Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-07, 17:53   #1
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936

Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi


Kiedyś słyszałam że np jak sie ma rozmiar 75 C to ta miseczka jest wieksza od 80 C? Chodzi mi o to że obwód pod bistem ma jakies znaczenie co do wielkości miseczki.
I kupujecie troszke ciasniejsze? Ja mam E no kurde czy to możliwe żeby w wieku 16 lat miec MAsakra.....I ja mam takie kłopoty że szok, wstydze sie troche kupować i wogóle. A wf to już wogóle masakra. Jak biegam to skacze ten biust że szok.Może jakieś ramiązka szersze albo na krzyż wiązać? Lepsze sa na duży biust całe mieseczki usztywniane czy pół usztywniane. Prosze odpowiedzice na te pytanka...
pozdrawiam
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 19:56   #2
mysza...
Raczkowanie
 
Avatar mysza...
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie / Dublin
Wiadomości: 97
Send a message via Skype™ to mysza...
Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

Jestem nowa ale postaram się pomóc . Im większy obwód pod biustem tym większa miseczka tzn. miseczka stanika 80 C jest większa od 75 C. Ja mam podobny problem . Mam rozmiar 70 E i ciężko go znaleźć. Jak kupie 75 D to po kilku praniach robi się luźny w obwodzie . Wiec szukam i szukam. Czasem uda się cosik znaleźć. Pamiętaj, że obwód pod biustem ma być ciasny (ale nie za bardzo musisz swobodnie oddychać ). Przy tak duzym biuście miseczka powinna byc raczej pełna żeby nic się nie wylewało . Pamiętaj, że miseczka usztywniana zawsze troszke powiększa biust ale i lepiej go podtrzymuje . A ramiączka są odpowiednio szersze żeby dobrze podtrzymywały tak duzy biust. Możesz spróbować je krzyzowac. Zobaczysz jak jest Ci wygodniej. Przymierz kilka i zobaczysz w którym będziesz się najlepiej czuła. Powodzenia
mysza... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 22:03   #3
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

Cytat:
Napisane przez mysza...
Jestem nowa ale postaram się pomóc . Im większy obwód pod biustem tym większa miseczka tzn. miseczka stanika 80 C jest większa od 75 C. Ja mam podobny problem . Mam rozmiar 70 E i ciężko go znaleźć. Jak kupie 75 D to po kilku praniach robi się luźny w obwodzie . Wiec szukam i szukam. Czasem uda się cosik znaleźć. Pamiętaj, że obwód pod biustem ma być ciasny (ale nie za bardzo musisz swobodnie oddychać ). Przy tak duzym biuście miseczka powinna byc raczej pełna żeby nic się nie wylewało . Pamiętaj, że miseczka usztywniana zawsze troszke powiększa biust ale i lepiej go podtrzymuje . A ramiączka są odpowiednio szersze żeby dobrze podtrzymywały tak duzy biust. Możesz spróbować je krzyzowac. Zobaczysz jak jest Ci wygodniej. Przymierz kilka i zobaczysz w którym będziesz się najlepiej czuła. Powodzenia
No właśnie żeby sie nie wylewało...bo jak przymierzam jest oki ale potem jak np biegne to sie wylewa troche...u mnie tak samo ramiążka sie robia zebym sie 5 razy nimi obwineła a zapieła też bym sie 2 razy. Heh pozdro
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 22:11   #4
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

Kobiety z duzym biustem koniecznie jesli nie chca zeby im sie cos wy;ewalo ze stanika powinny kupoiwac takie biustonosze, ktorych miseczki sa rozdzielone przez pasek zbierający to taki paseczek miedzy miseczkami, który sklada sie z dwoch paskow, ten lrotszy rozdziela piersi, a ten dluzszy fajnie modeluje Wiem, bo moja mama i siostra maja mega wielkie piersi i tylko takie staniki sa w stanie im te skarby przytrzymac Jest tez firma, ktora produkuje specjalne staniki dla kobiet z duzym biustem Mozna sobie przez internet zamowic katalog, ale chyba nie powinnam podawac adresu, bo to reklama by byla?
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 22:19   #5
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

