Czy każda z was depiluje? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Usuwasz włoski z miejsc intymnych?
Tak 2 600 86,24%
Nie 415 13,76%
Głosujący: 3015. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-03, 21:15   #211
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Zgadzam się z Tobą Od początku śledzę ten watek i wiesz, na początku myślałam, że chyba założycielce wątku pomyliło sie pytanie Jak to, ''czy każda z nas depiluje''...? Myślałam, że miało być'' czy któraś z Was depiluje''. I tak czytając, czytając zaczęłam się dowiadywać szokujacych (dla mnie ) rzeczach: depilowanie w paseczki, wzroki, całości, depilacja rowka między posladkami... Nie udzielałam się, bo to kazdego sprawa, jakie owłosienie sobie usuwa, ale czasami trudno nie zareagować, na określenia w stylu:''jak mozna sie tam nie golić, toi niehigeniczne'', ''nie będę chodzić z takim buszem'', itp. Przykro się robi... Ja mam dość cięty język, ale zawsze wiem, gdzie jest granica taktu, wiem, co powiedzieć, a czym mogę sprawić przykrość, chociaż oczywiscie również popełniam gafy Ale wolę się tu rzadko wypowiadać, bo jak takie ''dziwadła '' jak my coś powiemy, zaraz podniesie się wrzawa, że oczywiście każdy jest nie wiem jak wyrozumiały, tolerancyjny i niech kazdy robi co chce ale i tak bedą myśleć o nas swoje Teraz jak np. stoję na przystanku patrze na dziewczyny i jestem w szoku jak pomysle, że prawie kazda jest ''tam'' wygolona Myślałam, że to hm...''kaprys'' i ekstrawagancja tylko niektórych, a tu wychodzi na to, że to my jesteśmy ekstrawaganckie Jak to się teraz mówi:naturalne
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 23:23   #212
gosz
Raczkowanie
 
Avatar gosz
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Czy każda z was depiluje?

hihi no w sadzie byly 72 glosy z tego co widze na nie golenie
ja gdzies czytalam ze sa specjalni intymni fryzjerzy ;D
ja tez nie wiedzialam ze niektorzy uznaja to za norme, i w dodatku neguja to co jest normalne
kiedys gadalam z ginekolog o tym i ona jasno powiedziala, ze nie powinnno sie tego robic, bo skora tam nie jest zbyt wrazliwa, a ponadto jest wieksze ryzyko infekcji, otarc itd, nie bez przyczyny ma sie tam wloski
i wlasnie golenie sie tam jest niehigieniczne

ja rozumiem podgolic okolice pachwin do bikini, czy przyciac ale golic zupelnie?
dla mnie np (i tak jakos zostalam wychowana) kobieta bezwlosa tamze wyglada dziwnie, tak jak facet ktory sie tam goli ...
z tymze ja tego nikomu nie bronie, a tu slysze ze jak ktos sie nie goli to jest fu i be
a juz totalni zagial mnie tekst o seksie oralnym (jak pisalam, pierwsze slysze zeby 'srednio' chcieli, na co zreszta jestem zywym dowodem)

a na przyklad od narzeczonego uslyszalam ze jest to chora moda wypromowana przez playboya

ja rozumiem ze plywacy musza sie golic na calym ciele zeby oplyw zwiekszyc ;D
ale absurdem jest ustalenie ze miejsca intymne maja byc tam golone i uznanie tego za norme
gosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 07:51   #213
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Nic dodać, nic ująć Ja również czytałam, że golenie tych miejsc jest nienajlepszym pomysłem, własnie ze względu na zwiększoną mozliwość podraznień i infekcji, bo przecież włoski chronia miejsca intymne przed kuerzem i bakteriami(spadek po jaskiniowcach). Ale nie przyszło mi do głowy krytykować(jak niektóre Wizażanki) osób, które nie hołdują tej...eee... ''modzie''Uważam, ze lepij milczeć niż wypowiadać TAKIE stwierdzenia...
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 15:18   #214
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Czy każda z was depiluje?

