Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-05, 18:59   #2251
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez honey6678 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś miała włoski z aukcji

http://allegro.pl/clip-in-on-100-wlo...224166444.html

Za 140zł 75g włosów na fotkach wyglądają w miarę ok.
Nie wiem ale faktycznie te spinki wyglądają podejrzanie... Na pierwszy rzut oka włosy wyglądają na hmm średnio naturalne ale zawsze mogę mieć problemy ze wzrokiem hehe
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 10:24   #2252
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez honey6678 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś miała włoski z aukcji

http://allegro.pl/clip-in-on-100-wlo...224166444.html

Za 140zł 75g włosów na fotkach wyglądają w miarę ok.
nie miałam, ale same włoski wyglądają fajnie

PS dziewczyny kilka di temu była tu taka wiadomość, czysty spam. ale dziewczyna bardzo polecała włoski z jakiejś strony- pamiętacie z jakiej? chciałam z ciekawości wejść zobaczyć a jej posty usunięto.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 11:44   #2253
honey6678
Raczkowanie
 
Avatar honey6678
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 166
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Chyba zaryzykuje i je kupie. może akurat się uda trafić dobre
honey6678 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 12:42   #2254
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Pochwal się wrażeniami.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 14:22   #2255
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
nie miałam, ale same włoski wyglądają fajnie

PS dziewczyny kilka di temu była tu taka wiadomość, czysty spam. ale dziewczyna bardzo polecała włoski z jakiejś strony- pamiętacie z jakiej? chciałam z ciekawości wejść zobaczyć a jej posty usunięto.
Faktycznie coś takiego było, ale nie mogę sobie przypomnieć na tą chwilę....

Zamówiłam włosy. 220gram 55cm z doczepiane.pl.
Marzę teraz o mega gęstości
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 15:26   #2256
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

[QUOTE=SceneQueene;3338171 9
PS dziewczyny kilka di temu była tu taka wiadomość, czysty spam. ale dziewczyna bardzo polecała włoski z jakiejś strony- pamiętacie z jakiej? chciałam z ciekawości wejść zobaczyć a jej posty usunięto.[/QUOTE]
NIE pamiętam dokładnie, alechodziło chyba o wśłoski "smmegi" smegi, coś mi sie tak jakoś kojarzy

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Faktycznie coś takiego było, ale nie mogę sobie przypomnieć na tą chwilę....

Zamówiłam włosy. 220gram 55cm z doczepiane.pl.
Marzę teraz o mega gęstości
ooo to koniecznie podziel sie opinia , i zdjęciami
taż myśle ze mój kolejny zakup to będą te włoski właśnie
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 15:31   #2257
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
NIE pamiętam dokładnie, alechodziło chyba o wśłoski "smmegi" smegi, coś mi sie tak jakoś kojarzy

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------


ooo to koniecznie podziel sie opinia , i zdjęciami
taż myśle ze mój kolejny zakup to będą te włoski właśnie
Muszę je sprawdzić bo wyglądają na zdjęciach i wideo cudnie..
Chciałam 55cm 120gram ale same jasne kolory zostały, a że premię dostałam to zaszalałam i dziś zamówiłam takie cudeńka
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 15:58   #2258
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

jak premia to pewnie ja tak sobie czasem tłumacze moje wydatki, zawsze to lżej

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

a pamiętasz?? one dobrze sie kręca??

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
jak premia to pewnie ja tak sobie czasem tłumacze moje wydatki, zawsze to lżej

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

a pamiętasz?? one dobrze sie kręca??
http://www.doczepiane.pl/przedluzani...-220-gram.html
które brałąś??
czarny? czy ciemny brąz?
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 07:15   #2259
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Asiulka wzięłam czarny bo teraz na razie mam już czerń
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 22:01   #2260
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Dziewczyny a ja mam pytanie z gola trochę odmienne.
Przedluzalam wlosy juz kilkoma metodami .Przedluzam stale od ok 3 lat i czekam przy okazji jak urosną moje. Zawsze przedluzalam u tej samej babki-wlosy miala rewelacyjne ,cenę przystępną i wlosy dobrze się trzymaly.

