Gorąca prośba do Pana Doktora!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-28, 15:00   #1
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Exclamation

Gorąca prośba do Pana Doktora!!!


Szanowny Panie Doktorze
Od dłuższego czasu wczytuję się we wszystkie Pana odpowiedzi na najróżniejsza pytania potencjalych pacjętek na temat powiększania piersi.Oprócz tego poznałam wiele pozytywnych opinii na temat Pana efektów pracy na internetowym forum o operacjach plastycznych kamilo.net, dlatego postanowiłam się do Pana wybrać na ten zabieg ale póki co zbieram fundusze na to przedsięwzięcie ;-) Wiem że jest Pan wsponiałym fachowcem u którego można przeprowadzić zabieg w przystępnej cenie! Dlatego BARDZO zamartwiła mnie informacja że z powodu podejrzeń niekótrych dziewczyn co do poziomu usługi (skoro cena jest niska) rozważa Pan możliwość podniesienia ceny!!! (( Bardzo poszę tego nie robić!!! Błagam! Już niewiele mi brakuję pieniążków chociaż i tak nie jestem w stanie z tego powodu zdecydować się na zabieg w tym roku ale jeżeli i u Pana ceny beda tak ogromnie wysokie (ok 12 tys) to chyba za kilka lat bede sobie mogła dopiero pozwolić na zabieg ((( Bardzo porszę pomyśleć o dziewczynach które też chcicałyby być szczęśliwe z powodu większych piersi a nie stać je na wydatek prawie 12 tys.To ogromna kwota...Mam nadzieje że Pan tego nnie zrobi.Mam Pan już wśród swoich pacjętek tak dobrą opinię fachowca że nie musi Pan być bardziej wiarygodny podnosząc ceny swoich usług.Jestem pewna że wiele dziewczyn zbiera kasę na zabieg u Pana i tak samo zmartwi je ta wiadomość jak mnie. Ale mam nadzieje że Pan jednak tego nie zrobi ;-)
Pozdrawiam serdecznie....

Przyszła Pacjętka (...mam nadzieje) ;-)
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 22:55   #2
bebee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 13
Dot.: Gorąca prośba do Pana Doktora!!!

Popieram!
bebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 23:47   #3
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Gorąca prośba do Pana Doktora!!!

Witam Panie,

Moja wczesniejsza odpowiedx jest rzeczywiscie uzasadniona. Coraz wiecej pacjentek podejrzewa, że za niską ceną kryją się np. implanty o bardzo niskiej jakości lub złe warunki pobytu. Niestety w Polsce nadal jest tak, że trzeba udowadniać, że jest się niewinnym, że rzeczy w rozsądnych cenach nie mogą być dobre, itp.
Na pocieszenie mogę napisać, że nie planuję podwyżek w tym roku

Pozdrawiam Panie i dziękuję za miłe słowa

Pozdrawiam

Piotr Skupin
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 08:35   #4
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: Gorąca prośba do Pana Doktora!!!

Szanowny Panie Doktorze,

Jestem pewna, że jest dużo dziewczyn które wierzą w Pana wysoką jakość usług bez względu na stosunkowo nie wysoką cenę, poprostu albo już się przekonały o tym poddając się zabiegowi powiększania piersi u Pana albo zostały skutecznie przekonane przez te które się operowały (tak jak ja!).

Bardzo mnie zmartwiła Pana odpowiedź, szczególnie że z powodu braku funduszy na pewno nie bede mogła zdecydować się na operację w tym roku ( Jeżeli już Pan podjął tą tragiczną dla mnie decyzję, proszę napisać jaki przewiduje Pan całkowity koszt operacji powiększania biustu po podwyżce, żebym mogła nastawić się psychicznie i oczywiście fnansowo ( Proszę tez napisać kiedy dokładnie przwiduje Pan wzrost kosztów....




PS. Podejrzewam że i tak mimio stosunkowo nie wysokiego kosztu operacji wybiera się do Pana dużo dziewczyn bo jest Pan świetnym fachowcem (z tego co mówią operowane przez Pana, zadowolone z efektów dziewczyny). Bardzo proszę się jeszcze zastanowić nad tą podwyżką....

Pozdrawiam serdecznie
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 14:42   #5
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Gorąca prośba do Pana Doktora!!!

popieram tez planuje być Pana przyszłą pacjentką jednak jestem w poczatkowej fazie zbierania funduszy i boje sie,ze jak Pan podwyższy cene , nie bedzie mnie stać..
Juz od wielu osob slyszalam pochelbne o Panu opinie , wiec napewno bede przekazywac je dalej A moze bedziemy za darmo Pana reklamowac u innych ,aby ceny pozostaly takie same ?)
Pozdrawiam
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 15:18   #6
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: Gorąca prośba do Pana Doktora!!!

Dobry pomysł Papryczkaa! A może niech się wpisują dziewczyny które zbierają kasę na operacje do Pana Doktora, to Pan zobaczy ile nas jest i nie podniesie cen?
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 18:53   #7
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Gorąca prośba do Pana Doktora!!!

