Archiwum - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż > Zwierzaki w potrzebie

Notka

Zwierzaki w potrzebie Forum zwierzaki w potrzebie, to miejsce gdzie niesiemy pomoc zwierzętom. Tutaj dowiesz się o akcjach na rzecz zwierząt. Przeczytasz o schroniskach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-11, 22:57   #2731
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Człowieku myśl - zwierzęta czują tak jak my!

dobra robota!

przydaloby sie wejsc z tym na facebook
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 00:07   #2732
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Człowieku myśl - zwierzęta czują tak jak my!

Są na facebooku, w tytule filmu jest adres.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 09:45   #2733
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Zostawil psa na torach ,zwierze przejechal pociag.

Groza mu co najwyzej zawiasy, bo o to wnosi prokuratura
Ja juz nawet nie wiem czy sie smiac z tego czy plakac. Wychodzi na to, ze gosc siebie chcial zabic i jaki to on biedny teraz bo psa stracil.
http://www.tvn24.pl/28377,1702696,0,...wiadomosc.html
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 14:24   #2734
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Człowieku myśl - zwierzęta czują tak jak my!

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Są na facebooku, w tytule filmu jest adres.
dziekuje.
Gapa ze mnie...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 17:13   #2735
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Zostawil psa na torach ,zwierze przejechal pociag.

ogladalam ten reportaz i wywiad z tym chlopakiem wczoraj - normalnie zenada, a spoleczenstwo tak wszystko lyka. najlepiej zrobic z siebie ofiare uronic kilka lez, powiedziec jak to nam przykro.... a pozniej juz mozna sie smiac za plecami tych wszystkich naiwniakow
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 17:22   #2736
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Człowieku myśl - zwierzęta czują tak jak my!

swietny film!
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 18:05   #2737
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Zostawil psa na torach ,zwierze przejechal pociag.

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
ogladalam ten reportaz i wywiad z tym chlopakiem wczoraj - normalnie zenada, a spoleczenstwo tak wszystko lyka. najlepiej zrobic z siebie ofiare uronic kilka lez, powiedziec jak to nam przykro.... a pozniej juz mozna sie smiac za plecami tych wszystkich naiwniakow
Dokladnie...
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 14:16   #2738
rula
Raczkowanie
 
Avatar rula
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 128
Dot.: Człowieku myśl - zwierzęta czują tak jak my!

Ktoś już wspominał film trafi tylko do osób którym leży na sercu los porzuconych zwierząt. Dla takich osób zwierzę nie ma żadnej wartości więc porównywanie szczeniaka do dziecka nic nie da, dla nich zwierze to zwierze, podgatunek. I to nie jest moje zdanie tylko prawda i brutalna rzeczywistość ... ludzi dobrej woli i otwartych serc coraz mniej
rula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 14:40   #2739
rula
Raczkowanie
 
Avatar rula
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 128
Dot.: Mordowali i prawdopodobnie gwałcili!!

Cytat:
Napisane przez Sorbet Pokaż wiadomość
MASAKRA! Z nudów ludzie to robią czy jak? Jakim porąbańcem trzeba być, żeby tolerować coś takiego przez parę lat??

Czytałam, że w Tokio jest restauracja (co jakiś czas zmienia lokum, żeby władze nie zlokalizowały i ludzi do pierdla nie wsadziły) gdzie człowiek może sobie przyjść, ulżyć sobie seksualnie na zwierzęciu i potem je zjeść... Świat jest chory. Po raz kolejny powtarzam, że nawet jakbym mocno wysiliłą mózgownicę toby mi nie przyszedł taki zramolały pomysł jak ten we wspomnianym tu przypadku.

No co ty Sorbet, to nieprawda też czytałam o tym, ten artykuł był czystą fikcją.
rula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 11:10   #2740
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Mordowali i prawdopodobnie gwałcili!!

