Marcowe Mamy 2015 cz. I - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-07, 16:56   #1051
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Ja też muszę się przejść do innego z bioderkami bo ten mój jakiś podejrzany
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 17:12   #1052
żona_marcina
Rozeznanie
 
Avatar żona_marcina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: prawie Lublin:)
Wiadomości: 935
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

młody mi się obudził, ech pospał 20 min... Teraz ssie ładnie cyca, chociaż od kilku dni karmienie to męczarnia. Czasami mały pręży się i wrzeszczy po kilku minutach karmienia. Odbijanie nic nie daje, wygląda jakby był bardzo zły i przez to nie mógł przełknąć mleka..


Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna, czy czegoś nie mylę, ale nie pisałaś czasem o wysypce/alergii? Moja Ola zaczęła spać w dzień dopiero po zmianie mleka na pepti. Na początku zasypiają na pół h, z czasem na dłużej. Wcześniej po 5-10 min a poza tym ciągły płacz. W nocy o dziwo spała ładnie

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Byliśmy na ust bioder i jest ok na razie, ale za miesiąc mamy jeszcze przyjsc
Szybko macie kolejna wizytę z bioderkami. My mamy teraz przyjść teraz na przełomie 5/6 miesiąca. Doktor kazała też podawaćł małemu wit. C - Cebion 5 kropelek dziennie do czasu rozszerzenia diety.

O ile dobrze pamiętam Ola miała skazę białkową? Na co konkretnie? U mojego synka podejrzewam skazę, buzia cała zsypana, ma częste kupki, czasami zielone, a w kupkach jest śluz. Niestety nasz pediatra nie umiał (nie chciał?) nam pomóc

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Ja też muszę się przejść do innego z bioderkami bo ten mój jakiś podejrzany
Ja jestem bardzo zadowolona, że poszłam jednak to tego drugiego lekarza. To znana specjalistka, ale wizytę u niej udało mi się po znajomości załatwić dopiero w 8 tygodniu. Wcześniej byłam o lekarza polecanego przez położną i to była porażka. Wizyta trwała 5 minut, nie było gdzie małego przebrać jak się zsikał, lekarz zrobił tylko szybkie usg, nie zrobił wpisu w książeczce zdrowia i ja nie wiedziałam, czy mały ma w końcu dobre czy złe bioderka. Zapłaciłam za wizytę 150 zł i wyszłam z zaleceniem szerokiego pieluszkowania.
To szerokie pieluszkowanie było strasznym problemem, bo mały nie mógł ruszać swobodnie nóżkami, nie mógł zrobić kupki (jak ściągałam pieluszki to od razu robił kupkę), pupkę miał zapoconą. I po kilku dniach przestałam mu zakładać te pieluchy. Mąż się za mnie za to darł, że ja taka mądralińska.


A u drugiego lekarza wizyta trwała 45 minut. Najpierw był szczegółowy wywiad o ciążę, poród, przyjmowane leki, potem mały został obejrzany od stóp do głów, lekarka mi wszystko omówiła, jej asystentka zrobiła wpis do książeczki zdrowia, lekarka pokazała jak nosić małego, mały wcale się nie denerwował.. Już nie wspomnę o warunkach do rozebrania i ubrania małego. A małemu tak się spodobała lekarka,że gdy ta nam tłumaczyła wszystko to mały usnął jej na rękach.
__________________


Edytowane przez żona_marcina
Czas edycji: 2015-05-07 o 17:23
żona_marcina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 18:09   #1053
JoaMro
Raczkowanie
 
Avatar JoaMro
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 377
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Dziewczyny po tygodniu nareszcie mojemu synkowi skończył się skok rozwojowy 8 tygodnia, to była jakaś masakra w nocy było w miarę ok ale za to w dzień istny koszmar synek z byle powodu wpadał w szał, na widok piersi robił się sztywny i musiałam się strasznie namęczyć żeby cokolwiek wypił, już chciałam mu podać mm ale jednak wytrwałam po prostu przez ten czas praktycznie miałam cycki na wierzchu i jak tylko widziałam że się uspokaja to wtedy dawałam mu pierś, myślałam że to się nigdy nie skończy ale dzisiaj od południa jego zachowanie zmieniło się o 360 stopni i nagle z małego furiata powrócił mój aniołek, najgorszemu wrogowi tego nie życzę już się boję kolejnego skoku,