Cytat:
Napisane przez moniola
Dobry pomysł Papryczkaa! A może niech się wpisują dziewczyny które zbierają kasę na operacje do Pana Doktora, to Pan zobaczy ile nas jest i nie podniesie cen?
Ja też przymierzam się do konsultacji u Pana doktora.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-30, 21:07   #8
gercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 107
Dot.: Gorąca prośba do Pana Doktora!!!

ja też,ale jeszcze chcę urodzić i wykarmić drugie dziecko...no i też nie mam jeszcze pieniążków.Kwota 7500 wydaje mi się realna jak mocno się nawysilam ,ale 12 tys.nie wykombinuję ...
gercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 21:08   #9
bebee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 13
Dot.: Gorąca prośba do Pana Doktora!!!

Oby już nikt więcej takich głupot o "podejrzanie" niskich cenach tu nie wrzucał!

Dr Skupin to wspaniały lekarz! I nie musi tego udowadniać przez podnoszenie cen!

Prawda jest taka, że op. plast. stają się coraz bardziej "normalną" rzeczą w naszym kraju. A to m.in. za sprawą realnych cen. Gdyby stały się trudniej dostępne ze względów finansowych, to ten "sektor" nie miałby szansy się rozwinąć.

Cóż, pozostaje mi tylko liczyć na to, że niektórzy zastanowią się nieco dłużej zanim się publicznie wypowiedzą..
bebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 06:51   #10
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Dot.: Gorąca prośba do Pana Doktora!!!

Zgadzam sie z bebee, "plastyka" staje się przystępna, dlatego, że inaczej nie miałaby czans się rozwinąć. Operacje plastyczne moją być dostępne nie tylko dla ludzi zamożnych, ale też dla normalnych ludzi. Popatrzcie przecież-kiedyś operacje piersi były tak drogie, że pozwolić sbie na nie mogły jedynie bogate aktorki, piosenkarki. Dziś w niejednym bardzo dobrym gabinecie ceny są identyczne co u Pana Doktora! Cena jaką Pan Doktor oferuje wcale nie jest niska. Jest taka jaką oferuje większość dobrych gabinetów. Nie mówię oczywiście o tych, które myślą, że ceną podwyższają prestiż kliniki i zabiegów, bo i takie się zdarzają. Ale ludzie rozsądni pójdą tam gdzie jest przystępna cena i dobre i bezpieczne wykonanie. Myślę, że te dziewczyny, które piszą, że u Pana Doktora jest "tanio", to zatrzymały sie jeszcze w czasach, gdzie rzeczywiście te oparecja były bardzo drogie. A Pan Doktor nie powinien ulegać wpływom klientek, które nie bardzo orientują się w cenach, a prowadzić taką politykę cenową jak dotychczas. Pozdrawiam
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 10:15   #11
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: Gorąca prośba do Pana Doktora!!!

Ciszę się że ktoś jeszcze myśli tak jak ja i nie jestem odosobnionym przypadkiem Pozdrawiam wszystkie dziewczyny o podobnym do mojego podjeściu do sprawy
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-09, 08:53   #12
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: Gorąca prośba do Pana Doktora!!!

Już wypowiedziałam swoje zdanie na ten temat w innym wątku, więc nie będę się teraz rozpisywać, ale podpisuję się całym sercem pod dziewczynami. Proszę nie podnosić cen!! Ma Pan opinię doskonałego fachowca i myślę że pacjentek Panu na pewno nie zabraknie, a dziewczyny które zastanawiał się nad ceną może po prostu nie miały jeszcze okazji tej opini poznać.
Pozdrawiam serdecznie
Orka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 22:37   #13
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Dot.: Gorąca prośba do Pana Doktora!!!

Witam. Pozwolę sobie na kilka uwag nie tylko jako obserwator, ale osoba która pośrednio jest zwiazana z chirurgia plastyczną, poprzez współprace z lekarzami na codzień. Widzę pozytywne efekty ich pracy. Z drugiej strony zdaję sobie sprawy, jak wiele obaw budzą zabiegi. Nie dziwi więc fakt, iz chcecie wiedziec jaknajwięcej szczegółów, to normalne. Nie ma sensu się tłumaczyć.

Są dwa tematy/pytania które z oczywistych względów sie powtarzają, ale które dla lekarza badz co badź są czasem trudne.

Mianowicie cena. Sugerowanie że niższa cena może byc związana z jakoscią usług nie jest niczym nowym. Dzisiaj plastyka jest bardzo dostepna i nawet nie wyobrażacie sobie ile osób obok was poddaje sie zabiegom, tym mnij lub bardziej powaznym.
Nie widzicie że było jakieś ciecie u koleżanki? To super znaczy ze zabieg wyszedł rewelacyjnie.

Ceny wiekszości usług są najczęściej najwyzsze w 1-2 miastach w Polsce. Nie znaczy to bynajmniej że te ceny świadczą zawsze o jakości.

