Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-10, 13:09   #3541
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

No dobra dziewczyny ja spadam.Na neta już dzisiaj nie wejdę ale napiszę do zanki smsa.Choć nie nastawiam się raczej, że się dowiem....papa
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 13:34   #3542
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

Pierwsze ubranko kupię, jak poznam płeć. Na razie oglądam wózki i słucham opinii koleżanek "po fachu" Polecają x-lander. Żadnej firmy nie znam, zalezy mi głównie na 4 dużych kołach, przekłądanej rączce (żeby spacerówka mogła być prowadzona przodem do mnie lub maluch tyłem), no i żeby była to spacerówka i głęboki, 2 w 1.
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 13:38   #3543
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Pierwsze ubranko kupię, jak poznam płeć. Na razie oglądam wózki i słucham opinii koleżanek "po fachu" Polecają x-lander. Żadnej firmy nie znam, zalezy mi głównie na 4 dużych kołach, przekłądanej rączce (żeby spacerówka mogła być prowadzona przodem do mnie lub maluch tyłem), no i żeby była to spacerówka i głęboki, 2 w 1.
no gosiunia właśnie kupiłam nie dawno x landera xt,jest super tylko,że Tobie może nie pasować bo ma 3 koła,ale ponoć w użyteczności nie ma różnicy ile x lander ma kół.Liczy się to że to x lander bo to na prawdę komfortowe wózki,przynajmniej z opinii doświadczonych użytkowników tak wynkia.Ja na razie mogę powiedzieć,że po pokoju prowadzi się go cudownie i jest całkiem lekki
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 13:46   #3544
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

Alkamor do mnie napisała:
płci się nie dowiedziałam, bo lekarz powiedział, że przy następnej wizycie dopiero 31.10.08. tylko t.p. mi przesunęła na 01.03.09

__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 13:54   #3545
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

to coś do duszy ma tego ginekologa jak w tym okresie mógł jej jeszcze płci nie określić??szkoda,bo tak już się cieszyła,że dziś ją pozna też bym była zawiedziona
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 14:00   #3546
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

Podobają mi się te wózki x-landera i nie sa drogie w porównaniu np do mutsy na alegro ogladałam takie:
http://www.allegro.pl/item448546362_...g_za_0_zl.html
i trochę droższy
http://www.allegro.pl/item450279425_...niebieski.html
Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 14:04   #3547
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

no mój ostatnio też nie powiedział jaka płec, ale faktycznie dzidziusia bylo widać tylko z profilu i nie chciał się obrócić, rozszerzyć nóżek i nie pokazał, a chyba spał bo malo co się ruszał
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 14:06   #3548
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
Podobają mi się te wózki x-landera i nie sa drogie w porównaniu np do mutsy na alegro ogladałam takie:
http://www.allegro.pl/item448546362_...g_za_0_zl.html
i trochę droższy
http://www.allegro.pl/item450279425_...niebieski.html

mój to jest trójkowa wersja XA dlatego myslę,że ten bedzie lepszy a tak na prawdę to na forach polecają bardziej xa niż x1
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 14:08   #3549
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

Tylko zastanawiam się czy w nich jest przekładana rączka?
A ty jaki kolorek sobie sprawiłaś?
Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 14:31   #3550
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
Tylko zastanawiam się czy w nich jest przekładana rączka?
A ty jaki kolorek sobie sprawiłaś?
rączki przekładanj nie ma ale w trójkołowcach to odpada,a jak jest przekładana rączka wogóle to koła nie są skrętne co bardzo utrudnia manewrowanie wózkiem np w marketach między półkami.Moja szwagierka ma właśnie z przekładaną rączką i to jest super,ale koła nie skrętne doprowadzają mnie do szału,ciężko się prowadzi tak wózek.Ja poprostu kupię parasolkę żeby mojemu dziecku nie świeciło w oczka jak będziemy jechać pod słońce.A ja olorek mam granatowo-beżowy jest obłędny
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 14:59   #3551
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

