Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-16, 12:14   #181
miracle2808
Raczkowanie
 
Avatar miracle2808
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 77
GG do miracle2808 Send a message via Skype™ to miracle2808
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

ratujcie mieszkam w Poznaniu od 2 miesięcy i już od momentu przeprowadzki wybieram się tu do fryzjera - do którego nie mogę dotrzeć

moje włosy są bardzo długie, grzywki brak, są tylko pocieniowane ... szukam kogoś kto mnie odmieni - nie chodzi o kolor, tylko o samo obcięcie włosów tak, żeby to miało jakiś polot kogoś, kto doradzi coś nietuzinkowego i sensownego, odpowiednio dobierze fryzure do okrągłej twarzy a przy tym cena nie będzie maksymalnie wygórowana, oczywiście

czyli wymagania raczej standardowe ktoś posłuży radą?
__________________
bo czasem mam taką chwilę,
że chciałabym dostać szczęście za darmo

miracle2808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 13:21   #182
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

ja niezmiennie polecam Bartka z MONOHAIR

Teraz chcę zapuszczać, wcześniej miałam boba pocieniowanego, tak że super mi do kształtu twarzy pasował.

Bartek pocieniował, nic z długości nie sciął, mam fajową fryzurkę i super kolor. Prosiłam o bardzo staranne farbowanie, bo mam już niektóe siwe włosy i bardzo się postarali, jest świetnie!

Cena neistety nie taka super, ale moim zdaniem warto. - 190 zł. ale dostałam odżywkę gratis
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 19:20   #183
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Szukam fryzjera, ze tak powiem z wizją, ale nie jakiegoś szalonego, nie chcę sobie wygolić połowy włosów czy coś. Po prostu chciałabym jakąś pasującą fryzurę bez zbędnych szaleństw. Samo strzyżenie, nie farbuję włosów. Włosy półdługie

I jakbyście mogły to też podac od razu orientacyjnie cenę
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 20:56   #184
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Ja nieodmiennie w takim wypadku polecam p. Sylwię z Farouka na Słowiańskiej nie lubię włosowych szaleństw, żadnych irokezów ani nic, za to zawsze wychodzę od niej zadowolona Cena przy długich włosach to około 70-75 zł, już z ułożeniem (przy samym wysuszeniu na pewno taniej, ale nie wiem niestety ile )

Ostatnio, w listopadzie, byłam tam też u p. Magdy - wtedy akurat samo czesanie było mi potrzebne (na wesele szłam), a akurat w ten weekend p. Sylwii nie było. Ale muszę powiedzieć, że też byłam bardzo zadowolona Jedyne co wiedziałam, to że chcę mieć "jakoś" uczesane loki, byle się trzymały (o to bywa ciężko przy moich prostych włosach) - wyszłam z bardzo fajną fryzurką

Edytowane przez c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Czas edycji: 2011-12-18 o 20:57
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 12:28   #185
picantus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Dołączam się do pozytywnych opinii o pani Sylwii z Farouka.
Niedawno pytałam o fryzjera z fantazja , ale w koncu postawilam na sprawdzona osobe. Swieta i Sylwester- za duze ryzyko, zeby oddawac sie w rece nieznanego stylisty. Jeste bardzo zadowolona z ciecia- dokladnie takie, jakie chcialam. Czyli komunikacja 100 procentowa. Kolor niezly, tu moge sie czepiac, ale bez przesady . Zaplacilam 120 zl, wiec uwazam, ze WARTO!!
picantus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 10:04   #186
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

ja w poszukiwaniu taniego fryzjera, u którego nie zapłacę 100 za podcięcie trafiłam do Gabinet Naturalis na os. Sobieskiego.
Jestem bardzo zadowolona z efektu, dawno nie miałam tak dobrze wyciętej grzywki i włosy dobrze się układają. Byłam tylko na podcięciu końcówek, pocieniowaniu i podcięciu grzywki - za mycie, strzyżenie plus modelowanie 45 zł (długie włosy). Niestety modelowanie na szczotkę czego nie znoszę, ale ostatnio wszyscy mnie tak czeszą :/
Ogólnie polecam dla tych oszczędniejszych nie wymagających od fryzjera cudów-wianków
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 19:00   #187
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Czy ktoś był w salonie Maj-Art na Sikorskiego na Wildzie?Jutro idę został mi on polecony i jestem ciekawa innych opinii
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 19:47   #188
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Witam,
czy ktoś może coś powiedzieć o salonie: Academy of Beauty, na ulicy Rybaki 20a? Właśnie zakupiłam kupon do tego salonu i jestem ciekawa jak się on sprawuje?
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 17:58   #189
atatoja
Rozeznanie
 
