Majowe Panny Młode - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-19, 19:05   #1051
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez lawish Pokaż wiadomość
Jeżeli to Ty i Twoja suknia , to wszytko tu do siebie rewelacyjnie pasuje. Te cięte tiule na sukni i welon kogucik to według mnie tworzy jedną całość a zwykły welon, myślę , że nie wyglądałby tak ciekawie bo miałby zbyt prostą formę. Jak dla mnie to bomba! ja bym brała aczkolwiek kwiatek też jest fajny, ale welon to zawsze welon
Tak, to ja i moja suknia dobra rzucę jeszcze foto z klasycznym welonem dla porównania
Sodóweczko heh no co poradzę, wiem, że skoro już wszystko zaklepane to powinnam usiąść na tyłu i dać sobie spokój, no ale jeszcze ten lokal...
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 19:21   #1052
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Po zobaczeniu tego zdjecia, jestem za tym pierwszym welonem Co do sali, to co na to Twoj TZ
Wrzuc mi na privie swoj e-mail, to ci wysle zdjecie jednej dziewczyny w mojej sukni i welonie.

Edytowane przez woda sodowa
Czas edycji: 2009-10-19 o 19:26
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 19:28   #1053
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

No mój Tż jak to facet konkretny heh powiedział, że jak oddadzą nam zaliczkę z tamtego lokalu i termin będzie wolny to możemy zmienić tylko jeszcze do tego drugiego niestety nie mam namiarów, dopiero będę mieć do końca tygodnia. Sala jest przepiękna (widziałam zdjęcia z wesela znajomej) no i cena przystępna niestety chyba nie mają swojej strony internetowej
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 19:55   #1054
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Sorki, troche dlugo mi sie ladowaly zdjecia, ale w koncu wyslalam. Nie wiem czy bedzie ci sie podobac, bo to kompletnie inny styl niz twoj. Aha, jeszcze dodam, ze moj bedzie 2 metrowy, a ten na zdjeciach jest 3,5m. No i co myslisz o calosci+bordowy bukiet z roz z wetknietymi gdzieniegdzie perelkami?
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 20:38   #1055
lawish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 91
Dot.: Majowe Panny Młode

wiesz Kobzalko,ten pierwszy jest naprawde super. Drugi też ładnie wygląda i wcale nie jest taki prosty, ale z tego co czytam tutaj, to do Ciebie chyba ten pierwszy bardziej pasuje. ja np. zawsze dobieram rzeczy pod osobowość czyli inne niż wszystkie tak też było z suknią . nie mam niestety jeszcze zdjęć mojej kreacji ,ale jak tylko je wykonam to obiecuje wstawić
lawish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 09:53   #1056
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja jutro idę do mojej krawcowej dowiedzieć się czy sie podejmie szycia mojej sukni. Chcę "Valdemar" Manuela Moty. Na nową mnie nie stać, na używaną też nie za bardzo, więc stwierdziłam że szycie to najlepsza opcja. Mam u mnie w mieście krawcową, która kilka lat była prawą ręką Ewy Minge. Szyłam u niej wcześniej już sukienkę na wesele i wyszła przepięknie. A jeśli ona się nie podejmie to mam jeszcze inną alternatywę - znajomą mamy, która zajmuje się tylko szyciem i projektowaniem sukni ślubnych. Ale ta też jest droższa
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 12:41   #1057
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Hej dziewczyny,chyba znalazlam sukienke na drugi dzien. Wrzucam tez kilka zdjec fajnych podwiazek
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 14:39   #1058
Myszulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 196
Dot.: Majowe Panny Młode

Kobzalko mi podobasz się w tym pierwszym 'innym' welonie i bardzo Ci pasuje ten zestaw


Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,chyba znalazlam sukienke na drugi dzien. Wrzucam tez kilka zdjec fajnych podwiazek
bardzo ładna sukieneczka, zazdroszcze poprawin, my mamy tylko 1 dzień weselicha niestety
__________________
...Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami...
P. C.
Myszulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 15:53   #1059
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Dziękuję wam dziewczyny za opinie Myszulek, pistacja, lawish, woda sodowa chyba faktycznie zdecyduję się na ten pierwszy welon
Sodóweczko przepiękny ten Twój welon, naprawdę jestem pod wrażeniem myślę, że bordo bukiet z jasnym perełkami będzie super pasował do całości, to będzie taki mocny kontrast dla sukni Faktycznie to zupełnie inny styl niż mój, no ale właśnie to jest super, że każdy ma inny gust, w czym innym czuje się pięknie aaa i sukienka na poprawiny ładna, ja jeszcze nie myślę o kreacji na drugi dzień, ale pewnie będzie to jakaś sukienka przed kolano w fajnym kolorze, którą potem będę mogła wykorzystać
Lawish czekamy na zdjęcia Twojej sukni
Aniielica napisz koniecznie jak po wizycie u krawcowej
__________________


Edytowane przez kobzalka
Czas edycji: 2009-10-20 o 16:00
kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 20:08   #1060
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Sukienka ma piecdziesiat kilka lat, ja sie po prostu zakochalam
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 21:25   #1061
khadhija
Raczkowanie
 
Avatar khadhija
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 74
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kobzalka Pokaż wiadomość
Ufff nie było mnie tylko przez weekend, a tu tyle wiadomości po pierwsze to witam serdecznie nowe panny młode, szczególnie te 8-majowe ja wczoraj wieczorem też byłam wpłacić zadatek nowej orkiestrze, teraz muszę przedzwonić do starej heh i dogadać się co do zwrotu zaliczki, bo nie mieliśmy podpisanej umowy (ciekawe czy mi oddadzą). No i mam jeszcze do was pytanie, pisałam już o tym duuuużo wcześniej, ale jest tu tyle nowych ekspertek, że na pewno mi coś doradzicie. Powiedzcie czy ten welon pasuje do mojej sukni?? czy lepszy byłby zwykły klasyczny? A może w ogóle bez welonu tylko kwiat we włosy?? (Ten welon strasznie mi się podoba)
khadija masz może jakieś foto Twojej sukni? zainteresował mnie jej bordowy kolor
Nie mam zdjęć mojej szytej sukni ale puszcze linka do oryginału,z tym że tu jest w wersji czarny pas a ja mam właśnie bordo
http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?style=A3298

Edytowane przez khadhija
Czas edycji: 2009-10-20 o 21:41
khadhija jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 09:11   #1062
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez NiesfornaC Pokaż wiadomość
No ja właśnie tak samo myślę, tylko nie wiem co robić, bo szkoda mi kasy na chwilę :/
Ale kupujesz, wypożyczasz czy pożyczasz ?
ja mam co prawda bolerko ale nie zamierzam go nakładać....
a z relacji moich koleżanek to zadna nie czuła żadnego zimna, bo tak były rozemocjonowane więc ja nie zamierzam się tym przejmować, no chyba żeby było totalnie zimno czy deszcz jakiś padał , czy wiecozrem to bolerko mam
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 10:03   #1063
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez aniielica
Ja jutro idę do mojej krawcowej dowiedzieć się czy sie podejmie szycia mojej sukni. Chcę "Valdemar" Manuela Moty. Na nową mnie nie stać, na używaną też nie za bardzo, więc stwierdziłam że szycie to najlepsza opcja. Mam u mnie w mieście krawcową, która kilka lat była prawą ręką Ewy Minge. Szyłam u niej wcześniej już sukienkę na wesele i wyszła przepięknie. A jeśli ona się nie podejmie to mam jeszcze inną alternatywę - znajomą mamy, która zajmuje się tylko szyciem i projektowaniem sukni ślubnych. Ale ta też jest droższa
Mierzylam Valdemara, to sliczna suknia, al ja wygladalam w niej okropnie. Ten caly material przytloczyl moja skromna osobeA ty juz ja mierzylas?

