszonym siedzieć cały czas w środku, a przez szybę gapić się na ulicę i samochody. W środku jest bardzo elegancko i to też jest na plus
Ale, kiedy załatwialiśmy rezerwację, to pani odpowiedzialna za te sprawy wydawała się mało zainteresowana naszą imprezą. Powiedzieliśmy jej co chcieliśmy, a ona nawet nie proponowała nic ponadto, po prostu wysłuchała i nara... A przecież na takich rodzinnych rezerwacjach restauracja zawsze zarabia i ona mogłaby wyjść z jakimś pomysłem, ale nie wykazała takiegoż zainteresowania. Ponieważ to był roczek, poprosiliśmy, by przy naszym stole były baloniki, by był akcent dziecięcy, a oni do siedzonka synka marnie przyczepili kilka baloników i wsio No więc szału nie było. Na szczęście restauracja nadrabia swoim wyglądem, bo jest tam elegancko i czysto, gościom się podobało Chociaż w restauracji mało miejsca.
A jak byliśmy na obiadku z mężem zanim jeszcze zarezerwowaliśmy miejsce, to obsługiwał nas mało rozmowny kelner, ZA pewny siebie, wyglądało, jakby nas zbywał, zamiast się uśmiechnąć i zagadać do klienta i namówić na jakieś pyszne jedzonko, to potraktował nas chyba jak namolnych interesantów, bo pytaliśmy się co poleca... Dopiero przy następnej wizycie skojarzył nas, że to my jesteśmy od rezerwacji, to się do nas uśmiechał, dziwne podejście... A już na samej rodzinnej imprezce był troszkę bardziej kontaktowny, ale nawet nasi goście stwierdzili, że ten kelner jest dziwny. Zatem szału na nas obsługa i pracownicy nie zrobili, gdybym miała mieć taką obsługę na weselu, to bym się zastanawiała.
A jedzenie? Jak na takie ceny, mogliby mieć urozmaicone menu, aczkolwiek, to co jedliśmy było dobre. Ich specjałem była (i pewnie jest nadal) kaczka i chyba naszym gościom smakowała rzeczywiście, więc do jedzenia nie mam zastrzeżeń.
Największym plusem jest szef kuchni - bardzo fajny w porządku, miły, wyszedł do nas po obiadku i pytał, czy smakowało i czy wsio ok
Ogólnie:
+ miejsce bardzo ładne
+ jedzenie dobre, ale mały wybór
- obsługa średnia
Takie jest moje zdanie, mam nadzieję, że na takich imprezach jak wesele, kadra Zagrody bardziej się stara...

hedwii a byłaś tam na jakiejś wstępnej rozmowie?
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 10:33   #1933
klemenstynka
Przyczajenie
 
Avatar klemenstynka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
GG do klemenstynka Send a message via Skype™ to klemenstynka
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Strasznie nam się pokomplikowało z terminem ślubu i teraz liczę na Waszą pomoc... Potrzebuje informacji odnośnie kościoła na ul. Kościelnej (kosciół najświętszego serca Jezusa i św. Floriana), chciałabym wiedzieć jaki jest ksiądz, jak z dekoracjami na ślubach i co wam przyjdzie na myśl!!!
__________________
Klemenstynka
klemenstynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 12:04   #1934
Marcin Melanowicz
Przyczajenie
 
Avatar Marcin Melanowicz
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 25
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Ksiądz jest bardzo miły i przyjazny... Dekoracji w kościele praktycznie nie potrzeba sam w sobie kościół jest piękny...

Fotografowałem sluby w tym kościele... przepiekny kościół


Pozdrawiam

Marcin
Marcin Melanowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 11:07   #1935
bilion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Kościól przy ulicy Kościelnej jest piękny! Dekoracje wykonuje siostra zakonna-skromnie ale wg mnie wystarczjąco -kwiatki przy ławkach, ładny klęcznik, krzesła dla pary młodej "ubrane" na biało. Proboszcz jest przesympatyczną osobą, bardzo życzliwą. Nasza śpiewaczka poprosiła o możliwość przeprowadzenia swojej próby i nie było problemu by uzyskać na to zgodę Księdza. Kościół jest bardzo wdzięczny jeśli chodzi o fotografie. Dość duży więc goście nie wypełnią go po brzegi ale za to droga do ołtarza pozwala celebrować tę chwilę
bilion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 15:37   #1936
paulinka1985r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Witam wszystkie Poznanianki mój WIELKI DZIEŃ to 21.08.2010 a obecnie jestem na etapie szukania "tych wymarzonych" obrączek. Mam więc pytanie czy możecie polecić jakiegoś dobrego jubilera który wykona obrączki wg wzoru i będą one przede wszystkim trwałe?? Bo naczytałam się o tym, że obrączki się odkształcają, mocno rysują itp już w kilka dni-tygodni po ślubie. Czy stawiacie na takie firmy jak Apart czy Kruk??
paulinka1985r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 16:04   #1937
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: Poznańskie Śluby :D