Avatar atatoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 937
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

byłam dzisiaj u osiedlowego fryzjera i stwierdziłam że podzielę sie wrażeniami :P Salon chyba nie ma nazwy :/ ale mieści się na os. zwycięstwa 22L Ścinałam się u p. Marka i powiem tak: wyszłam niezadowolona, choć samo ścięcie chyba nie jest złe, ale o tym przekonam się jutro jak umyję włosy i ułożę je po swojemu. Głównym minusem był dla mnie fakt że fryzjer niedokładnie wysuszył mi włosy i tak naprawdę wychodziłam na mróz i wiatr z wilgotnymi włosami. Dobrze że miałam czapkę. Ktoś może powiedzieć że mogłam zwrócić uwagę i poprosić by podsuszył, ale 1. nie podobało mi się jak mi suszy włosy, 2. pewnie czuł że są wciaż wilgotne ale chyba się śpieszył, bo czekały kolejne klientki (które swoją drogą były spóźnione pół godziny ale przyszły na farbowanie, więc na usługę droższą niż zamówiona przeze mnie :/może przez to zostałam potraktowana "po macoszemu"). Inną sprawą było włąśnie suszenie. Powiedziałam mu że po poprzednim ścięciu (nie u niego) wystarczyło mi wysuszenie włosów suszarką z dyfuzorem (czy jak to tam się nazywa :P) i włosy ładnie się układały. On zaczął mi suszyć zwykłą suszarką, po jakimś czasie zobaczył zę chyba nic z tego nie będzie, zniknął na chwilę i wrócił z taką z dyfuzorem. Ale to chyba był jakiś stary model bo miał ostre druciane końcówki które szarpały mi skóre głowy, a włosy raz dość konkretnie się w te druty wplątały. Poza tym fryzjer chyba nie do końca wiedział co chce z tą suszarką zrobić samo ciecię przebiagało raczej ok. Choć tak mi je wysuszył że wyglądałam jak czupiradło :/ ale po dojściu do domu i pomacaniu nowego fryzu stwierdziłam że jak je jutro sobie umyje i ułoże po swojemu to powinno być całkiem ok. więc o ścięciu może wypowiem się za pare dni :P generalnie tego pana poleciła mi koleżanka która była bardzoe zadowolona ze ścięcia (ale nie z farbowania). Więc jeśli okaze sie ze sciecie jest ok to moze mimo minusow jeszcze do niego kiedyś pójdę. Obok mnie babka suszyła włosy innej dziewczynie. Ona chyba była na farbowaniu Kolor miała rewelacyjny nooo... to dopiero długa recenzja zwykłego osiedlowego fryzjera ;P btw zapłaciłam 30zł
__________________
Jeśli chcesz tęczę, musisz pogodzić się z burzą
atatoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 22:53   #190
absin90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

A ja polecam Anię z Monohair
Z usług Ani korzystałam już kilka razy. Zawsze potrafiła mi doradzić i zrobić fajną fryzurę. Ma ciekawe pomysły i jest bardzo sympatyczna
absin90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 14:53   #191
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

coś ostatnio pojawia się mało świeżych informacji.
Stałe Bywalczynie, czyżbyście przestały odwiedzać fryzjerów?
Na moje włosy przyszedł czas, ale nie mogę zdecydować się dokąd uderzyć. jakoś nic mnie nie przekonuje na 100%.
doradźcie, napiszcie jeśli macie doświadczenie
Kącik Fryzjerski - Agnieszka Chwiałkiewicz
Miasto Kobiet - jeśli tak, to do kogo
Kameleon - Marzena Jackowska.

zastanawiam się też nad Czesanką, ale aż boję się dzwonić i pytać o terminy do Adama.

PS
Wiecie coś o salonie Doroty Idziak na Kościelnej. często tam przejeżdżam, wygląda dosyć tajemniczo, ale w internecie żadnych namiarów/informacji poza telefonem..

