Moja kolekcja perfum - część IV - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-21, 22:46   #1471
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Szczerze mówiąc niesamowita kolekcja Nuitblanche mnie zachwyciła, ale i troszkę przeraziła. Po raz pierwszy zobaczyłam wszystkie swoje perfumowe marzenia tak pięknie w jednym miejscu zestawione i przeraziło mnie, że aż tak ich dużo Nie byłam tego świadoma

Edytowane przez Daffodilka
Czas edycji: 2008-08-21 o 23:42
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 00:03   #1472
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Nuitblanche - kolekcja yyy, wogóle pięknie... nie wiem co napisać... cokolwiek nie napisze będzie za mało cuuuuuuuuuudowna kolekcja! Gratuluje Ci
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 00:15   #1473
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Nuitblanche - ogromne gratulacje. Twoja kolekcja, jak do tej pory, chyba jest mi najbardziej bliska, 3/4 Twojej kolekcji uwielbiam. Cudnie, po prostu cudnie!

studentkoAM, Lynn gratuluję Wam ślicznych, słodkich kolekcji
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 06:51   #1474
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Nuit, imponująca kolekcja Piękny zbiór Lutensów
Łączą nas
Cytat:
Napisane przez Nuitblanche Pokaż wiadomość
Hermes Un Jardin en Méditerranée
L'Artisan Tea for Two
L'Artisan Safran Troublant
Bond No. 9 New Haarlem
Z tym, że NH mam w wersji miniaturowej, a ogródek i szafrana - odlewki. W pełnowymiarowym flakonie jedynie T4T.

Gratuluję!
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 07:20   #1475
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Obserwuję ten wątek od dawna. Uwielbiam oglądac wasze kolekcje- są piękne. Pokaże wam moja kolekcję perfum, która ewaluuje ciągle. Zapewne rozpoznajecie buteleczki, ale napiszę co mam
Gratuluję kolekcji. Smakowita jest. Łączy nas sympatia do Wish i Lacoste PF.

Cytat:
Napisane przez Nuitblanche Pokaż wiadomość
Przy okazji inwetaryzacji (do której po części zmotywowała mnie Papuga) porobiłam zdjęcia. Nie są kompletne ponieważ brakuje klasycznej Prady, Presence Mont Blanc, Magie Noire oraz kilku innych, których w tej chwili nie pamiętam.
Normalnie, nie wytrzymałam i policzyłam. Z tym czego brakuje - ponad setka.
Przy tym stanie łączy nas niewiele bo raptem: Gloria, BC, NR, Agent, EdM, The Parfum i COS. Ale poszalałabym tam u Ciebie, oj oj...
I ukradłabym Daim Blond.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 07:24   #1476
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Nuit gratuluję, imponująca kolekcja, widać, że kochasz perfumy prawdziwa pasja co?

Pozostałym dziewczętom również gratuluję wspaniałych zbiorów ukochanych flaszeczek
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 07:31   #1477
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Cytat:
Napisane przez Nuitblanche Pokaż wiadomość
Piękne kolekcje, u każdego znajdzie się coś, na widok czego serce szybciej mi bije... Gratuluje

Przy okazji inwetaryzacji (do której po części zmotywowała mnie Papuga) porobiłam zdjęcia. Nie są kompletne ponieważ brakuje klasycznej Prady, Presence Mont Blanc, Magie Noire oraz kilku innych, których w tej chwili nie pamiętam. Wielcy nieobecni goszczą u mamy, która skwapliwie korzysta z moich zapasów, ostatnio najlepiej ze wszystkiego wchodzą jej paczule (na szczęście - lub nie - upodobania mamy podobne). Dubletów i zapasów na zdjęciach brak Sporo flaszek ze zbioru jest na wylocie (oznaczone * - albo się znudziły, albo rozsądek przemówił, że tyle zapasów robić nie wolno), także gdyby byli chętni do wymian - bez krępacji proszę na pw
Ło matko.A ja z paroma flaszeczkami myślę o obowiązkowym zmniejszeniu ich liczby.Śliczności.
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 07:38   #1478
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Nuitblanche, kolekcja po prostu cu-do-wna Łączy nas 10 pozycji (co przy moim małym zbiorku jest dużym procentem ), a większość perfum, które się u mnie przewinęły masz i Ty.
Serdecznie gratuluję
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 08:00   #1479
Nuitblanche
Rozeznanie
 
