Styl kobiecy i rockowy jednocześnie - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-26, 12:19   #4291
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Nie ją odstawać i być luźne w tyłku, ale nie mają się też wbijać pod spód. Żadne z moich jeansów nie wbijają mi się pod pośladki, a wszystkie są obcisłe.
Dla mnie to jest niesmaczne a nie seksowne, zwłaszcza, że większość kobiet, które tak się nosi ma kształty bardzo odbiegające od ideału i to, że noszą takie spodnie nie sprawia, że stają się seksowne tylko odnosi się wrażenie, że nie umieją dopasować ubrań do swojej figury.

a ja uwazam,z e ladnemu we wszystkim ladnie,a jak ktos ma kiepska figure, to co nie zalozy, bedzie zle i tyle
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 12:23   #4292
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
a ja uwazam,z e ladnemu we wszystkim ladnie,a jak ktos ma kiepska figure, to co nie zalozy, bedzie zle i tyle
Równie dobrze można nago chodzić.
I właśnie z tym bym się nie zgodziła, przecież figura częściowo zależy od genów i nie przeskoczysz tego. I co ktoś ma się zabić, bo nigdy nie będzie miał rozmiaru XXS? Można wyglądać ładnie i kobieco dopasowując rzeczy, które danej osobie pasują, a nie wciskając się w to, co większość uważa za modne i seksowne. Tym bardziej, że takich typowo ładnych osób, z symetryczną buzią, ładną figurą, dobrymi proporcjami ciała jest niewiele.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 12:30   #4293
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Równie dobrze można nago chodzić.
I właśnie z tym bym się nie zgodziła, przecież figura częściowo zależy od genów i nie przeskoczysz tego. I co ktoś ma się zabić, bo nigdy nie będzie miał rozmiaru XXS? Można wyglądać ładnie i kobieco dopasowując rzeczy, które danej osobie pasują, a nie wciskając się w to, co większość uważa za modne i seksowne. Tym bardziej, że takich typowo ładnych osób, z symetryczną buzią, ładną figurą, dobrymi proporcjami ciała jest niewiele.
a co ma twarz do ladnie lezacych na pupie dzinsow?

i tak, prawda jest taka, ze dziewczyna w rozmiarze 34 i druga w rozmiarze 42 jesli zaloza to samo, ta pierwsza zawsze bedzie wygladac lepiej

gdyby tak nie bylo, nikt by sie nie odchudzal
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 12:43   #4294
f _ c k yea
Rozeznanie
 
Avatar f _ c k yea
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 828
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Zgodzę się z tym, że dziewczyna w rozm. 34 będzie wyglądać lepiej nawet i w worku na ziemniaki, ale lepiej nie znaczy dobrze np. taki camel toe jest obleśny w każdym wypadku.
Nie przeszkadza mi za to opinanie się jeansów ani leginsów na pupie (umiarkowane* wpijanie się pod pośladki) pod warunkiem, że leginsy nie są rajstopowe i że nie ma się pod spodem czerwonych stringów, tylko dopasowane kolorystycznie figi.

*umiarkowane tzn. nie takie, że materiał jest non-stop pod pośladkami, ale wpija się w trakcie ruchu
f _ c k yea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 12:47   #4295
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
a co ma twarz do ladnie lezacych na pupie dzinsow?

i tak, prawda jest taka, ze dziewczyna w rozmiarze 34 i druga w rozmiarze 42 jesli zaloza to samo, ta pierwsza zawsze bedzie wygladac lepiej

gdyby tak nie bylo, nikt by sie nie odchudzal
To było odnośnie 'ładnemu we wszystkim ładnie'.

