Klub Pijaczek Yerba Mate ! :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-10, 09:55   #31
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
To moze wiadomosc prywatna? Widzialam na allegro ale nie wiem jaka bombila jest np odpowiednia..
już piszę na priv
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 10:01   #32
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

[QUOTE=agata456;24277019]

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 -----


Przepraszam za dubel

Edytowane przez NinaSimone
Czas edycji: 2011-01-10 o 15:35
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 08:15   #33
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

Jeżeli ktos tu zajrzy to poproszę o informacje jak prawidłowo konserwować na codzień tykwę (matero) aby nie spleśniało
Dostałam w prezencie bo od kilku lat parze w dzbanku i przecedzam

Podobno często ludziom pleśnieje, pęka , ja chciałabym tego uniknąć, podzielicie sie swoim doświadczeniem ?


hmmmm ten wątek założony jest na fryzjerstwie?
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 20:01   #34
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

Cytat:
Napisane przez _MAMA_ Pokaż wiadomość
Jeżeli ktos tu zajrzy to poproszę o informacje jak prawidłowo konserwować na codzień tykwę (matero) aby nie spleśniało
Dostałam w prezencie bo od kilku lat parze w dzbanku i przecedzam

Podobno często ludziom pleśnieje, pęka , ja chciałabym tego uniknąć, podzielicie sie swoim doświadczeniem ?


hmmmm ten wątek założony jest na fryzjerstwie?
Watek jest na fryzjerskim, bo yerba dobrze dziala na wlosy , na dietetycznym tez jest juz watek. Zeby tykwa nie splesniala trzeba ja odpowiednio przygotowac. Nalezy nasypac mate do tykwy, zalac goraca woda, mozna dolac troche alkocholu, odstawic na 24, po czym wylac zawartosc i wyskrobac scianki tykwy (czesto jest tam jeszcze troche miazszu, ktory pod wplywem rozmoczenia mozna latwo usunac). Czynnosc powtorzyc. Tak przygotowana tykwa nie zaplesniala mi .
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 16:37   #35
intruzka
Przyczajenie
 
Avatar intruzka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 9
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

Ze smaków yerba mate uwielbiam guaranę !!!
czuję,że dodaję mi energii i ten smak
intruzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 21:45   #36
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

Hej,ja mam do Was pytanie,bo chcę zakupić zestaw na Allegro. Ale wiele jest podpisanych 'na początek' albo 'zestaw testowy',czym one różnią się od tych 'na później' i 'na zawsze' ? :P
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 23:41   #37
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Hej,ja mam do Was pytanie,bo chcę zakupić zestaw na Allegro. Ale wiele jest podpisanych 'na początek' albo 'zestaw testowy',czym one różnią się od tych 'na później' i 'na zawsze' ? :P
Dla początkujących są zazwyczaj wersje łagodniejsze i aromatyzowane, np. Amanda cytrynowa.
Pajarito jest dla twardzieli, więc lepiej zacząć od czegoś delikatniejszego by się na wstępie nie zniechęcić.
Nie kupuj w małych saszetkach a raczej u dużej paczce, suszu się sypie dość sporo ;-)
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 09:27   #38
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

Ooo dzięki bardzo trojka! Myślałam,że chodzi o sprzęt, że jakiś mniejszy czy coś w tym stylu,a to o yerbe Ok,więc siadam na alle i bierę!
A są jakies ukryte gwiazdki yerba mate jak np. przy kawie,że fajna,dobra,ale wypłukuje magnez i inne substancje? Wiem,że jak wszystko w nadmiarze może szkodzić, ale jak jest ogólnie?
Pozdrawiam i miłego dnia
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 11:26   #39
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

Ja też jestem pijaczką yerby, aktualnie mam Pipore o klasycznym ale nie zbyt mocnym smaku, acz najbardziej lubię klasycznie Rosamonte Nie sądziłam że yerba ma jakiś szczególny wpływ na włosy, dlatego też nie zwracałam uwagi na efekty. Ostatnia tykwa mi pękła, dlatego teraz piję ją po prostu z kubka przez bombillę. Nie planuję zakupu kolejnej bo byłaby to już 3! a różnicy w działaniu nie widzę.
Woda ostygła, idę zalać susz
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 21:19   #40
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

Jesień idzie więc wyjęłam swoje stare zapasy Yerbatek i od wczoraj chlejemy
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 11:41   #41
psychoPATKA_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

