Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-22, 08:18   #811
iszsza
Zadomowienie
 
Avatar iszsza
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Waterford, Irl
Wiadomości: 1 444
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

leelee - bardzo dziekuje za ściagę- przyda się
__________________
don't make a photograph - just take it
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229365

iszsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 11:50   #812
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

genialna ta sciaga leelee

ja wlasnie pare dni temu zrobilam sobie ostatni peeling migdalowy teraz jeszcze troche sie luszcze uwazam ze efekty sa niezle moje przebarwienie zmniejszylo sie i zaskorniki zmniejszyly sie
teraz nie wiem czy moge i jak czesto stosowac tonik migdalowy aby utrzymac caly ten efekt po peeling? doradzicie mi?
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 12:07   #813
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez marika22 Pokaż wiadomość
anah ja się natłuszczam taką maścią Solcoseryl, którą lekarz mi przepisał po zabiegu TCA. Jest strasznie tłusta i działa w ten sposób, że przyspiesza regenerację naskórka.
Dzisiaj buzia mnie jeszcze tak leciutko boli na polikach, ale nie jestem już czerwona. Czuję, że mam taką skórę napiętą i twardszą - jakby skorupkę.
Znając życie to będę się długo łuszczyła a w poniedziałek MUSZĘ IŚĆ DO PRACY ! ! Jak ja się pokażę...
Głowa do góry i pierś do przodu Miałam to samo, ale po peelingu około 17% stężenia! W każdym razie czerwona byłam niemiłosiernie, ale zaczerwienienie zeszło po 2-3 dniach. Fakt, że na twarzy ma się skorupkę i powiem ci, że policzki nawet wyglądały na poparzone, ale pod grubą warstwą fluidu udało się to ukryć. W sumie, to skórka ze mnie zeszła w 2-3 dni i bynajmniej nie wyglądałam, jak to ktoś określił jakby mnie pokrywało brązowe futerko
Może rzeczywiście następnym razem spróbuj coś o mniejszym stężeniu....
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 12:30   #814
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

Utrapienie dziękuję za pocieszającą informację Może nie będzie tak źle - hihi. Nawet jeśli w poniedziałek będę się jeszcze łuszczyła to może uda się jakoś to zamaskować. A może macie jakieś sposoby na to, żeby przyklepać odstające skórki???
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 12:48   #815
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

[SIZE="2"][FONT="Verdana"]
Cytat:
Napisane przez @ska Pokaż wiadomość
A ja mialam zabieg juz 2 razy u dermatologa. Placilam 70 zl, i tez 40%, ale chyba bez niczego lagodzacego ( wytlumaczyla mi, ze tak to tylko u kosmetyczki). Za pierwszym razem bardzo sie luszczylam, szczegolnie na brodzie, z ktora glownie mam problem, i bardzo bylam z tego zadowolona. Za drugim, luszczenie juz mniejsze, ale i tak z efektow jestem zadowolona.
Cytat:
Napisane przez @ska Pokaż wiadomość

Niestety, do Polski wroce dopiero pod koniec kwietnia, a czytajac ten watek mam wielka ochote "ukrecic" sobie ten peeling sama , bo broda wariuje i nie wytrzymam do tego czasu. Mam kwas z mazidel, i inne sprzety, typu zlewka (25 cm3), te takie male lyzeczki do mierzenia (0,5 i 1 ml), to do mieszania (bagietka? ).

Tylko w ogole nie wiem jak sie zabrac za tworzenie tego peelingu. Dlatego mam wielka wielka prosbe, jesli mialybyscie troszke czasu, skrobnac taka "instrukcje" co i jak po kolei robicie, przygotowujac peeling. Wiem, ze rozne rzeczy przewijaly sie w watku, ale kazda gdzie indziej, a ja jestem troche lewa do takich robot Dlatego potrzebuje jak do debila,po kolei Prosze, nie bijcie, ze to juz bylo, tylko jakby jakas dobra duszyczka miala chwilke czasu, to bede bardzo wdzieczna Skoro przygotowanie trwa 3 minutki, to moze opisanie tego dluzsze nie bedzie

Chyba zaczne od 15%, juz mam taki mix w glowie po przeczytaniu calego watku, ze nie pamietam proprocji, ale gdzies znajde, tylko co dalej. Jak to odmierzyc wszystko? I co do czego, najpierw kwas, potem wode, czy na odwrot, czy bez znaczenia?itp

Aha, a'propos tej wody, to musi byc tylko i bezwzglednie destylowana? A jakas termalna, przegotowana, przefiltrowana czy mineralna by uszla?

