Reklamacja u fryzjera ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-12, 14:35   #1
demitasse
Raczkowanie
 
Avatar demitasse
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 396

Reklamacja u fryzjera ??


Witam
Chciałam się Was poradzić bo kompletnie nie wiem co zrobić.
Byłam 2 tygodnie temu u fryzjera. Wybrałam znany i modny w moim mieście salon, zachwalany przez wiele osób. Ceny są jak dla mnie wysokie ale wiele ludzi go poleca, więc myślałam może warto. Miałam rozjaśniane włosy(gęste pasemka) i na to kładziony jakiś ciemny blond, tak aby wyszedł jasny brąz. Efekt był taki jak na zdjęciu z którym poszłam.

http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/735a1...5bee2634786dd6

Zapłaciłam za to 300 zł, ale byłam bardzo zadowolona. Problem pojawił się dokładnie po 6 myciach. Kolor kompletnie zszedł i zostały mi tylko te żółtawe rozjaśnione pasemka pasemka(to co było przed nałożeniem farby). Pierwszy raz w życiu mnie coś takiego spotkało i to za takie pieniądze, a nie farbuję się pierwszy raz.
Teraz zastanawiam się czy takie coś można reklamować ? A może to wina moich włosów? Mam koleżanki którym szamponetka dłużej się utrzymuje, a kosztuje chyba o jakieś 290 zł mniej.

Bardzo Was proszę o poradę i z góry dziękuję.
__________________
demitasse-e.blogspot.com - bawię się
demitasse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 14:48   #2
red high heels
Rozeznanie
 
Avatar red high heels
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 613
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

To ile kolor się utrzymuje na pewno zależy również od rodzaju włosów. Ale raczej nie powinno być tak, że po 6 myciach nie masz na włosach koloru... Ja bym poszła z reklamacją, 300 zł piechotą nie chodzi. Co masz do stracenia?
__________________
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, oni żują pszczoły.
red high heels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 14:53   #3
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

Moja koleżanka poszła kiedyś zrobić trwałą i wszystko jej się wyprostowało po o ile dobrze pamiętam 3 myciach, poszła zareklamowała i miała od nowa, za darmo wszystko robione. Tobie też radzę iść i zgłosić reklamacje i to najlepiej szybko, bo potem ci powiedzą, że już długi okres czasu minął i kolor miał prawo wypłowieć/zejść itp.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 15:03   #4
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

Oczywiście, że idź. Może jest tak, że Twoje włosy tak zareagowały, ale może też fryzjer coś sknocił. Ja niejednokrotni reklamowałam cięcia u fryzjerów, nie masz o co się obawiać.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 15:09   #5
demitasse
Raczkowanie
 
Avatar demitasse
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 396
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

Cytat:
Napisane przez red high heels Pokaż wiadomość
To ile kolor się utrzymuje na pewno zależy również od rodzaju włosów. Ale raczej nie powinno być tak, że po 6 myciach nie masz na włosach koloru... Ja bym poszła z reklamacją, 300 zł piechotą nie chodzi. Co masz do stracenia?
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Moja koleżanka poszła kiedyś zrobić trwałą i wszystko jej się wyprostowało po o ile dobrze pamiętam 3 myciach, poszła zareklamowała i miała od nowa, za darmo wszystko robione. Tobie też radzę iść i zgłosić reklamacje i to najlepiej szybko, bo potem ci powiedzą, że już długi okres czasu minął i kolor miał prawo wypłowieć/zejść itp.
Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że idź. Może jest tak, że Twoje włosy tak zareagowały, ale może też fryzjer coś sknocił. Ja niejednokrotni reklamowałam cięcia u fryzjerów, nie masz o co się obawiać.
Dziewczyny ale jest jeszcze taki problem że ten duet który mnie farbował jest na urlopie do 19 sierpnia.(kolory uzgadniają razem, potem ona farbuje a on na końcu obcina) I teraz się zastanawiam co mam zrobić. Zadzwonić i umówić się do nich nic nie mówiąc o reklamacji. Czy zadzwonić i powiedzieć że z reklamacją dzwonie i udać że nie wiem że są na urlopie. Jak mi powiedzą o urlopie to spytać czy ktoś inny może się zająć tą reklamacją(farbowałam się u szefa). Nie wiem jak do tego podejść, bo jednak 19 jak już z urlopu wrócą to już będą ponad 3 tygodnie od farbowania.
__________________
demitasse-e.blogspot.com - bawię się
demitasse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 15:34   #6
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