Ja również już się przygotowują do nadejścia sezonu zimowego Zrobiłam sobie już nawet zapasy w sklepach internetowych na Yerbę. Próbuję także szukać jakichś promocji i konkursów, żeby zgarnąć jakieś zapasy YerbaMate za free :P Na razie wzięłam udział tylko w konkursie na www.yerbafreaks.pl . Znacie jeszcze jakieś inne konkursy albo promocje na YerbaMate ?
psychoPATKA_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 15:37   #42
Tosia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

Cytat:
Napisane przez psychoPATKA_91 Pokaż wiadomość
Ja również już się przygotowują do nadejścia sezonu zimowego Zrobiłam sobie już nawet zapasy w sklepach internetowych na Yerbę. Próbuję także szukać jakichś promocji i konkursów, żeby zgarnąć jakieś zapasy YerbaMate za free :P Na razie wzięłam udział tylko w konkursie na www.yerbafreaks.pl . Znacie jeszcze jakieś inne konkursy albo promocje na YerbaMate ?
O widzę, że nie tylko ja biorę udział w konkursie. Nie wiem czy się cieszyć czy smucić, bo będzie większa konkurencja do nagród.

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Ale to jeszcze nie koniec atrakcji, bo znalazłam na tej stronie encyklopedię z wiedzą o Yerba Mate, co dla fanek będzie, myślę super przewodnikiem po rodzajach i smakach Yerby: http://www.yerbafreaks.pl/o-yerba-mate.html
Tosia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 19:49   #43
Arcydiakon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 177
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

Witajcie, również ja zostałem Mateistą i dzisiaj nie mogę żyć bez tego wywaru z petów. Poświęciłem Yerbie wpis na moim blogu - http://dobreziola.blogspot.com/2012/...erba-mate.html
Arcydiakon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 22:07   #44
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

ja spróbowałam innych mate niż w saszetkachi dla mnie jest nr 1. Odpowiada mi pod względem smaku i zauważam jej działanie zdrowotne (powiedzmy, że nerki mi lepiej pracują). Rzeczywiście dodaje energii i nie potrzeba już kawy. Miałam taką ze sklepu stacjonarnego, na wagę, o smaku "tropikalnym". Teraz chcę taką w opakowaniu 0,5 kg. Myślę o rosamonte, albo pomarańczowej, albo limonka cedron,albo coś t tego...?
http://www.yerbamate.com.pl/5-yerba-mate-pajarito
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 00:09   #45
Arcydiakon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 177
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

Trochę mnie dziwi picie yerby w saszetkach - u mnie ledwie mieści się w całym kubku Można sobie samemu zrobić yerbe smakową przez dodanie tego co się lubi, albo zalać sokiem pomarańczowym. Rosamonte będzie delikatniejsza, same listki i aromat drzewa herbacianego.
Arcydiakon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 13:06   #46
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

chodzi mi też o to, żeby pić taką mate, która ma większe właściwości zdrowotne. Coś może wiesz nt.? dzięki
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 01:15   #47
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

Cytat:
Napisane przez Arcydiakon Pokaż wiadomość
Trochę mnie dziwi picie yerby w saszetkach - u mnie ledwie mieści się w całym kubku
he dokładnie ..też jakoś nie ufam saszetkom...

nie ma mnie - co do właściwości zdrowotnych przecież masz masę info w necie... ->google
Spróbuj rosamonte, chyba będzie najlepsza na początek...
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 07:37   #48
Arcydiakon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 177
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

najwięcej antyoksydantów będzie miała ta yerba która jest najbardziej gorzka (chociaż istnieją delikatne w smaku a zabójcze w działaniu), jak na razie testuje właśnie te tradycyjne gorzkie Yerby. Rosamonte tradycyjnie polecana jest dla początkujących, jeszcze jej nie próbowałem - jestem bowiem fanem goryczki
Arcydiakon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 13:39   #49
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

interesting

a o których mate piszesz, że mają delikatny smak, a są mocne

uolcia - akurat wolę wizaż.pl od gugla
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-27, 22:03   #50
kasiakupiec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

Yerbę można pić także za pomocą małego sitka - jeśli nam posmakuje to można zakupić akcesoria. Polecam stronę yerba mate lublin
kasiakupiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 09:54   #51
Marcusia
Rozeznanie
 