Cytat:
Napisane przez McKinley Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam od lekarza. Mam skierowanie do szpitala. No to idę. Trzymajcie za nas kciuki dziewczyny.
Pa
wiecie co?zastanawia mnie co z McKInley?chyba nie przegapiłam,że się coś dzieje?czy ktoś wie co się stało?martwi mnie ,że tak niespodziewania trafia do szpitala
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 15:34   #3552
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
no gosiunia właśnie kupiłam nie dawno x landera xt,jest super tylko,że Tobie może nie pasować bo ma 3 koła,ale ponoć w użyteczności nie ma różnicy ile x lander ma kół.Liczy się to że to x lander bo to na prawdę komfortowe wózki,przynajmniej z opinii doświadczonych użytkowników tak wynkia.Ja na razie mogę powiedzieć,że po pokoju prowadzi się go cudownie i jest całkiem lekki
Kurcze ja tutaj wstepnie patrzylam na pare wozkow ale ceny sa poprostu kosmiczne! od 500 euro w gore za jakis fajny i praktyczny wozek.
Mnie najbardziej zalezy aby byl lekki. Moze miec nawet 5 kol .
Nawet nie wiedzialam, ze jesli jest przekladana raczka, to kola przednie sie nie kreca...
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 16:28   #3553
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

Właśnie o tym wózku myślałam
http://www.allegro.pl/item448546362_...g_za_0_zl.html
Nie ma skrętnych przednich kół, ale słyszałam różne opinie - że skrętne koła są do d... albo że są super. Sama nie wiem. X-landery nie mają przekłądanej rączki, ale może to jakoś przeżyję
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 17:12   #3554
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Kurcze ja tutaj wstepnie patrzylam na pare wozkow ale ceny sa poprostu kosmiczne! od 500 euro w gore za jakis fajny i praktyczny wozek.
Mnie najbardziej zalezy aby byl lekki. Moze miec nawet 5 kol .
Nawet nie wiedzialam, ze jesli jest przekladana raczka, to kola przednie sie nie kreca...
chyba będzie opłacało Ci się przyjechać po wóżek do Polski tu ceny przeróżne od 400zł w górę.

Musiałybyć wózki z wszystkimi 4 kołami skrętnymi,żeby zawsze przednie koła były skrętne ( wózkach z przekładaną rączką)

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Właśnie o tym wózku myślałam
http://www.allegro.pl/item448546362_...g_za_0_zl.html
Nie ma skrętnych przednich kół, ale słyszałam różne opinie - że skrętne koła są do d... albo że są super. Sama nie wiem. X-landery nie mają przekłądanej rączki, ale może to jakoś przeżyję
Dla mnie to skrętne koła są cudowne o ile człowiek przyzwyczai się nimi jeździć.Wózek sie bardzo łatwo prowadzi,tylko trzeba nauczyc się go kontrolować. Ja pojeździłam chwilę wózkiem bez skrętnych kół,manewrowanie to katastrofa,tzn trzeba zawsz odrywać przednie koła od podłoża,żeby wykoać ostry skręt,w pewnych sytuacjach jest to uciążliwe.Z wóżkiem ze skrętnymi kołami da się tańczyć najlepiej w sklapie wziąć wóżek z takimi i takimi kołami i spróbować,które nam lepeij pasują.Bo oczywiście znam wiele zwolenniczek nieskrętnych kół.Ja jednak propnuję skrętne,sktrętnie i tylko skrętne
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 17:23   #3555
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

Cytat:
Napisane przez McKinley Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam od lekarza. Mam skierowanie do szpitala. No to idę. Trzymajcie za nas kciuki dziewczyny.
Pa
Trzymamy, tak samo mocno, jak za Jastinadę, no własnie Jastinada, strasznie się cieszę, że wszystko wyszło oki
Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
jastinada, jak się cieszę

Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa i cieszę się, że brzuszek się podoba Dziś pierwszy raz jakiś facet ustapił mi miejsca w banku, aż się zdziwiłam
To są jedne z tych milszych chwil Jak dobrze byc w ciąży, co????
Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
nie no specjalnie to nie bo chyba jednak lepiej kupić w jednym miesiącu kilka rzeczy w następnym coś innego niż później na raz wydać kupę pieniędzy....
Ja mam zaiar zacząć kupować po Nowym Roku, póki co mamy mały "Baby Box" i odkładam tam co tydzień kilka euro , na dobre łóżeczko już jest albo na pół wózka
tak ogólnie planowałam, żeby się w zakupach zmieścić w 1000 do 1500 euro i chyba nie będe raczej tej sumy przekraczać, będę się starała tej sumy nie przekraczać a to wielka różnica
Miłego weekendu dziewuszki niech Was maluchy kopią z całej siły
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 17:38   #3556
adversus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

a jam tu nowa ...w kwietniu będzie bobasek . To mój pierwszy wpis na forum ,mam nadzieję, że się zadomowię. Czekam z niecierpliwością , a właściwie czekamy bo jest nasz już szósteczka (Z mężem). Miło tu pobyć Pozdrawiam mamusie!
adversus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 17:58   #3557
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

Cytat:
Napisane przez adversus Pokaż wiadomość
a jam tu nowa ...w kwietniu będzie bobasek . To mój pierwszy wpis na forum ,mam nadzieję, że się zadomowię. Czekam z niecierpliwością , a właściwie czekamy bo jest nasz już szósteczka (Z mężem). Miło tu pobyć Pozdrawiam mamusie!
Witamy serdecznie ową mamusię napisz Zance imię,wiek,miejsce zamieszkania,datę porodu oraz planowane imię pociechy-to Cie wciągnie na naszą mamuśkową listę fajnie,ze jest nas coraz więcej,zostań z nami do samego końca

a zobaczcie jakie fajne coś znalazłam,

dedykuje wszystkim teraźniejszym i przyszłym mamusiom;

Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "MAMUSIU".
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 19:17   #3558
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

A ja szukam i czytam o pierwszyhc wyczuwalnych ruchach malucha, wkleje wam co nieco co znalazłam


Zakończenia nerwowe w skórze twojego dziecka, reagujące na dotyk, rozwijają się już w ósmym tygodniu ciąży. A około 18.-22. jej tygodnia ty po raz pierwszy poczujesz, jak malec się porusza.
Teraz dziecko we wnętrzu twojego ciała staje się dla was dosłownie "namacalne".
Delikatne głaskanie brzucha to świetny sposób, aby nawiązać kontakt z maleństwem. Nie ma nic bardziej ekscytującego niż czuć to, że ten mały człowiek, którego nosisz w sobie, odpowiada na "zaczepki" ze strony mamy i taty. Badania pokazują, że nie narodzone maluchy potrafią rozpoznać, kiedy brzucha dotyka któreś z rodziców, a kiedy robi to ktoś obcy.
Jeśli chcesz poczuć ruchy swojego malca, wypij wieczorem szklankę ciepłego mleka, zjedz drobną przekąskę i połóż się wygodnie. Zachęćcie maleństwo do poruszania się, lekko naciskając lub postukując w brzuch.

A te pierwsze ruchy nie są ruchami ktore idzie poczuc jako kopanie tylko jako bulgotanie, przelewanie


Ide sobie zrobic mleka z miodem
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 19:42   #3559
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

Mam do was prosbe o dorade jaki krem lub co jest dobre na wysuszona skore twarzy, kurcze od jakiegos czasu strasznie mi wysycha skora na twarzy, strasznie sie zaczela luszczyc !! czolo, broda, nos a najbardziej okolice nosa, ja nawet pomalowac sie nie moge bo same plamy w postaci lusek mam, kremy z avona ktore uzywałam do tej pory nie pomagaja, krem nivea soft nie pomaga (podraznia skore na kosciach policzkowych) , oliwka nie pomaga a wrecz jest gorzej! Kupilam dzis krem babino dla dzieci bo kiedys mi pomagał bo nie mogłam uzywac innych (z powodu podrazniania) ale teraz nie licze na wiele i nie wiem co mam uzywac!
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 20:04   #3560
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

spróbuj z garniera "intensywna pielęgnacja suchej skóry" takie różowe opakowanie. moja mama miała z tego w formie balsamu a ja teraz kupiłam w takim pojemniczku jak krem nivea ten mały. Ten krem jest do twarzy i ciała, jest tez w czerwonym pudełeczku i on jest do bardzo suchej skóry.
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 20:09   #3561
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

