wieczór panieński - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-13, 16:17   #1
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010

wieczór panieński


Dziewczyny, ratujcie!
Urządzamy dziś koleżance wieczór panieński. Ale cały czas brak pomysłów, co można robić. Będzie w mieszkaniu po prostu. No i mało czasu zostało...
Na pewno byłyście na jakimś (jak nie swoim ), więc doradźcie! Liczę na Was potwornie!
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 16:19   #2
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: wieczór panieński

no facetów/ faceta koniecznie trzeba zamówić !
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 17:35   #3
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: wieczór panieński

Ela napisał(a):
> no facetów/ faceta koniecznie trzeba zamówić !

Rozumiem, że to żart?
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 17:45   #4
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: wieczór panieński

No u nas w każdym razie facetów nie będzie
Tylko nie wiem co w takim razie? Babskie ploty obowiązkowo, wyżerka (żeby się tylko w suknię później zmieściła ), może jakiś film. Ale co jeszcze? Może macie jakieś pomysły?
Coś w stylu quizu, zabawy wspominającej stare czasy...
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 17:51   #5
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: wieczór panieński

margolcia napisał(a):
> Dziewczyny, ratujcie!
> Urządzamy dziś koleżance wieczór panieński. Ale cały czas brak pomysłów, co można robić. Będzie w mieszkaniu po prostu. No i mało czasu zostało...
> Na pewno byłyście na jakimś (jak nie swoim ), więc doradźcie! Liczę na Was potwornie!
>


Ja nie byłam nigdy na wieczorze panieńskim, mogę jedynie napisać, co bym chciała robić na własnym wieczorze (którego tak na marginesie wcale nie chciałabym mieć )

No więc chciałabym obejżeć jakąś niesamowicie dobrą komedię, do tego jeść naczosy z sosem serowym i winko albo i wódkę nawet

Jeśli w ogóle bym robiła taki wieczór, to zaprosiłabym najbliższe koleżanki, czyli ze 3 osoby Na pewno chciałabym wyciągnąć wszystkie moje pamiętniki i razem je czytać Bo są tam opisane wydarzenia dotyczące nas wszystkich - nie raz to czytamy z koleżanką i strasznie się śmiejemy, czasem łezka się kręci w oku

Na pewno oglądanie zdjęć - mam setki zdjęć z moją przyjaciółką (byłą) i chętnie obejżałabym je ponownie (bo też czasem to robiłyśmy) komentując je, wspominając okoliczności powstania itd.

W ogóle głównie chciałabym wspominać stare czasy: podstawówkę, liceum, wspólne wakacje czy zimowiska, wspólne imprezy, podrywanie chłopaków itp.

Inny pomysł to żebyśmy po jakimś czasie samotnej zabawy seksownie się odstawiły i wparowały na wieczór kawalerski narzeczonego (ktoś mi kiedyś opowiadał, że tak zrobił i że było super) i dalej bawiły się wspólnie z facetami

Najbardziej bym nie chciała, żeby koelżanki zamówiły jakiegoś kolesia, lub wzięły mnie na męski striptease. Na szczęście moje koleżanki dobrze mnie znają i myślę, że nawet gdybym organizowała taki wieczór, to dobrze by wiedziały, na co sobie moga pozwolić, a na co nie
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 18:08   #6
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: wieczór panieński

Karola napisał(a):
> Ela napisał(a):
> > no facetów/ faceta koniecznie trzeba zamówić !
>
> Rozumiem, że to żart?

Alez dlaczego? Taka zabawa tez moze byc swietna

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 18:08   #7
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: wieczór panieński

No to nasza wizja pokrywa się bardzo z Twoją To dobrze - panna młoda o niczym nie wie więc staramy się jakos utrafić w jej gust. Zdjęcia też oczywiście są, i film, i wspominki. Do tego kupiłyśmy w prezencie koszulkę nocną
Tylko będzie nas tłum - z 10 osób - i to nie wszystkie się znamy. Cóż, mam nadzieję, że będzie sympatycznie po prostu.
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-04-13, 18:10   #8
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: wieczór panieński

Karola napisał(a):
>
> Inny pomysł to żebyśmy po jakimś czasie samotnej zabawy seksownie się odstawiły i wparowały na wieczór kawalerski narzeczonego (ktoś mi kiedyś opowiadał, że tak zrobił i że było super) i dalej bawiły się wspólnie z facetami

tylko go o tym uprzedz, a przynajmniej jego kolegow bo oni w kwestii zapraszania "panienek" moga byc mniej zasdniczy niz ty i wtedy byloby mniej przyjemnie