Avatar Marcusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 786
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

Cześć, ze względu ze chce się obudzić od porannej kawy na przebudzenie zainteresowała mnie yerba i jej pobudzające właściwości, z przyjemnościa przetestuję wydaje mi się, że już raz piłam yerbę smak najgorszy nie był, ale teraz chcę włączyć ją do mojego życia codziennego.
Chciałabym kupić coś pobudzającego, niekoniecznie smacznego, ale żeby dawało kopa Co mi polecicie? - jestem herbatoholikiem, wiec wypiję wszystko co trzeba
chciałam wybrać - nie oszukujmy się - jakąś tanią bombillę, widziałam jakieś takie za 10 zł, czym się kierować w wyborze bombilli? (może jak poproszę to zajączek wielkanocny kupi mi porządniejszą bombillę i tykwę (jak będę yerboholiczką) widziałam, że bombille sa proste, zakrzywione, w prążki i inne ozdobniki, a jak ją wybrać od tak, na początek? zakrzywienie pomaga? przeszkadza? czym się sugerować?
i wybór yerby, widziałam w internecie 0,5kg yerby za 18 zł ale też za ponad 30! jaki rodzaj yerby byłby pobudzający?
skoro jedno "wypełnienie" spokojnie starcza na cały dzień (ok 5 zalań) na ile wystarcza 0,5kg? pijąc codziennie? wiem ze sypie się 2/3 tykwy, ale koleżanka na wstępie napisała coś o dosypywaniu innych ziół, to ile yerby na ile ziół ?
Jak możecie to polecajcie dziś, bo jutro po basenie chciałabym iść na zakupy
Buziaki, liczę na Was!
Pomóżcie laikowi
__________________
Myśl pozytywnie i częściej się uśmiechaj!
Marcusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 06:39   #52
Arcydiakon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 177
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

nie oszukujmy się - przez bombillę z plastiku i bambusa daje się pić tylko grube amandy na zimno - inne już nie. Na twoim miejscu kupiłbym dużą bombille w formie łyżeczki, (można dostać na promocji za 18 złotych, cena regularna to 30).
W sieci można kupić zestaw pajarito z bombillą z alpaki - opłaca się bo zestaw kosztuje około 85 złotych, a taka bombilla jest warta z 50, a dostajesz jeszcze matero z porcelany i pół kg pajarito. Ja piję z delikatnie zakrzywionej, jest wygodna. Słyszałem iż sprężynki przepuszczają fusy, moja łyżeczkowa dobrze filtruje.
Osobiście piję tylko odmiany czyste, które bardziej pobudzają, ale te smakowe też są niezłe.
Jeśli zaczynasz picie yerby to radzę zacząć od dwóch łyżek a nie od 3/4 matero - smak jest bardzo intensywny. Przy takim sypaniu (50 gram dziennie) pół kilograma wystarczy na 10 dni, bardziej opłacają się wersje kilogramowe.

ps - oczywiście można pić yerbę przez sitko - sam robiłem tak kilka miesięcy. Smak jest jednak nieporównywalnie słabszy i działanie rozwodnione .

Edytowane przez Arcydiakon
Czas edycji: 2013-02-26 o 06:45
Arcydiakon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 10:20   #53
Marcusia
Rozeznanie
 
Avatar Marcusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 786
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

a ktora najlepsza z Amanda Despalada, La Hoja Elaborada czy Rasmonte Despalada? bo one są własnie pobudzające, tylko nie wiem która bardziej i jaka jest różnica <poza firmą>

Jeszcze znalazłam ofertę: za 69,99 (oszczędzam 32zł) 3x1kg suszu + bombilla
to jest: bombilla taka jak ta: http://poyerbani.pl/105-180-large/bo...wone-oczko.jpg
i
Rosamonte Elaborada Con Palo 1kg
Pajarito Seleccion Especial 1kg
Selecta Elaborada 1kg
co sądzicie o tym?
ewentualnie co myślicie o bombilli typu Mercedes bez obrączki przy ustniku?
__________________
Myśl pozytywnie i częściej się uśmiechaj!