Właśnie o tym mówię, żeby nie zakładały tego samego tylko dopasowały do swojej figury.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 13:11   #4296
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Właśnie o tym mówię, żeby nie zakładały tego samego tylko dopasowały do swojej figury.
ale to nie wina ciucha tylko pań z syndromem braku lustra
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 13:33   #4297
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
ale to nie wina ciucha tylko pań z syndromem braku lustra
Ciucha też, bo po prostu niektórym typom figury nie pasują niektóre rzeczy nawet jak będą w rozmiarze XL
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 13:39   #4298
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Ja tam nic do leginsów nie mam ,wazne by nie prześwitywały i doslownie wlaziły w tyłek i ciapoche . ale nie kazda moze je nosic i tyle

Moja kolezanka ma rozmiar 40 i bardzo ładnie wygląda w lehinsach
__________________

Edytowane przez AsiCcccCA
Czas edycji: 2011-02-26 o 13:41
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 14:52   #4299
dominikahh
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikahh
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 651
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

ej no, nie róbmy z rozmiaru 40 jakiegoś nie wiadomo co ja też go noszę ale to dlatego, że mam 184 cm wzrostu i wszystko krótkie ale na szczęście angielskie to albo 10 albo 12, więc albo 38 albo 40. i szczerze przyznam że te 40 mnie dołuje strasznie, mimo że wszyscy mi mówią że chuda jestem... ale ja i tak swoje wiem
__________________
i'm in the middle of nothing and it's where i want to be.
dominikahh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 15:19   #4300
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Ja noszę rozmiar 34/36/38 u góry i 34/36 na dole (zależy od firmy, bo dla jednych 90cm w biuście to mega mało, a dla innych bardzo dużo...) i nie ubieram wszystkiego, mimo że mam dobrą figurę. W życu bym się nie zdecydowała na wspomniane wyżej legginsy do zwykłego T-shirta ani np.: na koszulkę na gołe ciało, bez stanika. Po prostu pewne rzeczy są zarezerowane dla mojego ukochanego i nie chciałabym, zeby jakikolwiek facet poza nim oglądał i oceniał mój tyłek/cycki. No ale taka jest moja opinia i już nie będe więcej dyskutować Poza tym widząc dziewczynę w sweterku ledwo za lędźwia i legginsach, niewiadomo jak grubych, nie mogę się oprzeć wrażeniu, że zapomniała spodni...
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 15:29   #4301
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

dobrze rozumiem - zalozenie koszulki bez stanika to cos wulgarnego?
przy malym biuscie jest urocze
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 15:32   #4302
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Dla mnie to niewygodne, bo cycki skaczą i się kołyszą, poza tym nie chcę świecić sutkami. Nie jest to wulgarne, ale niesmaczne. Jak ktoś chce pooglądać skaczące cycki to wie gdzie w internecie szukać
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 16:13   #4303
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

miliony dziewczyn tak chodza i czasme wyglada to o niebo lepiej niz wepchniety od parady stanik, sa bluzki, ktore nie przewiduja stanika, letnie, plazowe i bez plecow i co wsadzac tam na chama zabudowany stelaz? bardzo "fashion"
przy malym biuscie to nie jest niewygodne
i dla mnie nie ma w tym nic z wulgaryzmu i erotyki...
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 17:29   #4304
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Ostatnio widziałam w galerii krakowskiej dziewczynę w bokserce, bez stanika -.- jeszcze bokserka była biała -.-, a dziewczyna miała dość spory biust :P. Dramat . Co innego bluzka, która ma usztywniany przód, taki jakby wbudowany stanik. Natomiast nie podoba mi się jak widać sutki :P. Co innego (oczywiście nie do szkoły/na uczelnię/do pracy) prześwitująca bluzka, ale taka celowa (ta wklejana wyżej z asosa - cudo ). Oczywiście ze stanikiem :P.
Tak samo niesmaczne są dla mnie za niskie spodnie. Albo za małe, powodujące pięknie wylewające się buły :P.
"ładnemu we wszystkim ładnie" i "syndrom pań bez lustra". Hmm. Każdemu się co innego podoba . Ja na przykład się nie zgodzę, że osoba w rozmiarze 34 będzie we wszystkim wyglądać lepiej od takiej w rozmiarze 40. Zresztą i rozmiar rozmiarowi nie równy, więc taka dyskusja chyba nie ma sensu .
Grunt to się dobrze czuć ze sobą .
A mówienie, że jakby chudsze dziewczyny nie były ładniejsze to nikt by się nie odchudzał ... o matko, a mało to osób próbuje przytyć? To jest kwestia indywidualna . Ja osobiście jako grubasek oczywiście marzę o tym, żeby być chudą i chude mi się podoba, ale mam wielu znajomych, którym się bardziej podoba osoba grubsza. Zresztą jak mam wybierać między za chuda lub za gruba to już wolę za gruba, bo z tym łatwiej coś zrobić :P (nie łatwo, ale łatwiej).