Dobra, to juz chyba tyle pytan, przepraszam ze zawracam glowe i mecze, ale tak sie napalilam czytajac ten watek, ze nie chcialabym niczego spieprzyc dzieki swojej wrodzonej zdolnosci do czynienia tegoz
z gory dziekuje za pomoc
Witaj @ska! Widać receptura peelingu wyszła poza granice kraju. Ja ostatnio wysłałam nawet link koleżance, która siedzi w Kanadzie
Otóż mogę ci napisać, jak ja wszystko robiłam etapami:
1. najpierw zrobiłam tonik migdałowy zgodnie z recepturą na mazidłach, czyli kwas + woda destylowana + kwas hialuronowy lub hydromanil; dokładny przepis masz tutaj:

http://mazidla.com/index.php?option=...d=110&Itemid=2 wersja z hydromanilem

http://mazidla.com/index.php?option=...d=109&Itemid=2 wersja z kwasem hialuronowym

2. używałam 4 dni i nic kompletnie się nie działo
3. potem zrobiłam sobie peeling o stężeniu +/- 15% i wiem, że raczej szybko tego nie powtórzę. @ska, to stężenie było dla mnie za mocne, ale nikt ci nie powie jednoznacznie, jak wpłynie na ciebie. Inne stężenia podała leelee (dzięki ci leelee i kaczorce również ), więc za nią podaję:
10% - 0.5ml kwasu; 3,6ml wody
15% - 1ml kwasu; 4,5ml wody
20% - 1,25ml kwasu; 4,0ml wody
25% - 1,25ml kwasu; 3,0ml wody
30% - 1,25ml kwasu; 2,25ml wody
35% - 1,25ml kwasu; 1,75ml wody
40% - 1,25ml kwasu; 1,5ml wody
45% - 1,25ml kwasu; 1,25ml wody
50% - 1,25ml kwasu; 1,0ml wody

4. teraz zrobiłam peeling po raz drugi, 10% i linieję jak pies na wiosnę
5. używam i kremów nawilżających i wysokiego filtra 50 na dzień i po pracy zmywam makijaż, żeby się dodatkowo nawilżyć
6. w sumie, to peelingów planuję około 5, średnio chcę je robić co tydzień – 10 dni

Odnośnie samego przygotowania specyfiku, to bynajmniej nie robię żadnych ciepłych kąpieli, żeby kwas się rozpuścił. Po prostu sypię odpowiednią ilość kwasu migdałowego do strzykawki z zatkanym dzióbkiem i wsypuję do odpowiedniej ilości hydromanilu (w przypadku toniku) lub samej wody. Mieszam trochę, a jak się całość nie rozpuści, to potrzepię buteleczką i wszystko gotowe. W zasadzie żadnej większej filozofii nie ma.
Gdybyś chciała przejrzeć chociaż fragmentarycznie forum, to zobaczysz, że kto ma papierki lakmusowe, ten je używa, a kto nie ma, to nie. Podobnie jest z wodą. Ja akurat mam i wodę destylowaną i papierki lakmusowe, więc używam.
Ważne jest tylko, żebyś na pierwszy raz nie przesadziła ze stężeniem, to jest moja rada. Chyba lepiej zrobić pierwszy raz niższe np. 10% niż potem się chować po kątach z twarzą jak Freddy Kruger.
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 12:59   #816
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez marika22 Pokaż wiadomość
Utrapienie dziękuję za pocieszającą informację Może nie będzie tak źle - hihi. Nawet jeśli w poniedziałek będę się jeszcze łuszczyła to może uda się jakoś to zamaskować. A może macie jakieś sposoby na to, żeby przyklepać odstające skórki???
Ja robię coś, czego się raczej nie powinno, a mianowicie oczywiście się pudruję, a potem, jak mi coś za bardzo odłazi, to przyklepuję kremem, który normalnie używam do twarzy. Dlatego też zaraz po pracy zmywam makijaż, chociażbym miała za 2-3 godziny robić go z powrotem, bo gdzieś wychodzę.
Ale innego sposobu nie znam...
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 14:12   #817
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez marika22 Pokaż wiadomość
anah ja się natłuszczam taką maścią Solcoseryl, którą lekarz mi przepisał po zabiegu TCA. Jest strasznie tłusta i działa w ten sposób, że przyspiesza regenerację naskórka.
Dzisiaj buzia mnie jeszcze tak leciutko boli na polikach, ale nie jestem już czerwona. Czuję, że mam taką skórę napiętą i twardszą - jakby skorupkę.
Znając życie to będę się długo łuszczyła a w poniedziałek MUSZĘ IŚĆ DO PRACY ! ! Jak ja się pokażę...

