Marcowe Mamy 2015 cz. X - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-13, 08:37   #1201
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Ale problem jest właśnie w tym, że ja te skurcze mam i czuje, a one na ktg nie wychodzą. Wyjdę tu na jakąś panikare
Może z krzyza są?
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 08:41   #1202
antoxa
Rozeznanie
 
Avatar antoxa
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 567
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Nie wypuszczają mnie do domu..mialam robiony test oksytocyny i w 3 minucie wyszły skurcze. Lekarz stwierdził, że nie powinno być kłopotu jak podają mi kroplowke na wywołanie którą mi dopiero mają dać w poniedziałek..więc do tego czasu lezakuje w szpitalu.
__________________
Antoś
antoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 08:48   #1203
Lila_17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 952
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez antoxa Pokaż wiadomość
Nie wypuszczają mnie do domu..mialam robiony test oksytocyny i w 3 minucie wyszły skurcze. Lekarz stwierdził, że nie powinno być kłopotu jak podają mi kroplowke na wywołanie którą mi dopiero mają dać w poniedziałek..więc do tego czasu lezakuje w szpitalu.
A dlaczego już dziś nie mogą Ci dać, tylko w poniedziałek?

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Witam się w piątek 13'go
Wczoraj plamiłam, wieczorem mały kawałek bardzo gęstego znalazłam na wkładce, chyba czop tak mi odchodzi, w nocy obudziły mnie bóle, trochę spanikowałam, że się zaczyna... ale złagodniały, teraz też nieregularne bóle czuję. Po 16 mam do gina się zgłosić jak nie urodzę, ciekawe co mi powie... Zazdroszczę Wam dziewczyny, te której już po porodzie, ja się przeraźliwie boję..



Dziękuję kochana, niestety nie wiedzą skąd ma bardzo wysoką gorączkę, strasznie spuchnięte nogi nie może się poruszać a dopiero wyszedł ze szpitala miał stan przedudarowy i znowu musiał wrócić

KasiaKasiaWiki, Mikakrolikowa, Nusiekowa, Marta GRATULACJE !!!

Nouvelle, Smv, Lila17, Crystal, Meganka śliczne brzuszki macie dziewczyny! Ja przy Was to wieloryb brzuchowy

Aakarolina, Aneet, Hottie cudne dzieciaczki!!!

Miłego dnia!
Zdrówka dla tatyJaki wieloryb, jesteś na pewno nieobiektywna
Lila_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 08:55   #1204
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

witam się jeszcze w 2paku czop cały czas kawałek po kawałeczku odchodzi i wciąż podbarwiony krwią, o 7 rano obudziły mnie parszywe bóle, ale najwyraźniej to jeszcze nie to, bo przeszły. fajnie by było zakończyć ten 38tc i dotrwać do poniedziałku

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Sorry dziewczyny, ze nic nie cytuję, ale mysle w wiekszosci tylko o bólach, licze skurcze i powoli zaczynam się bać jutrzejszego dnia... wyjeli mi balonik, rozwarcie na 3cm, ale moze wrocic do 1cm jak mialam przed. Miala ktoras przebijany pęcherz z wodami? Bo ja jak cos będę przebijany i troche się boje :/

Gratuluję wszystkim nowym mamusiom
będzie dobrze. podobno przebicie pęcherza płodowego nie boli. najważniejsze, że już nie leżysz w szpitalu dla samego leżenia tylko podjęli już jakieś decyzje.

Cytat:
Napisane przez crystal
Mam przeczucia ze na dniach sie rozpakuje, ale znajac zycie sie przeterminuje i moje przeczucia polegna
nie mów hop ja też mam dokładnie takie samo przeczucie, że rozpakuję się na dniach ale wolałabym jednak po weekendzie.

u mnie po cc wypisują podobno po 3dniach. oczywiście jak nic się nie dzieje.

nouvelle, wciskasz się w kolejkę?? to ktg musi być zepsute... jak to jest, jedna wie, że ma, bo je czuje, a nic nie wychodzi, a druga ich nie czuje, choć wg ktg są bardzo silne
może jednak TŻ zdąży wrócić na poród

meganka, gdzie Ty masz tyle na plusie śliczny ciążowy brzuszek

Rossi Ty się boisz?? myślałam, że za którymś z kolei razem jest spokojniej, bo już się wie, co człowieka czeka.