ja sobie gole. czasem zostawiam paseczke a czasem robie pas startowy
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 15:23   #215
littledevil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Venus
Wiadomości: 177
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Cytat:
Napisane przez gosz Pokaż wiadomość
bzdura totalna,
sypialam z 5 facetami i zaden bynajmniej zniesmaczony nie byl, co wiecej na przyklad moj TZ jak i wielu moich kumpli uwaza za niesmaczne i nieestetyczne wlasnie golenie sie tam na zero - w koncu wola isc do lozka z normalna kobieta a nie plastikiem z ckm-u, sorry

pachy i nogi to jest rzecz obowiazkowa ma sie rozumiec
ale miejsce intymne to juz dla mnie glupia fanaberia
tymbardziej ze na zdrowie to nikomu nie wyjdzie

tak samo, jak odrzuca mnie mysl o goleniu sie TAM, tak samo odstreczaja golacy sie TAM i na klacie faceci
czyli mam rozumiec ze jezeli ktos sie TAM goli jest plastikiem z ckm-u
littledevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 15:27   #216
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Cytat:
Napisane przez littledevil Pokaż wiadomość
czyli mam rozumiec ze jezeli ktos sie TAM goli jest plastikiem z ckm-u
Nie.

Wydaje mi się, że źle zrozumiałaś tę wypowiedź.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 15:58   #217
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Cytat:
Napisane przez Nati02 Pokaż wiadomość
Nie.

Wydaje mi się, że źle zrozumiałaś tę wypowiedź.
Tak, zrozumiala zle, ale to tak zabrzmialo.
Ja nie uwazam ze niehigieniczne jest niegolenie sie tam albo golenie sie. to przeciez indywidualna sprawa. nie staniemy sie lepsze jesli bedziemy mialy wygolone , czy owlosione, to nic nie zmieni-bedziemy takimi samymi kochankami, nie staniemy sie lepsze w lozku czy poza nim. A nasi partnerzy bez wzgledu na ansze owlosienie beda nas tak samo kochac i podziwiac nasze ciala.
ja lubie byc ogolona, nie mowie ze na zero, roznie. Ale lubie. Co nie znaczy ze nie wyobrazam sobie tam miec wiecej wloskow, i co najwazniejsze-nie uwazam tez, ze dziewczyny ktore nie gola sie tam sa gorsze czy lepsze od innych.Nie uwazam tez ze ogolona/owlosiona, wyglada niehigienicznie lub nienaturalnie. Bo przeciez higiena nie od tego zalezy Najlepszym rozwiazaniem dla kazdej z nas jest to, zeby czuc sie swietnie w swoim ciele -owlosinym badz nie-to nie ma znaczenia.Pozdrawiam.
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-05, 08:29   #218
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Niektóre słowa są miłe...
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 09:31   #219
kasieńka:)
Rozeznanie
 
Avatar kasieńka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 655
Wink Dot.: Czy każda z was depiluje?

Dla mnie depilacja miejsc intymnych jest czymś naturalnym tak jak golenie nóg czy pach Zdzwiły mnie wypowiedzi, że jeśli się depiluje to można szybciej złapać infekcje bo rozmawiając z moją panią ginekolog i myśląc swoim tokiem rozumowania nasuneło mi się coś całkowicie odwrotnego. Bo... jeśli nie ogolimy się pod pachami to się bardziej pocimy... i właśnie w tedy, we włoskach mają siedlisko bakterie. Więc wydaje mi się rownież, że i w intymnych włoskach bakterie mają lepsze warunki do rozwijania się. Tak jak ja uważa moja pani ginekolog. Nie wyobrażam sobie bym mogła się "tam" nie golić. ALe to kwestia przyzwyczajenia. Co do "plastików z ckm-u"... to przytocze Wam pewną historie. Byłam kiedyś na plaży. Pewna niewiasta uważała,że depilacja nie jest konieczna bo... miała jasny strój kąpielowy a z dolnej części bikini wystawały jej łoniaki... Po wysuchaniu komentarzy na jej temat od zupełnie nie znajomych meżczyzn leżących nie daleko mnie stwierdziłam że wole być plastikową lalą z ckm-u niż słyszeć takie komentarze na swój temat. Pozdrawiam
__________________



kasieńka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 21:06   #220
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Ale co innego depilacja wystających spod bielizny czy kostiumu włosków, a co innego golenie na łyso
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 21:59   #221
Suzi_Sun
Rozeznanie
 