Ja bym zadzwonila teraz i od razu powiedziala o reklamacji, skoro to renomowany salon i fryzjerzy sa w porzadku to nie powinni robic problemow.
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 15:44   #7
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

zadzwon i popros o wizyte u kogos innego
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-12, 15:54   #8
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

To nic że są na urlopie, jak chcesz iść to idź teraz, nawet jak ci fryzjerka nic nie zrobi na głowie od razu, to liczy się fakt że byłaś z reklamacją w danym dniu, a możesz kazać danej fryzjerce to zapisać w papierach, liczy się data kiedy przychodzisz z reklamacją, a nie kto w danym dniu pracuje.
Jak cię odeślą całkiem z kwitkiem, to najwyżej nigdy więcej do nich nie zawitasz, a oni stracą ciebie jako klienta, moim zdaniem zapłaciłaś dużo, ja bym tyle za farbowanie nie dała, farbuję w domu sama.
Zdarzyło mi się brzydkie cięcie z czym nie poszłam, czekałam aż mi włosy odrosną, niezła sucz z tej fryzjerki była, zrobiła mi kosmos z włosów, ale nie mogłam nic zrobić bo ucięte już były.
Tak że radzę pójść i solidnie ich zjechać i żądać uwzględnienia reklamacji.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 15:59   #9
demitasse
Raczkowanie
 
Avatar demitasse
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 396
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

Zadzwoniłam i oczywiście poinformowano mnie że są na urlopie. Spytałam co mam w takim razie zrobić bo mam żółte pasemka zamiast brązu na włosach, no i mam zadzwonić za 15 minut. Fryzjer który odebrał postara się tam coś ustalić. Zobaczymy co z tego będzie. Stresuje się strasznie.
__________________
demitasse-e.blogspot.com - bawię się
demitasse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 15:59   #10
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

Zadzwoń i normalnie powiedz, że dzwonisz w sprawie reklamacji.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 16:45   #11
agusienka90
Rozeznanie
 
Avatar agusienka90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 733
Send a message via Skype™ to agusienka90
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

farbowanie u fryzjera jest jak każda inna usługa i może być reklamowana, jeżeli nie zgodzą się, po prostu idź/zadzwoń do rzecznika praw konsumenta
__________________
mała, a wredna

Vinted - Zapraszam do siebie! https://www.vinted.pl/members/73249-agraf90

19.09.2015r. jestem Żoną!
agusienka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-12, 16:57   #12
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

jestem ciekawa co wyszło :d
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 17:11   #13
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

i co, autorko?
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 17:42   #14
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

Cytat:
Napisane przez agusienka90 Pokaż wiadomość
farbowanie u fryzjera jest jak każda inna usługa i może być reklamowana, jeżeli nie zgodzą się, po prostu idź/zadzwoń do rzecznika praw konsumenta
Dokładnie tak
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 18:01   #15
Emenemka_
Raczkowanie
 
Avatar Emenemka_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 204
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

Ale przecież miałaś rozjaśniane włosy, a na takich jakąkolwiek farbę nałożysz to zachowa się jak szamponetka i się wypłucze..
Emenemka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 19:39   #16
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

No z rozjaśnianych farba się wypłukuje szybciej, fakt. Ale bez przesady, nie po 6 myciach! No i fryzjer też powinien uprzedzić o tym przed zabiegiem tak, by klientka mogła podjąć decyzję bo jednak 300 zł to jest strasznie dużo jak za farbę, nawet kombinowaną.

Powinnaś zadzwonić jak najszybciej by udokumentować fakt, że po 6 myciach farba zeszła. Jeśli będziesz zwlekać to czas będzie działać na Twoją niekorzyść bo fryzjer może Ci nie uwierzyć. Najlepiej idź do tego salonu i pokaż się osobiście. Jeśli to renomowany zakład to pewnie coś Ci zaproponują w ramach rekompensaty.
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 20:20   #17
Emenemka_
Raczkowanie
 
Avatar Emenemka_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 204
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

Zależy od włosów i stopnia rozjaśnienia, na moich włosach po tygodniu z czekolady zrobiła się marchewa
Emenemka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 20:21   #18
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
No z rozjaśnianych farba się wypłukuje szybciej, fakt. Ale bez przesady, nie po 6 myciach! No i fryzjer też powinien uprzedzić o tym przed zabiegiem tak, by klientka mogła podjąć decyzję bo jednak 300 zł to jest strasznie dużo jak za farbę, nawet kombinowaną.