Szkoda że forum umiera
Mamuska29 u nas dokładnie to samo w 8 tygodniu było. 5 dni było fatalnych. W nocy spał a od rana byle powód i histeria. A teraz mamy 11 tydzien i kolejny skok chyba. Na razie jest troche lepiej niż wtedy (tfu, tfu). Dziś miałam jedną poważniejszą awanturę, przy/po cycu właśnie. No nic. Będę raportować, bo widzę, że chłopcy potoksoplazozowi mają podobnie

Też żałuje, że tu tak mało się dzieje. Tam nie ogarniam trochę. Ale ogólnie, to nie bardzo mam czas czytać, więc może dlatego.
__________________
Mój mały szkrab Jaś ur. 17.02.2015
JoaMro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 18:15   #1054
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
młody mi się obudził, ech pospał 20 min... Teraz ssie ładnie cyca, chociaż od kilku dni karmienie to męczarnia. Czasami mały pręży się i wrzeszczy po kilku minutach karmienia. Odbijanie nic nie daje, wygląda jakby był bardzo zły i przez to nie mógł przełknąć mleka..



Szybko macie kolejna wizytę z bioderkami. My mamy teraz przyjść teraz na przełomie 5/6 miesiąca. Doktor kazała też podawaćł małemu wit. C - Cebion 5 kropelek dziennie do czasu rozszerzenia diety.

O ile dobrze pamiętam Ola miała skazę białkową? Na co konkretnie? U mojego synka podejrzewam skazę, buzia cała zsypana, ma częste kupki, czasami zielone, a w kupkach jest śluz. Niestety nasz pediatra nie umiał (nie chciał?) nam pomóc[COLOR=silver]

[SIZE=1]---------- h.
Skaza to alergia na białka mleka, bo na początku nasze dzieci nic innego nie jedzą. Przy kp powinno sie wykluczyc nabial w calosci i wszystkie produkty, ktore maja w skladzie mleko w proszku, a mozna sie zdziwic, gdzie ono wystepuje. Czesto wyklucza sie tez najczestsze alergeny typu cytrusy, orzechy, soja, ryby. A co konkretnie szkodzi widac najlepiej jak dziecko nie kp, to przy rozszerzaniu diety. Ola poza mlekiem ma alergie na indyka, pomidory, banany, sliwki. Wielu potencjalnie uczulajacych rzeczy nie dawalismy jeszcze, a zreszta to jest niejadek i malo co w ogole je.

Super lekarz ci się trafił
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 20:24   #1055
żona_marcina
Rozeznanie
 
Avatar żona_marcina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: prawie Lublin:)
Wiadomości: 935
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Skaza to alergia na białka mleka, bo na początku nasze dzieci nic innego nie jedzą. Przy kp powinno sie wykluczyc nabial w calosci i wszystkie produkty, ktore maja w skladzie mleko w proszku, a mozna sie zdziwic, gdzie ono wystepuje. Czesto wyklucza sie tez najczestsze alergeny typu cytrusy, orzechy, soja, ryby. A co konkretnie szkodzi widac najlepiej jak dziecko nie kp, to przy rozszerzaniu diety. Ola poza mlekiem ma alergie na indyka, pomidory, banany, sliwki. Wielu potencjalnie uczulajacych rzeczy nie dawalismy jeszcze, a zreszta to jest niejadek i malo co w ogole je.

Super lekarz ci się trafił
Oj, indyka i śliwek nie podejrzewałabym A karmiłaś Olę piersią czy mm?
Na dzisiejszym spacerze spotkałam sąsiadkę, która urodziła w lutym córeczkę i mała ma skazę. Sąsiadka jeszcze karmi piersią ale najprawdopodobniej przejdzie na Bebilon Pepti. Wyeliminowała już prawie wszystko a mała ciągle zsypana. Widziałam jej buźkę, źle to wygląda
__________________

żona_marcina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 22:37   #1056
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
http://www.productreview.com.au/p/fi...ts-deluxe.html taka o w smyku kosztuje grube pieniadze, ja na allegro wynalazłam za 1/2 ceny
Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
Ja mam tiny love kick&Play bardzo polecam!!
Dzięki! Obie maty wyglądają fajnie


Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
Doktor kazała też podawaćł małemu wit. C - Cebion 5 kropelek dziennie do czasu rozszerzenia diety.

