Wszystko o Avonie - część 8 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-09, 20:40   #571
mooloko
Raczkowanie
 
Avatar mooloko
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

anusiaa - klijentek klientek
mooloko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 20:42   #572
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez anusiaa Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Muszę Wam powiedzieć że sama znam konsultantki które w ogóle nie informują swoich klijentek że mogą zrobić zwrot jeśli coś im nie pasuje choć to było nawet napisane na tych papierowych torebeczkach ale niektórzy nie czytają takich rzeczy. Nawet takie konsultantki wypierają się że można jeśli klijentka wie że może zwrócić. Chodzi zwłaszcza o nowych klijentów. Kiedyś sama słyszałam jak taka jedna radziła swojej klijentce żeby sama sprzedała to coś bo ona nic nie wie na temat zwrotów. Ale wciskać nie zamawianą rzecz to już przegięcie.

zgadzam się, ale ja trafilam na nowa klientke, ktora zamowilam sobie np 3 peelingi z planet spa ale gdy jej zanioslam to jej sie odwidzialo i chciala tylko 2 bo jednak 3 jej nie potrzebny. Tez sie nieco zdenerwowalam, ale co mialam zrobic. Wzielam i teraz stoi nieuzywany, moze trafi sie ze ktos go akurat zamowi
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 20:48   #573
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Otrzymałam dziś swoją "paczkę grzechotkę" i jestem bardzo mile zaskoczona nowym eyelinerem
U byUngaro. Ma naprawdę piękny bakłażanowy kolor, pięknie opalizuje i świetnie się nakłada. Nie jest wodnisty przez co nie trzeba poprawiać kreski, wystarczy jedno pociągnięcie.
Fakt cena jego może trochę odstrasza ale moim skromnym zdaniem warto bo jest naprawde świetny, jeśli ktoś szuka takiego koloru

Edytowane przez dwi071
Czas edycji: 2009-11-09 o 20:50
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 21:22   #574
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Podłączam sie do wątku .

Szukam i szukam i znaleźć nie mogę, pisałyście gdzieś moze ile pamięci ma to serduszko USB? Bo chcę je zamówić, ale nie wiem czy warto .

Aha i mogę zamówić jedno, czy jak mam zamówienie na ponad 500 zł. to dwa?
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 21:24   #575
ssylwiaa19
Raczkowanie
 
Avatar ssylwiaa19
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 59
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zamówienie jest realizowane w dniu wynikającym z harmonogramu. Złozenie wcześneij nie spowoduje wcześniejszego zrealizowania.
Wg odpowiedzi od Avonu, termin złozenia wypada 10.11 - wtedy więc pobiora do realizacji.
tylko że z harmonogramu jasno wynika że termin 3 zamówienia w k15 był 5.11.09 chyba tak zrobie, zadzownie jutro tam! ale i tak jestem zła, przeważnie paczka we wtorki byla juz u mnie a tu takie cos
ssylwiaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 21:35   #576
Agatheska
Zadomowienie
 
Avatar Agatheska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 494
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez lulina Pokaż wiadomość
Podłączam sie do wątku .

Szukam i szukam i znaleźć nie mogę, pisałyście gdzieś moze ile pamięci ma to serduszko USB? Bo chcę je zamówić, ale nie wiem czy warto .

Aha i mogę zamówić jedno, czy jak mam zamówienie na ponad 500 zł. to dwa?
USB ma 1 GB pamięci.
Z tego co się orientuję to nie podlega ta oferta zwielokrotnieniu, więc możesz tylko jeden taki zakupić
__________________
"Gdybyś mógł zajrzeć w głębie mojej duszy, znalazłbyś bezcenne skarby. Gdybyś mógł spojrzeć na mnie raz jeszcze, ujrzałbyś wyjątkowość. Gdybyś mógł posłuchać mojego umysłu, usłyszałbyś bicie serca. Gdybyś tylko zechciał, mogłbyś mieć taką moc, gdybyś tylko chciał, mógłbyś ..."
Agatheska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 21:49   #577
Starlett
Wtajemniczenie
 
Avatar Starlett
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 660
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

andziat, jamapi - ja używam multiróżu w ten sposób, że grubym pędzlem (takim jak do sypkiego pudru, a nie tym dołączonym do opakowania) przeciągam po paseczkach zaczynając od tych najjasniejszych i tylko lekko dotykam tych najciemniejszych, a na policzki nakładam od szczytów kości policzkowych ukośnie w stronę środka twarzy i jestem zadowolona bo efekt jest widoczny ale deliktany i na podkładzie utrzymuje się przez cały dzień pracy - od rana do wieczora
__________________
Książkowo: 97+26


Starlett jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 22:03   #578
Kirra
Raczkowanie
 