Avatar Nuitblanche
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 957
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc niesamowita kolekcja Nuitblanche mnie zachwyciła, ale i troszkę przeraziła. Po raz pierwszy zobaczyłam wszystkie swoje perfumowe marzenia tak pięknie w jednym miejscu zestawione i przeraziło mnie, że aż tak ich dużo Nie byłam tego świadoma
Po północy Twój post miał trochę inną formę, właśnie pisałam do niego odpowiedź i go wcięło, już nie miałam sił na nowo go klecić Zapachy od dawien dawna pełniły w moim życiu ważną rolę, do czasów zerówki rodzina śmiała się, że kwiaciarką zostanę Podstawówka, liceum to Coty, Yves Rocher. Podczas lat studenckich mogłam pozwolić sobie na więcej, z tamtych lat pozostało mi Yvresse, dosłownie - jako butelka i w przenośni - sentymentalnie. Bzika na punkcie perfum zaczęłam uskuteczniać z siedem lat temu, jednak z tamtych czasów pozostało jedynie Eau de Rochas i Yvresse, to one mają status "zakorzenionych" (Rochas bardziej z sentymentu niż właściwości użytkowych ). Ogólnie całe to zbiorowisko ma średnią wieku ok. roku, dwóch. Na chwilę obecną ustabilizowała się, muszę tylko zebrać siły by przesiew zrobić i nie trzymać zapachów, które powinny wylecieć. Dla porównania obejrzyj jak wyglądała kolekcja sprzed roku

Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
Nuitblanche - kolekcja yyy, wogóle pięknie... nie wiem co napisać... cokolwiek nie napisze będzie za mało cuuuuuuuuuudowna kolekcja! Gratuluje Ci
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Gratuluję kolekcji. Smakowita jest. Łączy nas sympatia do Wish i Lacoste PF.


Normalnie, nie wytrzymałam i policzyłam. Z tym czego brakuje - ponad setka.
Przy tym stanie łączy nas niewiele bo raptem: Gloria, BC, NR, Agent, EdM, The Parfum i COS. Ale poszalałabym tam u Ciebie, oj oj...
I ukradłabym Daim Blond.
Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Nuit gratuluję, imponująca kolekcja, widać, że kochasz perfumy prawdziwa pasja co?

Pozostałym dziewczętom również gratuluję wspaniałych zbiorów ukochanych flaszeczek
Cytat:
Napisane przez Zielona30 Pokaż wiadomość
Ło matko.A ja z paroma flaszeczkami myślę o obowiązkowym zmniejszeniu ich liczby.Śliczności.
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Nuitblanche, kolekcja po prostu cu-do-wna Łączy nas 10 pozycji (co przy moim małym zbiorku jest dużym procentem ), a większość perfum, które się u mnie przewinęły masz i Ty.
Serdecznie gratuluję
ivanna, kropka75, Kate30, zielona30, agnysko81 - Dziękuję Wam ślicznie

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Nuitblanche - ogromne gratulacje. Twoja kolekcja, jak do tej pory, chyba jest mi najbardziej bliska, 3/4 Twojej kolekcji uwielbiam. Cudnie, po prostu cudnie!
Szczególnie miło mi to słyszeć z Twoich ust Mariolu Mnóstwo jeszcze do zdobycia, przewąchania, nie poddaję się

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Nuit, imponująca kolekcja Piękny zbiór Lutensów
Łączą nas

Z tym, że NH mam w wersji miniaturowej, a ogródek i szafrana - odlewki. W pełnowymiarowym flakonie jedynie T4T.

