Rozstanie z facetem XXXIV - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-27, 22:09   #2011
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Rozstanie nie wyszło ode mnie tylko zostałam zostawiona. Myślałam, że będzie wydzwanial, chciał wrócić a on się bawi w najlepsze. I to mnie chyba najbardziej boli, bo człowiek zdaje sobie sprawę, że nic nie znaczy dla osoby której oddał swoje serce. Mieliśmy zamówiona sale na wesele - oczywiście odmowilam ale właściciel powiedział że zaliczka przepada pomimo tego, że nie ma żadnej wzmianki o tym w umowie.
http://www.infor.pl/prawo/prawa-kons...y-zadatek.html masz tutaj roznice, bo moze uda sie wywlaczyc zwrot
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 22:37   #2012
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
http://www.infor.pl/prawo/prawa-kons...y-zadatek.html masz tutaj roznice, bo moze uda sie wywlaczyc zwrot
Dziękuję za link, wplacilam zaliczkę i o tą kwotę suma końcowa miała byc pomniejszona. Tylko jak teraz właścicielowi udowodnić, że ma ją zwrócić?
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 22:41   #2013
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Dziękuję za link, wplacilam zaliczkę i o tą kwotę suma końcowa miała byc pomniejszona. Tylko jak teraz właścicielowi udowodnić, że ma ją zwrócić?
poszukaj w prawie, sprwadz dokladnie umowe czy byla w niej mowa o zaliczce, jak pan bedzie bardzo uparty mozna wyslac mu ponaglenie do zaplaty, a potem Ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty, pisalam takie cos bo sama mialam problem z oddaniem piniedzy, jesli pan nie wplaci zakaldasz sprawe w sadzie internetowym (jest takie cos ) i czekasz az zwroca ci pieniadze, bo jesli masz powiedziane ze to zaliczka, to prawo jest po Twojej stronie, a pan to sobie moze Ci nagwizdac. Ew jesli cos jest niejasnego napisz na forum prawniczym, tam swietnie doradzaja
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 22:46   #2014
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
poszukaj w prawie, sprwadz dokladnie umowe czy byla w niej mowa o zaliczce, jak pan bedzie bardzo uparty mozna wyslac mu ponaglenie do zaplaty, a potem Ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty, pisalam takie cos bo sama mialam problem z oddaniem piniedzy, jesli pan nie wplaci zakaldasz sprawe w sadzie internetowym (jest takie cos ) i czekasz az zwroca ci pieniadze, bo jesli masz powiedziane ze to zaliczka, to prawo jest po Twojej stronie, a pan to sobie moze Ci nagwizdac. Ew jesli cos jest niejasnego napisz na forum prawniczym, tam swietnie doradzaja
Dziękuję bardzo za doradztwo 😊 już myślałam że pieniądze przypadną, ale jest szansa więc będę działać. Chociaż jedna dobra wiadomość 😊 jeszcze przed chwilą się zdolowalam bo zaczęłam przeglądać fb znajomych i większość dziewczyn w związku lub zareczonych, niektóre nawet po ślubie a ja zostałam sama. Nigdy nie sądziłam, że mnie to spotka, myślałam że trafiłam na fajnego normalnego faceta a tu takie rozczarowanie.
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 23:33   #2015
Erykah_B
Rozeznanie
 
Avatar Erykah_B
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 774
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

I właśnie odkryłam, że mam coraz mniejsze dygotanie serducha na kolejny post byłego na fb - tym razem o tym, że był w operze W ogóle zauważyłam jego wzmożoną aktywność tam od czasu rozstania, a to zdjęcia z pracy, a to linki, a to że właśnie w operze był.
Erykah_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 07:33   #2016
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Dowiedziałam się, że ex na imprezie, na której był poznał jakąś dziewczynę i utrzymują kontakty telefoniczne. Niby wiem że bym do niego nie wróciła ale jakoś to, że on tak szybko zapomniał i ma ochotę na nową miłość mnie boli.
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 08:02   #2017
E_nigmatic
Raczkowanie
 
Avatar E_nigmatic
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 492
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez faeria Pokaż wiadomość
co za..... brak słów!!!
co do pogrubionego to też tak ciągle miałam, dzień w dzień... teraz już mam takie myśli rzadziej, staje mi się obojętny, ale i tak to jeszcze wraca...
życie jest nie fair
No widzisz ...
Dziękuję Bogu że już z nim nie jestem.
Otworzyłam nowy rozdział w życiu.

