Pop³aka³am sie z bezradnosci - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz siê trzymaæ tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co ciê interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-03-15, 17:06   #1
ChocoWhite
Zakorzenienie
 
Avatar ChocoWhite
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Centralne biuro uwodzenia :D
Wiadomo¶ci: 4 729
GG do ChocoWhite
Exclamation

Pop³aka³am sie z bezradnosci


Chyba wszystkie moje watki was wkurzaj±. przepraszam. Sytuacja jest taka, ¿e ok. grudnia zaczelam miec bole w ookolicach wyrostka potem ustalo. W ferie wrocil promeniujac na udo. Potem minal. Lekarz mnie badal powiedzial , ze jest ok. W moczu mialam liczne bakterie, ale podobno nie zagra¿aj± mi. Wykryto u mnie te¿ anemie. W t± niedziele wieczorem gor±czka 38. Potem ostra chrypa i odwodnienie, objawy grypy. Bol taki zimny jajnik wyrosteek powrocil promieniujac na pepwk caly bok i okolice ledzwiowe oraz na udo az do kolana.Lekki bol przy siusianiu. Poszlam dzisiaj do tego samego lekarza . Wszytko powiedzialam. Zajela sie tylko moim gardlem nawet nie zbadala brzucha NIC! przepisala kolejne leki jakies na mocz i kaszel... A ja tu cierpie z bolu i niewiem co robc Moja maa z wszystkie leki z 2 miesiecy wydala ponad 300zl a krucho u nas z kasa a leki nic nie dzialaja tata powiedzil ze zobi prywatnie posiew moczu a jak cos to zaplaci za urologa . Mam 15 lt i 52wzrostu jbc . Dajcie wskazówkê BLAGAM ja tu placze bezradna serio!
__________________
nienawidzê patrzeæ na ludzi, którzy byli mi kiedy¶ bliscy, a teraz s± obcy

. .
ChocoWhite jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 17:14   #2
lone bird
Rozeznanie
 
Avatar lone bird
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Far Far Away
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Pop³aka³am sie z bezradnosci

A nie masz mo¿liwo¶ci i¶æ do innego lekarza ? Je¶li nie, to popro¶ mamê, ¿eby z Tob± wesz³a do gabinetu, mo¿e jak doktorka zobaczy kogo¶ doros³ego to przebada Cie porz±dnie. Skoro odczuwasz ból jajnika i masz problemy przy sikaniu, to popro¶ mamê, ¿eby Ciê wziê³a do ginekologa.
__________________


lone bird jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 18:00   #3
kingur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 391
Dot.: Pop³aka³am sie z bezradnosci

Koniecznie musisz i¶æ do innego lekarza. A na lekarkê u której by³a¶ to szkoda s³ów
Id¼ albo do jakiego¶ internisty, albo urologa.
Trzymaj siê i powodzenia!
kingur jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 19:53   #4
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomo¶ci: 3 535
Dot.: Pop³aka³am sie z bezradnosci

a mo¿e ginekolog?
te promieniowania...
id¼ do ginekologa.
Ja maj±c 17lat mia³am okropne bóle w okolicach jajnika... lekarze mnie zbyli... a teraz mam problemy z zaj¶ciem w ci±¿ê. Nigdy siê nie dowiem czy tamto co wtedy siê dzia³o ma wp³yw na obecn± sytuacjê.
__________________
"Potrafiê p³akaæ a po chwili w siebie wierzyæ, mimo do¶wiadczeñ mam cel, aby zwyciê¿yæ"

Szczê¶ciara
LadyMK jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 20:32   #5
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomo¶ci: 1 476
Dot.: Pop³aka³am sie z bezradnosci

Cytat:
Napisane przez ChocoWhite Poka¿ wiadomo¶æ
Chyba wszystkie moje watki was wkurzaj±. przepraszam. Sytuacja jest taka, ¿e ok. grudnia zaczelam miec bole w ookolicach wyrostka potem ustalo. W ferie wrocil promeniujac na udo. Potem minal. Lekarz mnie badal powiedzial , ze jest ok. W moczu mialam liczne bakterie, ale podobno nie zagra¿aj± mi. Wykryto u mnie te¿ anemie. W t± niedziele wieczorem gor±czka 38. Potem ostra chrypa i odwodnienie, objawy grypy. Bol taki zimny jajnik wyrosteek powrocil promieniujac na pepwk caly bok i okolice ledzwiowe oraz na udo az do kolana.Lekki bol przy siusianiu. Poszlam dzisiaj do tego samego lekarza . Wszytko powiedzialam. Zajela sie tylko moim gardlem nawet nie zbadala brzucha NIC! przepisala kolejne leki jakies na mocz i kaszel... A ja tu cierpie z bolu i niewiem co robc Moja maa z wszystkie leki z 2 miesiecy wydala ponad 300zl a krucho u nas z kasa a leki nic nie dzialaja tata powiedzil ze zobi prywatnie posiew moczu a jak cos to zaplaci za urologa . Mam 15 lt i 52wzrostu jbc . Dajcie wskazówkê BLAGAM ja tu placze bezradna serio!

Po pierwszym dodatnim posiewie lekarz stwierdzil ze bakterie ci nie zagrazaja i tyle, czy jednak cos zapisal? bo pozniej piszesz ¿e dosta³as kolejne? Czy posiew by³ powtarzany po wzieciu lekow?
Nie mam sensu robic prywanie posiewu moczu, bo nawet jak ci wyjdzie dodatni, to sama sobie lekow nie wypiszesz - zmien lekarza na kompetentnego, bo z tego co piszesz to ten totalnie cie olewa. A zaniedbadne nerki potrafia po latach dawac naprawde powazne konsekwenecje, lacznie z koniecznoscia przeszczepu
biala17a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Forum plotkowe


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.