Walka o zdrowe i piękne włosy :) - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-07, 07:32   #3391
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Hmmmm dziewczynki a jak oceniacie te kosmetyki z tej serii Apteczka Babuni??? bo widziałam je w Carrefourze( czy jak to tam się pisze) w Arkadii i zdziwiłam sie ogromnie, gdy na cenę spojrzałam , taka niska Czy są dobre??
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-07, 10:14   #3392
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez wampirek6 Pokaż wiadomość
Hmmmm dziewczynki a jak oceniacie te kosmetyki z tej serii Apteczka Babuni??? bo widziałam je w Carrefourze( czy jak to tam się pisze) w Arkadii i zdziwiłam sie ogromnie, gdy na cenę spojrzałam , taka niska Czy są dobre??
Mam szampon do wlosow cienkich, niby ma dodawac objetosci a mam po nim ulizane wlosy, w efekcie czego szybciej sie przetluszczaja i nadodatek strasznie smierdzi (skrzyp, rozmaryn) wiec tego raczej nie polecam (zreszta nikomu on nie przypadl do gustu), ale poczytaj sobie oceny w KWC i popatrz co wydaje sie byc w miare dobre np. szampon do przetluszczajacych sie wlosow (ma wysokie oceny, w przeciwienstwie do tego co ja mam), odżywka wzmacniajaca, serum do koncówek-pare stron wczesniej byla wklejona analiza biochemiczna niektorych kosmetykow z tej serii

Edit: to chyba w watku maniaczek zadbanych wlosow byla ta analiza
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-07, 11:02   #3393
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dzieki nie pomyślałam o KWC
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-07, 11:52   #3394
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez wampirek6 Pokaż wiadomość
Hmmmm dziewczynki a jak oceniacie te kosmetyki z tej serii Apteczka Babuni??? bo widziałam je w Carrefourze( czy jak to tam się pisze) w Arkadii i zdziwiłam sie ogromnie, gdy na cenę spojrzałam , taka niska Czy są dobre??
ja mam odzywke z rozmarynem i skrzypem i jest super. nabylam tez kompres - narazie 1 razy uzyta ale pozytywnie chce jeszcze ten szampon do przetluszczajacych sie wlosow i serum.
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-07, 11:56   #3395
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Mam kompres, serum do końcówek i odżywkę wzmacnijącą - są genialne! Musze zapasy zrobić i kupię coś jeszcze z tej serii napewno.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-07, 11:59   #3396
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Mam kompres, serum do końcówek i odżywkę wzmacnijącą - są genialne! Musze zapasy zrobić i kupię coś jeszcze z tej serii napewno.
A jak sie serum sprawuje?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-07, 13:27   #3397
kiaa1
Raczkowanie
 
Avatar kiaa1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 227
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

oj oj ten biedny kompresik Joanny w KWC miał ocenę 2,8 - tak mi sie go żal zrobiło że dałam mu 4 gwiazdy uważam że nie zasługuje na ocenę jaką ma w KWC - pomóżcie mu ;-) ja go lubię za sam zapach - genialny, piękny , działanie nie jest już tak powalające
__________________
Ja wiem, że do ciebie przyjdzie też
Dzień który zbudzi w tobie moc !

kiaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-07, 13:50   #3398
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez kiaa1 Pokaż wiadomość
oj oj ten biedny kompresik Joanny w KWC miał ocenę 2,8 - tak mi sie go żal zrobiło że dałam mu 4 gwiazdy uważam że nie zasługuje na ocenę jaką ma w KWC - pomóżcie mu ;-) ja go lubię za sam zapach - genialny, piękny , działanie nie jest już tak powalające
No to za co te 4* Bo czegos tu nie rozumiem. Przez takie nieobiektywne oceny, w ktore wlicza sie glownie zapach,kolor,cena można kupic naprawde niezły bubel Ostatnio spotkalam sie z recenzja gdzie wizazanka ocenila tonik na 4 bo ma ladny zapach a o dzialaniu nic nie napisala no chyba ze samo to czego ona oczekuje od toniku to jej wrażenia po użyciu Sadze ze nie ma potrzeby oceniac kosmetykow (tzn podwyższac ocen, bo napisac zawsze można) po wygladzie bo przeciez każdy widzi kolor, czuje zapach i mniej wiecej orientuje sie w cenie a jak uzna ze cos brzydko pachnie, i jest za drogie to nie kupuje. Mysle że dla wiekszości i tak jest ważniejsze dzialanie, a takie oceny moga tylko wprowadzac w blad, nawet jesli opisze sie za co daje sie ocene to niekażdy czyta wszystkie recenzje zwlaszcza jak jest ich kilkadziesiat
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-07, 16:09   #3399
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

omg... Wax wyżerA?

