mikrodermabrazja - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-05, 13:26   #91
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: mikrodebrazja

bilendowe cudo dostałam od Saaskii; jaj nie odpowiadałao więc przysłała mnie. I... mnie też nie odpowiada. Śmierdzi, jest gluciaste, słabo ściera, jeśli masz gdzieś nie daj Boże podrażnienie - to piecze/pali...
Nie lubię go. Efekt termiczny jest znikomy.
Nie podoba mi się i odradzam
Za to niechcący wynalazłam piling Rival of the Loop za 8 zł w rossmanie i jest bardzo OK.
Baardzo chcę kupić AA różowy peeling głeboki, dziewczyny go chwalą; ale szkoda mi kasy!!! Borykam sie z tym problemem już bardzo długo; niech ktoś mnie wreszcie albo ostatecznie zacheci albo zniechęci do tego zakupu!!!
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 08:36   #92
Intuicja
Raczkowanie
 
Avatar Intuicja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 334
Dot.: mikrodermabrazja

Mnie tez ciekawi zestaw Eveline, cena jest najkorzystniejsza ze wszystkich,nawet od Eris, czy ktoś może używa? Nie widze go jeszcze w KWC
__________________
Intuicja-najwartościowsze źródło poznania
Intuicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 08:37   #93
Intuicja
Raczkowanie
 
Avatar Intuicja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 334
Smile Dot.: mikrodebrazja

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Baardzo chcę kupić AA różowy peeling głeboki, dziewczyny go chwalą; ale szkoda mi kasy!!! Borykam sie z tym problemem już bardzo długo; niech ktoś mnie wreszcie albo ostatecznie zacheci albo zniechęci do tego zakupu!!!
Piti w Rossmanie jest promocja.. 29,99 widziałam wczoraj
__________________
Intuicja-najwartościowsze źródło poznania
Intuicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 09:49   #94
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: mikrodebrazja

Cytat:
Napisane przez Intuicja
Piti w Rossmanie jest promocja.. 29,99 widziałam wczoraj
Oooo
to polecę dzisiaj!
Dzięki!!!
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 12:12   #95
beciunia
Raczkowanie
 
Avatar beciunia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: mikrodebrazja

Cytat:
Napisane przez Intuicja
Piti w Rossmanie jest promocja.. 29,99 widziałam wczoraj
jak go wypróbujesz to napisz czy nie zdziera skórki na całego i czy da się go wytrzymać?
pozdrowkeczka
beciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 16:38   #96
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: mikrodebrazja

Cytat:
Napisane przez beciunia
jak go wypróbujesz to napisz czy nie zdziera skórki na całego i czy da się go wytrzymać?
pozdrowkeczka
napiszę!!! Zaś teraz możecie spytać Sylwiastą - ona go stosowała i polecała
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 18:28   #97
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: mikrodebrazja

Cytat:
Napisane przez roztoczanka
Witam! Byłam na prezentacji mikrodermabrazji firmy Lancome i poddałam się pierwszemu zabiegowi z cyklu 8, które należy wykonać dla uzyskania właściwego efektu. Nie próbowałam innych firm, więc nie mam porównania, ale Lancome działa cuda, wierzcie mi!!! Cały zabieg jest dziecinnie prosty, składa się z czterech kroków: stonizowanie twarzy za pomocą wilgotnej chusteczki, nałożenie na 5 minut właściwego preparatu peelingującego, usunięcie go za pomocą innej wilgotnej chusteczki i nałozenie kremu kojacego. To wszystko dwa razy w tygodniu, przez 4 tygodnie, czyli w sumie 8 zabiegów. Lancome ma w swojej mikrodermabrazji 5% kwas glikolowy, czyli zabieg jest bardzo łagodny, ale i skuteczny. Ja po pierwszym zabiegu miałam bardzo wygładzoną twarz, miękką, przyjazną w dotyku, wyraźnie rozświetloną Następnego dnia przy nakładaniu podkładu nie mogłam uwierzyć jak inaczej, lepiej wygląda on na mojej twarzy... Wiem jedno - polecam gorąco RESURFACE PEEL Lancome a Was pozdrawiam!!!
Roztoczanko mam do Ciebie pytanko,gdzie była ta prezentacja i jak mozna dowiedziec aię o istnieniu owych prezentacji??
czekam na odp
pozdrawiam
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-06, 19:42   #98
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: mikrodebrazja

Cytat:
Napisane przez Pitipel
napiszę!!! Zaś teraz możecie spytać Sylwiastą - ona go stosowała i polecała
Nic nie zdziera, jest wyjatkowo lagodny.
A w Rossmanie faktycznie jest promocja, chyba sobie kupie, w koncu 7 PLN piechota nie chodzi nawet data waznosci odlegla
Tutaj jest recenzja, gdzies na poczatku = czyli u dolu strony :
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8682
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 20:10   #99
Hana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 111
GG do Hana
Dot.: mikrodermabrazja

Ja również kupiłam peeling AA w Rossmanie za 29 zł, w aptekach i drogeriach w moim mieście kosztuje zwykle 38.

