Zachodniopomorskie Panny Młode - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-06, 10:53   #1741
mala mysz
Raczkowanie
 
Avatar mala mysz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 352
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

ja i moj tż jestesmy z koszalina i slub tez w koszalinie lub w okolicach. zespol juz zaklepany "marianna i cyganie" (jesli znacie to chetnie przeczytam opinie), kamerzyste i fotografa (prawdopodobnie 2 w 1) bede zalatwiala w poniedzialek.
mam dylemat co do sali ale mysle ze juz moze w tym tygodniu cos postanowimy bo czas ucieka.
mala mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 11:45   #1742
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Mala Mysz koniecznie załatwiaj salę, teraz jest akurat czas na to..
Mam pytanie co do nauk przedmałżeńskich.. ) W kościele, w którym będziemy ślubować (to nie jest nasza parafia), ksiądz nam powiedział, że warto już się rozglądać, zrobić i mieć spokój, bo później na ostatnią chwilę można się najeść nerwów.
Gdzie robiłyście kurs..? W ogóle jestem ciekawa jakie miałyście wrażenia i jak długo przed ślubem zrobiłyście kurs. )

Muszę się jeszcze pochwalić, w ubiegły wtorek dokonaliśmy z TŻtem pierwszego, wspólnego, poważnego zakupu: komoda do sypialni. Śmiałam się, że tą komodę będziemy wspominać po latach..
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 20:50   #1743
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

My kurs i poradnie robiliśmy dawno temu, czyli wrzesien-październik. Z poradni mam niemiłe wspomnienia, kurs był nawet ciekawy. Nie czekaj dłużej, bo nie ma na co, teraz w letnim sezonie jest masa par do odbębnienia kursów. Np nasi znajomi zakończą kurs dopiero po swoim ślubie, bo tyle chętnych jest ;/
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 10:46   #1744
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Czesc. GRATULUJE Przepieknie wygladalas, suknia, fryzura i welon wszystko pieknie ze soba wspolgralo.



No koniecznie napisz nam tu dluzsza relacje jak juz dojdziesz do siebie. I zdjecia!!!



To super. Czekamy na szczegolowy opis
wooow widzę, że wszystkim dziewczynom sluby idą jak po masle
oby mi też ! to jeszcze tylko nie cały miesiąc
__________________
ale o so chosi ? :P

Edytowane przez miziol
Czas edycji: 2010-06-07 o 11:08
miziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 12:44   #1745
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez mala mysz Pokaż wiadomość
ja i moj tż jestesmy z koszalina i slub tez w koszalinie lub w okolicach. zespol juz zaklepany "marianna i cyganie" (jesli znacie to chetnie przeczytam opinie), kamerzyste i fotografa (prawdopodobnie 2 w 1) bede zalatwiala w poniedzialek.
mam dylemat co do sali ale mysle ze juz moze w tym tygodniu cos postanowimy bo czas ucieka.
Witaj W koncu ktos z moich stron Ja pochodze z okolic Koszalina, slub bedzie w Lazach(nad morzem). Co do szukania sali to juz jest NAJWYZSZA pora. My zamawialismy w kwietniu i tam gdzie organizujemy to byl ostatni wolny termin. A na ile osob planujecie wesele? Ogladaliscie juz jakies sale?
O zespole niestety nie slyszalam nic

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Mala Mysz koniecznie załatwiaj salę, teraz jest akurat czas na to..
Mam pytanie co do nauk przedmałżeńskich.. ) W kościele, w którym będziemy ślubować (to nie jest nasza parafia), ksiądz nam powiedział, że warto już się rozglądać, zrobić i mieć spokój, bo później na ostatnią chwilę można się najeść nerwów.
Gdzie robiłyście kurs..? W ogóle jestem ciekawa jakie miałyście wrażenia i jak długo przed ślubem zrobiłyście kurs. )

Muszę się jeszcze pochwalić, w ubiegły wtorek dokonaliśmy z TŻtem pierwszego, wspólnego, poważnego zakupu: komoda do sypialni. Śmiałam się, że tą komodę będziemy wspominać po latach..
Ja mieszkam za granica i prawdopodobnie nauki zrobie tutaj. Planuje na jesien, jesli jakies w tym czasie beda. No i tutaj nie trzeba robic tej poradni osobno, bo przychodzi ktos na nauki na 2 godzinki i zalatwione- zawsze jakis plus.