dzisiaj maluszek strasznie kopie mnie po pęcherzu takie to nieprzyjemne
Niedawno wróciłam od rodziców, upiekliśmy ciasto, posiedzieliśmy.
A teraz odpoczynek...
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 20:13   #3562
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

zdjecie kremu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01660.jpg (24,6 KB, 5 załadowań)
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 20:20   #3563
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

a ja dziś miałam kolejny nerwowy dzień w pracy. aż sie mój małżonek wkurzył bo to nie pierwszy raz sie na mnie "wyżywają" i kazdy mi powie co chce a ja sie nie bronie. a nerwy nie są dla nas teraz dobre. przez to już 3 tydzien biegam kilka razy dziennie do WC nie wiem co tu dalej robić ale nie chce mi sie tam wracac, jak im zle było ze mną to niech sobie sami radzą.
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 20:29   #3564
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

Kochane co do czosnku to sama byłam w szoku ale piszę Wam to co mi lekarz powiedział
Też się trochę dziwię, że już mi na 90%powiedział płeć dzidziówno ale w piątek idę znów to może będzie widać to samo między nóżkami
Ja już się lepiej czuję i jutro w końcu idę na zakupy rozeznaniowe może kupię jakieś śpiochy czy beciki
Jastinada super że się dobrze czujesz
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 21:35   #3565
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

Jastinada śliczne to co napisałaś...
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 05:59   #3566
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

Wiolcia,jak Cię tak męczą w pracy to najlepiej idź na L4 i ciągnij do samego końca.Jak się wyrzywają,to niech poczują co to znaczy pracowac o jedną osobę mniej,będzie im dopiero żal tylki ściskał,jak bedą musieli wykonywać Twoje obowiązki.To nie najlepiej że się tak denerwujesz i smucisz.Sama widzę,po sobie ,że nerwy są okropne.Myślę,że moje ostatnie plamienia były skutkiem właśnie nerwów,więc spokojniealbo ich "olej" i nie słuchaj,odwracaj się na pięcie i odchodź jak cos nie miłego Ci mowią,albo uciekaj na L4-będziesz mieć święty spokój

trzymam kciuki skarbie !!
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 06:05   #3567
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
Kochane co do czosnku to sama byłam w szoku ale piszę Wam to co mi lekarz powiedział
Też się trochę dziwię, że już mi na 90%powiedział płeć dzidziówno ale w piątek idę znów to może będzie widać to samo między nóżkami
Ja już się lepiej czuję i jutro w końcu idę na zakupy rozeznaniowe może kupię jakieś śpiochy czy beciki
Jastinada super że się dobrze czujesz
SoNeRa słoneczko,a jak wogóle mija Ci urlop?Nie nudzisz się?Miałaś wpasc na herbatkę

ale masz fajnie,że znasz już praktycznie płec,to teraz na prawdę możesz zaszaleć...

rodzice się pewnie cieszą ,że mają "Was" w domku

odpoczywaj,bo Ty też z tego co pamiętam miałaś nie za specjalną atmosferę w pracy?

miłego dnia mamuśki

p.s.ciekawe co z naszą McKinley??
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 07:10   #3568
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

dzień dobry w tą piękną sobotę
tak na prawdę u mnie pogoda okropna, mgła za oknem, zimno i szaro, słonko nie świeci, ale ja i tak mam dobry humor
Prawdopodobnie dzisiaj znowu posiedzę u rodziców, bo mąż w pracy a ja się sama nudzę. Ostatnio spędzam z nimi mnóstwo czasu, jakaś rodzinna się zrobiłam

życzę miłego dnia
i uciekam na jakieś śniadanko,
a potem trzeba za sprzątanie się zabrać
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 07:56   #3569
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

Zanka u mnie tez była paskudna mgła ale się podnosi i zaczyna być pięknie u Ciebie też pewnie tak będzie bo nie jest odemnie do Ciebie aż tak daleko ze 100km

u mnie tez dziś większe sprzątanko,niby zaczęłam wczoraj ale cienko mi poszło
powodzenia wszystkim sprzątającym
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 08:43   #3570
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009

Cytat:
Napisane przez Wiolka1984 Pokaż wiadomość
zdjecie kremu

Dzieki poczekam jeszcze pare dni zobacze jak to bambino nie pomoze to kupie tego garniera
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.