Kosmetyki mineralne Pure Luxe - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-02, 20:21   #91
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Dzizas, on ma mase silikonowych zapychaczy.. niech juz ktos przetestuje, kogo mocno zapcha to bede go mogla sobie odpuscic
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 13:39   #92
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Witam.
Do mnie dotarła paczuszka z cieniami.
Wysłana 28.01.

Oto co zamówiłam - same cienie.
Ruset- brąz z drobinkami.Po przetarciu palcem jakby zmatowiał ale nie do końca.
Utopia- mocna sliwka z drobinkami.Po przetarciu pozostała perłowa poświata.
Bad girl - fiolet mniej świecący od utopi.Po przetarciu całkowicie zmatowiał.
Smug - perłowa lila.Taki sam jak graphe wine z CS.
Ouch - róż z drobinkami.Po przetarciu została perłowa poświata.
Tickle - bardziej perłowy niz błyszczący.
Peach champagne - złote drobinki.
Divine - srebrny kolor wpadający delikatnie w lila.
Serenity - delikatny , jaśniejszy od peach.
Tylko te trzy ostatnie nie straciły drobinek jak przetarłam palcem.

Jeszcze nie umiem się nimi posługiwać, tzn. nakładać ale bede zaraz kombinować.
Na pewno ruset i utopia pujda na eksperymenty z prasowaniem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie PL.jpg (37,0 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIENIE PL2.jpg (35,3 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIENIE PL3.jpg (46,4 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIENIE PL4.jpg (58,3 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WSZYSTKO PL.jpg (20,0 KB, 62 załadowań)
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 13:48   #93
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Witam.
Do mnie dotarła paczuszka z cieniami.
Wysłana 28.01.

Oto co zamówiłam - same cienie.
Ruset- brąz z drobinkami.Po przetarciu palcem jakby zmatowiał ale nie do końca.
Utopia- mocna sliwka z drobinkami.Po przetarciu pozostała perłowa poświata.
Bad girl - fiolet mniej świecący od utopi.Po przetarciu całkowicie zmatowiał.
Smug - perłowa lila.Taki sam jak graphe wine z CS.
Ouch - róż z drobinkami.Po przetarciu została perłowa poświata.
Tickle - bardziej perłowy niz błyszczący.
Peach champagne - złote drobinki.
Divine - srebrny kolor wpadający delikatnie w lila.
Serenity - delikatny , jaśniejszy od peach.
Tylko te trzy ostatnie nie straciły drobinek jak przetarłam palcem.

Jeszcze nie umiem się nimi posługiwać, tzn. nakładać ale bede zaraz kombinować.
Na pewno ruset i utopia pujda na eksperymenty z prasowaniem.
Hmm waham się czy powinnam Ci dziękować za przepiękne swatche , przy tym kursie dolara pół mojej trzynastki pójdzie na pure luxe....

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-02-04 o 13:50
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 15:23   #94
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Utopia i Peach Champagne boskie. Czy te swatche są robione na mokro czy na sucho?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 17:14   #95
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Utopia i Peach Champagne boskie. Czy te swatche są robione na mokro czy na sucho?
Maczałam pędzelek w wodzie, takiej normalnej, odsączałam i potem pac pac i rozcierałam pędzelkiem.

Teraz musze sie nimi nauczyć posługiwać.
Ja juz nic nie zamawiam (od jutra) bo za 10 dni lece do Polski i boje sie, że przed moim wylotem nic nie dojdzie.
Dziś jeszcze zamówiłam 2 paczuszki próbek z Lumiere i Buff'd.Tak to jest jak ma sie wolne.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 16:06   #96
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Dostalam dzisiaj paczuszke. Schludnie, porzadnie zapakowane pudeleczka z podkladem, cieniami, rozem i krzemionka, zamowilam jeszcze plaski finishing fan brush - zapakowany byl w sztywniejsza wkladke, chroniaca przed zlamaniem. Na karteczce rachunek i odrecznie napisane "thank you" Wstepnie mi sie podoba. Moja ocena dopiero jutro bedzie cos warta, bo dzis pedzel mialam w resztkach lumiere a niedoskonalosci przykryte Magic HR od Agabil, ktory testowalam Ale widze juz, ze podklad jest dosc pudrowy, ma ladny kolor (natural creamy), a cien Vanilla doskonale widac na mojej powiece (odcina sie od moich piwnych teczowek). Roz Beach Bunny ma kolor idealnie oddany na zdjeciu ze strony PL, lekko rozswietlajacy (zgodnie z opisem, bo podpisany jest rowniez jako highlighter), kolor China Blue w pudeleczku scial mnie z nog, jest piekny! Bielutkiej krzemionki starczy mi chyba na pol roku Jutro ciag dalszy recenzji
Ogolnie: bardzo bardzo obiecujaco.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 18:02   #97
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Dostalam dzis paczke
Wklejam moje nowe malenstwa. Na razie tylko ogolne zdjecia, bo mam do dyspozycji tylko lustrzanke cyfrowa i nie umiem na razie jej obslugiwac jedna reka, zeby zrobic swatche.
Zdjecie 1sze: bronzer, tzw. shimmie, czyli rozswietlacz i glass slipper - bardzo drobniutki brokat
Zdjecie 2gie: cienie w kremie
Zdjecie 3cie: erasers: zolty, oryginalny i pudrowy, i podklady, pudrowy i w kremie
Zdjecie 4te: cienie