No i gratuluje komody do sypialni. Bardzo powazne przedsiewziecie
Cytat:
Napisane przez miziol Pokaż wiadomość
wooow widzę, że wszystkim dziewczynom sluby idą jak po masle
oby mi też ! to jeszcze tylko nie cały miesiąc
Napewno pojdzie jak po masle. Wszystko juz dopiete na ostatni guzik???
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 13:04   #1746
mala mysz
Raczkowanie
 
Avatar mala mysz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 352
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

zastanawiam sie nad rajska wyspa za sianowem, ale tam autokar nie da rady wjechac wiec duuzy minus. kolejne miejsce to pod czapla w manowie ale poczytalam w opiniach ze malo jedzenia i faktycznie wedlug cennika za wiele tam nie podaja (chodzi mi o przekaski na zimno). szukam sali gdzie mozna samemu wynajac kucharkie, wtedy czulabym sie najbezpieczniej ze niczego nie zabraknie.
a wesele planujemy tak na ok 90 osob.
gwiazdeczka 26 a ty w jakim osrodku w lazach robisz?

dziewczyny robicie winietki? bo sie tak zastanawiam. moi rodzice glosno protestuja a ja juz sama nie wiem...
mala mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 13:46   #1747
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Chilanes, na Ciebie zawsze można liczyć )) Wezmę się za to niedługo, póki mamy trochę luzu.

Gwiazdeczka - jasne, że wielki plus, przynajmniej nie będziesz musiała latać po poradniach i osobno się umawiać. No i dzięki..

Mala Mysz, ja robię winietki. Początkowo byłam sceptyczna, jak Ty, ale w końcu dałam się przekonać TŻtowi. Głównie chodzi o naszych znajomych, którzy między sobą się nie znają. Wiadomo, rodzina usiądzie ze sobą i się będzie dobrze bawiła, a znajomi, jeśli się zaplączą gdzieś między ciotki i wujków, mogą się czuć słabo.
Ustawiamy stół w podkowę i sadzamy nasze rodziny razem i znajomych też razem.
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 13:46   #1748
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

mala_mysz my będziemy mieli winietki nie chcę, by komuś zabrakło miejsca koło jego pary, bo "krzywo" usiądą, lub by znajomi trafili między ciotki.

miziol jak przygotowania? łapiesz już stresa?
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2010-06-07 o 13:49
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 17:19   #1749
hajduczkawojtusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 459
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez mala mysz Pokaż wiadomość
zastanawiam sie nad rajska wyspa za sianowem, ale tam autokar nie da rady wjechac wiec duuzy minus. kolejne miejsce to pod czapla w manowie ale poczytalam w opiniach ze malo jedzenia i faktycznie wedlug cennika za wiele tam nie podaja (chodzi mi o przekaski na zimno). szukam sali gdzie mozna samemu wynajac kucharkie, wtedy czulabym sie najbezpieczniej ze niczego nie zabraknie.
a wesele planujemy tak na ok 90 osob.
gwiazdeczka 26 a ty w jakim osrodku w lazach robisz?

dziewczyny robicie winietki? bo sie tak zastanawiam. moi rodzice glosno protestuja a ja juz sama nie wiem...
Ja też robię winietki...wiem kto za kim nie przepada w mojej rodzinie to usadzę ich tak, żeby wszyscy siedzieli koło takich osób, które przynajmniej tolerują.
__________________
Czyżby Stanisław był gejem?
hajduczkawojtusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 18:54   #1750
mala mysz
Raczkowanie
 
Avatar mala mysz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 352
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

no racja. chyba tez winietki bede miala, chociaz zawsze jest ta obawa ze komus sie to nie spodoba (bylam na weselu gdzie jakas laska zrobila scene ze nie bedzie siedziala akurat tam gdzie ja posadzili i jakis taki uraz mam)
zalatwilam dzisiaj kamerzyste i fotgrafa (2 w 1). powiedzial ze kameruja do "po oczepinach" i tak sie zastanawiam czy to normalnie czy krotko jakos?
mala mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 18:58   #1751
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