Zastanawiam się co słuchać u dziewczyn z wątku kiedy ja tu się intensywnie udzielałam, bo np. Ciebie Faerio bardzo dobrze kojarzę
__________________
07.07.2017 Nasz Wielki Dzień ♥ ♥ ♥
E_nigmatic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-28, 09:35   #2018
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez wiolka1115 Pokaż wiadomość
Problem w tym ze moj byl najlepszy jak tu czytam o numerach wykreconych przez facetów to tylko sie w tym utwierdziam w tym przekonaniu.
Wiolka weź przestań mi tu kocopoly pisać, bo jakby był idealny to by Cię nie zostawił w chorobie. Wiec taki najlepszy nie był. I przestań go idealizowac
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 09:58   #2019
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Moja siostra wczoraj do niego napisała na fb. Zakładam, że założył, że to ja ją poprosiłam o to. Nawet nie odczytał wiadomości od niej, a (jak nigdy) siedział na fb cały czas. Zresztą teraz ciągle siedzi na fb. Dla mnie to wielce wymowne - koniec. I chyba to, że ją zignorował mówi mi nawet więcej niż to, że ignoruje moje wiadomości.

Teraz tylko muszę ja się z tego jakoś wygrzebać.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 10:58   #2020
broken20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 30
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

W związku z tym że tak podle mnie zostawił a tak bardzo jeszcze niedawno kochał.. weszłam na jego fb do którego znałam hasło ( on o tym nie wiedział ,troche mi z tym glupio bo to nie uczciwie ale on mi zrobił zamęt w życiu i wcale nie czuje się winny ) więc weszłam i zobaczyłam że piszę do jakiejś dziewczyny .. wkurzyłam się i napisałam do niego że trzy dni po zerwaniu a on juz sie drugą zajmuje .. powiedział ze nikogo nie ma i nie chce miec ;/ nazwalam go klamcą ,bo widziałam ze jest inaczej. Powiedział ze nic do mnie juz nie czuje a frajer jeszcze tydzień temu szeptał mi do ucha " kocham Cię " ..pożegnałam sie z nim .. powiedzialam ze żałuje tego wszystkiego a on a to że było mu fajnie.. co za świnia.. Po czym weszłam jeszcze raz na jego konto i juz nie moglam wytrzymac.. !! zacytowałam mu to co pisał do tej "lambady " i powiedzialam zeby zmienil haslo.. dopytywal skąd znam jego hasło ,powiedzialam ze nie powiem mu tego i żeby je zmienił ( to tez dobre dla mnie bo by mnie ciągneło) napisalam mu ze jest kłamcą i że mnie popamięta ( nie wytrzymalam) .. on mnie usunął ze znajomych. Tak sie zachowuje chłopak który był mi bliski.. i nie moge zapomnieć.
broken20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 11:02   #2021
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Znowu spałam 11,5h... bo we śnie jestem bezpieczna wszystko jest ok... A wstaję i uświadamiam sobie, że już z nim nie jestem.. wrrr poranki są najgorsze poranki i ta nadzieja, że może on do mnie jeszcze napisze...