Avatar Suzi_Sun
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 522
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Sovilo- przepraszam jesli Cie faktycznie urazilam tym zdaniem a propos naturalnosci i tego "podobno". Nie chodzilo mi o to zebys sie poczula jak dziwolag, tylko nie wiem faktycznie jaki procent mezczyzn preferuje tam wlosy a jaki nie.I czy ma to znaczenie dla nich w czasie sexu. I to czy golimy sie tam wynika z mody i ataku zewszad coraz to nowszych preparatow na wloski z okolic bikini, ktore (jak krzycza gazety i reklamy) nalezy usowac. I tu nie chodzi o jakis atak na osoby ktore tego nie robia,tylko bardziej chyba o zdziwienie,bo skoro takie oczywiste stalo sie golenie nog czy pach,regulowanie brwi czy pozbywanie sie wasika,to czemuz by okolice bikini mial pozostac takie naturalne i nietkniete? W koncu jakby nie bylo to tez jakas tam estetykajest ,pozadana przez nas samych czy tez partnera.Podsumowujac jest to sprawa indywidualna, ale osoby przeciwne zamiast pisac ze sie niektorym pokopalo w glowach(przez ogolenie sie tam) tez nie maja zdrowego podejscia. Od razu zanegujmy wszsytko-makijaz,trend szczuplej sylwetki,tipsy,farby do wlosow itp czym faszeruja nas media, badzmy piekni i naturalni.Jak nas Bog stworzyl.
Suzi_Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 14:43   #222
shinsa
Rozeznanie
 
Avatar shinsa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 595
Dot.: Czy każda z was depiluje?

tak i nie wyobrazam sobie inaczej. niee nie przez media, dla wlasnej wygody, bo tak lepiej sie czuje. I chyba mniejszosc podnieca busz niz zadbana gladka pipka o ile straszne kropki nie dopadna po goleniu
__________________
Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : )

Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.
shinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 17:07   #223
Medżi_86
Raczkowanie
 
Avatar Medżi_86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 435
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Ja sie golę do "zera" i bardzo mi to odpowiada.Czasami zrobię paseczek.Zawsze golilam sie maszynkami ale teraz sie przerzuciłam na krem do depilacji Tanita i jestem bardzo zadowlolona

Nie wyobrażam sobię,że miała bym miec tam "chaszcze"...ze względu na mnie,nie podoba mi sie to i tyle
__________________
"Ja wiem, że lepiej byłoby nie czuć nic,
albo cofnąć czas (...)"





Medżi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 20:11   #224
shinsa
Rozeznanie
 
Avatar shinsa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 595
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Cytat:
Napisane przez Medżi_86 Pokaż wiadomość
Ja sie golę do "zera" i bardzo mi to odpowiada.Czasami zrobię paseczek.Zawsze golilam sie maszynkami ale teraz sie przerzuciłam na krem do depilacji Tanita i jestem bardzo zadowlolona

Nie wyobrażam sobię,że miała bym miec tam "chaszcze"...ze względu na mnie,nie podoba mi sie to i tyle
a ile masz gladka od Tanity?
ja najczesciej pensetką, chodziaz trzeba sie nameczyc i to sporo, ale doszlam do wprawy, a efekt utrzymuje sie hmm ponad tydzien, czasem dluzej jesli wyrwie sie ladnie. Tez zero, paseczki mi krzywo wychodza
__________________
Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : )

Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.
shinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 20:44   #225
Medżi_86
Raczkowanie
 
Avatar Medżi_86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 435
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Cytat:
Napisane przez shinsa Pokaż wiadomość
a ile masz gladka od Tanity?
ja najczesciej pensetką, chodziaz trzeba sie nameczyc i to sporo, ale doszlam do wprawy, a efekt utrzymuje sie hmm ponad tydzien, czasem dluzej jesli wyrwie sie ladnie. Tez zero, paseczki mi krzywo wychodza
Po Tanicie włoski mi odrastaja troche wolniej niż po maszynce... Ale po maszynce mialam straszne podraznienia,dlatego przerzuciłam sie na krem,po ktorym podrażnień nie mam.