Cytat:
Napisane przez antoxa
Nie wypuszczają mnie do domu..mialam robiony test oksytocyny i w 3 minucie wyszły skurcze. Lekarz stwierdził, że nie powinno być kłopotu jak podają mi kroplowke na wywołanie którą mi dopiero mają dać w poniedziałek..więc do tego czasu lezakuje w szpitalu.
czemu dopiero w poniedziałek?? liczą, że jednak na weekendzie możesz urodzić??
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:05   #1205
Lila_17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 952
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
witam się jeszcze w 2paku czop cały czas kawałek po kawałeczku odchodzi i wciąż podbarwiony krwią, o 7 rano obudziły mnie parszywe bóle, ale najwyraźniej to jeszcze nie to, bo przeszły. fajnie by było zakończyć ten 38tc i dotrwać do poniedziałku


będzie dobrze. podobno przebicie pęcherza płodowego nie boli. najważniejsze, że już nie leżysz w szpitalu dla samego leżenia tylko podjęli już jakieś decyzje.


nie mów hop ja też mam dokładnie takie samo przeczucie, że rozpakuję się na dniach ale wolałabym jednak po weekendzie.

u mnie po cc wypisują podobno po 3dniach. oczywiście jak nic się nie dzieje.

nouvelle, wciskasz się w kolejkę?? to ktg musi być zepsute... jak to jest, jedna wie, że ma, bo je czuje, a nic nie wychodzi, a druga ich nie czuje, choć wg ktg są bardzo silne
może jednak TŻ zdąży wrócić na poród

meganka, gdzie Ty masz tyle na plusie śliczny ciążowy brzuszek

Rossi Ty się boisz?? myślałam, że za którymś z kolei razem jest spokojniej, bo już się wie, co człowieka czeka.


czemu dopiero w poniedziałek?? liczą, że jednak na weekendzie możesz urodzić??
Ciekawe, czy w Twoim przypadku się sprawdzi, że jeśli odchodzi czop podbarwiony krwią, poród zacznie się w ciągu 24h.
Lila_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:05   #1206
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez antoxa Pokaż wiadomość
Nie wypuszczają mnie do domu..mialam robiony test oksytocyny i w 3 minucie wyszły skurcze. Lekarz stwierdził, że nie powinno być kłopotu jak podają mi kroplowke na wywołanie którą mi dopiero mają dać w poniedziałek..więc do tego czasu lezakuje w szpitalu.
Do poniedziałku niedaleko, a może się maluszek zdecyduje do tego czasu sam wyjść
Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość

Rossi Ty się boisz?? myślałam, że za którymś z kolei razem jest spokojniej, bo już się wie, co człowieka czeka.
Chyba za pierwszym razem jest jednak łatwiej, bo to jest takie abstrakcyjne wszystko. Mi też się coraz bardziej przypominają różne szczegóły, o których bym wolała nie pamiętać, choć ogólnie nie mogę powiedzieć, że bardzo się boję, ale jednak
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:05   #1207
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

antoxa jak to w poniedziałek? Wkurza mnie to, że w weekendy w szpitalach potrafią nic nie robić, no bo weekend w końcu mają wrrr ...

Cytat:
Napisane przez Lila_17 Pokaż wiadomość
Zdrówka dla tatyJaki wieloryb, jesteś na pewno nieobiektywna
Dziękuję patrząc na wasze zgrabne brzusie naprawdę jestem kolosem
Na dowód mogę wrzucić zdjęcie


Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
witam się jeszcze w 2paku czop cały czas kawałek po kawałeczku odchodzi i wciąż podbarwiony krwią, o 7 rano obudziły mnie parszywe bóle, ale najwyraźniej to jeszcze nie to, bo przeszły. fajnie by było zakończyć ten 38tc i dotrwać do poniedziałku

Rossi Ty się boisz?? myślałam, że za którymś z kolei razem jest spokojniej, bo już się wie, co człowieka czeka.
Czop może odejść x dni przed także trzymam kciuki aby tak było u Ciebie i żeby nie zapowiadał rychłego porodu A ja? Ano boję się, za drugim razem już wiesz jak to jest i to jest właśnie najgorsze, że wiesz jak to pieruńsko boli...
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-13, 09:05   #1208
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Coraz bardziej słabo się jakoś czuję z każdym dniem, najchętniej bym spała, jakbym mogła, w głowie mi się kręci, itp
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:11   #1209
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Ja się witam z rana z sokiem marchewkowym Zbieram się po mału do Rossmanna, kupię jakieś małe mleko i odbiorę swój prezent w postaci olejku za 1 grosz