Mysle, ze kolory w miare dobrze oddalam. Cienie kaleidoscope to rzeczywiscie benzynki. Illusion to benzynka lawendowa, a Oasis turkusowa. Miodzio.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pure luxe 3.jpg (65,0 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pure luxe 4.jpg (57,0 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pure luxe 1.jpg (122,3 KB, 244 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pure luxe 2.jpg (126,1 KB, 112 załadowań)
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 18:27   #98
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Dostalam dzis paczke
Wklejam moje nowe malenstwa. Na razie tylko ogolne zdjecia, bo mam do dyspozycji tylko lustrzanke cyfrowa i nie umiem na razie jej obslugiwac jedna reka, zeby zrobic swatche.
Zdjecie 1sze: bronzer, tzw. shimmie, czyli rozswietlacz i glass slipper - bardzo drobniutki brokat
Zdjecie 2gie: cienie w kremie
Zdjecie 3cie: erasers: zolty, oryginalny i pudrowy, i podklady, pudrowy i w kremie
Zdjecie 4te: cienie

Mysle, ze kolory w miare dobrze oddalam. Cienie kaleidoscope to rzeczywiscie benzynki. Illusion to benzynka lawendowa, a Oasis turkusowa. Miodzio.
Jaka cudowna paczuszka... Koniecznie daj znać jak bazy i erasery, porównaj zwłaszcza kremowy z pudrowym - jak troszkę zarobię (albo wyżebrzę...) to może zamówię któryś.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 19:09   #99
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

i daj znac jak podkladzik w kremie sie sprawuje bo wyglada super..
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 19:20   #100
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Dostalam dzis paczke
Wklejam moje nowe malenstwa. Na razie tylko ogolne zdjecia, bo mam do dyspozycji tylko lustrzanke cyfrowa i nie umiem na razie jej obslugiwac jedna reka, zeby zrobic swatche.
Zdjecie 1sze: bronzer, tzw. shimmie, czyli rozswietlacz i glass slipper - bardzo drobniutki brokat
Zdjecie 2gie: cienie w kremie
Zdjecie 3cie: erasers: zolty, oryginalny i pudrowy, i podklady, pudrowy i w kremie
Zdjecie 4te: cienie

Mysle, ze kolory w miare dobrze oddalam. Cienie kaleidoscope to rzeczywiscie benzynki. Illusion to benzynka lawendowa, a Oasis turkusowa. Miodzio.
jakie to wszytko piękne czekam na pierwsze wrażenia
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 20:50   #101
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

na forum edm są nowe swatche, m.in. cieni pure luxe
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 21:00   #102
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Dostalam dzis paczke
Wklejam moje nowe malenstwa. Na razie tylko ogolne zdjecia, bo mam do dyspozycji tylko lustrzanke cyfrowa i nie umiem na razie jej obslugiwac jedna reka, zeby zrobic swatche.
Zdjecie 1sze: bronzer, tzw. shimmie, czyli rozswietlacz i glass slipper - bardzo drobniutki brokat
Zdjecie 2gie: cienie w kremie
Zdjecie 3cie: erasers: zolty, oryginalny i pudrowy, i podklady, pudrowy i w kremie
Zdjecie 4te: cienie

Mysle, ze kolory w miare dobrze oddalam. Cienie kaleidoscope to rzeczywiscie benzynki. Illusion to benzynka lawendowa, a Oasis turkusowa. Miodzio.
dobrze ze kazałam TZetowi zmienić hasło do paypala, wiedząc, że Pure Luxe może mi udowodnić, że moja silna wola jest nic nie warta...
ananke, a dużo jest cienia w słoiczku?
I porównanie eraserów, będę Cię molestować, obiecuję, zresztą chyba nie tylko ja na to czekam...
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 22:28   #103
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Dostałam swoje Pureluksiaki

Śliczne słoiczki, trochę fikuśne, szkoda, że bez sitek.


