Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zapraszam - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-01, 11:24   #31
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

jezu watek sie zaraz zmieni w moda ktora cie rozwala 2 :P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 11:32   #32
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
Bajaderka- no długie, luzne, przewiewne - rozumiem, ale nie bluzę od dresu, ortalionowe spodnie, kieckę i rajstopy.

Ja w takie upały zazwyczaj unikam komunikacji, bo można paść. Smród nie z tej ziemi. Nie trzeba chanel 5żeby nie zabijac, ale dla niektorych to za duzy wysiłek postawić na wodę, mydło i antyperspirant.
Irytuje mnie tez jak dziewczyna - bez wzgledu na wagę i wiek- jest odfiukowana pod niebiosa, nakłada japonki, a stopy i palce wyglądają jak po całonocnej walce ze stonką na polu. Nie każdy ma stopy jak z żurnala, ale miło by było je czasami umyć.
Straszne jest tez jak większe dziewczyny wciskają się w za małe ciuchy. Trzeba miec swiadomosc swojej wagi i mając ponad stówę w biodrach nie wkładać za ciasnych biodrówek. Z drugiej strony są też szczupłe laski, które sądzą, że pokazywanie tyłka w przykrótkich miniówkach jest kuszące. Pal licho, że nożynki mogą być krzywe a tyłek płaski. Mam rozmiar 36 wiec myle miasto/szkołę z plażą.
A jeśli już mowa o spodniach - uwielbiam tylko szerokie (tudzież dzwony, ale też nie przylegające do pupy i uda) a takich na rynku jak na lekarstwo.
Z jednej stronie ponad 100 w biodrach nie pasują biodrówki, a z drugiej znaleźć coś sensownego uff... mnie ratuje pod tym względem bon prix, ale tutaj też kupuję 42 - ciut ciut za ciasne, ale uszły; 44 - bez paska ani rusz :/ za szerokie.
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 11:39   #33
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Ja nie mogłam znaleźć ŻADNYCH sensownych spodni z wyższym stanem. Załamka po prostu.

A jak się zapatrujecie na stroje kąpielowe? Dwuczęsciowe? Jedno? A może tankini?
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 11:46   #34
Monis1992
Zadomowienie
 
Avatar Monis1992
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 296
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

dwuczęściowe kupuję jakoś źle bym się czula w innych, nie wiem czemu...
Monis1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 11:55   #35
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez Monis1992 Pokaż wiadomość
dwuczęściowe kupuję jakoś źle bym się czula w innych, nie wiem czemu...
ja miałam fajny jednoczęściowy i po latach w dwu- poczułam się równie fajnie sexy czarnuszek
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 11:56   #36
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

No i jestem
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 12:02   #37
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
Ja nie mogłam znaleźć ŻADNYCH sensownych spodni z wyższym stanem. Załamka po prostu.

A jak się zapatrujecie na stroje kąpielowe? Dwuczęsciowe? Jedno? A może tankini?



Ogólnie to nie używam Mimo, że mieszkam w 3mieście to zasadniczo nie opalam się ani nie kąpie się w morzu. Na basen też nie chodzę, więc problem załatwiony. Aczkolwiek mam jeden rezerwowy, tankini. Wydaje mi się, że to rozsądny wybór przy naszej wadze
Jakby któraś z was interesowały właśnie tankini to w Tesco jest teraz mega wybór!
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 12:09   #38
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Ja potrzebuję tankini z usztywnianymi miskami, najlepiej puszap, bo niestety nie mogę się pochwalić solidnym cyckiem
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 12:55   #39
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
no, wątek dla mnie

[/COLOR]to ja sie pochwale, ze w poniedzialek w lumpeksie kupilam 4 pary spodni rozmiarow roznych, w tym jedne jeansowe szwedy od hilfigera a drugie półeleganckie z kappahl (jeansy) do tego podobne do płóciennych beżowe, bojówki za kolano cieniutkie, idealne na lato + bluzkę bokserkę w gwiazdki z H&M. Wszystko za oszałamiającą cenę 51 zł

Swoją wagę traktuję przejściowo,więc nie kupuję ubrań i w rezultacie wyglądam jak lump
uwielbiam lumpy głownie tam robie zakupy jutro z rana wlasnie sie wybiaram do ulubionego
Cytat:
Napisane przez 0luuun Pokaż wiadomość
Ahhh super, że zrealizowałaś mój pomysł, ja nie wiedziałabym jak się za to zabrac!

