Zerwałam z facetem a teraz żałuje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-27, 15:38   #1
ruda887
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5

Zerwałam z facetem a teraz żałuje


Piszę tu bo nie mogę sobie znaleźć miejsca od kilku dni... Pisząc w skrócie- byłam z facetem rok. Różnie nam się układało... Niestety , byłam głupia i pewnego wieczoru się upiłam i z nim zerwałam w rozmowie telefonicznej. On się rozłączył wtedy i nie odzywamy się od siebie od kilku dni. W sumie poszło o pierdołę, a dobrze nam się genaralnie układało, chyba coraz lepiej. Nie wiem czy powinnam to jeszcze ratować i zadzwonić do niego czy już to jest przegrana sprawa? Bo tęsknie za nim cholernie, nie wiem co robić Od paru dni jestem kompletnie rozbita, nie mogę jeść spać i ciagle płaczę. Piszę tu bo liczę na waszą doradę czy zadzwonić bo nic nie tracę czy już wszystko zniszczyłam?

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

A żałuje, że to zrobiłam , poszło o bzdurę. Kocham go i tęsknię za nim bardzo, ale teraz już chyba jest po wszystkim? po jednym telefonie? Czy on jeśli mu naprawdę zalezy to mi to wybaczy? Czy nic nie tracę i skoro ja zerwałam to ja powinnam się teraz odezwać?
ruda887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 16:00   #2
Ivonka0705
Raczkowanie
 
Avatar Ivonka0705
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wien (Austria)
Wiadomości: 43
Dot.: Zerwałam z facetem a teraz żałuje

Tylko nie dzwoń po pijaku

a tak powaznie to oczywiscie, ze zadzwon. Mysle, ze nawet jesli to koniec, to nie powinien odbyc sie w taki sposob.
Ivonka0705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 16:07   #3
leobozenka
Raczkowanie
 
Avatar leobozenka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 197
Dot.: Zerwałam z facetem a teraz żałuje

Cytat:
Napisane przez ruda887 Pokaż wiadomość
Piszę tu bo nie mogę sobie znaleźć miejsca od kilku dni... Pisząc w skrócie- byłam z facetem rok. Różnie nam się układało... Niestety , byłam głupia i pewnego wieczoru się upiłam i z nim zerwałam w rozmowie telefonicznej. On się rozłączył wtedy i nie odzywamy się od siebie od kilku dni. W sumie poszło o pierdołę, a dobrze nam się genaralnie układało, chyba coraz lepiej. Nie wiem czy powinnam to jeszcze ratować i zadzwonić do niego czy już to jest przegrana sprawa? Bo tęsknie za nim cholernie, nie wiem co robić Od paru dni jestem kompletnie rozbita, nie mogę jeść spać i ciagle płaczę. Piszę tu bo liczę na waszą doradę czy zadzwonić bo nic nie tracę czy już wszystko zniszczyłam?

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

A żałuje, że to zrobiłam , poszło o bzdurę. Kocham go i tęsknię za nim bardzo, ale teraz już chyba jest po wszystkim? po jednym telefonie? Czy on jeśli mu naprawdę zalezy to mi to wybaczy? Czy nic nie tracę i skoro ja zerwałam to ja powinnam się teraz odezwać?
Skąd mamy to wszystko wiedzieć? Jeśli żałujesz to zadzwoń, przeproś i z nim o tym porozmawiaj. Zwlekanie z tym na pewno nie działa na korzyść Waszego ewentualnego związku
__________________
01.06.2005
17.10.2015
leobozenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 16:09   #4
ruda887
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Zerwałam z facetem a teraz żałuje

No właśnie bo ta sytuacja została jakby niedokończona, on sie rozłączył nic nie mówiąc... z drugiej strony trochę się boję dzwonić,boje sie jego reakcji. Sadze ,że mu jednak na mnie zalezy bo inaczej by chyba nie zareagował w ten sposob tylko powiedział, że ok możemy zerwać. Szkoda by było jakby to się tak zakończyło, żałuje ,że sie wtedy upiłam i dałam ponieśc emocjom
ruda887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 16:14   #5
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Zerwałam z facetem a teraz żałuje