Cytat:
Napisane przez kobzalka
Dziękuję wam dziewczyny za opinie Myszulek, pistacja, lawish, woda sodowa chyba faktycznie zdecyduję się na ten pierwszy welon
No to super

Cytat:
Napisane przez kobzalka
Sodóweczkoprzepiękny ten Twój welon, naprawdę jestem pod wrażeniem myślę, że bordo bukiet z jasnym perełkami będzie super pasował do całości, to będzie taki mocny kontrast dla sukni Faktycznie to zupełnie inny styl niż mój, no ale właśnie to jest super, że każdy ma inny gust, w czym innym czuje się pięknie
Dzieki kochanaJak ktos jeszcze chce obejrzec te fotki, to niech wrzuci mi maila na priva.

Cytat:
Napisane przez Myszulek
zazdroszcze poprawin, my mamy tylko 1 dzień weselicha niestety
My tez mielismy miec tylko jeden dzien, bo uwazalismy, ze poprawiny to tylko takie dobijanie gosciNo ale mamy duuuzo gosci przyjezdnych, wiec chcac nie chcac trzeba im w niedziele jakis obiad zaserwowac. Znalezlismy wiec faceta, ktory za 20zl od osoby organizuje grilla, przywozi lawki, parasole i caly potrzebny do tego sprzet. Koszt nie jest duzy, a zabawa bedzie napewno przednia, tylko ze teraz to juz pozostaje mi tylko modlic sie o pogode


A tak w ogole, to jak wygladaly wasze zareczyny? Wczoraj sie dowiedzialam, ze moj znajomy wzial swoja dziewczyne na zakupy do centrum handlowego i jak juz tam byli, to jej powiedzial:"Idz sobie wybierz pierscionek". Tez tak to u was wygladalo, czy wasi Tz-ci wysilili sie na cos bardziej oryginalnego?

Edytowane przez woda sodowa
Czas edycji: 2009-10-21 o 10:13
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 12:43   #1064
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez pistacja125 Pokaż wiadomość
No i okazał się na prawą rękę niestety za ciasny bo ja mam od prawej ręki grubsze palce ale pasuje na serdeczny od lewej dłoni , więc noszę na lewej I wszystkie kumpele z grupy na studiach(a większość już jest pozareczana)się zawsze dziwują że na lewej noszę ale tak jest mi nawet wygodniej i na moje to nawet na kciuku można nosić
HihiJa tez na lewej nosze


Wlasnie zauwazylam, wiec edytuje. Te, gospella, nie pochwalilas sie nam sukienka. Dopiero na bukietowym cie wypatrzylam

Edytowane przez woda sodowa
Czas edycji: 2009-10-21 o 14:39
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 16:27   #1065
lawish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 91
Dot.: Majowe Panny Młode

Moje zaręczyny to była taka czysta formalność. Razem TŻ chodziliśmy po sklepach i szukaliśmy czegoś odpowiedniego, bo stwierdziliśmy , że tak będzie najlepiej. i to sie sprawdziło, bo pierścionek na który się uparłam , po zmnierzenieu wyglądał co najmniej koszmarnie na moim palcu. Po dokonanym już trafnie wyborze i zakupie, wieczorem moja Miłość klęknęła przede mną "dobrowolnie" ( obydwoje w dresach a ja z powyciskanymi syfami :P co było starsznie romantyczne ) no i padło to piękne pytanie... Czy będziesz dla mnie dobrą żoną? i tak to wyglądało.

od dawna zastanawiałam sie jakby miało to wyglądać i marzenia były zupełnie inne, w sumie to takie standardowe. romantyczna kolacja i etc. ale powiem Wam dziewczyny, że nie zamieniłabym tych moich dresów i powyciskanych syfów na nic innego. Pierścionek był przemyślany i dopasowany, bez żadnych niespodzianek :P na pewno było śmiesznie i inaczej
lawish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 17:57   #1066
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

