Wszystko o Avonie - cz. 22 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-11, 15:03   #721
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

Cytat:
Napisane przez myszka1706 Pokaż wiadomość
w AM jest
1. program na Little red dress- kup 2-4 otrzymasz 40% upustu, kup 5 lub więcej a otrzymasz 50%. do każdej wody próbka serum anew genics
w katalogu każda z serii Little kosztuje 45,90.
2. kup 4 pogrubiające tusze do rzęs supershock a 1 otrzymasz za darmo w kat.po 19,90.
dodatkowo na tych stronach co jest tusz, jest program w katalogu. przy zakupie 2 dowolnych produktów z określonych stron zestaw lakier do paznokci < odcienie do wyboru: vivid violet, blue shock, perfectly flesh> za 1 zł. Do tych stron zalicza się właśnie tusz ten nowy supershock, olśniewające cienie do powiek supershock i iskrzące błyszczyki.
3. te produkty z urodzinowej promocji są po 12,50 - jeśli w kat.12 wydało się 49,90 i teraz 49,90. tam są te 4 produkty do wyboru.
nie wysilili się z cenami tych produktów po wydaniu 49,90 2 razytych laekirów tylko te 3 odcienie można wziąć?
Cytat:
Napisane przez myszka1706 Pokaż wiadomość
katalogowe promocje:
1. woda Lacroix Nuit za 149 zł - zegarek w prezencie
2. spotlight 65zł
3.bond girl i fioletowa i ta różowa, tomorrow i always z trylogii są po 59zł
4.nowy żel pod prysznic dla mężczyzn quadraFX za 9,90
5.podkład matujący 19,90
6.jakieś nowe odcienie tuszu do rzęs tego żółtego superwydłużającego : black topaz, black amethyst, black stee, pewnie niczym się od siebie nie będą różnić
7.dwa nowe odcienie poczwórnych cieni do powiek, kilka odcieni szminek - ale po nazwach te zwykłe np. pout, red2000, cappucino i konturówka do oczu blacest black - to wszystko w serii Little Red Dress
8. ciekawa rzecz -podwójny róż do policzków - ale w opisie jest że to róż i rozświetlacz za 27,90 podzielone normalnie na pół - nie po przekątnej tak jak jest jakiś tam w plikach
9.anew baza pod podkład 45zł
10. planet spa są 2 dowolne za 36,90
11.krem aktywnie liftingujący thermafirm 19,90
12. miniwersje anew 15,90
13. do kremów solutions mozna 5par kolczyków kupić za 19,90 jeśli wyda się 18,90 na produkty
14.pojedynczo kremy są po 23,90 ale fioletowe i te nowe rozjaśniające są w zestawie po 31 zł za oba
15.biżu jest nowa i to dość ciekawa
16. dwie nowe torebki i dość dużo na wyprzedaży
17.nowe pierdołki serii Barbie - piórnik, portmonetka, opaska, słuchawki i jakieś przypinki. oczywiście drogie
18. i produkty z serii barbie szampon mgiełki błyszczyk
19.z naturals kup jeden za 11,90 a drugi za 3,90
20.nowy zapach senses Vintage Glamour kremowy żel i kremowy płyn fajnie pachnie - lilia, frezja, wanilia i piżmo w opisie
21.farby po 18,90 wciąż
22. kup 2 za 18,00 a trzeci wybierz gratis produkty z kilku stron można łączyć - kremy avon care i to mleczko 3w1, produkty do stóp , szampony i odżywki naturals, i żele senses




cudne te nowe torebki - ta czarna za 99 i ta niebiesko-szara, ale ceny masakra, fajne te kolczyki, cienie jak dla mnie bez rewelacji odcienie
Cytat:
Napisane przez myszka1706 Pokaż wiadomość
trafiłam na granatowo białą tą torbę - nie rozpakowuje bo może sprzedam - ale dość spora się wydaje i metka Semi line jest
a odcienie poczwórnych cieni spróbuje wrzucić zaraz chociaż telefonem robione.
Starlet - to 2 szare i dwa zielonkowate,; Hollywood to 3 brązowo miedziane takie a czwarty taki jasny tu też wygląda na zieleń taką limonkę czy coś