Mam podobny problem. chętnie bym pomogła, ale sama sobie z tym nie radzę. zauważyłąm, że mój biust jest powodem garbienia się może już w ogóle zamilknę...
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 22:23   #6
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz
Mam podobny problem. chętnie bym pomogła, ale sama sobie z tym nie radzę. zauważyłąm, że mój biust jest powodem garbienia się może już w ogóle zamilknę...
Bo nosisz zle staniki Najwyrazniej jest na tyle ciezki, ze ciazy ci w dol i plecy sie zaokraglaja... Musisz nosic staniki, ktore biust uniosa do gory i na na tyle szerokich ramiaczkach, zeby byly w stanie piersi utrzymac
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 22:29   #7
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

Cytat:
Napisane przez Impersona
Bo nosisz zle staniki Najwyrazniej jest na tyle ciezki, ze ciazy ci w dol i plecy sie zaokraglaja... Musisz nosic staniki, ktore biust uniosa do gory i na na tyle szerokich ramiaczkach, zeby byly w stanie piersi utrzymac
dobija mnie to, że staniki dla osób z małym biustem są takie śliczne... jak widzę te szerokie ramiączka to mnie odrzuca... a ładniejsze są drogie ;] bądź tu mądry człowieku. bluzki bez pleców - można zapomnieć. silikon się przynajmniej trzyma na miejscu zawsze sobie obiecuję, że tym razem kupię jakiś odpowiedni i zawsze wracam z zakupów z chybionym zakupem
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-07, 22:32   #8
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

Tu sie zgodze..sama mam 75B, czyli taki standardowy, praktycznie kazdy model w tym rozmiarze dostane Natomiast te z avocado sa sliczne, ale faktycznie drogie, tak samo triumph... zawsze mozna liczyc na przeceny, np. w Intimisimi czasem sa super przeceny, ostatnio były wszytskie staniki za 40 zł I już coś ciekawego można dostać
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 22:39   #9
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

obiecuję sobie, że tym razem poszukam czegoś dla mnie... a łatwo nie będzie. idzie lato... żegnajcie bluzeczki z cienkimi ramiączkami zazdroszczę Ci kobietko
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 23:07   #10
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

http://www.allegro.pl/item89241763_s...rozmiary_.html ten chce kupić. Jest D ale co tam 90, to miseczka bedzie dobra, tzn powinna. Ale jeszcze do upewnienia przymierze w swoim sklepie 90 czy nie zjedzie mi, ale nie powinno bo mozna regulować co nie. a takiego wzoru u mnie nie ma akurat
pozdrawiam.....
A własnie tez tak mówie ze malutkie staniczki takie sweet robią fajne a na duże biusty to nee
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 23:14   #11
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Exclamation Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic
http://www.allegro.pl/item89241763_s...rozmiary_.html ten chce kupić. Jest D ale co tam 90, to miseczka bedzie dobra, tzn powinna. Ale jeszcze do upewnienia przymierze w swoim sklepie 90 czy nie zjedzie mi, ale nie powinno bo mozna regulować co nie. a takiego wzoru u mnie nie ma akurat
pozdrawiam.....
A własnie tez tak mówie ze malutkie staniczki takie sweet robią fajne a na duże biusty to nee
przymierzałam podobny o ile nie taki sam, był w komplecie z majteczkami... ramiączka są okropne. tego typu szybko się naciągają
nie boisz się kupować tak szerokiego pod biustem ??
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-07, 23:26   #12
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

A ja mam duży biust(serio ) (trochę przytyłam a mój biust zrobił się jescze większy)i uważam że wybór staników jest ogromny i ładne są. Nigdy nie miałam z tym problemów Staniki kupowałam też przez sklepy internetowe, na prawdę są ładne i jest wybór, ale nigdy nie kupuję pusch up (nie znam angielskiego więc jak się pomyliłam to sory), bo wtedy piersi mni wyskakują Ogólnie miałam na początku C, teraz ledwo się mieści w D ale pod biustem zawsze 70 Trochę mnie wnerwia że to skupia uwagę facetów Ale jakoś idzie przeżyć. Ale nie zauważyłam żeby miseczka była mniejsza lub większa z powodu obwodu pod biustem.
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 07:58   #13
pkawecka
Zadomowienie
 
