Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-31, 13:33   #1
londa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 60

Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(


tragedia!poprostu tragedia ! zacznijmy od tego ze mam bardzo kręcone włosy, i po myciu wyglądam jakbym przeszła przezyła tornado ! i nigdy nie mogłabym sie tak pokazać na ulicy i zawsze po myciu je prostuje,czasem nawet częsciej ale nie codziennie i od dzisiaj mama mi zabroniał używania prostownicy i koniec bo niszcze włosy !! to koszmar,bo ja poprostu nie wyjde z domu z takimi włosami bo kazdy kto mnie zobaczy dostanie zwału od tych wstrętnych loków !! błagam napiszcie mi jakie szapmony,odżywki i balsamy używacie (jakiej firmy) i czy dają dobre efekty błagam bo to moja ostatnia deska ratunku !! OSTATNIA
londa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 13:40   #2
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

Nie przesadzaj z tymi emotkami! Ja rozumiem, że nie lubisz swoich loków, ale nie uwierzę w to, żeby nie wiem jak kręcone były włosy, abyś nie mogła w nich wyjść na ulicę. Kto ma dostać zawału? Zapleć włosy w warkocz, a po myciu spróbuj je nawijać na grube wałki i suszyć na okrągłej szczotce, to trochę zniweluje kręcenie się włosów.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 13:50   #3
londa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 60
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

ale one są tak kręcone że nie wiem ! i do tego sie puszą i mam szope !! i nie moge sie tak ludziom pokazać !! wyglądam jak ....nie powiem co !! w każdym razie nie jak człowiek ! i ja mam je jeszcze pocieniowane i nie są długie !! więc błagam o porady na temat preparatów prostujacych włosy
londa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 14:40   #4
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

Cytat:
Napisane przez londa Pokaż wiadomość
ale one są tak kręcone że nie wiem ! i do tego sie puszą i mam szope !! i nie moge sie tak ludziom pokazać !! wyglądam jak ....nie powiem co !! w każdym razie nie jak człowiek ! i ja mam je jeszcze pocieniowane i nie są długie !! więc błagam o porady na temat preparatów prostujacych włosy


Ja na Twoim miejscu,mając BARDZO kręcone włosy nie prostowałabym ich. Może kup piankę do kręconych włosów i spróbuj je na nią pokręcić?
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 15:02   #5
londa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 60
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

oj chyba sie coś nie dogadamy !! mam kręcon włosy i gdy je wyprostuję wyglądają normalnie i ok ,ale skoro już mi matka zabroniłą prostownicy to musze kupić serie szpamoów,balsamów i odżywek prostujacych włosy i prosze o pordy któr najlepsze !
londa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 15:09   #6
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

Cytat:
Napisane przez londa Pokaż wiadomość
ale one są tak kręcone że nie wiem ! i do tego sie puszą i mam szope !! i nie moge sie tak ludziom pokazać !! wyglądam jak ....nie powiem co !! w każdym razie nie jak człowiek ! i ja mam je jeszcze pocieniowane i nie są długie !! więc błagam o porady na temat preparatów prostujacych włosy
no to może wstaw swoje zdjęcia ( możesz zamazać twarz jeśli tak strasznie się wstydzisz ) bo wydaje mi się, że wyolbrzymiasz
__________________



sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 15:09   #7
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

:?

mama zabroniła Ci używac prostownicy ?

yy no dobra...

po pierwsze : ŻADNE, nawet najdrozsze kosmetyki wspomagajace prostowanie nie wyprostuja Ci loków. te kosmetyki sa dla osob ktore maja włosy falowane i chca je troche uładzic, albo uzywaja prostownicy, prostuja na szczotke etc. ale skoro mama zabroniła..