Moze akurat zdążysz zrzucić skórę do poniedziałku. Teraz nie przejmuj się tym, tylko solidnie natłuszczaj się i pamiętaj o filtrach


leelee dobra robota
anah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-22, 14:17   #818
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

Mam pytanko co do tych stężeń, jak mam to policzyc gdy chce dodac nawilzacza (zapomnialam nazwy)
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 18:22   #819
marysia602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 137
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

a co lepiej dodac do tonike lub peelingu hydromanil czy kwas hialuronowy?
marysia602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 08:48   #820
izuxyz
Raczkowanie
 
Avatar izuxyz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 466
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

Dziewczyny mam do Was pytanko: jakie stężenie ma kwas migdałowy, którego używa kosmetyczka?
Miałam parę zabiegów i byłam b. zadowolona - po zimie chcialam sobie zafundować parę sesyjek ale na szczęście natknełam sę na ten wątek i oczywiście jak Wy wszystkie nie mam zamiaru przepłacać...
Tylko zastanawia mnie fakt, że większośc z Was pisze o wylince - ja po zabiegach w gabinecie łuszczenia nie odnotowałam. I szczerze mówiąc jakoś tego specjalnie nioe żałuję, stąd moje pytanie: jak zrobić peeling taki jak w gabinecie kosmetycznym?

Aha i jeszcze jedno - używam Effaclara K. Czy w związku z tym moge pominąć fazę pt. "tonik" i od razu się peelingować?
izuxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 13:51   #821
Patrycjusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 23
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

hejka! zamówiłam sobie kwas migdałowy z allegro...mam nadzieje,że mi sie nic po nim nie stanie,na noc od ponad miesiąca używam acne derm i mam nadzieje,że nie będzie tak źle...
Patrycjusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-23, 14:47   #822
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez Patrycjusia Pokaż wiadomość
hejka! zamówiłam sobie kwas migdałowy z allegro...mam nadzieje,że mi sie nic po nim nie stanie,na noc od ponad miesiąca używam acne derm i mam nadzieje,że nie będzie tak źle...
Zamówiłaś ten w ampułkach?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 01:52   #823
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

anah, utrapienie, dziekuje bardzo za odpowiedz! no to teraz zabieram sie za peeling jego slawa doszla az tu, poza granice polski hihi ze stezenem jeszcze przemysle, ale jaky nie bylo, jestem po 2 zabiegach juz, wiec moze 15% wytrzymam. Ale jeszcze raz przejrze watek od poczatku. Dzieki wielkie
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 08:13   #824
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

Dzisiaj obłażę ze skóry... ale wydaje mi się, że skóra będzie mi się dłużej łuszczyła niż dwa dni, bo to nie jest takie silne łuszczenie. Po TCA schodziła mi w dwa dni, bo popalona skóra sama odchodziła płatami. Kwas migdałowy jest jednak bardzo delikatniutki. Kiedyś może jeszcze skuszę się na zrobienie sobie peelingu samodzielnie. A Wy dziewczyny robicie przerwę już?? Bo zaczyna robić się coraz ładniej za oknem
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 09:25   #825
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez marika22 Pokaż wiadomość
Dzisiaj obłażę ze skóry... ale wydaje mi się, że skóra będzie mi się dłużej łuszczyła niż dwa dni, bo to nie jest takie silne łuszczenie. Po TCA schodziła mi w dwa dni, bo popalona skóra sama odchodziła płatami. Kwas migdałowy jest jednak bardzo delikatniutki. Kiedyś może jeszcze skuszę się na zrobienie sobie peelingu samodzielnie. A Wy dziewczyny robicie przerwę już?? Bo zaczyna robić się coraz ładniej za oknem
Ładniej? U mnie brzydko za oknem, słońca od paru dni nie widziałam. Więc póki co- dalej się kwaszę (strasznym stężeniem.... 10% ) i filtruję mocno.
I chyba po wczorajszym 'migdaleniu' skóry nie zrzucę, przynajmniej na to nie wygląda trzeba podwyższyć stężenie.

Leelee, wydrukowałam sobie ściągę, dziękuję!
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 12:29   #826
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

U nas na Pomorzu świeci słoneczko od 8 rano. Jak się obudziłam to myślałam, że jest 10
Chyba nałożę kilogram kremu z filtrem i pojadę na spacer nad morze
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 20:46   #827
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez marika22 Pokaż wiadomość
A Wy dziewczyny robicie przerwę już?? Bo zaczyna robić się coraz ładniej za oknem

ja na razie nie robię. Peelinguję się cały czas co 2 tygodnie Dopóki nie dopadnie mnie jakieś zwątpienie filtrowe, to będę się kwasić a jakbym ewentualnie przestała, to dalej będę uzywać Acne Derm. Do tej pory stosowałam go przez cały drugi tydzień po peelingu (peeling-nawiżanie uschniętej skóry przez jakis tydzień-po wylince Acne Derm).
Co do pogody, to owszem słońce wyszło i nie było zimno, ale wiatr urywał głowy
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 12:09   #828
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