zatem lece go zmyć... tylko pierwszy raz o tym słyszę, nikt o tym nie mówił do tej pory :/


no cóż, zatem nie pozostaje mi nic innego jak zakupić szczotkę z naturalnym włsiem w ciemno, nie wspominając już o grzebieniu-który chyba będzie plastikowy, bo nie ma chyba innych ogólnie dostępnych?


pozd
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-07, 18:24   #3400
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Nikaa2 proszę o info odnośnie szamponu Provegol SVR. Zastanawiam sie czy warto go kupić. Mam cienkie, delikatne włosy, które ostatnio mocno wypadają. Czy będzie odpowiedni? Potrzebuję czegoś delikatnego a zarazem dobrze oczyszczającego przetłuszczające się włosy. Z góry dzięki.
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-07, 19:17   #3401
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Serum też super, widze poprawę.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 09:25   #3402
kiaa1
Raczkowanie
 
Avatar kiaa1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 227
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

karla_92 być może niejasno się wyraziłam juz nadchodzę ze sprostowaniem

- uważam że ocena kompresu jest nieadekwatna do produktu skoro jest chwalony na forach
- ja dałam mu 4 bo tyle ma u mnie - działanie na 3 z plusem, ale bardzo ważne dla mnie czynniki jak zapach, konsystencja, przyjemnosc uzywania są na 6 i zadecydowały o tym że łącznie dostał 4
__________________
Ja wiem, że do ciebie przyjdzie też
Dzień który zbudzi w tobie moc !

kiaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 09:49   #3403
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

ostatnio zrobiłam sobie "majonezik" na włoski- olej kokosowy+ żółtko i troszkę się wystraszyłam zrobiła mi sie straszna skorupa na głowie, więc po pól godzinie zmyłam maseczkę a tak chciałam zostawić ją na noc... dziewczyny, łatwo się zmywa taką całonocną maskę z żótek??
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 12:05   #3404
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ej dziewczyny kilka razy słyszałam o psikaczach do włosów z ziaji ale za cholere nie moge tego w żadnym sklepie dopatrzeć... nie wiecie gdzie to moge znaleźć?
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 16:25   #3405
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Wiolka525 Pokaż wiadomość
Nikaa2 proszę o info odnośnie szamponu Provegol SVR. Zastanawiam sie czy warto go kupić. Mam cienkie, delikatne włosy, które ostatnio mocno wypadają. Czy będzie odpowiedni? Potrzebuję czegoś delikatnego a zarazem dobrze oczyszczającego przetłuszczające się włosy. Z góry dzięki.
hey

Provegol kupiłam ze względu na brak slsów w składzie... a mam zamiar dziś zastosować po raz pierwszy Ocerin bioactive, który ma mi oczyścić włosy "dogłębniej"

provegol jest b.delikatny... głowa mnie już troszkę swędziła po Lorealu do uwrażliwionych, a po SVR bardzo przyjemne odczucia, zero swędzenia

mi gdy kiedyś wypadały stosowałam z Vichy p/wypadaniu(czerwony?) i do tego ampułki... więc nie wiem co podziałało.. a i jeszcze tabletki ze skrzypem- cóż łapałam się wszystkiego co było dostępne na rynku aby nie wyłysieć

podsumowując: Provegol SVR jest b.szamponem delikatnym, o przyjaznym składzie, tylko nei wiem czy dobrze oczyszcza i czy p/działa wypadaniu... myslę, ze to taki delikatny szampon do codziennego stosowania
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 17:14   #3406
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez kiaa1 Pokaż wiadomość
karla_92 być może niejasno się wyraziłam juz nadchodzę ze sprostowaniem

- uważam że ocena kompresu jest nieadekwatna do produktu skoro jest chwalony na forach
- ja dałam mu 4 bo tyle ma u mnie - działanie na 3 z plusem, ale bardzo ważne dla mnie czynniki jak zapach, konsystencja, przyjemnosc uzywania są na 6 i zadecydowały o tym że łącznie dostał 4
Już rozumiem

Cytat:
Napisane przez naked21 Pokaż wiadomość
ostatnio zrobiłam sobie "majonezik" na włoski- olej kokosowy+ żółtko i troszkę się wystraszyłam zrobiła mi sie straszna skorupa na głowie, więc po pól godzinie zmyłam maseczkę a tak chciałam zostawić ją na noc... dziewczyny, łatwo się zmywa taką całonocną maskę z żótek??
Nie wiem czy całonocną ale wiem ze olejki i te różne mazidla trudno zmyc jak sie trzyma nawet tylko 1h Nie wiem jak wy to robicie ale ja po nalozeniu o. kokosowego i rycynowego, tak od polowy wlosow, nie moglam tego za cholere domyc Nawet po uwaga....PIĘCIOKROTNYM myciu mialam straszne kluchy tak ze musialam jeszcze rano umyc 2 razy Możecie mi powiedziec ile wy tego nakladacie w jakich proprocjach i ile np. łyżek? I jakim szamponem myjecie poźniej wlosy? Ja już próbowalam 3 i żaden sobie nie poradzil. Aż strach to "cos" kłasc na wlosy
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 21:06   #3407
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
hey