My kupowaliśmy obrączki u jubilerki przy Hetmańskiej, firma MABRO, jestem zadowolona o tyle, że można tam zamówić obrączki według własnego projektu, a oni zrobią co sobie zażyczysz, a nie płacisz tyle co w Aparcie. Jednak nie łudziłabym się, że obrączki będą wiecznie błyszczeć i lśnić bez zarysowań, moja po tygodniu była porysowana już, wyglądała gorzej niż mojego męża, a to dlatego, że ja w niej zmywam, sprzątam i wszystko robie. No ale po to są obrączki, żeby nosić, a nie oszczędzać
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 11:24   #1938
marta i chomik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17
Dot.: Poznańskie Śluby :D

witajcie koleżanki
mam zarezerwowana sale na nadchodzacy sierpien w Kiekrzu w Eksplorisie. Znacie ten lokal moze któraś była tam na weselu? średnio mi sie podoba wnetrze lokalu chyba bede musiala je 'zamaskowac' możecie mi polecić kogoś kto mi ładnie udekoruje sale? A ślub będzie w kościele w Kekrzu (stad tez ta sala - byle jak najblizej) I tak sie zastanawiam - bo jestesmy drugim ślubem w ciągu dnia, jak to sie robui z dekoracja kościoła w takim przypadku, trzebby pewnie 'dopaść' wcześniej tą pare która ślubuje przed nami i sie dogadac nie?
pozdrowienia

chociaz w sumie tak teraz pomyslalm ten kosciol jest taki barokowo bogaty chyba bym nawet nie dekorowala

Edytowane przez marta i chomik
Czas edycji: 2009-12-09 o 11:26
marta i chomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 19:45   #1939
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Poznańskie Śluby :D

kościół w Kiekrzu jest faktycznie pięknie strojny, więc wystarczą kwiaty. Najlepiej, żebyś poprosiła księdza o jakiś namiar na tą parę, albo na umówienie wcześniej wspólnego spotkania. Czasem można też zrobić próbę ceremonii i tam już dogadać szczegóły. Księża też wiedzą, które kwiaciarki zazwyczaj dekorują kościół, wtedy można mieć spokój o szczegóły przed ceremonią i nie trzeba się martwić, że po pierwszej parze będziecie musieli zmieniać szybko wystrój. No i koszty rozłożone na dwa, niby nic, ale przy ślubnych wydatkach to oszczędność.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 18:01   #1940
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Cytat:
Napisane przez hedwii Pokaż wiadomość
Witam
mam pytanko czy ktoś z Was brał może ślub w zagrodzie bamberskiej
jeśli tak to mam olbrzymią prośbe o zdjecia
no i opinie
Pozdrawiam




ślub 09.2010r
Moi znajomi tam mieli.Ogolnie nie polecam.Jedzenie do niczego ,obluga takze a cenia sie strasznie.


klemenstynka ja mialam slub na koscielnej.To jest moja parafia.Bardzo polecamKosciol zrobil duze wrazenie na gosciach
Proboszcz to bardzo mily i ugodowy czlowiek-znam go od 6 roku zycia
Jesli chodzi o wystroj to o nic nie musielismy sie martwic ,bo siostry dekorowaly. Ogolnie polecam
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502


Edytowane przez atomufka
Czas edycji: 2009-12-16 o 18:04
atomufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 18:46   #1941
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Cytat:
Napisane przez paulinka1985r Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Poznanianki mój WIELKI DZIEŃ to 21.08.2010 a obecnie jestem na etapie szukania "tych wymarzonych" obrączek. Mam więc pytanie czy możecie polecić jakiegoś dobrego jubilera który wykona obrączki wg wzoru i będą one przede wszystkim trwałe?? Bo naczytałam się o tym, że obrączki się odkształcają, mocno rysują itp już w kilka dni-tygodni po ślubie. Czy stawiacie na takie firmy jak Apart czy Kruk??
Widzę, że jesteśmy na tym samym etapie My też teraz w weekend zabieramy się za poszukiwania obrączek Ślub zaplanowaliśmy na 5 czerwca więc czasu coraz mniej zostało
Mi osobiście podobają się u Kruka, jednak mój przyszły mąż kręci nosem Dlatego szukamy dalej wzorku, który spodoba się nam obu
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 18:53   #1942
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Poznańskie Śluby :D