Zamówiłam na Allegro kwas migdałowy w ampułkach, Dziewczyny macie jakieś doświadczenie z tym konkretnie specyfikiem ? Stężenie 20% ...
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 21:36   #829
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

własnie tez chcialabym zamówic ten kwasik 20% migdałowy z allegro, któras z was go stosowała?
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-25, 23:32   #830
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez missy7 Pokaż wiadomość
własnie tez chcialabym zamówic ten kwasik 20% migdałowy z allegro, któras z was go stosowała?
też jestem ciekawa
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 23:44   #831
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

Według mnie to trochę drogo wychodzi,zwazywszy,ze jedna ampułka starcza na 2 razy.Ja kupiłam 50 gram kwasu(proszku) za 30 zł i od sierpnia ubyło mi pół opakowania a tonik i peeling 20 % robię regularnie.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 07:32   #832
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez marika22 Pokaż wiadomość
Dzisiaj obłażę ze skóry... ale wydaje mi się, że skóra będzie mi się dłużej łuszczyła niż dwa dni, bo to nie jest takie silne łuszczenie. Po TCA schodziła mi w dwa dni, bo popalona skóra sama odchodziła płatami. Kwas migdałowy jest jednak bardzo delikatniutki. Kiedyś może jeszcze skuszę się na zrobienie sobie peelingu samodzielnie. A Wy dziewczyny robicie przerwę już?? Bo zaczyna robić się coraz ładniej za oknem
Kurcze, sama też nie wiem. W gabinecie, z tego co się dowiedziałam, to jest już ostatni gwizdek, bo od maja tego typu zabiegów robić już nie chcą...
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 07:40   #833
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Kurcze, sama też nie wiem. W gabinecie, z tego co się dowiedziałam, to jest już ostatni gwizdek, bo od maja tego typu zabiegów robić już nie chcą...
peelingu migdałowego ?
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 08:03   #834
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
peelingu migdałowego ?
Tak, ani migdałowego, ani mikrodermabrazji. Nic w tym stylu. Pytałam w gabinecie z ciekawości. Kosmetyczka mi powiedziała, że do końca kwietnia, a i to o tyle, o ile nagle się nie zrobi lato za oknem.
Co do stężenia kwasu, to mi nie powiedziała, jakie stosuje się w gabinecie, bo każdorazowo jest to uzależnione od osoby.
Czyli dużo mądrzejsza nie jestem...
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 10:33   #835
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Według mnie to trochę drogo wychodzi,zwazywszy,ze jedna ampułka starcza na 2 razy.Ja kupiłam 50 gram kwasu(proszku) za 30 zł i od sierpnia ubyło mi pół opakowania a tonik i peeling 20 % robię regularnie.
drogo to na pewno, ale wygodniej
ja chyba dzisiaj zamowie dwie ampułki plus serum Bielendy normalzujące
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 16:16   #836
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

Dziś dotarło do mnie allegrowe zamówienie, mam kwas w ampułkach, wieczorem wyprobuje i dam znać jak zareagowała moja paszcza na tenże specyfik
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 16:21   #837
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
drogo to na pewno, ale wygodniej
ja chyba dzisiaj zamowie dwie ampułki plus serum Bielendy normalzujące
Oczywiście,ze wygodniej,ale zeby były efekty trzeba by zamowić paręnaście ampułek.Mnie tez korci ten kwas glikolowy w wysokich stęzeniach,ale moze na jesień....
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 16:22   #838
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

Gabi,tak poza tematem,czy to Ty na avatorku? Masz śliczną cere! jakiego podkładu uzywasz?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 16:41   #839
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Gabi,tak poza tematem,czy to Ty na avatorku? Masz śliczną cere! jakiego podkładu uzywasz?
oj ja, co do cery to niestety absolutnie nie mam ładnej cery, akurat fotka udana plus zmniejszenie zdjęcia i tak wyszło "gładko"
gdybym ja miała taka cere to bym na kolanch chodziła i dziękowała!
a podkład Lancome Teint Idole Ultra
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 16:59   #840
iszsza
Zadomowienie
 
Avatar iszsza
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Waterford, Irl
Wiadomości: 1 444
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

Dziewczyny czekam już na półprodukty z mazideł jeszcze tylko musze zapytac czy krem PENATEN może być po peelingu??? ma lanolinę więc chyba może być , nie?z góry dziękuje za odpowiedź.
__________________
don't make a photograph - just take it
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229365

iszsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.