Powinnaś zadzwonić jak najszybciej by udokumentować fakt, że po 6 myciach farba zeszła. Jeśli będziesz zwlekać to czas będzie działać na Twoją niekorzyść bo fryzjer może Ci nie uwierzyć. Najlepiej idź do tego salonu i pokaż się osobiście. Jeśli to renomowany zakład to pewnie coś Ci zaproponują w ramach rekompensaty.
Zgadzam się w 100%.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 20:42   #19
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

Cytat:
Napisane przez demitasse Pokaż wiadomość
Witam
Chciałam się Was poradzić bo kompletnie nie wiem co zrobić.
Byłam 2 tygodnie temu u fryzjera. Wybrałam znany i modny w moim mieście salon, zachwalany przez wiele osób. Ceny są jak dla mnie wysokie ale wiele ludzi go poleca, więc myślałam może warto. Miałam rozjaśniane włosy(gęste pasemka) i na to kładziony jakiś ciemny blond, tak aby wyszedł jasny brąz. Efekt był taki jak na zdjęciu z którym poszłam.

http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/735a1...5bee2634786dd6

Zapłaciłam za to 300 zł, ale byłam bardzo zadowolona. Problem pojawił się dokładnie po 6 myciach. Kolor kompletnie zszedł i zostały mi tylko te żółtawe rozjaśnione pasemka pasemka(to co było przed nałożeniem farby). Pierwszy raz w życiu mnie coś takiego spotkało i to za takie pieniądze, a nie farbuję się pierwszy raz.
Teraz zastanawiam się czy takie coś można reklamować ? A może to wina moich włosów? Mam koleżanki którym szamponetka dłużej się utrzymuje, a kosztuje chyba o jakieś 290 zł mniej.

Bardzo Was proszę o poradę i z góry dziękuję.
na rozjaśnianych włosach farba szybko się spłukuje,więc wątpię,abyś miała uznaną reklamację .kolor się udał,a że fryzjer zrobił nietrwałą fryzurę to trudno,nic w życiu nie jest do końca życia..kolejne farbowanie utrzyma ci kolor na dłużej
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.

Edytowane przez Shira Yuki
Czas edycji: 2013-08-12 o 20:44
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-12, 20:48   #20
demitasse
Raczkowanie
 
Avatar demitasse
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 396
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

Dzwoniłam i powiedziano mi że szef jednak wraca w czwartek. Mam do niego przyjść i on oceni sytacje, powie co mogło byś powodem tak szybkiego wypłkania się farby itd. Inni fryzjerzy nie maja czas mnie wcisnąć w swoje grafiki, a i tak nie chcieliby się mieszać w prace kolegi.
Już troche zwątpiłam w to czy iść. Ten szef to bardzo pewny siebie człowiek, w towarzystwie mówi się nawet że pewność siebie przeszła mu w zadufanie.
Obawiam się że jego ocenienie sytacji skończy się na tym że wymyśli coś w stylu to normalne itd. Mi zrobi się głupio i na tyle.
A kupiłam nawet przed pierwszym myciem głowy cały zestaw kosmetyków LOreal Vitamino Color żeby kolor był trwalszy. O kant to wszystko potłuc.

No i szybciej się spłukuje na rozjaśnianych farba to fakt.
Tylko gdybym myła glowe każdego dnia to bym tego koloru nawet tydzień cały nie miała. Farba za 300zł na 6 dni ?
__________________
demitasse-e.blogspot.com - bawię się
demitasse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 21:04   #21
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

Wiem, co masz na myśli. Przez dwa lata korzystałam z usług renomowanego, cholernie drogiego zakładu fryzjerskiego. Szef tak bardzo obrósł w piórka na fali popularności, że nie przyjmował żadnej reklamacji a na krytykę odpowiadał, ze : "cieniowanie jest niemodne", nawet, jeśli klientka bez tego cieniowania wyglądała jak wyciągnięta z wody Ofelia. Lub nie uznawał krytyki koloru, który położył, bo: ' modne są naturalne kolory", nawet, jeśli na klientce dany kolor wyszedł za ciemny. On wręcz już popadł w samozachwyt i uwierzył we własny geniusz i nieomylność. A kasował jak za zboże za coś, co było wykonane poprawnie ale bez jakiegoś geniuszu kreatywności. Jest mistrzem autoreklamy, więc wiem, że jego zakład cieszy się popularnością. Zwłaszcza wśród nowych klientów bo ci stali z czasem zaczynają pojmować cały mechanizm. Radykalnie mnie to oduczyło bywania w renomowanych salonach.