Ostatnio podczas rozmów z pacjentką - sesje masażu - w Stolicy, usłyszałem tekst który rozbawił mnie do łez:
- A bo wie Pan u nas to gabinety, kliniki dzielą sie na skuteczne i na te w których wypada bywać. No i chyba święta prawda.

Druga kwestia to pozorna odległość. Owszem warto wykonac zabieg w swoim mieście, ale czy zabieg/operację plastyczną robimy sobie co miesiąc? Dlatego warto poszukac ośrodka ( lub konkretnego lekarza) który jest daleko, a cieszy się dobrą opinią. I co z tego że trzeba pojechać?

Nie zapominajmy jeszcze o jednym, na ceny zabiegów wpływa wiele czynników, jednym z nich jest cena utrzymania kliniki w danym mieście.

Gorąco zachęcam do przemyslenia tych kwestii, warto.

Swoją drogą warto przypomnieć, iż na przykład ze Stolicy do Poznania jest tyle samo kilometrów co w odwrotnym kierunku.

Powodzenia.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 22:36   #14
Josie M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2
Dot.: Gorąca prośba do Pana Doktora!!!


Edytowane przez Josie M
Czas edycji: 2009-09-09 o 17:40
Josie M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 18:39   #15
Buttercup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 205
Dot.: Gorąca prośba do Pana Doktora!!!

Witam!
Bardzo zmartwił mnie ten wątek ... Mam nadzieję, że to jednak nie jest prawda, jestem na etapie zbierania pieniążków na całkowitą korektę nosa u dr. Skupina i jeśli ceny pójdą w górę to chyba nigdy do tego nie dojdzie ... Panie Doktorze ile orientacyjnie będzie wynosic cena za zabieg całkowitej korety nosa w przyszłym roku??

Pozdrawiam
Buttercup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 21:49   #16
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Gorąca prośba do Pana Doktora!!!

Na 99% pozostanie taka sama
Nieznacznie wzrośnie koszt powiększenia piersi.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 13:37   #17
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Gorąca prośba do Pana Doktora!!!

Cytat:
Napisane przez pskupin
Na 99% pozostanie taka sama
Nieznacznie wzrośnie koszt powiększenia piersi.

Nieznacznie, czyli o ile tak mniej więcej? Bo jest różnica między np. 100 zł a 1000zł.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 15:34   #18
Buttercup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 205
Dot.: Gorąca prośba do Pana Doktora!!!

Uffff ... Dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam
Buttercup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 22:45   #19
Bodyworkers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 375
Dot.: Gorąca prośba do Pana Doktora!!!

O, okolice Rybnika! To witamy, zresztą nie pierwszą pacjentkę z Rybnika. Swoją drogą podróż całkiem przyzwoita, z 5 godzin zajmuje. Wiem bo często jeżdzę. Pozdrowienia dla krajan.
Bodyworkers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-29, 13:18   #20
asminia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2
Dot.: Gorąca prośba do Pana Doktora!!!

dobrze że ja zdążyłam powiększyć sobie biuścik u dr Skupina przed podwyżką
Z efektów jestem bardzo zadowolona!!! Dziękuję Panie doktorze
asminia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 13:31   #21
ropuszka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8
Wink Dot.: Gorąca prośba do Pana Doktora!!!

prosze mi napisac czy cena 7500 to całkowity koszt powiekszenia piersi
czy dochodzi cos jeszcze do tego
czy jest jakas mozliwosc płacenia w ratach
jejku ile ja bede na to zbierac
chyba kredyt wezme
ropuszka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 08:41   #22
narnia2
Przyczajenie
 
Avatar narnia2
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 23
Dot.: Gorąca prośba do Pana Doktora!!!

ropuszka12 - obecnie cena u dr Skupina za implanty okrągłe wynosi 8500 zł. I to jest cena zabiegu, dwudniowego pobytu w klinice (dzień operacji liczony jest jako dzień 0) i wizyt kontrolnych. Nie wiem czy w tym jest też stanik pooreracyjny, ale dla pewności możesz sie jeszcze spytać doktora. Analogicznie jest w przypadku implantów anatomicznych, z tym że cena wynosi 10500. Tak mi sie w każdym razie wydaje. Pozdrawiam
narnia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 08:43   #23
narnia2
Przyczajenie
 
Avatar narnia2
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 23
Dot.: Gorąca prośba do Pana Doktora!!!

I oczywiście można płacic w ratach. Pierwsza wpłata przed zabiegiem wynosi ok 20% ceny, a resztę rozkładasz sobie na raty. Musisz się tylko skontakotwać z odpowiednią osobą, kótra zajmuje się ratami. Ale o tym wszystkim poinformuje Cię lekarz jeśli będziesz zdecydowana na zabieg.
narnia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 16:25   #24
ropuszka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8
Dot.: Gorąca prośba do Pana Doktora!!!

to super!!!!!!!!!!!1
wielkie dziękssssssssssssss za informacje kurcze to moze sobie walne odlotoew cycuchy
ropuszka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:23.