2 : kup sobie kosmetyki wspomagajace skret i zapobiegajace puszeniu się, niestety ja Ci nic nie polece bo nigdy czegos takiego nie uzywałam, mam zupełnie inny typ włosów, ale sadze ze na KWC znajdziesz cos odpowiedniego.

po 3
sadze ze troche przesadzasz i dramatyzujesz :P masz jakies fotki moze ktore moglabys wkleic ? chciałabym zobaczyc, jak bardzo tragicznie wygladasz :P
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 15:41   #8
defi
Raczkowanie
 
Avatar defi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 62
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

szpa bedzie wieksza z kazdym uzyciem prostownicy. a np w jean louis david prostuja wloski chemicznie, bardzo fajne efekty i pare miesiecy z głowy w katowicach za włosy do ramion biora ok 200 zł
__________________
AguŚ
defi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 15:53   #9
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

defi, a czy to mocno niszczy włosy?
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 16:13   #10
zielonejabłuszko
Raczkowanie
 
Avatar zielonejabłuszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 126
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

mam dokładnie to samo na głowie ale odstawienie prostownicy wyszło mi na dobre. Włosy nieco odżyły po tych katujących zabiegach a ja nauczyłam się podkreślać ich skręt a nie ciągle walczyć z naturą. I przy okazji dowiedziałam się, że o wiele lepiej mi w loczkach
zielonejabłuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 19:02   #11
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

Właśnie dlatego zaproponowałam piankę wspomagającą ładny skręt...I też uważam,że same kosmetyki do prostowania bez prostownicy nie pomogą Ci uzyskać prostych włosów.
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 19:03   #12
^Ramonka^
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

Ja również mam dość mocno kręcone włosy. Przyznam się, że dlugo nie lubiłam swoich loczków i dopiero teraz doceniłam ten wybryk natury na mojej głowie. Z kręconymi włosami wiąże się oczywiście to, że są puszyste i suche. Używam szamponu i odżywki NIVEA HAIR CARE i jak dla mnie są bardzo dobre. Zawierają aloes, który znacznie zmiękcza włosy i stają się one dużo przyjemniejsze w dotyku oraz bardziej odżywione. Natomiast długo szukałam odpowiednich kosmetyków do stylizacji. Przetestowałam większość i oto, co zauważyłam:
Po meczkach, kremach i tego typu kosmetykach włosy są ładne dopóki nie wyschną. Potem stają się znowu puszyste, zaletą jest to, że ładnie pachną. Po wosku moje włosy nie są najgorsze, jednak na głowie robi się "baranek", którego niezbyt lubię. Jeśli chodzi o pianki to stosowałam je przez dłuższy czas. Miałam od nich loczki, jednak wysuszały włosy i z zewnętrznej warstwy robiło się "siano".Nie dawno odkryłam BRYLANTYNĘ W ŻELU joanny i to był strzał w dziesiątkę. Zawsze moczę troszkę włosy, a potem nakładam na nie ten specyfik. Jednak nie wgniatam go we włosy tylko "wyciągam" je do dołu do tego stopnia, że robią się proste. Kiedy schną, robią się ładne loki, nie ma siana i fryzura pozostaje "mokra". Włosy są również bardziej błyszczące. Owszem, so trochę sztywne, ale wolę mieć takie i ujarzmione niż stodołę na głowie. Dodam jeszcze że po żelu, nawet bardzo mocnym, włosy stawały sie po kilku godz. puszyste.
Oczywiście każdy kosmetyk działa na różne włosy inaczej, ale mam nadzieję, że pomogę komuś pozbyć się kompleksu swoich włosów, tak jak ja się go pozbyłam. Dziewczyny, loczki na głowie sprawiają, że jesteśmy indywidualistkami. Pozrawiam gorąco
^Ramonka^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 10:37   #13
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
defi, a czy to mocno niszczy włosy?
wejdź na wątek chemiczne prostowanie włosów i się wszystkiego dowiesz;]
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 12:08   #14
londa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 60
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

hey !!! wszystko wróciło do normy !! ale jednyną drogą jest suszarka !!!!!!! poprostu ja zawsze pozwalałam im naturalnie wyschnąć a wczoraj je bardzo starannie i dokłdnie wysuszyłam !! i efekt zniewalający !! już nie są krecone tylko pofalowane !!!!!!!
londa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 12:56   #15
jaszczurka_2007
Zadomowienie
 
Avatar jaszczurka_2007
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 544
GG do jaszczurka_2007
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