Wczoraj zmuszona bylam z powodu zmiany miejsca pobytu zrobic u kogoś innego, bo do tamtej musialabym przejechac 600 km w jedną strone
Po raz pierwszy w zyciu mam tak dziwnie doczepione te wlosy. Sa przy samej skorze glowy, no moze 1mm od skory , i dotychczas mialam tak robione ze wartwa dolna moich wlosow zostawala,potem drugi rzad byly te doczepiane i tak na zmianę. rząd moich zostawiony,kolejny rząd doczepianych etc.
Teraz mam zupelnie inaczej i nie wiem czy dotychczas mialam źle czy teraz mam źle-a moze to dwa rozne sposoby nie wiem.

Mam doczepione 150 pasemek i w zasadzie do wszystkich moich wlosow z tylu iczesciowo z boku-oczywiscie u gory zostaly tylko moje by przykryc ringi, ale nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi. Wszystkie wlosy z tylu są zczepione z doczepianymi, a wczesniej mialam tak na zmiane-rząd tak, rząd tak, teraz WSZYSTKIE moje są w ringach.. I bardzo blisko skory glowy-niestety ja z tylu nie widzialam jak ona mi to robi...nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia do tamtych ale strasznie mnie łep boli nawet jak się obracam-jak kręcę głowa. Zapewne dlatego ze s atak blisko skóry..tylko co teraz zrobię..czekac az wlosy delikatnie odrosną i odsuną sie od glowy, czy mimo wszystko przyzwyczaję się.Bo oszaleje zaraz. Ringi zaciskala bardzo mocno, bardzo blisko skory . WLosy s arewelacyjne jakosciowo-fajna, gladkie i totalnie zlały się w moimi no tylko ten sposob...ich zalozenia..
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 22:22   #2261
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam pytanie z gola trochę odmienne.
Przedluzalam wlosy juz kilkoma metodami .Przedluzam stale od ok 3 lat i czekam przy okazji jak urosną moje. Zawsze przedluzalam u tej samej babki-wlosy miala rewelacyjne ,cenę przystępną i wlosy dobrze się trzymaly.

Wczoraj zmuszona bylam z powodu zmiany miejsca pobytu zrobic u kogoś innego, bo do tamtej musialabym przejechac 600 km w jedną strone
Po raz pierwszy w zyciu mam tak dziwnie doczepione te wlosy. Sa przy samej skorze glowy, no moze 1mm od skory , i dotychczas mialam tak robione ze wartwa dolna moich wlosow zostawala,potem drugi rzad byly te doczepiane i tak na zmianę. rząd moich zostawiony,kolejny rząd doczepianych etc.
Teraz mam zupelnie inaczej i nie wiem czy dotychczas mialam źle czy teraz mam źle-a moze to dwa rozne sposoby nie wiem.

Mam doczepione 150 pasemek i w zasadzie do wszystkich moich wlosow z tylu iczesciowo z boku-oczywiscie u gory zostaly tylko moje by przykryc ringi, ale nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi. Wszystkie wlosy z tylu są zczepione z doczepianymi, a wczesniej mialam tak na zmiane-rząd tak, rząd tak, teraz WSZYSTKIE moje są w ringach.. I bardzo blisko skory glowy-niestety ja z tylu nie widzialam jak ona mi to robi...nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia do tamtych ale strasznie mnie łep boli nawet jak się obracam-jak kręcę głowa. Zapewne dlatego ze s atak blisko skóry..tylko co teraz zrobię..czekac az wlosy delikatnie odrosną i odsuną sie od glowy, czy mimo wszystko przyzwyczaję się.Bo oszaleje zaraz. Ringi zaciskala bardzo mocno, bardzo blisko skory . WLosy s arewelacyjne jakosciowo-fajna, gladkie i totalnie zlały się w moimi no tylko ten sposob...ich zalozenia..
Przepraszam, że nie odpowiadam na Twoje pytanie, ale skorzystam z tego, że przedłużałaś włosy inaczej niż clip-in.
Ja swoje clipy zakładam codziennie, przez cały dzień, codziennie muszę natapirować włosy. Nawet nie zajmuje mi to sporo czasu, bo ok 10 minut, ale stało się to trochę męczące. No i włosy mimo wszystko są trochę osłabione przez to.
Jak oceniasz ringi? Jak mniej więcej cenowo (ok 100-120 pasemek, 40-45cm), jak się nosi (czy przeszkadza, czy widać) itp.
Wiem, że ten temat był wałkowany parę razy, ale chciałabym poznać opinię osoby, która ma jakieś porównanie.
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-08, 23:37   #2262
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Jesli chodzi o spanie, dla mnie zawsze trudne sa pierwsze 2-3 noce, potem juz nie czuję róznicy, a im dluzej nosze tym mniej ją wyczuwam (pomijam ten raz ktory opisalam wyzej). Generalnie noszę 8 tygodni,potem zdejmuję i podciągam do gory na nowych ringach , czy tez tulejkach-nigdy nie wiem co jest co. Polecam te z gumeczka w srodku bo nie niszczą włosów. Jak zdejmuję by podciągnac to zwykle ok tydzien chodze bez nich zeby wlosy trochę odpoczęly.
Mialam tez na ultradźwieki i na keratynę i uwazam ze najwygodniejsze sa ringi , w miare szybko się robi etc.

