Czy powinnam nawiązać kontakt z tym chłopakiem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-16, 19:53   #1
Safe_and_sound
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 69
Exclamation

Czy powinnam nawiązać kontakt z tym chłopakiem?


Czekałam sobie w poczekalni na egzamin praktyczny na prawo jazdy. Siedzialy tam dwie osoby(chłopak i dziewczyna - myślałam, że są parą). Zagadałam do niej, bo lubię sobie pogadać kiedy jestem zestresowana.
Jak nie zdałam to ten chłopak zaczął pytać co zrobiłam... Następnego dnia patrzę, że ten chłopak zaprosił mnie na facebooku - nie przedstawialiśmy się między sobą wcześniej. Doszłąm do wniosku, że musiał moje imię i nazwisko zapamietać kiedy egzaminator mnie wyczytywał. A ta dziewczyna co siedziała obok niego to była jego siostra.

Jestem zielona w interpretowaniu ludzkich zachowań, może wyolbrzymiam to. Ale dziwi mnie to, po co mnie zaprosił? Po co tyle trudu mu zeszło, żeby zapamiętać moje imię i nazwisko?


Mam 19 lat
...
Safe_and_sound jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 20:20   #2
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Czy powinnam nawiązać kontakt z tym chlopakiem?

a może to ten typ co lubi mieć dużo osób w znajomych? i czy ja wiem czy z tym zapamiętaniem to taki trud, ja do dziś pamiętam jak nazywało się kilka nieznaczących osób które spotkałam raz czy może dwa, ot niektóre imiona i nazwiska łatwo mi wchodzą do głowy
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 20:36   #3
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 187
Dot.: Czy powinnam nawiązać kontakt z tym chlopakiem?

Cytat:
Napisane przez Safe_and_sound Pokaż wiadomość
Czekałam sobie w poczekalni na egzamin praktyczny na prawo jazdy. Siedzialy tam dwie osoby(chłopak i dziewczyna - myślałam, że są parą). Zagadałam do niej, bo lubię sobie pogadać kiedy jestem zestresowana.
Jak nie zdałam to ten chłopak zaczął pytać co zrobiłam... Następnego dnia patrzę, że ten chłopak zaprosił mnie na facebooku - nie przedstawialiśmy się między sobą wcześniej. Doszłąm do wniosku, że musiał moje imię i nazwisko zapamietać kiedy egzaminator mnie wyczytywał. A ta dziewczyna co siedziała obok niego to była jego siostra.

Jestem zielona w interpretowaniu ludzkich zachowań, może wyolbrzymiam to. Ale dziwi mnie to, po co mnie zaprosił? Po co tyle trudu mu zeszło, żeby zapamiętać moje imię i nazwisko?


Mam 19 lat
...
Autorko a mnie pacjentki (jestem polozna) ciagle zapraszaja na fb a nie wiem po jaka cholere

Moze po prostu kolekcjonuje znajomych i tyle. I masz racje ,uwazam, że to wyolbrzymiasz.
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 21:49   #4
mslea1917
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 180
Dot.: Czy powinnam nawiązać kontakt z tym chlopakiem?

Jeśli do Ciebie nie napisze, to zaproszenie nic nie znaczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mslea1917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 14:16   #5
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Czy powinnam nawiązać kontakt z tym chlopakiem?

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 16:26   #6
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: Czy powinnam nawiązać kontakt z tym chlopakiem?

Moglas mu sie spodobac i zapamietal twoje dane zeby cie wyszukac i generalnie zlapac z toba kontakt zeby cie lepiej poznac. Powodzenia na prawku

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________
''Bóg ustanowił granice ludzkiej mądrości, nie zakreślił jedynie granic jej głupocie - a to nie jest uczciwe'' - Konrad Adenauer
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 17:29   #7
ptasie__mleczko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 527
Dot.: Czy powinnam nawiązać kontakt z tym chlopakiem?

zgadaj jeśłi CI się spodobał, moze coś z tego będzie
__________________
to jest MOJE zdanie. Nikt Ci nie każe się z nim zgadzać! Szanujmy odmienne poglądy
ptasie__mleczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-17, 20:19   #8
Safe_and_sound
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 69
Dot.: Czy powinnam nawiązać kontakt z tym chlopakiem?

