**wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) ** - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-24, 18:35   #601
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Cytat:
Napisane przez DsC Pokaż wiadomość
hehe jakie wariatki
dziękuje dziewczynom ktore trzymały kciukki zdałam
Tak myślałam, że będzie dobrze i udało się
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 21:17   #602
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
gratuluje, to teraz tylko swietowac
oo tak tak ...tylko jestem taka zmęczona że nie mam siły świętować ale okazja jeszcze będzie - jak zdam praktyczny hihi

Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
matko jak u Nas dzis potwornie goraco, no po prostu zar leje sie z nieba
u mnie też...dlatego umieram, bo cały dzień chodziłam w tym upale...<mdleje> :P


Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
Kupilam sobie nowe butki
jakie butki ?


Cytat:
Napisane przez Klariska Pokaż wiadomość
DsC gratuluje
Pijemy
Klariska a stawiasz??

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Tak myślałam, że będzie dobrze i udało się
dałam radę...jeden błąd ale jakie akcje były na miejscu to byście padły ze śmiechu ludzie są przezabawni
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 23:01   #603
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

cześc.. mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko jak sie do was przyłącze.. też nie mam przyjaciółki od serca.. mam chłopaka..ale każda z nas wie ze to nie to samo.. dobranoc
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 23:08   #604
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

DsC stawiam po piwie
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 23:20   #605
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

DsC gratuluje!!! Ja na praktycznym prawie spowodowałam wypadek. Ale to ja, na Twoim będzie super

Klariska, sama nie wiem jak to z nią jest. Nakrzyczałam, nagadałam zobaczymy co będzie

Samarelf, niby nie to samo ale przyjaciółka to czasem utrapienie, wiem bo jeszcze mam
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 07:51   #606
margerita007
Raczkowanie
 
Avatar margerita007
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 130
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

DsC Super!!!!!!!!!!!! strasznie się cieszę ale wsumie tak myślałam że sobie poradzisz ...z takim wsparciem<skromny>;D no to jeszcze czekamy na praktyczny
__________________
"Nie patrz na piękność lecz serce człowieka bo serce zostanie a piękność ucieka..."
margerita007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 07:52   #607
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

No i w końcu się dziś wyspałam - hehe do 8,00
Zaraz zmykam nad jeziorko kąpu - kąpu - w końcu trzeba korzystać z pięknej pogody a wieczorem grillek

Miłego dnia dziewczyny
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-25, 08:59   #608
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Cytat:
Napisane przez samaraelf Pokaż wiadomość
cześc.. mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko jak sie do was przyłącze.. też nie mam przyjaciółki od serca.. mam chłopaka..ale każda z nas wie ze to nie to samo.. dobranoc
nie mamy nic przeciwko co do chłopaka...to on jest moim jedynym przyjacielem, nie mam przed nim tajemnic i wiem, że nawet jakbyśmy zerwali ze sobą ich nie zdradzi nikomu a baby? odrazu wszystko wypaplają

Cytat:
Napisane przez Klariska Pokaż wiadomość
DsC stawiam po piwie
okej może być!! tylko kiedy i gdzie?

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
DsC gratuluje!!! Ja na praktycznym prawie spowodowałam wypadek. Ale to ja, na Twoim będzie super
dziękuję no ja myślę, że ja nie spowoduję zagrożenia na drodze chyba stres by mnie już całkowicie zjadł i byłoby po jazdach

Cytat:
Napisane przez margerita007 Pokaż wiadomość
DsC Super!!!!!!!!!!!! strasznie się cieszę ale wsumie tak myślałam że sobie poradzisz ...z takim wsparciem<skromny>;D no to jeszcze czekamy na praktyczny
gdyby nie wy... pewnie bym nie zdała

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Zaraz zmykam nad jeziorko kąpu - kąpu - w końcu trzeba korzystać z pięknej pogody a wieczorem grillek
zazdroszcze...
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 09:13   #609
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Cytat:
Napisane przez DsC Pokaż wiadomość
jakie butki ?
myslalam aby kupic jakies na obcasie, ale z TŻ stwierdzilam ze jak za niedlugo wyjezdzamy to nie pochodze w nich bo vtam nie dosc ze ciagle pada deszcz to jeszcze bedzie sie caly dzien w pracy. No wiec jak pada to stwierdzilam ze kupie jakies pelne. Znalazlam takie fajne biale tylko jak wrocilam do domku, odpoczelam i znowu zmierzylam to stwierdzam ze chyba rozmiar jest ciut za duzy no i musze podjechac pozniej do sklepu zmierzyc mniejsze i najwyzej wymienic. W ogole to kosztowaly na poczatku 99 zl, potem byly przecenione na 59 a ze teraz w sklepie byly juz tylko 4 ostatnie pary to kupilam za bagatela 39 zl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4674.JPG (23,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4675.JPG (17,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4676.JPG (33,3 KB, 3 załadowań)
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 09:57   #610
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