Jakoś tak się nieprzyjemnie zrobiło, albo tylko ja odnoszę takie wrażenie . Dziewczyny, bez bulwersów . Co osoba to inne zdanie, więc proszę nie piszcie, że "jak się komuś mogą podobać opięte jeasny u dziewczyn a u facetów nie" no boo no cóż, jednym się podobają innym nie i tak jest i już . Na całe szczęście, bo jakby wszyscy byli tacy sami i wszystkim się to samo podobało to by było cholernie nudno :P.

Noo to walnęłam wykładzik :P. Ja wiem, że sobie zdajecie z tego wszystkiego sprawę, ale właśnie wróciłam do domu od znajomej, która miala dzisiaj bardzo nieprzyjemną sytuację, która zaczęła się niewinnie od dyskusji tego typu co nasza no i musiałam przyjść i nieść pokój :P. No. To się wyżaliłam. Kto przeczyta ten wariat! :P
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 17:55   #4305
dominikahh
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikahh
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 651
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
dobrze rozumiem - zalozenie koszulki bez stanika to cos wulgarnego?
przy malym biuscie jest urocze
przy małym, ale nie aż takim malutkim, i przy ładnie ukształtowanym [ale nazwałam...] może i uroczo. zależy jeszcze od tego jaka bluzka, jaka reszta stroju i jaka sytuacja. ale np. przy dużym biuście to już nie jest ładne.

i ja osobiście, mając bardzo mały biuścik nie wyszłabym z domu bez stanika - wstydziłabym się, bo nie dość że płasko to jeszcze niezbyt kształtnie...

takie moje zdanie

Cytat:
Napisane przez winyl
Co osoba to inne zdanie, więc proszę nie piszcie, że "jak się komuś mogą podobać opięte jeasny u dziewczyn a u facetów nie" no boo no cóż, jednym się podobają innym nie i tak jest i już . Na całe szczęście, bo jakby wszyscy byli tacy sami i wszystkim się to samo podobało to by było cholernie nudno :P.
a no właśnie

Nuova, patrzę i patrzę i widzę że ty ze Słupska! ja też
__________________
i'm in the middle of nothing and it's where i want to be.

Edytowane przez dominikahh
Czas edycji: 2011-02-26 o 17:58
dominikahh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 18:10   #4306
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
a mało to osób próbuje przytyć?
ale sa to dziewczyny w rozmiarze 30 czasem 32
a nie 34/36
pewnie, ze jak sie jest wysokim, to mozan nosic 40stke, ale ja tu mowie o dziewczynie 160-34 i 160-42 .... i dla mnie ta w 34 zawsze bedzie wygladac lepiej
sama nie nosze 34, a bym bardzo chciala

Cytat:
np. przy dużym biuście to już nie jest ładne.
nie, tu juz nie ma tej dziewczecej delikatnosci

zauwazylyscie,z e modelki na wybiegach prawie zawsze nie maja stanikow? ciekawe skad to sie wzielo

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2011-02-26 o 18:12
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 18:18   #4307
prinston_girl
Rozeznanie
 