Zawaliłam na całej linii z kolorem cienia (fantasy). Spodziewałam się chłodnego, popielatego beżobrązu a dostałam chłodny jasny fiolet z benzyniastymi drobinkami. No ale nie zwróciłam uwagi na kontekst kolorystyczny, w którym sie ten kolor pojawił (wśród różów i czerwieni) a zdecydowałam tylko na podstawie zdjęcia Także czytanie opisów i spora wyobraźnia kolorystyczna mile widziana przy wyborze cieni


Podkłady wziełam dwa: buff i suntan

Mimo, że następują po sobie na wzorniku, dzieli je przepaść. Buff dopasowuje się do mojej karnacji doskonale (wreszcie- po byt jasnych edm i buff'd), nic się nie odznacza, nie pobiela, wygląda zdrowo i naturalnie. Suntan natomiast jest niestety pierońsko ciemny - dla mnie kolor wspaniale będzie nadawał się jako brązer i do modelowania - zero pomarańczowych i ceglanych tonów, naturalny, biszkoptowy odcień, bardzo mi w tej roli podpasował.

Konsystencja i rozprowadzanie na twarzy a także pierwszy efekt - obiecujące.
Podkład jest nieco "śliski" przy rozcieraniu wspaniale kryje (prawie jak intensive edm) jest troszkę "silikonowy" w dotyku, nie mączny i nie tynkowy.
Pierwszy efekt na twarzy - musze przyznać ze zostawił edm i buff'd daleko w tyle. Po przyłożeniu nosa do lusterka zrobiłam wow bo nawet z tej odlgłości twarz wygląda bardzo przyzwoicie. Dla porównania edm wysusza mi trochę policzki, powodując ściągniecie i lubi tworzyć nienaturalną suchawą siateczkę, zaś buff'd są dość mączne i bardzo widoczne (również zbiera mi się w porach)
Podkłady- Pureluksiaki są ciut satynowe na twarzy - nie sa płaskie i maskowate a zostawiają skórę naturalnie lśniącą, jakby młodsza i spręzystą (wizualnie)

Bardzo pasuje mi również to, ze podkład ściera się w ciągu dnia równomiernie, nie spływa i nie osadza w zmarszczkach - zdecydowanie wolę to niż ciasto w zmarszczkach i placki podkładu w miejscowo przesuszonych partiach jak po edm i buff'd. No i najwazniejsze - nie błyszczałam dziś jak latarnia w T (mimo, ze tak jak wspomniałam, subiektywnie oceniam podkład jako bardziej śliski i tłusty niż edm i buff'd)

Duzy plus dla podkładów. Po pierwszym dniu jestem bardzo zadowolona - zobaczymy co dalej.


Korektora What's red nie oceniam dzisiaj, ponieważ próbowałam go rano nałożyć i zaliczyłam falstart- korektor jest naprawde mocno zielony i porządnie napigmentowany - nie mogłam go rozetrzeć i wykonałam sobie piękne dwa zielone placki na policzkach.
Widok koloru na waciku po zmyciu korektora- bezcenny. Miałam wrażenie, ze gniję

Puder wykańczający April's mix ma śliczny kolor w pudełeczku - popiel "do twarzy" - bardzo elegancki. Na skórze- mocno satynowo- perłowy, fajny do zrobienia mega-glow bądż na same kości policzkowe - efekt naprawdę mocny i wyrazisty.