a i zapomniałam są 2 nowe lakiery: wicked i ruby slippers ale coś mi świtają nazwy - czy to nie aby powrót? bo wydaje mi się że były takie
dobra nie doczytałam jest info w kat o lakierach że to wielki powrót klasycznych kolorów

musso4
nie ma błyszczyków anew
możesz wrzucić fotki lakierów nowych, to może teraz będą wracać po kolei te co wycofali ładne kiedyś, fajnie by było
Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny? Co sądzicie o pędzlach do makijażu z Avonu? Czasem się pojawiają, ja mam tylko te ze złotym pokrowcem: http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A..._t06JC0Sgn&t=1 i jestem z nich zadowolona, a czy te zwykłe są dobre??
mam zwykły pędzel do oczu z gąbeczką i pędzel do twarzy i są świetne, w szczególności ten pierwszy
Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 15:16   #722
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
wrzuć zdjęcia cieni jak możesz, midnight sky teraz dostanę, a midnight rose na razie nie wzięłam, bo się boję, że będą ciemne
Postaram się wieczorkiem obcykać, ale ten fiolecik rzeczywiście dość ciemny...
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 15:24   #723
TheViolet
Raczkowanie
 
Avatar TheViolet
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 115
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

Hej dziewczyny, zdarzyła mi się taka dziwna sytuacja: otóż dostałam dzisiaj paczuchę () ale stało się coś takiego składałam zamówienie na krem pod oczy z solutions a jak się okazało na fakturce jest kremik ale w paczce brak, a zamiast niego dostałam mgiełkę truskawkową (gdyby to jeszcze była jakaś fajna to bym nie narzekała ale truskawka to najgorsza mgiełka ze wszystkich ) Kiedys miałam już sytuację że nie miałam czegoś w paczce ale nie miałam jeszcze tek, że zamiast danego produktu dostałam cos zupełnie innego no i teraz nie wiem czy napisać do nich że dostałam mgiełkę co się wiąże z tym, że zapewne będę ją musiała odesłac na własny koszt, czy też po prostu zgłosić jedynie brak kremu?? Miałyście kiedyś podobną sytuację?
TheViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 15:31   #724
Avonak
Raczkowanie
 
Avatar Avonak
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 313
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

Cytat:
Napisane przez TheViolet Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, zdarzyła mi się taka dziwna sytuacja: otóż dostałam dzisiaj paczuchę () ale stało się coś takiego składałam zamówienie na krem pod oczy z solutions a jak się okazało na fakturce jest kremik ale w paczce brak, a zamiast niego dostałam mgiełkę truskawkową (gdyby to jeszcze była jakaś fajna to bym nie narzekała ale truskawka to najgorsza mgiełka ze wszystkich ) Kiedys miałam już sytuację że nie miałam czegoś w paczce ale nie miałam jeszcze tek, że zamiast danego produktu dostałam cos zupełnie innego no i teraz nie wiem czy napisać do nich że dostałam mgiełkę co się wiąże z tym, że zapewne będę ją musiała odesłac na własny koszt, czy też po prostu zgłosić jedynie brak kremu?? Miałyście kiedyś podobną sytuację?
hej, ja miałam cos podobnego przed świętami, zamówiłam sobie (na spontana) dezodorant w kulce z netto, tak o bo ładne kremowy zapach miał.
dostałam paczke i wszystko ok. żadnych braków na fakturce nie ma.
po pakowaniu do torebek zamówień klientek zauważyłąm szampon dla dzieci arbuzowo truskawkowy.
czytam zamówienia czy komus zapomniałam dodać ale nie, wszystko jest ok.
więc sie ucieszyłam że może przez pomyłkę czy coś. po jakimś czasie dopiero przypomniało mi się że zamówiłam dezodorant no brawo dla mnie
ale już nic nie pisałam do nich, bo szkoda nerwów, dobrze ze to nie było dla klientek. moim zdaniem, pewnie im zabrakło a musieli coś dac aby sztuki się zgadzały....
nie wiem , jak chcesz to napisz do nich, bo jak sie pisze to chyba ''łaskawiej'' patrzą
__________________
buhaha buhaha



Avonak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 15:35   #725
avonmaniaczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 162
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