Provegol kupiłam ze względu na brak slsów w składzie... a mam zamiar dziś zastosować po raz pierwszy Ocerin bioactive, który ma mi oczyścić włosy "dogłębniej"

provegol jest b.delikatny... głowa mnie już troszkę swędziła po Lorealu do uwrażliwionych, a po SVR bardzo przyjemne odczucia, zero swędzenia

mi gdy kiedyś wypadały stosowałam z Vichy p/wypadaniu(czerwony?) i do tego ampułki... więc nie wiem co podziałało.. a i jeszcze tabletki ze skrzypem- cóż łapałam się wszystkiego co było dostępne na rynku aby nie wyłysieć

podsumowując: Provegol SVR jest b.szamponem delikatnym, o przyjaznym składzie, tylko nei wiem czy dobrze oczyszcza i czy p/działa wypadaniu... myslę, ze to taki delikatny szampon do codziennego stosowania
Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.
Kiedy na mojej łazienkowej półce zmniejszy się arsenał szamponów skuszę sie na ten provegol. Przyda sie coś delikatnego.
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 22:02   #3408
krepa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 854
GG do krepa
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez wampirek6 Pokaż wiadomość
Hmmmm dziewczynki a jak oceniacie te kosmetyki z tej serii Apteczka Babuni??? bo widziałam je w Carrefourze( czy jak to tam się pisze) w Arkadii i zdziwiłam sie ogromnie, gdy na cenę spojrzałam , taka niska Czy są dobre??
Mam z serii wzmacniajacej szampon, odzywke i ampułki. Jestem zadowolona z nich wszystkich.
__________________

krepa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 12:18   #3409
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

A mi odpowie ktoś?
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-09, 12:27   #3410
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez izia17 Pokaż wiadomość
A mi odpowie ktoś?
Ja kupuję w Galerii Centrum. Radzę też poszukać w mniejszych sklepikach kosmetycznych, bo na dużych sklepach w Krakowie to ja się nie znam. Ewentualnie Super-Pharmy, bo w Rossmanach to ich nie widziałam.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 16:15   #3411
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Wiolka525 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.
Kiedy na mojej łazienkowej półce zmniejszy się arsenał szamponów skuszę sie na ten provegol. Przyda sie coś delikatnego.
Proszę bardzo
Dzisiaj wypróbuje Ocerin bioactive, ciekawe jaki będzie efekt (?)



izia- niestety nic nie wiem o tych kosmetykach o których piszesz


aha, to nie wiem czy używać Wax, skoro pisała jedna z dziewczyn, ze wyzera? :/ ale to prawie nowe opakowanie nooo alee nie chce mi się w to wierzyć, skoro na kwc pochlebne opinie ? o_O
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 18:44   #3412
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy całonocną ale wiem ze olejki i te różne mazidla trudno zmyc jak sie trzyma nawet tylko 1h Nie wiem jak wy to robicie ale ja po nalozeniu o. kokosowego i rycynowego, tak od polowy wlosow, nie moglam tego za cholere domyc Nawet po uwaga....PIĘCIOKROTNYM myciu mialam straszne kluchy tak ze musialam jeszcze rano umyc 2 razy Możecie mi powiedziec ile wy tego nakladacie w jakich proprocjach i ile np. łyżek? I jakim szamponem myjecie poźniej wlosy? Ja już próbowalam 3 i żaden sobie nie poradzil. Aż strach to "cos" kłasc na wlosy
A jak myłaś te włosy? Tu potrzebna jest technika .


Są dwa sposoby:

1. Włosy spłukuję się ciepłą wodą, troszkę odsącza, nakłada nierozcieńczony szampon, a następnie łapkami robi się miziu miziu miziu na całej długości włosów.

2. Suche włosy polewa się rozcieńczonym szamponem, a reszta jak w punkcie pierwszym.

No i oczywiście im więcej oleju nałożysz, tym więcej detergentu zużyjesz. Kto mył kiedykolwiek patelnię po smażeniu frytek, ten wie . Jakoś przecież trzeba zemulgować ten tłuszcz .
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 18:52   #3413
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
hmmm, skad ja to znam ale musze przyznac, ze wlosy sa dluzej swieze od kiedy myje je szamponem brzozowym Fitti i lykam Salfazin. chociaz i tak musze myc codziennie, ale przywyklam juz (...)