Zobaczymy co będzie dalej - po kilku aplikacjach i na filtrach; trzymajcie kciuki, zeby było dobrze Mam gorącą nadzieję na powtórkę zamówienia- z eraserem, jakimś linerkiem i porządnym opakowaniem koloru Buff
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 23:35   #104
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

A ja mam kolor Creamy Natural i rowniez bardzo go polecam
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 08:53   #105
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Majade, az tak obiecujaco
Ciekawe jaki jest ichni Ivory ale cos czuje, ze za ciemny dla mnie
Ja sie wciaz wzdragam przed uzyciem cienia OMG!.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 17:20   #106
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Majade, az tak obiecujaco
Ciekawe jaki jest ichni Ivory ale cos czuje, ze za ciemny dla mnie
Ja sie wciaz wzdragam przed uzyciem cienia OMG!.
Obiecująco, si
Co prawdą dziś błyszczę już bardziej ale ogólnie się nie zważyłam, nie mam nic w porach, znów moje mini-zmarchy jakby odrobinę napięte (??) i jest nieźle.
Na twarzy mam taką śmieszną jakby równomierną gumkę - coś jak maseczka algowa - twarz lekko śliska, pokryta równiutko i gładka (naprawde nie wiem jak to inaczej nazwać).

Nie wiem, jak byłoby z Ivory widzę tylko, ze Buff mocno jaśnieje na twarzy, dzisiaj się dobrze przyjrzałam i, kurka, pobielił jednakowoż A w słoiczku jaki jest - sama widziałaś. Także będę robić mały mix z Suntanem, juz nie chcę byc bladą maską, chcę troche poudawać, ze widziałam słońce

A co jest z tym OMG? Odwagi!!
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 17:33   #107
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Hejze ha, zaczynam myslec, ze podklad PL jest najfajniejszym z przeze mnie testowanych! a myslalam wczesniej, ze te ich podklady to tylko taki "dodatek" do cieni i reszty, zeby cos bylo na stronie w dziale foundations
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 17:46   #108
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Hejze ha, zaczynam myslec, ze podklad PL jest najfajniejszym z przeze mnie testowanych! a myslalam wczesniej, ze te ich podklady to tylko taki "dodatek" do cieni i reszty, zeby cos bylo na stronie w dziale foundations
Po dwóch dniach stwierdzam wstępnie to samo Szczęsliwie pokusiły mnie własciwie głownie ich podkłady bo cieniami prawie nie operuję i wciąż szukam czegoś idealnego do pokrycia twarzy.

Cieszę się z Pure bo mam naprawdę spory problem z podkładami edm i buff'd bo oprócz świecenia wyglądają na mnie jak gips i to nieudolnie nałożony.
Zapomniałam napisać, ze po edm i buff'd mam też bardzo niefajną przypadłość. Mianowicie w miejscu, gdzie twarz żyje i jest ruchoma (podczaś śmiechu np) - nad bruzdami nosowymi i obok nosa te podkłady powodowały u mnie powstanie skośnych kreskozmarszczek z podkładu. Pory się jakoś tak naciągały w tym miejscu - niby błyszczace a jednak suche i tworzyła się taka widoczna gołym okiem ściągnięta siateczka a'la twarz staruszki w wyschniętym białku - jednym słowem fu. A "gumkowość" PureLuxe powoduje ze podkład rusza się z twarzą i zupełnie nie odznacza, jakiś elastyczny bardziej czy jak?? Oczywiście technika nakładania wciąż a sama, podkład też.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 18:01   #109
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Musze przyznac, ze z Pure Luxe wszystko, co zamowilam, bardzo mi sie podoba. Podklad okazal sie wspanialy (nie liczylam na to), cien Vanilla na sto procent wezme wiekszy, roz Beach Bunny uwielbiam, silica fajna choc sama idea krzemionki jednak chyba do mnie nie przemawia. Do tego sliczne, najladniejsze jakie widzialam, opakowania-pudeleczka. Zadnych przybrudzonych woreczkow, ktorych zaczynam zywiolowo nie znosic. Pure Luxe jest naprawde fajne!
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-14, 18:02   #110
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Pranie prosze mi rekomendować kolory podkładów
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 18:14   #111
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Pastereczko, ja mam tylko Creamy Natural (wzielam jedynie probke dla zasady, ubzduralam sobie ze skoro nie maja kilku do wyboru formul podkladow, pewnie mi nie podpasuja, jakze sie mylilam) i dla mnie to idealny kolor, porownywalny z Prairie Wheat z Joppa (nie przyciemnia, nie rozjasnia, dostosowuje sie do koloru skory). Jesli chcesz, moge jutro rano zrobic zdjecie w swietle dziennym. Majade ma Buff i Suntan, to nastepne w kolejnosci w grupie neutralnych odcieni, o ile dobrze pamietam.
W kolejnym zamowieniu na pewno wezme bronzer i eraser w pudrze.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 18:20   #112
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Kurcze ale fajnie piszecie o tych podkładach. Tym bardziej cieszę się już na moją wymiankę, będę miała na spróbowanie podkład Ivory.
Przyznam szczerze, że ja również traktowałam podkłady z Pure Luxe jako jakiś dodatek do ich rozległej palety cieni do oczu. Bo jakby nie patrzeć kolorystyka podkładów jest dość uboga, no i jedna formuła - do tego raczej żadna z nas nie przywykła.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 18:29   #113
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Pastereczko, ja mam tylko Creamy Natural (wzielam jedynie probke dla zasady, ubzduralam sobie ze skoro nie maja kilku do wyboru formul podkladow, pewnie mi nie podpasuja, jakze sie mylilam) i dla mnie to idealny kolor, porownywalny z Prairie Wheat z Joppa (nie przyciemnia, nie rozjasnia, dostosowuje sie do koloru skory). Jesli chcesz, moge jutro rano zrobic zdjecie w swietle dziennym. Majade ma Buff i Suntan, to nastepne w kolejnosci w grupie neutralnych odcieni, o ile dobrze pamietam.
W kolejnym zamowieniu na pewno wezme bronzer i eraser w pudrze.
ja mam taki kolor skory jak Ty wiec dlatego cie męczę.

