Jaka szkoła? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-01, 15:27   #1
Dzakart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2

Jaka szkoła?


Jestem tegorocznym maturzystą, po ukończeniu szkoły chciałbym się zająć charakteryzacją. Mam więc jedno pytanko [img]icons/icon12.gif[/img] - Jaka szkoła w woj. śląskim zapewni mi najwyższy poziom szkoleń i nauczania?
Adam
Dzakart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-02, 09:17   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Jaka szkoła?

Witaj [img]icons/icon7.gif[/img]
Osobiście nie znam szkoły na śląsku, ale jesli chodzi o nauke charaktryzacji mogę Ci polecić szkołę w Warszawie - Międzynarodową Szkołę Charakteryzacji Marii Ewy Dziewulskiej. Sama ją skończyłam i daje ona naprawdę możliwości startu w tym zawodzie. A to jest najwazniejsze [img]icons/icon7.gif[/img] Dla Ciebie istniejej jednak jedno zasadnicze ryzyko. Tak naprawdę ogromne umiejetności i wiedzę zdobywasz tam pracując na planach filmowych, pokazach, sesjach. Niestety do tego konieczna jest bezwzgledna Twoja gotowośc do pracy każdego dnia i o różnych porach (czasami nawet bardzo barbarzyńskich [img]icons/icon10.gif[/img] ) a nie mieszkając na miejscu w Wawie, będzie to to trudne jak nie niemozliwe w realizacji.

Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-02, 18:40   #3
Dzakart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2
Re: Jaka szkoła?

Słyszałem o tej szkole ale jest ona zdecydowanie za daleko. Może jakaś szkoła bliżej? :-P Zależy mi też aby miał zapewniła mi odwołanie od WKU [img]icons/icon12.gif[/img]
Dzakart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.