Dziewczyno, weź odpowiedzialność za ta sytuację. Po pierwsze jemu się należy powiedzenie tego co tu piszesz bo nie potraktowałas go poważnie. Po drugie, kto wie co co on zrobi zamiast płakać i chodowac dumę, zachowaj się jak człowiek i jego też potraktuj jak człowieka. Wszyscy popełniamy błędy. Niezależnie od tego jak to się skończy czegoś się nauczysz.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 16:14   #6
ruda887
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Zerwałam z facetem a teraz żałuje

a jeszcze nie dość ,że z nim zerwałam to się skompromitowałam w jego oczach bo wyszłam na jakas pijaczke ,do tego emocjonalna.. Dotąd nie miałam takich jazd, nie wiem co mi odbiło, ale wtedy ta niepozorna pierdoła tak mnie wybiła z równowagi ze zerwałam... ja to jednak jestem glupia, jednym telfonem wszystko zepsuc na co pracowalismy tyle czasu, jak to sie rozwali to ja nie wiem, chyba sie zalamie do reszty
ruda887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 16:16   #7
leobozenka
Raczkowanie
 
Avatar leobozenka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 197
Dot.: Zerwałam z facetem a teraz żałuje

Cytat:
Napisane przez ruda887 Pokaż wiadomość
No właśnie bo ta sytuacja została jakby niedokończona, on sie rozłączył nic nie mówiąc... z drugiej strony trochę się boję dzwonić,boje sie jego reakcji. Sadze ,że mu jednak na mnie zalezy bo inaczej by chyba nie zareagował w ten sposob tylko powiedział, że ok możemy zerwać. Szkoda by było jakby to się tak zakończyło, żałuje ,że sie wtedy upiłam i dałam ponieśc emocjom
Przestań, zadzwoń i miej to z głowy.
Acha, i nie upijaj się więcej
__________________
01.06.2005
17.10.2015
leobozenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 16:19   #8
ruda887
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Zerwałam z facetem a teraz żałuje

jak zadzwonie to jutro bo dzisiaj wiem, że on jest w pracy do pozna wiec moze i tak nie odebrac. Wiadomo, że tak czy siak czegos mnie to nauczy, ale ja bym baredzo chciala zeby to sie skonczylo dobrze, wiem, że to ja nawalilam wiec ja powinnam sie odezwac, on tego predko nie zrobi bo sie obrazil wyraznie rozlanczajac sie...no nic zobaczymy, mam nadzieje ,ze mi wybaczy jak mu zalezy

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

nie upijam sie czesto, ale wtedy tak wyszlo... no nie wazne, w akzdym razie nigdy mnie nie slyszal takiej pijanej, pewnie teraz sobie pieknie o mnie mysli,
ruda887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 16:19   #9
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Zerwałam z facetem a teraz żałuje

Dziewczyno, nie histeryzuj. Zrób coś. I tak jesteś emocjonalna, ale to normalne. Za to nakrecanie się jest bez sensu, tylko się niepotrzebnie zmeczysz i przy okazji wszystkich dookoła

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2015-02-27 o 16:20
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 16:26   #10
ruda887
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Zerwałam z facetem a teraz żałuje

Zrobię, jutro do niego zadzwonię Bo znając jego jak tego nie zrobie on sie uniesie teraz honorem, bo on taki jest i dupa z tego będzie, on nawet był w stanie zrezygnowac z pracy honorowo więc wątpię żeby teraz coś sam zrobił...W sumie im szybciej to sie wyjaśni tym lepiej, mniej moich nerwów, bo teraz jest najgorzej taki stan niepewności czy my wlasciwie jestesmy razem czy nie bo to zostało takie niedopowiedziane
ruda887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 17:03   #11
Kolor kremowy
Rozeznanie
 
Avatar Kolor kremowy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 868
Dot.: Zerwałam z facetem a teraz żałuje