Nie wiem jak z cena o ktorych piszesz. Z cenami jest róznie. Ja płacę za wlosy slowianskie 55 cm, ok 150 pasemek 1700 zł. teraz mam zalozone. Wlosy te prawie w ogle sie nie zniszczyly mi dlugo. Nosilam je w granicach 1,5 roku-tzn podciagalam je ale wciaz te same. Wiec dla mnie byl to wydatek raz na poltorej roku 1700 zl (wlosy i zalozenie) a potem zdejmowanie i ponowne zalozenie placilam ok 200 zl co dwa miesiace.

Jesli kupisz wlosy gaturnkowo gorsze to pewno szybciej się "zużyją". Ja teraz zalozylam nowe
ps- normalnie je czeszę, prostuję, farbuję, kręcę etc.Nie ma zadnego problemu .
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 08:54   #2263
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość

Po raz pierwszy w zyciu mam tak dziwnie doczepione te wlosy. Sa przy samej skorze glowy, no moze 1mm od skory , i dotychczas mialam tak robione ze wartwa dolna moich wlosow zostawala,potem drugi rzad byly te doczepiane i tak na zmianę. rząd moich zostawiony,kolejny rząd doczepianych etc.
Teraz mam zupelnie inaczej i nie wiem czy dotychczas mialam źle czy teraz mam źle-a moze to dwa rozne sposoby nie wiem.

Mam doczepione 150 pasemek i w zasadzie do wszystkich moich wlosow z tylu iczesciowo z boku-oczywiscie u gory zostaly tylko moje by przykryc ringi, ale nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi. Wszystkie wlosy z tylu są zczepione z doczepianymi, a wczesniej mialam tak na zmiane-rząd tak, rząd tak, teraz WSZYSTKIE moje są w ringach.. I bardzo blisko skory glowy-niestety ja z tylu nie widzialam jak ona mi to robi...nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia do tamtych ale strasznie mnie łep boli nawet jak się obracam-jak kręcę głowa. Zapewne dlatego ze s atak blisko skóry..tylko co teraz zrobię..czekac az wlosy delikatnie odrosną i odsuną sie od glowy, czy mimo wszystko przyzwyczaję się.Bo oszaleje zaraz. Ringi zaciskala bardzo mocno, bardzo blisko skory . WLosy s arewelacyjne jakosciowo-fajna, gladkie i totalnie zlały się w moimi no tylko ten sposob...ich zalozenia..
witaj
ja na ringi przedłuzałam cały czas przez ok 3 lata/ jeden raz miałam tylko na keratyne- ale się u mnie ta metoda nie sprawdziłą/ a co do samego sposobiu założenia: również miałam tak jak opisujesz: czyli>> idąc od karku: warstwa moich- ringi-warstwa moich-ringi. itd
tak miałam robione zawsze.
włoski owszem były założone przy skórze: ale ty jak napisałas ze nie mozesz nawet głową ruszyć , że cię ciągną> to niedobrze:/ wiesz za pare tygodni włoski ci odrosną wiec ringi się automatycznie przesuna w dół...
różnica między ringami , a tulejkami zazwyczaj taka: że ringi oprócz innego kształtu oczywiście maja silikonową gumeczkę wśrodku, a tulejka nie, i po zaciśnięciu tulejka tworzy taki jak by" paseczek"
========================= ===========
ja po doswiadczeniach w przedłużaniu na stałe: uwielbiam, ubóstwiam teraz clipy !!!!
ja równiez przy przedłużaniu robiłam tylko dzień przerwy: a dokładnie wyglądało to tak:
- ściąganie ringów- pasemek- oczywiście spora utrata moich włosów przy tym, włosy jak puch...
- za pare godzin farbowanie odrostów
- i założenie nowych włosków / w tym samym dniu lub następny/
jednym słowem MASAKRA DLA WŁOSÓW
========================= =================
ja do clipów nikogo nie będe przekonywać... jednak uważam to obecnie za najlepszą metode