Gratuluję!
Mało Homyczku nas łączy ze zdjęć, ale chęci poznawcze mam ogromne, pożądam wielu zapachów z Twojej kolekcji, chociażby Statkusa, Hinoki, wiele by pisać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1 z 20-07-2007.jpg (134,3 KB, 191 załadowań)

Edytowane przez Nuitblanche
Czas edycji: 2008-08-22 o 12:39
Nuitblanche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 08:16   #1480
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Nuit, rewelacyjna kolekcja ale nie dlatego, że liczna (choć nie ukrywam, że robi piorunujące wrażenie ), ale dlatego, że jest najbliższa moim upodobaniom zapachowym - zatem witam zapachową siostrę
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 08:16   #1481
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Cytat:
Napisane przez Nuitblanche Pokaż wiadomość
Kenzo Jungle Tiger
Comptoir Sud Pacifique Amour de Cacao*
Fendi Theorema
Givenchy Organza Indecence
Cacharel Gloria
Narciso Rodriguez For Her
Christian Dior Dolce Vita
Celine Oriental Summer
Nina Ricci Belle de Minuit
Aquolina Pink Sugar
Charles Jourdan The Parfum
Bond No. 9 New Haarlem
Viktor & Rolf Flowebomb edp
Na pierwszy rzut oka na zdjęcia stwierdziłam że niewiele mamy wspólnego, ale jak widać wyżej łączą nas niektóre flakony.
Piękna, bogata kolekcja, różnorodna.
Bardzo podobają mi się zdjęcia, wszystko widać przejrzyście.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 08:21   #1482
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Cytat:
Napisane przez Nuitblanche Pokaż wiadomość
Po północy Twój post miał trochę inną formę, właśnie pisałam do niego odpowiedź i go wcięło, już nie miałam sił na nowo go klecić Zapachy od dawien dawna pełniły w moim życiu ważną rolę, do czasów zerówki rodzina śmiała się, że kwiaciarką zostanę Podstawówka, liceum to Coty, Yves Rocher. Podczas lat studenckich mogłam pozwolić sobie na więcej, z tamtych lat pozostało mi Yvresse, dosłownie - jako butelka i w przenośni - sentymentalnie. Bzika na punkcie perfum zaczęłam uskuteczniać z siedem lat temu, jednak z tamtych czasów pozostało jedynie Eau de Rochas i Yvresse, to one mają status "zakorzenionych" (Rochas bardziej z sentymentu niż właściwości użytkowych ). Ogólnie całe to zbiorowisko ma średnią wieku ok. roku, dwóch. Na chwilę obecną ustabilizowała się, muszę tylko zebrać siły by przesiew zrobić i nie trzymać zapachów, które powinny wylecieć. Dla porównania obejrzyj jak wyglądała kolekcja sprzed roku
Przepraszam Nuit, ale kiedy koło 12,30 się wylogowałaś (kiedyś trzeba iść spać) pomyślałam, że moje pytanie było trochę nietaktowne i może nie chcesz na nie odpowiadać - dlatego zmieniłam post Nie wiedziałam, że jeszcze piszesz - nie widziałam Cię na forum. Tym bardziej dzięki. Rzeczywiście kolekcja sprzed roku trochę się różni od obecnej, ale jak widać gust Ci się nie zmienił, a pasja nie zelżała. Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić co będzie za kolejny rok. Już się cieszę na aktualizację, bo sądzę, że jednak więcej przybędzie niż wyleci
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 08:34   #1483
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Nuit, piękny zbiór, zróżnicowany - patrzę na Twoje zdjęcia, podziwiam i kilku sztuk zazdroszczę nawet wcale nie po cichu i tak mnie dopadło pytanie - czy mając tyle pięknych zapachów z różnych kategorii zapachowych łapie Cię czasem syndrom pustej szafy...?

Piękne masz zapachy - kilka nas łączy (naliczyłam 7), kilka miałam, ale jakoś szczególnie wpadł mi w oczy u Ciebie flakon Extravagance, mam do tego zapachu sentyment i nawet ostatnio przeszła mi przez głowę myśl o małym powrocie...
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 08:56   #1484
lady Vader
Rozeznanie
 