Avatar prinston_girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 564
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość

zauwazylyscie,z e modelki na wybiegach prawie zawsze nie maja stanikow? ciekawe skad to sie wzielo

wszystko zalezy od wizji projektanta i od tego czy zadba o to zeby dziewczyny miały odpowiednie staniki, cóz to tez kwestia indywidualna, kazdy pokaz jest inny ( wymądrzam sie tak bo sama czasem chadzam po wybiegu ;p)
__________________

prinston_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 18:20   #4308
dominikahh
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikahh
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 651
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
ale sa to dziewczyny w rozmiarze 30 czasem 32
a nie 34/36
pewnie, ze jak sie jest wysokim, to mozan nosic 40stke, ale ja tu mowie o dziewczynie 160-34 i 160-42 .... i dla mnie ta w 34 zawsze bedzie wygladac lepiej
sama nie nosze 34, a bym bardzo chciala

nie, tu juz nie ma tej dziewczecej delikatnosci

zauwazylyscie,z e modelki na wybiegach prawie zawsze nie maja stanikow? ciekawe skad to sie wzielo
jak dla mnie to chudziej zawsze lepiej, ale to już moja obsesja.

kiedyś słyszałam w tv jak Jacyków mówił, że na małym biuście ładniej się ubrania układają... może coś w tym jest... a poza tym modelki są wysokie i bardzo chudziutkie więc i biust mają mały, ale te prezentujące bieliznę czy stroje kąpielowe mają biusty większe ale i ciała bardziej kobiece. ale ja i tak lubię patrzeć na szczuplutkie modelki

wiem, odstąpiłam trochę od tematu bo miało być o tym że nie noszą staników a jest o tym że mają małe biusty
__________________
i'm in the middle of nothing and it's where i want to be.

Edytowane przez dominikahh
Czas edycji: 2011-02-26 o 18:21
dominikahh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 18:44   #4309
sea breeze
Raczkowanie
 
Avatar sea breeze
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 137
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez dominikahh Pokaż wiadomość
jak dla mnie to chudziej zawsze lepiej, ale to już moja obsesja.

kiedyś słyszałam w tv jak Jacyków mówił, że na małym biuście ładniej się ubrania układają... może coś w tym jest... a poza tym modelki są wysokie i bardzo chudziutkie więc i biust mają mały, ale te prezentujące bieliznę czy stroje kąpielowe mają biusty większe ale i ciała bardziej kobiece. ale ja i tak lubię patrzeć na szczuplutkie modelki

wiem, odstąpiłam trochę od tematu bo miało być o tym że nie noszą staników a jest o tym że mają małe biusty
czy ja wiem, to raczej kwestia odpowiedniego push-upa spojrz np. na Aniolki VS. Miranda, Lily Aldridge, Alessandra... one sa bezbiusciaste, a na wybiegu maja cudowne piersi widzialam tez kiedys zdjecia na zagranicznym forum, jak pewna dziewczyna wklejala zdjecia w normalnym staniku i w push-upie od Victoria's Secret... bez porownania

tak sie wcielam do tematu, ale juz od dawna go podczytuje, chociaz u mnie to raczej styl bardziej kobiecy, niz rockowy
__________________
"I have never judged myself by other people’s standards. I have always expected a great deal of myself, and if I fail, I fail myself."
sea breeze jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 18:57   #4310
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez prinston_girl Pokaż wiadomość
wszystko zalezy od wizji projektanta i od tego czy zadba o to zeby dziewczyny miały odpowiednie staniki, cóz to tez kwestia indywidualna, kazdy pokaz jest inny ( wymądrzam sie tak bo sama czasem chadzam po wybiegu ;p)
ja mowie o fashion weekach w mediolanie, czy paryzu
bo za te nasze pokazy, to modelki dostaja po 150zl czasem.... jakby ktos w pysk strzelil

masz maxa?
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 19:00   #4311
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
\Ja na przykład się nie zgodzę, że osoba w rozmiarze 34 będzie we wszystkim wyglądać lepiej od takiej w rozmiarze 40. Zresztą i rozmiar rozmiarowi nie równy, więc taka dyskusja chyba nie ma sensu .
Grunt to się dobrze czuć ze sobą .
dokładnie.Czterdziestka czterdziestce nierówna.Co innego jak ktoś kupuje ciuchy w sklepach młodzieżowych -np.Bershka, Pull and Bear ,Zaraz basic,H&M divined ,troll,ravel itd. a co innego rozmiar 40 w sklepie C&A. 40 z Bershki przypomina 36 z C&A ,więc takie uogólnianie jest bez sensu.