Edytowane przez zuzannaaa
Czas edycji: 2012-01-04 o 14:55
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-04, 19:27   #192
asiolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Witam, szukam dobrego fryzjera do strzyżenia. Zależy mi oczywiście na fantazji i dobrej ręce, ale także na krótkich terminach, bo do piątku w przyszłym tygodniu chciałabym mieć już nową fryzurę. Proszę polećcie kogoś. Monohair mają wolne do 9, więc pewnie jak zadzwonię 10 to na 13 nie dam w żaden sposób rady się umówić.
asiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 09:02   #193
AnnaBP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Spróbuj zadzwonić na nr, który podałam, może Ania będzie mogła Ciebie umówić już na 9-tego... Teraz okres raczej jest martwy, więc nie powinno być większego problemu z terminami. Na pewno będziesz zadowolona
AnnaBP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 14:20   #194
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

dziewczyny warto się przejść do Pacykarni ? ściecie z farbowaniem ok 300zł a jak będę niezadowolona to się załamię
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 15:10   #195
asiolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Umówiłam się, zobaczymy co będzie

Edytowane przez asiolek
Czas edycji: 2012-01-05 o 15:46
asiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 15:33   #196
atatoja
Rozeznanie
 
Avatar atatoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 937
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez absin90 Pokaż wiadomość
A ja polecam Anię z Monohair
Z usług Ani korzystałam już kilka razy. Zawsze potrafiła mi doradzić i zrobić fajną fryzurę. Ma ciekawe pomysły i jest bardzo sympatyczna
Cytat:
Napisane przez AnnaBP Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie mogę polecić Anię Nowak z MonoHair Studio. Trafiłam do Niej kilka lat temu, poleciłam mnóstwie osób i każda z nich jest zadowolona. Ta dziewczyna jest naprawdę cudotwórczynią Ma mnóstwo pomysłów, niesamowite wyczucie co komu pasuje i czego ktoś oczekuje, jest Wicemistrzynią Polski w układaniu włosów i za każdym razem przekonuję się, że jest po prostu fenomenalna Podaję nr tel. 722 371 500. Pozdrawiam
post jeden po drugim, użytkowniczki z dwoma postami na krzyż polecają tą samą fryzjerkę... aż tak mało masz klientów Aniu że się posuwasz do takich ściem i reklamowania samej siebie?

jeśli się mylę to przepraszam, ale raczej się nie mylę..
__________________
Jeśli chcesz tęczę, musisz pogodzić się z burzą

Edytowane przez atatoja
Czas edycji: 2012-01-05 o 15:39
atatoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 23:09   #197
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

to w Monohair jest jakaś ANia? ja zawsze tylko chłopaków widziałam.

Co do pacykarni, to ja nei mam dobrych wrazen stamtąd, a cena 300 zł to jakis idiotyzm, moim zdaniem.

Za tyle to można isc na Kozią, zapomniałam, jak to się nazywa, tam jest swietny fryzjer Artur Raczkowski, a tak wlasciwie to byl, nie wiem, czy ejszcze jest, dawno tam nie poszlam. Super scinal.
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 23:23   #198
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Również nie słyszałam o Ani z Mono... Może dziewczę złożyło CV i chce wpłynąć na decyzję chłopaków "jeszcze nie pracuję a klienci już dopytują" Trzeba będzie wypytać przy najbliższej okazji

Do Pacykarni chodziłam kilka lat temu i byłam zadowolona. Za ciecie płaciłam chyba ok 60 PLN, więc musiały im ceny nieźle wzrosnąć - chyba, że masz włosy do kolan

Edytowane przez magribi
Czas edycji: 2012-01-05 o 23:25
magribi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 10:38   #199
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

dziewczyny mam włosy długie i przez tel.jakaś Pani powiedziała że farbowanie 200zł a strzyżenie 85zł że w 300zł powinnam się wmieścić
Myślałam że jest jakiś pakiet farba i ścięcie wtedy powinno być taniej
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 11:53   #200
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

jak juz pisalam, taka cena to przegięcie.

fajnie farbują w Farouku- Magda i ścina tez podobno niezle, a mysle, ze w 200 zł się zmieścisz.

W mono za wlosy do ramion placilam ostatnio 190 zł farba ze scięciem i bylam bardzo zadowolona
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 12:24   #201
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
jak juz pisalam, taka cena to przegięcie.

fajnie farbują w Farouku- Magda i ścina tez podobno niezle, a mysle, ze w 200 zł się zmieścisz.

W mono za wlosy do ramion placilam ostatnio 190 zł farba ze scięciem i bylam bardzo zadowolona
ja byłam 2 razy u Sylwii w Farouk i jakoś mi nie podeszła.Juz tam nie pójdę.
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 15:14   #202
asiolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Hahahh no to zobaczymy, umówiłam się do Ani na wtorek. Jestem ciekawa czy się wkopałam czy będzie ok
asiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 13:17   #203
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
ja byłam 2 razy u Sylwii w Farouk i jakoś mi nie podeszła.Juz tam nie pójdę.
A w monohair probowalas?
jak dla mnie Bartek jest rewelacyjny

Mi SYlwia farbowala i kolor byl fajny, ale scinania to tam wiele nie bylo, bo akurat zapuszczalam z boba na dluzsze, tylko cos tam na szyji pocienowala. Tak wiec nei wiem, jak scina.