DsC pod koniec wrzesnia w Kielcach?
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 15:49   #611
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Wróciłam z jeziorka opalona a teraz wyruszam na grillka, bo trzeba coś na żołądek wrzucić
Miłego wieczoru, pewnie dopiero jutro do Was zajrzę

Wiem, że będziecie tęskniły ale to tylko parenaście godzin






Ale mi się humorek dziś ujawnił

Buzi

papa




lęcę na karkóweczkę... mniammmm i
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-25, 16:45   #612
margerita007
Raczkowanie
 
Avatar margerita007
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 130
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

kurcze mam dziś troszkę doła ale dam rade:/ ostatnio byłam na imprezie i przekonałam się o prawdziwości pewnego powiedzenia niestety: " najbardziej odczujesz brak pewnej osoby kiedy będziesz przy niej siedzieć i będziesz wiedziała że ona nigdy nie będzie twoja..." kurde trochę bolało bo generalnie poczułam trochę miętę do kolegi <super nam sie gada> tylko że wydaje mi się że on chyba coś startuje do mojej koleżanki i jest mi z tym tak źle ona też byla na imprezie i jak zawsze ją lubilam to tak jakoś nie moglam z nią gadac z tego wszystkiego strzeliłam sobie pare głębszych i chciałam wybiec z tamtąd z płaczem ale trzymałam się dzielnie z miną pokerzysty ael było mi tak cholernie źle kurde chyba jednak przeznaczone mi życie singla nie chciałam o tym pisać mojej przyjaciółce bo ona ostatnio nie ma czasu na takie pierdółki jak sluchanie mnie...wiem że trudno tu coś poradzić i wogóle ale musze sobie to jakoś wybić z głowy kurcze nie myślałam że ja uważana za kogoś kto nigdy nie potrzebuje pocieszenia będę miała doła przez faceta a jednak pozdrawiam WAs i przepraszam że tak truje
__________________
"Nie patrz na piękność lecz serce człowieka bo serce zostanie a piękność ucieka..."
margerita007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 17:34   #613
berethalia
Raczkowanie
 
Avatar berethalia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 484
GG do berethalia
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

margerita007 nie przejmuj sie zanjdziesz jeszce chlopca lepszego i tez bedzie ci sie z nim dobrze gadalo
DsCja tez gratuluje praktyczne tez ci pojda dobrze ja to jestem noga w samochodach ale na silniku Carnota sie znam jak malo kto ...
miss hotzazdroszcze opalenizny moja mi schodzi a na opalanie jakos mi sie nie zbiera chociaz pogoda dopisuje moze jeszc sie wybiore;-)
beat@fajne buciki ja jednak wolabym czarne no ale fason super;-)
__________________
Chcę kupić ci kwiaty,
Zawstydza mnie tylko to, że jesteś chłopcem.
Ale jeżeli nie jesteś dziewczynką,
To nikt nie kupuje ci kwiatów.
berethalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 18:01   #614
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
myslalam aby kupic jakies na obcasie, ale z TŻ stwierdzilam ze jak za niedlugo wyjezdzamy to nie pochodze w nich bo vtam nie dosc ze ciagle pada deszcz to jeszcze bedzie sie caly dzien w pracy. No wiec jak pada to stwierdzilam ze kupie jakies pelne. Znalazlam takie fajne biale tylko jak wrocilam do domku, odpoczelam i znowu zmierzylam to stwierdzam ze chyba rozmiar jest ciut za duzy no i musze podjechac pozniej do sklepu zmierzyc mniejsze i najwyzej wymienic. W ogole to kosztowaly na poczatku 99 zl, potem byly przecenione na 59 a ze teraz w sklepie byly juz tylko 4 ostatnie pary to kupilam za bagatela 39 zl
Miałam podobne tylko ze bez piet podeszwa odeszla
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 09:39   #615
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Witam Was

Halo halo, gdzie się podziewacie dziewczyny???