Avatar lady Vader
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 906
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Nuitblanche-chylę czoła,piękna,zróżnicowana kolekcja.Mam prośbę-czy mogłabyś szepnąć słówko o Shocking Schiaparelli?-bardzo mnie ten zapach intryguje i zastanawiam się nad flaszką.
__________________
Some organisms are so good at camouflage they forget they exist.
lady Vader jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 09:03   #1485
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Nuit przepiękna kolekcja. zazdraszczam Ci kilku flakoników....
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 09:10   #1486
Afterburn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 291
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Przejrzałam ostatnie 5 stron i mam oczopląs i zawrót głowyPiękne,różnor odnie,podziwiam i przyznaję że u mnie jest bardzo skromnie-duża rotacja i ciągłe testy.Zobowiązuję sie niedługo wkleić mój mini zbiorek Wiem ze lubicie oglądać tak jak ja.
Afterburn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 09:15   #1487
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Nuit, właśnie przyszło mi do głowy określenie idealnie definiujący Twój zbiorek płynnego szczęścia To kolia z pereł. Jest tu całe mnóstwo przepięknych i wyrafinowanych zapachów, prawdziwych skarbów, których zdobycie jest bardzo trudne. Po prostu perełka na perełce Jestem zachwycona i - tak jak Ci już napisałam - chętnie widziałabym u siebie wiele z Twoich flakoników

Na koniec pytanie-prośba Czy mogłabym prosić o opis Twoich wrażen z Watch'a, Patchouli i Royal Muska Micallef'a ? Ostatnio mam ogromną jazdę na Micallefa za sprawą ich cudownego Notee Vanille, Vanille Aoud i Gaiaca...
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 09:36   #1488
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Nuit, jeju Twoje flaszki robią niesamowite wrażenie. Piękny zbiór, pięknie i czytelnie wyeksponowany


Łączy nas 9 flaszek:

Serge Lutens Chergui
Serge Lutens Ambre Sultan
Salvador Dali Le Roy Soleil
Fendi Theorema
Givenchy Organza Indecence
Cacharel Gloria
Cartier Must (perfumy)*
Donna Karan Black Cashmere
Bond No. 9 New Haarlem


Bardzo bym sobie życzyła żeby połączyło nas więcej



tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 11:12   #1489
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Cytat:
Napisane przez Nuitblanche Pokaż wiadomość
Piękne kolekcje, u każdego znajdzie się coś, na widok czego serce szybciej mi bije... Gratuluje

Śliczna kolekcja. Większości zapachów jeszcze nie znam, ale flakoniki prezentują się pięknie

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość

studentkoAM, Lynn gratuluję Wam ślicznych, słodkich kolekcji
Dziękuję

Kropka75- dziękuję bardzo
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 12:58   #1490
Nuitblanche
Rozeznanie
 
Avatar Nuitblanche
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 957
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Nuit, piękny zbiór, zróżnicowany - patrzę na Twoje zdjęcia, podziwiam i kilku sztuk zazdroszczę nawet wcale nie po cichu i tak mnie dopadło pytanie - czy mając tyle pięknych zapachów z różnych kategorii zapachowych łapie Cię czasem syndrom pustej szafy...?

Piękne masz zapachy - kilka nas łączy (naliczyłam 7), kilka miałam, ale jakoś szczególnie wpadł mi w oczy u Ciebie flakon Extravagance, mam do tego zapachu sentyment i nawet ostatnio przeszła mi przez głowę myśl o małym powrocie...
Pusta szafa?? Nigdy. Znudzenie, przesycenie, monotonia (z przymrużeniem oka ) owszem. Ale nie pusta szafa. A Extravagance to dobry pomysł na ciepły czas

Cytat:
Napisane przez lady Vader Pokaż wiadomość
Nuitblanche-chylę czoła,piękna,zróżnicowana kolekcja.Mam prośbę-czy mogłabyś szepnąć słówko o Shocking Schiaparelli?-bardzo mnie ten zapach intryguje i zastanawiam się nad flaszką.
Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
Nuit przepiękna kolekcja. zazdraszczam Ci kilku flakoników....
Podziękowali Shocking to łyżka ociekająca z gęstego miodu. Słodycz dużego kalibru, ale jak najbardziej pozytywna.