A ja z całą pewnością nie bedę miała winietek....moja rodzinka jest niestety dosyć problematyczna...a tak jak siądą sami tak do nikogo nie będą mieli pretensji tylko jak już to do siebie....z resztą będę miała dosyć duże wesele i ciężko byłoby mi nwet gdybym chciała pousadzać wszystkich
Tak z innej beczki to w sobotę zakupiliśmy całą garderobę dla TŻ od skarpetek do spinek do mankietów więc zostało mi tylko kupić kreację na poprawiny i mam już wszystko teraz nic tylko spokojnie czekać do września
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 07:15   #1752
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez mala mysz Pokaż wiadomość
no racja. chyba tez winietki bede miala, chociaz zawsze jest ta obawa ze komus sie to nie spodoba (bylam na weselu gdzie jakas laska zrobila scene ze nie bedzie siedziala akurat tam gdzie ja posadzili i jakis taki uraz mam)
zalatwilam dzisiaj kamerzyste i fotgrafa (2 w 1). powiedzial ze kameruja do "po oczepinach" i tak sie zastanawiam czy to normalnie czy krotko jakos?
to normalnie, nikt nie kręci i nie fotografuje do samego rana
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 11:28   #1753
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez mala mysz Pokaż wiadomość
zastanawiam sie nad rajska wyspa za sianowem, ale tam autokar nie da rady wjechac wiec duuzy minus. kolejne miejsce to pod czapla w manowie ale poczytalam w opiniach ze malo jedzenia i faktycznie wedlug cennika za wiele tam nie podaja (chodzi mi o przekaski na zimno). szukam sali gdzie mozna samemu wynajac kucharkie, wtedy czulabym sie najbezpieczniej ze niczego nie zabraknie.
a wesele planujemy tak na ok 90 osob.
gwiazdeczka 26 a ty w jakim osrodku w lazach robisz?

dziewczyny robicie winietki? bo sie tak zastanawiam. moi rodzice glosno protestuja a ja juz sama nie wiem...
Akurat tych miejsc nie znam, o ktorych wspomnialas, bo ja szukalam sali odrazu z obsluga.
Ja robie w osrodku Fala. Planuje wesele na 120 sosob i znalezienie sali na taka liczbe osob w okolicach Koszalina to spory problem.

Co do winietek to zdecydowanie na tak. Bedziemy mieli duzo znajomych, wiec nie chcialabym zeby wymieszali sie z rodzina, bo wiadomo ze le[piej beda sie czuli wsrod rowiesnikow. No i rodzina.. niby powinni sie poznac na weselu, ale ja jednak wole zeby kazdy siedzial wsrod swoich.


Cytat:
Napisane przez mala mysz Pokaż wiadomość
no racja. chyba tez winietki bede miala, chociaz zawsze jest ta obawa ze komus sie to nie spodoba (bylam na weselu gdzie jakas laska zrobila scene ze nie bedzie siedziala akurat tam gdzie ja posadzili i jakis taki uraz mam)
zalatwilam dzisiaj kamerzyste i fotgrafa (2 w 1). powiedzial ze kameruja do "po oczepinach" i tak sie zastanawiam czy to normalnie czy krotko jakos?
Wiesz, zawsze znajdzie sie ktos komu nie bedzie pasowalo. Wszystkim nie dogodzisz

Moj kamerzysta tez tylko do 1 w nocy. Moze ewentualnie zostac dluzej za dodatkowa oplata. Ja tez myslalam ze to troche krotko, ale pozniej to juz kazdy bardziej wstawiony, nie prezentuje sie najlepiej
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 11:43   #1754
mala mysz
Raczkowanie
 
Avatar mala mysz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 352
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

no to mnie uspokoilyscie dziewczyny troche z tym kamerzysta.
i winietki tez chyba zrobie.

gwiazdeczko26 te miejsca ktore wymienialam sa razem z obsluga.niestety nie udalo mi sie narazie znalezc sali na 90 osob bez obslugi

a jak u was przygotowania? cos nowego?
mala mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 14:11   #1755
paulinka009
Zadomowienie
 