Nisiaq? Xhankax? lilly78? hula_hula? Lii?

Szkoda że już żadnej nie ma. Tylko Corka_Rosy gdzieś tam przemknęła i znikła na wczasy

Ja miałam teraz masę spraw do załatwiania, ale się udało Za tydzień wracam do Szczecina z czego się niezmiernie cieszę. To znaczy cieszyć się naprawdę będę kiedy już tam będziemy z TŻ, bo teraz wolę nie zapeszać

Dziewczyny, odezwijcie się!
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 09:54   #616
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

madie hej Pewnie reszta spi albo sie leni
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 10:03   #617
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Cytat:
Napisane przez berethalia Pokaż wiadomość
beat@fajne buciki ja jednak wolabym czarne no ale fason super;-)
Ja przewaznie kupuje czarne butki sama nie wiem dlaczegochyba jakos bardziej mi sie podobaja. Ale w tym przypadku akurat czarnych nie bylo, to wzielam biale. ale jak teraz patrze to nawet biale beda mi bardziej pasowac do moich ostatnich zakupow

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
Miałam podobne tylko ze bez piet podeszwa odeszla
Laosa, nie strasz

A ja chwile temu wstalam. Wczoraj tato, ja, TŻ i siostra pojechalismy a autkiem do Leszna. Ale okzalo sie to porazka. VW bialy i zaniedbany. do przemalowania bo z tym bialym to by sie nawet nic zrobic nie dalo. W ogole bialy VW i do tego kombiak to w ogole nie ciekawie wyglada no chyba ze ktos naprawde dba. no wiec odpadlo. Gosciu mial jeszcze Skode, ale tez caly przestawiony, oberwal porzadnie w lewy bok i to w slupek miedzy drzwiami przednimi a tylnymi. Kurcze fajny byl, tato by go zrobil bo mechanik i dla niego to pikus, ale za duzo kasy by poszlo. caly dach trzeba by bylo kupic nowy. wyklepac, szyba. zreszta w ogole po tym uderzeniu to caly jakis taki poprzestawiany byl.
Jak juz sprzwdzalismy ojgloszenia jadac po trasie to juz nieaktualne TŻ stwierdzil ze przynajmniej dobre auta wybieramy tylko ze za pozno no ale coz, z autami to tak jest trzeba pojezdzic troche zanim sie cos porzadnego kupi

u mnie dzis znowu upal, chyba nawet wiekszy niz wczoraj. Nad wode bym sobie gdzies pojechala, no ale TŻ cos tam musi w aucie brata sprawdzic bo cos nie chce odpalac a do wesele musi jeszcze wytrzymac.
W ogole to wesele, tak szybko sie zbliza, jeszcze niedawno dopiero sie z nim poznalam a juz na weselicho razem idziemy pozniej znowu jade na zakupy, TŻ butki do gajera bedzie kupowal czyli z 3 godzinki jak nic nam zejdzie
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 10:09   #618
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Dziś wybieramy się z Tż na spcerek, którąś z tych ścieżek => http://www.poleskipn.pl/index.php?op...=71&Itemid=100

Ostatnio za dużo siedzimy (taki tryb życia) więc trzeba trochę kości rozruszać, tym bardziej, że w ostatnim tygodniu września wybieramy się w góry

Miłego dnia
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 10:12   #619
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