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Nuit, właśnie przyszło mi do głowy określenie idealnie definiujący Twój zbiorek płynnego szczęścia To kolia z pereł. Jest tu całe mnóstwo przepięknych i wyrafinowanych zapachów, prawdziwych skarbów, których zdobycie jest bardzo trudne. Po prostu perełka na perełce Jestem zachwycona i - tak jak Ci już napisałam - chętnie widziałabym u siebie wiele z Twoich flakoników

Na koniec pytanie-prośba Czy mogłabym prosić o opis Twoich wrażen z Watch'a, Patchouli i Royal Muska Micallef'a ? Ostatnio mam ogromną jazdę na Micallefa za sprawą ich cudownego Notee Vanille, Vanille Aoud i Gaiaca...
Zmieniam kolory z zażenowania... Odezwę się na pw w sprawie zapachów

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Nuit, jeju Twoje flaszki robią niesamowite wrażenie. Piękny zbiór, pięknie i czytelnie wyeksponowany


Łączy nas 9 flaszek:

Serge Lutens Chergui
Serge Lutens Ambre Sultan
Salvador Dali Le Roy Soleil
Fendi Theorema
Givenchy Organza Indecence
Cacharel Gloria
Cartier Must (perfumy)*
Donna Karan Black Cashmere
Bond No. 9 New Haarlem


Bardzo bym sobie życzyła żeby połączyło nas więcej



Tymeno, nawet nie wiesz jak mocno ja bym sobie tego życzyła. Apetyt rośnie w miarę jedzenia

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Nuit, rewelacyjna kolekcja ale nie dlatego, że liczna (choć nie ukrywam, że robi piorunujące wrażenie ), ale dlatego, że jest najbliższa moim upodobaniom zapachowym - zatem witam zapachową siostrę
Jak niedługo ktoś przypuści abordaż na moje paczule to będę wiedziała gdzie szukać

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Na pierwszy rzut oka na zdjęcia stwierdziłam że niewiele mamy wspólnego, ale jak widać wyżej łączą nas niektóre flakony.
Piękna, bogata kolekcja, różnorodna.
Bardzo podobają mi się zdjęcia, wszystko widać przejrzyście.
Blue rzeczywiście niewiele mamy wspólnych zapachów, ale łączą nas te najlepsze z najlepszych
Nuitblanche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 13:11   #1491
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Nuit, az mi oczy wyszły na widok Twoich skarbów. Zaciągnęłam nawet męża przed komputer, żeby zobaczył ile inni mają perfum i że ja tak dużo wcale nie mam
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 13:35   #1492
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Cytat:
Napisane przez Nuitblanche Pokaż wiadomość
Przy okazji inwetaryzacji (do której po części zmotywowała mnie Papuga) porobiłam zdjęcia.
Serio ja? W takim razie duma i radość mnie rozpiera

Nocko, co tu dużo gadać - nieziemsko jest. Zdycham z zachwytu.
Oszałamia trochę ilość płynu, ale po pierwszym szoku czułabym się wśród nich jak ryba w wodzie.

Jak zwykle przy kolekcjach, które memu sercu są bliskie, pobawię się w księgowego. Łączą nas:

Prada EdP
Serge Lutens Borneo 1834
Serge Lutens Daim Blond
Serge Lutens Rousse*
Serge Lutens Un Bois Vanille
Fendi Theorema
Guerlain Shalimar edp
Givenchy Organza Indecence
Cacharel Gloria
Cartier Must (perfumy)*
Narciso Rodriguez For Her
Agent Provocateur Agent Provocateur
Christian Dior Dolce Vita
Mauboussin Mauboussin edp
Mauboussin Histoire d'Eau
Nina Ricci Belle de Minuit
Diptyque Tam Dao
Diptyque Philosykos
Hermes Un Jardin en Méditerranée
Hermes Eau Des Merveilles
Lubin Idole de Lubin
L'Artisan Tea for Two
M. Micallef Gaiac
Heeley Cardinal
Comme des Garcons Incense: Avignon
Comme des Garcons Incense: Zagorsk

Czyli - ha! - prawie cała moja kolekcja!

