Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-06, 16:22   #1
ZAKLOPOTANAKASKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 52

Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!


Witam wszystkich, jestem nowa na forum, wiec nie bardzo wiem od czego zacząc. Generalnie nie jestem już dzieckiem i aż dziwię się ze z takim problemem "wbijam" do innych... Otóz mam meza, co prawda nasze malzenstwo nei przetrwa, ale jednak JESZCZE trwa. Zlozylam juz papiery o rozwod, czekamy na termin. Mieszkamy jeszcze w jednym mieszkaniu ale maz na dniach się wyprowadza. Ale tu nie o tym... Otóz zupełnym przypadkiem dostalam rewelacyjną pracę -a raczej zmienilam swoją dorywczą na stałą. Tam wlasnie poznalam faceta, ktory jest rezyserem i producentem filowym. Jako że pracujemy razem nie ma mozliwosci "unikania" siebie. Kiedys (ok 2 tyg temu) musialam dopracowac pewne szczegoly dot .reklamy . Z uwagi na to ze studio bylo zajęte, umowilam się z NIM u niego, by dopracowac resztę. I się zaczęło.... zamiast pracować, gadalismy kilka godzin, smialismy się, pilismy winko.... Minelo ok 8 godzin a my nie zrobilismy nic. Wtedy wlasnie ....pocalowalismy się. Ja tego bardzo chcialam...on chyba tez, sądząc po jego gestach . . .
d niczego wiecej nie doszlo, choc ja mialam wielką ochotę.. przyznaje bez bicia, wiecie zresztą jak to jest jak czasem nas w zyiu poniesie.. Ale rozstalismy sie potem, prac dokonczylam w domu, on tez. Po wyjsciu od niego w przeciagu 5 minut dostalam od niego sms "i miss you...i need you .." On nie mowi po polsku jest hiszpanem. Bylam w szoku, myslalam ze ot zwykly pocalunek o ktorym się zapomni , ale w głębi tego nie chcialam ... Nie wiedzialm co zrobic. Nie odpisalam mu nic. Na drugi dzien w pracy znowu zostalismy sami i powtorzyla się historia z dnia wczesniejszego..pocalunki , dotyk itd...
I tak to trwalo przez 4 dni... pisalismy do siebie smsy , milusie...tesknilam zanim, brakowalo mi jego dotyku, zapachu.. Po tygodniu spotkalismy się u mnie RZEKOMO sluzbowo, on przyniosl dokumenty ja swoje przygotowalam itp... No i stalo się .. dotykal mnie, ja jego, calowalismy się , rozbieral mnie bardzo delikatnie i powolutku, mialam ciarki na calym ciele!! I stalo się .... doszlo do zbliżenia i to 2 razy tego wieczorku.. Potem on pojechal do siebie i znowu romantyczne smski .. tesknic zaczelam za nim , i coraz bardziej pragnac jeszcze mocniej . W zasadzie sama nie wiem co o tym myslec!! Dzisiaj robilismy bloczek reklamowy i musial zrobic mi kilka fotek w bieliznie, zrobilismy mini sesje, a potem znowu się kochalismy w studio fotograficznym na podlodze!! Potem na krzesle i biurku.. MATKO co to byl za sex!!!

On ma 37 lat, jest wspanialy, szanuje kobiety, jest mily i bardzo delikatny, tak subtelnie pachnie i ma mega sexy cialo!! Pomijajac to jest bardzo zdolny i inteligentny, znany w Polsce i na swiecie jako rezyser i producent filowy .. Nie wiem co mam o tym myslec. Myslicie ze chodzi mu tylko o sex, czy moze coś więcej ? Bo ja już sama nie wiem czego ja od niego oczekuję Pogubilam się...myslalam ze to kontroluję , ale nie mam nad tym kontroli..nie wem czy moge pozwolić sobie na zakochanie się w nim, o ile już się to nei stało... Kiedyś jak pytalam go dlaczego jes sam, posmutnial i powiedzial ze jest po rozwodzie, ale z jego winy poniewaz on nigdy nie mial czasu dla rodziny, ciagle zabiegany, gdzies lata, jezdzi , chodzi...malo w domu bywal.
CO pownnam zrobić? Nie ma opcji zerwania kontaktor, bo razem pracujemy, a takiej pracy łatwno nie dostanę... On zaprasza mnie na kolacje do siebie, na obiadki chodzimy razem, razem spedzamy mnostwo czasu, smiejemy się , wyglupiamy i pracujemy tez...