chciałabym wiedzieć, czy on też przeżywa, czy spłynęło po nim jak po kaczce

ciągle uspraiwedliwiam, że nie wierzę, że można z dnia na dzień przestać czuć... ale jak czytam ten wątek i inne no to.... tracę wiarę w ludzi... i chęci w ogóle do tego, żeby potem z kimś się związać..
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-28, 11:18   #2022
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Znowu spałam 11,5h... bo we śnie jestem bezpieczna wszystko jest ok... A wstaję i uświadamiam sobie, że już z nim nie jestem.. wrrr poranki są najgorsze poranki i ta nadzieja, że może on do mnie jeszcze napisze...
Zazdroszczę... Ja śpię równe 7 godzin. Wstaję prze budzikiem i nie mogę zasnąć...
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 11:38   #2023
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Wszystkie oczekiwaliśmy zyczen swiatecznych, teraz bedziemy czekać na noworoczne. Damn it!
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 11:48   #2024
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez wiolka1115 Pokaż wiadomość
Wszystkie oczekiwaliśmy zyczen swiatecznych, teraz bedziemy czekać na noworoczne. Damn it!
Tiaa... mój jeszcze we wtorek śmiał się, że w zeszłym roku nie widzieliśmy fajerwerek, bo się całowaliśmy i że ciekawe jak będzie w tym roku guzik będzie..
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 11:52   #2025
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Strasznie sie upokarzalam , nie moglam uwierzyć że z dniach na dzien rzucił. Dostalam jakiegos amoku przed wczoraj caly czas do niego wydzwanialam a on albo nie odbieral albo odrzucal, jeszcze upokorzylam sie strasznie wiadomosciami... Czuje sie gorzej niż szmata. Bardzo żałuje... Czuje sie idiotką, kretynką... Po co ja to robilam chyba siebie znienawidze...

Edytowane przez 201606201122
Czas edycji: 2015-12-28 o 11:56
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 12:01   #2026
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez Anulek Pokaż wiadomość
Strasznie sie upokarzalam , nie moglam uwierzyć że z dniach na dzien rzucił. Dostalam jakiegos amoku przed wczoraj caly czas do niego wydzwanialam a on albo nie odbieral albo odrzucal, jeszcze upokorzylam sie strasznie wiadomosciami... Czuje sie gorzej niż szmata. Bardzo żałuje... Czuje sie idiotką, kretynką... Po co ja to robilam chyba siebie znienawidze...
Przynajmniej wiesz na czym stoisz, że to na pewno koniec
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 13:39   #2027
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Do mnie przed chwilą dzwoniłem właściciel mieszkania, że mój były oddał mu klucze. Płakać mi się momentalnie zachciało ale się opanowalam bo jestem w pracy. Też wiem że to definitywny koniec ale jakoś ciężko z tą myślą. Chcę sobie na nowy rok kupić happy planner zaplanować nowy rok i rozpocząć nowe życie. W poniedziałek się przeprowadzam do innego mieszkania. Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Anulek Pokaż wiadomość
Strasznie sie upokarzalam , nie moglam uwierzyć że z dniach na dzien rzucił. Dostalam jakiegos amoku przed wczoraj caly czas do niego wydzwanialam a on albo nie odbieral albo odrzucal, jeszcze upokorzylam sie strasznie wiadomosciami... Czuje sie gorzej niż szmata. Bardzo żałuje... Czuje sie idiotką, kretynką... Po co ja to robilam chyba siebie znienawidze...
Ja też mam ochotę do niego zadzwonić i mu nawyrzucac ale co to da. Napisałam mu 2 smsy na żadnego nie odpisał w ogóle się że mną nie kontaktuje nawet w sprawie mieszkania które razem wynajmowalismy tylko załatwia wszystko osobiście z właścicielem.
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 13:48   #2028
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

O co z tym chodzi. Ja jak zostawilam to bylam w stanie z kims porozmawiać. A oni masakra. My wydzwanianiy jak wariatki a oni nie odbierają. Zamiast odebrać powiedziec spier.... A tak to nie wiadomo o co kamam.
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 13:48   #2029
pudrowa_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 21
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

U mnie cisza, jedynie odpisał na smsa z życzeniami i w zasadzie tyle kontaktu. Nie dzwonię i nie piszę on też milczy... Postanowiłam pojechać do niego i raz na zawsze zakończyć ten temat, inaczej będę miała poczucie takiej niezakończonej sprawy. Może i to żałosne ale po roku związku nie zgadzam się na kończenie tego w tej formie.
pudrowa_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-28, 13:52   #2030
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

A co ja mam powiedzieć jak po prawie 5 latach on po prostu spakowal się i wyszedł? Nie miał za dużo ubrań więc spakowal się w 5min.
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 13:52   #2031
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Czy ja zrobilam coś strasznego że wydzwanialam, pisałam? Czuje straszne poczucie winy
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 13:57   #2032
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez Anulek Pokaż wiadomość
Czy ja zrobilam coś strasznego że wydzwanialam, pisałam? Czuje straszne poczucie winy
Ja też mam poczucie winy że napisałam a on ma mnie na tyle w dupie ze nawet nie odpisał
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 14:05   #2033
pudrowa_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 21
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

