Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-04, 11:30   #1
martuska150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 121
GG do martuska150
Unhappy

Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(


czes ckochane juz nie wiem co mam zrobic od 2 lat mam problemy z wloskami zaczelo sie jak pamietnego dnia wrzesnia dwa lata temu poszlam sie obciac( mialam wtedy wlosy marzenie proste puszyste dlugie) no i obciela mnie praktykantka:[ nie dosc ze krzywo to krotko i zaczelam wiazac wlosy i uzywac karbownicy i tak przez rok dzien w dzien. Pozniej moje wlosy zaczely wypadac( a mam cieniutki) i sa przyklapniete i kreca sie tak wiecie kazdy w inna strine. Wczoraj bylam u fryzjera i fryzjerka sie zalamala powiedziala ze mi wspolczuje ze mam wloski jak u niemowlaka;/ i obciela mnie bardzi cieniujac i w tym momencie wogole wlosow nie mam;/ wiecie jak wygladam;/?nawet w kucynku mi wylarza a w rozpuszczonych nie da sie wyjsc bo sa tak scieniowane to raz dwa sie chamsko kreca plakalam wczoraj 3 h nie wiem co rboic;((mama mowi ze musze byc cierpliwa i mi odrosna ale ja nie umiem;( caly czas otym mysle;/
martuska150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 13:13   #2
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 719
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

Witam,


Polecam Ci kuracje niestety nie za tania: Vichy Dercos Aminexil SP 94 wersja dla kobiet, cena w aptece to ok 120-130 zl ( 12 ampulek, kuracja musi trwac minimum 3 tygodnie).
http://www.vichy.com/pl/gamme/aminex...il_misite.html

Wspomagajaco wybierz sobie:

Henna Wax- lecznicza maseczka do wlosow zniszczonych, apteka: ok 21 zl (250ml)
Seboradin- cala seria do wlosow cena w aptece ok 12 - 30 zl
olej rycynowy - ok 5 zl
nafta kosmetyczna - ok 5zl
Radical - ale co najwyzej tylko migielka do wlosow ok 12 zl (po szamponie ciezko rozczesac cienkie wlosy)
Tabletki - zapytaj w aptece, rozne rodzaje cena od 15zl do 80 zl

Staraj sie nie uzywac suszarki do wlosow, aby nie przesuszac wlosow.

Proponuje Ci rowniez isc do dermatologa, lekarze maja mozliwosc przepisania silniejszych srodkow na wzmocnienie wlosów.

Wszystko jednak wymaga cierpliwosci i systematycznosci, trwa dosc dlugo, ale warto.

pozdrawiam
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 719 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 13:56   #3
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

hmmmm, nie wiem czy to Cie pocieszy, ale sama mialam taki problem, scinała mnie praktykantka mialam włosy za ramiona , byly takie sobie w układaniu no ale były, a teraz.. praktykantka mi scieła tak mniej wiecej za szyje lekko... troche juz odrosły i ejst lepiej, ale ile ja sie napłakałam z tymi włosami obiecałam ze nie pojde juz nigdy do fryzjera na zadne scinanie..i nie poddam sie w rece praktykantek !!!
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 14:09   #4
guzik
Raczkowanie
 
Avatar guzik
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 94
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

tak, tak, zadne to pocieszenie ale 5 lat temu scieto mi wlosy tak ze wygladalam na chlopca z hitlerjugend a pozniej juz tylko wlosy na 1 cm bo nie bylo innej mozliwosci. Wyszlam z tego ale stracha mam do tej pory. Odrosna.
guzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 14:59   #5
martuska150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 121
GG do martuska150
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

dziekuje kochane ale sily juz nie mam ile ja sie naplakalam jestem zalamana bo moim zdaniem dla kobiety wlosy sa etykieta i nie ukrywajmy daja duzo uroku mama mi tyle probuje wytlumaczyc ze na szczescie wlosy rosna ale to nic nie dajecco do suszarki to niestety musze bo mi sie tak kreca nienaturalnie ze wygladam jak "idz stad i nie wracaj" i musze troche przeprostowac ale troche wilgoci i wygladam tak samo;/ juz mam dosyc teraz niestety chyba ,usze czekac az mi odrosna wyrownam je by nie miec szczepkow bo mam tak scieniowane a uwazam ze przy cienkich wlosach cieniowanie nie jest swietnym pomyslem
martuska150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 15:13   #6
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

.