Tylko moj problem polega na tym, ze ja nie wiem czego mam sie po nim spodziewać, a jak ja się zakocham, to bedzie pozamiatane....ja bardzo wtedy cierpię, kiedy uczucie jest nieodwzajemnione, a tego sie boje, nie moge go przeciez spytac wprost:-(( mam czekac na rozwoj sytuacji? On pisze mi ze teskni, ze mnei potrzebuje, ze czuje moj zapach itd...ale nigdy ze czuje COS WIECEJ ....dziewczyny jako kobiete zrozumcie mnie i podpowiedzcie co robic... nie jestem juz mala dziewczynka i az mi glupio ze mam taki problem, no ale go mam:-((
ZAKLOPOTANAKASKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 21:51   #2
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

Cytat:
Napisane przez ZAKLOPOTANAKASKA Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, jestem nowa na forum, wiec nie bardzo wiem od czego zacząc. Generalnie nie jestem już dzieckiem i aż dziwię się ze z takim problemem "wbijam" do innych... Otóz mam meza, co prawda nasze malzenstwo nei przetrwa, ale jednak JESZCZE trwa. Zlozylam juz papiery o rozwod, czekamy na termin. Mieszkamy jeszcze w jednym mieszkaniu ale maz na dniach się wyprowadza. Ale tu nie o tym... Otóz zupełnym przypadkiem dostalam rewelacyjną pracę -a raczej zmienilam swoją dorywczą na stałą. Tam wlasnie poznalam faceta, ktory jest rezyserem i producentem filowym. Jako że pracujemy razem nie ma mozliwosci "unikania" siebie. Kiedys (ok 2 tyg temu) musialam dopracowac pewne szczegoly dot .reklamy . Z uwagi na to ze studio bylo zajęte, umowilam się z NIM u niego, by dopracowac resztę. I się zaczęło.... zamiast pracować, gadalismy kilka godzin, smialismy się, pilismy winko.... Minelo ok 8 godzin a my nie zrobilismy nic. Wtedy wlasnie ....pocalowalismy się. Ja tego bardzo chcialam...on chyba tez, sądząc po jego gestach . . .
d niczego wiecej nie doszlo, choc ja mialam wielką ochotę.. przyznaje bez bicia, wiecie zresztą jak to jest jak czasem nas w zyiu poniesie.. Ale rozstalismy sie potem, prac dokonczylam w domu, on tez. Po wyjsciu od niego w przeciagu 5 minut dostalam od niego sms "i miss you...i need you .." On nie mowi po polsku jest hiszpanem. Bylam w szoku, myslalam ze ot zwykly pocalunek o ktorym się zapomni , ale w głębi tego nie chcialam ... Nie wiedzialm co zrobic. Nie odpisalam mu nic. Na drugi dzien w pracy znowu zostalismy sami i powtorzyla się historia z dnia wczesniejszego..pocalunki , dotyk itd...
I tak to trwalo przez 4 dni... pisalismy do siebie smsy , milusie...tesknilam zanim, brakowalo mi jego dotyku, zapachu.. Po tygodniu spotkalismy się u mnie RZEKOMO sluzbowo, on przyniosl dokumenty ja swoje przygotowalam itp... No i stalo się .. dotykal mnie, ja jego, calowalismy się , rozbieral mnie bardzo delikatnie i powolutku, mialam ciarki na calym ciele!! I stalo się .... doszlo do zbliżenia i to 2 razy tego wieczorku.. Potem on pojechal do siebie i znowu romantyczne smski .. tesknic zaczelam za nim , i coraz bardziej pragnac jeszcze mocniej . W zasadzie sama nie wiem co o tym myslec!! Dzisiaj robilismy bloczek reklamowy i musial zrobic mi kilka fotek w bieliznie, zrobilismy mini sesje, a potem znowu się kochalismy w studio fotograficznym na podlodze!! Potem na krzesle i biurku.. MATKO co to byl za sex!!!