faktycznie, bamberska jest droga, a jedzenie jest hm... dobre, ale bez rewelacji.
Możesz zobaczyć "Wiśniowy sad" na Głogowskiej przy wyjeździe z Poznania. Ja tam jeżdżę z rodziną na obiady i w soboty co chwila jest jakieś wesele, a jedzenie mają bardzo dobre i przystępne cenowo. Niestety nie wiem jak to jest z rezerwacjami i kosztami za osobę.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 18:56   #1943
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
faktycznie, bamberska jest droga, a jedzenie jest hm... dobre, ale bez rewelacji.
Możesz zobaczyć "Wiśniowy sad" na Głogowskiej przy wyjeździe z Poznania. Ja tam jeżdżę z rodziną na obiady i w soboty co chwila jest jakieś wesele, a jedzenie mają bardzo dobre i przystępne cenowo. Niestety nie wiem jak to jest z rezerwacjami i kosztami za osobę.
tez slyszalam ze tam maja dobre jedzonko
Jesli chodzi o male przyjecie to ja moge polecic winiarnię Chimera na Dominikanskiej.Mielismy tam nasze wesele i jestesmy bardzo zadowoleni.Jedzenie przepyszne ,mila obsluga i bardzo przystepne ceny.No i lokalizacja super,tuz przy starym rynku .
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 19:40   #1944
marta i chomik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17
Dot.: Poznańskie Śluby :D

a może ktoś wie jak jest na weselach w Kaskadzie w Krzyżownikach? chyba bedziemy zmieniali miejsce wesela wlasnie na kaskad. szału nie ma w wystroju ale ten widok na jezioro ciekawa jestem czy ktos byl i moze ocenic organizacje i jedzenie
__________________
28.08.2010
marta i chomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 20:15   #1945
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Poznańskie Śluby :D

o widzisz Atomufko, a Chimerze nie pomyślałabym na wesele, ale miejsce faktycznie kameralne i urokliwe. No i dobre jedzenie a tuż obok starówka. Fajny pomysł!

Co do Kaskady, to dwa lata temu na weselu była tam moja mama. Wystrój faktycznie pozostawia wiele do życzenia, ale obsługa była miła. Z tego co pamiętam, mama była rozczarowana jedzeniem, ale może się tam poprawiło. Najlepiej będzie, jeśli pojedziecie tam na obiad i spróbujecie kuchni nie mówiąc, że chcecie tam mieć wesele.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 19:23   #1946
marta i chomik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
Najlepiej będzie, jeśli pojedziecie tam na obiad i spróbujecie kuchni nie mówiąc, że chcecie tam mieć wesele.
i tak tez zrobilismy.
TRAGEDIA
wystroj w swietle dnia masakryczny, tłuste plamy na suficie, toaleta miniaturowa, jak siadalismy oderwalo sie siedzenie od krzesla
jedzenie posozstawia baaaardzo wiele do zyczenia, do tej pory czuje utopionego w tluszczu kotleta i frytki w ktorych wiewcej bylo oleju niz ziemniaka.
obsluga mila byla jak zamawialismy wesele ( rzeczywiscie bardzo sympatyczny pan), dzisiaj wiekszych zarzutow nie mielismy

najlepsze bylo na koncu jak wychodzilismy juz, to widzielismy przez okno jak pan kelner wzial pozostawiona przeze mnie serwetke (taka materialowa), ktora po jedzeniu odlozylam przy talerzu, złożył ją w stożek i postawil na stole DO PONOWNEGO UZYCIA

no i juz nie mamy dylematu

tym bardziej że pojechalismy od razu do Eksplorisa w Kiekrzu gdzie zamowiana tez mamy sale i okazalo sie ze przemalowali sale z paskudnego różu na lepszy kolor. dla mnie to juz przeważylo szale i zostajemy w Eksplorisie.
__________________
28.08.2010
marta i chomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 13:18   #1947
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Poznańskie Śluby :D

dziewczyny mam wielką prośbę ! gdyby któraś z Was wiedziała, że gdzieś ktoś ma na sprzedaż suknie anny lachor tasiemke to piszcie mi na PW !
dzieki
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 18:42   #1948
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Marta i chomik, ale masakra! Myślałam, że może w Kaskadzie coś jednak się zmieniło...
miziol, przypominam, że na wizażu nie zamieszczamy ofert kupna/sprzedaży
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 14:05   #1949
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Poznańskie Śluby :D

przepraszam, szukam po prostu osoby, która miała lub ma ta suknię.
może źle się wyraziłam, że na sprzedaż :/
chciałam podpytać jak się w niej czuła

jeszcze raz przepraszam !
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 16:27   #1950
kawucha
Przyczajenie
 
Avatar kawucha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
GG do kawucha
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Cytat:
Napisane przez miziol Pokaż wiadomość
dziewczyny mam wielką prośbę ! gdyby któraś z Was wiedziała, że gdzieś ktoś ma na sprzedaż suknie anny lachor tasiemke to piszcie mi na PW !
dzieki
dzis bylam na targach i się na nią napaliłam kosztuje 2800zł tyle, ze ten róż mi trochę nie pasowałm, ale to kwestia doboru koloru
__________________
*** A license to love, insurance to hold ***
kawucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-17 08:05:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.