A miałyście może ten żel pod prysznic z oferty netto Waterbabe? Możecie coś o nim napisać ? I przepraszam, że zadręczam Was tak tymi pytaniami

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez TheViolet Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, zdarzyła mi się taka dziwna sytuacja: otóż dostałam dzisiaj paczuchę () ale stało się coś takiego składałam zamówienie na krem pod oczy z solutions a jak się okazało na fakturce jest kremik ale w paczce brak, a zamiast niego dostałam mgiełkę truskawkową (gdyby to jeszcze była jakaś fajna to bym nie narzekała ale truskawka to najgorsza mgiełka ze wszystkich ) Kiedys miałam już sytuację że nie miałam czegoś w paczce ale nie miałam jeszcze tek, że zamiast danego produktu dostałam cos zupełnie innego no i teraz nie wiem czy napisać do nich że dostałam mgiełkę co się wiąże z tym, że zapewne będę ją musiała odesłac na własny koszt, czy też po prostu zgłosić jedynie brak kremu?? Miałyście kiedyś podobną sytuację?
Ja nie, ale napisz do nich I uwzględnij to, że się pomylili. Krem pod oczy doślą Ci bezpłatnie w kolejnym zamówieniu, a ta mgiełka zostanie jako prezent przeprosinowy dla Ciebie
avonmaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 15:35   #726
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

Cytat:
Napisane przez TheViolet Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, zdarzyła mi się taka dziwna sytuacja: otóż dostałam dzisiaj paczuchę () ale stało się coś takiego składałam zamówienie na krem pod oczy z solutions a jak się okazało na fakturce jest kremik ale w paczce brak, a zamiast niego dostałam mgiełkę truskawkową (gdyby to jeszcze była jakaś fajna to bym nie narzekała ale truskawka to najgorsza mgiełka ze wszystkich ) Kiedys miałam już sytuację że nie miałam czegoś w paczce ale nie miałam jeszcze tek, że zamiast danego produktu dostałam cos zupełnie innego no i teraz nie wiem czy napisać do nich że dostałam mgiełkę co się wiąże z tym, że zapewne będę ją musiała odesłac na własny koszt, czy też po prostu zgłosić jedynie brak kremu?? Miałyście kiedyś podobną sytuację?
pisz reklamację; to jest ewidentnie ich błąd, więc raczej napiszą, ze brakujący produkt dołączą bezpłatnie do kolejnego zamówienia, a mgiełka będzie jako "rekompensata";
tak zazwyczaj robią
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 16:09   #727
Pani_Wood
Raczkowanie
 
Avatar Pani_Wood
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 279
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

Cytat:
Napisane przez TheViolet Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, zdarzyła mi się taka dziwna sytuacja: otóż dostałam dzisiaj paczuchę () ale stało się coś takiego składałam zamówienie na krem pod oczy z solutions a jak się okazało na fakturce jest kremik ale w paczce brak, a zamiast niego dostałam mgiełkę truskawkową (gdyby to jeszcze była jakaś fajna to bym nie narzekała ale truskawka to najgorsza mgiełka ze wszystkich ) Kiedys miałam już sytuację że nie miałam czegoś w paczce ale nie miałam jeszcze tek, że zamiast danego produktu dostałam cos zupełnie innego no i teraz nie wiem czy napisać do nich że dostałam mgiełkę co się wiąże z tym, że zapewne będę ją musiała odesłac na własny koszt, czy też po prostu zgłosić jedynie brak kremu?? Miałyście kiedyś podobną sytuację?
Ja miałam. Niedawno zamiast błyszczyka extralasting przysłali mi scrub migdałowy z naturalsa. O scrubie nic nie pisałam, bo nie opłacałoby mi się zwracać, błyszczyk po zgłoszeniu braku dosłali w kolejnej paczce.
__________________
I wish for this night-time to last for a life-time
The darkness around me
Shores of a solar sea
Oh how I wish to go down with the sun
Sleeping
Weeping
With you...