Edytowane przez 201804200952
Czas edycji: 2018-04-19 o 23:20
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 15:17   #7
martuska150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 121
GG do martuska150
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

Myszi mowie Ci strasznie sie zdenerwowalam mowilam jej to w trakcie ciecia ale ona mowila ze mam zniszczone ale to mogla lekko scieniowac a nie sciachac tak ze najkrotse mam przed ucho;/ a najdluzsze do ramion ;/ wiesz jak wygladam;/?tragedia nawet p odomu chodze ze zwiazanymi
martuska150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-04, 15:26   #8
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

.

Edytowane przez 201804200952
Czas edycji: 2018-04-19 o 23:20
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 15:28   #9
martuska150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 121
GG do martuska150
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

Myszi dziekuje!!wiesz super by bylo gdyby nie szkola...wiesz chusteczki czapski to rozw w domu lub na polu w szkole nie bardzo jeszcze bardziej sie doluje jak widze wszystkih z pieknymi zdrowymi puszystymi wlosami eh ale dziekuje
martuska150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 15:33   #10
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

Wiem jak się czujesz Mnie też już nieraz fryzjerka doprowadziła do płaczu. Raz jedna ścięła mnie o wiele za krótko i w dodatku nierówno...inna zrobiła mi paskudną grzywkę która wogule mi nie pasowała...kolejna za długo trzymała rozjaśniacz na moich włosach czego skutkiem było to że pozbyłam się co najmniej połowy mojej niegdyś bujnej czupryny...a jeszcze inna pani zamiast wyczarować mi na głowie piękny brązowy kolorek wyczarowała kolor zielony . Też przepłakałam wiele godzin nad tymi nieudanymi wyprawami do fryzjera dlatego doskonale Cię rozumiem.

Chyba w tym przypadku nie pozostaje Ci nic innego jak skorzystać z powyższych rad. Myślę że ta kuracja Vichy powinna pomóc ... oraz musisz uzbroić się w cierpliwość ... włosy napewno odrosną
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 15:44   #11
martuska150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 121
GG do martuska150
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

anesia dziekuje, tylko wiesz jak sie czlowiek czuje ktoremu nawet fryzjer wspolczuje;/?i mowi ze ejstem biedna itd;/ to okropne i boli wiesz a to przez wlasna glupote tak mam sama sobie zniszczylam a za bledy sie placi niestety!!poza tym nie wiem czy wroa do swojej kondycji szczerze juz watpie co do odzywek uzywalam roznych i nic i to lepszych a poza tym nie wiem czy sie zgodzicie ale odzywki to chemia to po co moze truc jeszcze wlosy, a raczej w moim przypaku to cos na glowie, nimi
martuska150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-04, 15:53   #12
nula88
Zadomowienie
 
Avatar nula88
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 295
GG do nula88
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

A może sróbuj jak najkrócej ściąć włoski, może mniej będzie widoczne to ścieniowanie?
__________________

nula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 15:55   #13
martuska150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 121
GG do martuska150
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

nula88 kochanie najkrotsze mam przed ucho najdluzsze do ramion to bym musiala sie na chlopaka sciac nie chce a dwa mam kwadratowa twarz nie pasowalo by mi.
martuska150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 16:06   #14
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

Mi kiedyś pomogła Maska do włosów firmy Wella ... tylko że mi pomogła zregenerować bardzo zniszczone włosy ... ale muszę przyznać że stały się też bardziej gęste. Ta maska nazywa się Power Mask.
Jednak nie wiem czy bedzie ona lekiem na Twoje zmartwienia.

Na Twoim miejscu chyba zainwestowałabym w tą kurację Vichy jednak ... na prawdę może okazać się skuteczna

A próbowałaś może jakoś upiąć włosy ? Jakąś taką fantazyjną fryzurkę sobie zrobić ? To zawsze był mój sposób na ukrycie wpadek z włosami
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 16:12   #15
martuska150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 121
GG do martuska150
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

aniesiu nie da sie zbyt bo z wierzchu sa krotkie wloski kurde mowie ci zaraz wyjde z siebie
martuska150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 16:38   #16
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

Martuska 150 przykor mi ajk to czytam , trzymaj sie
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 16:41   #17
martuska150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 121
GG do martuska150
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

czuczenka heh dzieki
martuska150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 16:48   #18
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

Hmm...a może dałoby się natapirować troszkę włosy i wtedy stworzyć jakąś fryzurkę ?

Dobrze wiem jak nieudane wizyty u fryzjera mogą załamać człowieka Ale myślę że jeżeli uzbroisz się w cierpliwość to niebawem wszystko wróci do normy Na szczęście włosy mają to do siebie że odrastają

A pytałaś może jakiegoś dobrego specjalistę o radę w sprawie Twojego problemu? Może ktoś kto się na tym zna będzie w stanie Ci pomóc?