To co na Koziej pisalam, to Le grand. Ceny mają tez wysokie, ale naprawdę fajnie scinal i farbowal Artur Raczkiewicz, czy jakos tak.

W pacykarni to bylam na probnej fryzurze slubnej i niezbyt mi sie podobalo, tak samo makijaz byl tragiczny moim(i nie tylko) zdaniem, dlatego tam nei poszlam. Chodzily moje kolezanki, do Tomka, ktory potem obok Tupet otworzyl. Moze u Tomka sprobuj? ja jakos tam nigdy nie poszlam, bo terminy ma za odlegle
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 14:14   #204
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

a ten Monohair jest na Ogrodowej czy Mostowej?
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 19:17   #205
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

No Ogrodowej, na Mostowej byli kilka lat temu.

Nad Tupetem się czasami zastanawiam, mam kilka minut drogi tam, ale właściwie nie słyszałam o nich żadnej opinii... (może poza Tomkiem).

Edytowane przez magribi
Czas edycji: 2012-01-07 o 19:25
magribi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 13:04   #206
pekul
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez milka8686 Pokaż wiadomość
Ja pierwsze słyszę...

Dziewczyny, słyszałyście cos o salonie Astarte? na gruponie jest oferta i się zastanawiam właśnie
Milka, skorzystałaś z kuponu może i odwiedziałaś ten salon?
Jeśli tak, ciekawa jestem doświadczeń Twoich albo innych osób, które miały okazję tam być
pekul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 08:43   #207
xbox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

polecam fryzjera z centrum fabianowo- nie pamietam imienia ale naprawde potrafi z nieczego zrobic dobra fryzurę i świetnie nadać kształt włosom. www.fabianowo.com.pl
xbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 16:05   #208
petit papillonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

a ja polecam Piotrka on pracuje od niedawna w salonie na ul czapla 21p ale ja za nim biegam po slonach w któryh pracuje już od dawna znalazłam go w kenzo, jeszcze dawno dawno temu chyba z 5 lat temu, a potem mi znikł z oczek szukałam i wkońcu znalazłam!
Jest GENIALNY!!!!! i zawsze słucha co do niego mówisz!! jesli chcesz podciąc włosy o milimetr, będziesz miała pocięte o milimetr jesli chcesz o 3 cm to bedziesz miała skrócone o 3 cm ufam mu w 1000000% jeśli chcesz złoty blond to masz złoty blond a nie inny odcień!!!!
i zawsze jestem szczęśliwa po wizycie u niego! POLECAM!!!!!!
petit papillonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 23:15   #209
azuzu
Raczkowanie
 
Avatar azuzu
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 422
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Czytając Wasze posty przekonuję się do Bartka i Sylwii, z przewagą Sylwii, bo mam bliżej na Słowiańską :P ale mam jeszcze wątpliwości. Problem jest taki, że mam długie proste włosy (za połowę pleców) i zupełnie brak pomysłu na nie. Na pewno nie chcę rezygnować z długości, chciałabym tylko żeby fryzjer jakoś z finezją je pocieniował, żeby ładnie się układały, bo teraz mam tragiczne strąki ale jakiejś konkretnej wizji brak. Czy jeśli pójdę do któregoś z wyżej wymienionych fryzjerów, będą w stanie zaproponować jakąś fajną fryzurę? W Olsztynie, skąd pochodzę, miałam dwie słabe sytuacje, kiedy fryzjer sam nie wiedział co ma robić i 1. podciął tylko końcówki 2. zaszalał tak, że ciężko mi było się potem poznać, więc od tego czasu starałam się wybierać dokładnie fryzurę jaką chcę nosić, ale już nie mam na to czasu

Jakieś rady?
__________________
wymiana książkowa
azuzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 23:30   #210
kaska334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cześć Dziewczyny ! Od Października mieszkam w Poznaniu i poszukuję dobrego fryzjera , który zrobi mi ombre chciałabym, zeby to był fryzjer, który nie zetnie mi włosów kiedy ja nie bedę chciała ( bo i tacy się zdarzali ), a dokładnie wysłucha czego chce. Będę bardzo wdziecza za jakies podpowiedzi. Całuje
kaska334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-12 10:53:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.