Cytat:
Napisane przez mikakrolikowa Pokaż wiadomość
Wpadam sie pochwalic wczoraj urodzila sie Irenka z waga 3190 g 53 cm wxrostu przez cc polezymy do poniedzialku
Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
Kochane mamuśki informuje iż wczoraj o 16.10 urodził sie Oskar SN waga ciężka 4160 dlugi 58 Jesteśmy zakochani- nie bylo latwo ale to opisze jak dojde do siebie. Na razie leze..nie wstaje bo mi słabo .rano poczynimy nową próbę!!!! Buziaki dla tych co rozpakowane i te co czekają
Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
No i po meczarni o 3.30 urodzila się Oliwia,3250g,55cm moje kochane sloneczko
Gratulacje dziewczyny



Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
A oto i my w końcówce 39 tygodnia i z 80 kg na plusie ;/ Załącznik 5936075
Super brzuszek
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:11   #1210
antoxa
Rozeznanie
 
Avatar antoxa
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 567
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Dlatego w poniedziałek bo myślą, że urodze do tego czasu :P
__________________
Antoś
antoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:13   #1211
Lila_17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 952
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
antoxa jak to w poniedziałek? Wkurza mnie to, że w weekendy w szpitalach potrafią nic nie robić, no bo weekend w końcu mają wrrr ...


Dziękuję patrząc na wasze zgrabne brzusie naprawdę jestem kolosem
Na dowód mogę wrzucić zdjęcie




Czop może odejść x dni przed także trzymam kciuki aby tak było u Ciebie i żeby nie zapowiadał rychłego porodu A ja? Ano boję się, za drugim razem już wiesz jak to jest i to jest właśnie najgorsze, że wiesz jak to pieruńsko boli...
No to kochana pokazuj się A no właśnie z tym czopem to nigdy nic nie wiadomo, tylko jak zaczął odchodzić to już jakoś człowiek się nastawia psychicznie, że to niedługo, ja przynajmniej tak mam.
Lila_17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-13, 09:15   #1212
emily863
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 013
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
Kochane mamuśki informuje iż wczoraj o 16.10 urodził sie Oskar SN waga ciężka 4160 dlugi 58 Jesteśmy zakochani- nie bylo latwo ale to opisze jak dojde do siebie. Na razie leze..nie wstaje bo mi słabo .rano poczynimy nową próbę!!!! Buziaki dla tych co rozpakowane i te co czekają
Brawo
emily863 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:16   #1213
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Lila_17 Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy w Twoim przypadku się sprawdzi, że jeśli odchodzi czop podbarwiony krwią, poród zacznie się w ciągu 24h.
proszę mnie nie straszyć ja się nastawiłam, że jak odchodzi tak po kawałeczku to może to jeszcze trochę potrwać

Cytat:
Napisane przez Rossi
Czop może odejść x dni przed także trzymam kciuki aby tak było u Ciebie i żeby nie zapowiadał rychłego porodu A ja? Ano boję się, za drugim razem już wiesz jak to jest i to jest właśnie najgorsze, że wiesz jak to pieruńsko boli...
Cytat:
Napisane przez papalinka
Chyba za pierwszym razem jest jednak łatwiej, bo to jest takie abstrakcyjne wszystko. Mi też się coraz bardziej przypominają różne szczegóły, o których bym wolała nie pamiętać, choć ogólnie nie mogę powiedzieć, że bardzo się boję, ale jednak
może rzeczywiście pewnych rzeczy lepiej zawczasu nie wiedzieć ale ile ja bym dała, żeby mieć choć mgliste pojęcie, jak to u mnie będzie...
a to moja mama do mnie, jak się z nią ostatnio widziałam, że ona to nie rozumie, czemu się boję i tak stresuję, bo raz, ze tego przegapić się nie da, a dwa, że ona sama szła na żywioł, podobno bez stresu i w ogóle, bo to takie normalne no myślałam, że ją zastrzelę. rzeczywiście, rodzę, ale czym by się tu przejmować
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:17   #1214
mordka_1985
Zadomowienie
 
Avatar mordka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 927
GG do mordka_1985
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Ja się witam z rana z sokiem marchewkowym Zbieram się po mału do Rossmanna, kupię jakieś małe mleko i odbiorę swój prezent w postaci olejku za 1 grosz