E.W

AVON

Pani_Wood jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 16:09   #728
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

Cytat:
Napisane przez TheViolet Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, zdarzyła mi się taka dziwna sytuacja: otóż dostałam dzisiaj paczuchę () ale stało się coś takiego składałam zamówienie na krem pod oczy z solutions a jak się okazało na fakturce jest kremik ale w paczce brak, a zamiast niego dostałam mgiełkę truskawkową (gdyby to jeszcze była jakaś fajna to bym nie narzekała ale truskawka to najgorsza mgiełka ze wszystkich ) Kiedys miałam już sytuację że nie miałam czegoś w paczce ale nie miałam jeszcze tek, że zamiast danego produktu dostałam cos zupełnie innego no i teraz nie wiem czy napisać do nich że dostałam mgiełkę co się wiąże z tym, że zapewne będę ją musiała odesłac na własny koszt, czy też po prostu zgłosić jedynie brak kremu?? Miałyście kiedyś podobną sytuację?
pisz reklamację.. zdarzają się błędy przecież każdemu, im też.. na pewno dołączą ci w kolejnym zamówieniu

Ja kiedyś miałam tak że dostałam luksusowe mleczko do mycia twarzy złote Anew... i też tego nie było ani w zamówieniu ani na fakturze, tylko w paczce było - ale się nie przyznałam .....
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 16:12   #729
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
pisz reklamację.. zdarzają się błędy przecież każdemu, im też.. na pewno dołączą ci w kolejnym zamówieniu

Ja kiedyś miałam tak że dostałam luksusowe mleczko do mycia twarzy złote Anew... i też tego nie było ani w zamówieniu ani na fakturze, tylko w paczce było - ale się nie przyznałam .....
mi raz dwa razy uwzględnili reklamację tych samych dwóch produktów w kolejnej paczce dosłali mi nie dwa produkty, a cztery -> po dwie sztuki tych samych też się nie przyznałam
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 16:14   #730
myszka1706
Zakorzenienie
 
Avatar myszka1706
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 619
GG do myszka1706
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

któraś z Was pytała o zegarek marynarski czy jest - w katalogu 13 go nie ma.
Aalicia24 z tych lakierów to tylko z tych 3 odcieni można wziąć, z tych co wypisałam
lakiery są czerwone- ten wicked taki ciemny bordowy, a ten ruby slippers jest czerwony brokatowy
myszka1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 16:15   #731
Alice In Nightmareland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 127
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

Hey Dziewczynki Wiem, ze temat Avon Clubu byl podnoszony nawet ostatnio, ale chcialam Was zapytac o moja sytuacje. Do drugiego poziomu, czyli Avon Vip, weszlam w katalogu 9/2011, po przekroczeniu tych magicznych 17 000zl. Wiem, ze kuferek dostaje OMS i sobie na niego poczekam, ale moje pytanie dotyczy czego innego. Mianowicie tych 100 probek, ktore powinnam otrzymac w paczce. Dzis rano zlozylam zamowienie kurierem z kat. 10, liczac ze juz jutro bede sie mogla plawic w probkach i obdarowywac nimi klientki (dlatego tez sama ich tym razem nie zamawialam). Ale patrze teraz na wygenerowana fakturke i nigdzie nie mam zadnego pakietu:/ Zagladam do regulaminu i czytam:

"Konsultantki otrzymają „Zestaw 100 próbek produktów AVON” w trakcie trwania Programu Avon Club 2011 wraz z zamówieniem na wskazany adres dostawy w kolejnym katalogu po przekroczeniu kwoty kwalifikacyjnej poziomu Avon VIP, ale nie później niż 3 miesiące po osiągnięciu przez Konsultantkę poziomu AVON VIP."

To co, zgodnie z tym mam czekac do trzech miesięcy az mi je przysla? Bez zadnej wiedzy do ktorego zamowienia zostana dolaczone?:/ Bardzo nie fajnie Radzicie bym wyslala im maila z lekkim ponagleniem ze strefy? Kiedy wchodzilyscie na Avon Vip to jak predko dostawalyscie te 100 probek? Pomozcie prosze
Alice In Nightmareland jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 16:15   #732
Pani_Wood
Raczkowanie
 
Avatar Pani_Wood
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 279
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

Proszę o opinie na temat:

* bransoletki Jasmina kobaltowej,
* żelu pod prysznic z jagodami Goji z Planet Spa,
* musu kokosowego do mycia z Naturalsa,
* charmów wakacyjnych: papuga, palma, tropikalny kwiat.