beat@ ciezko kupic samochod bezwypadkowy. Zreszta jesli ktos nie dba o auto to w miejscach "bitych" bedzie samochod rdzewiec. Trzeba sie sporo napracowac by takie auto doprowadzic do porzadku. Tylko ze wiekszosc sprzedawcow chce by to "jakos wygladalo do sprzedazy", nie jest dla nich wazne czy zostanie zrobione dobrze.
Juz za wiele widzialam i za wiele sie nasluchalam by np. w przyszlosci kupowac auto ktore np. dachowalo i liczyc na to ze sie naprawi. Skrzywione drzwi da sie naprawic, ale nie oplaca sie kupowac samochodu, ktory ma skrzywiona glowna konstrukcje(szkielet).
Tak samo z silnikiem itp. Duzo sie trzeba najezdzic by cos kupic.
PS. Niektore samochody z salonow tez czasami sa po wypadku
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-26, 10:41   #620
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Klariska, tak to prawda, tylko u mnie jet tak ze tato nie boi sie kupic auta powypadkowego. Pamietam jeszcze kilkanascie lat wstecz tato kupil modnego w tamtym czasie poloneza skasowany potwornie. mialam gdzies fotki ale chyba je wcielo. No jak sobie przypomne to mozna to bylo harmonijka nazwac a nie autem Tato tak je zrobil ze na poczatku jako maly krasnal pomyslalam ze tato auto z salonu kupil
Tak wiec z naprawa u mnie to problemu by nie bylo i osobiscie jesli ja mialabym tym autem wtedy jezdzic to bym sie nie bala, bo wiem ze jak tato cos zrobi to bedzie porzadnie Ale tak jak mowisz, jesli uszkodzona konstrukcja auta, to oplaca sie je wziasc ale tylko po to aby czesci sprzedac bo naprawiac to absolutnie, szkoda czasu
Zreszta obecnie to ciezko dobrego mechanika znalezc, jesli cos umieja to niewiele, albo tylko mowia ze wiedza co i jak.
W ogole to mamy tez ograniczone pole szukania bo tato chce tylko albo Skode albo VW.
Inne odpadaja bo mowi ze jak naprawia auta jak ludzie przywoza to mowi ze te 2 sa najmniej awaryjne i najbardziej wytrzymale.
Wczoraj na necie znalazlam takie
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=228407383 trzeba przyznac ze zadbane albo gosciu wypucowal do zdjecia no i w sumie to podoba sie mi i calej reszcie, jedyne co to ze tak daleko. No ale moze warto, poki co napisalam do goscia zapytanie a potem jak tato przyjedzie to bede dzwonic
Znalazlam jeszcze jedno, tylko strone zapodzialam, ale namiary mam wydrukowane autko z tych samych okolic, tak wiec jesli zdecydujemysie pojechac to zachaczymy i od razu obejrzymy oba
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 11:14   #621
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

beat@ tez bym sie nie bala jezdzic samochodem, ktory by moj tata zrobil Widzialam juz sporo(w koncu cora tatusia, wiec pomagalam czasem w pracy) i nasluchalam sie tez . Az sie czasem glupio czuje, mowiac co umiem(biorac pod uwage ze kobieta jestem). Jak sie polerke zrobi samochodu to kazdy ladnie bedzie wygladal .
PS.Kazde auto z salonu ma delikatna morke na lakierze. Jesli nie ma i lakier jest gladki, to samochod byl polerowany(wtedy prawdopodobnie byl po wypadku).

Najbardziej mi sie chce smiac z ludzi, ktorzy kupuja uzywane auto i mowia ze bezwypadkowe itp. bo tak sprzedawca mowil. Przeciez to wiele nie kosztuje by wziasc kogos kto sie zna na tym, by doradzil(wiem ze czasem jest samochod tak dobrze zrobiony ze nie widac ze byl bity).

Ładna skoda
__________________


Edytowane przez Klariska
Czas edycji: 2007-08-26 o 11:21 Powód: dopisek
Klariska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 12:32   #622
Cerfona
Zadomowienie
 
Avatar Cerfona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ośw..
Wiadomości: 1 261
GG do Cerfona
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Cześć dziewczynki dawno mnie tu nie było i chciałam coś napisać Wam ale nie jestem w stanie < kac > a ide sie położyć
__________________

Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych ale i za te, które w innych budzi...

Cerfona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 19:17   #623
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Witam Was

Halo halo, gdzie się podziewacie dziewczyny???

Nisiaq? Xhankax? lilly78? hula_hula? Lii?

Szkoda że już żadnej nie ma. Tylko Corka_Rosy gdzieś tam przemknęła i znikła na wczasy

Ja miałam teraz masę spraw do załatwiania, ale się udało Za tydzień wracam do Szczecina z czego się niezmiernie cieszę. To znaczy cieszyć się naprawdę będę kiedy już tam będziemy z TŻ, bo teraz wolę nie zapeszać