Avatar Kirra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 83
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

poratujcie dziewczyny interesuje mnie wygładzający mus w sztyfcie. Jak się go używa ? Jest gęsty, dobrze kryje, nadaje się do suchej cery ? Czy to typowy podkład, czy też może być używany jako korektor ?
Kirra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 22:17   #579
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Ja byłam ostatnio w szoku, bo zadzwoniła do mnie moja Liderka(już kilka lat nie dzwonila) z zapytaiem, czy zapomnialam zamówić serduszko USB, bo wszyscy zamawiają, a ja tego nie zrobilam Dla mnie 19,90 za 1 GB to żaden interes
U mnie kat.16 średnio idzie, narazie mam zamówień za 400zl wraz ze swoim, jeszcze ze 2-3 klientki może dojdą. Mam nadzieję, że dobiję do 500zł chociaz.
A dla siebie mam zamiar wziąć zestaw wanilia i brązowy cukier do stóp no i kusicie tym złocistym zestawem SSS. a jak on pachnie?
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 23:28   #580
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Starlett Pokaż wiadomość
andziat, jamapi - ja używam multiróżu w ten sposób, że grubym pędzlem (takim jak do sypkiego pudru, a nie tym dołączonym do opakowania) przeciągam po paseczkach zaczynając od tych najjasniejszych i tylko lekko dotykam tych najciemniejszych, a na policzki nakładam od szczytów kości policzkowych ukośnie w stronę środka twarzy i jestem zadowolona bo efekt jest widoczny ale deliktany i na podkładzie utrzymuje się przez cały dzień pracy - od rana do wieczora
dzięki, będę próbować

Cytat:
Napisane przez Kirra Pokaż wiadomość
poratujcie dziewczyny interesuje mnie wygładzający mus w sztyfcie. Jak się go używa ? Jest gęsty, dobrze kryje, nadaje się do suchej cery ? Czy to typowy podkład, czy też może być używany jako korektor ?
w karcie kolorów jest napisane "odpowiedni do każdego typu cery, podkład o delikatnej formule musu, nadaje naturalny wygląd bez względu na oświetlenie, nadaje skórze miękkość i gładkość, formuła oparta na technologii Natural Match"

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Ja byłam ostatnio w szoku, bo zadzwoniła do mnie moja Liderka(już kilka lat nie dzwonila) z zapytaiem, czy zapomnialam zamówić serduszko USB, bo wszyscy zamawiają, a ja tego nie zrobilam Dla mnie 19,90 za 1 GB to żaden interes
U mnie kat.16 średnio idzie, narazie mam zamówień za 400zl wraz ze swoim, jeszcze ze 2-3 klientki może dojdą. Mam nadzieję, że dobiję do 500zł chociaz.
A dla siebie mam zamiar wziąć zestaw wanilia i brązowy cukier do stóp no i kusicie tym złocistym zestawem SSS. a jak on pachnie?
do mnie też wysyłają cały czas smsy, że spełniłam warunki i żebym kupiła to usb a ja wcale nie chcę może zamówili tego bardzo dużo i trochę się pomylili bo nie ma takiego zainteresowania jak się spodziewali
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 04:18   #581
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;15181086]nie posiadadlatego taka cena za 50ml[/QUOTE]
Dzięki
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 05:21   #582
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Z ciekawości, wprowadziłam do zamówienia nr 79012 - 1 - DEMO WSP.KR NR 1 NAT (7,50 zł), nie mając informacji co to za produkt i odkryłam, że na potwierdzeniu zamówienia (dostałam po raz pierwszy od paru kampanii, w których zamawiam na dostawę kurierem), że cichutko cena wzrosła
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 07:15   #583
mode24
Raczkowanie
 
Avatar mode24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

teraz tylko trzeba czekac na informację, jaki to produkt, bo z tego niestety niewiele wynika :/

znając zycie umieszczą nowe informacje w piątek- jestem dzien A i mam I termin w czwartek, i znów nie zamówię bo nie będę wiedziała co i czy warto... niesprawiedliwe... a jak napisałam im maila, że koniec mojego dnia składania zamówien a jeszcze nie ma aktualnych informacji serwisowych to odpisali na drugi dzien że informują, że wszystkie dane są juz na stronie. Dzien po terminie składania zamówien. I oczywiście kolejna kompetentna odpowiedz.
mode24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 07:33   #584
malgosia27
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 1 653
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Kirra Pokaż wiadomość
poratujcie dziewczyny interesuje mnie wygładzający mus w sztyfcie. Jak się go używa ? Jest gęsty, dobrze kryje, nadaje się do suchej cery ? Czy to typowy podkład, czy też może być używany jako korektor ?
Ja go posiadam Niby w karcie kolorów pisze,że do wszystkich typów cery,ale wydaje mi się,że do bardzo suchej raczej nie będzie się nadawał,bo jest gęsty i może podkreślać mankamenty suchej cery takie jak skórki itp. Ja też mam w sumie suchą skórę,ale nie jakąś bardzo i moja cera jest raczej gładka i ja z tego podkładu jestem zadowolona.Ładnie wygląda na buzi i w miarę dobrze kryje.
malgosia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 07:36   #585
8mmadziaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
GG do 8mmadziaa8
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Powiedzcie mi, czy robiąc zamówienie na trzeci termin kwota około 100zł, będę mieć opłatę za kuriera? Na drugi termin zamawiałam na ponad 500, klientka nie zdążyła i musiałam zrobić jeszcze jedno zamówienie i nie jestem pewna co z tą opłatą.