Bo muszę coś wywalić z zamówienia, i nie mogę się zdecydować, co
I czemu nie ma świateł?
__________________
I wish for this night-time to last for a life-time
The darkness around me
Shores of a solar sea
Oh how I wish to go down with the sun
Sleeping
Weeping
With you...


E.W

AVON


Edytowane przez Pani_Wood
Czas edycji: 2011-07-11 o 16:17
Pani_Wood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 16:21   #733
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

Cytat:
Napisane przez Pani_Wood Pokaż wiadomość
Proszę o opinie na temat:

* bransoletki Jasmina kobaltowej,
* żelu pod prysznic z jagodami Goji z Planet Spa,
* musu kokosowego do mycia z Naturalsa,
* charmów wakacyjnych: papuga, palma, tropikalny kwiat.

Bo muszę coś wywalić z zamówienia, i nie mogę się zdecydować, co
I czemu nie ma świateł?
mam tę brabsoletkę tylko krystaliczną, fajna jest
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 16:36   #734
Avonak
Raczkowanie
 
Avatar Avonak
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 313
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

Avon, Skin So Soft Fusions, Soft & Nourish Dual Softening Body Moisturizer (Dwufazowy nawilżający balsam do ciała)


czy któryś ze ''współczesnych'' balsamów jest choć troche podobny do tego?
tak mnie zaskoczył swoją chłonnościa i nawilżeniem, że się w nim zakochałam.....
__________________
buhaha buhaha



Avonak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 16:43   #735
bunia23
Raczkowanie
 
Avatar bunia23
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kłodawa Wlkp
Wiadomości: 319
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

Cytat:
Napisane przez Pani_Wood Pokaż wiadomość
Proszę o opinie na temat:

* bransoletki Jasmina kobaltowej,
* żelu pod prysznic z jagodami Goji z Planet Spa,
* musu kokosowego do mycia z Naturalsa,
* charmów wakacyjnych: papuga, palma, tropikalny kwiat.

Bo muszę coś wywalić z zamówienia, i nie mogę się zdecydować, co
I czemu nie ma świateł?
miałam ten żel był super konsystencja gęsta żelowa, bardzo ładnie się pienił i skóra po umyciu taka jak by nawilżona. Minus tylko za opakowanie butelka jest bardzo twarda i ciężko ją ścisnąć. Ogólnie bardzo dobry ale dla mnie zbyt drogi( dostałam go z programu motyw.) bo tylko 150 ml ja polecam senses lub płyny do kąpieli- ja używam jako żelu pod prysznic
bunia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 16:51   #736
keine_angst
Wtajemniczenie
 
Avatar keine_angst
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Z fotela:)
Wiadomości: 2 244
GG do keine_angst
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

Cytat:
Napisane przez Pani_Wood Pokaż wiadomość
Proszę o opinie na temat:

* bransoletki Jasmina kobaltowej,
* żelu pod prysznic z jagodami Goji z Planet Spa,
* musu kokosowego do mycia z Naturalsa,
* charmów wakacyjnych: papuga, palma, tropikalny kwiat.

Bo muszę coś wywalić z zamówienia, i nie mogę się zdecydować, co
I czemu nie ma świateł?
Bransoletka Jasmina kobaltowa cudowna Mam ją już od dawna i nic się z nią nie dzieje
Żel po prysznic taki sobie, ma ładny, delikatny zapach.
Mus kokosowy wąchałam w COKu - obrzydlistwo, koło kokosu to ten mus chyba nawet nie leżał
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

keine_angst jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 17:04   #737
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

Cytat:
Napisane przez Alice In Nightmareland Pokaż wiadomość
Hey Dziewczynki Wiem, ze temat Avon Clubu byl podnoszony nawet ostatnio, ale chcialam Was zapytac o moja sytuacje. Do drugiego poziomu, czyli Avon Vip, weszlam w katalogu 9/2011, po przekroczeniu tych magicznych 17 000zl. Wiem, ze kuferek dostaje OMS i sobie na niego poczekam, ale moje pytanie dotyczy czego innego. Mianowicie tych 100 probek, ktore powinnam otrzymac w paczce. Dzis rano zlozylam zamowienie kurierem z kat. 10, liczac ze juz jutro bede sie mogla plawic w probkach i obdarowywac nimi klientki (dlatego tez sama ich tym razem nie zamawialam). Ale patrze teraz na wygenerowana fakturke i nigdzie nie mam zadnego pakietu:/ Zagladam do regulaminu i czytam:

"Konsultantki otrzymają „Zestaw 100 próbek produktów AVON” w trakcie trwania Programu Avon Club 2011 wraz z zamówieniem na wskazany adres dostawy w kolejnym katalogu po przekroczeniu kwoty kwalifikacyjnej poziomu Avon VIP, ale nie później niż 3 miesiące po osiągnięciu przez Konsultantkę poziomu AVON VIP."