Bardzo chciałabym poradzić Ci coś konkretnego ale niestety nie wiem co Nie miałam nigdy takiego problemu.
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 16:58   #19
martuska150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 121
GG do martuska150
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

aniesia to mile ze chcesz pomoc ale nie ma co-taka prawda...boje sie uzywac odzywek ze do konca zniszcze wosy ta chemia bo mam cieniutkie i wrazliwe.w rozpouszczonych nie wyjde jak zepne w kucyka to mi wylaza;/TRAGEDIA stracilam poczucie wartosci a kiedys bylam na sesjach roznych a teraz??;/ nie wiem czy zdolam byc cierpliwa walczylam z nimi od 2 lat bo od 2 lat mam problemy z sianem i nienaturalynm kreceniem tylko wywiajie sie i puszenie;/ i wiesz dbalam o nie meczylam odzywkami i bylo lepeij i szlam podciac te spalone konce co sie wywijaly( bo mialam krotsze za ucho dluzsze za ramiona i chcialam by mi do rownala do tych za ucho_a ona sciachala i te co byly za ucho to pocieniowala i mam przy glowie wierzchnia warstwe a przy cienkich wlosach wyobraz sboei jak to wyglada i jak sie wywijaja na wszystkie strony.Ale coz cierpliwosc...dluzy wysilek
martuska150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-04, 17:00   #20
Caffe__
Raczkowanie
 
Avatar Caffe__
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 72
GG do Caffe__
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

Wspólczuje Ci bardzo naprawde:/....jedyne z tego dobrego to masz to,ze bedziesz wiedziala ze u fryzjera trzeba stac twardo na swoim i nie dac sie nawet ciut inaczej zorbic niz bys chciala...ja zawsze jak rpsze o scinanie to prosze o dlugosc dluzsza niz mam zamiary bo i tak obcinaja krocej:/ .......moze Cie to nie pocieszy,ale ja tez zostalam strasznie potraktowana....fryzjerka dosłownie spalila mi wlosy rozjasniaczem:/ miałam je białe doslownie białe jak babcia 70letnia:/najlepsze jest to,ze bylam w jednym z najlepszych salonów w moim miescie i zaplacilam gruba kase za ta wizyte i w dodatku uslyszalam "ze tak yo musi byc...kolor zejdzie" co mialo zjesc jak one były biale??wiec zeby dorporwadzic je dojakiegokolwiek koloru normalnego wydalam dodatkowo ponad 100zl na farby:/....i tak mialam zniszczone włosy....ze wstyudzialam sie pokazac na ulicy.....i zorbilam taki sam bład jak Ty bo zaczelam je prostowac zeby były gladsze...no i prostownica je dodatkowo popalila:/ maskaryczne były...jakby mnie prad popiescil:/ na szcescie troszke sie odratowaly (odzywkami)..i odrsoly juz troche...ostatnio bylam tez u fryzjera i tez uslyszalam ze niezole mi pani fryzjerka wloski popsuła:/....Wiec mysle ze jedyne co Ci pozostaje to zaopatrzyc sie przedwszystkim w dobre tabletki jakies witaminy...tak jak wczesniej dziewczyny wspominały......bo napewno cebulki tez masz osłabione i czekac choc wierze ,ze masz ochote je wyrwac z glowy...pocieszjace jest to,ze idzie zima (a nie lato) i bedziesz mogła spokojnie nosic jakies fajne apaszki,czapeczki itp;* musisz sie przyzwyczaic...potrwa to troszke i zobaczysz ze odrosnal....tylko juz ich nie katuj niczym
Caffe__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 17:04   #21
martuska150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 121
GG do martuska150
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

caffe dziekuje, biore skrzyp i czekam choc mnie normalnie szlak trafia(sorry nerwy mi puszczaja) bo sama do tego doprowadzilam a jeszcze ta fryzjerka buuuuuu ale co najlepsze siadlo mi to na psychice strasznie, czego moja mamcia nie rozumie
martuska150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 17:09   #22
Caffe__
Raczkowanie
 
Avatar Caffe__
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 72
GG do Caffe__
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