Cytat:
Napisane przez rula Pokaż wiadomość
No co ty Sorbet, to nieprawda też czytałam o tym, ten artykuł był czystą fikcją.
Czy to był art. o nietypowych restauracjach w Tokio? Dlaczego miałby być fikcją? Przecież istnieje zoofilia, a różne rzeczy się dzieją na tym pięknym świecie... Niekoniecznie musi to być czysta fantazja autora.
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 16:24   #2741
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Człowieku myśl - zwierzęta czują tak jak my!

No i się poryczałam.

Bardzo fajny filmik.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-14, 17:54   #2742
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Człowieku myśl - zwierzęta czują tak jak my!

Spoko obraz. Roześlę wśród znajomych i wrzucę na fb.
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:33   #2743
Cannabisia
Przyczajenie
 
Avatar Cannabisia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 23
Zawsze adoptuj-nigdy nie kupuj

To temat dla wszystkich, którzy popierają adopcje zwierząt zamias kupowania ich, często z pseudohodowli, za 200zł itp.

PS: żeby była jasność - nie mam nic przeciwko kupowaniu zwierzakom, zwłaszcza z rodowodem, ale często np rasowy pies to nie to samo co rodowodowy!!!

kampania-przeludnienie-peta-joanna-krupa-adopcja.jpg

Edytowane przez Cannabisia
Czas edycji: 2011-05-16 o 11:35
Cannabisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:40   #2744
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Klikaj codziennie, akcja nakarm psa

http://nakarmpsiaka.pl/ wszystkie info w linku
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 12:35   #2745
polinea
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 86
Dot.: Zostawil psa na torach ,zwierze przejechal pociag.

No chłopak musiał jakoś ratować swoją twarz, chociaż mógł wcześniej pomyśleć o tym co robi. Moim zdaniem jest to kompletnie niewybaczalne i żadne płacze, czy żale nie powinny mu pomóc. Bardzo dobrze, że okazuje skruchę, ciekawe tylko na ile jest ona szczera.
polinea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 12:39   #2746
Garadiela
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: czestochowa
Wiadomości: 1 687
Dot.: Zawsze adoptuj-nigdy nie kupuj

Inaczej,rasowy pies tylko rodowodowy,pies bez papierow to pies co najwyzej w typie rasy,kundelek
Tak chyba jest jasniej.
Ja tez jestem za adopcja,teraz naprawde duzo psow szuka domow w typach ras...
Od owczarkow po jamniki,sznaucery,bernens kie psy pasterskie,asty,boksery itd itp....
Nie trzeba wspierac pseudo by miec fajnego psa
http://allegro.pl/akita-w-potrzebie-...616280374.html akita z rodowodem do adopcji...
http://allegro.pl/vogan-i-judy-rodow...609025026.html

Edytowane przez Garadiela
Czas edycji: 2011-05-16 o 12:44
Garadiela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 12:55   #2747
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Zawsze adoptuj-nigdy nie kupuj

ten apel nie dotyczy tylko psów
dopóki zwierzaki sprzedawane są w sklepach bez prawie żadnych regulacji prawnych, ludzie (bardzo często dzieci, bez wiedzy i zgody rodziców) będą je tam kupować...większość nawet nie zdaje sobie sprawy z możliwości adoptowania myszki, chomika, szczurka, królika czy fretki.
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 13:21   #2748
Garadiela
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: czestochowa
Wiadomości: 1 687
Dot.: Zawsze adoptuj-nigdy nie kupuj

niestety,ja ostatnio weszlam do zoologa na miescie i wyszlam
Masakra,gryzonie stloczone w klateczkach,piszczace na widok czlowieka swintuszki morskie Biedne
Ja mam nawet paputa adoptowanego
Garadiela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 15:37   #2749
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Zawsze adoptuj-nigdy nie kupuj

a ja naprawdę nie wiem jak niektórym tłumaczyć =.=

X szuka pieska. jamniczka. koniecznie szczeniaka [to czy będzie czas się nim zająć to szczegóły]. i biadoli że takie co się jej podobają to strasznie drogie są [oczywiście o rodowodzie nie ma mowy, wyrzucanie kasy w błoto]. - a dlaczego nie weźmiesz ze schroniska? - przecież w schronisku nie ma szczeniaków, same agresywne stare paskudne kundle - a szukałaś chociaż? - no.. nie.