Z innej beczki - tusz SuperShock Intense Violet - mega wielka porażka. W opakowaniu kolor nawet przypomina fioletowy, ale na rzęsach zamienia się w szaro-bury, nie wiem nawet jak go nazwać, jest ciemny, prawie czarny, pytałam nawet TŻ kilka razy jakie mam rzęsy ale nie mógł się fioletowych dopatrzeć
__________________
MÓJ SKARB

http://www.suwaczek.pl/cache/52360acda8.png

[vichy]369174[/vichy]
8mmadziaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 07:44   #586
mode24
Raczkowanie
 
Avatar mode24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

jesli normalna dostawa do domu to nie ma KRMZ czyli opłaty, jesli kurier to pojęcia nie mam, ale wydaje mi sie ze musiałoby byc 250 zł i wtedy 9,90 za kuriera
mode24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 08:04   #587
aqqA
Rozeznanie
 
Avatar aqqA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 748
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Z ciekawości, wprowadziłam do zamówienia nr 79012 - 1 - DEMO WSP.KR NR 1 NAT (7,50 zł), nie mając informacji co to za produkt i odkryłam, że na potwierdzeniu zamówienia (dostałam po raz pierwszy od paru kampanii, w których zamawiam na dostawę kurierem), że cichutko cena wzrosła
No chyba, że to jest jakiś super atrakcyjny produkt i dlatego cena wyższa.

edit:
Ja jeszcze dzisiaj wysyłam zamówienie na III termin (kat.15).
Co do 16 to głownie ja narazie poszalałam, biore dla siebie m.in. in bloom. Tata też- dla mamy na prezent. Zrobiłam promocję perfum, ale jak na razie bez większego efektu. Mam nadzieje że przez tydzień klientki się jeszcze na coś zdecydują. Na razie mam jakieś 600zł.
__________________
Cosmetics Freak bloguje

Konsultantka avonu


My

dbam o włosy
8MB i BBL


Edytowane przez aqqA
Czas edycji: 2009-11-10 o 08:08
aqqA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 08:52   #588
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Ja byłam ostatnio w szoku, bo zadzwoniła do mnie moja Liderka(już kilka lat nie dzwonila) z zapytaiem, czy zapomnialam zamówić serduszko USB, bo wszyscy zamawiają, a ja tego nie zrobilam Dla mnie 19,90 za 1 GB to żaden interes

ciekawe co oni z tej sprzedaży tych serduszek mają?? ja w zeszłym tygodniu też miałam telefon od OMS z pytaniem czy wiem, że można zamówić to serduszko, a wczoraj dostałam SMS-a z informacją o możliwości jego zamówienia

Cytat:
Napisane przez aqqA Pokaż wiadomość
No chyba, że to jest jakiś super atrakcyjny produkt i dlatego cena wyższa.

o tym samym pomyślałam

Edytowane przez patusia22
Czas edycji: 2009-11-10 o 08:55
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 08:58   #589
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Z ciekawości, wprowadziłam do zamówienia nr 79012 - 1 - DEMO WSP.KR NR 1 NAT (7,50 zł), nie mając informacji co to za produkt i odkryłam, że na potwierdzeniu zamówienia (dostałam po raz pierwszy od paru kampanii, w których zamawiam na dostawę kurierem), że cichutko cena wzrosła
dzwoniłam do avonu i ten skrót oznacza DEMO WSPIERAJĄCE KLUB RÓŻY, jeśli chodzi o produkt to pani powiedziała, że jest to woda toaletowa dla niej 50 ml o nazwie (nie mogła za bardzo rozczytać ) AROMA, podobno nowość w katalogu 1, ale ja tam nie widziałam żadnej takiej wody z ceny 7,5 to bym wnioskowała, że ta woda jest droższa od tuszu Anew, który kosztuje w katalogu 45 zł a w demo 7 zł ale nigdy nic nie wiadomo

po kolejnym telefonie już wiem, że jest to woda toaletowa AROMAISIAC i jest to nowość w katalogu 2 a nie w 1