Avatar pkawecka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 213
Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

zgadzam się, ze dla małych biuścików są ładne staniki a dla dużych ... namioty, ale albo się chce mieć ładny biust albo Ladny stanik.
biust mi urósł po ciąży i w tej chwili mam 80E. ale w czasie karmienia miałam 95F...
z mojego doświadczenia wynika, ze przy kupowaniu stanika przy dużym biuście trzeba się kierować kilkoma zasadami:
- miseczki muszą być wysoko zabudowane, wtedy nie będzie się wylewać, płytkie staniki są dobre tylkok na rozbierandki;
- piersi muszą leżeć jak na talerzu, ale nie mogą być ściśnięte, czy zadarte do góry.
- żadne bardotki, push upy, po prostu te najbrzydsze, z czasem nabrałam wprawy i udaje mi się znaleźć też i coś ładniejszego.
- ramiączka muszą być szerokie i pas pod biustem też;
- warto szukać tych z paskiem rozdzielającym piersi;
- z droższych firm są takie z tzw. mikroamortyzatorami - nie używałam ale koleżanki chwalą;
a ogólnie kupując stanik nalezy pamiętać, o tym, że:
- większość kobiet kupuje za luźne pod biustem i za małą miseczkę;
- trzeba wybierać te z zapięciami trzystopniowymi, tak zeby idealnie czuć się na zapięciu środkowym - jak się rozciągnie to będzie na ostatnim jak znalazł,
- pas pod biustem powinien być tak dobrany, żeby można było wsadzić swobodnie palec najwyżj dwa, dobrze dobrany obwód jest wtedy gdy po zrobieniu pełnego skłonu do przodu i powstaniu stanik się nie przesunie w górę,
- ramiączka nie mogą się wrzynać ani być za luźne, bo w jednym przypadku pas z tyłu podchodzi do góry, z przodu podcina piersi i powoduje ich spłaszczanie, a w drugim nie spełniają swojej funkcji,
- miseczka powinna zaczynać się niemal pod pachą - ma obejmować całą pierś a nie zaczynać się w jej połowie co jest najczęstszym błędem, bardzo brzemiennym w skutkach, bo od tego zaczyna się deformacja piersi i wiele zmian chorobowych.
trzeba po prostu próbować i nie zrażać się. no i oczywiscie zawsze mierzyć! do znudzenia mierzyć!
to tyle z moich doświadczeń.
pozdrawiam.
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
pkawecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 11:20   #14
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