O ile dobrze pamiętam Ola miała skazę białkową? Na co konkretnie? U mojego synka podejrzewam skazę, buzia cała zsypana, ma częste kupki, czasami zielone, a w kupkach jest śluz. Niestety nasz pediatra nie umiał (nie chciał?) nam pomóc[COLOR=silver]
W jakim celu ta witaminka C ?
Śluz w kupce, zielonkawy kolor zawsze oznacza skazę?? U nas buzia była zasypana ale w czasie snu i chłodu krostki jakby znikały więc wyglądało na to, że to trądzik, po 2 tygodniach prawie znikł ale te kupki zdarzają się takie jak opisujesz czy to gwarantuje skazę czy niekoniecznie? Od dwóch dni jakaś lekka wysypka na brzuszku/tułowiu. Muszę zgłębić ten temat...
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 02:19   #1057
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
Oj, indyka i śliwek nie podejrzewałabym A karmiłaś Olę piersią czy mm?
Na dzisiejszym spacerze spotkałam sąsiadkę, która urodziła w lutym córeczkę i mała ma skazę. Sąsiadka jeszcze karmi piersią ale najprawdopodobniej przejdzie na Bebilon Pepti. Wyeliminowała już prawie wszystko a mała ciągle zsypana. Widziałam jej buźkę, źle to wygląda
2 miesiace kp a potrm pepti
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-08, 07:35   #1058
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
2 miesiace kp a potrm pepti
a teraz pepti w ogóle nigdzie nie można dostać, powoli do mm dodaję nutramigen koleżanka poleciał na kolki i ulewanie. W zapachu ochydny, ale młody faktycznie jak by mniej ulewa. Póki co mieszam z moim mlekiem
Zona marcina 45 minut wizyty u mnie to ok.10-15 minut w tym doktor zdążył się najeść kanapką na szczeście na usg bioderka jak ta lala także to śniadanie mu wybaczam
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 15:29   #1059
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

A u nas po kolaktazie minęły bóle brzuszka młoda ma jeszcze problemy z kupą, ale to juz naprawdę niewielkie. Normalnie śpi w dzień. Aż nie wiem co robić z tak dużą ilością wolnego czasu
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 07:16   #1060
żona_marcina
Rozeznanie
 
Avatar żona_marcina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: prawie Lublin:)
Wiadomości: 935
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez JoaMro Pokaż wiadomość
Mamuska29 u nas dokładnie to samo w 8 tygodniu było. 5 dni było fatalnych. W nocy spał a od rana byle powód i histeria. A teraz mamy 11 tydzien i kolejny skok chyba. Na razie jest troche lepiej niż wtedy (tfu, tfu). Dziś miałam jedną poważniejszą awanturę, przy/po cycu właśnie. No nic. Będę raportować, bo widzę, że chłopcy potoksoplazozowi mają podobnie

Też żałuje, że tu tak mało się dzieje. Tam nie ogarniam trochę. Ale ogólnie, to nie bardzo mam czas czytać, więc może dlatego.
Matko jedyna, nas też dopadł skok 8 tygodnia. To już drugi dzień, młody zachowuje się jak zaraz po urodzeniu - nie chce spać, wczoraj usypiałam go wieczorem ponad 2 godziny. Awanturuje się z byle powodu.. Mam nadzieję, ze to potrwa 5 dni, tak jak u was. A potem szykuję siły na skok w 11 tygodniu

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Dzięki! Obie maty wyglądają fajnie




W jakim celu ta witaminka C ?
Śluz w kupce, zielonkawy kolor zawsze oznacza skazę?? U nas buzia była zasypana ale w czasie snu i chłodu krostki jakby znikały więc wyglądało na to, że to trądzik, po 2 tygodniach prawie znikł ale te kupki zdarzają się takie jak opisujesz czy to gwarantuje skazę czy niekoniecznie? Od dwóch dni jakaś lekka wysypka na brzuszku/tułowiu. Muszę zgłębić ten temat...
Ja jeszcze nie wiem, czy ma na 100% skazę. Próbuję zgłębić temat, ale nie mam kiedy, bo młody przechodzi kryzys a ja z nim.

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
2 miesiace kp a potrm pepti
I mała przestawiła się bez problemu na pepti? Ja sobie nie wyobrażam mojego smakosza i cycocholika na pepti. On nawet nie chce spojrzeć na butelkę, jak gdzieś muszę wyjść na dłużej to albo z nim, albo czeka na mnie głodny i się drze.