macie jakieś patenty na to jak przetłumaczyć komuś na milion procent przekonanego, że psa trzeba kupić, że jednak nie trzeba? że pies ze schroniska nie różni się niczym od takiego kupionego za parę stóweczek z kijwiekąd, oprócz tego, że mam pewność, że jest zaszczepiony i dostanę rzetelną informację na temat stanu jego zdrowia a nie 'no bardzo ładne pieski, dziecku się na pewno spodobają'?
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 15:44   #2750
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Zawsze adoptuj-nigdy nie kupuj

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
a ja naprawdę nie wiem jak niektórym tłumaczyć =.=

X szuka pieska. jamniczka. koniecznie szczeniaka [to czy będzie czas się nim zająć to szczegóły]. i biadoli że takie co się jej podobają to strasznie drogie są [oczywiście o rodowodzie nie ma mowy, wyrzucanie kasy w błoto]. - a dlaczego nie weźmiesz ze schroniska? - przecież w schronisku nie ma szczeniaków, same agresywne stare paskudne kundle - a szukałaś chociaż? - no.. nie.

macie jakieś patenty na to jak przetłumaczyć komuś na milion procent przekonanego, że psa trzeba kupić, że jednak nie trzeba? że pies ze schroniska nie różni się niczym od takiego kupionego za parę stóweczek z kijwiekąd, oprócz tego, że mam pewność, że jest zaszczepiony i dostanę rzetelną informację na temat stanu jego zdrowia a nie 'no bardzo ładne pieski, dziecku się na pewno spodobają'?

Oj tak sama jestem Ciekawa tego patentu i czy w ogóle taki istnieje...
A najgorsze jest tłumaczenie takich osób w stylu ' A bo mojej mamy koleżanki ciocia kupiła z takiej 'domowej' hodowli i jest super, weterynarz powiedział że rasowy!'
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 16:55   #2751
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Zawsze adoptuj-nigdy nie kupuj

ja tez jestem za adopcja zwierzakow, sama mam adoptowanego chomika

moze wrzucmy w pierwszy post linki do stron gdzie mozna adoptowac zwierzaki?
np.
http://adopcje.kroliki.net/
http://www.adopcje.e-chomik.eu/
http://szczury.org/viewforum.php?f=161
http://www.swinkimorskie.eu/adopcje.php
http://fretek.org/adopcje
http://forum.zolw.info/oddam-zolwia/
http://www.myszy.info/index.php?sid=...f639a3b85c8550
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 17:07   #2752
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Zawsze adoptuj-nigdy nie kupuj

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
a ja naprawdę nie wiem jak niektórym tłumaczyć =.=

X szuka pieska. jamniczka. koniecznie szczeniaka [to czy będzie czas się nim zająć to szczegóły]. i biadoli że takie co się jej podobają to strasznie drogie są [oczywiście o rodowodzie nie ma mowy, wyrzucanie kasy w błoto]. - a dlaczego nie weźmiesz ze schroniska? - przecież w schronisku nie ma szczeniaków, same agresywne stare paskudne kundle - a szukałaś chociaż? - no.. nie.

macie jakieś patenty na to jak przetłumaczyć komuś na milion procent przekonanego, że psa trzeba kupić, że jednak nie trzeba? że pies ze schroniska nie różni się niczym od takiego kupionego za parę stóweczek z kijwiekąd, oprócz tego, że mam pewność, że jest zaszczepiony i dostanę rzetelną informację na temat stanu jego zdrowia a nie 'no bardzo ładne pieski, dziecku się na pewno spodobają'?
Moze, to przekona ta osobe do zmiany zdania. W schroniskach zwierzaki maja lepsze warunki. I niestety, kupowanie u pseudo nakreca biznes, a skutki? No wlasnie:
http://www.blog.niechcianeizapomnian...pseudohodowli/
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 18:07   #2753
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Zostawil psa na torach ,zwierze przejechal pociag.