Edytowane przez Marcusia
Czas edycji: 2013-02-26 o 10:54
Marcusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 14:01   #54
amatorka_slodkich_jablek
Przyczajenie
 
Avatar amatorka_slodkich_jablek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

Witam
przygodę z yerbą zaczełam jakieś pół roku temu, próbowałam w zasadzie samych klasycznych smaków, Rosamonte Suave i Especial, Pajarito Especial, CBSe Regulase, szukając sobie jakiejś nowej yerby na próbę natknęłam się na taki wynalazek:
http://yerbatnik.pl/yerba-mate/yerba...500g-yerbamate
Czy to faktycznie ma dobry wpływ na wątrobę czy to tylko pic na wode fotomontaż? Widzę, że jest też odmiana w różowym opakowaniu na nadkwaśność, ale czytałam tu na wizażu, ktoś pisał że to ochydne w smaku jest. Jestem ciekawa tej żółtej na wątrobę. Czy któraś z was piła tą yerbę CachaMate Hierbas - ziołowa na wątrobę?
Zastanawiam się czy nie podejść i nie kupić sobie, ale nie chce zostać z paczką 500g czegoś, czego się nie da przełknąć

Do kolezanki wyzej, ta obraczka to teoretycznie pierscien chlodzacy, ale czy to cos daje to nie wiem, moze w tych drozszych bombillach z alpaki albo srebra. W tych zwyklych bombillach mam wrazenie ze to tylko element dekoarycjny nic nie dajacy.

Edytowane przez amatorka_slodkich_jablek
Czas edycji: 2013-03-20 o 12:07
amatorka_slodkich_jablek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 14:17   #55
Zeus43
Przyczajenie
 
Avatar Zeus43
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z Domu
Wiadomości: 27
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

też uwielbiam yerbe, ale nie wszystkim pasuje ten smak np. moja mama tego nie cierpi, to mój ulubiony napój
Zeus43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 11:32   #56
Siejusia
Zadomowienie
 
Avatar Siejusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 1 838
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

Ja też jestem maniaczką Yerby. Piję ją już przeszło 2 lata. Uwielbiam jej smak i wielką frajdę sprawia mi picie jej z pięknej tykwy Moja tykwa ma już ponad 2 lata i trzyma się bardzo dobrze. Polecam Wam od czasu do czasu "zakonserwować" ją z dodatkiem Jacka Danielsa. Wtedy podczas parzenia Mate, uwolni się obłędny aromat
__________________
http://shootsir.com/
Odświeżenie ulubionego serialu w kilka minut [/CENTER]
Siejusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 12:51   #57
crazymonia
Przyczajenie
 
Avatar crazymonia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

I jak Wam idzie picie Yerby? Tyle dobrych rzeczy zawiera... Aż dziwne, że nikt nie zrobił jeszcze akcji "Miesiąc z Yerba Mate" ;-) Mówię o włosomanii oczywiście.
__________________
Kobieta zmienną jest
crazymonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 18:49   #58
Kruszek77
Raczkowanie
 
Avatar Kruszek77
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 130
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

tak, pije jerbe i tak ma oko to 5 kg mniej. ale jak nie ma diety i ruchu to te 5 gk i tag malo
Kruszek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 15:50   #59
amber_hair
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Stoke-on-Trent, Wielka Brytania
Wiadomości: 13
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

Ja również jestem fanką yerby Piję wersję z dodatkiem owoców (Yerba Mate Green Frutas), żeby nie śmierdziała i nie smakowała petami Korzystnie wpływa u mnie na energię i samopoczucie oraz na oczy (nie szczypią jak zazwyczaj). To idealny napój dla osób przemęczonych umysłowo lub pracujący fizycznie. Po jednym kubku słabiutkiej yerbaty dałam radę pracować po 12 godzin w sklepie, a roboty było dużo. Na mnie działają niewielkie ilości yerby, ponieważ mam drobna budowę ciała. Mój chłopak potrzebuje wypić więcej. Włosy i cera ogólnie mi się poprawiły, ale zbyt wiele czynników mogło mieć na to wpływ (dieta), więc nie będę przypisywać tego yerbie w ciemno W każdym razie, włosy nie rosną mi jak szalone, ani nic z tych rzeczy. A szkoda
__________________
amberhair88.blogspot.com
amber_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-06, 18:36   #60
mariamaria77
Przyczajenie
 
Avatar mariamaria77
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 11
Dot.: Klub Pijaczek Yerba Mate ! :)

Też sporo tego piję, ale jak się napijesz yerby o 16:00 to nie zaśniesz
mariamaria77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-06 19:36:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.