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak z cena o ktorych piszesz. Z cenami jest róznie. Ja płacę za wlosy slowianskie 55 cm, ok 150 pasemek 1700 zł. teraz mam zalozone. Wlosy te prawie w ogle sie nie zniszczyly mi dlugo. Nosilam je w granicach 1,5 roku-tzn podciagalam je ale wciaz te same. Wiec dla mnie byl to wydatek raz na poltorej roku 1700 zl (wlosy i zalozenie) a potem zdejmowanie i ponowne zalozenie placilam ok 200 zl co dwa miesiace.

Jesli kupisz wlosy gaturnkowo gorsze to pewno szybciej się "zużyją". Ja teraz zalozylam nowe
ps- normalnie je czeszę, prostuję, farbuję, kręcę etc.Nie ma zadnego problemu .
no ja też tak kalkulowałam> czyli miesieczny koszt włosków samych u ciebie to ok 100 zł( 1700:18mies,). chociaż ze jednorazowe przedłużanie płaciłam ok 700 zł. naturalne: o ile pamietam to z firmy LA TREND mi robiła, byłam zadowolona z jakości włosków.
teraz jak bym miała wydać tak jak ty 1700 to bym wolała sobie kupić 4 zestawy porządnych clipów

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Jesli kupisz wlosy gaturnkowo gorsze to pewno szybciej się "zużyją".
zgadzam się

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Asiulka wzięłam czarny bo teraz na razie mam już czerń
czekam razem z Tobą......
i licze na duużo fotek, bo 450 zł za clipy>> kurcze sporo
-----------
no ale w sumie to 2 zestawy>>
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 11:10   #2264
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Drogo, to fakt... Ale jakby nie patrzeć to są faktycznie dwa zestawy i to i tak nie wychodzi wtedy dużo - 225zł za 100gram jak oglądałam na filmikach to myślę, że 100gram byłoby nawet akurat, ale jak już wspominałam nie było mojego kolorku więc zaszalałam i wzięłam 220gram :P
Sama jestem ciekawa, ale zdjęcia dodam dopiero na weekend
I tak sobie myślę żeby może przy następnym zestawie wrócić do czekoladowego brązu.. Ale znając życie pewnie rozjaśnię kłaczyska i za chwilę wrócę znowu do czerni )
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 12:21   #2265
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
I tak sobie myślę żeby może przy następnym zestawie wrócić do czekoladowego brązu.. Ale znając życie pewnie rozjaśnię kłaczyska i za chwilę wrócę znowu do czerni )
Robiłam to niezliczoną ilość razy, bo jednak szaloną miłością kocham czarne włosy i wszyscy zawsze mi mówią, że mi w nich najlepiej. Obecnie próbuję wrócić do naturalnych brązowych a potem je równo zafarbować- też na brąz. To chyba mój prawie najdłuższy okres w brązie (rozjaśniałam z czerni jakoś pod koniec stycznia ), chociaż w zeszłym roku miałam jeszcze dłuższy- od końca czerwca do 17 grudnia
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 12:25   #2266
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Asiulka22 ja wlasnie sama się sobie dziwię bo moje wlosy sa naprawde zdrowe i w ogole prawie nie wychodza po zdjęciu ringów i pasemek-wiem ze to dziwne, ale sama nie wiem dlaczego. Kazdorazowo jak ściagałam to wszystkie babki się dziwiły ze tak malo wlosow wychodzi. I w miejscu gdzie byl ring owszem sa inne ale nie sa zniszczone, dlatego przekonalam sie do tego. CLip trzeba umiec zalozyc i szczerze przyznam ze nie bardzo by mi się chcialo codziennie to robić Tym bardziej ze ja swoje wlosy mam dosyc dlugie(ok44cm) wiec pracy byloby sporo