My też wcześniej rozmawialiśmy na temat zaręczyn, oglądaliśmy pierścionki, ale dokładnie nie wiedziałam kiedy Tż chce to zrobić heh no i tego pięknego dnia 12 lipca 2008 r. zabrał mnie w nasze ulubione miejsce (w Trn jest Góra Św. Marcina, niżej jest plac zabaw, wyżej restauracja, a na samym szczycie piękny widok na calutkie miasto i ruiny zamku) no i tam padł na kolana hehe
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 18:11   #1067
Alice the Bride
Raczkowanie
 
Avatar Alice the Bride
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Majowe Panny Młode

Witam was serdecznie! Moj slub zaplanowany jest na 22 maja 2010 w Zagnansku pod Kielcami. Jak narazie mamy sale i DJa W piatek kosciol zalatwiamy, a reszta to moze jakos po znajomych sie rozejdzie Aaaa i mam juz suknie wybrana. Model Ecstasy z Herms
__________________
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010

Alice the Bride jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 18:22   #1068
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Miło, że do nas dołączyłaś witamy w naszym majowym gronie zaraz oblukam na necie Twoją suknię
Heh... już szybka jestem suknia bardzo ładna, w sumie nie podobały mi się nigdy suknie z ramiączkami, ale te ładnie wyglądają
Aaaaa...sprawa ze zmianą mojego lokalu sama się rozwiązała, bo brak wolnych terminów, to chyba znak, żeby nic już nie zmieniać buziaki dziewczyny
__________________


Edytowane przez kobzalka
Czas edycji: 2009-10-21 o 18:27
kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 18:44   #1069
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Dopisuje Alice:
01.05
anagat
RadekNet
Scarlet23
karolcia25
08.05
kobzalka
rocki
aniielica
Myszulek
editt007
15.05
woda sodowa
Danaeee84
jasiulek
mainstreet
22.05
Nenfrik
pistacja125
xxxKiNiUsxxx
baaha
NiesfornaC
lawish
khadija
Alice The Bride
29.05
Liczba Pi
gospella
lady22nn
przeddzidzie
pepees
katesweet
19.06
agulkaa
29.05.2011
conclusion

woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 18:46   #1070
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Chciałabym już mieć suknię. A nawet nie mam nic wybranego ani nic na oku ani nic zupełnie
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 18:50   #1071
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Chciałabym już mieć suknię. A nawet nie mam nic wybranego ani nic na oku ani nic zupełnie
Danaeee nie łam się co stoi na przeszkodzie? brak czasu? przecież wiesz co Ci się najbardziej podoba, różnych modeli jest tyle, na pewno w końcu trafisz właśnie na tą odpowiednią
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 18:56   #1072
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kobzalka Pokaż wiadomość
Danaeee nie łam się co stoi na przeszkodzie? brak czasu? przecież wiesz co Ci się najbardziej podoba, różnych modeli jest tyle, na pewno w końcu trafisz właśnie na tą odpowiednią
No właśnie czas to jest problem. Nawet nie mam kiedy wyskoczyć po kosmetyki do Rossmana. Codziennie rano siedzę na uczelni, prosto z niej jadę do pracy, wracam o 17, robię obiad i już jest 18 A jeszcze mam pełno nauki i pisanie prac

A co mi się podoba, to nie wiem ;-) Jest mi to zupełnie obojętne, bo i tak wiem, że będę pięknie wyglądać ;-) Ale chciałabym to już mieć z głowy...
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 19:05   #1073
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
No właśnie czas to jest problem. Nawet nie mam kiedy wyskoczyć po kosmetyki do Rossmana. Codziennie rano siedzę na uczelni, prosto z niej jadę do pracy, wracam o 17, robię obiad i już jest 18 A jeszcze mam pełno nauki i pisanie prac