Probowalam penseta i musze przyznać,że podziwiam Cie,bo ja to sie poplakalam z bólu Ale za to mialam spokoj na jakis czas z wloskami

A paseczki tez mi krzywo wychodza Ha,ha
__________________
"Ja wiem, że lepiej byłoby nie czuć nic,
albo cofnąć czas (...)"






Edytowane przez Medżi_86
Czas edycji: 2006-09-07 o 09:09
Medżi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 13:29   #226
shinsa
Rozeznanie
 
Avatar shinsa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 595
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Cytat:
Napisane przez Medżi_86 Pokaż wiadomość
Po Tanicie włoski mi odrastaja troche wolniej niż po maszynce... Ale po maszynce mialam straszne podraznienia,dlatego przerzuciłam sie na krem,po ktorym podrażnień nie mam.

Probowalam penseta i musze przyznać,że podziwiam Cie,bo ja to sie poplakalam z bólu Ale za to mialam spokoj na jakis czas z wloskami

A paseczki tez mi krzywo wychodza Ha,ha
bo do pensetki wloski nie moga byc za dlugie bo wtedy rzeczywiscie boli za krotkie tez nie moga bo ciezko wychodza, a jak sa takie w sam raz to idzie raz dwa, chyba kwestia przywyczajenia no coz na laser a nawet na kosmetyczke mnie nie stac to trzeba sobie samej radzic dla mnie bez sensowne jest golenie sie zwykla golarka w tych miejscach bo odrasta juz na drugi dzien i kluje do tego podrazenia, a najgorsze sa wrastajace wloski tez sie zdaza. Oj chcialabym sie tego pozbyc raz na zawsze w prawie kazdej czesci ciala
__________________
Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : )

Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.
shinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 13:52   #227
Medżi_86
Raczkowanie
 
Avatar Medżi_86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 435
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Cytat:
Napisane przez shinsa Pokaż wiadomość
Oj chcialabym sie tego pozbyc raz na zawsze w prawie kazdej czesci ciala
Ja bym sobie zostawiła tylko na głowie,rzęsy i brwi A z resztą bym sie rozprawila raz na zawsze A na laser tez mnie nie stac Moze kiedys...
__________________
"Ja wiem, że lepiej byłoby nie czuć nic,
albo cofnąć czas (...)"





Medżi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 14:27   #228
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Cytat:
Napisane przez gosz Pokaż wiadomość
bzdura totalna,
sypialam z 5 facetami i zaden bynajmniej zniesmaczony nie byl, co wiecej na przyklad moj TZ jak i wielu moich kumpli uwaza za niesmaczne i nieestetyczne wlasnie golenie sie tam na zero - w koncu wola isc do lozka z normalna kobieta a nie plastikiem z ckm-u, sorry

pachy i nogi to jest rzecz obowiazkowa ma sie rozumiec
ale miejsce intymne to juz dla mnie glupia fanaberia
tymbardziej ze na zdrowie to nikomu nie wyjdzie

tak samo, jak odrzuca mnie mysl o goleniu sie TAM, tak samo odstreczaja golacy sie TAM i na klacie faceci
Dokładnie.Mnie zszokował ten wątekSorry,ale nie jestem plastikiem i się nie depiluję w miejscach intymnych i na rękach.Mojemu chłopakowi to nie przeszkadza.O ile wiem to jeszcze nie był z taką dziewczyną,która by się depilowała.Moje przyjaciółki też to zszokowało.
To nie ma nic wspólnego z higieną!Owłosienie naturalne jest czymś normalnym,a nie wynarurzeniem
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 14:27   #229
Kurczeeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 185
Dot.: Czy każda z was depiluje?

pozdr,

Edytowane przez Kurczeeli
Czas edycji: 2012-02-23 o 15:21
Kurczeeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-07, 14:32   #230
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Czy każda z was depiluje?

zawsze uzywam depilatora w kremie Veet i jestem bardzo zadowlona z efektu
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 14:40   #231
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Czy każda z was depiluje?