A marzą mi się:
Serge Lutens Chergui
Costume National Scent
M. Micallef Watch
Comme des Garcons Red: Palisander
Comme des Garcons Incense: Ouarzazate
Comme des Garcons Incense: Kyoto
Comme des Garcons Incense: Jaisalmer
Comme des Garcons 2

i bardzo prawdopodobnie Encens Flamboyant i Patchouli Patch, w sprawie których będę Ci brzęczeć za uszami, bo czeka nas wymianka

Siostro


Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Pokaże wam moja kolekcję perfum, która ewaluuje ciągle.
Sympatycznie, kobieco, uroczo. I na Twoim zdjęciu nawet podoba mi się flakonik L LL
Cytat:
Napisane przez Aszku73 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór.
Mam na imię Agnieszka.
Jestem perfumoholiczką i przedstawiam Wam moją kolekcję
Brakuje w niej jedynie Dolce Vita, na które czekam, ale mam wolny (czyt. samotny) wieczór zatem mogłam swobodnie popstrykać zdjęcia
1. Moje ukochane Hermesy
2. Thierry Mugler
3. Różne różności
4. L'Artisany, Diptyque + Miller Harris
5. Masa próbek (wypadałoby usiąść i zrobic z nimi porządek) + odlewki A'la Figue, Tea for Two, Tam Dao, Fleur de Figuier + Demeterki
6. Zapachy Pana Połówka, brakuje Antidote V&R, które czeka w Poznaniu
Aszku Ależ cudnie, zielono, Hermesowo, soczyście-chrupiąco... Pierwsza fota absolutnie wymiata.

Wspólne mamy:

Śródziemniak
EdM
Agent Provocateur
PFE (bo to wersja ekstremalna jest w ozdobnej fidze?)
Philosykos

a Połówkowe zapachy wyglądają tak rześko, krystalicznie...

Nie da się Twojej kolekcji pomylić z żadną inną. Cudnie jest, gratuluję!
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 13:55   #1493
Nuitblanche
Rozeznanie
 
Avatar Nuitblanche
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 957
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Nuit, az mi oczy wyszły na widok Twoich skarbów. Zaciągnęłam nawet męża przed komputer, żeby zobaczył ile inni mają perfum i że ja tak dużo wcale nie mam
Do męskiego gatunku (tych skrajnych, bo nie mam tu na myśli wizażowych rodzynków) wcale to nie przemawia, przetestowałam. Ten argument nabiera mocy gdy dotyczy ich interesów

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Serio ja? W takim razie duma i radość mnie rozpiera

Nocko, co tu dużo gadać - nieziemsko jest. Zdycham z zachwytu.
Oszałamia trochę ilość płynu, ale po pierwszym szoku czułabym się wśród nich jak ryba w wodzie.

Jak zwykle przy kolekcjach, które memu sercu są bliskie, pobawię się w księgowego. Łączą nas:

Prada EdP
Serge Lutens Borneo 1834
Serge Lutens Daim Blond
Serge Lutens Rousse*
Serge Lutens Un Bois Vanille
Fendi Theorema
Guerlain Shalimar edp
Givenchy Organza Indecence
Cacharel Gloria
Cartier Must (perfumy)*
Narciso Rodriguez For Her
Agent Provocateur Agent Provocateur
Christian Dior Dolce Vita
Mauboussin Mauboussin edp
Mauboussin Histoire d'Eau
Nina Ricci Belle de Minuit
Diptyque Tam Dao
Diptyque Philosykos
Hermes Un Jardin en Méditerranée
Hermes Eau Des Merveilles
Lubin Idole de Lubin
L'Artisan Tea for Two
M. Micallef Gaiac
Heeley Cardinal
Comme des Garcons Incense: Avignon
Comme des Garcons Incense: Zagorsk

Czyli - ha! - prawie cała moja kolekcja!

A marzą mi się:
Serge Lutens Chergui
Costume National Scent
M. Micallef Watch
Comme des Garcons Red: Palisander
Comme des Garcons Incense: Ouarzazate
Comme des Garcons Incense: Kyoto
Comme des Garcons Incense: Jaisalmer
Comme des Garcons 2

i bardzo prawdopodobnie Encens Flamboyant i Patchouli Patch, w sprawie których będę Ci brzęczeć za uszami, bo czeka nas wymianka

Siostro
Wszystko prawda, nic więcej dodawać nie muszę (a motywacja to faktycznie Twój dobry wpływ )


Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Aszku Ależ cudnie, zielono, Hermesowo, soczyście-chrupiąco... Pierwsza fota absolutnie wymiata.

Wspólne mamy:

Śródziemniak
EdM
Agent Provocateur
PFE (bo to wersja ekstremalna jest w ozdobnej fidze?)
Philosykos

a Połówkowe zapachy wyglądają tak rześko, krystalicznie...