__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 18:11   #9
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: wieczór panieński

cheetah napisał(a):
> Karola napisał(a):
> > Ela napisał(a):
> > > no facetów/ faceta koniecznie trzeba zamówić !
> >
> > Rozumiem, że to żart?
>
> Alez dlaczego? Taka zabawa tez moze byc swietna
>
> Cheetah

No, zależy co kto lubi Dla mnie to by było żenujące, no ale pewnie jestem staromodna
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 18:12   #10
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: wieczór panieński

cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 18:15   #11
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: wieczór panieński

Zenujace? Chyba nie bylas w damskim klubie Zabawa jest przednia. Zreszta bylam tez na damskim striptizie i tez niezle sie bawilam

Mysle, ze nie ma co negowac takiej zabawy. Kazdy sie bawi, tak jak lubi. Dla mnie to nie jest zenujace, dla mnie to jest zupelnie normalna rzecz, powiedzialabym wrecz, ze naturalna

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-04-13, 18:16   #12
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: wieczór panieński

Możecie też spisać jakieś wpadki tej dziewczyny, np. jakieś śmieszne sytuacje z chłopakami, przy chłopakach, z młodości, wpadki jeszcze z czasów szkolnych i jej powypominać "a pamiętasz jak..."
Albo powypominać jej miłostki i zauroczenia, z których teraz na pewno będzie się śmiała

Jeśli chodzi o tego strepteasera (czy jak tam się to pisze ) to wszystko zależy od tego ile macie kasy (bo to chyba dość drogie jest?) no i jaka jest ta dziewczyna. Jeśli nie jesteście przekonane, czy ona sobie tego życzy, to lepiej nie zamawiajcie, bo naprawdę, ja byłabym trochę zła na koleżanki, że sobie pozwoliły na coś takiego, czego ja sobie nie życzę. Pewnie odesłałabym chłopaka precz, tylko nie wiem, czy nie kazałby sobie zapłacić
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 18:19   #13
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: wieczór panieński

palomino napisał(a):
> Karola napisał(a):
> >
> > Inny pomysł to żebyśmy po jakimś czasie samotnej zabawy seksownie się odstawiły i wparowały na wieczór kawalerski narzeczonego (ktoś mi kiedyś opowiadał, że tak zrobił i że było super) i dalej bawiły się wspólnie z facetami
>
> tylko go o tym uprzedz, a przynajmniej jego kolegow bo oni w kwestii zapraszania "panienek" moga byc mniej zasdniczy niz ty i wtedy byloby mniej przyjemnie
>
>

wiem, wiem. Ale my w ogóle raczej nie będziemy robić wieczorów, a jeśli już, to taką zwykłą "wspólną" imprezę na działce, więc nie ma obaw
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 18:21   #14
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: wieczór panieński

ooo, ja to bym chciała jakiegoś pana, albo dwóch, albo nawet cały zespół cheependalesów (jak to się pisze?). Coby mi w ostatnią noc wolności uświadomili, co tracę wstepując w święty związek zresztą, moja przyjaciółki też tańczą na stolach, jak za duzo wypiją, więc już do co poniektórych knajp w Łodzi nie chodzimy , i my byśmy po prostu nie mogły przy takiej okazji spokojnie wysziedzieć.

Mozecie kupić jakąś zabawną ksiażkę o seksie, typu: czego chcą mężczyźni - my zawsze świetnie się bawiłyśmy, czytając takowe . albo też pobawic się w szczere pytania - i powyciągać delikatnie nieco pikantne, subtelne szczegóły wspominkowo-liryczne.
Aha, i ja bym jeszcze zaopatrzyła się w testy, typu: jakim partnerem jesteś, jaki masz temperament - takie wspólne rozwiazywanie może być świetna zabawą , no, i tematycznie jest w stylistyce ślubów - zwiazków.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 18:23   #15
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: wieczór panieński

Karola napisał(a):
> Możecie też spisać jakieś wpadki tej dziewczyny, np. jakieś śmieszne sytuacje z chłopakami, przy chłopakach, z młodości, wpadki jeszcze z czasów szkolnych i jej powypominać "a pamiętasz jak..."
> Albo powypominać jej miłostki i zauroczenia, z których teraz na pewno będzie się śmiała