No proszę, ujawniają się dziewczyny, które tego nie robią
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 14:45   #232
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Ale kontrowersyjny wątek
Niech każdy ma między nogami taką fryzurkę jaką chce. Może być busz, może irokez, a może nawet kojak, ale niech nie narzuca swojego zdania innym.
Nie zgodzę się jedynie, że jest to kwestia higieny, bo od higieny jest woda i mydło
Studentów położnictwa uczą, że zdrowiej jest włosy posiadać, bo to chroni przed bakteriami i mikro-ranki też mogą sprzyjać infekcjom, ale jeśli ktoś dba o siebie, to chyba jednak nic mu nie grozi
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 14:57   #233
Kurczeeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 185
Dot.: Czy każda z was depiluje?

:d

Edytowane przez Kurczeeli
Czas edycji: 2012-02-23 o 15:13
Kurczeeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 14:59   #234
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Czy każda z was depiluje?

No oczywiście mydłem specjalnie do tego celu przeznaczonym
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 15:22   #235
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Kurczeeli
Superowy avatarek
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 16:06   #236
Medżi_86
Raczkowanie
 
Avatar Medżi_86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 435
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Do Kaledonii i Gosz

Ale to,że ktoś sie depiluje tam z wlasnych powodow to nie znaczy,że jest plastikiem!!!...Wcale nie uważam sie za plastikową lale z CKM-u.Glupie stereotypy i tyle! Tak samo ja bym mogla powiedzieć o niegolących sie laskach,że są takie i takie...Ale szanuje poglady innych i nie szufladkuje ludzi,a zwlaszcza pod takim wzgledem...
__________________
"Ja wiem, że lepiej byłoby nie czuć nic,
albo cofnąć czas (...)"






Edytowane przez Medżi_86
Czas edycji: 2006-09-08 o 16:02
Medżi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 16:46   #237
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Czy każda z was depiluje?

ja golę się, bo obrzydzają mnie włosy podczas miesiączki i wogóle mnie obrzydzają, ale to moja opinia i rozumiem, że niektórym onie nie przeszkadzają
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 15:39   #238
shinsa
Rozeznanie
 
Avatar shinsa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 595
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
No proszę, ujawniają się dziewczyny, które tego nie robią
ale jest ich zdecydowana mniejszosc
popieram medżi, dziewczyny ktore sie gola to plastiki, haha, a te co sie nie gola to kto w takim razie? sredniowieczne kobiety? boze jak zawsze wszyscy szufladkuja, ja gole sie bo nienawidze wlosow, i rowniez obrzydzaja mnie, i czuje sie w nich malo atrakcyjnie
__________________
Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : )

Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.
shinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 16:03   #239
Medżi_86
Raczkowanie
 
Avatar Medżi_86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 435
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Cytat:
Napisane przez shinsa Pokaż wiadomość
dziewczyny ktore sie gola to plastiki, haha, a te co sie nie gola to kto w takim razie? sredniowieczne kobiety?
RacjaTo ja juz wolę być tym plastikiem
__________________
"Ja wiem, że lepiej byłoby nie czuć nic,
albo cofnąć czas (...)"





Medżi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 16:31   #240
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Dla mnie w dalszym ciagu to psychologiczne zaprzeczenie własnej kobiecości. Częscią jej są włoski łonowe, piersi, zaokraglone biodra, miesiaczka...z tego również byście zrezygnowały...? Zaznaczam, ze jestem tolerancyjna i z wielką ciekawością śledzę ten wątek
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-05 19:49:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.