Cytat:
Napisane przez pkawecka
zgadzam się, ze dla małych biuścików są ładne staniki a dla dużych ... namioty, ale albo się chce mieć ładny biust albo Ladny stanik.
biust mi urósł po ciąży i w tej chwili mam 80E. ale w czasie karmienia miałam 95F...
z mojego doświadczenia wynika, ze przy kupowaniu stanika przy dużym biuście trzeba się kierować kilkoma zasadami:
- miseczki muszą być wysoko zabudowane, wtedy nie będzie się wylewać, płytkie staniki są dobre tylkok na rozbierandki;
- piersi muszą leżeć jak na talerzu, ale nie mogą być ściśnięte, czy zadarte do góry.
- żadne bardotki, push upy, po prostu te najbrzydsze, z czasem nabrałam wprawy i udaje mi się znaleźć też i coś ładniejszego.
- ramiączka muszą być szerokie i pas pod biustem też;
- warto szukać tych z paskiem rozdzielającym piersi;
- z droższych firm są takie z tzw. mikroamortyzatorami - nie używałam ale koleżanki chwalą;
a ogólnie kupując stanik nalezy pamiętać, o tym, że:
- większość kobiet kupuje za luźne pod biustem i za małą miseczkę;
- trzeba wybierać te z zapięciami trzystopniowymi, tak zeby idealnie czuć się na zapięciu środkowym - jak się rozciągnie to będzie na ostatnim jak znalazł,
- pas pod biustem powinien być tak dobrany, żeby można było wsadzić swobodnie palec najwyżj dwa, dobrze dobrany obwód jest wtedy gdy po zrobieniu pełnego skłonu do przodu i powstaniu stanik się nie przesunie w górę,
- ramiączka nie mogą się wrzynać ani być za luźne, bo w jednym przypadku pas z tyłu podchodzi do góry, z przodu podcina piersi i powoduje ich spłaszczanie, a w drugim nie spełniają swojej funkcji,
- miseczka powinna zaczynać się niemal pod pachą - ma obejmować całą pierś a nie zaczynać się w jej połowie co jest najczęstszym błędem, bardzo brzemiennym w skutkach, bo od tego zaczyna się deformacja piersi i wiele zmian chorobowych.
trzeba po prostu próbować i nie zrażać się. no i oczywiscie zawsze mierzyć! do znudzenia mierzyć!
to tyle z moich doświadczeń.
pozdrawiam.
HeJ. JA mam właśnie ten problem, że podnosi sie styłu pasek do góry i wszystko.....i te z paskiiem rozdzielającym piersi sa droższe staniczki?
Acha i w sklepie powiedziec że chce z taka "wyzszą zabudową" , albo masz moze jakas fotke...takiego
pozdrawiam Cieplutko Paaa
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 11:33   #15
MarcinK
Rozeznanie
 
Avatar MarcinK
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 599
GG do MarcinK
Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

spalic biustonosze ...
MarcinK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 12:03   #16
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

Cytat:
Napisane przez MarcinK
spalic biustonosze ...
hmm łatwo ci mówić
spróbuj uprawiac sport z wielkim biustem i wtedy zobaczysz jaka to udreka
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 12:19   #17
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

Cytat:
Napisane przez Impersona
Kobiety z duzym biustem koniecznie jesli nie chca zeby im sie cos wy;ewalo ze stanika powinny kupoiwac takie biustonosze, ktorych miseczki sa rozdzielone przez pasek zbierający to taki paseczek miedzy miseczkami, który sklada sie z dwoch paskow, ten lrotszy rozdziela piersi, a ten dluzszy fajnie modeluje Wiem, bo moja mama i siostra maja mega wielkie piersi i tylko takie staniki sa w stanie im te skarby przytrzymac Jest tez firma, ktora produkuje specjalne staniki dla kobiet z duzym biustem Mozna sobie przez internet zamowic katalog, ale chyba nie powinnam podawac adresu, bo to reklama by byla?
Byaby to reklama tylko wtedy, gdybyś czerpała z podania tu nazwy/linka jakieś korzyści finansowe
Więc jeśli żadnych takich korzyści nie masz, możesz swobodnie podać Pomożesz innym dziewczynom
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 12:29   #18
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic
http://www.allegro.pl/item89241763_s...rozmiary_.html ten chce kupić. Jest D ale co tam 90, to miseczka bedzie dobra, tzn powinna. Ale jeszcze do upewnienia przymierze w swoim sklepie 90 czy nie zjedzie mi, ale nie powinno bo mozna regulować co nie. a takiego wzoru u mnie nie ma akurat
pozdrawiam.....
A własnie tez tak mówie ze malutkie staniczki takie sweet robią fajne a na duże biusty to nee
To jest typowa bielizna stragonowa,która kosztuje ok.12-15 zł. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć,że ta ich numeracja chińska nijak się ma do naszej polskiej. Poza tym te biustonosze są tragiczne pod względem wytrzymałości,bo ładne to czasami są Ale ogólnie nie polecam
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 12:33   #19
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

Cytat:
Napisane przez MarcinK
spalic biustonosze ...
Twój rower też spalić??
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-08, 13:25   #20
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

Cytat:
Napisane przez lexie
Byaby to reklama tylko wtedy, gdybyś czerpała z podania tu nazwy/linka jakieś korzyści finansowe
Więc jeśli żadnych takich korzyści nie masz, możesz swobodnie podać Pomożesz innym dziewczynom
A więć www.avocado.com.pl Mozna zamówić sobie katalog do domku, mają naprawdę ładne modele
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 13:31   #21
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

mam podobny problem, ale ja mam 75/80C i jeszcze można coś wyhaczyć...