A ja się nie dziwię, odejście bez słowa jest nie w porządku- nie wiesz dlaczego ktoś na kim ci tak bardzo zależy nagle zachowuje się jakby byl obcą osobą...
pudrowa_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 14:12   #2034
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Dziewczyny: "Nie zależy mu na tobie" strona 129, zachęcam bo cały rozdział poświecony jest zagadnieniu NIE ZALE ŻY MU NA TOBIE, JESLI ZNIKA. Są też wymówki i czemu im nie ulegać takie jak: „Może on nie żyje", „Ale przecież mogłabym przynajmniej na niego nawrzeszczec", „Chce tylko wyjasnienia'. Dziewczyny, miejcie swoja godność, on nie miał, ale wy miejcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9e6dd2440f052b5030f35de2f8367293.jpg (225,7 KB, 38 załadowań)
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 14:15   #2035
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Ja też pisałam, dzwoniłam i też zostałam olana. Nie rozumiem jak można być z kimś tyle czasu i nie mieć jaj by zerwać z tą osobą twarzą w twarz
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 14:25   #2036
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Ja też pisałam, dzwoniłam i też zostałam olana. Nie rozumiem jak można być z kimś tyle czasu i nie mieć jaj by zerwać z tą osobą twarzą w twarz
Bo mu nie zalezy, jest tchorzem, brak mu godnosci, tyle, koniec. cokolwiek nie zrobicie to sie nie odstanie, mozecie tracic na palanta swoj czas i energie, ale to nic nie zmieni oprocz tego ze stracicie ten czas i energie.
Cytat:
No cóż, skoro to ci nie wystarcza...
To najstarsza sztuczka z przedstawianych w tej ksiażce, ale nic wiecej nie możemy ci podpowiedziec. Napisz do niego naprawde długi list,zadajac mu wszystkie pytania, które chodza ci po głowie. Powiedz wszystko, co chcesz. Wyzywaj go, ile wlezie. Napisz cos brzydkiego ojego matce. A potem - własnie tak - podrzyj to.
Nie pozwolimy ci marnowac wiecej czasu na takiego palanta.
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 14:25   #2037
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Ja też pisałam, dzwoniłam i też zostałam olana. Nie rozumiem jak można być z kimś tyle czasu i nie mieć jaj by zerwać z tą osobą twarzą w twarz
też tego nie rozumiem. Malo tego kupilam mu perfumy na swieta Givenchy jego ulubione i nawet nie mialam okazji dać. Nie wiem co z nimi zrobić. Żyć mi sie nie chce.
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 14:29   #2038
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Macie jeszcze co kobieta mysli ("dlaczego to jest takie trudne?")
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 72edc6ebfab5e17eca7ad27533b19eab.jpg (622,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b35577ae9d7df243878f69d048df1b75.jpg (292,2 KB, 20 załadowań)
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 14:30   #2039
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez Anulek Pokaż wiadomość
też tego nie rozumiem. Malo tego kupilam mu perfumy na swieta Givenchy jego ulubione i nawet nie mialam okazji dać. Nie wiem co z nimi zrobić. Żyć mi sie nie chce.
Ja kupiłam sweterek Calvina Kleina, na szczęście mogłam go zwrócić i za te pieniądze kupiłam sobie czarne szpilki 😊 moi rodzice mieli dla niego kufel do piwa i też nie dali. Leży i czeka niewiadomo na co
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 14:34   #2040
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIV

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Ja kupiłam sweterek Calvina Kleina, na szczęście mogłam go zwrócić i za te pieniądze kupiłam sobie czarne szpilki 😊 moi rodzice mieli dla niego kufel do piwa i też nie dali. Leży i czeka niewiadomo na co
ja niestety nie moglam zwrocic bo przyjmowali tylko zwroty wadliwych produktow. Wywalilam kase w bloto.
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-02 22:29:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.