On ma 37 lat, jest wspanialy, szanuje kobiety, jest mily i bardzo delikatny, tak subtelnie pachnie i ma mega sexy cialo!! Pomijajac to jest bardzo zdolny i inteligentny, znany w Polsce i na swiecie jako rezyser i producent filowy .. Nie wiem co mam o tym myslec. Myslicie ze chodzi mu tylko o sex, czy moze coś więcej ? Bo ja już sama nie wiem czego ja od niego oczekuję Pogubilam się...myslalam ze to kontroluję , ale nie mam nad tym kontroli..nie wem czy moge pozwolić sobie na zakochanie się w nim, o ile już się to nei stało... Kiedyś jak pytalam go dlaczego jes sam, posmutnial i powiedzial ze jest po rozwodzie, ale z jego winy poniewaz on nigdy nie mial czasu dla rodziny, ciagle zabiegany, gdzies lata, jezdzi , chodzi...malo w domu bywal.
CO pownnam zrobić? Nie ma opcji zerwania kontaktor, bo razem pracujemy, a takiej pracy łatwno nie dostanę... On zaprasza mnie na kolacje do siebie, na obiadki chodzimy razem, razem spedzamy mnostwo czasu, smiejemy się , wyglupiamy i pracujemy tez...

Tylko moj problem polega na tym, ze ja nie wiem czego mam sie po nim spodziewać, a jak ja się zakocham, to bedzie pozamiatane....ja bardzo wtedy cierpię, kiedy uczucie jest nieodwzajemnione, a tego sie boje, nie moge go przeciez spytac wprost:-(( mam czekac na rozwoj sytuacji? On pisze mi ze teskni, ze mnei potrzebuje, ze czuje moj zapach itd...ale nigdy ze czuje COS WIECEJ ....dziewczyny jako kobiete zrozumcie mnie i podpowiedzcie co robic... nie jestem juz mala dziewczynka i az mi glupio ze mam taki problem, no ale go mam:-((
Szanuje, powiadasz?
Jeśli to nie prowokacja, to skoro chodzicie razem na obiadki a facet subtelnie pachnie, to wróżę Wam trójkę dzieci, dwa psy i kota. Skąd mamy wiedzieć, czy chodzi mu tylko o seks, skoro bzykaliście się przy drugim podejściu? Nie jestem przeciwniczką szybkiego seksu, co kto lubi, ale dziwi mnie, że później panny mają takie rozkminy.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 21:55   #3
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

Taaaaak, zazdrościmy Ci takiego seksu


prowo, sorry.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 21:59   #4
Sandra86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 434
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

Jak na razie to Was tylko seks łączy. Ciężko wywróżyć czy coś z tego będzie. Może Cię traktować jako przelotny romans, a może jako coś poważniejszego. Długo jeszcze będziesz z nim pracować ?
__________________
Aby kobieta była szczęśliwa, nie może zmieniać mężczyzn, tak jak się zmienia koszule.
http://www.kameja.pl
Sandra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 22:02   #5
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

Co prawda związku tu nie widać, ale masz przynajmniej ognistego kochanka.Bo chyba nie roisz w główce jak w taśmie filmowej: pierścionek, ślub, wyjazd.... na zawsze.....
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 22:05   #6
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Taaaaak, zazdrościmy Ci takiego seksu


prowo, sorry.
Ja już mam scenę z amerykańskiego filmu z Julią Roberts w roli głównej

Nawet zabawna prowokacja
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 22:07   #7
ZAKLOPOTANAKASKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 52
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