EWIDENTNIE kłamie!!! Robi z siebie idiotę. Oby tylko biegli, którzy będą go badać nie ulegli i nie dali wiary temu, co mówi ten facet!!

Pijany?Jakoś tego widac nie było-szedl normalnie, równo, prosto.
Karę w zawieszeniu dostane zapewne m.in dlatego, że prawdopodobnie nie był wcześniej karany. GDYBYM to ja byla tym sędzią w życiu nie dałabym wiary temu, co on wygaduje, bo to totalne bzdury!! Z kilometra to widać , z kilometra!!

Moj mąż, który jest adwokatem mówi, ze w ZYCIU za zadne pieniadze nie podjąłby się obrony kogoś takiego. Ja go w pełni popieram.
Ilekroć oglądam ten filmik to łzy cisną mi się do oczu, najbardziej boli mnie to, że on WYKORZYSTAL wiernośc tego psa- no ktory człowiek byłby tak wierny do końca....nikt....i oto zapłata!!
Powinnam podchodzić do tego bez emocji, ale ne wyobrażam sobie jak w przyszłości spotkam się kiedys z taką sprawą w sądzie , nie wiem jak powstrzymam emocje. Być moze wyjdę tu na kogoś złego, ale nieraz śmierc /zabojstwo czlowieka tak bardzo mnie nie boli jak zwierzaka....wiem, że nie powinnam tak mówić, ale tak wlasnie jest . Dla mnie zwierzak=członek rodziny . PARANOJA, po prostu PARANOJA.
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 18:19   #2754
Garadiela
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: czestochowa
Wiadomości: 1 687
Dot.: Zawsze adoptuj-nigdy nie kupuj

http://www.dogomania.pl/threads/1735...5%82ej-Polski-!!!!!! A tu sa slitasne jamnisie do adopcji
Niektore sa naprawde cudne
Garadiela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 18:42   #2755
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Zawsze adoptuj-nigdy nie kupuj

Cytat:
Napisane przez Garadiela Pokaż wiadomość
http://www.dogomania.pl/threads/1735...5%82ej-Polski-!!!!!! A tu sa slitasne jamnisie do adopcji
Niektore sa naprawde cudne
ale słodziaki ja to nie mogę takich stron oglądać bo bym wszystkie wzięła

moja poprzednia panienka była z http://canis.org.pl
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 22:00   #2756
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Zawsze adoptuj-nigdy nie kupuj

Byłam dzisiaj ze swoim psem u weta (mieszaniec kundelka z jamnikiem z czego jestem dumna ). Czekając w kolejce, z jednego z gabinetów wyszła pani z yorkiem na rękach. Usiadła koło mnie. Mój Majluś oczywiście chciał się zapoznać Tak się rwał do tego psa, że ledwo go utrzymałam
Zagadałam panią, piesiu dostał 'głupiego jasia' , bo miał coś z rzepką. Czeka go operacja itd... Porozmawiałam, bo mój Majlo rok temu też miał podobną operację. Pytam się , ile pies ma. Pani dopowiedziała, że 2 lata... Słuchajcie, z miny tej pani wywnioskowałam, że jest rozczarowana, rozżalona, bo pies jest młody, a już ma takie problemy z nim... I rok temu, również z Majlem, była dziewczyna z chłopakiem i z yorkiem, który również miał coś z rzepką... I też był młodziutki, bo mój Majlo miał wtedy 8 lat...
Ludzie czasem nie fatygują się, aby dowiedzieć się o chorobach danych ras... I o charakterach. Znajoma wzięła cocker-spaniela. Była wściekła, bo pies ganiał za kotami/psami itd... Do tego zbierał z pokoju różne rzeczy i chował gdzieś... Właścicielka nie miała pojęcia, że to pies myśliwski...