O, tego to na pewno nie uniknie Takie plotkary jak my to rzadko się spotyka

> Jeśli chodzi o tego strepteasera (czy jak tam się to pisze ) to wszystko zależy od tego ile macie kasy (bo to chyba dość drogie jest?) no i jaka jest ta dziewczyna. Jeśli nie jesteście przekonane, czy ona sobie tego życzy, to lepiej nie zamawiajcie, bo naprawdę, ja byłabym trochę zła na koleżanki, że sobie pozwoliły na coś takiego, czego ja sobie nie życzę. Pewnie odesłałabym chłopaka precz, tylko nie wiem, czy nie kazałby sobie zapłacić

Tu akurat dyskusji nie ma - streaptisera (może tak się pisze?? ) na pewno sobie nie życzy. Więc problem z głowy.

Dzięki za pomysły!
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 18:23   #16
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: wieczór panieński

cheetah napisał(a):
> Zenujace? Chyba nie bylas w damskim klubie

No, nie byłam

Zabawa jest przednia. Zreszta bylam tez na damskim striptizie i tez niezle sie bawilam

Wierzę : Ale ja nie chciałabym. Miałabym wyrzuty sumienia przed samą sobą i przed Ukochanym. Cóż, taka już jestem

> Mysle, ze nie ma co negowac takiej zabawy. Kazdy sie bawi, tak jak lubi. Dla mnie to nie jest zenujace, dla mnie to jest zupelnie normalna rzecz, powiedzialabym wrecz, ze naturalna

Napisałam w tym sensie, że JA byłabym zażenowana


Zresztą byliśmy raz na dyskotece, gdzie tańczyły panny przy rurach, o czym wcześniej nie wiedzieliśmy. Panny tańczyły ubrane, tzn. w krótkich majteczkach i topach, a ja po powrocie do domu miałam kaca moralnego i jakoś tak dziwnie się czułam (źle).

Wiem więc, że nie lubię takich zabaw
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 18:36   #17
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: wieczór panieński

Karola napisał(a):
> wiem, wiem. Ale my w ogóle raczej nie będziemy robić wieczorów, a jeśli już, to taką zwykłą "wspólną" imprezę na działce, więc nie ma obaw

przezorny - zawsze ubezpieczony, co?

__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 18:40   #18
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: wieczór panieński

joannea napisał(a):
> Mozecie kupić jakąś zabawną ksiażkę o seksie, typu: czego chcą mężczyźni - my zawsze świetnie się bawiłyśmy, czytając takowe .

> Aha, i ja bym jeszcze zaopatrzyła się w testy, typu: jakim partnerem jesteś, jaki masz temperament - takie wspólne rozwiazywanie może być świetna zabawą , no, i tematycznie jest w stylistyce ślubów - zwiazków.

Te pomysły podobają mi się bardzo
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 18:46   #19
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: wieczór panieński

palomino napisał(a):
> Karola napisał(a):
> > wiem, wiem. Ale my w ogóle raczej nie będziemy robić wieczorów, a jeśli już, to taką zwykłą "wspólną" imprezę na działce, więc nie ma obaw
>
> przezorny - zawsze ubezpieczony, co?
>
>

Noooooooooooo

A tak na serio to kiedyś przeczytałam, że na wieczorze kawalerskim zamówiona dziewczyna obowiązkowo musi mieć majtki noszone poprzedniego dnia cały dzień i na wieczorze trzeć pewną częścią ciała o nos pana młodego, to mi troszkę szczęka opadła i odechciało mi się małżeństwa
Albo że koledzy wynajęli dziewczynę, żeby zachęciła pana młodego, żeby się z nią przespał. I robili wszystko, żeby biedak to zrobił. On nie chciał, a kumple my na ambicję, że jest miękki i że przecież to koniec wolności, więc niech sobie użyje - świetna impreza.