Gratulacje dziewczyny




Super brzuszek
Właśnie dostałam maila, że też mogę ten olejek odebrać
__________________
Ślub 08.07.2006
Oliwia Roksana ur. 26.03.2011
Aleksandra zm. 01.04.2014
Synek tp. 15.03.2015
mordka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:18   #1215
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
proszę mnie nie straszyć ja się nastawiłam, że jak odchodzi tak po kawałeczku to może to jeszcze trochę potrwać



może rzeczywiście pewnych rzeczy lepiej zawczasu nie wiedzieć ale ile ja bym dała, żeby mieć choć mgliste pojęcie, jak to u mnie będzie...
a to moja mama do mnie, jak się z nią ostatnio widziałam, że ona to nie rozumie, czemu się boję i tak stresuję, bo raz, ze tego przegapić się nie da, a dwa, że ona sama szła na żywioł, podobno bez stresu i w ogóle, bo to takie normalne no myślałam, że ją zastrzelę. rzeczywiście, rodzę, ale czym by się tu przejmować
Ostatnio mój mąż ma podobne podejście. Poprzednio był spanikowany, a teraz jakiś taki na luzie, że przecież poprzednio było spoko, wszystko poszło dobrze i sprawnie, więc teraz też tak będzie. Pewnie tak, ale to mnie będzie bolało
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:18   #1216
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Antoxa A Ty wolisz poczekać czy wolałabyś oxy już?

Cytat:
Napisane przez Lila_17 Pokaż wiadomość
No to kochana pokazuj się A no właśnie z tym czopem to nigdy nic nie wiadomo, tylko jak zaczął odchodzić to już jakoś człowiek się nastawia psychicznie, że to niedługo, ja przynajmniej tak mam.
Racja, psychicznie już się nastawiamy gdy odchodzi czop, mi odchodził wczoraj, dzisiaj nic..

No to proszę, wrzucam Wam brzuchol maxi, nawet nie straszę gołym po wtorkowej wizycie siedzi tam ok 3,5kg córcia (+/-500g ) mam nadzieję, że jednak będzie mniejsza. Dziś wizyta zobaczymy co będzie...
__________________
♥ ♥ ♥

Edytowane przez Rossi
Czas edycji: 2015-03-14 o 13:42
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:19   #1217
Lila_17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 952
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
proszę mnie nie straszyć ja się nastawiłam, że jak odchodzi tak po kawałeczku to może to jeszcze trochę potrwać



może rzeczywiście pewnych rzeczy lepiej zawczasu nie wiedzieć ale ile ja bym dała, żeby mieć choć mgliste pojęcie, jak to u mnie będzie...
a to moja mama do mnie, jak się z nią ostatnio widziałam, że ona to nie rozumie, czemu się boję i tak stresuję, bo raz, ze tego przegapić się nie da, a dwa, że ona sama szła na żywioł, podobno bez stresu i w ogóle, bo to takie normalne no myślałam, że ją zastrzelę. rzeczywiście, rodzę, ale czym by się tu przejmować
Nie strasze broń Boże chętnie wezmę Twoja kolejkę, jak coś
Lila_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:19   #1218
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez mordka_1985 Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam maila, że też mogę ten olejek odebrać
No właśnie ja już kiedyś odbierałam i nie wiem czy im się nie pomieszało, że przesłali mi tego maila jeszcze raz? Pójdę to sprawdzę
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:19   #1219
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Magnifica
Ja się witam z rana z sokiem marchewkowym Zbieram się po mału do Rossmanna, kupię jakieś małe mleko i odbiorę swój prezent w postaci olejku za 1 grosz
prezent?? ja też chcę prezent!
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-13, 09:20   #1220
Lila_17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 952
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Racja, psychicznie już się nastawiamy gdy odchodzi czop, mi odchodził wczoraj, dzisiaj nic..