Dziś rozpoczynam testowanie. Napiszę jak działa.

HAna
Hana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 20:21   #100
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: mikrodermabrazja

z torbami przez Was pójdę, cholera jasna!!!
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 21:54   #101
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: mikrodermabrazja

^ Ale za to JAK wypchanymi!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-06, 22:18   #102
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: mikrodebrazja

Cytat:
Napisane przez Pitipel
bilendowe cudo dostałam od Saaskii; jaj nie odpowiadałao więc przysłała mnie. I... mnie też nie odpowiada. Śmierdzi, jest gluciaste, słabo ściera, jeśli masz gdzieś nie daj Boże podrażnienie - to piecze/pali...
Nie lubię go. Efekt termiczny jest znikomy.
Nie podoba mi się i odradzam
No Ty patrz, a mnie odpowiadał! Kupiłam sobie niedawno drugą tubkę, ale jeszcze nie używałam. Ktoś tu wcześniej pisał, że różni się ten nowy od pierwszej wersji, więc "se porównam"

Beciunia, tu jest link do tego peelingu http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6980
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 08:52   #103
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
^ Ale za to JAK wypchanymi!
Bardzo smieszne...
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 22:05   #104
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Dot.: mikrodermabrazja

Jestem w trakcie "kuracji" Erisu, i musze bardzo pochwalic firmę. Miałam robioną mikrodermabrazję, a z kosmetykowych - wcześniej Bielendę i EL - o ile Bielendka ok, to EL uważam za drogi bubel, a do tego mało skuteczny. Oczywiscie, nie ma się co nastawiać na cuda - domowe mikrodermabrazje są przecież chyba tylko nieco inaczej działającymi peelingami - przynajmniej na mnie

Eris podoba mi się najbardziej z wymienionych, najbardziej też te kuleczki przypominają właściwe, zabiegowe. Cera jest bardzo bardzo gładka, użycie - wygodne i komfortowe. Cena nie za wysoka, jak u Vichy czy innych L'orealów, tym bardziej można testować. Tyle, że moze podrazniać - czułam, że cera jest dość "pobudzona", krem z zestawu szczypał (a nie mam wrażliwej cery, dodatkowo smaruję się non stop serum z wit. C i Diacnealem, więc jest przyzwyczajona do złuszczania), no, i nie chcę też obciażać na noc złuszczonej cery filtrem (a na dzień bym go nie ryzykowała). Po wymianie kremu na serum z BanDi (Koncentrat regenerująco-odżywczy z wit. E) było dużo lepiej, pyszczek gładki aż miło. Ogólnie Eris się spisał. Dam znac po trzech tygodnaich - tyle ma trwać według opakowania cała kuracja, później 8 przerwy.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 09:40   #105
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: mikrodermabrazja

Dziewczyny!

Piszecie o mikrodermabrazji o oceniacie produkty do domowych zabiegów...

A czy mozecie powiedzieć, co nałozyć na twarz po zrobionym głębokim peelingu lub mikrodermabrazji?
zrobić dodatkowo maseczkę np z glinki zielonej? czy dać sobie spokój?
posmarować się olejkiem dr hauschka a potem kremem?

nie wiem....

juz się pogubiłam
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 14:07   #106
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez st_ella
Dziewczyny!

Piszecie o mikrodermabrazji o oceniacie produkty do domowych zabiegów...
... bo mówiłyśmy - przynajmniej w ostatnich postach - o tzw. domowej mikrodermabrazji. Jakoś wszystkie zrozumiałyśmy o co chodzi...

Cytat:
Napisane przez st_ella
A czy mozecie powiedzieć, co nałozyć na twarz po zrobionym głębokim peelingu lub mikrodermabrazji?
zrobić dodatkowo maseczkę np z glinki zielonej? czy dać sobie spokój?
posmarować się olejkiem dr hauschka a potem kremem?

nie wiem....

juz się pogubiłam
na pewno coś łagodzącego, poszukaj w ofercie La Roche Posay lub Avene. Łagodzące też są Dermalibur i Ephiteliale A-Dermy. A kosmetyczka nic Ci nie poradziła?
Stanowczo odradzam zieloną glinkę, jest za mocna, a olejku Hauschki nie znam, więc tu się nie wypowiem.
Pozdr
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 14:22   #107
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez Yolla
... bo mówiłyśmy - przynajmniej w ostatnich postach - o tzw. domowej mikrodermabrazji. Jakoś wszystkie zrozumiałyśmy o co chodzi...