W każdym razie witam i ja. Było około 90 kg Obecnie 70, rozmiar 40/42! Ciesze, się że w końcu gdzieś pasuje!
natchnęłaś mnietez bym na to nie wpadła
ile masz wzrostu? ja mam 71kg przy 170cm i rozmiar 40/42 zalezy czasem w 38 sie wcine

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
No jak pomyślę, że w sklepie za jedną dałabym minimum 60 to mnie krew zalewa
Kupuję dużooo, ale oszczędnie i np. odzież z UK występuje w fajnych rozmiarach, a jednym z najpopularniejszych jest 42 czyli mój Poza tym ta radość płynąca z polowań, ech
Dorwałam też kurtkę-parkę? z kapturem, rekaw 3/4, sciągacz w pasie, na dole fason bąbki, ale o dziwo nie poszerza. Bardzo fajna, miły w dotyku materiał, fajne kieszenie, w stanie idealnym. Kolor khaki. Myślę, pal licho! Dam za nią te 24 zł (taka była cena). Babka mówi do mnie, że dziś przecena i zapłaciłam 2,50. No i jak tu nie lubić ciucholandów? Muszę wszystko obfotografować.
koniecznie pokaz co kupilas, mnie tez trafia jak mam kupic zwykły tshirt za 30-40zł a w lumpku czasem sa perelki za 2-6zł

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
jakbym miala 36 rozmiar tez bym mogla tak traktowac
dokladnie

Cytat:
Napisane przez 0luuun Pokaż wiadomość
No to jest masakra, zresztą na ulicach króluje takie zjawisko. Ja na przykład ostatanio widziałam dziewczynę w białej koszuli i czarnym pasku. Tylko białej koszuli. Aby było ciekawiej była mega cienka i prześwitywały białe majtki. Do tego miała szpilki w kolorze nude. Ogólnie wyglądała komicznie a ewidentnie robiła się na trendsetterkę Podobnie jest z leginsami, które są noszone jako spodnie, najciekawszym zjawiskiem była koszulka wsadzona w leginsy

A o tej tunice napisałam sukienka, bo ona w rzeczywistości jest chyba dłuższa. Ja mam 168 i planowałam ja nosić właśnie jako sukienkę bo była przed kolano i nic nie było widać. Tyłek na wierzchu to nie moja bajka
na ulicach czasem to mozna pasc z wrazenia rzeczywiscie
ta tunika ma cos kolo 70cm długosci i raczej nie planuje jej uzywac jako sukienki chyba ze mnie jeszcze ubedzie z 10 kg ale w to watpie
Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dla mnie to by się nawet na rasową tunikę nadawało bo ja mam 1.80 cm. Nawet gdybym miała rozmiar 34! nie mogłabym hasać w tak krótkich kieckach. Jakaś uprzedzona jestem :P Starość i konserwa ze mnie wyłazi.
Prześwitujące legginsy są świetne- tyłek widac, nawet cellulit bo i takie przypadki widziałam, do tego najlepiej stringi, żeby ledzins miał się w co wbić. Sam sex. Wczoraj widziałam inną gwiazdę. 31 stopni w cieniu, miała grube legginsy w kolorze soczystej czerni i antygwałty, ktore odznaczały się pod kolanem, a do tego sandałki z koralikami. Po cholere zakładać antygwałty do sandałów?! I to w taki upał....


Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
Sąsiadka mojej tesciowej jest bardzo szczupła i nosi takie jeansy - dzwony, ktore wbijają jej się w (za przeproszeniem) piczkę

I widac nawet, ktorą wargę ma większą




Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
Ja nie mogłam znaleźć ŻADNYCH sensownych spodni z wyższym stanem. Załamka po prostu.

A jak się zapatrujecie na stroje kąpielowe? Dwuczęsciowe? Jedno? A może tankini?
ja wczoraj kupilam tankini w tk maxie, boskie jest za 40zł lekko usztywniana miseczka ale wybor byl duzy
dla mnie tankini to idealny wybor bo zakrywa mi brzuchol...
moja zmora sa tez wielkie ramiona
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 12:56   #40
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
witam kolezankę dukankę
zakupiłam wczoraj tunikę na allegro w bardzo optymistycznym rozmiarze M małe L cokolwiek to znaczy... w sumie to nie spodziewam się, że bedzie super lezala ( stwierdzilam, ze 30zł mogę zaryzykować najwyzej na plaże sie nada...co myslicie??miał ktoś podobną...??jak wychodzą rozmiarowo?
czy tylko na chudzielce...?
Witam i ja
Podoba mi się, ciekawe jaka będzie w rzeczywistości. Koniecznie pochwal się, jak już ją będziesz miała

Cytat:
Napisane przez 0luuun Pokaż wiadomość
Ahhh super, że zrealizowałaś mój pomysł, ja nie wiedziałabym jak się za to zabrac!