Sama nie wiem co roi się w mojej glowce i w tym problem Ognisty oooo to tak
A jak dlugo bedziemy razem pracowac...hmmm jesli mnie nei wyleją z jakiegoś powodu to dlugo. J to tylko dopracowuję jakies male szczegoliki i jest na posadzie "szarej myszki" . On w Polsce mieszka od 4 lat i chce tu zostac na dlugo albo i na stałe.
Najgorsze jest to, że nie moge wytrzymac zeby do niego smska nie napisac Nieraz mowie sobie "ee poczekam az on napisze pierwszy" i czasem udaje mi się wytrzymac. Pierwsze co robię rano po przebudzeniu, to patrze w tel . Heh.. No zobaczymy co z tego wyjdzie, ale powiem ze chcialabym by coś fajnego wyszlo, albo chcociaz tak dalej krecilo się jak teraz.
ZAKLOPOTANAKASKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 22:21   #8
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

winko, smski, milusie, bloczek, powolutku, wieczorek, obiadki, szczególiki, główka - piszesz, że nie jesteś małą dziewczynka, a Twój sposób pisania temu przeczy
Co do sytuacji - czekaj na rozwój, a cóż możesz zrobić? Niewykluczone, że facet chce się tylko zabawic, powinnas sobie zdawać z tego sprawę, zwłaszcza że gość jest znany, kasiasty i takich jak Ty ma pewnie na pęczki.

Edytowane przez Dotka90
Czas edycji: 2011-09-06 o 22:37
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 22:26   #9
ZAKLOPOTANAKASKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 52
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
winko, smski, milusie, bloczek, powolutku, wieczorek, obiadki, szczególiki - piszesz, że nie jesteś małą dziewczynka, a Twój sposób pisania temu przeczy
Co do sytuacji - czekaj na rozwój, a cóż możesz zrobić? Niewykluczone, że facet chce się tylko zabawic, powinnas sobie zdawać z tego sprawę, zwłaszcza że gość jest znany, kasiasty i takich jak Ty ma pewnie na pęczki.
No wlasnie dokladnie o tym samym mysle
Nie jest znany jak np Wajda heh, ale w necie mozna o nim poczytać sporo. Sama bylam tym zaskoczona, bo myslalam ze zartuje, ale co nieco poczytalam w necie o nim, potem dowiedzialam się w pracy. Szczerze mówiąc, to sama nie wiem czy nie lepiej byloby po prostu powiedziec STOP i przestac spotykac sie prywatnie, a tylko w pracy, czy po prostu "poużywać" przezyć swoistą przygodę i czekac co będzie dalej..nistety pracy za cholewcię zmieniac nie chcę , a on tym bardziej. No macie racej-pozyjemy , zobaczymy. Sama się tylko zastanawiam czy dla mnie to tez TYLKO przygoda i fajny seks, czy niekoniecznie TYLKo to....
ZAKLOPOTANAKASKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 22:32   #10
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Co prawda związku tu nie widać, ale masz przynajmniej ognistego kochanka.Bo chyba nie roisz w główce jak w taśmie filmowej: pierścionek, ślub, wyjazd.... na zawsze.....
Toć to Hiszpan! Krew Torreadora
__________________
My road. My life. My dream.
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 23:01   #11
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

Jednym słowem - czadzik.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 23:19   #12
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

w sumie można w necie poszukać co to za jeden
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 23:54   #13
cukier_bialy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 46
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

Cytat:
Napisane przez ZAKLOPOTANAKASKA Pokaż wiadomość
Otóz mam meza, (... )Otóz zupełnym przypadkiem dostalam rewelacyjną pracę -(...) I się zaczęło....(...) gadalismy kilka godzin, smialismy się, pilismy winko.... Minelo ok 8 godzin a my nie zrobilismy nic. Wtedy wlasnie ....pocalowalismy się. Ja tego bardzo chcialam...on chyba tez, sądząc po jego gestach . . . (...) w przeciagu 5 minut dostalam od niego sms "i miss you...i need you .." (...)Na drugi dzien w pracy znowu zostalismy sami i powtorzyla się historia z dnia wczesniejszego..pocalunki , dotyk itd...
I tak to trwalo przez 4 dni... pisalismy do siebie smsy , milusie...tesknilam zanim, brakowalo mi jego dotyku, zapachu.. Po tygodniu spotkalismy (...)No i stalo się .. dotykal mnie, ja jego, calowalismy się , rozbieral mnie bardzo delikatnie i powolutku, mialam ciarki na calym ciele!! I stalo się .... doszlo do zbliżenia i to 2 razy tego wieczorku.. Potem on pojechal do siebie i znowu romantyczne smski .. tesknic zaczelam za nim , i coraz bardziej pragnac jeszcze mocniej . W zasadzie sama nie wiem co o tym myslec!! Dzisiaj robilismy bloczek reklamowy i musial zrobic mi kilka fotek w bieliznie, zrobilismy mini sesje, a potem znowu się kochalismy w studio fotograficznym na podlodze!! Potem na krzesle i biurku.. MATKO co to byl za sex!!!