No to proszę, wrzucam Wam brzuchol maxi, nawet nie straszę gołym po wtorkowej wizycie siedzi tam ok 3,5kg córcia (+/-500g ) mam nadzieję, że jednak będzie mniejsza. Dziś wizyta zobaczymy co będzie...
Mi minął tydzień odkąd zaczął odchodzić i nic Zdjęcia nie widać, przynajmniej ja nie widzę
Lila_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:20   #1221
emily863
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 013
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
No i po meczarni o 3.30 urodzila się Oliwia,3250g,55cm moje kochane sloneczko
Ogromne gratulacje Namęczyłaś się strasznie długo w tym szpitalu.
emily863 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:20   #1222
Lila_17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 952
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
No właśnie ja już kiedyś odbierałam i nie wiem czy im się nie pomieszało, że przesłali mi tego maila jeszcze raz? Pójdę to sprawdzę
Jak nawet się pomylili to tak, czy tak mają dać:P Ciężarnej nie będą się narażać:P
Lila_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:20   #1223
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
prezent?? ja też chcę prezent!
A masz kartę Rossnę? Może też dostałaś maila tylko nie zauważyłaś
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:20   #1224
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Jak nie urodzę to w poniedziałek mam wizytę i zastanawiam się, czy powinnam też na nią robić morfo i mocz? Bo zawsze miałam robić na każdą wizytę, a od poprzedniej minęły 3 tygodnie. Nie wiem, czy jest jeszcze sens, bo jak co, to muszę jutro iść. Jak myślicie?
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:21   #1225
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Lila_17 Pokaż wiadomość
Jak nawet się pomylili to tak, czy tak mają dać:P Ciężarnej nie będą się narażać:P
Masz rację
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:22   #1226
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Lila_17 Pokaż wiadomość
Mi minął tydzień odkąd zaczął odchodzić i nic Zdjęcia nie widać, przynajmniej ja nie widzę
Zapomniałam załączyć już edytowałam post wyżej

Papalinka ja mam badania sprzed miesiąca i gin, mówił mi, że nie muszę już robić, więc nie robię.
__________________
♥ ♥ ♥

Edytowane przez Rossi
Czas edycji: 2015-03-13 o 09:24
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:24   #1227
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Jak nie urodzę to w poniedziałek mam wizytę i zastanawiam się, czy powinnam też na nią robić morfo i mocz? Bo zawsze miałam robić na każdą wizytę, a od poprzedniej minęły 3 tygodnie. Nie wiem, czy jest jeszcze sens, bo jak co, to muszę jutro iść. Jak myślicie?
Ja robię średnio co 4 tygodnie, więc myślę, że lepiej zrobić

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Zapomniałam załączyć już edytowałam post wyżej
Zgrabny brzuszek Ja też nosze jakieś 3,5 kg i brzuch mam podobny
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:25   #1228
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Ostatnio mój mąż ma podobne podejście. Poprzednio był spanikowany, a teraz jakiś taki na luzie, że przecież poprzednio było spoko, wszystko poszło dobrze i sprawnie, więc teraz też tak będzie. Pewnie tak, ale to mnie będzie bolało
mój ma cały czas takie podejście. przecież kiedyś muszę się rozpakować. przecież wszyscy przez to przechodzą i dają radę. itp itd. a prawda jest taka, zę to ja mam przez to przejść, on jest w pracy albo gdzieś, a to ja będę się denerwować, jak się zacznie i to mnie będzie boleć

Cytat:
Napisane przez Rossi
Racja, psychicznie już się nastawiamy gdy odchodzi czop, mi odchodził wczoraj, dzisiaj nic..
to mi odchodził wczoraj, potem całą noc nic, nad ranem nic, a rano jak wstałam ciąg dalszy. ciekawe ile jeszcze że też nie może odejść w całości.

Lila, bierz, nie obrażę się
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:26   #1229
Lila_17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 952
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Jak nie urodzę to w poniedziałek mam wizytę i zastanawiam się, czy powinnam też na nią robić morfo i mocz? Bo zawsze miałam robić na każdą wizytę, a od poprzedniej minęły 3 tygodnie. Nie wiem, czy jest jeszcze sens, bo jak co, to muszę jutro iść. Jak myślicie?
Ja mam wizytę we wtorek (miałam jej nie doczekać) i właśnie mam zrobić morfo i mocz, ale zrobię w poniedziałek, jeśli wcześniej nie zacznę rodzić.
Lila_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:26   #1230
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość

Chyba za pierwszym razem jest jednak łatwiej, bo to jest takie abstrakcyjne wszystko. Mi też się coraz bardziej przypominają różne szczegóły, o których bym wolała nie pamiętać, choć ogólnie nie mogę powiedzieć, że bardzo się boję, ale jednak
Mam identycznie. Przy pierwszym porodzie nie wiedziałam co mnie czeka i chyba mniej sie bałamteraz staram sie o tym nie myśleć, bo nie chce sie denerwowac
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-11 13:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.