To co, zgodnie z tym mam czekac do trzech miesięcy az mi je przysla? Bez zadnej wiedzy do ktorego zamowienia zostana dolaczone?:/ Bardzo nie fajnie Radzicie bym wyslala im maila z lekkim ponagleniem ze strefy? Kiedy wchodzilyscie na Avon Vip to jak predko dostawalyscie te 100 probek? Pomozcie prosze

Zestaw próbek dołączyli mi do zamowienie w kolejnym katalogu po uzyskaniu progu Avon Club, ale w 2 terminie regularnym. W 1 terminie nie dosyłają, bo robią zmiany w programie komputerowym i dopiero od 2 terminu jest szansa, aby te próbki doslali.( Oczywiście jak nie mają jeszcze jakiś opóźnień).
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 17:15   #738
cebulkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar cebulkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kaszuby/szczecin/...
Wiadomości: 2 089
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ktoras z Was, albo Waszych klientek zamawiala lakier Color Tren Cherry Choc? Nie wiecie czy on jest jakis perlowy, czy taki zwylky kremowy bez niczego?
na dniach miałam właśnie historię z lakierem ct: klientka zamówiła zielony (surf), w katalogu jest baaardzo zielony a ja go dostałam do zwrotu bo jest perłowy, bardzo słabo kryjący (po pierwszej warstwie cień zasinienia na paznokciu, po drugiej teściowa z lekkim przestrachem zapytała kiedy tak stłukłam palec że paznokieć siny... a nadal słabo pokryty i prześwituje) i nie jest zielony a jakby bezbarwny z większą ilością zieloniastego minibrokatu.
__________________
... kimkolwiek byłam wcześniej, po tym co się stało rozpadłam się na kawałeczki i próbuję poskładać siebie na nowo...

dziękuję
cebulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 17:18   #739
cheneelle
Zakorzenienie
 
Avatar cheneelle
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 4 066
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
wrzucałam foty na katalogowym, to niech mama sobie obejrzy
Dziękuję za info
Poszperam
Ja dzisiaj świeto paczuchy Niby niewiele, bo same potrzebne potrzebne rzeczy, ale stówkę trzeba zapłacić - to tylko moje zamówienie Kolorówki tym razem nie zamawiałam.
__________________
W piekle mają dla mnie specjalne miejsce.
Nazywa się TRON.
cheneelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 17:40   #740
avonmaniaczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 162
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

Cytat:
Napisane przez Pani_Wood Pokaż wiadomość
Proszę o opinie na temat:

* bransoletki Jasmina kobaltowej,
* żelu pod prysznic z jagodami Goji z Planet Spa,
* musu kokosowego do mycia z Naturalsa,
* charmów wakacyjnych: papuga, palma, tropikalny kwiat.

Bo muszę coś wywalić z zamówienia, i nie mogę się zdecydować, co
I czemu nie ma świateł?
Moim zdaniem nie jest wart zamówienie, więc spokojnie możesz wywalić z zamówienia Miałam go i zapach prawie wcale nie prypomina kokosu i ogólnie jest słabo wyczuwalny. No i dla mnie mało wydajny
avonmaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 17:54   #741
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

Witam Was dziewczyny. Nie mam pojęcia, czy Was nadrobię, ale postaram się Mam do Was ogromną prośbę. Wiem, że kiedyś był w plikach do pobrania formularz do zmiany danych, ale teraz go nie ma. Udało mi się odnaleźć link (rzekomy do niego) ale mi nie działa, nie wiem, czy to wina mojego internetu, czy po prostu wywalili to z serwera. Jakby mógł ktoś sprawdzić, czy uda mu się to pobrać, albo ma to któraś w was na kompie i mogłaby wstawić np. na katalogowy, albo podam ewentualnie adres mailowy. Bardzo proszę i z góry dziękuję.

http://www.pl.avon.com/REPSuite/stat...ze_ad_uz_z.zip
__________________
Żyć w świecie, nie rozumiejąc jego sensu, to jak błąkać się po wielkiej bibliotece, nie dotykając książek.