Dziewczyny, odezwijcie się!
Madie, cześć kochana właśnie, widzę, że dziewczyn z początku wątku jakoś nie widać tu ostatnio, no i ja niestety też mało się udzielałam ani czasu ani chęci jakoś nie było. obiecuję poprawę
a Wy w Szczecinie mieszkacie? czy się przeprowadzacie? kurcze, bo przecież jak tworzyłyśmy mapę o Szczecinie nic nie mówiłaś co?
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 19:49   #624
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

tak mi smutno dziewczyny muszę spać dzisiaj sama w pustym domku... nienawidze tego, boje się samej zostawać a TŻ już też nie może u mmnie spać, bo rodzice wracają moi ze wczasów i taka kapucha w dodatku jestem przed okresem i mam dzień paszteta
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 20:01   #625
margerita007
Raczkowanie
 
Avatar margerita007
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 130
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Cytat:
Napisane przez DsC Pokaż wiadomość
tak mi smutno dziewczyny muszę spać dzisiaj sama w pustym domku... nienawidze tego, boje się samej zostawać a TŻ już też nie może u mmnie spać, bo rodzice wracają moi ze wczasów i taka kapucha w dodatku jestem przed okresem i mam dzień paszteta
Nie martw się DsC kurczę ja też ostatnio mam jakieś słabsze dni szczególnie wczorajszy już o tym pisałam ale ehh powoli mam nadzieje wszystko wróci do normy to TY się przynajmniej nie smutaj
__________________
"Nie patrz na piękność lecz serce człowieka bo serce zostanie a piękność ucieka..."
margerita007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 20:16   #626
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

no znając mnie to napewno jutro lepiej się będę czuła...ale ten dzisiejszy samotny wieczór.. ehh
margerita u Ciebie napewno też się wyjaśni i wszystko wróci do normy
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 20:26   #627
margerita007
Raczkowanie
 
Avatar margerita007
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 130
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

wiesz co DsC juz pisałam o tym bo się troszkę zadużyłam w kumplu z którym mi się świetnie gada ale na immprezie zdawało mi się że on czuje coś do mojej koleżanki i po prostu nie mogłam na to patrzeć mało nie wybiegłam z tamtąd z płaczem ale trzymałam się dzielnie kurczę nie wiem jak to bęzie bo serce mi pęka ale postaram się dać radę ehh dawno już nie byłam zakochana tak wogóle pozdrawiam miłej nocki
__________________
"Nie patrz na piękność lecz serce człowieka bo serce zostanie a piękność ucieka..."
margerita007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 20:40   #628
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
Madie, cześć kochana właśnie, widzę, że dziewczyn z początku wątku jakoś nie widać tu ostatnio, no i ja niestety też mało się udzielałam ani czasu ani chęci jakoś nie było. obiecuję poprawę
a Wy w Szczecinie mieszkacie? czy się przeprowadzacie? kurcze, bo przecież jak tworzyłyśmy mapę o Szczecinie nic nie mówiłaś co?

W Szczecnie mieszkamy z TŻ w ciągu roku akademickiego To znaczy własciwie to są nasze zdaje sie ostatnie wakacje w rodzinnych miastach bo w następnym roku będziemy przeprowadzać się na własne mieszkanie i pewnie pomieszkamy w tym Szczecinie trochę.

Dziewczyny, wracać mi tu do wątku!! Pisać co tam u Was
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 20:53   #629
Lii
Raczkowanie
 
Avatar Lii
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 176
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Jestem, jestem
Kurcze Madie zazdroszcze Ci tego Szczecina- nie tak miasta jak bliskości morza- tylko szkoda że w Polsce klimat taki a nie inny. A z czystej ciekawości spytam co studiujesz?
Lii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-26, 21:07   #630
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: **wizażanki, ktorym brak przyjaciólki od serca- poplotkujmy tutaj :) **

Cytat:
Napisane przez Lii Pokaż wiadomość
Jestem, jestem
Kurcze Madie zazdroszcze Ci tego Szczecina- nie tak miasta jak bliskości morza- tylko szkoda że w Polsce klimat taki a nie inny. A z czystej ciekawości spytam co studiujesz?
JA z Białogardu mam bliżej do morza, bo Szczecin nad morzem nie leży tylko nad zalewem oczywiście. W związku z tym i ja w ciągu roku szkolnego tęsknie za morzem i marzę o spacerze po plaży, choćby zimą

A studiuję Geografię (specjalność- turystyka morska i nadmorska) . Taki eksperymentalny kierunek na Uniwerku

Napisz Lii co tam u Ciebie i mam nadzieję że zbierzemy się do kupy że tak powiem



ps. Mam nadzieję że wkrótce i xhankax i nisiaq i Corka_Rosy się odezwą
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.