Dzisiaj juz jest lepiej. Umylam rano glowe, wysuszylam, wyprostowalam i wyglądaja pięknie-jak zawsze, ciagna już mniej nieco , ale wciaz zastanawia mnie metoda tej Pani...Nie mam tak jak mialas Ty i ja wczesniej, czyli naprzemian RIngi/moje/ringi/moje. Wszyskie wlosy mam w ringach z tylu -nie ma tej wartwy moich, dziwne trochę...ale moze to po prostu druga metoda. Zobacze jak sie sprawdzi po miesiącu/dwoch.

Ty farbowalas jak mialas ściągnięte, ja robie to inaczej, bo frbuję dopiero jak mam już zalozone, bo zawsze przeciągnę (tzn fryzjerka, bo sama nie dalabym rady) tez farbą po calej dlugości rowniez tych doczepionych

Nigdy nie testowalam clipow, ale bałabym się ze nie zdaze do pracy to raz, a dwa nie wiem czy mialabym ochotę robić to codziennie. A powiedzcie laski jak np wiatr jakos zawieje mocniej to on jakoś nie podnoszą sę i nie widac tych spinek? JAkby się mocniej pociagnelo to nie odepnie się?
__________________

Edytowane przez mandarynkka86
Czas edycji: 2012-04-09 o 12:31
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 13:04   #2267
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Dziewczyny a jak umyję clipy, farbowane szamponetką- mocno się spłucze?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 13:18   #2268
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak umyję clipy, farbowane szamponetką- mocno się spłucze?
Zależy jak bardzo Ci ta szamponetka złapała.
Mi z klipów farba schodzi bardziej niż z moich włosów.
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 16:13   #2269
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
A powiedzcie laski jak np wiatr jakos zawieje mocniej to on jakoś nie podnoszą sę i nie widac tych spinek? JAkby się mocniej pociagnelo to nie odepnie się?
no zawsze jest stres, no ale ringi jak zawiałalo tez było widac :/
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-09, 16:42   #2270
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Robiłam to niezliczoną ilość razy, bo jednak szaloną miłością kocham czarne włosy i wszyscy zawsze mi mówią, że mi w nich najlepiej. Obecnie próbuję wrócić do naturalnych brązowych a potem je równo zafarbować- też na brąz. To chyba mój prawie najdłuższy okres w brązie (rozjaśniałam z czerni jakoś pod koniec stycznia ), chociaż w zeszłym roku miałam jeszcze dłuższy- od końca czerwca do 17 grudnia
Faktycznie, najlepiej Ci w czarnych włosach...
Już wiem kto się ukrywa pod SceneQueene
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 19:18   #2271
blondii91
Zadomowienie
 
Avatar blondii91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdańsk - okolice
Wiadomości: 1 796
GG do blondii91
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

ja tez od dawna przedluzam na ringi (mialam mautka przerwe ostatnio) ale bez watpienia DLA MNIE jest to najwygodniejsza metoda. Dobrze zalozenie to 3/4 sukcesu (czyt. niezniszczonych wlosow)
__________________
Pierwsze spotkanie - 6.03.2010