Edytowane przez andziat
Czas edycji: 2009-11-10 o 09:07
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 09:10   #590
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Agatheska Pokaż wiadomość
USB ma 1 GB pamięci.
Z tego co się orientuję to nie podlega ta oferta zwielokrotnieniu, więc możesz tylko jeden taki zakupić
dzięki
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 09:10   #591
mode24
Raczkowanie
 
Avatar mode24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

w demo w kat. 1 jest ta woda za 29,90 ( info z formularza zamówien 01/2010 z strefy- okręgi prognozujace)

czyli jeszcze za 7,50 powiedzmy, że sie opłaca
mode24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 09:21   #592
Jul084
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 70
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Witam wszystkich Szukam kogoś ze Skarżyska-Kamiennej lub okolic, chciałabym dowiedzieć się więcej na temat Avon, jakie są korzyści, ile mogę zarobić. Jednym słowem szukam kogoś kto mi rozjaśni sprawy bycia konsultantką. Żeby nie zaśmiecać wątku proszę pisać na PW.
Jul084 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 09:24   #593
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez mode24 Pokaż wiadomość
w demo w kat. 1 jest ta woda za 29,90 ( info z formularza zamówien 01/2010 z strefy- okręgi prognozujace)

czyli jeszcze za 7,50 powiedzmy, że sie opłaca
po kolejnym telefonie już wiem, że jest to woda toaletowa AROMAISIAC i jest to nowość w katalogu 2 a nie w 1
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 09:32   #594
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Ja byłam ostatnio w szoku, bo zadzwoniła do mnie moja Liderka(już kilka lat nie dzwonila) z zapytaiem, czy zapomnialam zamówić serduszko USB, bo wszyscy zamawiają, a ja tego nie zrobilam Dla mnie 19,90 za 1 GB to żaden interes
Ja też serduszka USB nie zamawiam, bo też uważam,że cena zbyt wygorowana za taką pamięć. Na szczęście mam rozsądną liderkę i wie,że jak nie zamowiłam to znaczy,że nie chcę i nie wydzwania z nagabywaniem.

Czy okręgi prognozujące coś wiedzą na temat tej wody z programu lojalnościowego? jakie nuty zapachowe?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 11:02   #595
Paola
Raczkowanie
 
Avatar Paola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
U mnie kat.16 średnio idzie, narazie mam zamówień za 400zl wraz ze swoim, jeszcze ze 2-3 klientki może dojdą. Mam nadzieję, że dobiję do 500zł chociaz.
Ja także liczyłam na więcej, na razie mam jakieś 250 zł a tak liczyłam na ten katalog...
Cytat:
Napisane przez aqqA Pokaż wiadomość
Zrobiłam promocję perfum, ale jak na razie bez większego efektu.
Także zrobiłam i na razie nikt nic nie chce...
Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
ciekawe co oni z tej sprzedaży tych serduszek mają?? ja w zeszłym tygodniu też miałam telefon od OMS z pytaniem czy wiem, że można zamówić to serduszko, a wczoraj dostałam SMS-a z informacją o możliwości jego zamówienia
Też dostałam wczoraj SMS-a... i też mnie to zastanawia, bo coś nie gra jeśli tak namawiają.
__________________
Konsultantka Avon
Paola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 11:03   #596
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

no ja chociaż raz załapie się na ten produkt lojalnościowy, bo 15-stce przekroczyłam 1000zł i tym bardziej się cieszę, ze trafiłam na perfum

jeżeli chodzi o 16-stke - to narazie mam zamówienia od 3 osób na prawie 400zł pozostali mają czas do niedzieli i znajac życie obudza sie dopiero po moim smsie zawsze tak jest
ja dla siebie dużo nie zamawiam, bo akurat na wybrane prezenty świateczne większe promocje są w katalogu 17 wtedy sie dopiero rozkręce
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 12:31   #597
Jul084
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 70
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

dziewczyny jesteście tam?
prosze niech mi ktoś napisze na PW o starcie w Avon chciałabym się zapisac ale mam pytania a nikt mi nie chce pomóc.
Jul084 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 12:35   #598
Paola
Raczkowanie
 
Avatar Paola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Jul084 Pokaż wiadomość
dziewczyny jesteście tam?
prosze niech mi ktoś napisze na PW o starcie w Avon chciałabym się zapisac ale mam pytania a nikt mi nie chce pomóc.
Tutaj masz trochę info: http://www.wizaz.pl/forum/group.php?do=discuss&grou p=&discussionid=261
__________________
Konsultantka Avon
Paola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 13:02   #599
Jul084
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 70
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Paola Pokaż wiadomość
Paola napisałam do Ciebie PW
Jul084 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 13:20   #600
emza
Rozeznanie
 
Avatar emza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 502
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

no i ja sie doczekalam sms z informacja, ze spelnilam warunki na zakup USB..
emza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.