On ma 37 lat, jest wspanialy, szanuje kobiety, jest mily i bardzo delikatny, tak subtelnie pachnie i ma mega sexy cialo!! Pomijajac to jest bardzo zdolny i inteligentny, znany w Polsce i na swiecie jako rezyser i producent filowy .. Nie wiem co mam o tym myslec. (...) On zaprasza mnie na kolacje do siebie, na obiadki chodzimy razem, razem spedzamy mnostwo czasu, smiejemy się , wyglupiamy i pracujemy tez...

(...) On pisze mi ze teskni, ze mnei potrzebuje, ze czuje moj zapach itd...ale nigdy ze czuje COS WIECEJ ....dziewczyny jako kobiete zrozumcie mnie i podpowiedzcie co robic... nie jestem juz mala dziewczynka i az mi glupio ze mam taki problem, no ale go mam:-((
No i stało się. Jest tu jakiś dział "fantazje erotyczne"? Może trzeba stworzyc?

Otóż wczoraj przyszedł do mnie hydraulik. Akurat byłam w trakcie rozwodu więc pomyślałam że wymienię rury pod zlewem. ...Urzekły mnie jego nabrzmiałe bicepsy...tricepsy...kwad rocepsy...lekki zarost...przez 8 godzin gawędziliśmy, piliśmy wino a on wymieniał syfon. Potem kochaliśmy się pod zlewem, w zlewie i na blacie kuchennym.(...)

Edytowane przez cukier_bialy
Czas edycji: 2011-09-07 o 00:01 Powód: wena twórcza
cukier_bialy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 07:08   #14
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

Cytat:
Napisane przez ZAKLOPOTANAKASKA Pokaż wiadomość
Sama nie wiem co roi się w mojej glowce i w tym problem Ognisty oooo to tak
A jak dlugo bedziemy razem pracowac...hmmm jesli mnie nei wyleją z jakiegoś powodu to dlugo. J to tylko dopracowuję jakies male szczegoliki i jest na posadzie "szarej myszki" . On w Polsce mieszka od 4 lat i chce tu zostac na dlugo albo i na stałe.
Najgorsze jest to, że nie moge wytrzymac zeby do niego smska nie napisac Nieraz mowie sobie "ee poczekam az on napisze pierwszy" i czasem udaje mi się wytrzymac. Pierwsze co robię rano po przebudzeniu, to patrze w tel . Heh.. No zobaczymy co z tego wyjdzie, ale powiem ze chcialabym by coś fajnego wyszlo, albo chcociaz tak dalej krecilo się jak teraz.
Cytat:
Napisane przez ZAKLOPOTANAKASKA Pokaż wiadomość
No wlasnie dokladnie o tym samym mysle
Nie jest znany jak np Wajda heh, ale w necie mozna o nim poczytać sporo. Sama bylam tym zaskoczona, bo myslalam ze zartuje, ale co nieco poczytalam w necie o nim, potem dowiedzialam się w pracy. Szczerze mówiąc, to sama nie wiem czy nie lepiej byloby po prostu powiedziec STOP i przestac spotykac sie prywatnie, a tylko w pracy, czy po prostu "poużywać" przezyć swoistą przygodę i czekac co będzie dalej..nistety pracy za cholewcię zmieniac nie chcę , a on tym bardziej. No macie racej-pozyjemy , zobaczymy. Sama się tylko zastanawiam czy dla mnie to tez TYLKO przygoda i fajny seks, czy niekoniecznie TYLKo to....