w mój post wkradla się literówka - powinno być

"Piszecie o mikrodermabrazji i oceniacie produkty do domowych zabiegów..."

nie potrzebnie się denerwujesz i mnie atakujesz....
Aby być dokładniejszą:

Gdy wykonam w domu zabieg głebokiego peelingu lub domowej mikrodermabrazji - jaki krem powinnam nałożyć bezposrednio po zabiegu?
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 15:51   #108
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez st_ella
w mój post wkradla się literówka - powinno być

"Piszecie o mikrodermabrazji i oceniacie produkty do domowych zabiegów..."

nie potrzebnie się denerwujesz i mnie atakujesz....
Aaaa, no to w takim razie sorki Ileż to może zdziałać literówka (ja te o odebrłam jako a, a do tego wielokropek na końcu, który to dodał temu zdaniu, takiego wątpliwego tonu
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 21:20   #109
Pshczoolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11
Dot.: mikrodermabrazja

Dziewcyzny czy uzywałyście zestawu do mikrodermabrazji eveline ? Zastanawiam sie czy warto kupić. Cena jest przystępna, a słyszałam też pozytywne komentarze. Jeśli któraś wypróbowała ją na własnej skórze to opiszcie efekty
Pshczoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-17, 07:47   #110
Beti 30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 17
Dot.: mikrodermabrazja

Ja używam "preparatu" do mikrodermabrazji Mary Kay. Stosuje go jakieś 7 miesięcy. Naprawdę polecam. Wygładza skórę, zmniejsza pory.
Buźka robi sie milutka i gładziutka.
W skład zestawu wchodza dwa preparaty:
1- złuszcza martwy naskórek
2- bardzo delikatne mleczko, wygładza i nawilża skórę
Koszt takiego zestawu u konsultantki Mary Kay ok. 199zł
Ale mozna nabyć ten kosmetyk na allegro - znacznie taniej.
Na początek proponuję kupić próbkę i przetestować - koszt próbki to jakieś 4zł
Odkąd zaczęłam stosować kosmetyków MK zdecydowanie widzę poprawe skóry na twarzy.
Beti 30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 14:44   #111
brighid
Przyczajenie
 
Avatar brighid
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: gorny slask
Wiadomości: 27
Dot.: mikrodermabrazja

a czy ta mikrodermabrazje stosuje sie na stale caly rok czy iles ray do roku???
brighid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 19:00   #112
skopcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 20
Dot.: mikrodermabrazja

Od dwóch tygodni stosuję również Mary Kay. Efekt pozytywny, zastanawiam się jednak, czy tansze preparaty nie mają takiego samego efektu (nie próbowałam niczego innego). Mam pytanie. Na ulotce napisane jest, że po zabiegu nie uzywać nic z witaminą C. Nie napisali jednak czy na dwa trzy dni czy na dłużej. Do tej pory rano stosowałam juvit i teraz mam problem. Mikrodermabrazja i co dalej?
skopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 08:45   #113
Beti 30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 17
Dot.: mikrodermabrazja

Nie wiedziałam,że nie można stosowac po mikrodermabrazji MK kremu z witaminą C. Jeśli tak jest to myślę, że chodzi o to aby nie podrażniać skóry zaraz po zabiegu. Złuszczony jest martwy naskórek a nowa skóra jest wrażliwa, nie można też po zabiegu wystawiać buzi na słońce, tak więc najlepiej robic ten zabieg wieczorem. Ja teraz robię mikroderm... raz w tygodniu, potem stosuję mleczko, które jest w komplecie zaś w pozostałe dni: emulsję nawilżającą też z Mary Kay.
Nie wiem jakie są tańsze produkty z innych firm. Możliwe,że też są dobre, ale pytanie: KTÓRE?
Beti 30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 13:40   #114
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: mikrodermabrazja

hej;

ja uzywalam :

- Bielendy termalnej - ok
- Estee Lauder - ok, ale bez rewelacji
- Loreal Refinish - ten polecam najbardziej
- Eris Lirene - za slaby jak dla mnie
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 13:50   #115
VVIOLA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
Dot.: mikrodebrazja

Witam.
Nie wiem czy kogoś zainteresuje to, ale chciałam się podzielić informacją o mikrodermabrazji wykonanej w gabinecie kosmetycznym. Taki zabieg miałam w piątek + peeling migdałowy. Moim głównym problemem cery są małe blizny (dla mnie duże) na policzkach oraz bardzo tłusta skóra.
VVIOLA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 14:23   #116
VVIOLA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
Dot.: mikrodebrazja

Na mojej buzi mikrodermabrazja sprawdziła się, wcześniej mialam robione inwazyjne głebokie peelingi, to przez kilka dni nie można było pokazać się, natomiast po tej mikrodermabrazji buzia jest tylko lekko zaczerwieniona i po 2 dniach lekko złuszcza się, ale efekty są bardzo widoczne, chociaż byłam sceptycznie nastawiona, po poprzednich "cudownych"peelingach . Umówiona jestem na kolejny zabieg.
VVIOLA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 11:55   #117
kaska20
Przyczajenie
 