Edytowane przez malbar
Czas edycji: 2011-07-11 o 17:56 Powód: zapomniałam wstawić adres stronki :-))
malbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 18:00   #742
Avonak
Raczkowanie
 
Avatar Avonak
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 313
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

Cytat:
Napisane przez malbar Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny. Nie mam pojęcia, czy Was nadrobię, ale postaram się Mam do Was ogromną prośbę. Wiem, że kiedyś był w plikach do pobrania formularz do zmiany danych, ale teraz go nie ma. Udało mi się odnaleźć link (rzekomy do niego) ale mi nie działa, nie wiem, czy to wina mojego internetu, czy po prostu wywalili to z serwera. Jakby mógł ktoś sprawdzić, czy uda mu się to pobrać, albo ma to któraś w was na kompie i mogłaby wstawić np. na katalogowy, albo podam ewentualnie adres mailowy. Bardzo proszę i z góry dziękuję.

http://www.pl.avon.com/REPSuite/stat...ze_ad_uz_z.zip
zaraz wrzuce na katalogowy
__________________
buhaha buhaha



Avonak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 18:17   #743
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

Jejku, jak szybko. Bardzo dziękuję
__________________
Żyć w świecie, nie rozumiejąc jego sensu, to jak błąkać się po wielkiej bibliotece, nie dotykając książek.
malbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 18:19   #744
ewula91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 991
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

Cytat:
Napisane przez mistress88 Pokaż wiadomość
hmm, wklepywałam kody na perfumy i serum na końcówki, mam uzbierane 15 pocałunków, z czego w tej fakturze w której wklepywałam, zebrałam 3... na fakturze nie mam tych rzeczy zafakturowanych...
co prawda nadal mam 15 pocałunków do wykorzystania, ale nie wiem czemu tych rzeczy nie ma... czyżby było tak że można użyć ich dopiero w następnym zamówieniu po zebraniu wymaganej liczby pocałunków na produkt?
już dziewczyny kilka razy poruszały ten temat i zrozumiałam, że właśnie dopiero w następnym katalogu możesz je zużyć.

Cytat:
Napisane przez myszka1706 Pokaż wiadomość
któraś z Was pytała o zegarek marynarski czy jest - w katalogu 13 go nie ma.
Aalicia24 z tych lakierów to tylko z tych 3 odcieni można wziąć, z tych co wypisałam
lakiery są czerwone- ten wicked taki ciemny bordowy, a ten ruby slippers jest czerwony brokatowy
dziękuję za odpowiedzi
kurde tak mi się ten zegarek podoba ale 80 zł ;| muszę się porządnie zastanowić.

Cytat:
Napisane przez Pani_Wood Pokaż wiadomość
Proszę o opinie na temat:

* bransoletki Jasmina kobaltowej,
* żelu pod prysznic z jagodami Goji z Planet Spa,
* musu kokosowego do mycia z Naturalsa,
* charmów wakacyjnych: papuga, palma, tropikalny kwiat.

Bo muszę coś wywalić z zamówienia, i nie mogę się zdecydować, co
I czemu nie ma świateł?
Cytat:
Napisane przez bunia23 Pokaż wiadomość
miałam ten żel był super konsystencja gęsta żelowa, bardzo ładnie się pienił i skóra po umyciu taka jak by nawilżona. Minus tylko za opakowanie butelka jest bardzo twarda i ciężko ją ścisnąć. Ogólnie bardzo dobry ale dla mnie zbyt drogi( dostałam go z programu motyw.) bo tylko 150 ml ja polecam senses lub płyny do kąpieli- ja używam jako żelu pod prysznic

dodatkowo ma w środku takie czerwone drobinki ale sie rozpuszczają ;] chociaż ostatnio zauważyłam, że jakoś wolniej niż kiedyś
zapach ładny ale wg mnie żel nie jest wydajny. w tym momencie akurat mnie to cieszy bo to ostatni jaki mi został
ewula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 18:28   #745
agnescha89
Raczkowanie
 
Avatar agnescha89
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 151
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

Cytat:
Napisane przez Pani_Wood Pokaż wiadomość
Proszę o opinie na temat:

* bransoletki Jasmina kobaltowej,
* żelu pod prysznic z jagodami Goji z Planet Spa,
* musu kokosowego do mycia z Naturalsa,
* charmów wakacyjnych: papuga, palma, tropikalny kwiat.