jezeli koncowki sa zmaltretowane to bedziesz musiala obciac bo inaczej beda sie platac i wypadac. zauwazylam tez, ze od kiedy nosze praktycznie caly czas spiete wlosy, czy to gumka czy szpilkami, koncowki nie niszcza sie tak bardzo

a Twoje i tak są sliczne
Ja też myję codziennie, dobijające to... Myję "normalnym" pantene, ale chyba też poszukam coś lekkiego, może właśnie ten brzozowy? poszukam czegoś w aptece

A końcówek nie chcę ścinać Marzę o długich włosach, nie wiem co by było jakbym ścieła Mama mi tam podcina tę najdłuższą część /mam włosy wycieniowane, różnej długości/, ale reszty bym rady nie dała. Dobiło by mnie to

Dziękuję
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 19:49   #3414
zielonejabłuszko
Raczkowanie
 
Avatar zielonejabłuszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 126
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
A jak myłaś te włosy? Tu potrzebna jest technika .


Są dwa sposoby:

1. Włosy spłukuję się ciepłą wodą, troszkę odsącza, nakłada nierozcieńczony szampon, a następnie łapkami robi się miziu miziu miziu na całej długości włosów.

2. Suche włosy polewa się rozcieńczonym szamponem, a reszta jak w punkcie pierwszym.

No i oczywiście im więcej oleju nałożysz, tym więcej detergentu zużyjesz. Kto mył kiedykolwiek patelnię po smażeniu frytek, ten wie . Jakoś przecież trzeba zemulgować ten tłuszcz .
wlasnie probowalam zmyc ten specyfik z wlosow... 3 razy nakladalam szampon i mozna powiedziec ze zeszlo. tylko te wlosy takie jakies szorstkie są i cieżko bylo je rozczesac
zielonejabłuszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 20:41   #3415
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez zielonejabłuszko Pokaż wiadomość
wlasnie probowalam zmyc ten specyfik z wlosow... 3 razy nakladalam szampon i mozna powiedziec ze zeszlo. tylko te wlosy takie jakies szorstkie są i cieżko bylo je rozczesac
Stąd wniosek, że te olejki to odpowiedź dla tych, które chcą pozbyć się arsenału szamponów z łazienki.. Ostatecznie zawsze jakiś sposób
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 21:49   #3416
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez zielonejabłuszko Pokaż wiadomość
wlasnie probowalam zmyc ten specyfik z wlosow... 3 razy nakladalam szampon i mozna powiedziec ze zeszlo. tylko te wlosy takie jakies szorstkie są i cieżko bylo je rozczesac
Ja za to mam po nim mega miękkie włosy (tzn. po oleju)..
A do wymycia go wystarcza mi spokojnie 3 mycia, a nie używam jakoś bardzo silnie czyszczącego szamponu, bo naturalnego
Dziwne jakieś to jest
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 23:57   #3417
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomości: 268
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
Ja za to mam po nim mega miękkie włosy (tzn. po oleju)..
A do wymycia go wystarcza mi spokojnie 3 mycia, a nie używam jakoś bardzo silnie czyszczącego szamponu, bo naturalnego
Dziwne jakieś to jest

Boz, trzy razy
Ja myłam dwa razy, no i fakt dalej były jakieś rozmemłane...

Widzę, że stosowanie tego olejku to niekoniecznie dobre rozwiązanie dla dziewczyn farbujących się szamponami 24 bądź henną... Włosy w tydzień, góra dwa tyg. stracą kolor...
No ale coś za coś

Tak poza tym, to mam pytanie, czy zwykłe płukanie włosów, jedynie przy użyciu wody, tak samo spiera kolor włosów farbowanych szamponami koloryzującymi, jak porządne mycie szamponem ? Jak myślicie?
__________________
ciuchy do oddania:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=872916
Klementynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 09:07   #3418
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Hm, ja po olejku rycynowym nałożonym na całą noc myłam włosy tylko 2 razy. Ale dokładnie i z dość dużą ilością szamponu plus sporo masowania. A używam zwykłego szamponu myjącego, żadnego oczyszczającego.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 09:53   #3419
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ja nie mam problemu ze zmywaniem olejku Już po pierwszym umyciu ładnie schodzi, no ale myję dwa razy, żeby dokładnie go usunąć z włosów.
A szamponów uzywam normalnych, drogeryjnych. Był już Pantene, Dove, teraz jest Ziaja Platanica nawilżający. I każdy zmywał tak samo.

Nie wiem, czemu macie ze zmyciem olejku takie problemy...
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 14:52   #3420
zielonejabłuszko
Raczkowanie
 
Avatar zielonejabłuszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 126
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

jejejeje, po wczorajszym olejku wlosy są cuuuuudo. Takie gładziutkie. Mmmm. Warto bylo sie poswiecic i myc wlosy tyle razy. nie moge wyjsc z podziwu. jeszcze gdyby szybko zaczely rosnąć ....
zielonejabłuszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.