Dziewczyny ja nie rozumiem jednej rzeczy! Dlaczego jest tak ze: proste wlosy-jestem sliczna ; krecone wlosy-jestem brzydka! Albo teksty ze krecone wlosy to wybryk natury! Moje naturalne wlosy sa krecone,szalenie podobaja sie mojemu chlopakowi! On jest na mnie zly ze je prostuje,mowi ze ma dosc jak widzi na ulichach te wyprostowane szczoty (oczywiscie to tekst mojego TZta ) nikogo nie obrazam ale chcialam tylko uswiadomic niektorym dziewczynom ze proste nie znaczy lepsze,czasami warto wlozyc troche wysilku w krecone wlosy zeby je ladnie ulozyc tak samo jak to robimy przy ich prostowaniu
jaszczurka_2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 13:18   #16
zielonejabłuszko
Raczkowanie
 
Avatar zielonejabłuszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 126
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

moj tez lubi loczki i nie wyobraza sobie zebym miala je prostować. Kazdy ma wlosy jakie ma. nie rozumiem tez tego ciągłego prostowania itd. Z kazdych wlosow da sie cos ladnego zrobic, nie koniecznie od razu je niszcząc
zielonejabłuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 13:20   #17
jaszczurka_2007
Zadomowienie
 
Avatar jaszczurka_2007
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 544
GG do jaszczurka_2007
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

zielonejabłuszko zgadzam sie z Toba!! Nie rozumiem skad ta moda na prostowanie,kto powiedzial ze takie wlosy sa ladniejsze??
jaszczurka_2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 13:21   #18
zielonejabłuszko
Raczkowanie
 
Avatar zielonejabłuszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 126
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

nie mam pojęcia. Uważam, że lepiej mieć swoje naturalne loki niż wysuszone, zniszczone prostowane sianko.
zielonejabłuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 13:23   #19
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

Trzeba słuchać sie mamy a nie dramatyzować !!!

Jak mama mówi nie używać to nie używać a nawet na kilometr omijać !!

I nawet nie waż się sprzeciwiać !!
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-01, 13:28   #20
Yerenia
Raczkowanie
 
Avatar Yerenia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 263
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

ja zawsze chcialam miec loczki nie wiem czemu tak dramatyzujesz
dobrze ze ktos Ci zabral ta prostownice, bo za chiwle bys miala wlosy cale popalone i dopiero bylby dramat
Yerenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 14:01   #21
jaszczurka_2007
Zadomowienie
 
Avatar jaszczurka_2007
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 544
GG do jaszczurka_2007
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

Pokochaj swoje loczki,zawcznij dbać o nie sama sie przekonasz ze one tez potrafia byc sliczne i dodawac Ci uroku
jaszczurka_2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 14:29   #22
londa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 60
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

EvemW napisała żebym sie nie sprzeciwiała mamie,no ale to moje włosy nie jej i nie ona niszyzczy a ja,to niech sie nie wtrąca!! Matka mnie nieźle wkurzyła ale jak dokłądnie wyszuszłam wóosy to juz nie były tak kręcone i wyglądałam całkiem całkiem !\ Ale mama nieche sie na zemste przygotuje
londa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 14:40   #23
jaszczurka_2007
Zadomowienie
 
Avatar jaszczurka_2007
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 544
GG do jaszczurka_2007
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

Naprawde w loczkach az tak zle wygladasz ze nie mozesz z domu wychodzic??!!
jaszczurka_2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 14:42   #24
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

Cytat:
Napisane przez jaszczurka_2007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja nie rozumiem jednej rzeczy! Dlaczego jest tak ze: proste wlosy-jestem sliczna ; krecone wlosy-jestem brzydka! Albo teksty ze krecone wlosy to wybryk natury! Moje naturalne wlosy sa krecone,szalenie podobaja sie mojemu chlopakowi! On jest na mnie zly ze je prostuje,mowi ze ma dosc jak widzi na ulichach te wyprostowane szczoty (oczywiscie to tekst mojego TZta ) nikogo nie obrazam ale chcialam tylko uswiadomic niektorym dziewczynom ze proste nie znaczy lepsze,czasami warto wlozyc troche wysilku w krecone wlosy zeby je ladnie ulozyc tak samo jak to robimy przy ich prostowaniu
święta racja
__________________



sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 14:48   #25
londa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 60
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