Piersi nie czuję, moje dziecko je w dzień co godzinę, a w nocy co 2-3 godziny.
__________________

żona_marcina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 07:25   #1061
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

A ja siedzę na glukozie

Współczuje wam dziewczyny odczuwania tych skoków. U nas w ogóle nie da się ich zauważyć
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-09, 09:07   #1062
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
I mała przestawiła się bez problemu na pepti? Ja sobie nie wyobrażam mojego smakosza i cycocholika na pepti. On nawet nie chce spojrzeć na butelkę, jak gdzieś muszę wyjść na dłużej to albo z nim, albo czeka na mnie głodny i się drze.


Piersi nie czuję, moje dziecko je w dzień co godzinę, a w nocy co 2-3 godziny.
Może to kwestia butelki i smoczka? U nas Młoda pije tylko butelkę Nuka i to ze smoczkiem lateksowym, bo innego nie trawi i też się drze i się nie napije z innej.
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 13:43   #1063
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
A ja siedzę na glukozie

Współczuje wam dziewczyny odczuwania tych skoków. U nas w ogóle nie da się ich zauważyć
U nas skoki też niezauważalne, zresztą moje dziecko jest aniołkiem, rzadko płacze, noce ładnie przesypia, czasem zdarzają się małe wyskoki jak np. odrzuciła mojego cycka dwa wieczory pod rząd chciałabym żeby tak zostało już teraz od 11 jesteśmy na dworzu i śpi a ja czytam książkę
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 16:50   #1064
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
A ja siedzę na glukozie

Współczuje wam dziewczyny odczuwania tych skoków. U nas w ogóle nie da się ich zauważyć
i jak Ci wypadała glukoza?
ja tez nie zauważyłam skoków u mojego syna, tylko te kolki...ech...jeszcze miesiąc i może się skończą
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 18:54   #1065
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Jak tam u Waszych maluszków miejsce po szczepieniu na gruźlicę? U nas lekko czerwona gulka, czy to nie powinno się już "wykluć"

Szczepicie swoje maluchy? na co się zdecydowałyście? Największy strach mam przed skojarzoną kurcze szkoda, że nas tu tak mało nie ma jak podyskutować
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 19:07   #1066
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Rossi dawaj na facebooka
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 19:22   #1067
emily863
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 013
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Jak tam u Waszych maluszków miejsce po szczepieniu na gruźlicę? U nas lekko czerwona gulka, czy to nie powinno się już "wykluć"

Szczepicie swoje maluchy? na co się zdecydowałyście? Największy strach mam przed skojarzoną kurcze szkoda, że nas tu tak mało nie ma jak podyskutować
U mojego (6 tydzień) nic nie widać. Będąc ostatnio u lekarza zapytałam czy to normalne, bo w informacji ze szpitala jest napisane, że w 3-4 tygodniu pojawi się wydzielina. Pani doktor dotknęła i pokazała mi, że pod skórą jest mała gulka.
My się nastawiamy na szczepionki skojarzone. Teraz będę polować na Infanrix Hexa.
emily863 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 19:37   #1068
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Jak tam u Waszych maluszków miejsce po szczepieniu na gruźlicę? U nas lekko czerwona gulka, czy to nie powinno się już "wykluć"

Szczepicie swoje maluchy? na co się zdecydowałyście? Największy strach mam przed skojarzoną kurcze szkoda, że nas tu tak mało nie ma jak podyskutować
Ja nie szczepie ale to juz pisalam za rok sie nad tym zastanowie

Moge linka do fb prosic ucieklyscie stąd i nie mam kogo podczytywac
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 02:25   #1069
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Jak tam u Waszych maluszków miejsce po szczepieniu na gruźlicę? U nas lekko czerwona gulka, czy to nie powinno się już "wykluć"

Szczepicie swoje maluchy? na co się zdecydowałyście? Największy strach mam przed skojarzoną kurcze szkoda, że nas tu tak mało nie ma jak podyskutować
U nas dość duża gula i widac, że coś tam się dzieje. A jestesmy prawie 6 tygodni po.

Tak sobie myślę, że o 3:20 w nocy to się zazwyczaj z imprez wracało jeszcze niedawno, a teraz marzę, żeby się po prostu wyspać.
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-10, 08:01   #1070
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
i jak Ci wypadała glukoza?
ja tez nie zauważyłam skoków u mojego syna, tylko te kolki...ech...jeszcze miesiąc i może się skończą
W poniedziałek mam wyniki





Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Jak tam u Waszych maluszków miejsce po szczepieniu na gruźlicę? U nas lekko czerwona gulka, czy to nie powinno się już "wykluć"

Szczepicie swoje maluchy? na co się zdecydowałyście? Największy strach mam przed skojarzoną kurcze szkoda, że nas tu tak mało nie ma jak podyskutować



U nas jest różowa plamka. A wcześniej była tala kulka jakby kaszaczek przez jeden dzień, potem zrobił się czarny czubek a teraz tylko różowa plamka.