A na Animal Planet są bardzo fajne programy 'Wszystko o psach' i 'Wszystko o kotach' . No świetne są !
Pokazują tam rasy, opisują historie ich pochodzenia, mówią o problemach zdrowotnych, dla jakich ludzi się nadają i o pielęgnacji. Bardzo przydatne wiadomości dla osób, które zastanawiają się nad zwierzęciem Był kot, ocicat, który siedział w transporterze z ...papugą
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 11:30   #2757
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Zawsze adoptuj-nigdy nie kupuj

No to jest właśnie jeden z powodów, dla których ludzie nie powinni kupować zwierząt z pseudohodowli - które rozmnażane są bez żadnego pomyślunku i znajomości genetyki. Potem wychodzą choroby dziedziczne, wady zgryzu, itp. bo jakiś baran rozmnaża dla zysku zwierzęta, które nie powinny mieć potomstwa... Ja kiedyś zimą miałam niewątpliwą przyjemnośc znaleźc w śmietniku karton z 7 szczeniętami "w typie labradora" ...już po paru miesiącach znajomi, którzy jednego z nich przygarnęli, musieli z psem jeździc po weterynarzach, bo okazało się, że stwór odziedziczył dysplazję... tak się kończy rozmnażanie chorych zwierząt. Tym bardziej nie rozumiem ludzi, którzy wydają ileśset złotych za zwierzaka bez rodowodu, który jest taką samą loterią, jak zwierzak ze schroniska. A przecież za adopcją stoi szczytna idea. Za zakupem u jakiegoś chciwego bydlaka stoi tylko kasa...
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 11:40   #2758
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Zawsze adoptuj-nigdy nie kupuj

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
No to jest właśnie jeden z powodów, dla których ludzie nie powinni kupować zwierząt z pseudohodowli - które rozmnażane są bez żadnego pomyślunku i znajomości genetyki. Potem wychodzą choroby dziedziczne, wady zgryzu, itp. bo jakiś baran rozmnaża dla zysku zwierzęta, które nie powinny mieć potomstwa... Ja kiedyś zimą miałam niewątpliwą przyjemnośc znaleźc w śmietniku karton z 7 szczeniętami "w typie labradora" ...już po paru miesiącach znajomi, którzy jednego z nich przygarnęli, musieli z psem jeździc po weterynarzach, bo okazało się, że stwór odziedziczył dysplazję... tak się kończy rozmnażanie chorych zwierząt. Tym bardziej nie rozumiem ludzi, którzy wydają ileśset złotych za zwierzaka bez rodowodu, który jest taką samą loterią, jak zwierzak ze schroniska. A przecież za adopcją stoi szczytna idea. Za zakupem u jakiegoś chciwego bydlaka stoi tylko kasa...
Ojeny... co za dupek tak postąpił... Po prostu słów brak.
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 14:36   #2759
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Zawsze adoptuj-nigdy nie kupuj

Kiedyś na forum mojego miasta pod jakimś artykułem przeczytałam komentarz, jak ktoś napisał, że pewna pani sprzedawała przed giełdą młode pieski. Ta osoba oglądała te maluchy, a wieczorem, tego samego dnia, znalazła je w śmietniku. Psy udało się uratować...

Boziu, jak ja bym chciała, żeby wreszcie zasotrzyły się tak konkretnie kary odnośnie maltretowania/rozmnażania itp, itd zwierząt
Fajnie, że niektórzy adoptują zwierzęta ze schronisk, ale moim marzeniem jest, żeby one tam nie trafiały
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 18:32   #2760
kaza10000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 126
Dot.: Podpalony kuba!!!

Droga Marto Ja oczywiście działam jak mogę i na ile czas mi pozwala, piszę gdzie się da, chociaż muszę przyznać, że nieraz obrywa mi się od ludzi Dziękuję, że napisałaś co z tymi pieskami się stało bo czekałam na wiadomość z fundacji, ale jej nie dostałam i muszę przyznać, że dostałam kilkanaście wiadomości od oburzonych psich przyjaciół, że tak długo nie ma informacji.Mam prośbe czy możesz mi napisać do kiedy Kuba będzie przebywał w tej klinice, ja będę pod koniec czerwca w Polsce i bardzo mi zależy aby odwiedzić tego SZCZĘŚCIARZAKubulku CAŁUSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
kaza10000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzaki w potrzebie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-22 23:07:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.