W każdym razie witam i ja. Było około 90 kg Obecnie 70, rozmiar 40/42! Ciesze, się że w końcu gdzieś pasuje!
To dokładnie jak ja, było 90, jest 69 (będzie mniej ) i też rozmiar 40/42

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
Bajaderka- no długie, luzne, przewiewne - rozumiem, ale nie bluzę od dresu, ortalionowe spodnie, kieckę i rajstopy.

Ja w takie upały zazwyczaj unikam komunikacji, bo można paść. Smród nie z tej ziemi. Nie trzeba chanel 5żeby nie zabijac, ale dla niektorych to za duzy wysiłek postawić na wodę, mydło i antyperspirant.
Irytuje mnie tez jak dziewczyna - bez wzgledu na wagę i wiek- jest odfiukowana pod niebiosa, nakłada japonki, a stopy i palce wyglądają jak po całonocnej walce ze stonką na polu. Nie każdy ma stopy jak z żurnala, ale miło by było je czasami umyć.
Straszne jest tez jak większe dziewczyny wciskają się w za małe ciuchy. Trzeba miec swiadomosc swojej wagi i mając ponad stówę w biodrach nie wkładać za ciasnych biodrówek. Z drugiej strony są też szczupłe laski, które sądzą, że pokazywanie tyłka w przykrótkich miniówkach jest kuszące. Pal licho, że nożynki mogą być krzywe a tyłek płaski. Mam rozmiar 36 wiec myle miasto/szkołę z plażą.
Niestety zgadzam się, myślałam, że padnę dziś w komunikacji miejskiej, niedobrze się robi w przymierzalniach w sklepach też jest wesoło
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 12:57   #41
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

bajaderkowa - a jakiej szukasz sukienki?? w sensie kroju, koloru??
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 13:05   #42
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

moje wczorajsze upolowane tankinirozmiar 40 kwiatki nie sa lososiowe tylko rozowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090017.jpg (150,2 KB, 116 załadowań)

Edytowane przez Kostka09
Czas edycji: 2011-06-01 o 13:07
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 13:51   #43
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
moje wczorajsze upolowane tankinirozmiar 40 kwiatki nie sa lososiowe tylko rozowe
Piekne
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 14:00   #44
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

O fajny wątek.Ja też zaliczam się do tego przedziału (choć u góry noszę czasem 38 to równie często 40 a spodnie 42)

Heloł Sab
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 14:10   #45
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
bajaderkowa - a jakiej szukasz sukienki?? w sensie kroju, koloru??

Takiego, co by bioder nie podkreślić, natomiast cyc wyeksponować W H&M widziałam jakieś luźniejsze (nie przylegające do ciała) i może do tego jakaś marynarka? Kij by w oko to strzelił. Góra wszędzie odstaje, a dół za bardzo przylega w tych wszystkich princeskach itp. A ślub już w sobotę :/

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
moje wczorajsze upolowane tankinirozmiar 40 kwiatki nie sa lososiowe tylko rozowe
Niezłe to! Co myślicie o kostiumie 2-częściowym, którego dół przypomina spodenki?
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 14:22   #46
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Piekne
dziekuje kupione w zaglebiowym Tkmaxie

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Takiego, co by bioder nie podkreślić, natomiast cyc wyeksponować W H&M widziałam jakieś luźniejsze (nie przylegające do ciała) i może do tego jakaś marynarka? Kij by w oko to strzelił. Góra wszędzie odstaje, a dół za bardzo przylega w tych wszystkich princeskach itp. A ślub już w sobotę :/



Niezłe to! Co myślicie o kostiumie 2-częściowym, którego dół przypomina spodenki?
ciezka sprawa...ale rzeczywiscie w HM widzialam kilka takich poprzymierzaj moze ktoras Ci przypasuje, daj znac

ja w spodenkowym kostiumie mam uda jak balerony
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 14:24   #47
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
dziekuje kupione w zaglebiowym Tkmaxie



ciezka sprawa...ale rzeczywiscie w HM widzialam kilka takich poprzymierzaj moze ktoras Ci przypasuje, daj znac

ja w spodenkowym kostiumie mam uda jak balerony
Dam, dam jak coś kupię to umrę ze szczęścia
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 14:32   #48
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Wyszłam na chwile do sklepu i kupiłam spodnie To jest minus mieszkania w pobliżu jakichkolwiek sklepów z ubraniami
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 14:34   #49
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
moje wczorajsze upolowane tankinirozmiar 40 kwiatki nie sa lososiowe tylko rozowe
Bardzo ładne
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 14:42   #50
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
dziekuje kupione w zaglebiowym Tkmaxie

chyba sie tam wybiore
Ja ostatnio kupiłam tylko szarą bluzeczkę (na zdjęciu nie jest szara) i szary sweterek Ale jestem z nich bardzo zadowolona
Wszystko z all