Cytat:
Napisane przez mikakrolikowa Pokaż wiadomość
Ja nie szczepie ale to juz pisalam za rok sie nad tym zastanowie

Moge linka do fb prosic ucieklyscie stąd i nie mam kogo podczytywac
Wyślij mi link do swojego profilu na FB w prywatnej wiadomości
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 14:38   #1071
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
U nas dość duża gula i widac, że coś tam się dzieje. A jestesmy prawie 6 tygodni po.
u nas gula lekko czerwona-ale widoczna a jesteśmy już 10 tygodni po szczepieniu:/ za tydzien mam wizytę u pediatry mam nadzieję, że uspokoi
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 15:29   #1072
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
u nas gula lekko czerwona-ale widoczna a jesteśmy już 10 tygodni po szczepieniu:/ za tydzien mam wizytę u pediatry mam nadzieję, że uspokoi
U nas w nocy pękła, ale położna mówiła, ze to normalne I że nawet czasami moze lecieć ropa. Ale mamy we wtorek szczepienie, więc tez mam nadzieje, że pediatra powie, że wszystko ok.

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Znalazłam fajny artykuł

https://parenting.pl/portal/szczepienia-na-gruzlice
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 07:45   #1073
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
U nas w nocy pękła, ale położna mówiła, ze to normalne I że nawet czasami moze lecieć ropa. Ale mamy we wtorek szczepienie, więc tez mam nadzieje, że pediatra powie, że wszystko ok.

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Znalazłam fajny artykuł

https://parenting.pl/portal/szczepienia-na-gruzlice
U nas też już pękła gula, teraz jest różowa maleńka plamka.
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 08:52   #1074
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

U mnie pękła gałka jakieś 1,5tyg temu i prawie śladu nie ma
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 09:03   #1075
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

My dopiero wstajemy pierwsza pobudka o 5 i dopiero teraz. Jak chodziłam do pracy to tak się nie wysypiałam jak teraz
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 17:39   #1076
ojustyna
Zadomowienie
 
Avatar ojustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 829
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
My dopiero wstajemy pierwsza pobudka o 5 i dopiero teraz. Jak chodziłam do pracy to tak się nie wysypiałam jak teraz
to nic tylko dzieci rodzić gdzie ty się podziewasz? dlaczego ciebie nie ma na fejsie ?
__________________
Olga 20.03.3015
ojustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 18:18   #1077
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
Rossi dawaj na facebooka
No dobra a jak się tam do Was dostać, podeśle mi ktoś linka?

W ten czwartek Kornelka miała mieć szczepienie ale już brakło miejsc, za tydzień męża nie ma a boję się sama zostać po szczepieniu więc za dwa tygodnie dopiero, a i wtedy pod znakiem zapytania bo lekarka może na urlop się wybrać więc będzie u nas minimum 9 tydzień mam nadzieję, że nie będzie problemów, niby między 6-8tyg się powinno szczepić...

Kupiłam (ala) chustę, fajne to
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 18:24   #1078
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
No dobra a jak się tam do Was dostać, podeśle mi ktoś linka?

W ten czwartek Kornelka miała mieć szczepienie ale już brakło miejsc, za tydzień męża nie ma a boję się sama zostać po szczepieniu więc za dwa tygodnie dopiero, a i wtedy pod znakiem zapytania bo lekarka może na urlop się wybrać więc będzie u nas minimum 9 tydzień mam nadzieję, że nie będzie problemów, niby między 6-8tyg się powinno szczepić...

Kupiłam (ala) chustę, fajne to
Wyślij mi w prywatnej wiadomości linka do swojego profilu na fb
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 20:50   #1079
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
My dopiero wstajemy pierwsza pobudka o 5 i dopiero teraz. Jak chodziłam do pracy to tak się nie wysypiałam jak teraz
Hehe masz wakacje a nie dziecko
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 21:21   #1080
luzna25
Zadomowienie
 
Avatar luzna25
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 095
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Pamiętacie mnie jeszcze?
Co tu taka cisza? myślałam, że będę miała dużo do nadrobienia a tu takie zaskoczenie
jak tam Wasze maluszki?
__________________
Radek- ur. 23 luty 2015 o godz. 10:24


luzna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-07 09:16:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.