Inna sprawa-to figura.Mam koleżankę ,która jest szczupła,wagę ma w granicach normy ,ale jest nawet wysoka i co najważniejsze -ma bardzo kobiecą figurę (mimo,że jest szczupła).Większość ubrań ma w tym "nieszczęsnym" rozmiarze 40 (czasem 38 ,a czasem 36-zależy od sklepu,jednak 40 dominuje).Nie ma boczków,tłuszcz się z niej nie wylewa.Ma za to śliczny biust ,bardzo kształtną pupę ,pełne biodra ,piękny kształt nóg -nie za chude,nie za grube -zgrabne.Figura-marzenie .I za cholerę nie wejdzie w te rurki w rozmiarze 36 a jak już to tylko większym ,bo ma kształty ,które w te ciasne rurki się nie zmieszczą.
Jeszcze dodam ,że ta dziewczyna tych gabarytów nie ma jakiś byczych - raczej średnie -biust nie z serii opadających , a ładnie zarysowanych

Cytat:
A mówienie, że jakby chudsze dziewczyny nie były ładniejsze to nikt by się nie odchudzał ... o matko, a mało to osób próbuje przytyć? To jest kwestia indywidualna .
ja tam od zawsze chciałam przytyć.Długie lata byłam chudziną z niedowagą i czułam się z tym bardzo źle.Dopiero jak nabrałam ciałka to poczułam się sexy.Najbardziej podobają mi się osoby w normie -nie za chude ,nie za grube .

Są gusta i guściki.Mnie będzie się podobać kobieta z pięknie zarysowaną talią,kształtną pupą,mocnym wcięciem w talii ,zgrabnymi nogami.Inna osoba będzie marzyć o chudych nogach(co dla mnie jest aseksualne -ale to tyko mój gust ) ,wystających obojczykach , widocznych kościach policzkowych ,także nie uogólniajmy.

Edytowane przez Noa_
Czas edycji: 2011-02-26 o 19:03
Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 19:00   #4312
dominikahh
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikahh
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 651
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

prinston girl, trochę ci zazdroszczę że chodzisz po wybiegu sama chcialabym być modelką

sea breeze, no ja wiem, że push-upy zdziałają cuda. sama noszę stanika z lekkim push-upem, od razu lepiej się czuję przynajmniej wyglądam jakbym coś tam miała
__________________
i'm in the middle of nothing and it's where i want to be.
dominikahh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 19:04   #4313
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez Noa_ Pokaż wiadomość

Inna sprawa-to figura.Mam koleżankę ,która jest szczupła,wagę ma w granicach normy ,ale jest nawet wysoka i co najważniejsze -ma bardzo kobiecą figurę (mimo,że jest szczupła).Większość ubrań ma w tym "nieszczęsnym" rozmiarze 40 (czasem 38 ,a czasem 36-zależy od sklepu,jednak 40 dominuje).Nie ma boczków,tłuszcz się z niej nie wylewa.Ma za to śliczny biust ,bardzo kształtną pupę ,pełne biodra ,piękny kształt nóg -nie za chude,nie za grube -zgrabne.Figura-marzenie .I za cholerę nie wejdzie w te rurki w rozmiarze 36 a jak już to tylko większym ,bo ma kształty ,które w te ciasne rurki się nie zmieszczą.