dla potomności, bo prowo na 102
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 07:20   #15
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

jakbym miała deja vu..chyba gdzieś czytałam/ słyszałam podobną opowieść
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 07:22   #16
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

Cytat:
Napisane przez hardgirl123 Pokaż wiadomość
jakbym miała deja vu..chyba gdzieś czytałam/ słyszałam podobną opowieść

pewnie do prasy wycieklo.....
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 07:49   #17
ZAKLOPOTANAKASKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 52
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

Cytat:
Napisane przez lady17 Pokaż wiadomość
Toć to Hiszpan! Krew Torreadora
Kiedys myslalam, że to tylko jakies teorie z palca wyssane, ale coraz bardziej zaczynam wierzyc, ze coś w tym jest

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
w sumie można w necie poszukać co to za jeden
Owszem, co nieco poszukalam Ale o kobietach nic tam nie ma-ani jego bylych ani obecnych hehehe, sa tylko informacje dot jego pracy.
Najdziwniejsze jest to , że gdybym mijała go na ulicy raczej nie zwrocilabym na niego uwagi, jesli chodzi o jego wygląd nie jest powalający i sama nie wiem co mnie w nim tak kręci-pomijając jego temperament

Edytowane przez ZAKLOPOTANAKASKA
Czas edycji: 2011-09-07 o 07:51
ZAKLOPOTANAKASKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 08:16   #18
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

Alejandro, Alejandro, Ale-ale-jandro

jednym słowem z wybujałą fantazją erotyczną
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją

Edytowane przez dysia77
Czas edycji: 2011-09-07 o 08:17
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 08:35   #19
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

Cytat:
Napisane przez dysia77 Pokaż wiadomość
Alejandro, Alejandro, Ale-ale-jandro

jednym słowem z wybujałą fantazją erotyczną

ale przynajmniej nie troll - egoista : na bieżąco dzieli się z nami swoimi.... hm, przeżyciami
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 08:39   #20
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
ale przynajmniej nie troll - egoista : na bieżąco dzieli się z nami swoimi.... hm, przeżyciami
no nie? aż se człowiek wyobraża co to za znany gorącokrwisty reżyser wprowadza scenariusz swojego nowego filmu w życie (albo "rzycię", jak to pisała onegdaj Doris ) Autorki
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 08:43   #21
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

Wiecie co dziewczyny moze i to jest prowokacja ale skad macie taką pewnosc. Myslicie ze dziewczyna jakas tam X nie moze poznac kogoś bardziej "swiatowego" i uprawiac z nim szalonego seksu? Co w tym nadzwyczajnego?Ot po prostu przygoda ...takie to dziwne? Nie wiem jaka jest prawda, ale jesli jest tak jak pisze autorka, to w sumie na razie wyglada mi to tylko na "zabawe" z jego strony...nie powiem ze igranie na uczuciach, ale ot po prostu zabawa. Ale i tak co masz to twoje. Fajnego seksu nikt Ci nie zabierze Tylko uwazaj zebyś potem nie cierpiala. Na razie po prostu czekaj na rozwoj sytuacji, wiele jest przypadkow kiedy znani ludzie poznaja skromne, zwykle dziewczyny i wychodzi z tego coś fajnego.
A odnosnie hiszpanow, to ja mialam kiedys romans z portugalczykiem i tez niebylo latwo W sensie ze raz po raz hehehe , wiec coś o tym wiem W kazdym razie zycze powodzenia i jak coś mozesz zdawac mi relacje na priv, jesli tu bedziesz się czula zaklopotana, chetnie poczytam
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 09:45   #22
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=558777

Ten facet zamierza zostać tu na stałe lub Ty bierzesz pod uwagę wyjazd za nim do Hiszpanii? O czym rozmawiacie będąc razem? Czy zapytałaś go co sądzi o związkach, czy bierze związek pod uwagę? Facet ma swoje lata - czy był kiedykolwiek w dłuższym związku, czy stawia na pracę, karierę, krótkie znajomości? Etc.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 09:48   #23
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Jednym słowem - czadzik.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 09:54   #24
ZAKLOPOTANAKASKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 52
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=558777