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moją żoną.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 19:34   #2272
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Faktycznie, najlepiej Ci w czarnych włosach...
Już wiem kto się ukrywa pod SceneQueene
Przeeeeeeeeestań mnie kusić
Skąd wiesz?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 12:42   #2273
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Przeeeeeeeeestań mnie kusić
Skąd wiesz?
Pokazałam jeszcze siostrze Twoje zdjęcie i rozwiała moje wątpliwości
mieszkałam w Żninie więc znam ludzi, pamiętam jak byłaś taka młodziutka jeszcze
kiedyś myślałam że tak szybko Ci włosy rosną :P
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 12:57   #2274
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Pokazałam jeszcze siostrze Twoje zdjęmilegho dcie i rozwiała moje wątpliwości
mieszkałam w Żninie więc znam ludzi, pamiętam jak byłaś taka młodziutka jeszcze
kiedyś myślałam że tak szybko Ci włosy rosną :P
Hehe, jaki ten wizaz maly
milego. Dnia kobitki
M

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Przydzly ci juz wloski?
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 13:36   #2275
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Pokazałam jeszcze siostrze Twoje zdjęcie i rozwiała moje wątpliwości
mieszkałam w Żninie więc znam ludzi, pamiętam jak byłaś taka młodziutka jeszcze
kiedyś myślałam że tak szybko Ci włosy rosną :P
Jaki ten Żnin mały. Chciałabym, żeby mi tak szybko rosły, chociaż teraz przy mojej armii odżywek nie jest źle
W ogóle to pokusiłaś i myślę od wczoraj o czarnych włosach.

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Hehe, jaki ten wizaz maly
milego. Dnia kobitki
Wzajemnie.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

http://www.pasaz.v10.pl/img/zdjecia/...df256d3561.jpg zakochałam się... muszę mieć ten kolor! Co sądzicie? Mam obecnie wypłukany rudobrąz, nie wiem czy by mi wyszedł...
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 15:55   #2276
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Hehe, jaki ten wizaz maly
milego. Dnia kobitki
M

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Przydzly ci juz wloski?
Przyszły ale na adres zameldowania bo ostatnio ciągle mnie w domku nie ma więc podesłałam do rodziców
W piątek je otworzę i będzie tadaaam albo załamanie nerwowe

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Jaki ten Żnin mały. Chciałabym, żeby mi tak szybko rosły, chociaż teraz przy mojej armii odżywek nie jest źle
W ogóle to pokusiłaś i myślę od wczoraj o czarnych włosach.

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------



Wzajemnie.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

http://www.pasaz.v10.pl/img/zdjecia/...df256d3561.jpg zakochałam się... muszę mieć ten kolor! Co sądzicie? Mam obecnie wypłukany rudobrąz, nie wiem czy by mi wyszedł...
Mnie się niespecjalnie te kolory podobają, jak już wybrałabym fajną czekoladę albo słoneczny blond
A najlepiej zrób czarne hehehe
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 16:05   #2277
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Mnie się niespecjalnie te kolory podobają, jak już wybrałabym fajną czekoladę albo słoneczny blond
A najlepiej zrób czarne hehehe
Nic nie mów o czarnych... Chociaż podobają mi się- intensywna czerwień i czerń z tej serii- https://wizaz.pl/var/wizaz/storage/i...ATION-NOWA.jpg i totalnie nie wiem co zrobić
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 16:13   #2278
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Nic nie mów o czarnych... Chociaż podobają mi się- intensywna czerwień i czerń z tej serii- https://wizaz.pl/var/wizaz/storage/i...ATION-NOWA.jpg i totalnie nie wiem co zrobić
Miałam kiedyś na to złoty środek, mieszałam dwie farby. Intensywną czerwień / bordo z czernią / ciemnym brązem. Wychodził majstersztyk
W słońcu ogień w cieniu głęboka czerń. Spróbuj
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 16:25   #2279
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Hm... dzięki! Na to nie wpadłam spróbuję pomieszać czerwień z czekoladowym brązem. Tylko żeby mi któreś clipy pod to pasowały, bo będzie ból
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 16:33   #2280
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Hm... dzięki! Na to nie wpadłam spróbuję pomieszać czerwień z czekoladowym brązem. Tylko żeby mi któreś clipy pod to pasowały, bo będzie ból
Spróbuj, tego nauczyła mnie fryzjerka
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.