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Tak, mam potwierdzenie. Był status: "wolny" i posty "bracziszku", maja tak samo na nazwisko.

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ptasie__mleczko Pokaż wiadomość
zgadaj jeśłi CI się spodobał, moze coś z tego będzie

Wstydzę się. Jak zdam to może napiszę Bo nie wiem czy ją spotkam potem z nim w ośrodku bo ona też nie zdała.
Safe_and_sound jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 06:35   #9
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy powinnam nawiązać kontakt z tym chlopakiem?

Zaakceptuj zaproszenie.

Ja na fb jestem "wolna" ;-)
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 08:49   #10
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Czy powinnam nawiązać kontakt z tym chlopakiem?

Jego zachowanie nie jest dziwne, a zapamiętanie Twojego nazwiska pewnie nie było dla niego aż tak dużym trudem, jak Ci się wydaje.

Sama lubisz zagadywać ludzi, co dla wielu osób jest dziwne. Zobaczył, że jesteś otwartą osobą, bo bez skrępowania zaczęłaś rozmowę z jego siostrą. On może też lubi nawiązywać nowe znajomości, może spodobałaś mu się, może coś w Twoim zachowaniu przyciągnęło jego uwagę.

Możesz zrobić, co chcesz. Możesz odrzucić zaproszenia, albo możesz je zaakceptować. Możesz napisać do niego jakąś wiadomość lub nie pisać, w zależności od własnych chęci. Żadne z tych zachowań nie będzie dobre ani złe.

Tylko staraj się nie nadinterpretować zachowań innych osób, nawet jeżeli nie pasują one do schematu Twojego zachowania.
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 09:48   #11
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Czy powinnam nawiązać kontakt z tym chlopakiem?

Może należy do tych ludzi, którym zagadanie "w realu" sprawia problem, a wysłanie zaproszenia na FB nie ;-) A Ty po prostu wpadłaś mu w oko, więc postarał się zapamiętać Twoje nazwisko. Odezwij się do niego, czemu nie - jeśli w ogóle to rozważasz, to znaczy, że też w jakiś sposób Cię zainteresował. A rozmowa na FB to przecież nie deklaracja zamążpójścia... ;-)
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-18, 21:05   #12
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Czy powinnam nawiązać kontakt z tym chlopakiem?

Daj znać co postanowilas Autorko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 09:58   #13
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 187
Dot.: Czy powinnam nawiązać kontakt z tym chlopakiem?

Autorko taka mała przestroga stasus na fb "wolny" nie zawsze jest prawdziwy, bo nie każdy aż tak sumiennie prowadzi swoj profil
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 10:16   #14
Anzu
Raczkowanie
 
Avatar Anzu
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 75
Dot.: Czy powinnam nawiązać kontakt z tym chlopakiem?

Sama mam dobrą pamięć do imion i nazwisk i często zapraszam ludzi na fb, których uważam za fajnych kompanów do rozmów i niekoniecznie wpadli mi w oko czy coś. Zaakceptować zaproszenie Ci nie zaszkodzi, to w końcu żadna deklaracja zobaczysz czy zagada i wszystko się samo rozwiąże. Może tylko zaprosił Cię do znajomych dla samego zaproszenia, a może mu się spodobałaś, nikt tutaj Ci na 100% nie powie jak było. Zgadzam się z przedmówczyniami, status ''wolny'' bardzo często nie jest współmierny z rzeczywistością. Masa moich znajomych jest w związkach, a na ich profilu nadal widnieją jako single, po prostu nie każdy tak sumiennie uzupełnia informacje.
Anzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-19 11:16:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.