Bo muszę coś wywalić z zamówienia, i nie mogę się zdecydować, co
I czemu nie ma świateł?
żel z jagodami goji... butelka jest beznadziejna-ciężko się wyciska, ale na + jest zapach i konsystencja tego specyfiku (rzeczywiście jest to żel z małymi kapsułkami), jest jak dla mnie wydajny i ładnie się pieni

mus kokosowy... lubię kokos, ale w tym musie jest go bardzo mało czuć (tzn. nie jest to zapach kokosu) a zapach jest intensywny, za to jest fajny kremowy, taki perłowy i wydajny
agnescha89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 18:31   #746
mistress88
Zadomowienie
 
Avatar mistress88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 518
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

Cytat:
Napisane przez ewula91 Pokaż wiadomość
już dziewczyny kilka razy poruszały ten temat i zrozumiałam, że właśnie dopiero w następnym katalogu możesz je zużyć.
aaa... faktycznie... myślałam, że jak mam zebrane część w k9 a część w k10 to mogę wszystkie w k10 wymienić... ale lipa :P czyli dopiero w następnym sobie wymienię
__________________

mistress88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 18:41   #747
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

Cytat:
Napisane przez cebulkaa Pokaż wiadomość
na dniach miałam właśnie historię z lakierem ct: klientka zamówiła zielony (surf), w katalogu jest baaardzo zielony a ja go dostałam do zwrotu bo jest perłowy, bardzo słabo kryjący (po pierwszej warstwie cień zasinienia na paznokciu, po drugiej teściowa z lekkim przestrachem zapytała kiedy tak stłukłam palec że paznokieć siny... a nadal słabo pokryty i prześwituje) i nie jest zielony a jakby bezbarwny z większą ilością zieloniastego minibrokatu.

Dziekie Ten zielony mi sie akurat niepodoba - widzialam zdjecia na katalogowym. Chcialam wiedziec, czy ma ktos ten nowy Cherry Chock, albo widzial...
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 18:43   #748
Alice In Nightmareland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 127
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Zestaw próbek dołączyli mi do zamowienie w kolejnym katalogu po uzyskaniu progu Avon Club, ale w 2 terminie regularnym. W 1 terminie nie dosyłają, bo robią zmiany w programie komputerowym i dopiero od 2 terminu jest szansa, aby te próbki doslali.( Oczywiście jak nie mają jeszcze jakiś opóźnień).
Bardzo, bardzo dziekuje Mam nadzieje ze dotra do mnie bez wiekszych opoznien wraz z kolejnym zamowieniem.. Szkoda tylko, ze sama nie pozamawialam probek jako gratisow dla klientek, liczac na ten pakiet no nic to, poczekamy..
Alice In Nightmareland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 18:49   #749
TheViolet
Raczkowanie
 
Avatar TheViolet
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 115
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

Ok dziękuję wam bardzo Zaraz do nich napisze ale chyba tak jak większość nie przyznam się do tej mgiełki skoro i tak miało by to być jako rekompensata no a wolę nie ryzykować żebym czasem nie musiała im tego odsyłać, a tak zostanie na gratisy
TheViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 18:49   #750
ewula91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 991
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 22

Cytat:
Napisane przez mistress88 Pokaż wiadomość
aaa... faktycznie... myślałam, że jak mam zebrane część w k9 a część w k10 to mogę wszystkie w k10 wymienić... ale lipa :P czyli dopiero w następnym sobie wymienię
ale jeśli akurat masz te 7 z 9katalogu to możesz już
a jeśli Ci się zsumują dopiero w 10 to w następnym katalogu ;]
zawsze możesz wpisać kod i zobaczyć
ewula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.