No i potrzebne mi sa jakieś super jeansy, muszę sie wybrac na jakieś poszukiwania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kimono.jpg (65,9 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sweter.jpg (38,9 KB, 66 załadowań)
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg

Edytowane przez the rock
Czas edycji: 2011-06-01 o 15:10
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 14:51   #51
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez 0luuun Pokaż wiadomość
Wyszłam na chwile do sklepu i kupiłam spodnie To jest minus mieszkania w pobliżu jakichkolwiek sklepów z ubraniami
pokaz

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupiłam tylko szarą bluzeczkę (na zdjęciu nie jest szara) i szary sweterek Ale jestem z nich bardzo zadowolona
Wszystko z all
ta bluzeczka z pierwszego zdjecia taka z falbankami? to taka tuniczka? bardzo ladna
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 15:06   #52
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

ja mam nadzieje ze do wyjazdu na openera schudne troche z brzucha i kupie normalny, dwuczesciowy bo jakos nie widzi mi sie jedno ani tankini :P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 15:08   #53
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość

ta bluzeczka z pierwszego zdjecia taka z falbankami? to taka tuniczka? bardzo ladna
Nie wiem bo mam ten sweterek a nie tuniczke Ale przyznam że fajna
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 15:08   #54
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ja mam nadzieje ze do wyjazdu na openera schudne troche z brzucha i kupie normalny, dwuczesciowy bo jakos nie widzi mi sie jedno ani tankini :P
Będziesz na Openerze?! Ja też, jak co roku
I ostatnio ciągle sobie mówię, schudnę do Openera, schudnę do Openera

Kostka09

Spodnie są takie niby lniane, jak widac ze ściągaczami na dole. Są luźniejsze i cienkie, w sam raz na lato
A i pokazuje jeszcze szeroką bluzkę w kwiaty, którą kupiłam w weekend w New Yorkerze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spodnie wizaz.jpg (66,6 KB, 273 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzka wizaz.jpg (65,4 KB, 277 załadowań)

Edytowane przez 0luuun
Czas edycji: 2011-06-01 o 15:26
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 16:05   #55
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

bede i na orange warsaw fest tez

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

o to ty szczupla dosc, ja tam z 10 kg wiecej mam
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 16:45   #56
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Jaki fajny wątek. Mój rozmiar to 40-42 przy wzroście 172 cm i wadze 62 kg.
Nie mam problemu z kupnem bikini. W moim mieście jest fajny sklep ze strojami. Nie ma problemu z rozmiarem. Góra stroju ma rozmiar XXL, a dół L.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 17:02   #57
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Dzień dobry! Ja jestem rycząca 40stka w dolnej części mojego ciała Jestem niewymiarowa, na górze mam mniej, ale może mnie nie wyrzucicie :P Nienawidze kupować spodni! mam wielką różnicę między tyłkiem/udami a talią i często nic a nic nie pasuje
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 17:29   #58
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

a ja mam taki waaacioł a nogi wcale nie mam najgrubsze :<
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 17:47   #59
robinsonka2
Raczkowanie
 
Avatar robinsonka2
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 223
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

ja też bym chciała się przyłączyć do nowego wątku
ten o modzie plus size czytam od dawien dawna ale bałam się odezwać właśnie ze względu na mało plusowy rozmiar ( około 40- jak chyba u każdego z pewną tolerancją uzależnioną od producenta i części garderoby)
jestem wysoka i duża, znaczy mam dość silną budowę ciała...
niestety całe życie czuję się nieszczupło choć czasem uda mi się ubrać tak, by wyglądać korzystnie i się podobać... najważniejsze sobie!
nie cierpię białych koszul, a takie teraz musiałam zakupić :/
nie mam jak obfocić niestety

pozdrawiam
robinsonka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 18:27   #60
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Moda dla tych co nie mieszczą się w 38 a Plus Size już dla nich za duże;-) zap

Dołączam do Was, w końcu taki wątek!bo kiedy się wklejałam na Plus Size to słyszałam, że jestem za chuda ;p

Mój rozmiar to średnio 42, wzrost 182

aktualnie musze kupić strój kąpielowy albo ze 2 bo będe pracowac za granica w hotelu, ale caly czas mysle, ze jestem za gruba i nie mam ochoty.. kurde udalo mi sie schudnac troche i wszystko sie powalilo, ale moze przez wakacje w tej pracy sie uda
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-12 16:33:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.