Są gusta i guściki.Mnie będzie się podobać kobieta z pięknie zarysowaną talią,kształtną pupą,mocnym wcięciem w talii ,zgrabnymi nogami.Inna osoba będzie marzyć o chudych nogach(co dla mnie jest aseksualne -ale to tyko mój gust ) ,wystających obojczykach , widocznych kościach policzkowych ,także nie uogólniajmy.
ale to TWOJA opinia, a jak sama piszesz, wolisz tęższe, wiec tobie bedzie sie podobac kim kardashian, ja nigdy bym sie nie zapuscila do takiego stanu


i ta, ktora dla ciebie jest zgrabna, dla mnie moglaby przestac jesc smazone kotlety

sama mam pelny biust, wciecie w talii, dupsko niewiele mniejsze niz kardashianowna, nogi na szczescie ciut szczuplejsze, ale i takz a duze i nikomu takiej figury nie zycze

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2011-02-26 o 19:05
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 19:10   #4314
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
ale to TWOJA opinia, a jak sama piszesz, wolisz tęższe, wiec tobie bedzie sie podobac kim kardashian, ja nigdy bym sie nie zapuscila do takiego stanu


i ta, ktora dla ciebie jest zgrabna, dla mnie moglaby przestac jesc smazone kotlety

sama mam pelny bnogi iust, wciecie w talii, dupsko niewiele mniejsze niz kardashianowna, na szczescie ciut szczuplejsze, ale i takz a duze i nikomu takiej figury nie zycze
nie podoba mi się Kardashianowa ,dla mnie ma ona taki "babowaty "typ figury.
Koleżanka ma pełne kształty-w sensie nie kościstą pupę,nie chude nogi,nie zero biustu.Jak na poczatku napisałam-jest szczupła -ma płaski brzuch itd.Jest wysoka -przez co to wszystko wygląda smukło i kobieco zarazem.

Inne gusta możemy mieć,przecież też o tym właśnie pisałam. Różne są upodobania.
Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 19:13   #4315
prinston_girl
Rozeznanie
 
Avatar prinston_girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 564
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
ja mowie o fashion weekach w mediolanie, czy paryzu
bo za te nasze pokazy, to modelki dostaja po 150zl czasem.... jakby ktos w pysk strzelil

masz maxa?
hehh, ja nie fashion week-owa modelka, nie mam zawodowych aspiracji zwiazanych z byciem modelka, to raczej takie "sprawdzenie siebie" i forma rozrywki
a maxa mam, rzadko zagladam i uzupełniam ale jest

Cytat:
Napisane przez dominikahh Pokaż wiadomość
prinston girl, trochę ci zazdroszczę że chodzisz po wybiegu sama chcialabym być modelką



sea breeze, no ja wiem, że push-upy zdziałają cuda. sama noszę stanika z lekkim push-upem, od razu lepiej się czuję przynajmniej wyglądam jakbym coś tam miała
wbrew pozorom łatwo się "wkrecic" w to chodzenie po wybiegu, oczywiscie mówie o tym niezawodowym, amatorskim ale musze przyznac ze strasznie podwyzszajacym samoocene i pewność siebie ;p
__________________


Edytowane przez prinston_girl
Czas edycji: 2011-02-26 o 19:14
prinston_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 19:21   #4316
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

pokazesz? moge ci pokazac swojego, ale mam tam remanent
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 19:25   #4317
prinston_girl
Rozeznanie
 
Avatar prinston_girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 564
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

pushit ok, wysyłam linka na pw i licze na rewanz ;p
__________________

prinston_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 19:48   #4318
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

dzieki, odebrane i wyslane
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 19:56   #4319
prinston_girl
Rozeznanie
 
Avatar prinston_girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 564
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
dzieki, odebrane i wyslane
uhuu, powiem tyle, zazdroszcze odwagi, naprawde, ja chyba do pewnych zdjec musze dojrzec, mimo ze chodze na pokazach bielizny to ciebie podziwiam! i błagam, nie narzekaj na figure bo masz swietną
__________________

prinston_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 19:58   #4320
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

fotoszop... duzo fotoszopa

wiesz ja niejako "musze" bo sie z tego utrzymuje, ale mam taki cichy plan zrobic zdjecia z paroma super fotografami i pozbyc sie tej "odwagi" z pierwszych stron skupic sie na beauty, glamour, bieliznie
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.