Avatar paulinka009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 139
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez mala mysz Pokaż wiadomość
no to mnie uspokoilyscie dziewczyny troche z tym kamerzysta.
i winietki tez chyba zrobie.

gwiazdeczko26 te miejsca ktore wymienialam sa razem z obsluga.niestety nie udalo mi sie narazie znalezc sali na 90 osob bez obslugi

a jak u was przygotowania? cos nowego?
Witam Cie w naszym gronie

Winietki warto zrobić, Ja również mam taki zamiar Byłam kiedyś na weselu i stoły tak dziwnie były poustawiane, oczywiście po wejściu jak wszyscy polecieliśmy zająć sobie miejsca a następnie ruszyliśmy na środek sali wznieść toast gdy zaczęłam sie rozglądać po sali dostrzegłam dwa wielkie serca nad naszymi miejscami w ogóle różnie to bywa
a co do nowości to np. u mnie mój tż kupił w końcu pierścionek hihi ( długi język ma, zreszta tak samo jak ja ) Ale nie wiem jaki, co, gdzie i kiedy tak więc niespodzianka i tak będzie gwarantowana.. no chyba że znów mu coś nie wyjdzie hehe
__________________
"...Tobie przed Bogiem obiecać,
że nie opuszczę Cię..."
--> 30 czerwca 2012 )

paulinka009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 15:29   #1756
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

a więc się rozpisze trochę
sukienka sie już kończy szyć, 22 czerwca generalna przymiarka, cały czas nie była zszyta bo chudnę :P Pan młody ubrany
obraczki są ! ksiądz załatwiony, papiery załatwione, goście potwierdzeni, noclegi też, tort zamówiony, kosmetyczka umówiona, napoje są itd
czego nie mam : podziękowań dla gości i dla rodziców, wódki , sery na deski z serami przyjadą w piątek spod samiusieńkich tater nie mam też winietek i pierwszego tanca :P
i tak włącza się lekki stres ale raczej organizacyjny niz "filozoficzny"
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 15:53   #1757
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Dziewczyny, ile płacicie za fotografa i co się w tej cenie mieści?
Jesteśmy wszystkie z jednego regionu, więc ciekawa jestem rozpiętości cen.
Płacicie fotografowi za dojazd..? Kwestia jedzenia, noclegu, jest dla mnie oczywista.

Edytowane przez wika82
Czas edycji: 2010-06-10 o 15:54 Powód: dopisek
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 18:51   #1758
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez miziol Pokaż wiadomość
czego nie mam : podziękowań dla gości i dla rodziców, wódki , sery na deski z serami przyjadą w piątek spod samiusieńkich tater nie mam też winietek i pierwszego tanca :P
My winietki mieliśmy robione kilka dni przed... Tzn. ja wydrukowałam, a mama w wolnej chwili obrysowała - tak że każda winietka miała inny wzorek Padłam, jak to zobaczyłam... Ale miło, że Jej się chciało

Pierwszego tańca też nie mieliśmy - pobujaliśmy się w kółko itp., a po chwili dołączyli do nas rodzice i świadkowie
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 08:16   #1759
mala mysz
Raczkowanie
 
Avatar mala mysz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 352
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez paulinka009 Pokaż wiadomość
Witam Cie w naszym gronie

Winietki warto zrobić, Ja również mam taki zamiar Byłam kiedyś na weselu i stoły tak dziwnie były poustawiane, oczywiście po wejściu jak wszyscy polecieliśmy zająć sobie miejsca a następnie ruszyliśmy na środek sali wznieść toast gdy zaczęłam sie rozglądać po sali dostrzegłam dwa wielkie serca nad naszymi miejscami w ogóle różnie to bywa
a co do nowości to np. u mnie mój tż kupił w końcu pierścionek hihi ( długi język ma, zreszta tak samo jak ja ) Ale nie wiem jaki, co, gdzie i kiedy tak więc niespodzianka i tak będzie gwarantowana.. no chyba że znów mu coś nie wyjdzie hehe

dobre z tymi miejscami
a co do pierscionka to: super!