Słyszałam też opowieści, że na panieńskim dziewczyny zamówiły kolesi i razem z panną młodą delikatnie mówiąc skorzystały z różnych "usług" panów
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-04-13, 18:46   #20
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: wieczór panieński

a to się cieszę niezmiernie, bo nie byłam pewna, wpisując je tutaj

buziaki pwoeilkanocne
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 18:50   #21
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: wieczór panieński

jasne ze nie miał byc to żart! Gdyby któras z was chciała takiego Gościa to moge dać telefon (Łódź). Moja kolezanka czesto bywa na wieczorach panienskich i mówi ze zawsze zapraszaja jakiegos kolesia i jest super, co nie znaczy ze niesmacznie lub któs przekracza pewne granice. Ja moge sobie to tylko wyobrazic poniewaz byłam kiedys na 8 marca na meskim striptizie i było smiesznie! Oni do rosołu sie nie rozbierają, no chyba że w slipy włoży sie mu pokaźną sumkę.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 19:05   #22
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: wieczór panieński

Karola napisał(a):
> A tak na serio to kiedyś przeczytałam, że na wieczorze kawalerskim zamówiona dziewczyna obowiązkowo musi mieć majtki noszone poprzedniego dnia cały dzień i na wieczorze trzeć pewną częścią ciała o nos pana młodego, to mi troszkę szczęka opadła i odechciało mi się małżeństwa

no mi to odechcialoby sie wtedy byc owym panem młodym - a nie samego malzenstwa - w koncu to on a nie ty musi wykazac sie malo wrażliwym zmysłem powonienia

> Albo że koledzy wynajęli dziewczynę, żeby zachęciła pana młodego, żeby się z nią przespał. I robili wszystko, żeby biedak to zrobił. On nie chciał, a kumple my na ambicję, że jest miękki i że przecież to koniec wolności, więc niech sobie użyje - świetna impreza.

Ale lepiej wiedziec przed, niz po slubie czy twoj facet umie odmawiac - nie?
>
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 19:26   #23
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: wieczór panieński

palomino napisał(a):
> no mi to odechcialoby sie wtedy byc owym panem młodym - a nie samego malzenstwa - w koncu to on a nie ty musi wykazac sie malo wrażliwym zmysłem powonienia
>
No chyba, że prezentuje gust zbieżny np. z królem Henrykiem VIII, który wyszukawszy sobie zgrabną wiejską dziewoję przywiózł ją na zamek w celach konsumpcji Jako ze kąpiele w owych czasach odbywały się jedynie w okolicach świat, gorliwi dworacy dziewoję wykąpali i uperfumowali. Kiedy zjawiła sie w komnatach króla, ten stracił całe zainteresowanie mówiąc "Zepsuli mi ją"

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 19:53   #24
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: wieczór panieński

palomino napisał(a):
> Karola napisał(a):
> > A tak na serio to kiedyś przeczytałam, że na wieczorze kawalerskim zamówiona dziewczyna obowiązkowo musi mieć majtki noszone poprzedniego dnia cały dzień i na wieczorze trzeć pewną częścią ciała o nos pana młodego, to mi troszkę szczęka opadła i odechciało mi się małżeństwa
>
> no mi to odechcialoby sie wtedy byc owym panem młodym - a nie samego malzenstwa - w koncu to on a nie ty musi wykazac sie malo wrażliwym zmysłem powonienia

Bleeehhhhh


> > Albo że koledzy wynajęli dziewczynę, żeby zachęciła pana młodego, żeby się z nią przespał. I robili wszystko, żeby biedak to zrobił. On nie chciał, a kumple my na ambicję, że jest miękki i że przecież to koniec wolności, więc niech sobie użyje - świetna impreza.
>
> Ale lepiej wiedziec przed, niz po slubie czy twoj facet umie odmawiac - nie?
> >
>

Tylko ciekawe czy taki koleś potem powie swojej narzeczonej, że niestety nie potrafi odmawiać
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 20:26   #25
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: wieczór panieński

Karola napisał(a):
> Tylko ciekawe czy taki koleś potem powie swojej narzeczonej, że niestety nie potrafi odmawiać

ale wolisz tego nie sprawdzac?

__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 20:56   #26
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: wieczór panieński

palomino napisał(a):
> Karola napisał(a):
> > Tylko ciekawe czy taki koleś potem powie swojej narzeczonej, że niestety nie potrafi odmawiać
>
> ale wolisz tego nie sprawdzac?
>
>

Uważam, że nie muszę
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 21:01   #27
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: wieczór panieński

BabciaWeatherwax napisał(a):
> No chyba, że prezentuje gust zbieżny np. z królem Henrykiem VIII, który wyszukawszy sobie zgrabną wiejską dziewoję przywiózł ją na zamek w celach konsumpcji Jako ze kąpiele w owych czasach odbywały się jedynie w okolicach świat, gorliwi dworacy dziewoję wykąpali i uperfumowali. Kiedy zjawiła sie w komnatach króla, ten stracił całe zainteresowanie mówiąc "Zepsuli mi ją"


Genialne, a to wykorzystam na histori.
A poezję na polskim. Bunia, możesz poczuć się wykorzystywana.