Mój aktualny fryzjer, pan Łukasz jest naprawdę mistrzem. Jednocześnie człowiekiem bardzo skromnym i normalnym, mimo popularności swojego zakładu. Nigdy nie jest butny i nie wychodzi z pozycji: " Ja wiem lepiej, co dla Ciebie dobre, więc milcz" a po prostu doradza, ustala, zaraz na wejściu bada włos i jego strukturę, zadaje pytania dot. pielęgnacji itp. I nie umawia kilku klientek na jedną godzinę każdą robiąc "w biegu", jak to miało miejsce w tamtym renomowanym salonie. Człowiek idzie w jakość a nie w renomę i ilość. A renomą są stałe klientki, które polecają go nowym. Myślę, że nie trzeba kierować się nazwami wielkich marek. Po prostu popytać koleżanki.
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 21:08   #22
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

dlatego ja fryzjerów omijam szerokim łukiem


autorko, i jak tam?
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 21:18   #23
Marudna Krolewna
Rozeznanie
 
Avatar Marudna Krolewna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 614
Reklamacja u fryzjera ??

na rozjaśnianych ciemna farba zawsze się wypłukuje przy pierwszych dwóch razach dość szybko, nawet przy użyciu dobrej, markowej farby
__________________
marudzę na blogu - o książkach, filmach, marketingu, Łodzi i o tym co mi do głowy przyjdzie
OSTATNI WPIS: Literaci W Przedwojennej Polsce. Pasje. Nałogi. Romanse
zapraszam na marudny FP
Marudna Krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 21:21   #24
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

Cytat:
Napisane przez Emenemka_ Pokaż wiadomość
Ale przecież miałaś rozjaśniane włosy, a na takich jakąkolwiek farbę nałożysz to zachowa się jak szamponetka i się wypłucze..
dokładnie, u mnie po rozjaśnianiu czy farbowałam u fryzjerki czy w domu farba schodziła jak szalona, dopiero po 3-4 farbowaniach kolor zaczął się utrzymywać.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 21:28   #25
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
dlatego ja fryzjerów omijam szerokim łukiem


autorko, i jak tam?

o ile nie musze rozjaśniać,tak ciemne włosy robię sobie sama

możesz kolor poprawiać sama w domu ,a taki odcien uzyskasz dzięki farbie
03110aba54b38ad1f734342a928479a75727ef94_500x500.jpg
P3090015.jpg
syoss-farba-do-wlosow-mixing-color-3-12-amaretto-i-ciemny-braz.jpg

obie wypróbowane
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.

Edytowane przez Shira Yuki
Czas edycji: 2013-08-12 o 21:34
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 06:53   #26
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

Napisz w czwartek, na czym stanęło, ok?
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 08:58   #27
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

Shira Yuki
Feria Preference to świetna farba, farbowałam na czarno ale efekt bardzo dobry, a konsystencja tej farby to klarowny żel, byłam zaskoczona a zarazem uradowana jak to zobaczyłam. Cena 28zł i warta jej. Ma zbyt intensywny zapach ale włosy wyglądają po niej ślicznie.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 09:09   #28
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Shira Yuki
Feria Preference to świetna farba, farbowałam na czarno ale efekt bardzo dobry, a konsystencja tej farby to klarowny żel, byłam zaskoczona a zarazem uradowana jak to zobaczyłam. Cena 28zł i warta jej. Ma zbyt intensywny zapach ale włosy wyglądają po niej ślicznie.
najważniejsze w tych farbach jest to,że nie oszukują kolorów.nie kupujesz ciemnego blondu,czy średniego brązu i nie wyglądasz jak czarny kruk
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 09:50   #29
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

Shira Yuki, ojj niestety raz mi się zdarzyło...

Kiedyś jak miałam baaardzo sprane rude włosy, prawie żółty, zapragnęłąm jasnego brązu.
niestety wyszedł PRAWIE czarny!! Na szczęśćie szybko się spłukał!
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 10:08   #30
padam
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 71
Dot.: Reklamacja u fryzjera ??

jak włosy są rozjaśnione to zawsze farba z nich zejdzie ale jak fryzjerka nie wie co trzeba zrobić żeby to tak szybko sie nie stało to du...a a nie fryzjerka.
padam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.