Myślę, że najlepsze byłyby dla ciebie pełne miseczki z szerokimi ramiączkami, w każdym razie mocno usztywniane (przy skakaniu piersi bolą...)
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 14:22   #22
pkawecka
Zadomowienie
 
Avatar pkawecka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 213
Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic
HeJ. JA mam właśnie ten problem, że podnosi sie styłu pasek do góry i wszystko.....i te z paskiiem rozdzielającym piersi sa droższe staniczki?
Acha i w sklepie powiedziec że chce z taka "wyzszą zabudową" , albo masz moze jakas fotke...takiego
pozdrawiam Cieplutko Paaa
z tego co zauwazyłam to te z paskiem rozdzielającym nie są droższe. ale zależy w ogóle co dla kogo jest dużo a co mało. dla mnie stanik za 50 zł jest drogi ale tańszych nie warto kupować. ja przynajmniej mam takie doświadczenia. takie nosi się niemal tylko do pierwszego prania, a te w okolicy 50 i powyżej zł są na kilka lat - o ile oczywiscie rozmiar się nie zmieni.
fotki takiej nie mam ale jak powiesz, ze chcesz taki z bardziej zabudowaną miseczką to pani w sklepie będzie wiedziec o co chodzi. a przynajmniej powinna
powodzenia w łowach.
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
pkawecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 14:38   #23
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

Cytat:
Napisane przez pkawecka
z tego co zauwazyłam to te z paskiem rozdzielającym nie są droższe. ale zależy w ogóle co dla kogo jest dużo a co mało. dla mnie stanik za 50 zł jest drogi ale tańszych nie warto kupować. ja przynajmniej mam takie doświadczenia. takie nosi się niemal tylko do pierwszego prania, a te w okolicy 50 i powyżej zł są na kilka lat - o ile oczywiscie rozmiar się nie zmieni.
fotki takiej nie mam ale jak powiesz, ze chcesz taki z bardziej zabudowaną miseczką to pani w sklepie będzie wiedziec o co chodzi. a przynajmniej powinna
powodzenia w łowach.
Ja polecam polskich producentów jak Kinga, Konrad, Filana.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 15:25   #24
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

Cytat:
Napisane przez natii4
To jest typowa bielizna stragonowa,która kosztuje ok.12-15 zł. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć,że ta ich numeracja chińska nijak się ma do naszej polskiej. Poza tym te biustonosze są tragiczne pod względem wytrzymałości,bo ładne to czasami są Ale ogólnie nie polecam
Nom własnie ja na bazarach kupuje hehi pewno takie nie wypały wychodzą....a 50 zł to na 16latke troche dużo. Mam małe kieszonkowe ale postaram sie uzbierać kasy do świąt. W moim "mieście" nie ma jako takich firmowych sklepów z bielizną, a szkoda. A chciałabym jakiś fajny stanik wreszcie mieć, bo na wfie to jest katorga normalnie. Ale do wakacji mam zamiar zrzucić 10 kg, to biust sie tez zmniejszy myśle.

A co o tych sądzicie
http://www.allegro.pl/item90278451_2...niela_e85.html
http://www.allegro.pl/item89845957_i...azja_90dd.html

Acha i ważny cytat co zalazłam"miseczka E przy obwodzie 75 cm, jest tej samej wielkości co miseczka D przy obwodzie 80 cm"
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 15:36   #25
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

Jeszcze mam taka jedna prośbe o rade. a bo moje piersi sa takie "obwisłe" a duże. A tak jak np .Doda ma duże ale takie fajnie sterczące. Jakbym mogła swoje tak "uwydatnić" zeby fajnie tak "sterczały" hEhe
A sa jakies kremy na biust czy coś, one by je ujędrniły czy coś w tym stylu...
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 17:32   #26
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