Avatar kaska20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 14
Dot.: mikrodebrazja

dziewczyny dajcie spokoj z tymi mikrodermabrazjami w domu ja kupilam jakies dwa miesiace temu z eveline i jest gorsza od zwyklego peelingu ktory kupuje z ziaji ....i przeplacilam teraz zaluje bo lezy w polce czasemuzywam jeszcze ale zadko ...ale moge polecic najlepsza mikrodermabrazje jaka kiedykolwiek uzywalam tj. te z avonu w kremie ,,,,super usuwa wszystkie zanieczyszczenia tlusz luszczacy sie naskorek jest naprawde the best!!!i moge wam wszystkim polecic!!!jak ktoras bbedzie jej uzywac to niech sobie kupi taka szczoteczke do twarzy gdzies 10 zl i ta szczoteczka wmasowuje te mikrodermabrazje .....wiecie
walczylam z tradzikiem naprawde duzo i nieraz mialam zalamke ale wszelkiego rodzaju peelingi sa za***iste poprostu kazdy kto ma problem skorne powinnien uzywac ich ja dzieki nim mam naprawde lepsza skore i te zaskorniki niektore powolo poznikaly czasem sie pojawia ale ja ich znowu potraktuje potem nakladam masc benzacne i superek!!!!!!!! a teraz sie zastanawiam nad ta mikrodermabrazja u dermatologa tylko niewiem czy maja taki sprzet tam musze isc zapytac i ciekawa jaka cena u mnie bedzie za to ....????i wiecie co wolalabym to robic i lekarza ni u kosmetyczki jakos czuje ze bylabym w leopszych rekach ...a i jeszcze jedno bo niechce mi si etego szukac jak ktos moglby odpowiedziec jak robi sie te mikrod...... to co ile sie po tem siedzi w domciu i cZy jest sie bardzo czerwonymmm????czy jak to wyglada czy mozna isc nastepego dnia do szkoly czy jak?????ja chce sie oozbyc tych blizn mam nadzieje ze misie uda !!czekam na odpowiedzi ...niech pisze kazdy kto doswiadczony w tych sprawachh ...bardzo porsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
kaska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 15:59   #118
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: mikrodermabrazja

Mam pytanie do dziewczyn, które stosowały mikrodermabrazję Vichy Normaderm. Ile razy można ją stosować? Ja robiłam raz na tydzień przez 3 tygodnie ale zostało mi jeszcze bardzo dużo preparatu a słyszałam, że następną serię tego zabiegu należy zrobić dopiero po półrocznej przerwie.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 18:22   #119
Duża
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 34
Dot.: mikrodermabrazja

Witam, wprawdzie mój głos nie jest odpowiedzią na wasze pytanie, ale chciałam dorzucić swoje trzy grosze, czyli polecić to, co ja wypróbowałam. Kupiłam zestaw do mikrodermabrazji z Oriflame. Pierwszy krok to piling z kryształkami glinu, drugi- to serum nawilżające. Pierwsza rzecz, to skład- wszystko informacje dostępne, jeśli chodzi o użycie- też bez kłopotu, dokładna instrukcja, co, jak, ile. Kuracja jest czterotygodniowa, ale wystarczy na dużo więcej, zawsze można się podzielić np z mamą, moja Mama nie ma ochoty kupić, ale to osobny wątek- o radości życia. Było tez pytanie w wątku, co po pilingu, dwustopniowość załatwia ten problem, serum, to krem na noc. No i rzecz najważniejsza- czy to działa? Jak na moją 36 letnią skórę, jak na to, że "przypomniałam " sobie o dobrej pielęgnacji ok trzydziestki(wstyd), to jestem ZACHWYCONA. Moja paskudna trójkątna plama na czole należy do przeszłości. O pomniejszych nie wspomnę. Kolor, stan skóry jest jakby..nie mój. To ja tyle. Acha, cena 84zł zestaw. Pozdrawiam i życzę powodzenia...wszystkim
Duża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 21:08   #120
kasia_sloneczko
Zadomowienie
 
Avatar kasia_sloneczko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: sulistrowice
Wiadomości: 1 326
Dot.: mikrodermabrazja

hej dziewczyny! za chwilę wejdę na KWC żeby wybrać dla siebie któryś z produktów do mikrodermabrazji ale zastanawiam się czy można je stosować przez cały rok?czy tak samo jak kwasy należy ją stosować tylko jesienią i zimą?wyjeżdzam na wczasy w czerwcu i nie chce wrócić z przebarwieniami
kasia_sloneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.