Idę spać, bo już bredzę.

lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 21:52   #28
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: wieczór panieński

BabciaWeatherwax napisał(a):
> palomino napisał(a):
> > no mi to odechcialoby sie wtedy byc owym panem młodym - a nie samego malzenstwa - w koncu to on a nie ty musi wykazac sie malo wrażliwym zmysłem powonienia
> >
> No chyba, że prezentuje gust zbieżny np. z królem Henrykiem VIII,

eee, a po co tak daleko sięgać - nasz król Jan Sobieski, wracając do dmu z dalekich wojaży, kazał się Marysieńce nie myc już gogogo dni naprzód, coby naturalną wonią swoją go omamiała...
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 22:22   #29
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: wieczór panieński

Uwielbiam wieczorki panieńskie! Zaznaczam że takie na których są wynajęci tancerze, są zdecydowanie w mniejszości :P zresztą, o żadnych bezeceństwach nie ma mowy, przeciez się nie rozbierają do naga
Na panienskich świetnie się zawsze bawiłam, zawsze juz mnóstwo pysznego jedzenia, rózne wykwitne alkohole plus wódka dla co poniektórych dziewoi co to nic innego pić nie mogą tanczy się, robi różne psychotesty, panna młoda musi przymierzyć choć jedną koszulkę z tych co to dostała w prezencie, jest bardzo smiesznie i wesoło, porusza się wszystkie tabu, począwszy od miesiączki, poprzez orgazmy aż do porodu robi się rózne smieszne zakłady, któ następny... plotkuje się niezłośliwie, czasem ogląda się coś (ale rzadko prawdę mówiąc). Na ostatnim bawiłysmy się tak świetnie, zę dziewczyny stwierdzily że będziemy taki wieczorek raz w miesiącu robić, bez względu czy bedzie jakiś slub czy nie

Za to mam wybitnie ambiwalentny stosunek do kawalerskich. I choć tolerancyjna jestem bardzo, daję mojemu chłopakowi bardzo dużo swobody, po tym co się nasłuchałam o kawalerskich... hm, hm oczywiście nie mogłabym zakazać niczego, bo niby jakim prawem (zresztą taki zakaz tylko wzmaga chęć występku ), ale pewnie by mnie nerwy nosiły to o czym napisała Karola faktycznie ma miejsce, pan młody, nawet jak nie chce, jest zmuszany do kontaktów cielesnych różnego stopnia z wynajętą dziwą, bo inaczej koledzy brutalnie kwestionują jego męskość w sumie na panieńskich striptizer to jednak rzadkość a na kawalerskich w zasadzie zawsze są panienki (tak wynika z moich obserwacji).
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 22:58   #30
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: wieczór panieński

Oj uwielbiam wieczorki panieńskie byłam na różnych i tych z panami kręcącymi pupką i tymi bez zamówionych facetów i w lokalu i w domu i zawsze jest super najlepiej jak jest dużo trunków wszelkiej maści, bo jak wiadomo gusta są różne, dużo różnistego jedzenia i muzyka fajowa, a jak w domku to i filmy lepiej mieć różne pod ręką
Osobiście bardzo lubię wieczorki z występami panów, nie mam nic przeciwko biorąc pod uwagę, że w końcowym momencie facet wygląda, jak 99% panów latem na plaży i zabawa się kończy, buuu...
Wieczorki na których bywałam u moich psiapsiółek to prawdziwe spędy towarzyskie oscylujące ok.30 babek, ale zawsze wspomnienia są super I obowiązkowo prezenty

p.s. widzę, że jeśli chodzi o tańczących, że tak to ujmę, facetów, Łódź górą

Joannea no, jak będziesz kiedyś wybierała się na imprezkę w Łodzi to się może gdzieś spotkamy na mieście ze swoimi towarzystwami ??? oczywiście, jak będziesz miała ochotę ale się wkręcam, co ???

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.