Zadzwoń jutro i daj znać, co powiedział Wytłumacz mu wszystko, tak jak nam, może zrozumie, że sytuacja wymknęła Ci się spod kontroli
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
A może mu chomik wygryzł enter na klawiaturze? Nigdy nic nie wiadomo. Myślę, że warto napisać, najlepiej poleconym z potwierdzeniem odbioru.
Kolor kremowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 21:46   #12
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Zerwałam z facetem a teraz żałuje

A co tracisz dzwoniąc teraz do niego? Nic! Śmiało dzwoń.
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 23:30   #13
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Zerwałam z facetem a teraz żałuje

Dzwon dzwon i nie odwlekaj tego!
Powiedz mu to wszystko co tu nam napisalas i mysle ze Ci wybaczy
Bedziemy za to trzymac kciuki
Sama nawazylas tego piwa to teraz musisz je wypić
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 08:42   #14
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Zerwałam z facetem a teraz żałuje

Ja miałam podobną sytuację tyle że nie byłam pijana. Doszło do nieporozumienia między nami ja coś sobie nawymyślałam i w emocjach się z nim pokłóciłam o to , nie odzywaliśmy się dwa tygodnie płakałam nie mogłam znaleźć sobie miejsca. Nie wytrzymałam zadzwoniłam, wszystko się wyjaśniło i to że poprostu się nie zrozumieliśmy wtedy, był bardzo obrażony mówił że go zraniłam słowami. Myślałam że w ogóle nie będzie chciał gadać ale wszystko wybaczył .
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 12:23   #15
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Zerwałam z facetem a teraz żałuje

Nie rozumiem Cię, zależy Ci na facecie, uważasz, że źle zrobiłaś po pijaku zrywając, a pytasz się na forum czy jest co ratować? Zadzwoń i się postaraj.
W ogóle zawsze jak czytam na tym forum "upiłam się i zerwałam z chłopakiem, poszło o gupstwo" chce mi się śmiać Jak pieprzysz głupoty po alkoholu i potem tego żałujesz - nie pij. Proste
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 13:18   #16
szachmat23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 162
Dot.: Zerwałam z facetem a teraz żałuje

Cytat:
Napisane przez ruda887 Pokaż wiadomość
Piszę tu bo nie mogę sobie znaleźć miejsca od kilku dni... Pisząc w skrócie- byłam z facetem rok. Różnie nam się układało... Niestety , byłam głupia i pewnego wieczoru się upiłam i z nim zerwałam w rozmowie telefonicznej. On się rozłączył wtedy i nie odzywamy się od siebie od kilku dni. W sumie poszło o pierdołę, a dobrze nam się genaralnie układało, chyba coraz lepiej. Nie wiem czy powinnam to jeszcze ratować i zadzwonić do niego czy już to jest przegrana sprawa? Bo tęsknie za nim cholernie, nie wiem co robić Od paru dni jestem kompletnie rozbita, nie mogę jeść spać i ciagle płaczę. Piszę tu bo liczę na waszą doradę czy zadzwonić bo nic nie tracę czy już wszystko zniszczyłam?

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

A żałuje, że to zrobiłam , poszło o bzdurę. Kocham go i tęsknię za nim bardzo, ale teraz już chyba jest po wszystkim? po jednym telefonie? Czy on jeśli mu naprawdę zalezy to mi to wybaczy? Czy nic nie tracę i skoro ja zerwałam to ja powinnam się teraz odezwać?
jak tak odbija po alkoholu to nie powinno sie pic ale naprawde nie bylo nic na rzeczy ze nawet po pijaku mialas takie mysli??

Odkrec to teraz, mozesz udawac ze nie pamietasz -zartuje Miejmy nadzieje ze facet zrozumie
szachmat23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 13:33   #17
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Zerwałam z facetem a teraz żałuje

zadzwoń i umów się na spotkanie. Dalaś ciała, facet zasługuje by mu to wyjaśnić na żywo. Może nie wszystko stracone
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-28 14:33:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.