Danaeee84 milo ze ci mama pomogla, juz widze jak moja rysuje cos na winietkach obrazy abstrakcyjne murowane

miziol pierwszy taniec wybrany? nie zebym chciala cie stresowac ale juz chyba czas

wika82 ja mam kamerzyste i fotografa w jednym wiec ci nie pomoge...
mala mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 08:27   #1760
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Podpisaliśmy wczoraj umowę z kapelą.
Czyli sala, kościół (tj. zajęcie terminu), kapela są.
Brakuje jeszcze fotografa z tych najpilniejszych.
W dalszej kolejności dojdą zaproszenia, stroje, wizażystka, fryzjer, coś dla rodziców. I to by było na tyle. D
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 09:48   #1761
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile płacicie za fotografa i co się w tej cenie mieści?
Jesteśmy wszystkie z jednego regionu, więc ciekawa jestem rozpiętości cen.
Płacicie fotografowi za dojazd..? Kwestia jedzenia, noclegu, jest dla mnie oczywista.
My płacimy 1500 zł. W cenie mamy:
dojazd ponad 100 km,
50 wywołanych zdjęć po retuszu w dowolnym formacie
płytę ze wszystkimi zdjęciami ze ślubu i wesela i pleneru,
fotografowanie "od przygotowań po oczepiny"
plener po ślubie w dowolny dzień.

Nie płacimy za dojazd, opłacamy nocleg, no i wspomniane jedzenie w trakcie imprezy.
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 11:29   #1762
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez miziol Pokaż wiadomość
a więc się rozpisze trochę
sukienka sie już kończy szyć, 22 czerwca generalna przymiarka, cały czas nie była zszyta bo chudnę :P Pan młody ubrany
obraczki są ! ksiądz załatwiony, papiery załatwione, goście potwierdzeni, noclegi też, tort zamówiony, kosmetyczka umówiona, napoje są itd
czego nie mam : podziękowań dla gości i dla rodziców, wódki , sery na deski z serami przyjadą w piątek spod samiusieńkich tater nie mam też winietek i pierwszego tanca :P
i tak włącza się lekki stres ale raczej organizacyjny niz "filozoficzny"
Najwazniejsze juz masz wiec ok. Wodka to nie problem - marsz do sklepu i gotowe. Winietki chcesz sama robic czy zamawiac??? No ale pierwszy taniec to juz najwyzsza pora.....

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile płacicie za fotografa i co się w tej cenie mieści?
Jesteśmy wszystkie z jednego regionu, więc ciekawa jestem rozpiętości cen.
Płacicie fotografowi za dojazd..? Kwestia jedzenia, noclegu, jest dla mnie oczywista.
Ja tez mam fotografa z kamerzysta, tzn malzenswtwo, gdzie dziewczyna jest fotografem a facet kamerzysta, wiec jakbym podzielila cala kwote na pol to wyjdzie 1500 za foto i 1500 za kamere. Mysle, ze to raczej tanio.
Nie pamietam kompletnie co w tej cenie sie miesci... pozniej sprawdze umowe. Za dojazd ok 60km nie placimy. (chyba....)


Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Podpisaliśmy wczoraj umowę z kapelą.
Czyli sala, kościół (tj. zajęcie terminu), kapela są.
Brakuje jeszcze fotografa z tych najpilniejszych.
W dalszej kolejności dojdą zaproszenia, stroje, wizażystka, fryzjer, coś dla rodziców. I to by było na tyle. D
Brawo za zalatwione sprawy Co to za zespol?Ile osob i cena? (jak mozna spytac)
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 16:50   #1763
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Brawo za zalatwione sprawy Co to za zespol?Ile osob i cena? (jak mozna spytac)
Zespól nazywa się Rimejk, bawiliśmy się przy nim na weselu koleżanki, grają świetnie. Ostatnio zdarzyło nam się być na weselach, gdzie wszystko było super oprócz kapeli i niestety tylko przez ten element wesele leżało.
Rimejk składa się z pięciu panów, którzy grają tylko i wyłącznie na instrumentach bez syntezatorów, z tego co pamiętam mają perkusję, bęben, gitary w tym bas.
Płacimy 3600,- w tym 100,- za transport instrumentów. Za poprawiny biorą połowę, ale my na poprawiny bierzemy dja za 400,-.