I wlasnie co do kosmetyków to najlepiej radzilabym prpdukty Vichy...do włosków delikatnych...bo odzywiac je juz nie warto chyba??Sa juz napewno zmeczone calymi drstycznymi zabiegami:/kucp cos do wloskow deilikatnych....
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66192323 najlepiej taki np....i nie susz ich ani nic....ale KONIECZNIE! jakies wtaminy konretnie na wlosyodzywki rob tyle delikatne i naturalne np z zoltyka jaja i miodziku(miod ma wlasciwosci kojace)
Caffe__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 17:12   #23
Caffe__
Raczkowanie
 
Avatar Caffe__
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 72
GG do Caffe__
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

Wiesz co mama to mama...mnie mama tez nie rozumiała...i mi gderała,ze moglam nie byc taka glupia;-) ah te mamay ale mysle ze skrzyp to troszke za malo:/ ja biore skrzyp i on jest raczej uzupelniaczem....mozesz sprobowac takie tabletki konretnie na włosy: inneov.....nie sa tanie..ale spytaj pani farmaceutki w aptece i ona Ci powiem czy beda dobre ja mysle ,ze powinny byc dobre...bo dzialaja na cebulki wlosa.
Caffe__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 17:17   #24
Blondzia
Raczkowanie
 
Avatar Blondzia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 166
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

Martuska, doskonale cie rozumiem... Kiedyś miałam długie, bujne, proste <!> włosy do pasa a teraz?? Później poszłam na ścięcie końcówek i delikatne wycieniowanie do fryzjerki, która dopiero otworzyła zakład... Ściachała mi do łopatek... I nierówno... Więc podcięla jeszcze... I miałam włosy praktycznie do szyi... Ja też sie napłakałam... Nosiłam baseballówkę przez jakiś czas, ale szybko stwierdziłam, że to nie sposób. I zaczęlam łykać Skrzyp i coś tam jeszcze, ale nazwy już nie pamiętam. Pomogło, choć troszkę to trwało. Najważniejsze, że włosy troche odrosły. Mam za łopatki, ale przez mniejszy cięzar zaczęly się niezdarnie falować... Tak więc doskonale cie rozumiem i trzymam kciuki za twoją kurację NIE PODDAWAJ SIE!!!
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje"

Coco Chanel
Blondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 17:20   #25
martuska150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 121
GG do martuska150
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

dziekuje caffe powiem mamie o tych tabletkach.Moja mamcia mi mowi ze nic nie zrobie musze czekac az te najkrotsze odrosna czyli z 8 miesiecy min. i wtedy je podetne na rowno tylko to czekanie gdybym mogla cofnac czas to bylby teraz rok 2003;p i bym nie byla juz taka glupia;( kurde nie wiem co sie dzieje ze mna niby wlosy odrastaja a ja placze i placze mysle i mysle ale dla mnie to meczace tyle czekac i patrzec sie codziennie na siebie
martuska150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 17:30   #26
Caffe__
Raczkowanie
 
Avatar Caffe__
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 72
GG do Caffe__
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

To kwestia przyzwyczajenia....tak mysle,ze za ok 2 tygodnie powinna sprzywykna c do tych włosków...zebys czuła sie w nich lepiej...np kup sobie pare ladnych spinke...i jakies spineczki ladne zeby podpiac te wystajace kosmyki...i odrazu poczujes sie lepiej.....bo napewno beda one lepiej wygladac spiete i ozdobionezeby dodac jeszcze pewnosci siebie ..spraw sobie jakis farny kosmetyk albo cos fajnego sobie zrob ...zeby poprawci jakos samoocene
Caffe__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 17:35   #27
martuska150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 121
GG do martuska150
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

caffe dziekuje: jestes wspaniala i milo slyszec jak ludzie chca dla kogos obcego dobrze dzis to sie niestety rzadko zdarza
martuska150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 17:48   #28
Caffe__
Raczkowanie
 
Avatar Caffe__
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 72
GG do Caffe__
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

Nie ma za co
Caffe__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 18:04   #29
martuska150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 121
GG do martuska150
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

caffe zapraszam na moje gg 1348004
martuska150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 18:20   #30
Hiacynta
Raczkowanie
 
Avatar Hiacynta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: już sama nie wiem skąd ;)
Wiadomości: 429
Dot.: Pomocy!!jestem zalamana:(:(:(:(

proponuje wax, Rigenol, Seboradin szampon i jeszcze maseczke z żółtek (kilka żółtek zmieszać z kilkoma kroplami olejku rycynowego i naftą kosmetyczną tak żeby wyszła papka nałożyć na pół godziny przed myciem i nałożyć worek, czepek lub reklamówke jednorazowa). I jeszcze proponuje spożywać skrzyp, jogurty i marchewke a także pić czasami drożdże



będzie dobrze
__________________
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe.
Hiacynta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.