Ten facet zamierza zostać tu na stałe lub Ty bierzesz pod uwagę wyjazd za nim do Hiszpanii? O czym rozmawiacie będąc razem? Czy zapytałaś go co sądzi o związkach, czy bierze związek pod uwagę? Facet ma swoje lata - czy był kiedykolwiek w dłuższym związku, czy stawia na pracę, karierę, krótkie znajomości? Etc.
chociaz TY i kolezanka wczesniej traktujecie powaznie. generalnie on był żonaty kiedyś, ale jest kilka lat po rozwodzie. W Polsce chce zostac na długo-przynajmniej kilka lat i nie wyklucza pozostanie tu na stałe. Jesli COS miedzy nami by bylo więcej, to ja nie widzę przeciwskazan do tego, by nawet wyjechać z nim, ale tylko wtedy kiedy bede pewna jak wyglada sytuacja, na pewno nie na tym etapie. rozmawialismy o zwiazkach, itd, on mowil ze generalnie większosci kobiet przeszkadza to, że on jest taki zabiegany i wlasciwie nie ma na nic czasu. Ale ja to rozumiem, bo wiem trochę o tej branzy, wiem jak to wyglada od srodka. Mysle ze w tej kwestii bylabym w stanie go zrozumieć, dlatego ze mamy podobne zainteresowania i pracujemy w tej samej branzy. Oczywiscie ja do niego nei mam się co równac jesli chodzi o stanowisko, ale jednak sporo wspolego mamy jesli chodzi o pracę. czy stawia na kariere?Wiesz o to go nie spytalam, ale znajac go odrobinke nie dal się poznac z tej strony, ze ma klapki na ocach i mysli tylko o kasie i karierze. generalnei bierze to na luzie. Jak coś jest do zrobienia, to robi to, ale kiedy np wypada mu cos wazniejszego to robi to, co wazniejsze i po prostu zmienia plany . Wiesz problem w tym ze ja wiem, ze ktos taki jak on moze zmieniac kobiety jak rekawiczki, ale nie mozna tez od razu odgórnie stwierdzić ze on taki TEZ jest , nie mozna tego tez wykluczyć... więc wiesz..ciezko powiedzieć. A ja naprawdę jestem nich zachwycona..zakochana?chh yba nie, ale na pewno zauroczona.....
ZAKLOPOTANAKASKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 09:56   #25
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

hmm. nie mam zdania. ale jestem ciekawa na rozwój sytuacji .
szczególnie, że znam związki, które zaczęły się ,że tak powiem - od szybkiego pójścia do łóżka.
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 09:58   #26
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Jednym słowem - czadzik.
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 10:30   #27
ZAKLOPOTANAKASKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 52
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

Cytat:
Napisane przez Kinqaa Pokaż wiadomość
hmm. nie mam zdania. ale jestem ciekawa na rozwój sytuacji .
szczególnie, że znam związki, które zaczęły się ,że tak powiem - od szybkiego pójścia do łóżka.
Ja równiez znam takie zwiazki , ktore trwają juz kilka ladnych lat . Tylko ja chcialabym miec nad tym kontrolę, a nie mam
Dzisiaj nie idę do pracy wiec się nei spotkam z nim, ale jutro juz tak i juz się cieszę. Ale mily smsek na dzien dobry już był od niego, więc jest okZobaczymy co bedzie z tego, szkoda ze nie da się tego rozwiazac szybko, a ja nie chcę go spytac wprost, zeby czegoś nie zepsuć..

Edytowane przez ZAKLOPOTANAKASKA
Czas edycji: 2011-09-07 o 10:33
ZAKLOPOTANAKASKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 10:36   #28
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

Cytat:
Napisane przez Kinqaa Pokaż wiadomość
hmm. nie mam zdania. ale jestem ciekawa na rozwój sytuacji .
szczególnie, że znam związki, które zaczęły się ,że tak powiem - od szybkiego pójścia do łóżka.
Różnie w życiu bywa i nie można wykluczyc niczego