ALE PISZE PO RAZ 3 ŻE JUZ JEST OK PO DOKŁADNIE WYSUSZYŁAM I NIE KRĘCĄ SIE TAK BARDZO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! : ehem: TO PRZCZYTAJCIE TO WRESZCIE !!! A TERAZ PRZYGOTOWUJE ZEMSTE NA MAMĘ WIEC MOZECIE NAWET POMYSŁY DORZUCIĆ :pp
londa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 16:42   #26
olcia00500
Rozeznanie
 
Avatar olcia00500
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 767
GG do olcia00500
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

Dziewczyno, opamiętaj się! Po pierwsze: Jak to zemstę na mamę? O! przepraszam bardzo, ale MOIM zdaniem twoja mama ma rację - za jakiś czas twoje włosy będą całe spalone i będziesz miała o niebo gorszy problem - będzie je trzeba zwyczajnie ściąć. Po drugie: Jeżeli założyłaś temat licz się z tym, że dziewczyny możliwe bedą na ten temat rozmawiać nawet po wyjaśnieniu Twojego przypadku. Po trzecie: Loki są piękne i nie zmarnuj sobie tych włosów.
__________________
The chances of finding someone like you.

http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/

olcia00500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 16:53   #27
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

Cytat:
Napisane przez londa Pokaż wiadomość
ALE PISZE PO RAZ 3 ŻE JUZ JEST OK PO DOKŁADNIE WYSUSZYŁAM I NIE KRĘCĄ SIE TAK BARDZO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! : ehem: TO PRZCZYTAJCIE TO WRESZCIE !!! A TERAZ PRZYGOTOWUJE ZEMSTE NA MAMĘ WIEC MOZECIE NAWET POMYSŁY DORZUCIĆ :pp
nie trzeba krzyczeć... zastanawia mnie, po co zakładałaś wątek, skoro teraz burasz sie, jesli ktos go kontynuuje, a Ty PRZECIEŻ juz znalazlas rozwiazanie. wątek moze sie przydac takze komus innemu kiedys, wiec nie wkurzaj sie, jesli ktos cos tu napisze. sama nie mozesz go zamknać. a jesli bardzo Cie denerwuje, ze ktos wyraza tu swoje zdanie, to trzeba bylo szybciej znalezc rozwiazanie samej [tak jak teraz], a nie najpierw wątek zakładac
w każdym razie gratuluje, ze juz wiesz, co robic z wlosami, zeby ladnie wygladaly. bo nie chcesz wiedziec, jakby wygladaly one za kilka lat po codziennym prostowaniu. jak juz ktos powiedzial, kazde wlosy mozna ladnie ulozyc. trza tylko sie tego nauczyc.
i po co mscić się na mamie? to troche dziecinne... a poza tym Twoja mama ma racje. co innego czasem prostowac wlosy, a co innego katowac je codziennie. chyba bys nie wygladala za ladnie, jakby ktos codziennie Cie parzył? ;>
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 17:30   #28
olcia00500
Rozeznanie
 
Avatar olcia00500
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 767
GG do olcia00500
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

AGATkA_eSZ ogólny zamysł naszych postów był podobny
__________________
The chances of finding someone like you.

http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/

olcia00500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 18:04   #29
Alexandra777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 140
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

No to ja też mam pytanie...też prostuje włosy tzn prostuje i karbuje bo mam grywkę na bok i włosy są strasznie rzadkie i koszmarnie wyglądają a jak są pokarbowane to wyglądaja inaczej,Sama musze skończyć z prostownicą/karbownicą ale nie wiem jakich kosmetyków używać dodam jeszcze że mam włosy skłonne do przetłuszczania się z góry dziękuję za odpowiedzi
Alexandra777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 19:09   #30
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Pomocy !! Już Po Mnie !!!!!!!! ;(

w sumie zanim zaklada sie watek, nalezaloby uzyc wyszukiwarki, poneiwaz temat o prostoiwaniau czy poskromnieniu wlosow kreconych na forum fryzjerskim jest maglowany juz wielokrotnie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.