Frantic napalilysmy sie na eraser i cienie to mamy a podklady mają inni he
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 18:32   #114
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Frantic napalilysmy sie na eraser i cienie to mamy a podklady mają inni he
ano własnie, teraz ja się napalam na eraser zatem w przyrodzie nic nie ginie
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 18:32   #115
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Frantic napalilysmy sie na eraser i cienie to mamy a podklady mają inni he
No i żałuję bardzo, że poskąpiłam kasy na ten podkład.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 18:42   #116
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

To ja wkleje jutro Creamy Natural w dziennym swietle, a Ty Frantic moglabys obfocic tego Ivory, jak do Ciebie przyjdzie? ciekawa go jestem.
Pastereczko, jestem przekonana, ze bedzie Ci ten kolor pasowal. Jesli chcesz, moge Ci odsypac odrobinke na testy, bo i tak chce zamowic wieksze opakowanie. Chcesz?
Oblukalam przed chwila jeszcze podklad, jest troche jasniejszy od Prairie Wheat, w kazdym razie mniej ceglasty. To taki naturalny odcien, jak cieliste rajstopy
Mam jeszcze korektor Banana Split ale podchodze do niego jak pies do jeza i nie wiem jak go uzyc. Jest naprawde ZOLTY.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 18:47   #117
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Mam jeszcze korektor Banana Split ale podchodze do niego jak pies do jeza i nie wiem jak go uzyc. Jest naprawde ZOLTY.
to podobnie jak What's red? Na prezentacji z www. wygląda niewinnie i miętowo a w rzeczywistości jest idealny dla Czesia i trzeba z nim bardzo ostrożnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cześ.jpg (3,5 KB, 231 załadowań)
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-02-14 o 18:48
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 18:48   #118
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Oczywiście, zrobię fotkę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 19:23   #119
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
to podobnie jak What's red? Na prezentacji z www. wygląda niewinnie i miętowo a w rzeczywistości jest idealny dla Czesia i trzeba z nim bardzo ostrożnie
Nie chce mi sie szukac zdjecia, ale wiecie jak wyglada Big Bird z Ulicy Sezamkowej? no
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 22:15   #120
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Dostalam dzis paczke
Wklejam moje nowe malenstwa. Na razie tylko ogolne zdjecia, bo mam do dyspozycji tylko lustrzanke cyfrowa i nie umiem na razie jej obslugiwac jedna reka, zeby zrobic swatche.
Zdjecie 1sze: bronzer, tzw. shimmie, czyli rozswietlacz i glass slipper - bardzo drobniutki brokat
Zdjecie 2gie: cienie w kremie
Zdjecie 3cie: erasers: zolty, oryginalny i pudrowy, i podklady, pudrowy i w kremie
Zdjecie 4te: cienie

Mysle, ze kolory w miare dobrze oddalam. Cienie kaleidoscope to rzeczywiscie benzynki. Illusion to benzynka lawendowa, a Oasis turkusowa. Miodzio.
Halo,halo...a jak sie sprawuje podkład w kremie...?
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.