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ZAKLOPOTANAKASKA Pokaż wiadomość
Ja równiez znam takie zwiazki , ktore trwają juz kilka ladnych lat . Tylko ja chcialabym miec nad tym kontrolę, a nie mam
Dzisiaj nie idę do pracy wiec się nei spotkam z nim, ale jutro juz tak i juz się cieszę. Ale mily smsek na dzien dobry już był od niego, więc jest okZobaczymy co bedzie z tego, szkoda ze nie da się tego rozwiazac szybko, a ja nie chcę go spytac wprost, zeby czegoś nie zepsuć..
To się tak nie da, ja tez nieraz tak mowila i nici Wiele razy tak się mówi a jak przychodzi co do czego to nagle budzimy się z ręką w nocniku

To dobrze świadczy-znaczy ze mysli i pamieta o Tobie. Natomiast musisz z czasem "rozkminić" czy mysli w kontekście WYLACZNIE seksu, czy nie tylko
Zdradź nam co jest w tych smskach, tzn nie doslownie, ale tak pobieznie chociaz, to moze coś wyczarujemy :-0
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 10:54   #29
ZAKLOPOTANAKASKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 52
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

Generalnie chyba byloby nietaktem z jego strony gdyby mi w smskach pisal o seksie Czasem wspomni nasze poprzednie spotkanie. W sumie to pisze cos w stylu "jak minela Ci nocka, bo ja pozno sie polozylem"bla bla bla "zycze milego dnia kotku" "tesknie za toba", " nie moge sie doczekac spotkania" czasem tez pisze cos w stylu skarżenia sie jaki to mial ciezki dzien i ze pada na pysk etc. rozne rzeczy pisze. Nieraz tak sam od siebie cos napisze s tylu ze mial np ciezka rozmowe z jakims klientem i idzie na miasto odreagowac i takie tam. Nie ma reguly -pisze rozne rzeczy Ale najbardziej bawi mnie to jak po wyjsciu ode mnie z domu, albo jak ja wychodze od niego w ciagu 2 min pisze juz smska ze teskni, to mnie bawi najbardziej
Wiem ze to taki pic dla zabawy, bo skoro widzial mnie 2 min temu to tesknic chyba juznie moze, ale to takie zabawne i mile eee sama nie wiem..ale juz mi łyso ze się z nim nei zobacze dzisiaj :-( Moze i bym go zaprosila dzis, ale chcę odpoczac od wszystkiego po zwariowanych kilkunastu dniach szalenstwa w pracy ..
Wydaje mi się tez, ze jak bede się narzucac, zapraszac go czesto itd, to przesadzę. Umowilismy sie na piatek na kolacje i chyba przy tym zostanę... choc wczoraj napisal mi smska o tresci "w sumie wpadlbym do Ciebie na drinka, ale wiem ze masz duzo pracy, nie chce przeszkadzac" -brzmialo mi to jak wpraszanie się, ale fakt ze nie moglam, bo nie bylo mnie w domku .

A propos szczerze przyznam ze sama nie wiem co mnie w nim pociąga tak bardzoo (pomijając wystrzalowy seks). Moim idealem faceta byl wysoki , dobrze zbudowany facet, ladnei ogolony zadbany itp. A on ZUPELNE przeciwienstwo- 170 cm, chudzinka, z 3-4 dniowym zarostem a jednak ... hmmm.

Edytowane przez ZAKLOPOTANAKASKA
Czas edycji: 2011-09-07 o 11:01
ZAKLOPOTANAKASKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 11:03   #30
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Czyżby bylo za poźno ? Pomozcie!

Cytat:
Napisane przez ZAKLOPOTANAKASKA Pokaż wiadomość
A propos szczerze przyznam ze sama nie wiem co mnie w nim pociąga tak bardzoo (pomijając wystrzalowy seks). Moim idealem faceta byl wysoki , dobrze zbudowany facet, ladnei ogolony zadbany itp. A on ZUPELNE przeciwienstwo- 170 cm, chudzinka, z 3-4 dniowym zarostem a jednak ... hmmm.
Widać ma "to coś" w sobie, co cięzko jakkolwiek nazwać... A smski mile i fajne. Zycze powodzenia i zdawaj relację, w kazdym razie trzymam kciuki .
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.