Cytat:
Napisane przez natii4
Ja polecam polskich producentów jak Kinga, Konrad, Filana.
a w jakich one są cenach i czy można je znależć (o ile się orientujesz) poza większymi miastami? bo już oszaleję z tymi biustonoszami
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 02:43   #27
Darien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 268
Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

Jestem posiadaczką (szczęśliwą) dużego biustu- 80 F/ G i jednocześnie rozgoryczoną klientką sklepów z bielizną. Od wielu lat, jedyny model stanika, jaki kupuję, to Nicole firmy Malinez w sieci "Donna". Wielokrotnie próbowałam kupić inny, niestety nie jestem w stanie NIC znaleźć! Ten jest jedyny w takim rozmiarze, w którym biust wygląda sexy- sterczy jak silikony Dody
W Tryumphie owszem, rozmiary są ale powyżej D modele są fatalne, rozciągają biust pod pachy, spłaszczają dekolt Kupuję u nich jedynie "minimizery", których używam na aerobic- polecam taki model na lekcje WF- nic w nich nie skacze
I błagam, dziewczyny, nie kupujcie za dużych obwodów, to nie ma sensu!
Ja jestem naprawdę tęgą osobą i noszę tyko 80 więc nie wyobrażam sobie, jak szczupła dziewczyna może w ogóle myśleć o 90! Dodam, że moje 80 po kilku miesiącach przestaje trzymać i muszę się udać po nowy, choć nie jest najtańszy- 50 zł.
Darien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 11:47   #28
pkawecka
Zadomowienie
 
Avatar pkawecka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 213
Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic
Jeszcze mam taka jedna prośbe o rade. a bo moje piersi sa takie "obwisłe" a duże. A tak jak np .Doda ma duże ale takie fajnie sterczące. Jakbym mogła swoje tak "uwydatnić" zeby fajnie tak "sterczały" hEhe
A sa jakies kremy na biust czy coś, one by je ujędrniły czy coś w tym stylu...
duzy biust zawsze będzie bardziej zwisał niż mały a sterczą tylko silikony .
kremy ujędrniające można stosować o ile ktoś ma zwiotczałą skórę, a u nastolatek najczęściej wystarcza zwykły balsam. oczywiście jak ktoś sie upiera to nie ma przeciwskazań. ale te kremy raczej mają za zadanie przywrócić jędrność, którą skóra utraciła np. z wiekiem lub w wyniku zmainy wagi itd. lub zapobiec nieco tej utracie. natomiast nie są przewidziane, żeby podniosły biust, który wisi naturalnie, bo jest po prostu ciężki. na to nie ma rady.
dlatego ważne jest, żeby dbać o wszystkie elementy naszego naturalnego biustonosza: dobierać odpowiedni stanik i dbać o nawilżenie skóry piersi- to zapobiega albo chociaż znacznie opóźnia rozciąganie się skóry i ćwiczyć mięśnie pleców i mięśnie piersiowe - z wiekiem ma to coraz większe znaczenie, szczególnie plecy zaczynają dokuczać, bo garbimy się bardziej pod wpływem ciężaru z przodu.
poza tym moim zdaniem taki sterczący duży biust wcale nie wygląda ładnie, bo to jest nienaturalne - spójrz kiedyś z boku. a to co doda prezentuje swoim wyglądem trudno mi uznać za kanon piękna w jakiejkolwiek kategorii...
pozdrawiam.
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
pkawecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 15:43   #29
klarnet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 103
Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

na duze biusty mozna w tej chwili naprawde mozna kupic sliczne staniki!ale trzeba sie liczyc z tym,ze za mniej niz 100 zl jest z tym problem...
klarnet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 04:14   #30
Darien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 268
Dot.: Biustonosz :) MAm pare pytanek. Prosze pomóżcie mi

Klarnet, napisz gdzie! Ja jakoś nic nie znajduję! I nie cena jest tu problemem- na fajny stanik nie żal mi kasy
Darien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.