Jeśli ktoś lubi żywą muzykę i mało smęcenia, na pewno będzie zadowolony.

Dowiadywałam się o inne zespoły i ogólnie ceny mniej więcej tak wyglądają: 3200-3500,-
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 10:10   #1764
molly18
Raczkowanie
 
Avatar molly18
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 321
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Ja mam fotografa za darmo, będziemy musieli tylko zapłacić za wydrukowanie zdjęć. Zastanawiam się jeszcze gdzie? Kiedyś drukowałam w Szczecinie na Piłsudskiego do kalendarza i bardzo ładnie to wyszło, ale może jeszcze moja fotograf mi coś doradzi.

A tak w ogóle to ostatnio kupiłam sobie suknie na poprawiny nie planowałam tego, ale to była ostatnia taka w sklepie i bałam się że jak będę chodzić we wrześniu, to nię znajdę żadnej ładnej i będę żałować heheh a jak coś to najwyżej sobie drugą kupię co o niej myślicie?
molly18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 12:50   #1765
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez molly18 Pokaż wiadomość
Ja mam fotografa za darmo, będziemy musieli tylko zapłacić za wydrukowanie zdjęć. Zastanawiam się jeszcze gdzie? Kiedyś drukowałam w Szczecinie na Piłsudskiego do kalendarza i bardzo ładnie to wyszło, ale może jeszcze moja fotograf mi coś doradzi.

A tak w ogóle to ostatnio kupiłam sobie suknie na poprawiny nie planowałam tego, ale to była ostatnia taka w sklepie i bałam się że jak będę chodzić we wrześniu, to nię znajdę żadnej ładnej i będę żałować heheh a jak coś to najwyżej sobie drugą kupię co o niej myślicie?
Mi się nie podoba suknia ani jak leży na Tobie. Przepraszam, ale chcę być szczera. Na poprawiny proponuję coś lekkiego, może jakąś midi? Ta wygląda jak na Sylwestra dla Pani 40 letniej, a Ty młoda dziewczyna jesteś - podkreślaj swoją urodę, młodość, wdzięk.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Jeśli możesz to oddaj ją do sklepu. Na pewno znajdziesz coś dużo ładniejszego.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 18:54   #1766
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

hmmm zgadzam sie z Dagunią, jakoś nie leży ona najlepiej
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 09:14   #1767
molly18
Raczkowanie
 
Avatar molly18
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 321
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Kurcze, dałyście mi do myślenia. Dobrze, że pokazałam Wam tą kieckę Nie macie za co przepraszać - to ja dziękuję za szczerość!
molly18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 11:24   #1768
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Jak dla mnie, najważniejsze jak Ty się w niej czujesz, ale mnie się też nie podoba, może dlatego, że na poprawiny preferuję zwiewną sukienkę do kolan.
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 11:56   #1769
mala mysz
Raczkowanie
 
Avatar mala mysz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 352
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

ja tez wybralabym na poprawiny sukienke do kolan. ale mam jeszcze czas zeby sie porozgladac.
zastanawiam sie teraz nd tym jaka wodke wybrac na wesele.
ja w sumie wodki nie pije wiec sie nie znam. a Wy jaka kupujecie?
zastanawiam sie nad gorzka zoladkowa de lux.
mala mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 12:09   #1770
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez mala mysz Pokaż wiadomość
zastanawiam sie teraz nd tym jaka wodke wybrac na wesele.
ja w sumie wodki nie pije wiec sie nie znam. a Wy jaka kupujecie?
zastanawiam sie nad gorzka zoladkowa de lux.
U mnie wódkę zapewnia lokal, z tego co pamiętam na pewno jest absolut, żołądkowa chyba też.
Jednak wydaje mi się, że zakup tylko żołądkowej nie jest dobrym wyjściem, bo to ziołowa wódka - nie każdemu odpowiada i nie do wszystkiego pasuje. Zastanów się też nad kupnem klasycznej białej i ewentualnie zrób zestaw pół na pół.
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 17:55:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.