Nie da się Twojej kolekcji pomylić z żadną inną. Cudnie jest, gratuluję!
Normalnie... Nie rób kartofla z ogórka!! (tfu! ogródka się znaczy )
Nuitblanche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 13:55   #1494
iwona-jk
Wtajemniczenie
 
Avatar iwona-jk
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 383
GG do iwona-jk
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Nuitblanche, jestem pod wrażeniem Twojej kolekcji. Piękna jest, gratuluję . Ogrom wspaniałości...
__________________
Poszukiwałam korka do Mystery NC.
Znalazłam na All- korek z prawie pełnym flakonem

iwona-jk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 14:00   #1495
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Cytat:
Napisane przez Nuitblanche Pokaż wiadomość
Normalnie... Nie rób karofla z ogórka!! (tfu! ogródka się znaczy )
Tylko nie ogórka!
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 14:16   #1496
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Cytat:
Napisane przez Nuitblanche Pokaż wiadomość
Zmieniam kolory z zażenowania... Odezwę się na pw w sprawie zapachów
Zażenowania, no coś Ty ?
Na Pw pobiegłam, że mało nóg nie połamałam
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 14:42   #1497
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Nuit - moje najwyższe uznanie

Co do mnie to jak obejrzałam taaaakie kolekcje zrobiłam rachunek sumienia i stwierdziłam, że nie ma się czym chwalić:

Pełnowymiarowe flaszki:
Fleurs d'Oranger S Lutens
Angel EDP T Mugler
Angel Violette T Mugler
WoodCoffee CdG
Safran Troublant L'Artisan
Rose Kashmirie Les Parfums de Rosine
La Rose de Rosine
Safari
Ogrdek Nilowy Hermes (w drodze)
Chene S Lutens (w drodze)

Odlewkolandia:
TamDao 10 ml
Philosykos 10 ml
Heliotrope ETRO 10 ml
Poison Dior 5 ml
Miel de Bois S Lutens 10 ml
Ambre Russe (w drodze) 20 ml

Fotki załączę jak tylko naprawię aparat i doleci reszta skarbów
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 14:52   #1498
luckytwist
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Arrow Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Nuitblanche- piękna kolekcja. Wyważona, w świetnym guście. Zapachy idealnie się uzupełniają. Widać, że perfumy to twoja pasja. Kolekcja daje Twój obraz i przekazuje go nam. Gratuluję.
luckytwist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 15:12   #1499
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

no, pora zrobic rachunek sumienia, bo dawno go u mnie nie bylo

oto, co obecnie posiadam w swoich zbiorach:

1. Euphoria CK (100ml)
2. Hypnose eau leggere (50)
3. Desnuda Ungaro (75)
4. Clinique Happy to Be (50)
5. Escada Island Kiss (75)
6. Aigner Too Feminine (70)
7. Paris Hilton, Paris Hilton (80)
8. Princess Vera Wang (60)
9. I Love Love Moschino (100)
10. Cool Water Happy Summer (100)
11. Davidoff Echo (50)
12. Comma! (25)
13. Splendor EA (70)
14. Lolitka EDP (70)
15. Miss Dior Cherie (85)
16. Ming Shu YR (50)
17. Baby Doll (90)
18. Noix de Coco YR (70)
19. mgielka White Musk TBS (100)
20. Hot Couture Givenchy (80)
21. Perry Ellis (50)
22. L'air du Temps NR (80)
23. Sun Moon Stars (25)
24. Joop! Femme (90)
25. L'eau D'issey (80)
26. Cerruti 1881 (20)

z tym, ze pozycje od 20 do 26 obecnie chetnie zamienie na inne marzenia, ale nikt ich nie chce

czy to juz choroba
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 15:22   #1500
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Lalesiu mamy wspólnych kilka zapachów: Euphorię, Desnudę, I love love, Lolite EDP, Miss Dior Cherie, Baby Doll, Hot Couture, kokos YR kiedyś miałam, ciekawi mnie z kolei po opisach Too Feminine, ale nigdzie próbek nie ma, ani małych pojemności.
Pięknie u Ciebie, gratuluję.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.