A co mi się podoba, to nie wiem ;-) Jest mi to zupełnie obojętne, bo i tak wiem, że będę pięknie wyglądać ;-) Ale chciałabym to już mieć z głowy...
Ja też mam rozwalone zajęcia na cały dzień i pisanie pracy również nade mną wisi heheh ale bardzo podoba mi się Twoje podejście, wiadomo, że będziesz pięknie wyglądać szczęśliwi ludzie (a na pewno takie będziemy w dniach naszych ślubów) są piękni i tak trzymać ale rozumiem Cię, mnie też strasznie męczy jak wiem, że coś mam jeszcze załatwić, coś jeszcze nie zrobione, a czas biegnie, po nocach mi się śni, że o czymś zapomnę tylko sobie powtarzam :"jeszcze ciasta, tu zaliczka, tam zadzwonić" itd. No, ale po to mamy tu siebie, żeby sobie o wszystkim przypominać i doradzać
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 19:53   #1074
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Majowe Panny Młode

Jestem już po rozmowach z krawcową. Bez problemu uszyje mi Valdemara. Tak więc chociaż jedna sprawa na razie z głowy
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 20:25   #1075
Alice the Bride
Raczkowanie
 
Avatar Alice the Bride
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Majowe Panny Młode

co do sukni Ecstasy to na zdjeciach wyglada gorzej niz w rzeczywistosci, ale to zazwyczaj tak jest z sukniami gdzie sa hafty i krysztalki svarowskiego, a ich tam jest pełno Zdecydowalam sie na nia po przymierzeniu ok 20 sukni (oczywiscie z listy ktora sobie z netu zrobilam byly moze ze 3).
My juz mamy obraczki z Kruka. Moze sie wydawac ze to za wczesnie, ale pani nas nastraszyla ze to dosc stary wzor i u nich sie zmienia czasem kolekcja a byly to jedyne obraczki ktore podobaly sie zarowno mnie jak i TŻ. My wogole o wiekszosc rzeczy musimy przeprowadzic sprzeczke zanim dojdziemy do consensusu A tak wogole to w czerwcu zostalam pania magister, puki co bezrobotna, mieszkamy z TŻ od roku w naszym mieszkanku z kotem Nookiem
a to nasza sala weselna:
http://www.bohema.kielce.pl/
__________________
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010

Alice the Bride jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 20:51   #1076
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Alice ta suknia jest totalnie w moim stylu!!!! Tylko znajac mnie, ja bym ja zwezila na biodrach hihi

Aniielica ile placisz za szycie tej sukni? Oczywiscie jesli nie jest to tajemnica
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 21:14   #1077
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Majowe Panny Młode

A wiesz że nie wiem Zapomniałam się zapytać Ale znając ceny krawcowej to pewnie ok 500 zł
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 21:39   #1078
lawish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 91
Dot.: Majowe Panny Młode

Alice sala fajna, ma już swój klimat a co do sukni, to niestety nie mój styl a na pewno wyglądasz w niej pięknie najważniejsze żebyśmy my same czuły się dobrze w naszej skórze
lawish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 13:16   #1079
Alice the Bride
Raczkowanie
 
Avatar Alice the Bride
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Majowe Panny Młode

woda sodowa ja wlasnie dlatego ja tak lubie bo sie nie opina na biodrach Ja mam dosc szerokie, szczegolnie w porownaniu do talii i przy malym biuscie tak wyglada lepiej Ale ona tak czy siak jest ladnie dopasowana i na talii sie ladnie uklada. Choc rozmiarowki Herms ma dziwne, bo przymierzalam 38 (w rzeczywistosci jak 36) i dobra prawie byla, bo jednak w talii i na zebrach troche przyciasnawa byla, wiec mam nadzieje ze jak mi zamowia wieksza to ja ladnie dopasuja
__________________
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010

Alice the Bride jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 16:22   #1080
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Alice the Bride bardzo ładna sala
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.